נשר הובלות

9.2
ויקטור איבייב
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: הירשפלד 40, ראשון לציון

  92%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

29 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2020

הייתי צריכה להעביר דירת 4 חדרים לעיר אחרת במרחק של חצי שעת נסיעה והחלטתי לפנות לויקטור בגלל חוות הדעת הטובות! סוכם בהובלה שעושים עצירה בעיר נוספת כדי לאסוף סלון, יום לפני ההובלה החלטתי לבטל את העצירה וקיבלתי הורדה משמעותית במחיר ללא ויכוח. ויקטור והצוות שלו הגיעו בשעה 8 בבוקר כפי שנקבע וסיימו את כל ההובלה בשעה 12! הכל נעשה במקצועיות וביעילות וכל ארגז הונח במקומו, בשעה 6 בערב ראיתי שהטלוויזיה בסלון קיבלה מכה והיא נהרסה לגמרי לכן, שוב יצרתי קשר עם ויקטור והוא בתגובה מהירה התנצל עמוקות והבטיח לפצות אותי, אכן כך היה! יצא שהוא עשה את ההובלה בחינם וגם לקח אחריות מלאה! אני עוברת דירה כל שנה בממוצע ומבחינתי אני לא צריכה לחפש יותר, הוא איש מקצוע מדהים עם צוות הומוריסטי ויעיל ואני ממליצה בלי ספק בכלל!
רחלי, מודיעין

, ספטמבר 2017

ויקטור מחברת "נשר הובלות" ביצע עבורי הובלת שולחן אוכל גדול מרמת-גן לבני-ברק, ההובלה בוצעה בצורה טובה ואני ממליץ עליו בחום! ויקטור ואיש צוות נוסף הגיעו בשעה שקבענו, דאגו לעטוף את השולחן ולהוביל אותו בבטחה למשאית, משם העבירו את השולחן למיקום הסופי והשולחן הגיע ללא פגם! ממליץ בחום!
ישי.

, ספטמבר 2017

על ויקטור מחברת "נשר הובלות" יש לי רק מילים טובות! הוא ביצע עבורנו הובלת מקרר מרחובות לתל-אביב, ההובלה עברה בצורה נהדרת ואני ממליץ עליו בחום! הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי המלצות חמות והחלטתי להתקשר אליו לקבל הצעת מחיר. בשיחה הוא עשה עליי רושם טוב, נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו יום ושעה. ויקטור ואיש צוות נוסף הגיעו במועד שקבענו, דאגו לעטוף את המקרר והובילו את המקרר במקצועיות ובמיומנות והמקרר הגיע ללא פגם! השירות היה טוב והמחיר מצויין! מומלץ!
דורון.

, נובמבר 2016

ויקטור בעל מקצוע מדהים, אין מילים! יש לו צוות מקצועי, שירותי אדיב ונחמד. מדובר בהובלת תכולת דירה מלאה בעלת ארבעה חדרים, לקחתי שלוש הצעות מחיר ולמרות שהצעת המחיר של ויקטור לא הייתה הכי זולה, בכל זאת החלטתי לקחת אותו, הוא היה ממש לעניין, הגיע לראות את הדירה ואת תנאי המעבר, נתן הצעת מחיר סבירה ועשה רושם טוב - לשמחתי ויקטור רק הפתיע לטובה!
מבחינת התנהלות, ביום ההובלה ויקטור הגיע אלי עם צוות של אנשים מדהימים, הם היו מאוד מקצועיים ומאורגנים, עטפו מה שצריך בניילון ובשמיכות והעמיסו את כל הציוד בסדר מופתי לתוך המשאית ונסענו לכיוון המיקום החדש, כשהגענו לדירה החדשה הם העלו את כל הריהוט והציוד והניחו בחדרים לפי ההנחיות שלי, הם היו מאוד אדיבים ונחמדים, כיבדו מה שביקשתי ווידאו שכל דבר מונח במקומו. הם סיימו את ההובלה במהירות והכל היה פיקס ללא חבלות וללא נזק לציוד!
אני בהחלט ממליץ בחום.
משה.

, נובמבר 2016

אני בהחלט ממליצה על ויקטור מחברת "נשר הובלות", ויקטור היה עשר, הגיע בזמן, עמד במחיר שסוכם וביצע הובלה מקצועית, בהחלט ממליצה!
מדובר בהובלת פינת אוכל, חיפשתי חברת הובלות אמינה במחיר סביר, הרמתי טלפונים למספר חברות, לויקטור הגעתי באמצעות האתר, חוות הדעת היו בסדר גמור, נתן הצעת מחיר הוגנת וגם היה מוכן לבצע את ההובלה בתאריך ובשעה שרצינו, סגרנו עניין ויצאנו לדרך.
הבחורים של ויקטור הגיעו בזמן, פעלו במהירות ובמקצועיות בשני קצוות ההובלה ועל הדרך גם היו נחמדים ונעימים. את המקרר הם הניחו במקום שביקשתי, הכל עבר בשלום ושלמתי בדיוק את המחיר שסוכם מול ויקטור - מרוצה ובהחלט ממליצה.
לימור.

