הובלות רוסלן

9.5
רוסלן אורומבייב
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: ז'בוטינסקי 11, פתח תקווה

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

36 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2019

לרוסלן אני פונה כבר פעם שנייה להובלה ואני מרוצה וממליץ עליו בעיניים עצומות. פניתי אליו לצורך העברת דירה , הוא הגיע עם הצוות שלו, העמיסו את כל הקרטונים למשאית בצורה זהירה ועדינה, את הריהוט ומוצרי החשמל עטפו בשמיכות וניילונים והתייחסו לכל התכולה בעדינות. שהגענו לדירה החדשה הם פירקו הכל מהמשאית והעלו הכל בזהירות, רוסלן והצוות שלו פשוט ראויים לשבח, מקצוענים שלא שברו שום דבר, אחראים ונותנים שירות מהלב. המחיר שגבה היה הוגן ואני שמח לפנות אליו כל פעם מחדש לגבי הובלה, הכי מומלץ וטוב שיש!
איתן, הרצליה.

, אפריל 2019

לאחר בירורים לגבי הובלת דירה בחרתי בהצעתו של רוסלן שהייתה הכי מתאימה עבורי. רוסלן הגיע לבצע את ההובלה בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו צוות עובדים מקצועי אשר עבד מהלב, עטפו את כל הציוד הכבד והובילו למשאית בזהירות ועדינות, שסיימו להעמיס את כל התכולה בצעו בדיקה נוספת בדירה שלא שכחו שום דבר. שהגענו לדירתי החדשה הם פרקו את כל הדברים מהמשאית בצורה זהירה, העלו את הכל ולא שברו דבר. אני מרוצה מכל היחס והשירות שקיבלתי מרוסלן והעובדים שלו, פשוט אין לי מילים להודות להם, מומלץ בחום!
אריה, הרצליה.

, דצמבר 2018

אם היה ניתן לדרג את חברת ההובלות של רוסלן בציון מעל 10 הייתי עושה זאת! מעבר למקצועיות, רוסלן פשוט בחור מקסים, הוא שירותי וקשוב ללקוח ובא לקראתי בכל מה שביקשתי. מדובר בהובלה של מספר פריטים בודדים, רוסלן הגיע אליי במועד שקבענו עם צוות מקצועי, הם דאגו לעטוף את הריהוט הכבד ומוצרי החשמל והכל הגיע לדירתי החדשה ללא כל פגע. אני ממליצה עליו בחום רב ואין ספק כי אפנה אליו שוב במידת הצורך.
ירדן, ראשון לציון.

, דצמבר 2018

אני מאוד ממליץ על רוסלן, מדובר בבחור מאוד מקצועי ורציני ומגיעות לו רק מחמאות. פניתי לרוסלן דרך המלצות שראיתי באינטרנט והחלטתי לשכור את שירותיו לגבי העברת ציוד מהמשרדים בהם אני עובד למקום אחר. הוא הגיע עוד באותו היום לפגישה, נתן הצעת מחיר הוגנת והיה זמין במועד שרציתי. רוסלן הגיע למחרת עם הצוות שלו, ארזו ועטפו הכל בצורה מסודרת והקפידו לא לשבור שום דבר. כשהגיעו למשרדים החדשים פירקו הכל בצורה מסודרת ופינו אחריהם את כל הקרטונים. רוסלן מקצועי מאוד, הצוות שלו רציני, המחירים טובים, ממש אחלה של בחור. מומלץ!
יניב, הרצליה.

, אוגוסט 2018

רוסלן והצוות שלו חבר'ה מקצועיים, מיומנים ונחמדים שעושים את העבודה שלהם מכל הלב! פניתי לרוסלן לצורך הובלת דירה בתוך גבעתיים, כבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה נשמע מקצועי ומבין עניין, הצעת-המחיר נשמעה לי סבירה ביחס להצעות-מחיר אחרות שקיבלתי ותאמנו מועד לביצוע העבודה. רוסלן הגיע עם הצוות שלו בדיוק בשעה שקבענו ויחד החלו בהעמסת הרהיטים, מוצרי חשמל והקרטונים למשאית. הכל הונח תוך מחשבה ולא באופן שרירותי, הם דאגו ששום דבר לא יפול במהלך הנסיעה וסידרו הכל בצורה נהדרת. כשהגענו לבית החדש הם פרקו הכל מהמשאית בצורה מסודרת והניחו כל דבר במקום שביקשתי ולא הניחו הכל במרכז הבית באופן שרירותי. ההובלה עברה בצורה חלקה וטובה ואין ספק שאפנה אליהם שוב בעתיד במידת הצורך.
ניסן.

, אוגוסט 2018

רוסלן הוא המוביל הבלעדי של כל המשפחה וזה בעיניי אומר הכל! לאורך השנים הוא ביצע עבורנו מס' הובלות דירה שונות והוא לא אכזב אפילו פעם אחת. בפעם האחרונה פניתי אליו לצורך הובלת דירה בתוך שוהם, למזלי הוא היה פנוי בתאריך שרציתי ותאמנו שעה להגעתו. רוסלן הגיע עם הצוות שלו בול בזמן שקבענו ובלי להתמהמה ישר החלו בעבודה. הם העבירו הכל למשאית בזהירות והניחו בצורה כזו ששום דבר לא ייפול או יינזק במהלך הנסיעה ולשמחתי הכל הגיע בשלמות. כשהגענו לבית החדש הם לא הורידו הילוך, עבדו במרץ והניחו כל דבר במקום לפי ההנחיות שלי. השירות שלהם פשוט נהדר, רואים שחשובה להם שביעות-רצון הלקוח וזו הסיבה שאני עובד איתם שוב ושוב. מומלץ!
רוני.

, אוגוסט 2018

אל רוסלן המוביל פניתי בעקבות הובלה נהדרת שביצע עבורי לפני שנתיים, זכרתי אותו לטובה ולכן גם בהובלה הנוכחית החלטתי לפנות אליו שוב ואני שמח שעשיתי זאת. יצרתי איתו קשר טלפונית, הסברתי לו שמדובר בהובלת דירה מפתח-תקווה לרמת-השרון, הצעת המחיר שלו נשמעה לי הוגנת לחלוטין ותאמנו מועד שמתאים לשנינו. הכל בוצע בצורה יוצאת מן-הכלל! רוסלן והצוות עמדו בזמנים שקבענו, הגיעו בשיא המרץ ועזרו לנו לארוז דברים אחרונים שלא הספקנו. הם דאגו לעטוף ריהוט כבד ומוצרי חשמל כדי ששום דבר לא ייפגע ואכן, הכל הגיע ללא פגע! כל ההובלה עברה בצורה חלקה ונעימה, הצוות של רוסלן הם חבר'ה נחמדים, אדיבים וחרוצים וזה תענוג לעבוד איתם. מומלץ ללא ספק!
יניב.

