23

ספקי שירות בתחום הובלות

מהן העלויות של מעבר דירה וכיצד ניתן להוזיל את העלויות?

מהן העלויות של מעבר דירה וכיצד ניתן להוזיל את העלויות בדרכים שונות? באילו מקרים תוכלו להעביר את הדירה לבד?

עוברים דירה? זה מה שאתם צריכים לקחת בחשבון כדי להבין כמה זה יעלה לכם

מעבר דירה, יחד עם כל ההתרגשות והציפייה לבאות שהתהליך הזה מביא איתו, הוא לא עסק פשוט. ההתארגנויות הרבות שכרוכות בעניין יכולות בהחלט להתיש - צריך לסגור מראש את כל הקצוות, להספיק לארוז ולארגן את כל הדברים, פעמים רבות גם לבחור רהיטים חדשים, לעצב ולשפץ את הדירה לפני שנכנסים אליה ועוד ועוד. אל כל המטלות והמשימות הללו גם נוסף הצורך להחליט כיצד להעביר את כל הרהיטים והחפצים שאתם לוקחים איתכם מהדירה הישנה ולהבין כמה עולת הובלת דירה. כדי לנסות להקל עליכם קצת ולעזור לכם לדעת אלו שיקולים אתם צריכים לעשות בכל מה שקשור להובלה, ריכזנו עבורכם את כל השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם כדי להעריך נכון את המחיר שתצטרכו לשלם.

הובלה עצמאית מול הובלה מקצועית – מה יותר משתלם לכם?

אחת השאלות הראשונות שמעסיקות הרבה מהאנשים שעוברים דירה היא האם לקחת הובלה מקצועית או להסתמך על הובלה עצמאית, בעזרת חברים, מכרים או בני משפחה שיבואו לעזרתכם. נכון, הובלה עצמאית יכולה לחסוך לכם באופן משמעותי בהוצאות, ואם לכם או למישהו ממכריכם יש רכב שמתאים לשם כך, זאת בהחלט יכולה להיות אפשרות משתלמת עבורכם. אבל לפני שאתם ממהרים לאמץ את הרעיון, כדאי שתבחנו בדיוק כמה ציוד ופריטים יש לכם להעביר ואז תשאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

 • האם יש לי מספיק "ידיים" (של אנשים שיעזרו לי) כדי לעשות את זה?
 • האם הרכב שאני יכול להעמיד עבור העניין גדול מספיק כדי להעביר הכל?
 • האם אוכל לעשות את כל ההעברה בבת אחת, או שאצטרך לעשות סיבובים?
 • האם יש לי פריטים דרושה מומחיות כדי להעביר – כמו למשל רהיטים שיש לפרק או מכשירים חשמליים שצריך לנתק בזהירות? ואם כן, האם אני או מישהו ממכרי יודע לעשות זאת?אם התשובות לכל השאלות האלו חיוביות, אז בהחלט יש לכם טעם והצדקה לבצע את העברת הדירה בעצמכם; אבל אם לעומת זאת, אפילו על אחת מהשאלות הללו עניתן באופן שלילי, כדאי לכם לשקול את העניין שוב – כי יכול להיות מאוד שהרצון לחסוך על הובלה מקצועית יעלה לכם ביוקר. אם אין לכם מספיק ידיים לעשות את ההעברה, אם הרכב שיש ברשותכם לא מתאים, אם יכול להיווצר מצב שתצטרכו לעשות כמה סיבובים כדי לסיים את הכל או אם לא תדעו כיצד להעמיס נכון אחד או יותר מהחפצים שלכם – הזמן שיתבזבז לכם וכאב הראש שיגרם הופכים את אופציית ההתקשרות עם שירות הובלות דירה לעדיפה במובהק עבורכם.

מה משפיע על עלות הובלת דירה?

אם פסלתם מראש את האפשרות לבצע את ההובלה בעצמכם, או שהבנתם שזה לא באמת מתאים לכם, אז האופציה העיקרית שעומדת לפניכם היא לשכור שירות העברת דירות מקצועי כדי שיבצע עבורכם את העבודה. מעבר לפרמטרים כמו המקצועיות, הזמינות והרזומה של חברת ההובלות , השאלה המרכזית שעומדת בפניכם היא המחיר, כלומר כמה למעשה יעלה לכם כל הסיפור. כדי לגלות את התשובה לשאלה הזו אתם לקחת בחשבון את הפרמטרים חשובים הבאים:

 • מאיזו קומה לאיזה קומה אתם עוברים? – זו בדרך כלל מהשאלות הראשונות שכל מוביל שואל בשיחה הראשונה, והיא חשובה להבנת מידת המאמץ שהמובילים יצטרכו להשקיע; אם ההעברה מתבצעת מקומה גבוהה או לקומה גבוהה זה בהחלט עלול לייקר את המחיר. גורם נוסף שיכול להקפיץ את העלות הוא להשתמש במנוף תוך כדי ההעברה.
 • יש מעלית? – כמובן שמעלית מקלה מאוד על המובילים, וככל שהמעלית גדולה יותר וניתן להעביר דרכה את מרבית הפריטים ואף את כולם, כך יותר טוב. אם יש מעלית בבניין שממנו מעבירים וביעד עצמו – המחיר יכול להיות מוזל בהתאם.
 • כמה רהיטים ומוצרי חשמל אתם מעבירים, ומה גודלם? – גורם מרכזי נוסף שמשפיע על המחיר שתשלמו הוא כמות הרהיטים ומכשירי החשמל שאתם צריכים להעביר; האם יש ברשותכם פריטים גדולים ומורכבים שיהיה צורך לפרק כדי להעביר? האם יש לכם הרבה מכשירי חשמל גדולים ומסורבלים שעל המובילים לסחוב בעדינות ובזהירות? אם כן, כל רהיט או מכשיר שכזה ייקח עוד קצת למעלה את המחיר שתשלמו.
 • כמה ארגזים יש לכם להעביר, ואיך אתם אורזים אותם? – מעבר לרהיטים הגדולים ולמכשירי החשמל הכבדים, גם לפריטים שאתם אורזים בארגזים יש משמעות בקביעת המחיר. ראשית כל אתם צריכים לבחון כמה ארגזים יהיו לכם, וכן להבין כיצד אתם אורזים אותם – יש חברות המציעות הובלות דירה עם אריזה, כלומר שהם יספקו לנו חומרי אריזה, ארגזים ואפילו אנשים שיעשו את זה בשבילנו; זה אכן יכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש מצד אחד, אבל יגולם מן הסתם במחיר ההובלה מהצד השני.
 • מה מרחק ההובלה? – בסופו של דבר, אחרי שהמובילים הורידו את כל הארגזים, פינו את כל החפצים, הרהיטים ומכשירים החשמל מהדירה השינה והעמיסו אותם על המשאית, מגיעה הנסיעה אל יעד ההובלה, שגם היא משפיעה על המחיר כמובן. ככל שהמרחק בין שני היעדים, הישן והחדש, גדול יותר – כך כמובן מתווספת עלות הדלק והזמן לחישוב הכללי, וזה דבר שעליכם לקחת בחשבון.

אז כמה עולה הובלת דירה?

בסופו של דבר, כל הגורמים שהזכרנו כאן משפיעים על מחיר ההובלה, ולכן לשאלה: "כמה עולה להוביל תכולת דירה?" אין תשובה אחת מוחלטת ומדויקת לחלוטין. עם זאת, יש טווחי מחירים ממוצעים שנהוגים בשוק ואפשר להצביע עליהם, וסיכמנו אותם כאן:

הובלת דירת 2 חדרים - 700-3,000 ₪
הובלת דירת 3 חדרים - 500-5,000 ₪
הובלת דירת 4 חדרים ומעלה - 1,000-6,000 ₪
הובלת בית פרטי - 3,000-6,000 ₪
הובלה עם מנוף - תוספת 300-500 ₪
הובלה עם אריזה - כ-22-50 ₪ נוספים לכל ארגז

23

ספקי שירות בתחום הובלות

מצא בעל מקצוע

מובילים מומלצים תל אביב

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

"שניר הובלות" פשוט
מצוינים! אני מכיר אותם הרבה שנים והם ביצעו עבורי מספר עבודות ולאחרונה, ביצעו הובלת דירה מרמת גן לתל אביב. "שניר הובלות" היו זמינים עבורי מיידית והם הגיעו אלי עם כל האמצעים הדרושים על מנת לבצע הובלה בצורה מושלמת ללא טעויות או תקלות!

מגה מקס הובלות
מגה מקס הובלות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו פעם שנייה
שאני משתמשת בשירותיהם של "מגה מקס הובלות" ויצאתי מרוצה! הם ביצעו עבורי הובלת דירה מכפר סבא לחדרה והגעתי אליהם דרך המלצות רבות בפייסבוק.

