הובלות הקרנפים

9.4
דורינה לוקיאנוב
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: ת.ד 985, כפר חב"ד

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2016

זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו נעזרים בשירותי ההובלה של "הקרנפים", מדובר בחברת הובלות יוצאת מן הכלל, לא מובילים טיפוסיים, לא מכניס ללחץ עם כל מיני תוספות ואקסטרות, אנשים אמינים מקצועיים וישרים, הם עמדו בכל מה שסוכם - ממליצים עליהם בחום!
בפעם הראשונה הגענו "להובלות הקרנפים" דרך האינטרנט, חיפשנו הובלה בטוחה מקצועית ובמחיר סביר ולפי ההמלצות שקראנו, מדובר בחברה מומלצת. הרמנו אליהם טלפון, הם היו מאוד מנומסים ואדיבים והציעו להגיע לראות את תכולת הדירה ולאחר מכן ייתנו הצעת מחיר מדויקת. קבענו יום ושעה, הם הגיעו כמו שסוכם ובאמת נתנו הצעת מחיר ראויה, הם השאירו עלי רושם טוב והחלטתי לסגור איתם את ההובלה. אני רוצה לציין שהיה מדובר בהובלה ממש לא פשוטה ולאחר ההובלה הראשונה (מדובר בהובלה מדירה שכורה לשכורה כולל חלק מהדברים שמנו באחסון עד שנעבור לבית שקנינו), היינו מאוד מרוצים ולכן הזמנתי אותו גם בפעם השנייה שעברנו לבית הפרטי.
בפעמיים האלה, קיבלנו שירות יוצא מן הכלל, הם הגיעו בזמן, עשו עבודה זריזה ומקצועית. הם מאוד נזהרו על החפצים שלנו ושמרו עליהם, ראיתי שאכפת להם והיו מאוד אדיבים, מנומסים ושקטים. הם ארזו את החפצים בקפידה ועשו את ההעמסה והפירוק כולל האריזה בזמן מאוד קצר יחסית. בנוסף, התרשמתי שהם לא חבר'ה שמחפשים לעשות קופה אלא באמת לעבוד ולקבל את התמורה הראויה לכך ובהתאם לכך השירות הטוב ביותר ניתן ללקוח. המחיר שסוכם מראש הוא גם המחיר ששולם וקיבלתי על כך חשבונית. נהניתי לעבוד עם הצוות המקצועי של חברת "הקרנפים", הופתעתי לטובה ואני בהחלט ממליץ בחום!
גיא.

, מרץ 2016

היינו מאוד מרוצים, הובלה ממש ממש טובה, הגיעו צוות מקצועי, הייתי מרוצה מעבר למה שציפיתי ואפילו העברתי את המספר שלהם הלאה - ממליצה בחום על חברת "הקרנפים". חיפשתי חברת הובלות מקצועית, לקחתי הצעות מחיר מכמה חברות שונות והצעת המחיר של "הקרנפים" הייתה הטובה ביותר, מעבר לכך כששוחחנו בטלפון, הם היו נשמעים לי מאוד הוגנים, חששתי שבסיום ההובלה הם יעלו במחיר, מניסיון קודם עם חברות הובלה אחרות. אבל צוות "הובלות הקרנפים" הפתיע אותי ממש לטובה ועם תום ההובלה גבו בדיוק את המחיר שסוכם!
מדובר בהובלת תכולת דירה מלאה כולל הכל - מוצרי חשמל כבדים, ארגזי בגדים, כלים, ריהוט, שולחנות, ארונות ומיטות. ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים, ניגשו ישר להעמיס את הציוד על המשאית ולא נמרחו עם הזמן, בינתיים אחד מאנשי הצוות פירק מספר רהיטים, הוא היה מאוד מקצועי ולא עשה נזקים.
את פריקת הציוד בדירה החדשה הם עשו לפי ההנחיות שלנו, ולא סתם זרקו בחדרים, הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת, הם היו באמת מוצלחים וכמובן נתתי לצוות טיפ - הגיע להם. הודיתי להם על השירות המדהים, לא קל למצוא מובילים טובים ואיכותיים במחיר כזה הוגן.
ממליצה בחום - עירית.

