הובלות סטולרמן

9.4
דוד סטולרמן
הובלות
אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: ת.ד. 171, עין העמק

  97%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

24 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2016

הייתי מאוד מרוצה מדוד "הובלות סטולרמן" הצוות שלו מקצועיים נחמדים ואדיבים, אני מודה לו על השירות המקצועי וממליץ עליו בחום. חיפשתי באינטרנט חברת הובלות להובלת מערכת סלון. ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים וכמו שדוד הבטיח לי, איש הצוות שהיה אמון על ההובלה, היה סופר מקצועי, ידע כיצד לגשת לעניין, עטף את הספות היטב בכדי שלא יפגעו במהלך ההובלה, הוא ואיש הצוות העמיסו את הסלון למשאית ונסענו לדירה החדשה. הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת, הובלה מאוד מקצועית ומוצלחת.
המחיר ששילמתי בסיום ההובלה, היה כפי שסוכם עם דוד, מרוצה וממליץ בחום.
יאיר.

, ספטמבר 2016

הרבה זמן לא ניתקלתי במובילים שהגיעו בדיוק בשעה שקבענו. הייתי צריך הובלה של מכונת כביסה מטירת הכרמל לחיפה, להובלה הגיעו שני עובדים ונהג, כמו שאמרתי הגיעו בדיוק בזמן, עלו לקומה 7 עם מעלית והעבירו את המכונה לקומה שניה בלי מעלית. לא התלוננו או עיקמו פרצוף. שמרו שהמכונה לא תקבל מכה, עבדו ממש בזהירות ומהירות. מאוד מרוצה מכל ההתנהלות. ממליץ.
יפים, חיפה.

, אוגוסט 2016

אני בהחלט ממליצה על חברת "סטולרמן הובלות", דוד היה עשר, הגיע בזמן, עמד במחיר שסוכם וביצע הובלה מקצועית, בהחלט ממליצה!
מדובר בהובלת מקרר בתוך העיר מקומת קרקע לקרקע, חיפשתי חברת הובלות אמינה במחיר סביר, דוד הציע לי מחיר הגיוני וגם היה מוכן לבצע את ההובלה בתאריך ובשעה שרצינו, סגרנו עניין ויצאנו לדרך.
הבחורים של דוד הגיעו בזמן, פעלו במהירות ובמקצועיות בשני קצוות ההובלה ועל הדרך גם היו נחמדים ונעימים. בסיום ההובלה הצוות לא דרש ולא ביקש שקל מעבר למסוכם. התרשמתי שמדובר בחברת הובלות מקצועית.
רונה.

, אוגוסט 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת "סטולרמן הובלות", דוד הבעלים איש מקצועי מאוד, הוא מביא צוות רציני וכולם נותנים עבודה ברמה מקצועית מאוד. דוד נתן לי את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר, היה זמין ביום שרציתי, הגיע בזמן, הביא אנשי צוות, כולם בחורים רציניים. הם עשו עבודה עשר, אין מה לומר. עבדו מהר, שמרו על כל הריהוט דאגו ששום דבר לא ימחץ או ייסדק ובלי עיכובים ובלי למרוח זמן מיותר, העבירו הכל בשלום - ממליץ בחום.
נאור.

, אוגוסט 2016

אני ממליץ על דוד "הובלות סטולרמן", הוא עשה לנו הובלת דירה מהירה ומקצועית - אני מרוצה וממליץ בחום! דוד נתן הצעת מחיר סבירה בהשוואה לאחרים וסגרנו איתו את העבודה.
אני רוצה לציין שבזכות דוד והצוות שאיתו - הייתה לי הובלה רגועה ונוחה מאד. ביום ההובלה, הם הגיעו בזמן, מדובר בחבר'ה רציניים - שהקפידו לעמוד בלוח הזמנים, רצינו שהכול יתוקתק ויתנהל לפי זמנים שהגדרנו מראש. הם נתנו שירות יעיל ואדיב מאד. המחיר שגבו היה המחיר שסוכם וכמובן נתנו להם טיפ - הגיע להם! הכל היה עשר, דוד עמד במה שסוכם והוביל את החפצים שלנו בבטחה.
אפי.

