JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

9.6
אלכסנדר פונדה
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: עזריאל 12 א, רמת גן

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

22 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2017

אל אלכסנדר מחברת "JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ" הגעתי דרך האתר שלכם לאחר שחברת הובלות שקבעתי איתה הבריזה לי ברגע האחרון. נכנסתי לאתר שלכם, הרמתי טלפון לאלכסנדר בעקבות כל ההמלצות שהופיעו בכרטיס שלו ואני שמחה להצטרף להמלצות הללו.
הסברתי לאלכסנדר את המצב שלנו ושאנחנו צריכים הובלת דירה מהוד השרון לעמק-חפר מעכשיו לעכשיו, חשוב לציין שהוא לא ניצל את המצוקה שלנו והציע לנו מחיר ממש הוגן, הוא הצליח לארגן צוות ותוך שעתיים מהרגע ששוחחנו הם היו אצלנו. אין לי מילים! איזה אנשים מקסימים! ההובלה בוצעה בצורה נהדרת, כל דבר נעטף על מנת שלא יקבל מכה, הכל הונח במקום לפי ההנחיות שלנו והכל עבר חלק. אני כל כך מרוצה וממליצה בחום! חברת הובלות מקצועית, איכותית וכיף לעבוד איתם!
תמר, עמק חפר.

, ינואר 2017

את חברת ההובלות של אלכסנדר "JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ" הזמנתי לצורך הובלת תכולת דירה מהבית של ההורים שלי בכפר סבא לדירת 2 חדרים בהוד השרון. הגעתי אל אלכסנדר דרך חיפוש בגוגל, חוות הדעת שקראתי עליו מצאו חן בעיניי והחלטתי לפנות אליו. כבר בתחילת השיחה הבנתי שיש לי עסק עם בעל מקצוע אמין, המחיר שהוא הציע היה סביר בהחלט וקבענו יום ושעה.
אלכסנדר הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם 3 עובדים שלו, הם עבדו בצורה מסודרת, דאגו לעטוף חפצים שבירים, ריהוט וכדומה ועשו זאת בצורה כל-כך טובה שכלום לא נשרט. אני ממליץ על חברת ההובלות של אלכסנדר וללא ספק אפנה אליו שוב בעתיד אם אצטרך.
אלעד, הוד השרון.

, ספטמבר 2016

להובלת דירה בתוך כפר סבא הזמנתי את חברת JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ. חבר'ה ממש מקצועיים, עם מוסר עבודה מאוד גבוה, ביצעו את ההובלה בזהירות על כל החפצים שלי, היו צריכים לסחוב על הגב שלהם חלק מהמוצרים שלא נכנסו למעלית. מדובר בהעברת מוצרים מקומה שניה ללא מעלית לקומה שביעית עם מעלית שכאמור לא הכל נכנס למעלית. עמדו בזמנים והשירות באמת יוצא מן הכלל. המחיר היה סביר ביחס לשוק, אני ממליץ עליהם בחום.
מיכאל, כפר סבא.

, אוגוסט 2016

ממליצה בחום, מקצועיים, מהירים ונחמדים מאד! הזמנתי הובלה קטנה של ספות, אלכסנדר הגיע בזמן עם איש צוות נוסף, הם היו אדיבים, יעילים ונחמדים. העמיסו ופרקו את הספה בזריזות ביעד והניחו במקום שביקשנו. תענוג לעבוד מול אנשים נחמדים, אדיבים ומקצועיים שלא מנסים לעבוד עליך, ולא מנסים להוציא ממך כסף מעבר למה שצריך. אין לי ספק שאם אצטרך הובלה קטנה אנחנו נפנה אליהם שוב ונעזר בשירותיהם.
רעות.

, אוגוסט 2016

אני מאוד מרוצה משירותי ההובלה המקצועיים של אלכסנדר מחברת "JUST MOVE", מדובר בחבר'ה רציניים, באים מתקתקים את העבודה בלי יותר מדי דיבורים.
מדובר בהובלה של מספר פריטים בודדים, אלכסנדר נתן לי הצעת מחיר ממש זולה יחסית לכל מי שוחחתי אתו. סגרנו על יום ושעה, הוא הגיע עם צוות בדיוק בשעה שקבענו ללא איחורים, העמיסו את הדברים על הרכב שלהם ותקתקו את העניין.
הם פרקו את הדברים בזריזות במיקום החדש, ובתום העובדה ביקשו ממני בדיוק את הסכום שסיכמנו בטלפון. הייתי מרוצה מאוד ההובלה הייתה מהירה ומקצועית.
בן.

, אוגוסט 2016

היינו מאוד מרוצים, הובלה ממש ממש טובה, הגיע צוות מקצועי, הייתי מאוד מרוצה ואפילו העברתי את המספר שלהם הלאה - ממליץ בחום על חברת "JUST MOVE".
מדובר בהובלת דירה, תכולת הדירה מלאה כולל הכל - מוצרי חשמל כבדים, ארגזי בגדים, כלים, ריהוט, שולחנות, ארונות ומיטות. ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים, ניגשו ישר להעמיס את הציוד על המשאית ולא נמרחו עם הזמן, בינתיים אחד מאנשי הצוות פירק מספר רהיטים, הוא היה מאוד מקצועי ולא עשה נזקים.
את פריקת הציוד בדירה החדשה הם עשו לפי ההנחיות שלנו, הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת, הם היו באמת מוצלחים.
אורי.

