16 מובילים אמינים
מעל 3,000 מכרזים עם מעל 40,000 הצעות מחיר
326 חוות דעת של לקוחות על מובילים

מאמר: כך נבחר חברת הובלות מקצועית

במאמר יוצגו דגשים מרכזים שחובה לבדוק כאשר אנו מזמינים שירות של חברת הובלות

16

ספקי שירות בתחום הובלות

מה חשוב לבדוק בחברת הובלות?

אתם עומדים בפני תהליך לא קל! חשוב לציין זאת כבר מההתחלה, רק כדי להכניס אתכם למעט ריכוז ועל מנת שתבינו את חשיבות מאמר זה. ממליצים לכם ליישם את הכתוב במאמר זה, בטרם תבחרו חברת הובלה לשינוע מטלטליכם, ואנו אף סבורים שבסוף קריאת המאמר תתנהלו בצורה הרבה יותר חלקה ופשוטה, והתעסקות של 24 שעות ביממה תהפוך לשעה קלה. אז קדימה, אנחנו מתחילים

ראשית, נאסוף כמה חברות מומלצות

כיום, כבר אין סיבה לתלות את יהבנו במזל או "לזרוק חכה לים" ולקוות שנתפוס מוביל אמין ומקצועי, כיום יש לנו את האינטרנט. כיצד עושים זאת? פשוט מאוד – מומלץ לחפש באתרים להשוואות מחירים, אשר כבר סיננו את המובילים ובאמתחתם מובילים מומלצים ומקצועיים בלבד בכל הארץ, אשר קיבלו חוות דעת חיוביות מגולשים שונים אשר היו מרוצים מהתנהלותם. מעבר לכך, שאתם תוכלו להיות מדויקים ולהציג מראש אפיון של הובלות בהתאם לצרכים שלכם, קריא – אם זקוק לכם מנוף לצורך הורדת והעלאת פריטים כבדים, בקשו זאת, או אם זקוק לכם גם שירותי אריזה, כל שעליכם לעשות הוא לבקש ותקבלו חברות להובלות גדולות בדיוק כפי שאתם צריכים. לאחר שאספנו מספר מובילים נעבור לשלב השני.

מתחילים לסנן את הרשימה, ולפני הכול – האם לחברה יש ביטוח?

במקרה זה, על הביטוח אמונים המובילים, ולא אתם. שימו לב, במידה וחלילה יגרם נזק לרכושכם הארוז במהלך ההובלה, ולא קיימת פוליסת ביטוח – המחיר יהיה כבד. לכן, בדקו עם המובילים האם ברשותם פוליס "רכוש מעבר", היא בלבד מבטחת את הציוד שלכם, ולא ביטוחים שונים לכלי הרכב עצמו. ישנה חשיבות גדולה גם לגודל כיסוי הפוליסה, ולכן בדקו כי ההובלה מבוטחת בלפחות 100,000 ₪ (רשום שחור על גבי לבן בדף הפוליסה). פרמטר נוסף שצריך להופיע נקרא "כיסוי נזקים בפריקה ובטעינה" – וודאו כי קיים סעיף זה, במידה ולא אנו ממליצים לעבור לחברת הובלות אחרת. ועוד משימה קטנה אחת – שימו לב שכלי הרכב המבוטח הוא אכן כלי הרכב אשר מבצע את ההובלה בפועל.

לבסוף, וודאו כי החברה מעניקה את כלל השירותים הנדרשים לכם

אם אינכם מתכוונים לארוז את הציוד בעצמכם, וודאו כי חברת ההובלות מספק שירות זה, אותו כנ"ל תקף לגבי כל צורך שלכם שהוא מעבר לשינוע עצמו – כמו למשל אחסון התכולה במידה ואתם זקוקים לאחסנה לתקופת זמן מסוימת, אם מדובר בתקופת זמן גדולה יחסית וודאו כי היא אפשרית. לאחר שהגעתם למצב בו אתם משווים בין שתי חברות העומדות בכל הקריטריונים, נשארת רק פונקציה של מחיר כמובן, זכרו כי עסקה זולה מדיי עלולה להסתיים ביוקר. באופן כללי, אל תסכימו לכל מה שיציעו לכם ואל תהיו מובלים לתכולת העסקה ע"י המובילים עצמם – תובילו אתם את המשא ומתן בהתאם למחירונים המופצים ברשת ותגיעו לעמק השווה.

מאמר בשיתוף פעולה עם פורטל ההובלות הגדול המדינה - טופ הובלות

מאמרים ומדריכים

רוצים לדעת למה לצפות מבעל המקצוע? מעוניינים לבצע תיקונים קלים בעצמכם? המומחים שלנו כתבו עבורכם מאמרים ומדריכים מקצועיים שיסיעו לכם לפני, במהלך ואחרי קבלת השירות

מהי הובלת מנוף?
מהי הובלת מנוף?

במאמר יוסבר מהי הובלת מנוף, מתי היא נדרשת, לאיזה סוגים של פריטים, ומה יש לוודא עם חברת ההובלות כשמזמינים אותה.

שירותי אריזה
שירותי אריזה

במאמר יוסבר כיצד נארוז לבד, לקראת מעבר דירה, בצורה הטובה ביותר, ללא שירותי מובילים או חברת הובלות.

מחירון הובלות

בקטגוריית מחירוני הובלות ניתן לצפות בטבלאות מחירי שירותים כגון: הובלת דירות, הובלות קטנות, הובלת ציוד כבד, הובלת רהיטים, הובלות שונות.
המחירונים מתעדכנים באופן שוטף בהתאם להצעות המחיר המוגשות ע"י בעלי המקצוע המנויים בתחום הובלות