, אפריל 2016

"הובלות סטולרמן" היו מקצועיים ומלבד איחור של שעתיים בהובלה, הכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן. מדובר בהובלה חלקית בדירת שותפים, הובלת ארגזים מקרר ומכונת כביסה ממודיעין לנהריה, ההתנהלות של דוד הייתה הוגנת, הצעת המחיר הייתה סבירה ביחס לשאר חברות ההובלה שנתנו לי הצעות מחיר ודוד עצמו הרשים אותי לטובה והחלטתי לסגור איתו את ההובלה.
מבחינת לו"ז - היה עיכוב של שעתיים בבוקר, אומנם הם היו איתי בקשר אבל עדיין העיכוב גרר אותנו שלוש שעות מעבר למה שסוכם, מלבד עניין הזמנים, הצוות היה מקצועי, הם עטפו את הציוד והריהוט הרגיש בניילונים במהירות אך בעדינות ויש לציין ששום דבר לא נפגע או נסדק וסה"כ המעבר היה חלק. בפריקה של הציוד - הם הניחו כל דבר לפי ההנחיות שנתתי להם ולאחר סקירה של כל הציוד שברשותי, אני יכולה לספר שהכול הועבר בשלום, ההובלה עצמה הייתה מקצועית מאוד.
מבחינת המחיר, שילמתי לדוד בדיוק את המחיר שסגרנו עליו ונתתי טיפ לעובדים, דוד מצידו לא ניסה להעלות את המחיר (כמו רבים מחברות ההובלה בארץ שנוהגות להתקיל את הלוקחות), היה מאוד הוגן ולכן אני ממליצה עליו.
אולגה, נהריה.

, אוגוסט 2015

סטולרמן הובלות מומלץ בחום - הם מקצוענים אמינים ואדיבים. מדובר בהובלת דירה של שניים וחצי חדרים, מקומה שנייה לקומה שביעית בתוך חיפה, בדירה היה לנו את כל הציוד, ריהוט מורכב, מוצרי חשמל כבדים, ארגזים, ספרים וכו'. חיפשתי חברת הובלה מקצועית והגעתי לסטולרמן הובלות דרך האתר שלכם, ההצעה שקיבלתי הייתה האטרקטיבית ביותר שקיבלתי מבין מספר חברות אליהם פניתי בנוגע להובלה ועכשיו כשאנחנו אחרי ההובלה אני יכולה לספר שהייתי מרוצה מהעבודה שלהם עד הגג.
דוד היה פשוט עשר, עמד בכל מה שסוכם, הם דייקו בזמנים, הגיעו בצוות של שלושה אנשים, עטפו את המכשור החשמלי הכבד, ניילנו כל מה שצריך ושמו דגש על הריהוט שלנו שמאוד יקר לליבי וביקשתי שישמרו עליו מכל משמר, הם עשו הובלה מצוינת וזריזה ועד סוף היום הכל כבר היה מונח בבית החדש.
הם הניחו כל דבר במקום לפי מה שביקשתי, הם עשו זאת במיומנות ובתכנון מוצלח. כלום לא נשבר ולא נפגע במהלך העבודה, הם היו אדיבים מאוד ונחמדים, עשו עבודת צוות יפה ומקצועית והותירו אותי מרוצה מאוד. כבר המלצתי עליהם הלאה, דוד היה נהדר ואני ממליצה עליו בחום!
ליילה מנתאגו.

