המנקה - ניקוי ספות ושטיחים

9.5
דייב בר-יוחאי
ניקוי שטיחים, ניקוי ספות וריפודים
אזור חדרה והסביבה, אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: נהרונית 25, חדרה

  97%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

56 חוות דעת מהימנות

, יוני 2023

אני לא אחליף את דייב בעד אף איש מקצוע אחר! הגעתי אליו בעבר דרך המלצה של חבר ומאז הוא מבצע עבורי ניקיון ספות ושטיחים באופן קבוע כבר הרבה שנים. דייב תמיד עובד בצורה מקצועית, יסודית, מדויקת ומוקפדת וגם משתמש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק ובנוסף, גובה מחירים הוגנים לגמרי ונותן מעצמו מעל ומעבר למה שצריך. זו חוויה ממש נעימה לקבל ממנו שירות ומבחינתי הוא מספר אחת, מגיע לו חוות דעת הכי טובה שיש באתרכם!
אבי, חיפה

, יוני 2023

אני משתמש בשירותיו של דייב כבר הרבה שנים וזה פשוט תענוג! הוא ביצע עבורי המון עבודות ניקיון ספות בד ושטיחים ולאחרונה, הזמנתי אותו שוב. דייב לא רק גובה מחירים זולים יותר ביחס לשוק אלא גם תמיד עובד בצורה הכי נקייה, מסודרת, יעילה, מקצועית ומהירה שיש ומעבר לכך, זמין בשבילי בדיוק בעת הצורך ומתנהל ביושרה והגינות. אין לי ספק בכלל שמי שייקח אותו יהיה מרוצה ברמות, ממליץ עליו בעיניים עצומות ובלי להסס לשנייה!
צחי, טבעון

, ינואר 2023

נוכחתי לדעת שדייב איש מקצוע אחד ויחיד במינו! מכרה נתנה לי את הטלפון שלו ובעקבות זאת, הזמנתי אותו לצורך ניקוי ספות בד ושטיח קטן. דייב לא רק גבה ממני מחיר זול ביחס לשוק אלא גם ביצע עבודה מקצועית, זריזה, יעילה ואיכותית ברמות ובנוסף, גיליתי שמדובר על בן אדם נוח, רגוע, אמין ונעים הליכות. אין ספק שהייתה זו חוויה נעימה לקבל ממנו שירות ובזכותו הבית נראה כמו חדש מהניילונים עד היום, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
גבי, נשר

, ינואר 2023

יצאתי מבסוטית מדייב ברמות! קיבלתי עליו המלצה חמה ממכר ובעקבות זאת, פניתי אליו לצורך ניקוי שטיח וריפודים בדירה והזמנתי אותו לעשות את העבודה. דייב הגיע אלי במועד שסיכמנו וניקה את הריפודים במקום ואז לקח עימו את השטיח וגם החזיר לי אותו צ'יק צ'ק כשהכל נקי ומצוחצח ומעבר לכך, גבה ממני מחיר ממש הוגן בהשוואה לשוק. זכיתי להכיר בן אדם משכמו ומעלה ושמחתי לדעת שעוד נותרו אנשי מקצוע איכותיים כמוהו בארץ!
מירב, טבעון

, מאי 2022

דייב נתן לי שירות שאין דברים כאלה! חוות הדעת שכתבו עליו באתר ממש הרשימו אותי וכששוחחנו הוא היה נשמע בן אדם רציני ועם ראש על הכתפיים בעקבות זאת, הזמנתי אותו לניקוי שטיח. דייב הגיע אלי ולקח אליו את השטיח ואז החזיר לי אותו תוך כמה ימים בודדים כשזה נקי, מבריק ומצוחצח ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר זול יותר לאחר סקר שוק שעשיתי. מדובר על איש מקצוע פשוט מציאה ואני אשמח להשתמש בשירותיו שוב, ממליצה בלב שלם!
ולרי, טבעון

, פברואר 2022

יש לכם מקצוען אמיתי באתר! בחרתי בדייב כי הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית עבור ניקוי ספה מבד לאחר השוואה שעשיתי מול בעלי מקצוע אחרים. דייב הגיע אלי עם אנרגיות חיוביות מהרגע הראשון וביצע את העבודה במיומנות, נחישות, אחריות ורצינות וגם השתמש במכשירים איכותיים ובנוסף, נתן לי ייעוץ ומענה לכל שאלה. הוא לגמרי הרוויח את ההמלצה שלי ביושר ומבחינתי אין לו תחרות, אלוף האלופים אין מה להוסיף!
נטע, חיפה

, פברואר 2022

צלצלתי לדייב באקראי דרך האתר והיה נשמע שיש לו ניסיון לכן, הזמנתי אותו לניקוי ספות מעור הפוך ובהחלט יצאתי שבעת רצון מהתוצאה. דייב הגיע אלי בזמן ועם כל המכשירים הנחוצים ועבד בצורה יסודית, מדוייקת, מקצועית ויעילה וגם שמר על שיח נעים ומכובד ומעבר לכך, נתן לי טיפים איך לשמור על זה נקי. הספה שלי נראית כמו חדשה מהניילונים בזכותו ובפעם הבאה שאצטרך עבודה דומה לא אהסס לקרוא לו, קיבלתי שירות פיקס!
יוספה, חיפה

, נובמבר 2021

חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע לניקוי שטיח ודייב מהאתר שלכם הראשון שקפץ לי בעין אז התקשרתי אליו והזמנתי אותו לבצע את העבודה. דייב הגיע אלי במועד שסיכמנו ולקח אליו את השטיח והחזיר לי אותו לאחר כמה ימים שהוא נקי, מצוחצח, מריח טוב וממש כמו חדש מהניילונים! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין ונתן לי יחס אדיב, סובלני וסימפתי במיוחד ובפעם הבאה שאצטרך כמובן שאקרא לו שוב. אני ממליצה עליו מכל הלב!
רז, גלעד

, נובמבר 2021

יש לי רק דברים טובים לומר על דייב! בחרתי בו כי ראיתי שנתנו לו את הדירוג הגבוה ביותר באתר שלכם והזמנתי אותו לניקוי ספה מבד ושטיח. דייב הגיע אלי עם כל החומרים הנחוצים וניקה לי את הספה בצורה יסודית, מקצועית וזריזה והותיר אותה כמו חדשה ולאחר מכן, לקח אליו את השטיח והחזיר אותו מצוחצח כעבור ימים בודדים! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר לגמרי ויצאתי הכי שמחה שיש מהתוצאה ואני ממליצה עליו בלי למצמץ אפילו!
ליאנה, בנימינה

, אוגוסט 2021

הייתה לי הצפה בבית שהגיעה מהביוב ובעקבות זאת, התלכלכו לי 2 מרבדים והייתי זקוקה לבעל מקצוע שינקה אותם והזמנתי את דייב באופן שרירותי דרך האתר שלכם. דייב היה כל כך מקצועי! הוא לקח אליו את השטיחים וניכר שהוא השתמש בחומרים איכותיים והשקיע בניקיון כי קיבלתי אותם ממנו חזרה תוך זמן קצר כשהם מצוחצחים ומבריקים ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר שהיה שווה כל אגורה ועמד בכל מה שהבטיח, אני ממליצה עליו בחום!
איילה, גניגר