הובלות חמישה כוכבים
הובלות חמישה כוכבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אנו עובדים באופן
קבוע כבר תקופה עם "הובלות חמישה כוכבים" ומרוצים מאוד! הם מבצעים עבורנו בעיריית חולון הובלות של רהיטים מבתי ספר, גנים ומוזאונים וגם גובים מאיתנו מחיר הגון בהחלט.

הובלות ויקטור
הובלות ויקטור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

ויקטור והצוות שלו
היו פשוט מעולים וגם גבו ממני מחיר הגון ביותר! קיבלתי עליהם המלצה בפייסבוק והזמנתי אותם להובלת דירה מחיפה לקרית ביאליק. ההתנהלות של ויקטור והצוות שלו הייתה נכונה!

קלמוביל
קלמוביל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני ממליצה על
מאור "קלמוביל" בחום, הייתי מאוד מרוצה, הם מקצוענים! מדובר בהובלה של דירה מקומה שנייה לקומה ראשונה ללא מעלית, באותה העיר.

הובלות רוסלן
הובלות רוסלן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 36

חוות דעת

חיפשתי מובילים באינטרנט
והגעתי לרוסלן, רוסלן נשמע לי מאוד מקצועי ונתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת. מעבר לזה רוסלן הגיע לראות את הדירה לפני הצעת המחיר ולא ביקש על כך תשלום.

בסט פרייס הובלות
בסט פרייס הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אל שרון מחברת
"בסט פרייס הובלות" פניתי לצורך הובלת דירה ממודיעין לנעלה, השירות היה אחלה, הכל עבר בשלום ואנחנו מאוד מרוצים. שרון והצוות עמדו בזמנים שקבענו וישר ניגשו לעבודה.

נשר הובלות
נשר הובלות

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 29

חוות דעת

ויקטור הגיע לדירה
שלנו כדי לתת הצעת מחיר. הוא לא הסתפק בשיחת טלפון. יש הרבה שנותנים מחיר בטלפון ואחר כך מעלים את המחיר ומתחילים להתווכח.

ברגר הובלות
ברגר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

ל"ברגר הובלות" הגעתי
דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט על מובילים. לפני שסגרתי איתו, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שואדלן נתן לי את הצעת מחיר זולה משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי (יש לציין שואדלן הגיע אלי לראות את התכולה ולפי זה נתן את הצעת המחיר).

JUST MOVE שירותי הובלה בעמ
JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

בפעם הקודמת שבה
אלכסנדר עשה עבורנו את ההובלה זה היה בעקבות המלצה שקיבלנו מפה לאוזן (לפני כמה שנים). אלכסנדר והצוות שלו עשו עבודה באמת נהדרת וטובה לכן היה לנו ברור ללא ספק שגם הפעם כשעמדנו לעבור דירה אנחנו פונים רק אליו (והפעם זאת הפעם השלישית).

שניר הובלות
שניר הובלות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

רב מוביל
רב מוביל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

Very reliable guys.
Move almost our entire house all the way from Jerusalem to far away Zefat. From one hand, did the moving job very fast and quickly - from the other, were very carefull, and didnt break or do damage to any of our stuff.

יונייטד הובלות ואחסנה
יונייטד הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 14

חוות דעת

השירות שקיבלתי מחברת
"יונייטד הובלות" היה פשוט יוצא מן הכלל מכל הבחינות, עמידה בלוח זמנים, הובלה זריזה, ויחסי אנוש מעולים. העבודה המדוברת הייתה הובלה של דירה מחיפה קומה ראשונה בלי מעלית, לקומה רביעית עם מעלית.

הובלות אוקי
הובלות או.קי.

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 30

חוות דעת

כאשר עברנו דירה
מגן יבנה לדירת 5 חדרים, קומה רביעית בראשון לציון ביצעתי סקר שוק בין מס'' חברות. אנטון הציע לי מחיר הגון וכך בניגוד למה שאני עושה בדרך כלל, סגרתי איתו באותו רגע מבלי לנסות לשאת ולתת איתו.

קרגו ms הובלות
קרגו m.s הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 10

חוות דעת

ל"קרגו m.s הובלות"
בניהולו של פבל, הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט באתרים של בעלי מקצוע על מובילים. לפני שסגרתי איתם, עשיתי קצת בירורים וסקר שוק לגבי מחירי הובלות, והסתבר שהם זולים משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שבדקתי.

הובלות סטולרמן
הובלות סטולרמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 24

חוות דעת

לאחר חווית שירות
מאוד לא נעימה שקרתה לי בפעם הקודמת שעברתי דירה, עם מובילים שהגיעו בשעות אחר הצהריים כשקבענו על שמונה בבוקר לתחילת העבודה, וזה לא היה הדבר הכי גרוע שהם עשו, החלטתי הפעם לחפש בעל מקצוע מומלץ וחיפשתי כאן באתר אחד כזה.