, אוגוסט 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת "סטולרמן הובלות", דוד הבעלים איש מקצועי מאוד, הוא מביא צוות רציני וכולם נותנים עבודה ברמה מקצועית מאוד - ממליץ בחום! לדוד סטולרמן הגעתי דרך האינטרנט, חיפשתי חברות הובלה אצלכם באתר, התרשמתי מההמלצות שנכתבו והרמתי טלפון למספר חברות בכדי לקבל טווח מחירים למעבר. דוד נתן לי את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר, היה זמין ביום שרציתי והגיע לדירה שלנו כדי לתת הצעת מחיר. הוא לא הסתפק בשיחת טלפון. יש הרבה שנותנים מחיר בטלפון ואחר כך מעלים את המחיר ומתחילים להתווכח. דוד הגיע אלינו, ראה מה הולך ומה בדיוק צריך לעשות ולפי זה נתן הצעת מחיר - החלטתי לסגור איתו את העבודה (מדובר על הובלת דירה מקומה רביעית ללא מעלית ובכל זאת הוחלט שזה יעשה ללא שירותי מנוף).
ביום ההובלה דוד הביא שלושה אנשי צוות, כולם בחורים רציניים. הם עשו עבודה עשר, אין מה לומר. עבדו מהר, שמרו על כל הריהוט והמקרר והתנור וכל הדברים הגדולים והיקרים. הם העמיסו את הציוד למשאית באופן מסודר, דאגו ששום דבר לא ימחץ או יסדק ובלי עיכובים ובלי למרוח זמן מיותר, העבירו הכל דרך חדר המדרגות בזהירות רבה, סידרו במשאית ונסעו לדירה החדשה.
את הציוד הם פרקו בזהירות וממש הקפידו למלא אחר ההוראות שלי היכן למקם כל דבר, הם היו קשובים ונעימים ונתנו הרגשה טובה. בסיום ההובלה שילמתי לדוד בדיוק את המחיר שסוכם ומצידי הוספתי טיפ לעובדים כי הם באמת היו אחלה. בקיצור אני מאוד ממליץ עליהם - חברה מקצועית ורצינית.
ליעד.

, אוגוסט 2015

חברת "הובלות סטולרמן" ביצעו אצלי הובלה מצוינת של מקרר! הגעתי לדוד סטולרמן דרך האתר שלכם, היו עליו המלצות טובות והחלטתי להתקשר לראות מה המחיר שהוא מציע על ההובלה. שוחחנו בטלפון, פרטתי בפניו במה מדובר והוא נתן לי הצעת מחיר ממש משתלמת. לא היססתי וישר סגרתי איתו את ההובלה.
בזכות דוד והצוות הייתה לי הובלה רגועה ונוחה מאד. דבר ראשון - ביום ההובלה, הם הגיעו בזמן, שזה כבר היה סימן ראשון לכך שמדובר בחבר'ה רציניים - והכל התנהל לפי הזמנים שהגדרנו מראש, ההובלה הייתה זריזה מאוד ונעשתה באופן מקצועי ביותר.
הם עטפו את המקרר בניילון שלא יקבל "מכות" במהלך ההעמסה והפריקה. ההובלה שלנו עברה במינימום זמן ובאפס נזקים ותקלות. גם המחיר הסופי של ההובלה - היה מדויק למחיר שעליו הם סיכמו איתנו מראש שבלי שום קשר הוא גם היה יחסית זול בהשוואה לחברות מתחרות. יופי של עבודה - ממליצה מאד!
עדי.

, מרץ 2015

חיפשתי באינטרנט חברת הובלות והגעתי דרך האתר לדוד "הובלות סטולרמן". דוד נשמע מאוד נחמד בטלפון ונתן לי טווח מחירים בהתאם להסבר שלי שמדובר לגבי תכולת הדירה שרציתי להעביר (מדובר בדירת ארבעה חדרים, תכולה מלאה כולל ריהוט כבד ומוצרי חשמל), וסגרנו על סכום שהיה הוגן בעיניי.
דוד והצוות שלו הגיע אלינו באיחור של חצי שעה, כמובן שהודיעו על כך מראש, הם עבדו בחריצות ובזריזות, הצוות שהגיע היה מאוד ענייני, לא קיטר או התלונן, השירות שקיבלתי היה גם הוא מצוין - שירות עם חיוך וסבלנות והם שמרו על הדברים ונהגו בהם בזהירות כאילו אלו הם החפצים שלהם עצמם - גם בהעמסת הכבודה שלנו על המשאית וגם בפריקתם, הצוות שמר על החפצים ושמרו על סדר וניקיון מירבי.
קיבלנו יחס מעולה, הם היו שקטים ואדיבים ובסוף ההובלה דוד שאל אם צריך משהו נוסף. אני ממליץ עליהם בחום.
פבל.