, ספטמבר 2016

את ויקטור מחברת נשר הובלות הזמנתי לצורך הובלה של דירה בתוך פתח תקווה. האי שביעות רצון היחידה שלי מהשירות שלהם נובע מהעובדה שקבענו בשעה 8 והם הגיעו ב12. האיחור אומנם נבע מסיבה לא צפויה אך עדיין זה קצת שיבש את שאר היום. מהרגע שהגיעו ההובלה בוצעה בצורה יוצאת מן הכלל, הם פירקו את הארונות בזריזות, העמיסו את הכל על המשאית בזהירות, כשהגענו ליעד פרקו את הכל בזריזות ובאמת שעשו עבודה מעולה. אני אזמין אותם בעתיד מאחר והשירות באמת היה טוב וכך גם המחיר.
אלכס, פתח תקווה.

, אוגוסט 2016

הזמנתי את ויקטור מחברת "נשר הובלות" לביצוע הובלת שולחן ושש כיסאות גינה מרמת השרון להר אדר, ויקטור והצוות הגיעו בזמן, העמיסו למשאית בזריזות ובמקצועיות, כשהגיעו ליעד פרקו את השולחן והכיסאות היכן שהתבקשו והכי חשוב, עמדו במחיר שסוכמנו ולא ניסו לקחת יותר. ממליץ בחום.
יעקב.

, אוגוסט 2016

אני בהחלט ממליץ על חברת "נשר הובלות" ויקטור היה עשר, הגיע בזמן, עמד במחיר שסוכם וביצע הובלה מקצועית, מדובר בהובלת שולחן וספה מראשון לציון לפ"ת. הצעת המחיר הייתה הוגנת, קבענו יום ושעה, הבחורים של ויקטור הגיעו בזמן, פעלו במהירות ובמקצועיות בשני קצוות ההובלה ועל הדרך גם היו נחמדים ונעימים. את הספה והשולחן הם הניחו במקום שביקשתי, הכל עבר בשלום ושלמתי בדיוק את המחיר שסוכם מול ויקטור. אחלה של שירות במחיר הוגן ובזמן!
דורון.

, אוגוסט 2016

מרוצה ממנו מאוד, ויקטור ואנשי הצוות מחברת "נשר הובלות" הגיעו בזמן שסוכם, עשו עבודה מקצועית שבסיומה עמדו במחיר שסוכם מראש. מדובר בהובלה של פריט בודד, אנשי הצוות של ויקטור הגיעו בשעה שסיכמנו, הם באו מצוידים, העמיסו בזהירות למשאית ונסעו לכתובת שנתנו להם. הם תיקתקו את העניין ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו באופן מקצועי וללא פגם.
בסיום ההובלה גבו בדיוק את המחיר שסוכם. מומלץ.
מיכל.

, אפריל 2016

הגיעו אליי שני צוותים עם שתי משאיות להובלה של דירה גדולה ושירותי אריזה, היו מאוד זריזים, פירקו את הארונות כמו שצריך ללא כל נזק, היו חייכניים ומקצועיים, עשו עבודה על הכיפאק, המחיר היה הוגן בהחלט, ממליץ בחום.
הגעתי לויקטור "נשר הובלות" דרך המלצה וההתנהלות מולם הייתה מקצועית מאוד: דבר ראשון שוחחתי עם ויקטור, הסברתי לו שמדובר בשירות אריזה והובלת תכולת דירה מאוד גדולה, ויקטור קבע איתי שעה והגיע בעצמו לראות את הציוד ולתת הנחיות לגבי האריזה, ההצעה הייתה סבירה מאוד ביחס למחירים שהציעו לי חברות הובלה נוספות, מעבר לכך הוא היה מאוד נחמד ואדיב, הפיג מתחים וחששות שהיו לנו בנוגע לאריזה של הציוד, לשים דגש על דברים שבירים, פתקיות לפי חדרי שינה, ילדים, מצעים, בגדים, כלים שבירים וכו'... לפי תחושת הבטן שלי החלטתי לסגור איתו את ההובלה.
ויקטור הגיע אלינו עם צוות מיומן ומקצועי, הם היו מאוד נחמדים ואדיבים, ארזו את הבית לפי ההנחיות שנתתי להם, היו מאוד קשובים לצרכים שלי, נזהרו על הציוד שלי וכבדו את הבקשות שלנו. הם עבדו ביעילות ובזריזות. מדובר בחבר'ה מקצועיים, חרוצים ומקסימים - אין מילים!!! גם את המעבר עצמו הם עשו ברוח טובה, העמיסו הכל למשאית בצורה מאורגנת ולא סתם זרקו את החפצים אחד על השני. כשהגענו לבית החדש, הם עבדו באותו המרץ כמו בהתחלה, שאלו כל דבר ודבר היכן למקם בבית החדש, שום דבר לא ניזוק והכל היה מאורגן להפליא. כשסיימו הם לקחו ממני בדיוק את המחיר שסוכם, ויקטור היה עשר וגם הצוות שלו, מודה להם על השירות המקצועי וממליצה בחום לכולם, חברת הובלות מקצועית ואמינה.
בני כהן.