, אוקטובר 2016

הייתי מאוד מרוצה מרוסלן הצוות שלו מקצועיים נחמדים ואדיבים, אני מודה לו על השירות המקצועי. חיפשתי באינטרנט חברת הובלות מקצועית, מדובר בהובלת מיטה כולל פירוק והרכבה ורוסלן נתן הצעת מחיר הוגנת. ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים, ביצעו את הפירוק באופן מקצועי, העמיסו את המיטה למשאית ונסענו לדירה החדשה. הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת כולל ההרכבה שהייתה מוצלחת. המחיר ששילמתי בסיום ההובלה, היה כפי שסוכם עם רוסלן, הייתה הובלה מוצלחת מבחינתי.
שרון.

, אוקטובר 2016

מדובר על הובלה של תכולת דירה בתוך העיר, חיפשתי מוביל רציני, והגעתי לרוסלן דרך האתר שלכם ולפי תכולת הדירה קבע מחיר, שהיה הוגן ולא ניסה לקחת ממני יותר מידי.
ביום ההובלה, רוסלן הגיע עם צוות של ארבעה אנשים, העבירו הכל בשלום. בסיום ההובלה, רוסלן ביקש ממני בדיוק את הסכום שקבענו מראש. הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות של רוסלן ולכן אני ממליצה בחום.
גלית.

, אוקטובר 2016

הייתי מאוד מרוצה מרוסלן, מדובר בחברת הובלות מקצועית ואמינה, עומדים בלוח הזמנים, במחיר, הצוות מקצועי ומקסים, אנשים נחמדים ואדיבים - ממליץ בחום.
ההובלה שלי כללה הובלה של תכולת דירה מלאה. צוות ההובלה הקפידו מאוד לשמור על הריהוט והחפצים, והיו מאוד ערניים לבקשות שלי. הם עטפו בניילון מה שצריך, העמיסו בזהירות ובצורה מאורגנת למשאית ופרקו הכל באופן מסודר לפי הנחיות שלי בדירה החדשה.
רוסלן התנהל בצורה ישרה והגונה. לא התחכם עם המחיר ולא ניסה להעלות את התעריף ביום עצמו של ההובלה. המחיר שסיכמתי איתו מראש, זה גם המחיר ששילמנו להם. הייתי מאד מרוצה מהיחס ומהגישה ואני ממליץ בחום!
אפי.

, יולי 2016

קיבלתי מרוסלן והצוות שלו שירות הובלה טוב, מדובר באנשים נעימים מאוד, מנומסים, מקצוענים ואדיבים ובאופן כללי אני שמחה שבחרתי לעבור דירה דווקא איתם - מומלץ בחום!
הגעתי לרוסלן דרך ההמלצות באתר, שוחחתי איתו בטלפון והוא אמר שיגיע לראות את תכולת הבית ולתת לפי זה הצעת מחיר. ההתנהלות של רוסלן הייתה מעל ומעבר לציפיות שלי בכל מה שקשור לסדר וענייני אדמיניסטרציה - הצעת המחיר הייתה סבירה ביחס לשאר חברות ההובלה שנתנו לי הצעות מחיר. רוסלן הרשים אותי לטובה והחלטתי לסגור איתו את ההובלה - מדובר בהובלת תכולת דירה מלאה.
מבחינת לו"ז - לא היו אצלם איחורים ולא שום תקלות, הכל דפק ותיקתק כמו שצריך. הצוות של רוסלן הגיעו בזמן שקבענו, עטפו את הציוד והריהוט הרגיש בניילונים, פירקו ארון ומיטה במהירות אך בעדינות ויש לציין ששום דבר לא נפגע או נסדק וסה"כ המעבר היה חלק. בפריקה של הציוד - הם הניחו כל דבר לפי ההנחיות שנתתי להם ולאחר סקירה של כל הציוד שברשותי, אני יכול לספר שהכול הועבר בשלום. מבחינת המחיר, שילמתי לרוסלן בדיוק את המחיר שסגרנו עליו ונתתי טיפ לעובדים כי הגיע להם! הובלה מצוינת!
יורם.

, פברואר 2016

אני חושב שלרוסלן יש את חברת ההובלות מספר אחת!!! הייתי מרוצה מכל בחינה אפשרית - רק מילים טובות! הם היו עשר ועמדו בלו"ז, מדובר בחבר'ה צעירים ואדיבים שנותנים את כל כולם למען הלקוח, הכל היה פיקס! מדובר בהובלה של תכולת דירה בת חמישה חדרים, ידעתי מראש שאצטרך לעבור עוד פעמיים עד להגעה לדירה הקבועה, המעברים היו בתוך ראשון לציון וחיפשתי חברת הובלות סבלנית ואמינה ודרך המלצה הגעתי לחברת ההובלה של רוסלן. שוחחתי איתו בטלפון, הוא הגיע לראות את התכולה ונתן לי הצעת מחיר ממש הוגנת על הובלה וסגרנו עניין.
ביום המעבר רוסלן הגיע אלינו עם צוות של חבר'ה צעירים ונמרצים, הם עשו הובלה יוצאת מן הכלל. ממש התרשמתי מהם לטובה, הם הקפידו לניילן את הריהוט ומוצרי החשמל כי ידעו שמדובר באחסון לכמה חודשים ושנצטרך להעביר את הציוד שוב. הם העמיסו את הציוד למשאית בעדינות, שמתי לב שהם לא זורקים חפצים והכל מתוקתק בסדר מופתי. הם חסכו לנו את הטרחה שבנסיעה לשם, התארגנו למופת ולא העמיסו עלינו קשיים, עשו הכל על מנת שתהיה לנו הובלה קלה ונעימה והתקשרו אפילו למחרת לוודא שהכול כשורה ושאנחנו מרוצים.
מאז עברתי איתו עוד שתי דירות עד להגעה לדירה הקבועה, כל ההובלות התנהלו באותו האופן המקצועי והאיכותי, כולל פירוק חדר שינה מקצועי (שידות מיטה, ארגז מצעים וראש המיטה), רוסלן יודע לנהל את העניינים, התרשמתי ממנו ממש לטובה ואני מודה לו על השירות, מעבר דירה ועוד שלוש פעמים צפופות כ"כ, זה לא דבר פשוט, אבל בזכות השירות של רוסלן והצוות עבר יחסית בקלות - ממליצה מכל הלב.
כרמלה, ראשון לציון.

, פברואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות של רוסלן והצוות המקצועי, אם הייתי צריכה לתת להם ציון של אחד מעשר, הייתי מעניקה להם חמש עשרה, באמת שלא נפגשתי עדיין חברת הובלות כזאת מקצועית, כבר בפגישה הראשונית, האווירה הייתה נעימה, מקצועית ועניינית, לאחר מכן למרות שרוסלן לא היה יכול להיות נוכח ביום ההובלה, אנשי הצוות שלו עבדו פשוט יוצא מן הכלל, שקטים, יעילים, מדברים יפה, ארזו הכל כמו שצריך בזהירות ועדינות, אף פעם לא כעסו או באו בטענות והכל התנהל על מי מנוחות, הציוד עבר בשלום ללא שריטה אחת - פשוט באמת שירות יוצא מגדר הרגיל, ממליצה על רוסלן והצוות מכל הלב, מגיעות להם רק מילים טובות.
מדובר בהובלה של תכולת דירה לאחסנה ומהאחסנה לדירה החדשה, חיפשתי חברת הובלות מקצועית ואמינה שאוכל לקבל ממנה שירות הובלה הלוך וחזור לדירה החדשה, קיבלתי המלצה על הובלות רוסלן ויצרתי קשר להצעת מחיר. רוסלן שוחח איתי, תאמנו להיפגש וכמו שציפיתי, הוא הגיע בדיוק בזמן. רוסלן עבר איתי על הכל, הבטיח לספק קרטונים, הסביר לי היכן המכולות לאחסנה ממוקמות, הצעת המחיר שלו הייתה מאוד הוגנת למחירי השוק והחלטתי לסגור איתו את העבודה בגלל הרושם הטוב שייצר, לא כל המובילים היו מגיעים אלי ונותנים הסבר מפורט ומקצועי כמו שרוסלן סיפק לי.
מבחינת התנהלות ההובלה הכל בוצע כמו שצריך, הצוות של רוסלן מאוד מקצועי, אין בניהם מריבות ולכל אחד ברור מה התפקיד שלו. את הריהוט הכבד ומוצרי החשמל הם עטפו טוב בכדי שלא ייפגם במהלך ההעברה. כולם עבדו בסנכרון מלא גם בהמשך הכל התנהל כשורה מבחינת ההובלה מהאחסון בחזרה לדירה החדשה. בנוסף בקשתי מרוסלן לעבור בעוד שני מקומות לאיסוף ריהוט ולא היו תלונות באמת הכל היה עשר, אין לי מילה רעה אחת להגיד, חברת הובלות מצוינת ומומלצת!!!
דליה.

, פברואר 2016

מרוצה מחברת "הובלת רוסלן", רוסלן מקצועי מאוד, הצוות שלו רציניים, המחירים טובים, ממש אחלה של בחור, היה תענוג להעביר איתו את הציוד, ממליץ בחום. לפני מספר שבועות תכננו להעביר את המשרדים שלנו למיקום אחר בתוך הרצליה, לשם כך נזקקנו לחברת הובלות מקצועית. לרוסלן הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, בדקתי מחירים אצל כמה חברות אבל הוא היה הרציני מבין כולם, שוחחתי איתו בטלפון לגבי הצעת מחיר, והוא קבע שיגיע לראות במו עיניו את כמות החפצים ואז יוכל לתת לי הצעת מחיר מדויקת, בכדי שלא יהיו לנו הפתעות משני הצדדים ביום ההובלה. כבר אז הוא מצא חן בעיניי, רוסלן הגיע ביום שסוכם, עבר על הציוד למעבר. רוסלן עשה עלי רושם מאוד טוב, נתן הצעת מחיר הוגנת וכמובן שסגרתי איתו את ההובלה.
רוסלן הגיע אלינו לבצע את ההובלה בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו צוות עובדים מיומן ומקצועי, מדובר בחבר'ה רציניים שיודעים את העבודה, הם מאוד מכבדים את הבעלים והציוד, עוטפים ציוד כבד, מתכננים איך להוציא הכל בכדי שציוד לא ייפגע, הם שמים לב שהכל יתנהל כשורה וכמו שאמרתי אכפת להם מהלקוח.
כשהחבר'ה סיימו להעמיס את הציוד, הם לא התעצלו, תיקתקו את העבודה גם בפריקה ואת כל העבודה הם עשו בנועם. פריקת הציוד נעשתה לפי הנחיות שלנו, הכל טיפ טופ. בסיום היום, שילמתי לרוסלן בדיוק את המחיר שסוכם וכמובן טיפ מכובד לאנשי הצוות שלו שעשו עבודה מצוינת! הודיתי לו מאוד, אין לי מילים!!!
טל, הרצליה.

, אוקטובר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מרוסלן והצוות שלו וממליץ עליו באמת מכל הלב! חיפשתי באינטרנט חברת הובלות מקצועית, לקחתי הצעות מחיר מכמה חברות שונות והצעת המחיר של רוסלן הייתה הטובה ביותר, מעבר לכך כששוחחנו בטלפון, הוא היה נשמע לי מאוד הוגן וסיכמנו שאת הצעת המחיר שלנו ישלח אלי למייל, כי מאוד חששתי שבסיום ההובלה הוא יעלה במחיר, מניסיון קודם עם חברות הובלה אחרות. שמעון הפתיע אותי ממש לטובה!
מדובר בהובלת דירה, תכולת הדירה מלאה כולל הכל - מוצרי חשמל כבדים, ארגזי בגדים, כלים, ריהוט, שולחנות ארונות ומיטות. ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים, ניגשו ישר להעמיס את הציוד על המשאית ולא נמרחו עם הזמן, בינתיים אחד מאנשי הצוות פירק מספר רהיטים, הוא היה מאוד מקצועי ולא עשה נזקים.
את פריקת הציוד בדירה החדשה הם עשו לפי ההנחיות שלנו, ולא סתם זרקו בחדרים, הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת. המחיר ששילמתי היה כפי שסוכם עם רוסלן וכמובן שנתתי להם טיפ מכובד, כי הם היו באמת מוצלחים.
נתן.