, מרץ 2015

דוד סיפק לי שירות הובלה מקצועי, הוא נתן לי הצעת מחיר טלפונית ועמד בה גם בתום ההובלה.
ביום ההובלה דוד והצוות שלו הגיעו בזמן, תיתקו עבודה והכל נעשה ברוח טובה! הם תיקתקו את ההובלה, דאגו לעטוף בניילון את מה שצריך, העבודה נעשתה בשיתוף פעולה וסדר ארגוני של הצוות, הם היו מאוד מקצועיים ועבדו בסדר וניקיון וכך גם השאירו את המקום כשסיימו.
דוד היה נוכח בזמן ההובלה, פיקח על המתרחש ודאג לוודא שאנחנו מרוצים וכל מה שצריך להיעשות אכן יעשה בצורה הטובה ביותר וכך באמת היה. היינו מאוד מרוצים מהחלק המקצועי וגם בחלק השירותי הם לא אכזבו והיו מאוד אדיבים, סבלניים וקשובים לנו. את ההובלה הם סיימו תוך שעות ספורות, הכל עבר באופן שלם ללא תקלות ושברים והיינו מרוצים מהם עד הגג! אנחנו ממליצים בחום!
ליעד.

, מרץ 2015

דוד סטולרמן נתן לי שירות הובלה מקצועי, הגיע בזמן שקבענו והוביל במקצועיות, בזהירות ובאדיבות. אשמח להשתמש בשירותיו גם בעתיד!!
לפני מספר שבועות חיפשתי שירותי הובלה להובלה קטנה של ספה לסלון. ההובלה הייתה קטנה וחיפשתי מוביל שייקח מחיר שפוי.
נכנסתי לאינטרנט ומפה לשם הגעתי לאתר של בעלי מקצוע חיפשתי שירותי הובלה באזור מגורי והרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר.
מבין הצעות המחיר שקיבלתי, סגרתי את העבודה עם דוד "סטולרמן הובלות", שנתן לי הצעת מחיר הוגנת וזולה יחסית לשאר.
סגרתי עם דוד זמן הגעה וכמצופה, הוא הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם איש צוות נוסף. הם עטפו את הספה, העמיסו על המשאית ונסעו ליעד החדש. כשהגיעו פרקו את הספה בזריזות ובזהירות לתוך החדר לפי ההוראות שנתתי להם.
מבחינת המחיר, דוד היה הוגן מאוד ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בלי לעשות ניסיונות להוציא ממני סכום נוסף.
הם היו אדיבים ומאוד מקצועיים. נהניתי משירות ההובלה שלהם וכמו שהזכרתי, בהחלט איעזר בשירותיהם גם בעתיד.
אופיר.

, פברואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מדוד והצוות המקסים שלו "הובלות סטולרמן" ובהחלט ממליצה עליו לכל מי ששואל ודורש!
הגעתי לדוד דרך חיפוש באינטרנט והתקשרתי לקבל הצעת מחיר למעבר דירה. דוד היה ממש בסדר, הגיע לתת הצעת מחיר במקום וסגרנו על הצעת מחיר שהייתה טובה יותר מכל ההצעות הקודמות ששמעתי וסגרנו על ביצוע ההובלה.
דוד והצוות שלו הרביצו עבודה כמו שצריך, הקדימו ובאו טיפה לפני הזמן ועד שבע בערב כל ההובלה, כולל פירוק והרכבה של רהיטים וארונות, כבר הייתה מאחורינו. הם נזהרו מאוד, השקיעו בעיטוף של כל רהיט ורהיט, הם הלכו בכל דבר לקראתי, היו אדיבים ונעימים, עבדו בכיף ונתנו יחס טוב ונעים.
בבית החדש הם הרכיבו את הרהיטים מחדש, כל דבר הם שמו לפי מה שביקשנו ואיפה שרצינו, אני מאוד מרוצה מהעבודה המהירה והזהירה, מהשירות הנעים והנוח ומהמקצועיות והאמינות שבה הם פעלו, דוד עמד בכל מה שסוכם, כנ"ל לגבי המחיר שנשאר זהה למחיר שסוכם - המלצתי עליו להמון אנשים וכולם ללא יוצא מן הכלל היו מרוצים. אין עליו!!! איש מקסים שמנהל חברת הובלות רצינית ומקצועית!
שרונה.