, אפריל 2016

הייתי מאוד מרוצה מויקטור מחברת "נשר הובלות", שירות יוצא מן הכלל, אנשים אמינים ישירים ומקצועיים - מומלץ בחום! אל ויקטור הגעתי לצורך הובלת ספה מעיר לעיר, מכיוון שמדובר בהובלה קטנה היה קשה למצוא חברת הובלות שתיקח מחיר הוגן. ויקטור מחברת "נשר הובלות" היה היחיד שהציע על ההובלה מחיר הוגן ותיאם איתנו זמן הגעה.
ויקטור הגיע בזמן עם איש צוות נוסף, הם היו אדיבים, יעילים ונחמדים. העמיסו ופרקו את הספה בזריזות ביעד והניחו בדיוק במקום שביקשנו.
תענוג לעבוד מול אנשים נחמדים, אדיבים ומקצועיים שלא מנסים לעבוד עליך, ולא מנסים להוציא ממך כסף מעבר למה שצריך. אין לי ספק שאם אצטרך הובלה נוספת בעתיד אנחנו נפנה אליהם שוב ונעזר בשירותיהם.
מיטל.

, דצמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מויקטור, הצוות שלו מקצועיים נחמדים ואדיבים, אני מודה לו על השירות המקצועי וממליץ עליו בחום. חיפשתי באינטרנט חברת הובלות מקצועית, לקחתי הצעות מחיר מכמה חברות שונות והצעת המחיר של ויקטור מחברת "נשר הובלות" הייתה הטובה ביותר, מעבר לכך כששוחחנו בטלפון, הוא היה נשמע לי מאוד הוגן וסיכמנו שאת הצעת המחיר שלנו ישלח אלי למייל, כי מאוד חששתי שבסיום ההובלה הוא יעלה במחיר, מניסיון קודם עם חברות הובלה אחרות. ויקטור הפתיע אותי ממש לטובה!
מדובר בהובלת מיטה בתוך רמת גן מקומה שלישית עם מעלית לקומה רביעית. ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים וכמו שויקטור הבטיח לי, איש הצוות שהיה אמון על ההובלה, היה סופר מקצועי, ידע כיצד לגשת לעניין, עטף את המיטה היטב בכדי שהיא לא תיפגע במהלך ההובלה, הוא ואיש הצוות העמיסו את המיטה למשאית ונסענו לדירה החדשה. הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת, הובלה מאוד מקצועית ומוצלחת.
המחיר ששילמתי בסיום ההובלה, היה כפי שסוכם עם ויקטור, הייתה הובלה מוצלחת מבחינתי ואני בהחלט ממליץ על ויקטור ועל הצוות המקצועי שמלווה אותו!
יפתח.

, דצמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מויקטור ומהצוות המקצועי של חברת "נשר הובלות", מדובר בחברת הובלות מקצועית ואמינה, עומדים בלוח הזמנים, במחיר, הצוות מקצועי ומקסים, אנשים נחמדים ואדיבים - ממליצה מכל הלב. ל"נשר הובלות" הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט על מובילים. לפני שסגרתי עם ויקטור עשיתי קצת סקר שוק, קראתי המלצות עליו אצלכם באתר, התרשמתי לטובה והוא בסופו של דבר הסתבר כזול משמעותית בהשוואה לחברות אחרות שאותם בדקתי.
ההובלה שלי כללה הובלה של תכולת דירת קרקע שלושה חדרים בתוך ישוב "אלישיב" שבעמק חפר. במקרה הזה, לא היה לי צורך בשירותי אריזה (ארזנו הכל לבד). יש לציין לטובה את ויקטור שנתן הצעת מחיר הוגנת. ביום ההובלה - החבר'ה של ויקטור (ארבע במספר) כולל הוא עצמו הגיעו על הדקה. את ההובלה הם תקתקו ממש במהירות. צוות ההובלה, הקפידו מאוד לשמור על הריהוט והחפצים, והיו מאוד ערניים לבקשות שלי. הם עטפו בניילון מה שצריך, העמיסו בזהירות ובצורה מאורגנת למשאית ופרקו הכל באופן מסודר לפי הנחיות שלי בדירה החדשה.
מבחינת המחירים - יאמר לזכות ויקטור, שהתנהל בצורה ישרה והגונה. לא התחכם עם המחיר ולא ניסה להעלות את התעריף ביום עצמו של ההובלה. המחיר שסיכמתי איתו מראש, זה גם המחיר ששילמנו להם. הייתי מאד מרוצה מהיחס ומהגישה ואני ממליצה על חברת ההובלות של ויקטור בחום!
שיר.