, אוקטובר 2015

חברת "הובלות רוסלן" ביצעו אצלי הובלה מצוינת והיה קל ופשוט לעבור דירה. מדובר בהובלת דירה עם תכולה מלאה - מקרר, מכונת כביסה, מייבש, מיטה ושני ארונות שהיו צריכים פירוק והרכבה וגם ארגזי בגדים ספרים וכו'. הגעתי לרוסלן דרך האתר שלכם, היו עליו המלצות טובות והחלטתי להתקשר לראות מה המחיר שהוא מציע על ההובלה. שוחחנו בטלפון, פרטתי בפניו את התכולה והנתונים של הדירות והוא נתן לי הצעת מחיר ממש משתלמת. לא היססתי וישר סגרתי איתו את ההובלה.
בזכות רוסלן והצוות שאתו - הייתה לי הובלה רגועה ונוחה מאד. דבר ראשון - ביום ההובלה, הם הגיעו בזמן, שזה כבר היה סימן ראשון לכך שמדובר בחבר'ה רציניים - והכל התנהל לפי הזמנים שהגדרנו מראש, ההובלה הייתה משבע בבוקר עד שלוש בצהריים. דבר שני - הם נתנו שירות יעיל ואדיב מאד, כולל התגברות על כל מיני קשיים שעמדו בדרכם כדוגמת פריטים שלא היה הכי קל להעביר וביצעו פירוק והרכבה של ארונות ומיטה באופן מקצועי ביותר.
רוסלן והפועלים הקפידו לעטוף דברים שבירים, לניילן כל מה שצריך. ההובלה שלנו עברה במינימום זמן ובאפס נזקים ותקלות. גם המחיר הסופי של הכל - היה מדויק למחיר שעליו הם סיכמו איתנו מראש שבלי שום קשר הוא גם היה יחסית זול בהשוואה לחברות מתחרות. יופי של עבודה - ממליץ מאד!
אריאל.

, מאי 2015

הייתי מאוד מרוצה משירות ההובלה של חברת "הובלות רוסלן", הם היו מצוינים מכל הבחינות, גם זמנים, גם אריזה וגם אמינות - ממליץ בחום.
חיפשתי חברת הובלה דרך האתר שלכם, מדובר בהובלת תכולת דירה מלאה כולל ריהוט ומוצרי חשמל, נעזרתי באינטרנט בכדי למצוא חברת הובלה ולרוסלן הגעתי דרך האתר שלכם. היו על רוסלן חוות דעת טובות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר. כשהתקשרתי, רוסלן נשמע לי בחור רציני ומקצועי, שאל אותי על כל הפרטים, נתן הצעת מחיר, הצעת המחיר הייתה הוגנת ביחס להצעות נוספות שקבלתי וסיכמנו על תאריך.
ביום המעבר, הגיעו שני חבר'ה מהצוות של רוסלן, ועשו עבודה מאוד מקצועית, חבר'ה נחמדים, עטפו דברים כמו מזרן וריהוט בכדי של יפגמו בעת המעבר, העבירו הכל בעדינות. כל בקשה שלי נענתה בחיוב. הם עצמם היו מאוד נחמדים ואדיבים, פרקו את הציוד לפי ההנחיות שנתתי להם ודאגו שאצא מרוצה. בסיום ההובלה שלמתי בדיוק את המחיר שסוכם! בקיצור ממליץ! תודה לאלישר מצוות רוסלן.
פבל סילבר.

, פברואר 2015

חיפשנו חברת הובלות להובלת דירה, דרך האתר שלכם לקחנו הצעות מחיר ממספר חברות ומבין כולם חברת ההובלה של רוסלן נתנה לי את הצעת המחיר הזולה ביותר ועל כן החלטתי להשתמש בשירותיו.
ההובלה הייתה בתוך העיר, לא נסיעה ארוכה, הובלה קטנה ובאמת המחיר שרוסלן נתן היה ריאלי ולא מופרז. הסברתי לרוסלן מה אני מעבירה, ביקשתי שישמרו על הציוד, הוא הבטיח לבצע הובלה מקצועית וסגרנו יום ושעה.
הצוות של רוסלן הגיע בזמן, הם עשו הכנות לפני העמסה למשאית, ניילנו ועטפו מה שצריך ולאחר מכן העמיסו את הדברים בזהירות רבה אל תוך המשאית.
אני רוצה לציין שהם עשו עבודה מאוד מקצועית וזריזה וסך הכל הם סיימו ממש ממש מהר. הם היו נעימים ומקצועיים, הופתענו לטובה ובסוף ההובלה המחיר נשאר כפי שנקבע מראש ולא היו ניסיונות להעלות את המחיר.
ממליץ בחום!
אלון

, פברואר 2015

רוסלן נתן לי שירות הובלה מקצועי, הגיע בזמן שקבענו והוביל במקצועיות, בזהירות ובאדיבות. אשמח להשתמש בשירותיו גם בעתיד!!
לפני מספר שבועות חיפשתי שירותי הובלה, להובלה של מספר פריטים. ההובלה הייתה קטנה וחיפשתי מוביל שייקח מחיר שפוי.
נכנסתי לאינטרנט ומפה לשם הגעתי לאתר שלכם "טוב תודה", חיפשתי שירותי הובלה באזור מגורי והרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר.
מבין הצעות המחיר שקיבלתי, סגרתי את העבודה עם רוסלן, שנתן לי הצעת מחיר הוגנת וזולה יחסית לשאר.
סגרתי עם רוסלן זמן הגעה וכמצופה, הוא הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם איש צוות נוסף. הם העמיסו הכל באופן מקצועי ונסעו ליעד החדש. כשהגיעו פרקו את הדברים על פי מה שבקשתי. מבחינת המחיר, רוסלן היה הוגן מאוד ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בלי לעשות ניסיונות להוציא ממני סכום נוסף.
הם היו אדיבים ומאוד מקצועיים. נהניתי משירות ההובלה שלהם וכמו שהזכרתי, בהחלט איעזר בשירותיהם גם בעתיד.
יפעת.