, אוגוסט 2014

הצוות של חברת "סטולרמן הובלות" הגיעו בהתראה קצרה מהר מאוד, הצוות ארז והעמיס את הדירה בזריזות ובזהירות תוך התייעצות איתנו לגבי העמסה של פריטים מורכבים. כך גם הייתה הפריקה. שירות מצויין ומחיר טוב. מומלץ בחום.
לפני מספר ימים קבענו הובלה לשעות הבוקר עם חברת הובלות מסוימת, ההובלה השתבשה ונאלצתי לחפש עוד באותו היום חברת הובלה חדשה. הרמתי טלפון אליכם לאתר להתלונן על העניין והם עזרו לי למצוא חברת הובלות לאותו היום.
הרמתי טלפון לדוד סטולרמן, אמרתי לו את כמות הציוד והוא אמר שיארגן לי צוות ויישלח אותם אליי בשעה הקרובה. מבחינת הצעת המחיר, היא הייתה יקרה ב600 ש"ח מההצעה שלקחתי מהחברה שהבריזה לפניהם, אבל באמת השירות שלהם היה יוצא מן הכלל!
תוך פחות משעה הגיעו אלי ארבעה אנשי צוות, הם היו עשר, תיקתקו עבודה, ארזו את הציוד החשמלי והריהוט, הקפידו לבצע הכל באופן זהיר ומאורגן, העמיסו למשאית את הציוד ותיקתקו גם את הפריקה, הניחו הכל במקום לפי ההוראות שנתתי להם וכל הציוד הגיע שלם!
בסיום ההובלה שילמתי להם בדיוק את המחיר שסגרתי עם דוד, ההובלה הייתה מעולה ואני ממליץ בחום.
יהודה, מושב צפריה.

, ינואר 2014

חיפשנו חברת הובלות להובלת ספות ושולחן אוכל + כיסאות, דרך האתר שלכם לקחנו הצעות מחיר משתי חברות וסרגיי נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר ועל כן החלטתי להשתמש בשירותיו.
ההובלה הייתה בתוך חיפה, לא נסיעה ארוכה, הובלה קטנה ובאמת המחיר שסרגיי נתן הייתה ריאלית ולא מופרזת. קבעתי איתו יום ושעה.
הצוות של סרגיי הגיע בזמן, הם העמיסו את הדברים בזהירות רבה, עשו עבודה מאוד מקצועית וזריזה וסך הכל הם סיימו ממש ממש מהר. הם היו נעימים ומקצועיים, הופתענו לטובה ובסוף ההובלה המחיר נשאר כפי שנקבע מראש ולא היו ניסיונות להעלות את המחיר.
ממליצה בחום!
נטלי מחיפה.

, דצמבר 2013

באופן כללי הייתי מרוצה מהשירות של סרגיי מ"הובלות סטולרמן".
אני גרה בקיבוץ, והייתי צריכה לעבור דירה בתוך הקיבוץ עצמו, זה היה משהו לחוץ ולכן הייתי צריכה בדחיפות חברת הובלות שתבצע את המעבר. מדובר בריהוט כבד וציוד חשמלי ולא בתכולת דירה מלאה.
קיבלתי את הטלפון של סרגיי מחברים שלי, וזאת לאחר שבדקתי כמה וכמה חברות הובלה שלא היו זמינים לבצע את המעבר. סרגיי נתן לי הצעת מחיר שלטעמי הייתה גבוהה, אבל יש לציין שכך גם רצו חברות הובלה נוספות שביררתי איתם לגבי העלות. בכל אופן החלטתי לקחת את סרגיי בגלל ההמלצות הטובות מהחברים וקבענו לשמונה וחצי בבוקר.
הצוות של סרגיי הגיע לפני הזמן, בשעה שבע חצי, זה היה קצת לחוץ והכנו להם קפה עד שנהיה מוכנים למעבר. את ההובלה עצמה הם ביצעו בצורה יעילה ומקצועית, העמיסו בזהירות אך בזריזות את הציוד לתוך המשאית ונסעו מרחק הליכה לדירה החדשה, שם הם הניחו את הכל לפי ההנחיות שלנו ותיקתקו את המעבר. מבחינת המחיר סרגיי לקח בדיוק את המחיר שסוכם.
סה"כ היה שירות טוב והמלצתי עליהם גם לחברים שלנו מנשר.
ענבל, רמת השופט.