, אוגוסט 2021

ראיתי באינטרנט את המכונה שדייב משתמש בה לניקוי שטיחים וממש התרשמתי שהיא יקרה ואיכותית לכן, בחרתי בו לביצוע העבודה וסמכתי עליו בעיניים עצומות. דייב לקח את השטיח שלי והחזיר לי אותו לאחר ימים ספורים כאשר הוא נראה כמו חדש מהניילונים! ניכר שהוא ממש השקיע בתהליך וביצע עבודה יסודית ומקצועית ובסופו של יום, גם המחיר היה שווה לתמורה שקיבלתי ואני ממליץ עליו באהבה גדולה, פשוט אלוף!
שלמה, רמת ישי

, מאי 2021

שוחחתי עם דייב באתר שלכם לצורך ניקוי שטיח כי כתבו עליו המלצות נהדרות ובסופו של יום, סיכמתי איתו שעודד השותף שלו יבצע את העבודה. עודד הגיע אלי תוך זמן קצר ולקח את השטיח אליו ולאחר כמה ימים הוא החזיר לי אותו נקי ומבריק! ניכר שהוא השתמש בחומרים איכותיים ובאמת דאג שלא יישאר אפילו הכתם הקטן ביותר ומעבר לכך, הוא היה מאוד סבלני, אדיב, אמין וגם דיבר איתי בצורה מנומסת, אני ממליצה עליו בלי לחשוב פעמיים!
שירית, נהריה

, מאי 2021

דייב ביצע עבורי עבודה בעבר והייתי לגמרי מרוצה מהתוצאה וזכרתי אותו לטובה לכן, הזמנתי אותו שוב לניקוי ספה מבד ושטיח. דייב הגיע אלי במועד שקבענו עם כל החומרים הנחוצים וניקה את הספה במקום ביסודיות, דקדוק ומקצועיות ולאחר מכן, הוא לקח אליו את השטיח והחזיר אותו תוך כמה ימים בודדים שהוא מבריק ומצוחצח! מעבר לכך, הוא גם גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ואני ממליצה עליו בביטחון מלא, הוא פשוט תותח!
שגית, קריות

, פברואר 2021

יצרתי קשר עם דייב דרך אחד מאתרי הפרסום והוא היה נשמע ענייני, מקצועי ובעל ניסיון אז הזמנתי אותו לניקיון של סלון, ספה מבד ושטיח. דייב הוא בעל המקצוע הכי טוב שאני מכירה! הוא ניקה את הספה והסלון עם חומרים יקרים ובצורה יסודית עד שהפכו כמו חדשים! בנוסף, הוא לקח אליו את השטיח והחזיר לי אותו תוך כמה ימים בודדים שהוא נקי ומצוחצח ויש לי רק מילים טובות לומר עליו, ממליצה באהבה רבה!
קארין, נשר

, פברואר 2021

דייב היחיד שנתן לי מענה מהיר באתר בנוגע לניקוי שטיח וספה מבד ובסופו של יום, קבענו מועד לביצוע העבודה והוא עמד בציפיות שלי! הוא ביצע עבודה מקצועית ויסודית. דייב הגיע אלי עם חומרים איכותיים וניקה את הספה על המקום ואת השטיח הוא לקח אליו ולאחר מכן, החזיר לי אותו תוך כמה ימים כאשר הוא מבריק ומצוחצח! מעבר לכך, הוא נתן לי שירות אמין והיה כנה איתי ב100 אחוז, אני ממליץ עליו מכל הלב!
תומר, עמק חפר

, אוקטובר 2020

יותר טוב מדייב לא יכול להיות, הוא מספר אחת! הגעתי אליו בעקבות המלצה של האחיין שלי ומאז אני לא מחליפה אותו! הוא מבצע עבורי ניקוי ספות זמש, שטיחים, כורסאות ומזרונים כל כמה חודשים ובמחירים סבירים. דייב תמיד מבצע את העבודה בצורה יסודית ומקצועית! הוא לא מחפש קיצורי דרך ומשקיע מעל ומעבר אם צריך, אני שמחה שנפל בחלקי הזכות להכיר אדם כמוהו וממליצה עליו בחום ובמלא אהבה!
ורד, יקנעם

, אוקטובר 2020

הגעתי לדייב בדיוק בזמן הנכון דרך אחד מאתרי הפרסום, הוא נתן לי שירות מצוין במחיר ממש לא יקר! כבר בשיחת הטלפון הראשונה הוא שיקף איתי את כל המידע שאני צריך לדעת והזמנתי אותו לניקוי ספות וכורסאות מעור. דייב הגיע אלי כשהוא מצויד בחומרים מיוחדים ואיכותיים, הוא ביצע עבודה קשה וטובה והוציא כל כתם או לכלוך אפשרי והספה שלי נראית חדשה מהניילונים, מומלץ בלי לחשוב פעמיים!
מוטי, קרית טבעון

, יוני 2020

קיבלתי המלצה על דייב מחברה ולאחר השוואת מחירים שביצעתי הבנתי שהמחיר שהוא דרש ממני דומה לשאר בעלי המקצוע בתחום, בסופו של דבר הוא הגיע אלי לניקיון ספה גדולה מבד. הייתי כל כך מרוצה מהעבודה של דייב שבחרתי על דעת עצמי לשלם לו יותר ממה שהוא דרש! הוא היה מקצוען ללא פשרות והשקיע בביצוע, הוא הוציא את הספה ממקומה וניקה אותה עם צינור והתוצאה הייתה מטורפת, כמו ספה חדשה מהניילונים! מעבר לכך, דייב איש נחמד ואדיב והמלצתי עליו להרבה חברות, כמובן שאם אצטרך בעתיד בעל מקצוע בתחום הוא הבן האדם הנכון!
מורן, קרית טבעון

, יוני 2020

יש לי רק שבחים לומר על דייב גם כאדם וגם מבחינה מקצועית! הוא אנושי, אמין, דייקן וישר, קיבלתי המלצה עליו מחברה וכבר באותו היום ששוחחנו הוא הגיע לתת לי הצעת מחיר לתיקון וניקוי שטיחים. דייב החזיר לי את השטיחים אחרי ימים ספורים והם היו נקיים בצורה יוצאת דופן! בעקבות זאת הזמנתי אותו שוב כדי לנקות עבורי ספות מעור וגם במקרה הזה הוא ביצע עבודה מצוינת, בנוסף דייב איש נעים הליכות ובעל נימוסים ואני ממליצה עליו ללא היסוס!
טובה, זכרון יעקב

, נובמבר 2019

דייב ניקה בביתי 2 ספות מבד. הספות היו מלוכלכות מאוד ומלאות בכתמים אחרי שהנכדים ביקרו אצלי. הגעתי אליו דרך האתר שלכם. הוא עשה עבודה מצוינת והשאיר ספות מצוחצחות ונקיות כמעט ברמה כמו שרכשנו אותם. דייב הגיע בשעה שקבענו ולא איחר. הוא ממש השקיע והביא שואב אבק גדול שעשה את העבודה וגם השתמש בחומרי ניקוי איכותיים. על מחיר לא ממש סיכמנו מראש ואני לא יודע לומר אם הוא זול או יקר.
אבי, פרדס חנה.