, דצמבר 2015

חברת "נשר הובלות" היו מקצועיים, עבדו באופן נעים עם חיוך על הפנים תוך הקשבה ללקוח, היו מאורגנים מסודרים וביצעו את ההובלה ללא פגיעות בציוד, התרשמתי מהם לטובה ואני בהחלט ממליצה בחום! הגענו ל"נשר הובלות" דרך חבר שלנו שהמליץ עליהם בחום ולאחר שעשינו בירורים מקיפים על כל התחום של ההובלות. מכל מה ששמענו וראינו הם הכי מצאו חן בעינינו, והיו נראים לנו חבר'ה שאפשר לסמוך עליהם, גם על פי מה ששמענו מאנשים שויקטור ביצע עבורם הובלות וגם לפי ההתנהלות שלהם מולנו.
הם ביצעו את ההובלה בצורה חלקה ונעימה. התייצבו בדיוק בזמן שנקבע והצוות נתנו מעצמם ארזו כל דבר בקפידה ועבדו מאוד בזריזות, גם אם זו סתם תמונה או מראה קטנה שלא יותר מידי חשובה לנו הם עטפו וארזו כל דבר כמו שצריך, ולאחר שהכול נארז הם ביצעו פירוק של מיטה וארון גדול באופן מקצועי, הם הורידו את הכל למשאית, בזריזות אבל בזהירות. את הפריקה של הדברים בבית החדש הם גם עשו בצורה אדיבה ונעימה, כל רהיט הוצב בדיוק במקום שביקשנו, ההרכבה עצמה עברה בהצלחה הארון המגירות והדלתות יושב בול. הם נענו לכל בקשה שלנו ובכלל במשך ההובלה כולה הם הלכו לקראתנו בכל מיני דברים קטנים מעבר למה שסוכם ובלי לגבות תוספת תשלום. אני מרוצה מאוד מההובלה החלקה שהם סיפקו לנו וכבר הספקתי להמליץ עליהם לאנשים נוספים.
פאולה.

, אוגוסט 2015

ויקטור "נשר הובלות" נתנו לי שירות הובלה מקצועי, הגיע בזמן שקבענו והוביל במקצועיות, בזהירות ובאדיבות. אשמח להשתמש בשירותיו גם בעתיד!! לפני מספר שבועות חיפשתי שירותי הובלה להובלה של דירת ארבעה חדרים מתל-אביב לנתניה. נכנסתי לאינטרנט ומפה לשם הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי שירותי הובלה באזור מגורי והרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר. מבין הצעות המחיר שקיבלתי, סגרתי את העבודה עם "נשר הובלות", שנתן לי הצעת מחיר הוגנת וזולה יחסית לשאר והותיר עלי רושם טוב.
ויקטור ביקש ממני רשימת תכולה מפורטת על מנת לתת לי הצעת מחיר, שאגב הייתה אטרקטיבית מאוד. ביום ההובלה הם הגיעו בזמן וניגשו לעבודה בלי למרוח את הזמן. במהלך עבודתם ניכרת מחשבה רבה בתכנון ההעמסה והפריקה תוך שמירה מרבית על הציוד. הם עוטפים את התכולה וכל פריט מרימים ומניחים בזהירות במקום לפי ההנחיות שלי.
הם שמרו על הסדר והניקיון ודאגו לוודא שמבחינתי לא נשכח כלום והכל בסדר, כל הזמן שאלו איפה לשים כל דבר ודאגו לוודא שהכול בסדר מבחינתי. מעבר לכל השירות והמקצועיות שהיו מעל לכל ציפייה, ויקטור והצוות שלו מאוד אמינים ועמדו במחיר שסוכם. ממליצה בחום!
לורן.

, אוגוסט 2015

ויקטור היה מדהים, באמת הם היו צוות ממש חמודים נחמדים מקצועניים שום דבר לא נשבר במהלך ההובלה, הכל היה כמו שצריך, המחיר היה טוב ובאמת יש לי רק מילים טובות!!! הגעתי לויקטור ברגע האחרון אחרי שהתקשיתי למצוא הובלה, הגעתי אליהם דרך המלצה של אח שלי ששבוע לפני עבר דירה באמצעות "נשר הובלות".
ההתנהלות מולם הייתה מקצועית מאוד: דבר ראשון שוחחתי עם ויקטור, הוא שאל לכמות החפצים ונתן לי הצעה לפי זה, ההצעה הייתה סבירה מאוד ביחס למחירים שהציעו לי חברות הובלה נוספות, מעבר לכך ויקטור היה מאוד נחמד ואדיב, הפיג מתחים וחששות שהיו לנו בנוגע לאריזה של הציוד ולפי תחושת הבטן שלי החלטתי לסגור איתו את ההובלה.
ויקטור הגיע אלינו עם צוות מיומן ומקצועי, הם היו מאוד נחמדים ואדיבים, ארזו את הבית לפי ההנחיות שנתתי להם, היו מאוד קשובים לצרכים שלי, נזהרו על הציוד שלי וכבדו את הבקשות שלנו. הם עבדו ביעילות ובזריזות. מדובר בחבר'ה מקצועיים, חרוצים ומקסימים - אין מילים!!! גם את המעבר עצמו הם עשו ברוח טובה, העמיסו הכל למשאית בצורה מאורגנת ולא סתם זרקו את החפצים אחד על השני. כשהגענו לדירה החדשה, הם עבדו באותו המרץ כמו בהתחלה, שאלו כל דבר ודבר היכן למקם בבית החדש. כשסיימו הם לקחו ממני בדיוק את המחיר שסוכם, ויקטור היה עשר וכמובן שנתתי לצוות המקסים טיפ מכל הלב - באמת בזכותם ההובלה עברה בקלות!
נועה.