, פברואר 2015

היינו זקוקים להובלה של דירה בקרית אונו וחיפשנו חברת הובלה לא יקרנית וטובה. חיפשנו חברות הובלה באמצעות האתר שלכם, קראנו חוות דעת טובות על רוסלן הובלות והרמנו טלפון לקבל הצעת מחיר - רוסלן ביקש פירוט של החפצים הריהוט ומספר הארגזים, מסרנו לו את הפרטים, הוא עשה את החשבון שלו והגיש לנו הצעת מחיר הוגנת. רוסלן דיבר לעניין, הרגשנו ממנו שהוא רציני ויש על מי לסמוך ומההתרשמות שלנו החלטנו לסגור איתו את ההובלה.
רוסלן והצוות שלו עמדו בזמנים, התייצבו אצלנו בשעה שקבענו, אני רוצה לציין שהחבר'ה של רוסלן היו מאד מקצועיים ומאורגנים, ואני יכול להגיד שהם עשו עבודה יפה!
הם היו מאוד זהירים, שמרו על הציוד עטפו מה שצריך בניילון תקתקו עד כמה שיכלו את העבודה, נזהרו מאד על הציוד והרהיטים - כך שבאמת לא נגרם שום נזק לאף פריט. העמיסו באופן מאורגן את הדברים על המשאית וכשהגיעו לדירה החדשה פרקו הכל לפי ההנחיות שנתתי. לסיכום - בהחלט ממליץ - גם לא יקרנים, וגם עושים עבודה טובה!
דיוד

, אוגוסט 2014

ההובלה הגיעה בזמן. אנשים נחמדים. עובדים במהירות וחריצות. ציון טוב מאוד+ !!
הגעתי להובלות רוסלן דרך פרסום אצלכם באתר, קראתי חוות דעת ממש טובות והחלטתי להרים טלפון בכדי לקבל הצעת מחיר.
שוחחתי עם רוסלן בטלפון והוא אמר שיגיע לראות את תכולת הבית ולתת לפי זה הצעת מחיר.
ההתנהלות של רוסלן הייתה מעל ומעבר לציפיות, הצעת המחיר הייתה סבירה ביחס לשאר חברות ההובלה שנתנו לי הצעות מחיר ורוסלן עצמו הרשים אותי לטובה והחלטתי לסגור איתו את ההובלה.
מבחינת לו"ז - לא היו אצלם איחורים ולא שום תקלות, הכל דפק ותיקתק כמו שצריך. אנשי הצוות שלו הגיעו בזמן שקבענו (הגיעו לפחות ארבעה אנשי צוות), עטפו את הציוד והריהוט הרגיש בניילונים במהירות אך בעדינות ויש לציין ששום דבר לא נפגע או נסדק וסה"כ המעבר היה חלק.
בפריקה של הציוד - הם הניחו כל דבר לפי ההנחיות שנתתי להם ולאחר סקירה של כל הציוד שברשותי, אני יכולה לספר שהכול הועבר בשלום. מבחינת המחיר, שילמתי לרוסלן בדיוק את המחיר שסגרנו עליו ונתתי טיפ לעובדים כי הגיע להם, רוסלן מצידו לא ניסה אפילו לרגע להעלות את המחיר (כמו שכולם עושים), היה מאוד הוגן ולכן אני ממליצה עליו - הוא היה עשר!
ענבל.

, אוגוסט 2014

ברצוני להמליץ על רוסלן והצוות הנפלא שלו שעשו לנו עבודה נהדרת!
הגיעו בדיוק בזמן שנקבע! מלאי מרץ סבלנים ונחמדים,
עטפו הכל :זכוכיות, כסאות, ספות וכו
דירת 4 חדרים
העבודה כללה פירוק ספריית קודש בעלת 10 דלתות והרכבתה מחדש בצורה טובה,
רוסלן הגיע לראות את הדירה ואז קבע את סכום ההובלה
הסכום נשאר אותו סכום ללא "הפתעות"
חשוב לציין שההתראה היתה יחסית קצרה שבוע וחצי לפני מעבר,
לסכום: ממליצה בחום!

, יולי 2014

אל הובלות רוסלן הגעתי הודות לאתר טוב תודה ולהמלצות שנתנו לקוחות אחרים. היום סיימתי הובלה עם הצוות שלו ברשות בחור בשם אלישר. הצוות היה מ ע ו ל ה ! דייקנים, עדינים עם הציוד, עטפו הכל בזהירות רבה, יעילים ונעימים. חוויה חיובית ביותר!
מדובר בהובלה של דירה לקונטיינר אחסון וכמובן הובלה בחזרה מהאחסון לדירה.
לרוסלן הגעתי דרך האתר שלכם, הרמתי אליו טלפון במקביל למובילים אחרים. הוא הציע להגיע ולראות את כמות החפצים בשביל להעריך את הצעת המחיר. רוסלן הגיע אלינו כפי שסוכם, ראה במה מדובר ונתן הצעת מחיר, שביחס לשאר בעלי המקצוע שאיתם בדקתי, הייתה זולה באופן משמעותי.
רוסלן עצמו עשה עלי רושם של בן אדם ישר והוגן וסגרתי איתו את ההובלה. יש לציין שרוסלן עשה מעל ומעבר בכדי שנהיה מרוצים, הוא הביא לנו את חומרי האריזה, ביום ההובלה עצמו הם הגיעו בזמן, העמיסו את הציוד בזהירות בכדי לא לפגוע בחפצים, שמרו עליהם, עטפו מה שצריך בניילון פצפצים והעלו למשאית ומשם לאחסון. אלישר יצא מגדרו בכדי שהכול יתנהל כשורה.
כשהדירה הייתה מוכנה למעבר (שיפצנו אותה) תאמנו עם רוסלן יום, הם הגיעו בזמן ותקתקו את העבודה, לא נמרחו בכלל, לא קישקשו פשוט נתנו עבודה רצינית. שוב, הם היו ממש אחלה והיה תענוג לעבוד עם חברת הובלה וחבר'ה כאלה מקצועיים. ממליצה בחום.
שלומית.

, ינואר 2014

חברת ההובלות של רוסלן היא אחת מהטובות שנתקלתי בהם וזאת כבר הפעם השנייה שאני לוקח אותו לבצע את העברת הדירה שלי והייתי מרוצה גם בפעם הזאת כמו בפעם הקודמת!
לרוסלן הגעתי עוד בפעם הקודמת שעברתי דירה דרך המלצות מפה לאוזן - הוא היה רציני כבר על ההתחלה, הגיע לראות את תכולת הדירה ורק לאחר מכן נתן לי הצעת מחיר שלא השתנתה בסיום ההובלה.
גם בפעם הראשונה וגם בפעם השנייה, רוסלן הביא איתו בחורים מקצועיים, שהתנהגו באדיבות ועשו עבודה מהירה תוך שמירה על הרכוש שלי. הייתי מאוד מרוצה מהשירות ומהיחס הטוב, ההרגשה הייתה מאוד נוחה, רוסלן הלך לקראתי בגדול בקטע של המחיר אז ככה שבאמת זה היה מעל ומעבר. ממליץ בחום רב!
יעקב, הרצליה.