, נובמבר 2019

דייב ביצע אצלי ניקוי של 3 ספות מבד. היו לי אורחים כמה ימים לפני כן והספות ממש התלכלכו והיו מזוהמות כך שלא הצלחתי לנקות אותם בעצמי. הגעתי אליו דרך האינטרנט ומסתבר שהכרתי אותו מהעבודה הקודמת שבה הוא עבד. דייב אדם מדהים, זאת פעם שנייה שאני מזמינה אותו לבצע עבודה אצלי בבית, הוא השקיע בניקוי הספות שלי והסלון נראה כמו חדש בזכותו! נהניתי מהיחס שלו כלפיי וכלפי בעלי. לא רק שהוא הגיע בזמן, הוא גם חיכה לי. עשה עבודה יסודית ויוצאת מן הכלל.
שלומית, חדרה

, נובמבר 2019

יש לי בבית ספות ישנות שעברו עליהן הרבה שנים והן נהיו מאוד מלוכלכות. הן הגיעו למצב שכבר לא היה נעים לשבת עליהן ומזמן שכחנו איך הן אמורות להיראות. רגע לפני שחשבנו לקנות ספות חדשות הציעו לנו לנסות לנקות את הישנות ואהבתי את הרעיון. נכנסתי לאינטרנט ואחרי שבדקתי שני בעלי מקצוע אחרים הגעתי לדייב. הוא נשמע לי בחור מקסים ורציני והציע מחיר מצוין והזמנתי אותו לביצוע הניקוי. הוא הגיע מאוד מהר ותוך זמן קצר קיבלנו ספות חדשות כאילו הן נקנו עכשיו. פשוט נפלא, אני ממליץ בחום!
צור, קיבוץ ניר דוד

, מאי 2019

דייב ביצע עבורי ניקוי ספות בד בצורה נהדרת! הזמנתי את דייב לצורך ניקוי ספות בד שהיו מאוד מאוד מוכתמות, בדקתי מספר מחירים בתחום והצעתו הייתה הכי רלוונטית עבורי, הוא מקצוען אמיתי שעובד מכל הלב. הגיע בשעה שקבענו, החל בתהליך ניקוי הספות, במשך שעתיים ניקה וצחצח את הספות עד שכל הכתמים הקשים הוסרו, הסלון שלי מבריק כאילו רכשתי אותו הרגע מהחנות, דייב בעל תודעת שירות גבוהה מאוד, עומד ומקיים מה שמבטיח ואני שמח להמליץ עליו בחום.
ברק, חדרה.

, מאי 2019

לאחר סקר שוק שביצעתי לגבי ניקוי ספות בד החלטתי לעבוד עם דייב מכיון שהראה הכי הרבה רצינות ומיומנות בתחום לגבי ניקוי ספות בד. הוא הגיע בשעה שקבענו עם ציוד משוכלל וחומרים ירוקים ואיכותיים, ניקה את הספות במקצועיות והסיר את כל הכתמים הקשים, חזר על הפעולה מספר פעמים עד שכל הכתמים הוסרו, דייב פשוט נתן את כל כולו, הספות שלי נראות כחדשות, המחיר שגבה היה הוגן והתוצאה הסופית לשביעות רצוני, אני מרוצה וממליצה בחום אין ספק שתמיד אפנה לדייב בעל מקצוע בחסד עליון.
ירדן, נתניה.

, נובמבר 2018

לפני בערך חודשיים פניתי לדייב מחברת "המנקה" לצורך ניקוי ספות בד בבית, השירות שלו היה מעל ומעבר למה שציפיתי ואני שמח להמליץ עליו. כבר בשיחה הראשונה עם דייב התרשמתי ממנו לטובה, הוא נתן לי את כל המידע שהייתי צריך, היה סבלני וקשוב והרגשתי שאני יכול לסמוך עליו. הוא הגיע בול בזמן שקבענו, הביא איתו את המכונה המתאימה לניקוי ספות ובעזרתה עבר על הספות מס' פעמים עד שכל האבק והכתמים הוסרו, בסיום הוא הסביר לי שאני צריך לחכות עד שהספות יתייבשו ורק אז נוכל לשבת עליהן שוב. המחיר שגבה בסיום תאם למחיר שסיכמנו מראש ולא היו הפתעות בנושא הזה - שירות מהיר, יעיל ואיכותי! ממליץ.
שי.

, נובמבר 2018

דייב מחברת "המנקה - ניקוי ספות ושטיחים" ניקה אצלי ספות בד בבית, השירות שלו היה אחלה ואני מאוד מרוצה. דייב עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש, הסביר לי מעט על הליך העבודה וחומרי הניקוי וניגש ישר לעבודה, בלי למרוח את הזמן ובלי להתמהמה. דייב עבר על הספות מס' פעמים לפי הצורך עד שכל הכתמים הוסרו והצבע הרענן חזר לספות. את סביבת העבודה הוא השאיר אחריו נקייה ומסודרת ומאוד הערכתי אותו על-כך. שירות מקצועי ובאמת שווה כל שקל! מומלץ!
יאנה.

, יולי 2018

אל דייב מחברת "המנקה - ניקוי ספות ושטיחים" פניתי לצורך ניקוי ספות בד שהיו צריכות רענון ואוורור קל, הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה" והחלטתי להזמין אותו מאחר והתרשמתי שמדובר בבחור רציני שיודע את העבודה וגם הצעת-המחיר נשמעה לי הוגנת. דייב הגיע אלי בשעה שקבענו עם מכונה המיועדת לניקוי ספות, עבד במרץ על הספות ודאג לעבור עליהם מס' פעמים עד שנראו ממש כחדשות. עבודה מעולה, מהירה ויעילה, אני מאוד מרוצה מהשירות והתוצאה הסופית.
אירית.

, יולי 2018

דייב מחברת "המנקה" ביצע אצלנו ניקוי ספות בד בצורה נהדרת! הזמנתי את דייב לצורך ניקוי ספות בד שהיו מאוד מאוד מוכתמות, בדקתי מספר הצעות מחיר וההצעה של דייב הייתה הכי הוגנת, הוא נשמע מקצועי והוגן, נתן לי את כל המידע על תהליך הניקוי והיה אדיב מאוד בטלפון. דייב הגיע בזמן שקבענו עם ציוד מקצועי לצורך ניקוי הספות, עבד ועבר מס' פעמים ככל שנדרש בכדי להסיר את הכתמים מהספות. התוצאה הסופית מצויינת, אני מאוד מרוצה וממליץ!
אשר.

, מרץ 2018

דייב בעל מקצוע מצויין, עמד בזמנים, הגיע עם ציוד מקצועי ועשה עבודה יסודית - מומלץ! יש לי בבית ספות בד שהצטברו עליהן כתמים, לא הצלחתי להסיר את הכתמים בעצמי ולכן נכנסתי לאתר שלכם לחיפוש אחר חברת ניקוי מקצועית. קראתי המלצות חמות על דייב וזה הספיק לי בשביל לפנות אליו, הסברתי לו בשיחה טלפונית במה מדובר, הוא היה נשמע לי הוגן וחביב, נתן הצעת מחיר הוגנת וסגרנו מועד להגעתו. הוא הגיע אלי בשעה שקבענו עם המכשור והציוד, קירצף ושאב בעמל רב עד שכל הכתמים נעלמו כלא היו. התוצאה הייתה נהדרת! מעל ומעבר למה שציפינו, דייב השאיר אחריו את המקום נקי ומסודר וגבה בדיוק את הסכום שנקבע מראש. מומלץ ללא ספק.
ליאת.