, אוגוסט 2015

סוף הדרך של מוביל, ויקטור בעל מקצוע מדהים, פדנט מאוד, ההובלה שלו מתקתקת אין מילים! יש לו צוות מקצועי, שירותי אדיב ונחמד - ממליץ ממש מכל הלב! מדובר בהובלת תכולת דירה מלאה בעלת ארבעה חדרים, לאחר שנים שהייתי צמוד למוביל מעולה הוא החליט לפרוש מהתחום ונתן לי את מספר הטלפון של ויקטור "נשר הובלות" ואמר לי שאין מצב שאתחרט. אני רוצה לציין שלפני ויקטור כבר לקחתי שלוש הצעות מחיר ולמרות שהצעת המחיר של ויקטור לא הייתה הכי זולה, בכל זאת החלטתי לקחת אותו, הוא היה ממש לעניין, הגיע לראות את הדירה ואת תנאי המעבר, נתן הצעת מחיר סבירה ועשה רושם טוב - לשמחתי ויקטור רק הפתיע לטובה!
מבחינת התנהלות, ביום ההובלה ויקטור הגיע אלי עם צוות של אנשים מדהימים, הם היו מאוד מקצועיים ומאורגנים, עטפו מה שצריך בניילון ובשמיכות והעמיסו את כל הציוד בסדר מופתי לתוך המשאית ונסענו לכיוון המיקום החדש, כשהגענו לדירה החדשה הם העלו את כל הריהוט והציוד והניחו בחדרים לפי ההנחיות שלי, הם היו מאוד אדיבים ונחמדים, כיבדו מה שביקשתי ווידאו שכל דבר מונח במקומו. בסיום ההובלה ויקטור גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם ונתתי טיפ לעובדים - הייתי מרוצה מאוד, הם סיימו את ההובלה במהירות והכל היה פיקס ללא חבלות וללא נזק לציוד!
אני בהחלט ממליץ מכל הלב - משה.

, אפריל 2015

ויקטור מחברת "נשר הובלות" נתן לי שירות הובלה מקצועי, הגיע בזמן שקבענו והוביל במקצועיות, בזהירות ובאדיבות. אשמח להשתמש בשירותיו גם בעתיד!!
לפני מספר שבועות חיפשתי שירותי הובלה, להובלה קטנה של שולחן באזור המרכז. ההובלה הייתה קטנה וחיפשתי מוביל שייקח מחיר בהתאם. נכנסתי לאינטרנט ומפה לשם הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי שירותי הובלה באזור מגורי והרמתי טלפונים לקבל הצעות מחיר.
מבין הצעות המחיר שקיבלתי, סגרתי את העבודה עם ויקטור, שנתן לי הצעת מחיר הוגנת וזולה יחסית לשאר.
סגרתי עם ויקטור זמן הגעה וכמצופה, הוא הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם איש צוות נוסף. הם פירקו את השולחן באופן מקצועי, העמיסו על המשאית ונסעו ליעד החדש. כשהגיעו פרקו את השולחן בזריזות ובזהירות לתוך החדר, הרכיבו אותו ומיקמו אותו לפי ההוראות שנתתי להם. מבחינת המחיר, ויקטור היה הוגן מאוד ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בלי לעשות ניסיונות להוציא ממני סכום נוסף.
הם היו אדיבים ומאוד מקצועיים. נהניתי משירות ההובלה שלהם וכמו שהזכרתי, בהחלט איעזר בשירותיהם גם בעתיד.
מיטל.

, אפריל 2015

השרות של ויקטור היה מצוין. הגיע בזמן, ביצע את העבודה במיומנות ועמד במחיר שסוכם מראש בטלפון - תודה רבה!
הייתי צריך לעשות הובלה קטנה של מספר דברים בודדים. התקשרתי לכמה חברות דרך האתר שלכם, היו המון חברות הובלה שביקשו ממני סכום גבוה שלא היה משתלם, חיפשתי מישהו במחיר הוגן וויקטור נתן מענה לעניין, הצעת המחיר הייתה הוגנת וכמובן שסגרתי איתו את ההובלה, תאריך יום ושעה.
ביום ההובלה, ויקטור הגיע בשעה שנקבעה, היה מאוד נחמד ואדיב, העמיס את החפצים בזריזות על המשאית וגם טרח לפרוק אותם בדיוק במקום שבו רציתי שיעמדו.
השירות של ויקטור פשוט מצוין, הכל התנהל לפי המסוכם, במהירות וביעילות. אם אצטרך בעתיד הובלה גדולה יותר בוודאות ארים אליו טלפון! לסיכום - אני בהחלט ממליצה, חברת הובלה מקצועית מאוד.
סבטלנה.