, מרץ 2016

ההובלה הייתה יוצאת מן הכלל, הרהיטים הגיעו ללא שריטה, העובדים עבדו במהירות ובמקצועיות שלא תאמן, עטפו הכל בזהירות הרכיבו הכל עד הבורג האחרון, והכל במאור פנים!
הגעתי לחברת "הקרנפים" באמצעות פרסום שלהם וגם בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן. אחרי בדיקה עם חברת הובלות נוספת החלטתי שאני מעוניין לעבוד איתם, הם עשו רושם אמין ומקצועי, היו זמינים מיידית לביצוע העבודה ונתנו הצעת מחיר הוגנת. מדובר בהובלת תכולת דירה מלאה, הם דאגו להביא לנו קרטונים לבית לפני ההובלה ואת ההובלה קבענו לשעות הבוקר המוקדמות. על הבוקר הצוות התייצב, הם הגיעו בצוות של ארבעה אנשים, אדיבים ונמרצים, התחילו לתת עבודה. הם עבדו בקצב מהיר מאוד ובצורה מסודרת. הם התחילו בעיטוף ואריזה של הריהוט הכבד, היו גם ארונות (אחד מהם ממש גדול) ומיטה שהיה צורך לפרק, הם לא חסכו במאמצים ועבדו קשה כדי שכל רהיט ורהיט יובל בביטחון וללא נזק.
את כל הציוד הם פרקו בבית החדש היכן שביקשנו מהם, כל מה שפורק הם הרכיבו מחדש (יש איש צוות מיומן ומאוד מקצועי בעבודת הפירוק וההרכבה, את הארון הגדול על אף מורכבותו, הוא הרכיב למופת), הם עבדו מההתחלה ועד הסוף במרץ בלי הפסקות כמעט ועשו יופי של עבודה, הייתי מרוצה מאוד, היה פשוט נפלא לעבוד עם חבר'ה כאלה! ממליצה בחום על צוות "הובלות הקרנפים", חברה אמינה, אנשים מקסימים!
חני.

, נובמבר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהובלות הקרנפים! מדובר באנשי צוות מקסימים, סבלניים ואמינים, עושים את העבודה מכל הלב! יש לציין שנעזרתי בשירות שלהם כבר פעם שנייה, בפעם הראשונה הם העבירו את ההורים שלי דירה ובפעם השניה אני עברתי דירה מחוץ לעיר, בשתי ההזדמנויות הם עשו עבודה מצוינת, דאגו להכל מאלף עד תף ועמדו בכל ההתחייבויות שלהם כלפי.
ל"הובלות הקרנפים" הגעתי ממש במקרה, חיפשתי חברת הובלות מקצועית ואמינה בשביל מעבר הדירה של הורי. היה חשוב לי שהעלות תהיה סבירה ולא מופרזת מדי אבל יותר מכך האמינות של החברה הייתה חשובה לי מאוד, רציתי לקחת חברה רצינית שאני יכולה לסמוך עליהם שיבואו בזמן ושיעשו את ההעברה כמו שצריך. פניתי אליהם בעקבות פרסום וסיפרתי להם במה מדובר ולפי כמות החפצים והמיקום של הדירות קבענו מחיר שהיה סביר בהחלט והתאים ליכולת ולציפיות של ההורים שלי.
ההעברה התבצעה בצורה מושלמת, הם הגיעו במועד שנקבע, העבירו את כל החפצים והארגזים ודאגו להכין את מוצרי החשמל והסלון להעברה עם עיטוף טוב ויעיל. הייתי מרוצה מאוד, בשתי ההזדמנויות זאת הייתה הרבה עבודה אבל הצוות שלהם עשו עבודה יעילה, מהירה וטובה. מומלץ מאוד. בכל הזדמנות שמישהו מחפש חברת הובלה אני ממליצה עליהם, הם באמת משהו מיוחד!
יוליה.