, מרץ 2018

דייב מחברת "המנקה - ניקוי ספות ושטיחים" ביצע עבורי ניקוי ספות בד, אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך אני זוכר אותו לטובה וממליץ עליו בחום. דייב עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם מכשור מתקדם ובמשך זמן לא מבוטל עמל על ניקוי הספות. הוא השתדל לשמור על סדר וניקיון ככל שניתן, עבר כמה פעמים על הספות לפי הצורך ובסיום הספות נראו נהדר. שירות טוב ומקצועי, יחס נעים ומחיר הוגן - מומלץ.
אורן, הוד-השרון.

, אוגוסט 2017

לפני מס' חודשים חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע שמתמחה בניקוי ספות בד, מצב הספות שלנו היה בכי רע והיינו צריכים ניקוי מקצועי במכשור מתקדם. דרך האתר שלכם הגעתי לדייב מחברת "המנקה - ניקוי ספות ושטיחים", קראתי עליו המלצות חמות ואני שמח להצטרף להמלצות הללו! דייב עמד בכל מה שהבטיח - הן מבחינת לו"ז והן מבחינת שירות ומחיר. דייב ביצע את ניקוי הספות במקצועיות רבה, השתדל לשמור על ניקיון סביבת העבודה ככל שניתן ובסיום גבה מחיר הוגן. הספות נראות כמו חדשות! מומלץ!
נחום, כפר-סבא.

, אוגוסט 2017

על דייב מחברת "המנקה - ניקוי ספות ושטיחים" יש לי רק מילים טובות! מדובר בבחור מקסים שמבצע עבודה מקצועית ביותר! את דייב הזמנתי לצורך ניקוי ספות בד בביתי, לא הצלחתי לנקות אותן בעצמי וחיפשתי בעל מקצוע שיגיע עם ציוד מקצועי ויצליח לנקות את הספות כראוי. דרך האתר שלכם הגעתי לדייב, הוא היה נעים וסבלני, נתן הצעת מחיר הוגנת והחלטתי להזמין אותו. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, ניקה את הספות ביסודיות תוך שמירה על סדר וניקיון ככל שניתן. בסיום הספות נראו כמו חדשות! אני ממליצה על דייב בחום!
דורינה, כפר-סבא.

, אוקטובר 2016

דייב מחברת "המנקה - ניקוי ספות ושטיחים" עשה עבודה מעולה בניקוי ספות הבד שלי שהיו צריכות רענון קל. הגעתי אל דייב דרך האתר ובחרתי בו גם בגלל המחיר שהכי התאים לי וגם ההמלצות שקראתי עליו. דייב הגיע אלי עם עוד עובדת והחלו לנקות את הספות. הם עשו עבודה מעולה, עבדו בזריזות והיו מאוד יעילים. אני מאוד מרוצה מהשירות והתוצאה.
טל, רמת גן.

, אוגוסט 2016

אני מאוד מאוד מאוד מאוד מרוצה, אני רוצה לציין שזה בין הפעמים היחידות שנכנסתי לאתר של בעלי מקצוע ובאמת הרגשתי שמדובר בהמלצות אמתיות ולא מפוברקות, מעבר לכך, השארתי הודעה במייל ותוך שעה כבר חזרו אלי - שזה די נדיר ועזרו לי לבחור ולתווך ביני לבין בעל-מקצוע מתאים.
לגבי דייב, הוא היה ממש עשר, סגרנו עבודה של ניקוי ספות בד שתיים + שלוש, שהיו מאוד מאוד מוכתמות ואפילו כתמי שתן קטנים של הכלב שלי, היה לספות כבר ריח לא נעים. דייב הגיע בזמן והסביר במדויק על כל התהליך והמחירים, הביא ציוד מקצועי והיה ערוך למשימה. העבודה בוצעה לשביעות רצוני ולהפתעתי הגדולה - כי הספה היתה ממש ממש מלוכלכת -
קיבלתי שרות מעולה ותוצאה ממש ממש טובה! הספות מריחות טוב ונראות כמו חדש.
ממליצה בחום - נטע זפרן.

, אוגוסט 2016

דייב עובד מעולה! אמין, דייקן וחרוץ. הוא היה זמין בנייד וקבענו מועד עוד באותו השבוע. מהרגע שנכנס עבד ללא הפסקה והגיע לתוצאות מעולות. הספה נראית כמו ספה חדשה. הוא אף הגדיל לעשות והשאיר את הסלון נקי כפי שהיה. יישר כוח! הרבה הרבה מעבר לציפיות.
דיאנה.

, אוגוסט 2016

מאוד מקצועי, דייב נתן עבודה ממש מצוינת! אין לי משהו אחד לא טוב לומר עליו. זו לא פעם ראשונה שאני עובד עם אנשי מקצוע בתחום ומההתרשמות שלי - קשה למצוא אנשי מקצוע ברמה שלו הן מבחינת המחיר והן מבחינת השירות ורמת הניקיון.
ירון שרון.

, אוגוסט 2016

דייב מחברת "המנקה - ניקוי ספות ושטיחים" ביצע אצלנו עבודת ניקיון יסודית! הזמנו את דייב לצורך ניקוי ספות בד שהיו מאוד מאוד מוכתמות. בדקנו מספר הצעות מחיר וההצעה של דייב הייתה הוגנת, בנוסף הוא נשמע מקצועי והוגן, הסביר על תהליך הניקוי והיה אדיב מאוד בטלפון.
קבענו יום ושעה, דייב הגיע בזמן עם ציוד מקצועי לצורך ניקוי הספות, עבד וטרח רבות בכדי להוציא את הכתמים מהספות. רמת הניקיון הייתה לשביעות רצוננו. דייב בעל מקצוע מומלץ.
רבקה.

, מאי 2016

הזמנתי את שרותיו של דייב מחברת "המנקה - ניקוי ספות ושטיחים" ואני מאוד מרוצה, קיבלתי שירות טוב ובמחיר הוגן - ממליצה מכל הלב! הגעתי לדייב דרך אתר האינטרנט שלכם "טוב תודה", היו עליהם המלצות חיוביות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר על ניקוי ספות בד, דייב ביקש ממני לתאר את מצב הספות וסוג הבד ולפי התיאור נתן לי הצעת מחיר, ההצעה שלו נשמעה לי משתלמת וסגרתי איתו יום ושעה.
דייב עצמו הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש כולל מכונה מיוחדת המיועדת לניקוי ספות וחומרי ניקוי מיוחדים, העבודה שהוא עשה הייתה יסודית, הוא הקפיד לעבוד נקי ומסודר, מדובר בניקוי ספות באופן שגרתי, בתחילת ביצוע הניקוי דייב הזריק חומר שתפקידו לרכך את הבד ולתת לחומר הפעיל לפרק את הלכלוך שבעומק הבד, בשלב זה לאחר שהבד יותר רך, חלק וגמיש הוא ביצע קרצוף מכני ע"י מברשות בעלות סיבים מיוחדים המיועדים לעבודה על הבדים העדינים ביותר ללא סיכון לפרום או לפגוע בבד, לאחר שלב הקרצוף הוא המשיך בניקוי ספות בד בתהליך הזרקה ויניקה, זאת במקביל להוצאת הלכלוך מעומק הבד בעזרת הנוזל והחומר שהוזרק בשלב הראשון. בשלב האחרון בניקוי ספות הבד, דייב ביצע יניקה ממושכת על מנת להביא את הבד לרמת יבוש אופטימלית וחזרה לשימוש במהירות המרבית.
הספות היו מוכנות תוך פחות משעתיים, הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה - הן נראו נפלא. דייב עמד במחיר שסוכם, ניקה וסידר אחריו בתום יום העבודה ולקח מחיר משתלם - ממליצה בחום!
יעל.

