מגה מקס הובלות

9.7
מקסים קולטון
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה
כתובת העסק: יעקב סלע 11, תל אביב

  95%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  95%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2020

את "מגה מקס הובלות" אני מכירה כבר 3 שנים והם ביצעו עבורי כמה עבודות הובלה, בתקופה הנוכחית הם ביצעו הובלת דירה מרמת גן לנתיבות עבור בן זוגי והובלה קטנה נוספת לחמותה של בתי. "מגה מקס הובלות" הם צוות נהדר ומקצועי, אין לי מילה אחת רעה לומר עליהם! הם תמיד עובדים בשיתוף פעולה נהדר וגם שומרים על סביבה שקטה ומסודרת וגם גובים מחירים נוחים לכל כיס, אני ממליצה עליהם ללא היסוס!
אביבה, רמת גן

, נובמבר 2020

זו פעם שנייה שאני משתמשת בשירותיהם של "מגה מקס הובלות" ויצאתי מרוצה! הם ביצעו עבורי הובלת דירה מכפר סבא לחדרה והגעתי אליהם דרך המלצות רבות בפייסבוק. "מגה מקס הובלות" הגיעו אלי אפילו לפני הזמן שקבענו והם תיקתקו את העבודה וביצעו אותה באוירה נעימה ועם חיוכים! מעבר לכך, ביצעתי סקר שוק והם גבו ממני את המחיר הכי זול ואין ספק שמדובר על צוות מקצועי ואיכותי ביותר, ממליצה בחום רב!
מרים, חדרה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-19:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

חברת מגה מקס הובלות בעלת ניסיון רב שנים בתחום ההובלות עם צוות מיומן של מובילים אדיבים ומקצועיים, משאיות וכלי רכב ייעודיים גדולים וקטנים לפי הצורך וציוד וכלים הנדרשים להובלה ואריזה מקצועית. חברת מגה מקס הובלות מתמחה בביצוע הובלות באזור המרכז מגדרה עד חדרה. החברה מתמחה בשירותי אריזה ופריקה, הובלה ואחסנה של תכולת דירות, משרדים ומוסדות ציבור.

מגה מקס הובלות

מגה מקס הובלות

מקסים קולטון


9.7

מגה מקס הובלות

מקסים קולטון

9.7

לקבלת הצעת מחיר

073-2721991 חייג