, ספטמבר 2013

קיבלנו תרומה של פסנתר והיינו צריכים הובלה מקצועית שתעביר את הפסנתר אלינו. הבעיה הייתה שזה פסנתר גדול וגם היו המון מדרגות כך שהיה חשוב למצוא מישהו מקצועי שידאג להעביר את הפסנתר בשלמות.
בדקתי עם כמה הובלות את התעריף שלהם וכולם דרשו מחיר גבוה מדי לטעמי. סרגיי לעומתם דרש מחיר סביר וגם ראיתי שהוא מתמחה בעניין של העברות רגישות. הצוות של סרגיי עשה עבודה מצוינת, הפסנתר כוסה בשמיכות על מנת שלא יישרט ויינזק, וההורדה במדרגות נעשתה בזהירות מקסימלית.
הצוות הגיע אפילו לפני הזמן שנקבע ובסך הכל הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלהם, הם הוכיחו את עצמם בהובלה לא פשוטה. מאז הפסנתר יצא לי להעביר אתם עוד כמה דברים ותמיד הם היו בסדר גמור ואף פעם לא הייתה לי שום בעיה אתם, לכן אני ממליצה עליהם בשמחה.
ג''ינה מחיפה

, ספטמבר 2013

עברנו דירה מבית פרטי ישן לבית פרטי חדש. הבית היה בן 3 קומות והיה לנו המון חפצים, ריהוט, מכשירי חשמל ועוד עשרות ארגזים. את האריזה עשינו בעצמנו אבל היינו צריכים הובלה מקצועית לכל ההעברה של התכולה.
הייתה המון עבודה ורצינו הובלה איכותית שתעשה את העבודה בצורה מהירה ויעילה עם שמירה והקפדה על שלמות החפצים. בדקנו מספר מובילים ובסופו של דבר שמענו על סרגיי דברים טובים ויצרנו קשר. סרגיי הגיע לראות במה מדובר ונתן הצעת מחיר שהייתה לחלוטין סבירה והוגנת.
ביום המעבר הצוות של סרגיי הגיע בדיוק בזמן, עשו את העבודה במהירות ובמקצועיות, ניקו את כל הבית, הייתה המון עבודה אבל הם הצליחו לעמוד בזה ועוד בזמן קצר יחסית. היינו מרוצים מאוד, שילמנו לסרגיי את מה שסוכם ואפילו נתנו טיפ שמן לצוות שלו. אני ממליצה מאוד.
מירה ממוצקין

, ספטמבר 2013

הייתי צריך העברה מסחרית דחופה וחיפשתי הובלה מקצועית של חברה שמתעסקת בהובלות מהסוג הזה. את סרגיי מצאתי בדפי זהב ויצרתי אתו קשר. סיפרתי לו במה מדובר וסרגיי נתן לי הצעת מחיר בהתאם למה שרציתי להעביר.
מבחינתי המחיר היה משתלם והוגן, הכסף לא היווה בעיה, מה שהיה לי חשוב שההעברה תיעשה כמו שצריך לפי לוח הזמנים תוך שמירה על החפצים.לא התאכזבתי מסרגיי, הוא עמד בכל מה שהובטח לי, הצוות שלו היו מצוינים, עבדו במהירות ונזהרו לשמור על שלמות הרכוש. ההעברה נעשתה בזמן שנקבע, בדיוק רב יש לומר.
אני ממליץ מאוד על סרגיי והצוות, הם מקצועיים, דייקנים ואמינים.
שגיב מחיפה