, מאי 2016

דייב היה מצוין מכל הבחינות, עמד במחיר שסוכם, הניקיון היה יסודי והתוצאות מעולות - ממליצה בחום. הגענו לדייב מחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" דרך האינטרנט, לאחר שחיפשנו חברת ניקיון מקצועית בתחום הספות והריפודים. מדובר בניקוי מקצועי של ספות סלון 2+3 מבד, חיפשנו מישהו מקצועי שיבצע ניקוי יסודי.
עשינו סקר שוק בין שתי חברות ניקיון, לבסוף החלטנו לעבוד עם דייב שהראה הכי הרבה רצינות ובקיאות בנושא - הוא הסביר לנו על סוגי הכתמים ושיטת הניקוי, התרשמנו מאוד ממנו ומהצעת המחיר שלו שהייתה מעולה וקבענו יום לביצוע העבודה. דייב הגיע אלינו בזמן שסוכם עם ציוד מיוחד לניקוי ספות וריפודים. הוא עבד ביסודיות והשקיע את מרצו בעבודה ולא מרח את הזמן. הוא ניקה וקרצף עד שהסיר את הלכלוך והכתמים - התאים את חומרי הניקוי לבד ועשה עבודה מקצועית מאוד!
הודיתי לדייב על הניקוי המצוין, הוא עשה עבודה מעולה, אין מילים! דייב עצמו איש נחמד ונעים לשיחה, הוא נותן עבודה מכל הלב ועושה הכל על-מנת שאצא מרוצה. ממליצה עליו לכל מי שמחפש חברת ניקוי ספות ריפודים או שטיחים!
אבישג.

, דצמבר 2015

היינו מאוד מרוצים מהשירות המסור של דייב, הזמנו אותו כבר פעמיים ובכל פעם מחדש הופתענו לטובה - ממליצים מכל הלב!!!! יש לי רק דברים טובים לומר על דייב, מדובר בבעל מקצוע שמעניק שירות מאוד מקצועי ואיכותי, עד שהגעתי אליו לא הכרתי בעל-מקצוע בתחום עם רמת ביצועים כמו שלו. הוא משתמש בחומרים איכותיים מאוד, חומרי ניקוי מצוינים שלא פוגעים בריפודים ובעצם משמרים את הבד לאורך שנים.
את דייב מחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" הזמנתי בפעם הראשונה לבצע ניקוי לכורסאות שהיו מוכתמות ומאובקות ולא הצלחנו לנקות אותן באמצעיים ידניים, חיפשנו חברת ניקיון מקצועית, קיבלנו המלצה על דייב ולהפתעתנו, תוך זמן קצר, דייב הוציא את הספות חדשות ומבריקות - ממש לא להאמין!!!! מכיוון שהיינו מרוצים מהפעם הראשונה הזמנו אותו בפעם השנייה לבצע ניקוי מספר שטיחי צמר שהיו רטובים, דייב לקחת אותם לטיפול יסודי אצלו בעסק והחזיר אותם נקיים ומריחים טוב. כל פעם מחדש הוא עושה עבודה מצוינת, גם אם יש כתמים קשים, הוא תמיד מצליח להסיר אותם, הוא לא אחד שמסתכל על השעון, מאוד חשוב לו כשהוא עובד לעבור שוב ושוב עד שהריהוט יהיה כמו חדש - הלקוח הוא בראש מעייניו ואת זה לצערי, אי-אפשר להגיד על בעלי-המקצוע פה בארץ, מהבחינה הזאת הוא ממש נדיר. גם מבחינת סדר וניקיון, דייב מקפיד לנקות אחריו את הבית, הוא לא משאיר לי המון עבודה, מלבד שטיפה רגילה. דייב אמין, הוגן מבחינת המחיר ועושה עבודה נהדרת - ממליצים מכל הלב!
משפחת גנץ.

, דצמבר 2015

מאוד מאוד מרוצה, מבחינת מקצועיות שירות ומחיר, נורא נחמד ויסודי! מעניק לדייב ציון 10 בכל הפרמטרים וכמובן ממליץ עליו בחום. לדייב מחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי חברת ניקיון מקצועית לניקוי ספות, שטיח ומושבי כיסאות אוכל. הקשתי באינטרנט ניקוי ספות ושטיחים המלצות וככה הגעתי אליכם לאתר, קראתי חוות דעת על-מספר חברות ניקיון מאזור מגורי (ירושלים), התרשמתי מההמלצות החיוביות על דייב, שוחחתי איתו בטלפון, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת לעומת יתר ההצעות שקיבלתי והחלטתי לסגור איתו את הניקיון.
ביום ובשעה שקבענו (תוך תאום מלא והרמת טלפון לפני ההגעה) דייב הגיע עם כל הציוד הנדרש, מדובר בציוד מקצועי ולא חאפרי, שואב מקצועי, חומרי ניקיון מקצועיים מברשות מיוחדות ועוד. מבחינת איכות העבודה, אין מה להגיד - דייב היה פשוט יסודי ומאורגן, הוא עבד מאוד קשה עבורי והעניק תוצאה נקייה מאוד. מראה הספות והכיסאות כולל השטיח כמו חדש, דייב הצליח להסיר את כל הכתמים והאבק! בסיום העבודה עבר איתי על הכל ווידא שאין לי בקשות נוספות, מבחינת המחיר, דייב גבה בדיוק את המחיר שסוכם, היה אמין מאוד מקצועי ולא פחות חשוב, עבד עם חיוך והיה נעים להכניס אותו אלי הביתה.
ממליץ בחום - אמיתי.

, אוגוסט 2015

דייב ניקה אצלנו ספה ושטיח, הוא עשה עבודה טובה והשאיר נקי ומסודר, התרשמתי לטובה! לדייב מחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" הגעתי לאחר שחיפשתי אצלכם באתר בעל מקצוע לניקוי ספות ושטיחים, דיברתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים, הסיבה שבחרתי לעבוד עם דייב הייתה מאחר והצעת המחיר שנתן נשמעה לי הוגנת והוא היה מאוד אדיב ונחמד.
דייב קבע איתי יום ושעה והגיע כמצופה עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה כולל חומרי ניקוי מיוחדים ומכונה המתאימה לעבודה מקצועית מהסוג הזה. הניקיון כלל ניקוי ספה ושטיח. הניקיון נעשה בכמה שלבים (מדובר בניקוי רטוב), החומרים היו מאוד איכותיים, חומרים שלא פוגמים בספות ובשטיחים.
הניקוי נעשה למופת וממש היה הבדל גדול לפני ואחרי. דייב עמד במילה שלו, עשה עבודת ניקיון בסטנדרט גבוה ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו מראש ואפילו דאג להשאיר את הבית נקי ומסודר בתום יום העבודה. הייתי מאוד מרוצה מהשירות ואני בהחלט ממליץ עליו!
איתן.