, פברואר 2015

הזמנתי הובלה אצל ויקטור דרך טוב תודה. אני מבקש לציין כי הופתעתי ממש לטובה. האנשים הגיעו בזמן, תפקדו בצורה מאד מקצועית וכל בקשה שלנו נענתה בחיוב ובחיוך וכמובן המחיר יחסית להשוואה בין כל המובילים האחרים היה ממש אטרקטיבי. מבחינתי אני כבר הודעתי להם שבפעמים הבאות אני מזמין רק אותם.
מדובר בהובלת דירה מעיר לעיר, חיפשתי חברה מומלצת ומתחילת התהליך ועד סופו, ויקטור היה מקצועי מאוד. הוא נתן הערכת מחיר מדויקת, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה ולא מופרזת כמו יתר חברות ההובלה שתקשרנו איתם. מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה! כל מה שקבענו התקיים בדיוק כפי שהובטח לי, אם זה בשעה שבה הם התייצבו ואם זה בהערכת הזמן שלהם בתוך כמה זמן ההובלה תסתיים.
ויקטור הגיע בדיוק ביום ובשעה שקבענו עם אנשי צוות מקצועיים, הם תיקתקו את כל העבודה, הם עבדו במרץ ובצורה מסודרת ומחושבת, מדובר בצוות מגובש מאוד, כל אחד יודע את העבודה שלו, מדובר בחברה מקצועית בעלת ניסיון רב בהובלות. הם פרקו כל רהיט בדיוק היכן שביקשנו מהם, היו קשובים ונזהרו לאורך כל הדרך על הריהוט והחפצים אותם הם הובילו. אני פשוט מרוצה וממליץ עליהם בחום.
בני אמוב.

, דצמבר 2014

השרות של ויקטור היה מעולה. הגיע בזמן, ביצע את העבודה במיומנות ועמד במחיר שסוכם מראש בטלפון, תודה רבה, ויקטור!
הייתי צריך לעשות הובלה קטנה של מסלול ריצה. התקשרתי לכמה חברות דרך האתר שלכם, היו המון חברות הובלה שביקשו ממני סכום לא הגיוני שהפך את כל העניין ללא משתלם. היחיד שנתן לי הצעת מחיר שפויה וריאלית היה ויקטור מ"נשר הובלות" וכמובן שסגרתי איתו באותו רגע את ההובלה, תאריך יום ושעה.
ביום ההובלה, ויקטור הגיע בשעה שנקבעה היה מאוד נחמד ואדיב, העמיס את מסלול הריצה בזריזות על המשאית וגם טרח לפרוק אותו בדיוק במקום שבו רציתי שיעמוד.
השירות של ויקטור פשוט מצוין, הכל התנהל לפי המסוכם, במהירות וביעילות. אם אצטרך בעתיד הובלה גדולה יותר בוודאות ארים אליו טלפון! לסיכום - אני בהחלט ממליץ, חברת הובלה מקצועית מאוד.
חיים רוטמן.

, ספטמבר 2014

קבעתי עם ויקטור על הובלה ביום שישי בהרצליה. אני הגעתי מרחובות והתעדכנתי איתו בדרך כאשר נאמר לי כי "יש עוד עבודה, והוא יגיע בין 2 ל4".
אמנם לחכות שעתיים להובלה היה מוגזם, אבל החלטתי להמשיך איתו וחיכיתי.
התקשרתי כל שעה להתעדכן מה קורה (כאשר הוא לא התקשר אף פעם אחת לעדכן) וכל פעם נאמר לי ש"יש עיכובים", "החבר''ה שלי לא עונים לי" וכו'' וכו''.
בסופו של דבר, כאשר השעה כבר הייתה כמעט שלוש וויקטור אמר לי ש"רק עוד שעה הם ייצאו מהעבודה השנייה" הבנתי שאין פה עם מי לדבר והחלפתי למוביל אחר.
מן הראוי שלא היה לוקח את העבודה או שאם היה רואה כי אינו מסוגל לעמוד בזמנים שיגיד! ברור לי שיש לפעמים בלת"מים אבל זאת לא סיבה למשוך לקוח שנוסע שעה להובלה, ולמעשה מעכב גם את עצמו וגם את הדייר השני שמסר את הפריט. מדובר פה על חוסר מקצועיות. לעולם לא אקח ממנו הובלה ולא אמליץ עליו לאף אחד.

תגובת בעל המקצוע:
הודעתי ללקוח מראש שיש לי הובלה בבוקר והיא תמשך עד השעה 16:00 בערך, ולפני שאני אגיע אתן לו התרעה של שעה מראש, ההובלה הראשונה התעקבה לי כי נאלצנו לעזור ללקוח לעשות אריזה לכל הבית וכשהתפניתי ללקוח השני הוא טען שהזמין בעל מקצוע אחר כי לא יכל להמתין שאגיע, לא התכוונתי להשאיר אותו ככה בלי הובלה.