, ינואר 2014

את רוסלן אנחנו מעריכים מאוד - יש לו חברת הובלה מאוד מקצועית והיה תענוג לעבור איתם כבר בפעם השנייה דירה!!!
בפעם הראשונה שהזמנו את רוסלן, עברנו דירה בתוך קרית אונו מדירת קרקע לקומה שלישית ובפעם השנייה עשינו את אותה ההובלה רק הפוך - חזרנו לדירה בקומת הקרקע. בשני המקרים - ההובלה נעשתה בצורה מאוד מאורגנת, במהירות וביעילות והיינו מרוצים עד מעל הגג!
החבר'ה שלו ממש מקצועיים והמחירים סבירים ולא בשמיים. הם נותנים יחס טוב ויודעים לעשות את העבודה במהירות וביעילות.
בכלל הם גם מאוד רגישים לחפצים ויודעים לשמור על הדברים העדינים והשבירים. גם בעניין של הזמנים הם בסדר גמור.
ביום המעבר הם התייצבו כמו שעון בשעה שנקבעה ותיקתקו עבודה במרץ רב. מדובר בחבר'ה אחראים מאוד, יודעים מה הם עושים, ניכר שיש להם ניסיון והבנה בתחום, כל הרהיטים הובלו בשלום וללא פגע לדירה החדשה, כל הרהיטים שפורקו הורכבו מחדש בצורה מקצועית, הם היו מאוד אדיבים ונחמדים, נתנו מענה לכל בקשה שלי, הניחו כל רהיט במקום שביקשתי, ואם קרה שהתחרטתי וביקשתי להעביר רהיט ממקום למקום הם עשו זאת בשמחה ובהבנה. אני מאוד מרוצה מעבודתם וכמו שכבר כתבתי למעלה, זאת הפעם השנייה שהם מעבירים לי דירה והייתי מרוצה מהראשונה כמו מהשנייה!
השירות של רוסלן שווה כל שקל! הוא לוקח את המחיר המסוכם ולא עושה שטיקים בעניין כמו חברות הובלה אחרות. ממליץ עליו בחום!!!
אורי, קרית-אונו.

, ינואר 2014

רוסלן בעל-מקצוע רציני ובהחלט ניתן לסמוך עליו שיעביר את הדירה שלכם בשלמותה ובמחיר הוגן!
כשתכננו לעבור דירה מצורן קומת קרקע לחדרה קומה ראשונה, חיפשתי חברת הובלה מקצועית שתבצע את המעבר ונכנסתי לאינטרנט לבדוק הובלות.
לקחתי הצעות מחיר מכמה מובילים, אבל רוסלן היה הרציני ביותר ואפילו הציע להגיע לראות את תכולת הדירה ולפי זה לסכם מחיר - כמובן ששמחתי, כי אז אין אי הבנות לגבי כמות החפצים וויכוחים מיותרים לגבי המחיר ביום ההובלה.
רוסלן הגיע אלי בתיאום מראש, ולפי ראות עיניו נתן לי הצעת מחיר שהייתה בהחלט זולה מהמחירים ששאר המובילים רצו וכמובן שסגרתי איתו את ההובלה.
ביום ההובלה רוסלן הגיע אלי עם צוות של שלושה אנשים, הם היו מאוד מקצועיים ומאורגנים, עטפו מה שצריך בניילון ובשמיכות והעמיסו את כל הציוד בסדר מופתי לתוך המשאית ונסענו לכיוון חדרה, כשהגענו לדירה החדשה הם העלו את כל הריהוט והציוד והניחו בחדרים לפי ההנחיות שלי, הם היו מאוד אדיבים ונחמדים, כיבדו מה שביקשתי ווידאו שכל דבר מונח במקומו.
בסיום ההובלה רוסלן לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם ונתתי טיפ לעובדים - הייתי מרוצה מאוד, הם סיימו את ההובלה במהירות והכל היה פיקס! אני בהחלט ממליצה מכל הלב!
לילה, חדרה.

, נובמבר 2013

שלום וברכה!
שמי מאיה גילבורד ודבר ראשון אני רוצה להודות לכם על האתר הנפלא! נכנסתי לאתר שלכם בשביל לחפש בעל-מקצוע מתחום ההובלות, שיעבוד באזור המרכז. קראתי חוות דעת על כמה בעלי מקצוע ועשיתי טלפונים לקבלת הצעת מחיר. לאחר מכן חזרה אלי נציגה מהאתר שלכם שעזרה לי, ושאלה אותי אם הצלחתי לסגור הובלה ונתנה לי עוד כמה מספרים של נותני שירות. בהמלצתכם הרמתי טלפון לרוסלן, שהיה סופר מקצועי והגיע אלי בכדי לראות את החפצים ולתת הצעת מחיר מסודרת.
רוסלן היה מאוד נחמד ואדיב, נתן לי הצעת מחיר זולה יחסית לשאר המובילים והחלטתי לסגור איתו את ההובלה ותאריך. מדובר בהובלה של דירה מתל-אביב קומה חמישית, לאשדוד קומה שישית עם מעליות. ביום ההובלה רוסלן הגיע בזמן כפי שסוכם, עם צוות של אנשים נחמדים ומקצועיים. הם עטפו בניילון את הריהוט ואפילו שמו כפול בפינות, ולאחר מכן העמיסו את הכל על המשאית במהירות. נסענו לאשדוד ולמרות שהיו קצת עייפים הם ממש נתנו פוש ופרקו את הציוד בדירה לפי ההנחיות שלי, בין החדרים ושאלו אותי כל דבר אם זה בסדר ודאגו שאהיה מרוצה לאורך כל ההובלה.
רוסלן היה נהדר וכמובן הצוות שלו היו נפלאים, הם עשו לי את המעבר בקלי קלות, בסיום העבודה רוסלן לקח בדיוק את הסכום בלי לעשות בעיות, ולא ביקש שום תוספת כמו שמובילים אחרים נוהגים לעשות.
בטוח שאשתמש בהם גם בעתיד - היה תענוג!
מאיה גילבורד, אשדוד.