, אוגוסט 2015

אני ואמי היינו מאוד מרוצים מהשירות של דייב, הוא העניק לנו שירות אדיב ומקצועי, התוצאה מצוינת! דייב תודה רבה! לאמי יש שטיח מאוד יפה וגדול אבל הוא היה מאובק עם כתמים, החלטתי להזמין עבורה חברת ניקיון מקצועית בתקווה שהם יצליחו להסיר את הכתמים ולהחזיר לשטיח את המראה המקורי שלו.
הגעתי לדייב מחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת ממש טובות ודיברתי איתו טלפונית, הסברתי לו במה מדובר ודייב נתן לי הצעת מחיר בו במקום. ההצעה של דייב נראתה לי סבירה ולא יקרה מדי וסיכמתי איתו במועד שנוח לי.
דייב הגיע בזמן לבצע את העבודה אצלי בבית. הוא ניקה את השטיח בניקוי רטוב והצליח להסיר את הכתמים לשמחתי. דייב השתמש בחומר מיוחד ולאחר מכן הבריש את השטיח בצורה יסודית. אמי ואני התרשמנו מאוד מהניקוי, באמת שדייב עשה עבודה מעולה - ממליצים בחום!
סטס.

, אוגוסט 2015

דייב היה בסדר גמור, הגיע בשעה שסיכמנו עם ציוד מקצועי ונתן עבודה יסודית - ממליצה בחום! יש לנו בבית ספות מבד שהצטברו עליהם כתמים ואבק. מכיוון שלא היה ניתן להסיר את זה באופן ידני בלבד וללא חומרי ניקוי מתאימים החלטנו להזמין חברת ניקוי מקצועית של ספות וריפודים.
לדייב מחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו חוות דעת טובות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר. שוחחתי עם דייב שהסביר לי על אופן הניקוי, הוא נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו יום ושעה - הוא היה זמין להגיע כשרציתי וזאת נקודה חשובה, הזמינות! בכל אופן, דייב הגיע אלי בשעה שקבענו עם המכשור והציוד של חומרי הניקיון, לפני שהתחיל הוא הסביר לנו קצת על חומרי הניקוי ועל התהליך והחל לעבוד. דייב קירצף וקירצף ושאב עד שכל הכתמים והאבק שהיו בספה נעלמו כליל.
התוצאה הייתה מעל ומעבר למה שציפינו, דייב השאיר אחריו את המקום נקי ומסודר, לקח מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו ובהחלט הייתי מזמינה אותו אלינו שוב, ממליצה בחום!
ענת.

, פברואר 2015

השירות של דייב מחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" פשוט מצוין, הוא נותן שירות יוצא מן הכלל!
הגעתי לחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים", דרך האתר שלכם ואני מאוד מאוד מרוצה מכל השירות מתחילתו ועד סופו.
שוחחתי עם דייב שהסביר לי שהם מומחים בניקוי כל סוגי השטיחים, ושאני יכולה להיות רגוע שהשטיח שלי מסוג שאגי יטופל אצלם בצורה עדינה על הצד הטוב ביותר.
קבענו יום ושעה, אספו ממני את השטיח כפי שקבענו ואמרו לי שיחזרו אותו אחרי שבוע. לאחר שבוע קיבלתי טלפון שהשטיח מוכן, דייב תיאם איתי שעת הגעה ובאמת עמד בתחייבות שלו.
בקיצור דייב עשה את מלאכתו נאמנה, הוא עבד על השטיח יפה והצליח להסיר ממנו את הכתמים שבחיים לא חשבתי שירדו ממנו. השטיח נראה מעולה!!!!
דייב הוא אחד מנותני השירות הכי מקצועיים ואמינים שנתקלתי בהם במהלך החיים והמחירים שלו סבירים ביותר.
אפשר לסמוך על החברה שלו בעיניים עצומות.
עמיחי

, פברואר 2015

דייב עשה אצלנו עבודה מאוד מאוד יפה, אני מרוצה ממנו מאוד וממליץ עליו בחום!
מדובר בניקוי ספות בד, חיפשתי בעל-מקצוע רציני אמין ואיכותי שיבצע ניקוי יסודי מאבק והסרת מספר כתמים צהובים, עשיתי סקר שוק, לקחתי מספר הצעות מחיר ומבין כולם דייב עשה את הרושם הכי טוב.
הוא שוחח איתי בטלפון, הסביר על הניקוי והמכונות, הצעת המחיר הייתה הוגנת, התרשמתי ממנו מאוד והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה דייב היה עשר, עמד בלוח הזמנים, ואפילו הקדים להגיע, הוא עבד קשה מאוד ובאופן מקצועי, לא וויתר על פינישים, הספות נראות נהדר!!! מה שנקרא, חזרו לחיים!
בסיום יום העבודה, דייב לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם - התוצאה שווה כל שקל! ואם אתם מחפשים מישהו רציני לניקוי ספות ושטיחים - דייב הוא בהחלט הכתובת! התרשמתי לטובה ואני ממליץ בחום!
אסף

, פברואר 2015

הגעתי אל דייב מ"הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" לאחר שחיפשתי באינטרנט בעל מקצוע לניקוי ספות בד.
לא כל כך בדקתי בעלי מקצוע אחרים, אבל הסיבה שבחרתי בדייב הייתה מאחר והצעת המחיר שנתן נשמעה לי הוגנת, לא נמוכה מדי ולא גבוהה מדי, והזמנתי אותו אליי לבצע את העבודה.
דייב הגיע בזמן ביום ובשעה שקבענו, עם כל הציוד הנדרש, הניקיון כלל ניקוי ספות בד, הוא עשה ניקוי רטוב (כלומר לקח לדברים להתייבש תוך עשרים וארבע שעות). במהלך עבודתו של דייב ניתן היה לשים לב בהבדל בין מצב הספות לפני ואחרי הניקוי ומאוד התרשמתי מההבדל, הספות נראו מצוין, ממש כמו חדשות.
בתום העבודה דייב אסף את כל הציוד, ניקה וסידר את כל הבלגן שנוצר כחלק מעבודתו.
מאחר והייתי מאוד מרוצה מעבודתו ומהשירות שהוא נתן, אני ממליצה עליו, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בבעל מקצוע שיודע את עבודתו, אמין ומקצועי.
מרגלית.