, יוני 2014

מדובר בהובלת דירה של שלושה וחצי חדרים, בדירה היה לנו את כל הציוד, ריהוט מורכב, מוצרי חשמל כבדים, ארגזים, ספרים וכו'.
חיפשתי חברת הובלה מקצועית והגעתי לויקטור דרך המלצה, ההצעה שקיבלתי מויקטור הייתה האטרקטיבית ביותר שקיבלתי מבין מספר חברות אליהם פניתי בנוגע להובלה ועכשיו כשאנחנו אחרי ההובלה אני יכולה לספר שהייתי מרוצה מהעבודה שלהם עד הגג.
ויקטור היה פשוט עשר, עמד בכל מה שסוכם, הם דייקו בזמנים, הגיעו בצוות של שלושה אנשים, עטפו את המכשור החשמלי הכבד, ניילנו כל מה שצריך ושמו דגש על הריהוט האיטלקי שלנו שמאוד יקר לליבי וביקשתי שישמרו עליו מכל משמר, הם עשו הובלה מצויינת וזריזה ועד סוף היום הכל כבר היה מונח בבית החדש.
הם הניחו כל דבר במקום לפי מה שביקשתי, הם עשו זאת במיומנות ובתכנון מוצלח. כלום לא נשבר ולא נפגע במהלך העבודה, הם היו אדיבים מאוד ונחמדים, עשו עבודת צוות יפה ומקצועית והותירו אותי מרוצה מאוד. כבר המלצתי עליהם הלאה, ויקטור היה נהדר ואני ממליצה עליו בחום - הילנה.

, יוני 2014

הייתי מרוצה מאוד מויקטור, הוא בעל מקצוע ראוי ואני מעריך את השירות שלו!
הייתי צריך שירות הובלה קטן (אני לא מעוניין להיכנס לפרטים) וחיפשתי חברת הובלה מקצועית שתארגן לי הובלה זריזה ותיקח מחיר סביר ולא מופרז מידי.
התקשרתי לכמה חברות וכולם הגזימו וביקשו ממני סכום לא הגיוני שהפך את כל העניין ללא משתלם. היחיד שהרשים אותי לטובה היה ויקטור מחברת "נשר הובלות". שוחחתי איתו, הסברתי לו את סדר הגודל של ההובלה והוא נתן לי הצעת מחיר נורמלית ושפויה, וסגרתי איתו באותו רגע את ההובלה.
ביום ההובלה, ויקטור הגיע בשעה שנקבעה, היה מאוד נחמד ואדיב, העמיס את הציוד בזריזות על המשאית וגם טרח לפרוק אותו בדיוק במקום שבו רציתי שהדברים ימוקמו. שירות פשוט מצוין עם תמורה מלאה לכסף שקיבלתי. אני מרוצה מאוד ושמרתי את המספר שלו למקרה שבעתיד ארצה הובלה נוספת.
נילי.

, יוני 2014

שירותי ההובלה של ויקטור מ"נשר הובלות" פשוט מעולים, מדובר בחברה מקצועית, אנשים נעימים מאוד, מנומסים, מקצוענים ואדיבים ובאופן כללי אני שמח שבחרתי לעבור דירה דווקא איתם - מומלץ בחום!
הגעתי לויקטור דרך פרסום, שוחחתי איתו בטלפון והוא אמר שיגיע לראות את תכולת הבית ולתת לפי זה הצעת מחיר.
ההתנהלות של ויקטור הייתה מעל ומעבר לציפיות, הצעת המחיר הייתה סבירה ביחס לשאר חברות ההובלה שנתנו לי הצעות מחיר וויקטור עצמו הרשים אותי לטובה והחלטתי לסגור איתו את ההובלה - מדובר בהובלת תכולת דירה מחוץ לעיר מהרצליה לנתניה.
מבחינת לו"ז - לא היו אצלם איחורים ולא שום תקלות, הכל דפק ותיקתק כמו שצריך. ויקטור ואנשי הצוות שלו הגיעו בזמן שקבענו, עטפו את הציוד והריהוט הרגיש בניילונים במהירות אך בעדינות ויש לציין ששום דבר לא נפגע או נסדק וסה"כ המעבר היה חלק. בפריקה של הציוד - הם הניחו כל דבר לפי ההנחיות שנתתי להם ולאחר סקירה של כל הציוד שברשותי, אני יכולה לספר שהכול הועבר בשלום. מבחינת המחיר, שילמתי לויקטור בדיוק את המחיר שסגרנו עליו ונתתי טיפ לעובדים כי הגיע להם, ויקטור מצידו לא ניסה אפילו לרגע להעלות את המחיר (כמו שכולם עושים), היה מאוד הוגן ולכן אני ממליץ עליו - הוא היה עשר!
מוטי, נתניה.

, אוקטובר 2013

שלום וברכה!
לפני כמה שבועות התחלנו לחפש חברת הובלות בשביל מעבר מבית פרטי לבית פרטי אחר בתוך העיר. הגענו לויקטור דרך האתר שהמליץ עליו בחום ולאחר שעשינו בירורים מקיפים על כל התחום של ההובלות. מכל מה ששמענו וראינו ויקטור הכי מצא חן בעינינו, הוא היה כזה איש מקצוע, שאנחנו יכולים לסמוך עליו, על פי ההתנהלות של ויקטור מולנו.
ויקטור ביצע את ההובלה בצורה חלקה ונעימה. התייצב בדיוק בזמן שנקבע, הוא והצוות נתנו מעצמם, ארזו כל דבר בקפידה ועבדו מאוד בזריזות, גם אם זו סתם תמונה או מראה קטנה שלא יותר מידי חשובה לנו הם עטפו וארזו כל דבר כמו שצריך, ולאחר שהכול נארז הם הורידו את הכל למשאית, בזריזות אבל בזהירות.
את הפריקה של הדברים בבית החדש הם גם עשו בצורה אדיבה ונעימה, כל רהיט הוצב בדיוק במקום שביקשנו, הם נענו לכל בקשה שלנו ובכלל במשך ההובלה כולה הם הלכו לקראתנו בכל מיני דברים קטנים מעבר למה שסוכם ובלי לגבות תוספת תשלום. אני מרוצה מאוד מההובלה החלקה שהם סיפקו לנו וכמובן שאני ממליץ על ויקטור מכל הלב!
דן מאזור המרכז.