, נובמבר 2015

מאוד נהניתי מהשירות של חברת "הובלות הקרנפים", נהניתי מהיחס מהשירות, מהמקצועיות, הם עטפו כל דבר ודבר בצורה חכמה בכדי שהציוד לא ייפגם, הכל עבר בשלום ואין לי פגם אחד בציוד, הם גילו אחריות, התייחסו לציוד כאילו מדובר בהובלה של הבית הפרטי שלהם והכי חשוב גילו אמינות ויושרה ברמה גבוהה. מדובר בהובלה של הבית הפרטי שלנו, הובלת תכולת בית מלאה כולל ריהוט ומוצרי חשמל כבדים. חיפשתי חברה מקצועית ואמינה וקיבלתי המלצה על "הובלות הקרנפים", אני רוצה לציין לטובה את אשת הקשר דורינה המקסימה שנתנה שירות מכל הלב, הסבירה ותיאמה הכל בכדי שההובלה תעבור כמה שיותר חלק. הצעת המחיר על ההובלה הייתה ממש הוגנת וקבעתי איתם יום ושעה.
הצוות המדהים שלהם, הגיעו בזמן, כמו שציינתי ארזו ועטפו ציוד בכדי שלא ייפגם במהלך ההובלה, העמיסו הכל בצורה חכמה על המשאית ולמרות שראו שמדובר בשתי נגלות לא היו גרידים בעניין הכסף ולקחו סכום ריאלי והוגן. מדובר על מרחק נסיעה של 76 ק"מ והמחיר בהחלט שיחק תפקיד. בכל אופן לא הייתה לי בעיה לשלם להם, העבודה שלהם שווה כל שקל, אני מאמין שעם חברה אחרת הדברים שלי לא היו נשמרים ככה. בנוסף ציינתי שהם גילו אמינות ויושרה, מכיוון שהבת שלי מסתבר החביאה סכום כסף גדול מהחתונה שלה אצלנו באחד המזרנים, אנשי-הצוות גילו את הכסף וישר יידעו אותי על כך והביאו לי ביד את הכסף. הם משהו מיוחד!
הצוות עצמו עשה את ההובלה עם חיוך על הפנים, כולם נחמדים ומאוד אדיבים. היה פשוט תענוג לעבור איתם דירה. מאז אני ממליץ עליהם בחום לכל מי שנקרה בדרכי ומחפש חברת הובלה מקצועית.
ממליץ מכל הלב - אמיר.

, נובמבר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת "הובלות הקרנפים", הם היו עשר! הגעתי ל"הובלות הקרנפים" באמצעות פרסום שלהם וגם בעקבות המלצה שקיבלתי מפה לאוזן. אחרי בדיקה עם חברת הובלות נוספת החלטתי שאני מעוניינת לעבוד איתם, הם עשו רושם אמין ומקצועי, היו זמינים בתאריך שרציתי לביצוע המעבר ונתנו הצעת מחיר הוגנת. מדובר בהובלת דירה מקומה חמישית לבית פרטי בתוך העיר. מישהו נשלח לתת לי הצעת מחיר, המחיר היה מאוד הוגן וסגרנו על שירות הובלה ואריזה.
הם דאגו להביא לנו קרטונים לבית לפני ההובלה ואת האריזה וההובלה קבענו לשעות הבוקר המוקדמות. על הבוקר התייצבו אצלי עם הצוות, הם הגיעו בצוות של ארבעה אנשים, אדיבים ונמרצים, התחילו לתת עבודה. הם עבדו בקצב מהיר מאוד ובצורה מסודרת. הם התחילו בארגון הדברים ואריזה של הציוד, הבגדים הספרים החפצים והכל באופן מאוד מקצועי. לאחר מכן המשיכו בעיטוף ואריזה של הריהוט הכבד, הם לא חסכו במאמצים ועבדו קשה כדי שכל רהיט ורהיט יובל בביטחון וללא נזק.
את כל הציוד הם פרקו בבית החדש היכן שביקשנו מהם, כל מה שפורק הם הרכיבו מחדש, הם עבדו מההתחלה ועד הסוף במרץ בלי הפסקות כמעט ועשו יופי של עבודה, אני הייתי מרוצה מאוד, התרשמתי מהם ממש ממש לטובה וכאמור, העברתי את המספר שלהם הלאה, אני מודה להם על השירות, בזכות הצוות המקסים והמקצועי ההובלה עברה ממש בקלות!
סיווניוה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום, אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

חברת הובלות הקרנפים מבצעת שירותי הובלות דירות, הובלות משרדים עסקים ומפעלים כולל שירותי אריזה לקראת ההובלה ואף שירותי אחסון לתכולת דירה ותכולות משרדים. בהובלות הקרנפים תקבלו שירות החל משלב תכנון מעבר הדירה ועד לרגע שבו תגיעו למענכם החדש בצורה מקצועית ומהירה.

הובלות הקרנפים

הובלות הקרנפים

דורינה לוקיאנוב


9.4

073-2721876
 

הובלות הקרנפים

דורינה לוקיאנוב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721876 חייג