, אוגוסט 2014

הזמנתי את שרותיו של דייב מחברת הניקיון "הום סטייל" בניהולו של דייב ואני מאוד מרוצה, קיבלתי שירות טוב ובמחיר הוגן - ממליצה מכל הלב!
הגעתי לדייב דרך אתר האינטרנט שלכם "טוב תודה", היו עליו המלצות חיוביות והתקשרתי אליו לקבל הצעת מחיר על ניקוי ספות בד, הוא ביקש ממני לתאר את מצב הספות וסוג הבד ולפי התיאור נתן לי הצעת מחיר, ההצעה שלו נשמעה לי משתלמת וסגרתי איתו יום ושעה.
דייב הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש כולל מכונה מיוחדת המיועדת לניקוי ספות וחומרי ניקוי מיוחדים, העבודה שהוא עשה הייתה יסודית, דייב הקפיד לעבוד נקי ומסודר, עבר שוב ושוב על כתמים עיקשים ולא ויתר עד שהספות היו נקיות.
תוך מספר שעות הספות היו מוכנות, הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה - הן נראו נפלא ולא האמנתי שככה התוצאה תראה.
דייב עמד במחיר שסוכם, ניקה וסידר אחריו והשירות שלו היה יוצא מן הכלל ומשתלם מאוד!
ממליצה בחום - לימור.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מרוצה מדייב, הוא עשה אצלנו עבודה מקצועית והצליח להסיר את כתמי האבק והלכלוך שהצטברו על הספה.
יש לנו מערכת סלון מבד "אלקנטרה" שספג כתמי אבק ולכלוך לאורך השנים, חיפשתי חברת ניקוי מקצועית שתגיע לבצע הסרה של הכתמים ונעזרתי באתר שלכם. קראתי חוות דעת על מספר בעלי מקצוע בתחום והרמתי טלפון לקבל הצעות מחיר. הצעת המחיר של דייב וכן המקצועיות והיחס שלו ללקוח הרשימו אותי לטובה והחלטתי להזמין אותו אלי לעבודה.
קבענו יום ושעה ודייב עמד במילה שלו, הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש, מדובר בבחור מקצועי עם ציוד רציני, הוא עבד על ניקוי הספות במשך מספר שעות ויאמר לזכותו שלא עזב את הספות עד שהצליח להסיר מהם את הכתמים.
מבחינת סדר וניקיון, דייב הקפיד לעבוד באופן יחסי נקי ומסודר, הוא לא השאיר לנו עבודה רבה אחריו, מבחינת המחיר הוא עמד במחיר שסוכם בטלפון ואני שמח שבחרתי בו לעבודה, הספות נראות נהדר!
רונן לוי.

, אוגוסט 2014

יש לנו בבית שטיח צמר איכותי בן 50 שנה וחשבתי שהגיע הזמן לשלוח אותו לשיחזור וניקוי עמוק מכיוון שהתפר החיצוני החל להיפרם.
חיפשתי בעלי מקצוע מומחים בתחום ולדייב מחברת "הום סטייל" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר. סיפרתי לדייב על השטיח והוא נתן לי טווח מחירים מראש וקבע איתי פגישה. דייב הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא ראה את השטיח ונתן לי הצעת מחיר שעמדה בטווח אבל לפי מה שהבנתי משכנה שלי, המחיר שדייב לקח היה יקר באלף שקל יותר מהמחיר שלקחו לה בחברה אחרת. אומנם אני לא יודעת מה איכות העבודה שם, אבל בכל זאת המחיר היה נשמע קצת יקר.
דייב הסביר לי שמדובר בניקיון עמוק באמצעות חומרים ונברשות מיוחדות, את השחזור הוא אמר שהחברה שלו עושה ברמה הרבה יותר גבוהה מהחברה שהשכנה שלי נעזרה בהם ובסופו של דבר החלטתי לסגור איתו את העבודה.
דייב לקח את השטיח אליהם לסדנא ולניקוי ושחזור והחזיר לי אותו כעבור מספר ימים נקי ומשוחזר באופן מקצועי - העבודה הייתה טובה ומקצועית, הניקיון והשחזור איכותיים. דייב עצמו איש נחמד ושירותי וסה"כ השירות היה טוב.
שרה צמח.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מרוצה מדייב ולמעשה זאת כבר הפעם השנייה שאני נעזרת בשירותיו. מדובר בבעל מקצוע רציני, אחד שאכפת לו מהשירות שהלקוח מקבל, מקפיד מאוד לרצות את הלקוח ואם צריך חוזר על הניקיון שוב עד לשביעות רצון מלאה.
בפעם הראשונה הזמנתי את דייב בהמלצתה של חברה, הוא הגיע כפי שסוכם וביצע עבודת ניקיון על רמה. מאחר והייתי מאוד מרוצה מהגישה ואיכות העבודה, הזמנתי אותו גם הפעם לבצע ניקיון של ספות בד, פינת אוכל, ושטיח.
גם הפעם דייב נגיע בשעה שקבענו, יש לציין שמדובר בבעל מקצוע רציני ומקצועי שמגיע עם ציוד מיוחד ולא סתם חאפר.
אופן ההתנהלות של דייב מקצועי, הוא מיד ניגש למלאכה, ממעט בדיבור ומרבה בעבודה. כמו שכבר כתבתי מאוד אכפת לו מהלקוחות ולכן ממש נותן את הנשמה בכדי שהתוצאה תהיה כמו שצריך.
אני מאוד שמחה שיצא לי לפגוש בעל מקצוע כזה מקצועי, הוא עשה עבודה טובה גם הפעם, הצליח להסיר את כל הכתמים והאבק ולמחרת אפילו התקשר לשאול אם אני מרוצה והאם הדברים התייבשו מהר. שירות נהדר במחיר הוגן - ממליצה בחום!
מירה פרחי.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מדייב מחברת "הום סטייל-ניקוי ספות ושטיחים"!
יש בבית ספות בד שספגו במשך השנה אבק וכתמים שלא הצלחנו להסיר באופן ידני וחיפשתי חברת ניקוי מקצועית שתגיע לנקות את הספות. לדייב הגעתי באמצעות האתר שלכם, כמובן שבדקתי בעלי-מקצוע נוספים, אבל דייב היה נשמע לי הכי ישר וביקש תעריף שפוי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום ושעה, דייב הגיע בזמן עם ציוד מקצועי, הוא היה מאוד נחמד ונעים, עבד בכיף עם חיוך על הפנים, ניקה וקירצף ושאב עוד ועוד, עד שכל הספות היו נקיות לגמרי, הספות נראות ממש טוב ואין ספק שרמת הניקיון גבוהה.
דייב היה עשר מכל בחינה אפשרית, תיקתק עבודה, ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו עליו מראש. בהחלט אשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד.
רוית.

, אוגוסט 2014

דייב בן אדם מקסים, אמין ויש לי רק דברים טובים להגיד עליו!
הגעתי אליו דרך המלצה, חברה שלי אמרה שהוא ידוע בתחום ומבצע עבודה איכותית והתקשרתי אליו בכדי לקבל הצעת מחיר ולתאם זמן הגעה. דייב היה מאוד נחמד בטלפון, הסביר לי על תהליך הניקוי ועל החומרים והצעת המחיר שלו הייתה מאוד הוגנת, תאמנו יום ושעה ויצאנו לדרך.
דייב התקשר אלי להודיע שהוא בדרך ולוודא שאני בבית, הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי לביצוע העבודה, הוא עבד במרץ וכעבור מספר שעות סיים את העבודה. הייתי בשוק, הספות פשוט נראו כמו חדשות, לא האמנתי למראה עייני!
מדובר בספות בד 2+3 שהיו עם כתמים ודייב פשוט החזיר אותן כמו חדשות! הודיתי לו על העבודה הנפלאה וכמובן ששמרתי את המספר שלו לפעמים הבאות!
ממליצה בחום - אילנה וינוגרד.