, דצמבר 2012

מעולה! צוות אדיב ומקצועי מהשורה הראשונה, אדיבים בצורה לא שגרתית, עמדו בזמנים ובכל מה שסוכם, ממש מצוינים. לפני שסגרתי איתם השוויתי מחירים עם עוד חברות אחרות, היו כאלה שרצו מחיר יקר יותר והיו גם כאלה שביקשו מחיר נמוך יותר, המחיר שלהם היה הוגן איפשהו באמצע, אבל העדפתי לקחת אותם מאחר ומדובר היה בהובלה של מקרר יקר מאוד ורציתי בראש ובראשונה חברה של אנשים שאני יכולה לסמוך עליהם בוודאות ואיתם כבר מהרגע הראשון בטלפון הרגשתי שהם אמינים ושעליהם אני יכולה לסמוך בשקט.
הם הגיעו בדיוק בזמן שקבעתי איתם, אספו את המקרר מאזור בצרה, עטפו אותו והושיבו אותו במשאית במקצועיות ובזהירות, עשו את כל הדרך לתל אביב, שם התברר שהמקרר לא נכנס במעלית והיה צורך להעלות אותו ארבע קומות, הם עשו זאת בחפץ לב ובלי להתלונן ולא פסקו לרגע להיות אדיבים ביותר, הם שאלו אותי איפה בדיוק אני רוצה אותו ושמו אותו בדיוק במקום. מבחינתי במבחן הזה הם עברו בהצלחה גדולה את כל הפרמטרים, חוויית השירות איתם הייתה באמת מעולה ואני ממליצה בחום.

עופרה, תל אביב

, דצמבר 2012

פניתי לסטולרמן הובלות דרך האתר טוב תודה לקבלת הצעת מחיר להובלה של מקרר מהקריות לחיפה, מבניין עם מעלית לבניין ללא מעלית בקומה שלישית. הצעת המחיר של סטולרמן הייתה הוגנת ועניינית, הם גם היו זמינים לבצע את ההובלה בהתראה קצרה מהיום למחר והכי חשוב הם נשמעו לי רציניים ומקצועיים והחלטתי לסגור איתם במקום.
סגרנו על הובלה למחרת בשמונה בבוקר, הם איחרו כרבע שעה בגלל פקקים בדרך אבל התקשרו לעדכן אותי על האיחור הקטן ומעבר לזה הכל הלך פשוט חלק. בתוך שעה המקרר כבר היה בחיפה בבית המיועד. הם היו נחמדים, עשו עבודה טובה, ניכר שהם מקצועיים ויודעים מה הם עושים, עבדו ללא עיכובים ובלי מריחות זמן, חלק ולעניין. אם אצטרך הובלה שוב אשמח לפנות אליהם.

לי, חיפה

, דצמבר 2012

אני עובד עם סטולרמן הובלות מזה כשנתיים ויש לי רק מילים טובות להגיד. מאז היכרותי עם סרגיי וצוות המובילים שלו אני משתדל לעבוד אך ורק איתם ככל שהדבר מתאפשר לי. מבחינתי הם החברה המובילה בתחום ההובלות.
כבעל עסק חשוב לי לעבוד עם אנשים שאני יודע שניתן לסמוך על מילתם בכל דבר ועניין, וכמובן שיהיו אנשים מקצועיים ומומחים בתחומם שלא יגרמו שום נזק לציוד במהלך ההובלה. לצערי יש מחלה ידועה של חברות הובלות של אי עמידה בזמנים ואני סבלתי וספגתי מכך הפסדים לא אחת. עבודות ההובלות אמורות על פי רוב לצאת בשעות הבוקר המוקדמות ולצערי לא אחת קרה שמובילים שסיכמתי איתם שעה איחרו ולפעמים גם איחרו בגדול.
מאז שהכרתי את סרגיי למדתי שסוף סוף יש לי חברת הובלות שיש בה על מי לסמוך. הם מדייקים כמו שעון, זמינים גם בהתראות קצרות, אנשי מקצוע עם מוסר עבודה מאוד גבוה. מאז ההיכרות הראשונה הם ביצעו עבורי כבר שש הובלות של ציוד לעסק מחיפה בה אני גר לאזור המרכז שם ממוקם העסק, ההובלה איתם תמיד מתבצעת בצורה חלקה ומעבר לכך הם תמיד מגדילים ראש, עוזרים, מסדרים וממיינים את הסחורה גם בשעת הפריקה ומאפשרים לי להיות בראש שקט ורגוע. אני ממליץ עליהם בכל פה הן מבחינת אמינות הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת השירות.

