המקצוענים בהובלות

תחומי פעילות
 • הובלות
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

2 חוות דעת

9.4 2 חוות דעת
9.4

2 חוות דעת

073-2721864
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

נחמן

10

אזור המרכז, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

חת"ם סופר 5/2 ביתר עלית

תאור העסק

ביטוח אחריות שירות אריזה אספקת קרטונים הובלות גדולות וקטנות

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 2 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על המקצוענים בהובלות נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

יולי 2012

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

חיפשי חברה להובלת דירה והגעתי למנחם דרך המלצה של חבר. הסברתי לו בטלפון מה כוללת תכולת ההובלה ( דירת שלושה חדרים, קומה 3 עם מעלית לדירת קרקע מב"ש לירושלים) מעבר לחפצים הממוצעים של דירת שלושה חדרים יש לי וטרינה עם חפצים שבירים בפנים ורהיטים שהיה צריך לפרק ואז להרכיב. הם הגיעו בזמן שקבענו עם צוות של ארבעה אנשים והתחילו ישר בעבודה. הצוות מאוד נשמר על החפצים ולמרות זאת נשבר אגרטל, מנחם ישר יידע אותי שהוא מפצה אותי ויוריד את עלות האגרטל מהמחיר שסוכם והמשיך בעבודה. הם עשו את ההובלה בזמן קצר יחסית והיו ממש זריזים ויעילים. היחס היה מאוד אדיב ומנומס, המחיר נשאר כפי שנקבע (פחות הפיצוי) וקיבלתי חשבונית. אני מרוצה וממליץ והמחיר שהציע לי מנחם היה זול בלפחות 300-400 ש"ח משאר הצעות מחיר שקיבלתי.

יוסי מירושלים

שירות: הובלת דירה

יולי 2012

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

בעלי המליץ על נחמן, אני לא יודעת איפה הוא שמע עליו אבל פניתי אליו ואני ממש לא מצטערת על כך, בדיוק ההיפך.
נחמן ביצע לי הובלה של דירה מהישוב גילה למחסן מאחר וטסנו חצי שנה לחו"ל, אחריה הוא החזיר את תכולת הדירה מהמחסן לדירת קרקע בישוב תקוע.
נחמן הגיע עם צוות של 4-5 אנשים, השעה הייתה מאוד מאוחרת מאחר וביקשתי שההובלה תהיה במוצאי שבת, הם הגיעו ועבדו עד 4-5 לפנות בוקר. הם שמרו על הדברים ויש לי לא מעט דברים שבירים, פירקו את הארונות והמיטות, עטפו הכל כדי שלא יהרס, יפגע או ישבר ושמרו על הרכוש כאילו הוא שלהם.
בהעברת התכולה לבית החדש הם התאימו את הקרטונים לחדרים, ממש הניחו קרטונים שרשום עליהם "מטבח" במטבח, אני ממש נדהמתי. אפילו שזה נעשה באמצע הלילה הם הגיעו מלאי אנרגיות, חייכנים והאמת, בהתחלה קצת דאגתי כי הגיע אליי בחור שנראה ממש ילד וככל שעבר הזמן ראיתי שזו רק האדרת הגברת פה שונה. בחור רציני, חרוץ, מקצועי ויסודי. לא היו תלונות וכסיימו הוא שאל אותי אם יש עוד משהו שהוא צריך לעשות, ים של סבלנות יש לבחור. הניחו את הקרטונים בעדינות, הרכיבו את הארונות והמיטות וכו''. הוא פשוט מותק, שירות עם חיוך וכך גם נותרתי אני - מרוצה ומחוייכת. המחיר לא השתנה אפילו שהוא נאמר לי טלפונית וקיבלתי חשבונית.

מרים מתקוע.

שירות: הובלת דירה למחסן וממחסן לבית פרטי