, מאי 2014

דייב היה כל כך מוצלח שאפילו הזמנתי אותו לנקות את הספות של אמי היקרה, מדובר בבעל מקצוע מעולה!
יש לי בבית סלון מבד ושטיח שאגי, שהיו זקוקים לניקוי יסודי ועמוק וחיפשתי חברת ניקיון מקצועית שתטפל בעניין. לקחתי הצעות מחיר ממספר בעלי מקצוע בתחום ובסופו של דבר החלטתי לסגור את העבודה עם דייב מחברת "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" מכיוון שהוא נשמע לי הכי מקצועי ונתן את הצעת המחיר המשתלמת ביותר (את הצעת המחיר קיבלתי דרך הטלפון, דייב חקר ושאל על מצב הסלון והשטיח ובכפוף לכך נתן הצעת מחיר).
ביום העבודה דייב הגיע עם עובד נוסף, את השטיח הם ארזו והעמיסו לרכב וביצעו את הניקוי בסדנא שלהם. את הסלון הם ניקו כמובן אצלי בבית, עשו עבודה מאוד מאוד יפה ויסודית, רואים שממש אכפת להם שהלקוח יצא מרוצה והשירות בהתאם.
בסיום העבודה דייב היה ממש נחמד, שאל אותי אם אני מרוצה ואם יש לי הערות נוספות לפני שהם מקפלים את הציוד, לאחר שאמרתי לו שאני בהחלט מרוצה ואפילו מאוד, הם ארזו את הדברים וניקו את השטח. לגבי השטיח, דייב דאג שהשטיח יוחזר אלי עוד לפני המועד המסוכם, גם במקרה הזה, הניקיון היה מעולה, הם הצליחו להסיר את כל האבק והלכלוך והשטיח נראה רענן. בגלל שהייתי מאוד מרוצה, שלחתי אותו גם לאמא שלי, הוא עשה אצלה עבודת ניקוי ספות בד והפידבק שקיבלתי ממנה היה מאוד חיובי. בקיצור אני חושבת שדייב בעל-מקצוע ראוי, השירות שלו מעולה!
אתי אגוזי.

, מאי 2014

לפני מספר חודשים, קיבלתי בירושה שטיח עתיק, לא התרשמתי מערכו אבל היה לי חשוב להשתמש בו והחלטתי להזמין חברת ניקוי מקצועית שתעשה לו איזשהו חידוש, לא משהו יקר וכמובן ניקיון יסודי.
לדייב מ"הום סטייל" הגעתי דרך המלצה, שוחחתי איתו ובקשתי ממנו שייתן הצעת מחיר, דייב ביקש להגיע לראות את השטיח בכדי שיוכל לתת לי מענה הוגן. הוא הגיע כמו שסיכמנו, ותוך כמה רגעים הודיע לי, שמדובר בשטיח מאוד מאוד עתיק ויקר יותר ממה שחשבתי ולדעתו שווה לי להשקיע כסף ולשחזר אותו כמו שצריך. לא ידעתי אם לסמוך על המילה שלו, למרות שהוא נשמע ונראה מאוד אמין, וממש שמחתי כשדייב הציע לי לקחת את השטיח לשמאי ולהעריך את שוויו המקורי בכדי שאוכל לעשות חשבון על איזה סוג שיחזור אני בוחרת.
דייב המקסים, דאג פשוט להכול, הוא עצמו מצא את השמאי, הביא אותו להערכה ולהפתעתי הוא באמת צדק, מסתבר שמדובר בשטיח מאוד מאוד יקר ועתיק והשמאי המליץ לשחזר אותו כמו שצריך בשביל לשמר את הערך שלו.
סגרתי עם דייב את העבודה, הבנתי שבאמת שווה לי להשקיע בשחזור וממה שבדקתי החברה של דייב, מומחית בשחזורים - סמכתי עליו ויצאנו לדרך. דייב לקח את השטיח אליהם לסדנא, עשה מה שעשה והתוצאה הייתה מופלאה! השטיח פשוט היה נראה מעולה, גם מבחינת השחזור וגם מבחינת הניקיון, הודיתי לדייב מקרב לב על השירות הנפלא ואני ממש זוכרת אותו לטובה!
עמית שור.

, מאי 2014

זאת פעם ראשונה שהזמנתי את שרותיהם של חברת הניקיון "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" בניהולו של דייב, אני רוצה להגיד שעד היום לא יצא לי להיתקל בחברת ניקיון כזאת מקצועית. אומנם אני נוהגת אחת לכמה זמן להזמין חברת ניקוי לספות ולשטיח שברשותי, אבל אף פעם לא קיבלתי כזה שירות טוב ובמחיר כזה הוגן - ממליצה מכל הלב!
הגעתי לדייב דרך המלצות מפה לאוזן, התקשרתי אליו לקבל הצעת מחיר על ניקוי ספות בד ושטיח, הוא ביקש ממני לתאר את מצב הסלון והשטיח ולפי התחקיר הוא נתן לי הצעת מחיר, ההצעה שלו נשמעה לי משתלמת וסגרתי איתו יום ושעה.
דייב הגיע עם הצוות שלו, הם הגיעו עם כל הציוד הנדרש כולל מכונה מיוחדת המיועדת לניקוי ריפודים וחומרי ניקוי מיוחדים, העבודה שהם עשו הייתה מעל ומעבר למה שציפיתי, דייב והצוות עשו עבודה מאוד יסודית, הקפידו לעבוד נקי ומסודר, עברו שוב ושוב על כתמים עיקשים ולא וויתרו עד שהכל הבריק. מעבר לכך היה נעים להכניס אנשי מקצוע כאלה נחמדים אלי הביתה, מדובר באיש חביב ונעים הליכות. בסיום העבודה הוא בדק שאני מרוצה ורק שנתתי לו את אישורי, הוא גבה את התשלום שסגרנו מראש.
מכיוון שהייתי באמת מרוצה, המלצתי עליו כבר לארבע חברות שלי ואנשים נוספים ואני יכולה לספר שכולם, ללא יוצא מן הכלל היו מרוצים!
נאווה ברנד.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

התמחויות

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

תאור העסק

התמחות בניקוי שיחזור ותיקון שטיחים פרסים, סינים, שאגי, מקיר לקיר ועוד... התמחות בניקוי ספות מבד ומעור. טיפול בקרדיט האבק למזרונים ועוד... שימוש בחומרים אמריקאים ידידותיים לסביבה... ובאיכות הגבוהה ביותר. העבודה מבוצעת על ידי בעל החברה תוך מתן דגש על השירות ואחריות...

אתר העסק: http://www.facebook.com/homestyle.israel

המנקה - ניקוי ספות ושטיחים

המנקה - ניקוי ספות ושטיחים

דייב בר-יוחאי


9.5

073-2721683
 

המנקה - ניקוי ספות ושטיחים

דייב בר-יוחאי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721683 חייג