, יוני 2013

רוסלן הגיע לפני ההובלה לתת הצעת מחיר וסיכמנו על מחיר סביר ההובלה כללה תכולת דירה 4 חדרים עם מעלית בכפר סבא לדירת 3 חדרים ללא מעלית בכפר סבא. הגעתי אליו דרך אתר "טוב תודה" ופניתי אליו אחרי שקראתי המלצות חיוביות עליו. הצוות שלו הגיע בזמן בתאריך המיועד. הם שמרו על כל חפציי ומאחר ויש לי ניסיון רב בהובלות רוב הדברים היו עטופים ומוכנים, מה שהיה זקוק לחיזוק הם עטפו בעוד שכבה, הצוות עבד בחריצות ובמהירות. הסבלים היו נעימים ויעילים ודאגו לוודא איתי שכל דבר מונח במקום הרצוי לי.
הם לא התלוננו, לא איחרו, היו ממש מעולים ועמדו במחיר. ההעברה הטובה ביותר שהיתה לי עד כה. ממליצה עליהם בלב שלם.
שירי מכפר סבא

, מאי 2013

נזקקתי לשרותי הובלה של דירת 3 חדרים בקומה 1 לדירת 3 חדרים קומת קרקע בתוך הוד השרון. הגעתי לרוסלן דרך אתר זה ומעבר להמלצות שקראתי, רוסלן היה היחיד שהגיע לראות במה מדובר בשביל לתת הצעת מחיר.
צוות של 3 אנשים הגיעו בזמן שקבענו, עבדו יפה ומאוד נזהרו על כל הדברים, עטפו מקרר, שולחן, מראות, טלוויזיות וכד'', פירקו והרכיבו מיטה ובדקו איתי בצורה מסודרת מההתחלה מה עובר ומה נשאר בדירה. בסיום ההעמסה וההובלה רוסלן קרא לי להגיע ולראות שלא נשאר כלום במשאית והכל ריק שם. הם השאירו אחריהם סדר וניקיון (לא שהיה מה לבלגן או ללכלך).
היחס היה הוגן, הצוות היה מקצועי וענייני, עמידה בזמנים ובהתחייבויות (אותו מחיר כפי שנקבע מראש) וקיבלתי חשבונית עבור התשלום. מרוצה וממליץ בחום.
מיקי מהוד השרון.

, מאי 2013

ברצוני להמליץ בחום על רוסלן הובלות וכל הצוות הנפלא שלו ! הם עשו לנו הובלה השבוע ברחובות, עבדו ללא הרף ללא הפסקה, הורידו, העלו, פרקו מיטות וארונות, עטפו הכל כמו שצריך במקצועיות ובזריזות ראויה לשבח ! מחיר ההובלה היה הזול שקיבלתי - והיה שווה כל שקל !! תוך 5 שעות הכל היה בביתי החדש... יתרה מכך, תוך כדי העלאת פלטות הארון לדירה החדשה ע"י מנוף (שהוזמן דרכם) - נשברה פלטה אחת ואי אפשר היה להרכיב את הארון, רוסלן הבטיח לספק לי פלטה חדשה ואכן למחרת בשעה 9:30 בבוקר הם היו אצלי עם פלטה חדשה תואמת ואחרי חצי שעה הארון היה מורכב !!! אין מילים !!! מקצוענים אמיתיים ואני מודה להם מכל הלב !!!
איריס לוזר, רחובות

, אוקטובר 2012

רוסלן איש נעים, ענייני, אדיב ויעיל. הסכים בהתראה קצרה מאוד לבצע את העבודה ועשה אותה מצוין. התקשרתי לרוסלן ב8 בערב והסברתי לו את דחיפות ההובלה של 15 ארגזים בערך + 3 כונניות קטנות, מבית פרטי בשוהם לדירה בקומה 3 עם מעלית קטנה בכפר סבא, הוא נתן לי מחיר אטרקטיבי מאוד יחסית לשאר המחירים ששמעתי לפניו והוא נרתם במאמץ לעזור לי ולהכניס אותי בין הובלות אחרות שהיו לו באותו היום.
רוסלן הגיע יום למחרת עם עוד עובד, הם הורידו את התכולה וחשוב לי לציין שלא ממש דייקתי במס' הארגזים כשהוא שאל אותי בטלפון ועדיין הוא לא היה קטנוני לגבי מספר הארגזים במחיר. הם עבדו בזריזות ובצורה מסודרת, מאוד נזהרו על החפצים ועבדו ברוגע. רוסלן אפילו הסכים באדיבותו הרבה, להוריד מיטה ישנה למטה דרך המדרגות ללא תוספת תשלום. פשוט תענוג! קיבלתי שירות מדהים, מקצועי, נעים וחייכן. הוא עמד במחיר וקיבל ממני טיפ כי באמת, הוא השאיר אותי מופתע לטובה! - מומלץ בחום.

עמית מכפר סבא

, ספטמבר 2012

חיפשתי חברת הובלות שתסכים להוביל שולחן סלון ומזנון קטן מקומה 3 ללא מעלית בתל מונד לקומת קרקע בהוד השרון והגעתי לשלוש חברות באתר. רוסלן "קנה" אותי גם בזכות ההמלצות שכתובות עליו באתר וגם בזכות המחיר הממש סביר שהוא הציע עבור ההובלה וכל זה בטלפון.
רוסלן הגיע בשעה שקבענו עם עוד בחור והם עטפו את הרהיטים בניילון נצמד ואז הרימו אותם בעדינות למשאית, הם מאוד נזהרו שלא יפגעו ואפילו שהיה ברור שהם הולכים לסלון שאלו אותי לוודא ששם באמת אני רוצה את הרהיטים. הם ממש מקצועיים ובזכות ההובלה הקטנה הזאת מקומם מובטח אצלי בכל פעם שאזדקק לשירותי הובלה בעתיד. אחלה שירות, עמידה בזמנים, שימת דגש לסדר ולניקיון ולשירות אדיב בשילוב עם אמינות. הם עמדו במחיר ולא הפתיעו בקפיצה בתשלום או חוסר סבלנות. שירות מצויין במחיר מצחיק. מומלץ!