, דצמבר 2012

סרגיי מסטולרמן הובלות עשה אצלנו עבודה טובה מאוד עם שירות מאוד נעים ורגוע שהקל עלינו את הלחץ ביום מעבר הדירה. הבן שלי קיבל את המספר שלו מאחד מחבריו שהמליץ עליו בחום, פנינו אליו והוא הגיע לביתנו לראות את כמות הציוד להובלה ונתן הצעת מחיר נוחה לעבודה שכללה הן את האריזה והפריקה של תכולת הבית והן את ההובלה מחיפה למושב נורדיה.
סרגיי וצוות העובדים שלו באו בדיוק בזמן שנקבע, עשו עבודה מסודרת מאוד, ארזו ביעילות מירבית את תכולת הבית, רשמו על כל ארגז לאן הוא שייך, פירקו רהיטים שדרשו פירוק לשם ההובלה, עבדו בנחת ובשיקול דעת, היו אדיבים ונעימים מאוד והובילו את הכל לבית החדש שם הם פרקו כל דבר במקומו, הרכיבו את הריהוט שפורק בצורה מקצועית ואיכותית והכל בא על מקומו בשלום. אני מרוצה מאוד מעבודתם שהייתה משביעת רצון במלואה ללא שום תקלה אחת.

שמואל, נורדיה

, נובמבר 2012

לאחר חווית שירות מאוד לא נעימה שקרתה לי בפעם הקודמת שעברתי דירה, עם מובילים שהגיעו בשעות אחר הצהריים כשקבענו על שמונה בבוקר לתחילת העבודה, וזה לא היה הדבר הכי גרוע שהם עשו, החלטתי הפעם לחפש בעל מקצוע מומלץ וחיפשתי כאן באתר אחד כזה. מצאתי את סטולרמן הובלות שבראש ובראשונה נתנו לי הצעת מחיר זולה משמעותית מכל מה ששמעתי ומבחינתי המחיר הוא בהחלט פרמטר חשוב בפני עצמו, מלבד כך הוא גם עשה עליי רושם אמין וחיובי מאוד ולשמחתי לא התבדיתי.
הצוות של סטולרמן הגיעו בשעה שנקבעה, עבדו כמו שצריך, מהר מאוד העמיסו ומהר מאוד פרקו את הדברים בדירה החדשה, ההובלה הייתה מיישוב ליישוב, מקומת קרקע לקומה ראשונה, הם עשו אותה בחפץ לב ובלי תלונות, גם כאשר התברר כי המדרגות אל הבית החדש הם בעלי מעקה משני הצדדים כך שאת כל המוצרים הרחבים והכבדים כמו מקרר וכו' היה צורך לשאת גבוה מעל המעקה בכדי שיעברו, הם עשו הכל בכיף, עם תחושה נעימה ובמרץ.
בנוסף הם אפילו פירקו את החלקים הבולטים של מכונת הכביסה על מנת שתכנס בדלת של חדר האמבטיה (וגם הרכיבו בחזרה). וכמו שכבר ציינתי, המחיר זול משמעותית מזה של המתחרים. בקצרה, הם נתנו לי שירות מעולה מעל ומעבר, עשו את העבודה בכיף, ואפילו שמרתי את המספר שלהם, דבר שלא קורה בדרך כלל. מומלץ ביותר.

יואב, יקנעם המושבה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

חברת סטולרמן בעלי וותק מזה כ15 שנים בתחום ההובלות,מובילי דירות משרדים ומסעדות , מבצעים פירוק והרכבת רהיטים ע"י נגר מוסמך, מובילים גם פריטים בודדים,. החברה נותת אחריות מלאה וביטוח לכל הובלה, שרות אדיב ומהיר.

הובלות סטולרמן

הובלות סטולרמן

דוד סטולרמן


9.4

073-2721867
 

הובלות סטולרמן

דוד סטולרמן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721867 חייג