המקצוענים בהובלות

9.4
נחמן קדוש
הובלות
אזור המרכז, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: חת"ם סופר 5/2, ביתר עלית

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, יולי 2012

חיפשי חברה להובלת דירה והגעתי למנחם דרך המלצה של חבר. הסברתי לו בטלפון מה כוללת תכולת ההובלה ( דירת שלושה חדרים, קומה 3 עם מעלית לדירת קרקע מב"ש לירושלים) מעבר לחפצים הממוצעים של דירת שלושה חדרים יש לי וטרינה עם חפצים שבירים בפנים ורהיטים שהיה צריך לפרק ואז להרכיב. הם הגיעו בזמן שקבענו עם צוות של ארבעה אנשים והתחילו ישר בעבודה. הצוות מאוד נשמר על החפצים ולמרות זאת נשבר אגרטל, מנחם ישר יידע אותי שהוא מפצה אותי ויוריד את עלות האגרטל מהמחיר שסוכם והמשיך בעבודה. הם עשו את ההובלה בזמן קצר יחסית והיו ממש זריזים ויעילים. היחס היה מאוד אדיב ומנומס, המחיר נשאר כפי שנקבע (פחות הפיצוי) וקיבלתי חשבונית. אני מרוצה וממליץ והמחיר שהציע לי מנחם היה זול בלפחות 300-400 ש"ח משאר הצעות מחיר שקיבלתי.

יוסי מירושלים

, יולי 2012

בעלי המליץ על נחמן, אני לא יודעת איפה הוא שמע עליו אבל פניתי אליו ואני ממש לא מצטערת על כך, בדיוק ההיפך.
נחמן ביצע לי הובלה של דירה מהישוב גילה למחסן מאחר וטסנו חצי שנה לחו"ל, אחריה הוא החזיר את תכולת הדירה מהמחסן לדירת קרקע בישוב תקוע.
נחמן הגיע עם צוות של 4-5 אנשים, השעה הייתה מאוד מאוחרת מאחר וביקשתי שההובלה תהיה במוצאי שבת, הם הגיעו ועבדו עד 4-5 לפנות בוקר. הם שמרו על הדברים ויש לי לא מעט דברים שבירים, פירקו את הארונות והמיטות, עטפו הכל כדי שלא יהרס, יפגע או ישבר ושמרו על הרכוש כאילו הוא שלהם.
בהעברת התכולה לבית החדש הם התאימו את הקרטונים לחדרים, ממש הניחו קרטונים שרשום עליהם "מטבח" במטבח, אני ממש נדהמתי. אפילו שזה נעשה באמצע הלילה הם הגיעו מלאי אנרגיות, חייכנים והאמת, בהתחלה קצת דאגתי כי הגיע אליי בחור שנראה ממש ילד וככל שעבר הזמן ראיתי שזו רק האדרת הגברת פה שונה. בחור רציני, חרוץ, מקצועי ויסודי. לא היו תלונות וכסיימו הוא שאל אותי אם יש עוד משהו שהוא צריך לעשות, ים של סבלנות יש לבחור. הניחו את הקרטונים בעדינות, הרכיבו את הארונות והמיטות וכו''. הוא פשוט מותק, שירות עם חיוך וכך גם נותרתי אני - מרוצה ומחוייכת. המחיר לא השתנה אפילו שהוא נאמר לי טלפונית וקיבלתי חשבונית.

מרים מתקוע.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

ביטוח אחריות שירות אריזה אספקת קרטונים הובלות גדולות וקטנות

המקצוענים בהובלות

המקצוענים בהובלות

נחמן קדוש


9.4

073-2721864
 

המקצוענים בהובלות

נחמן קדוש

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721864 חייג