, אוגוסט 2013

סוף סוף אחרי חיפושים מייגעים מצאתי דירה פצצה בתל אביב. זה לא היה קל למצוא את הדירה אבל עוד יותר לא היה קל למצוא מוביל נורמלי. כולם נורא שוחטים במחירים וגם נורא פחדתי שיעשקו אותי, שאם אני אסכם איתו על משהו הוא ידרוש בסוף יותר, למי יש כוח לזה? לשמחתי מצאתי את ויקטור. באינטרנט כמובן. דיברנו בטלפון והוא נתן הצעת מחיר. הוא שאל אותי רק שתי שאלות: מאיזה קומה לאיזה קומה אני עובר ומה יש להעביר. אמרתי לו ולפי זה הוא הציע סכום. נשמע לי טוב אז סגרתי איתו. גם הייתי לחוץ כבר לעבור. בכל מקרה ויקטור והצוות שלו היו מדהימים, הם תקתקו את העבודה, ממש עבדו על ספיד, אני ארזתי הכל לבד וכמעט ולא היה צריך לפרק שום דבר, רק לקחת ולהעביר ממקום למקום. הם היו מעולים, גם נחמדים וקולים כאלה, הרגשתי ששיחקתי אותה עם ההובלה, כי מה זה היה מתאים לי להידפק עם מובילים נבלות. וזה לא קרה. אני רוצה להודות להם ואני ממש ממליץ עליהם.
ליאם מתל אביב

, אוגוסט 2013

ויקטור עשה הובלה לחמותי ואחרי זה גם לאחותי ושתיהן היו מבסוטות ממנו. הן נתנו לו רק שבחים. כשהייתי צריכה הובלה בכלל לא חשבתי פעמיים ישר התקשרתי אליו. סיפרתי לו מה אני צריכה להעביר והוא נתן לי במקום הצעת מחיר. בגלל שאני כבר ידעתי כמה הוא לוקח פחות או יותר לפני כן, אז לא התמקחתי, הוא כבר מכיר אותנו ועשה מחיר טוב. בבניין שעברתי ממנו לא הייתה מעלית אז הייתה קצת עבודה קשה, אבל בבניין השני הייתה מעלית, חייב זה קומה 15, אז כבר לא היה נורא.
ויקטור הביא צוות של שלוש אנשים והם עבדו יופי, העבירו מהר בלי לעשות עניין, שמרו על שלמות כל החפצים, אפילו עזרו לי קצת לארוז, עטפו בשמיכות את התנור שלא יינזק ובאמת שהם היו בסדר גמור. יותר מבסדר. אני ממליצה עליהם מכל הלב. באמת.
לילך, פתח תקוה

, אוגוסט 2013

ויקטור הגיע לדירה שלנו כדי לתת הצעת מחיר. הוא לא הסתפק בשיחת טלפון. יש הרבה שנותנים מחיר בטלפון ואחר כך מעלים את המחיר ומתחילים להתווכח. ויקטור הגיע אלינו, ראה מה הולך ומה בדיוק צריך לעשות ולפי זה נתן הצעת מחיר. אני חושבת שככה זה צריך להיות. כי יש הרבה שנותנים רק בטלפון ולא רוצים לבזבז זמן ולבוא אליך הביתה לפני שסגרת איתם.
עברנו מקומה ראשונה לקומה שנייה בלי מעלית, ויקטור הביא ארבעה אנשי צוות, כולם גברתנים רציניים. עשו עבודה עשר, אין מה לומר. עבדו מהר, שמרו על כל הריהוט והמקרר והתנור וכל הדברים הגדולים והיקרים. פירקו ארונות והרכיבו ולא דרשו תוספת תשלום שזה היה מאוד מפתיע, אבל באמת הם היו סבבה. אנשים טובים. תכלס התחילו בבוקר וסיימו בצהריים, בלי עיכובים ובלי למרוח זמן מיותר. מאוד ממליצה עליהם.
מירית, גבעתיים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלת ציוד כבד
הובלות קטנות
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלת ציוד כבד
הובלות קטנות
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

שירות הובלה ללקוחות פרטיים ומשרדים, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי מנוף, אריזה ואחסנה. בעל מקצוע מנוסה בתחום, אמין ומקצועי.

נשר הובלות

נשר הובלות

ויקטור איבייב


9.2

073-2721875
 

נשר הובלות

ויקטור איבייב

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721875 חייג