הובלות VIP
הובלות V.I.P.

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

המקצוענים בהובלות
המקצוענים בהובלות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

בעלי המליץ על
נחמן, אני לא יודעת איפה הוא שמע עליו אבל פניתי אליו ואני ממש לא מצטערת על כך, בדיוק ההיפך. נחמן ביצע לי הובלה של דירה מהישוב גילה למחסן מאחר וטסנו חצי שנה לחו"ל, אחריה הוא החזיר את תכולת הדירה מהמחסן לדירת קרקע בישוב תקוע.

דורון הובלות ואחסנה
דורון הובלות ואחסנה

לפרטי העסק

8.5

voice-icon 2

חוות דעת

תכננו מעבר מרמת-אביב
לרמת-גן ולפני רצינו לעבור גם דרך חמותי מפרדס-חנה, בכדי לקחת ממנה מדיח כלים ועוד רהיט קטן - מדובר בהובלה לא גדולה, דירה של זוג רווקים בלי ציוד כבד של מוצרי חשמל וריהוט.

עומר הובלות
עומר הובלות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

זאת הפעם הראשונה
שעברנו דירה והכל הלך בצורה חלקה ונעימה, נהנינו מאוד והכל בזכות הצוות המסור של חברת "עומר הובלות"!!!

הובלות הקרנפים
הובלות הקרנפים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מחברת "הובלות הקרנפים", הם היו עשר! הגעתי ל"הובלות הקרנפים" באמצעות פרסום שלהם וגם בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן.

best הובלות
best הובלות

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 9

חוות דעת

אנחנו רוצים להודות
מכל הלב לולרי והצוות שעבד אתו (חברת "best הובלות"). הייתם פשוט מדהימים, חבל על הזמן!

החלטתם לארוז בעצמכם? חסכתם כסף!

משאית הובלות, האם יש לכם את הרכב המתאים להובלה?

אריזת רהיטים וחפצים גדולים באופן מקצועי חשובה גם היא חיסכון

כתבות ומאמרים

חמש טעויות נפוצות במעבר דירה

חמש טעויות נפוצות במעבר דירה

5 טעויות שכיחות במיוחד במעבר דירה שכדאי להיות מודעים אליהן - כך שהסיכוי שגם אתם תטעו יהיה מזערי ואפילו אפסי.

קרא עוד
7 כללים לבחירת חברת הובלה להעברת משרד

7 כללים לבחירת חברת הובלה להעברת משרד

כללי יסוד לבחירת חברה מומלצת להובלת משרדים שיעזרו לכם לשלם פחות ולקבל יותר

קרא עוד
כך נבחר חברת הובלות מקצועית

כך נבחר חברת הובלות מקצועית

במאמר יוצגו דגשים מרכזים שחובה לבדוק כאשר אנו מזמינים שירות של חברת הובלות

קרא עוד
הזמנת מובילים – לא המקום לחסוך בכסף

הזמנת מובילים – לא המקום לחסוך בכסף

במאמר יוסבר מדוע לא כדאי ללכת על חברת ההובלות הזולה ביותר, או לחילופין לנסות להתמקח עם החברה עד לכדי המחיר הכי נמוך.

קרא עוד
מהי הובלה בקירור?

מהי הובלה בקירור?

במאמר יוסבר מהי הובלה בקירור, מתי הומצאה, מה חשיבותה במה שונה ההובלה בקירור של היום מזו של פעם ואיך היא מתבצעת.

קרא עוד
מהי הובלת מנוף?

מהי הובלת מנוף?

במאמר יוסבר מהי הובלת מנוף, מתי היא נדרשת, לאיזה סוגים של פריטים, ומה יש לוודא עם חברת ההובלות כשמזמינים אותה.

קרא עוד
הובלה - מאמר כללי בנושא הובלות

הובלה - מאמר כללי בנושא הובלות

במאמר יוסבר באילו נסיבות זקוקים לשירותי הובלה, אילו סוגי הובלות קיימים, ומה יש לוודא כשמזמינים הובלה.

קרא עוד
הובלות לא רק על-ידי בעלי מקצוע

הובלות לא רק על-ידי בעלי מקצוע

במאמר יוסבר איך ניתן לבצע הובלת דירה בשיטת עשה זאת בעצמך, ללא עזרת בעל מקצוע או חברות הובלה.

קרא עוד