אביטל מהוד השרון

, מאי 2012

הגעתי להובלות רוסלן דרך אתר פרסום באינטרנט בו הוא דורג במקום גבוה בין בעלי המקצוע. שוחחתי עם רוסלן בטלפון, הסברתי לו כי מדובר בדירת 2 חדרים בתוך תל אביב, ממוקמת בקומת קרקע ובה קרטונים בעיקר, משם עצירה בתל אביב ומקומה ראשונה ללא מעלית העמסה של ספות ולדירת היעד, גם היא בתל אביב, קומה 1 ללא מעלית.
קבענו ל- 7 בבוקר ולא יאמן ב7:00 דפיקה בדלת. צוות של שלושה אנשים מהובלות רוסלן הגיע, עטף את מה שהיה צריך חיזוק, שמרו על החפצים שלנו ועבדו בזריזות. הצוות היה מאוד נחמד, סבלני, מקצועי ואכפתי והכי הרשים אותי- האמינות. שילמתי בסוף את אותו הסכום שנאמר לי בטלפון ללא "הפתעות" שצצו כביכול במהלך ההובלה ובנוסף, קיבלתי חשבונית.
אני מאוד ממליצה עליהם, זה בהחלט היה תענוג לקבל שירות מהם.

דפנה מתל אביב.

, מאי 2012

דרך האתר שלכם הגעתי לשני מובילים, רוסלן נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר ועל כן החלטתי להשתמש בשירותיו.
ההובלה כללה מת"א - ספות ומקרר מקומה 8 עם מעלית, דרך פ"ת תכולת דירה 3 חדרים (שני חדרי שינה וסלון) קומה 2 עם מעלית, לפ"ת קומה 7 העלאת הדברים התבצעה עם מנוף.
צוות "הובלות רוסלן" מנה 3 עובדים חרוצים שהגיעו בזמן והעמיסו את הדברים בזהירות רבה. הם עשו עבודה מאוד מקצועית וזריזה, סך הכל לקח להם הכל כולל העצירות, ההעמסה והפריקה - 4 וחצי שעות של עבודה.
הם היו נעימים ופשוט מדהימים, הופתענו לטובה לאחר הובלה קודמת עם חברה אחרת שהתאכזבנו מאוד. לאחר שהגיע רוסלן לראות את התכולה הוא הסביר לי שהמחיר יהיה מעט יותר גבוה ובאמת הוא לא היה רחוק מהצעת המחיר הטלפונית אבל גם בסוף ההובלה המחיר נשאר כפי שנקבע כשהגיע וקיבלתי חשבונית.

תודה רבה,
דניאל מפתח תקווה

, אפריל 2012

גרנו בדירת שלושה חדרים, קומה רביעית עם מעלית בפתח תקווה ועברנו לדירת קרקע במושב יגל. חיפשנו מובילים באינטרנט והגענו ל"הובלות רוסלן". רוסלן שאל אותי שאלות בסיסיות ואז נתן לי את המחיר הכי שפוי ולכן החלטנו לסגור איתו.
הוא הגיע ביום שקבענו בדיוק בזמן יחד עד עוד 3 חבר''ה וארזו וניילנו את הרהיטים הגדולים והחלקים השבירים כמו מראות, דברי זכוכית וכד''. רוסלן והצוות שלו עשו את זה ממש מהר, לא התמהמהו או נמרחו, חצי שעה הם כבר יצאו לדרך ולמרות הזריזות הם היו מאוד זהירים ושמרו על כל החפצים מהקטן לגדול.
היחס היה אכפתי, הוא בחור סימפטי, אחראי, מקצועי וישר. ברגע התשלום לא היו "הפתעות" וקיבלתי חשבונית. "הובלות רוסלן" הם צוות מצויין ואני ממליץ.
ברק מיגל.

, מרץ 2012

חיפשתי מובילים באינטרנט והגעתי לרוסלן, רוסלן נשמע לי מאוד מקצועי ונתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת. מעבר לזה רוסלן הגיע לראות את הדירה לפני הצעת המחיר ולא ביקש על כך תשלום.
ההובלה עצמה כללה דירת 4 חדרים: שני חדרי שינה כולל מיטות שאנחנו פירקנו, סלון, מטבח ופינת ישיבה(ללא ארונות, מיטות ושולחנות אנחנו פירקנו). ההובלה הייתה מצורן לחדרה ולא כללה מעלית לא בנקודת המוצא ולא ביעד, הכל רוסלן ועוד שני אנשי צוות הרימו לבד.
רוסלן הגיע ב7 בבוקר וכבר ב10 בבוקר הכל היה בחדרה.
אני מאוד מרוצה מהם, הם היו מאוד אדיבים, מקצועיים ועדינים עם הדברים השבירים. המחיר היה מאוד הוגן- 1400 ש"ח והם לא ביקשו תוספות במחיר.

ממליצה בחום!
לילה מחדרה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלת ציוד כבד
הובלות קטנות
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלת ציוד כבד
הובלות קטנות
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

כדי לבצע את המעבר בצורה מיטבית אנחנו חייבים להתחשב בייחודיות של כל עיר ועיר. את הדברי האלה ניתן ללמוד רק בעזרת ניסיון רב שנים. זאת הסיבה שאנחנו מעריצים את אנשי הצוות שלנו: החברה פועלת בשוק כבר 8 שנים, ואנשי הצוות שלנו למדו היטב את כל הדייקויות בהובלות בישראל. יתרונות ההובלה עם "רוסלן הובלות" חישוב עלות העבודה: ביקור של נציג החברה כדי לחשב את מחיר ההובלה-חינם. בתום הביקור אנחנו נוכל לחשב את עלות ההובלה, המחיר לא ישתה, אלא אם גודל התכולה יהיה שונה. ביטוח תכולה: כל דבר שאתם נותנים לנו להעביר, יקר וחשוב לנו. זאת הסיבה שביטוח התכולה זה חלק בלתי נפרד מהסכם בין "רוסלן הובלת" ללקוחות שלנו. אחריו: אחד הדברים החשובים בעבודה השוטפת אצלנו, מלבד המקצוענות, זה אמינות ואחריות. בחברה שלנו עובדים אך ורק אנשי צוות שנגשים לעבודה ברצינות ואחריות רבים. כדי לבצע הזמנה לביצוע הובלה אתם נדרשים רק להשאיר את פרטי הקשר שלנו- מנהל הלקוחות כבר יצור איתכם קשר כדי לדון בפרטי ההובלה, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר

אתר העסק: http://hovalot-ruslan.co.il/

הובלות רוסלן

הובלות רוסלן

רוסלן אורומבייב


9.5

073-2721863
 

הובלות רוסלן

רוסלן אורומבייב

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721863 חייג