, מאי 2016

חברת ההובלות של אלכסנדר, מקצועית, אמינה וזריזה, פשוט תענוג לעבוד איתם! ממליצה בחום! מדובר במעבר דירה (תכולה מלאה) חיפשנו אצלכם באתר חברת הובלות שעובדת באזור וקראנו את ההמלצות על כמה וכמה חברות הובלה, אבל חברת ההובלות של אלכסנדר לקחה אצלנו בגדול מבחינת הכל!!
דבר ראשון אלכסנדר בעצמו הגיע לראות את תכולת הבית בכדי לתת הצעת מחיר מדויקת, דבר שני הוא היה הנחמד והאדיב מבין כל מי ששוחחנו איתם בטלפון ודבר שלישי, המחיר שלו היה האטרקטיבי מבין כולם! סגרנו עם אלכסנדר מחיר ותאריך, הם הגיעו אלינו בזמן וכל שאר ההובלה הייתה פשוט מצוינת! אלכסנדר הגיע אלינו עם צוות מקצועי וניגשו לעבודה ישר ולעניין עם הרבה מרץ ויחסי אנוש מעולים. שאלו על קרטונים שבירים שצריך לשים עליהם דגש, שלא ישברו במהלך ההובלה. עטפו את הריהוט הרגיש, והעמיסו הכל למשאית ביעילות ובזריזות.
הם הניחו את כל הציוד לפי ההוראות שנתנו להם, בין חדרי הבית ולא זרקו סתם באמצע החדרים. כשסיימו את ההובלה, אלכסנדר גבה מאיתנו בדיוק את הסכום המדויק שנקב בו בהצעת המחיר ואנחנו מצידנו נתנו להם טיפ, כי הם עשו מעל ומעבר! ההובלה הזאת הייתה אחת המוצלחות שהיו לנו בחיים, שמחנו להכיר את אלכסנדר והצוות ובטוח שנעביר את המספר שלו הלאה!
יניב.

, מאי 2016

ממליצה בחום על שרות הובלה של "JUST MOVE" - ב-14 שנה האחרונות יצא שעברתי דירות כל שלוש שנים, וזו ההובלה הטובה ביותר שהיתה לי, והמורכבת ביותר ובשיא החום הצוות של אלכסנדר היה מקסים ויעיל ובמחיר הוגן. כשתכננו את המעבר, התחלתי לחפש חברות הובלה באזור שלנו, חיפשתי בעל מקצוע דרך האינטרנט ופרסום נוסף, לקחתי כמה הצעות מחיר אבל אלכסנדר יצר עלי את הרושם הטוב מבין כולם. שוחחנו בטלפון והוא היה מאוד מקצועי וביקש להגיע לראות את הדירה ואת הריהוט בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר מדויקת ומוצדקת. הוא הגיע אלי כפי שסוכם, עבר על הכל ונתן לי הצעת מחיר מאוד סבירה ועל המקום סגרתי איתו את ההובלה.
ביום ההובלה אלכסנדר והצוות שלו הגיעו בשעה שקבענו והחלו באריזה ובהעמסה והכל נעשה ברוח טובה! הם תקתקו את ההובלה, דאגו לעטוף בניילון את מה שצריך, העבודה נעשתה בשיתוף פעולה וסדר ארגוני של הצוות, הם היו מאוד מקצועיים ועבדו בסדר וניקיון וכך גם השאירו את המקום כשסיימו.
אלכסנדר היה נוכח בזמן ההובלה, פיקח על המתרחש ודאג לוודא שאנחנו מרוצים וכל מה שצריך להיעשות אכן יעשה בצורה הטובה ביותר וכך באמת היה. היינו מאוד מרוצים מהחלק המקצועי וגם בחלק השרותי הם לא אכזבו והיו מאוד אדיבים, סבלניים וקשובים לנו. את ההובלה הם סיימו דיי מהר, הכל עבר באופן שלם ללא תקלות ושברים והיינו מרוצים מהם עד הגג! בסיום ההובלה אלכסנדר לקח בדיוק את המחיר שסוכם, הודיתי לו על ההובלה ואני ממליצה עליו בחום! ברור שאמשיך להיעזר בשירות ההובלה שלהם גם בעתיד.
רונן.

, אפריל 2016

מרוצה מחברת "JUST MOVE", לאלכסנדר יש צוות עובדים מקסימים אדיבים וחרוצים ולי זה היה חשוב, הם עבדו באופן מאורגן ומסודר. גם לגבי עמידה בזמנים הם היו מעולים, הדברים ארוזים כמו שצריך - עטפו ניילון ושמיכות, הדברים הגיעו באופן חלק ללא פגמים ו"מכות" אני יכולה להגיד שהם עשו עבודה כמו שצריך. חיפשתי באינטרנט חברת הובלות מקצועית להובלת דירה ממודיעין לקרית מלאכי, לקחתי הצעות מחיר מכמה חברות שונות והצעת המחיר של אלכסנדר הייתה הטובה ביותר, מעבר לכך כששוחחנו בטלפון, הוא היה נשמע לי מאוד הוגן וסיכמנו שאת הצעת המחיר הוא יגיע וייתן אחרי שיראה את הדירות - הפתיע אותי ממש לטובה!
מדובר בהובלת דירה, תכולת הדירה מלאה כולל הכל - מוצרי חשמל כבדים, ארגזי בגדים, כלים, ריהוט, שולחנות ארונות ומיטות. ביום ההובלה הגיעו אלי צוות מאוד מקצועי, הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים, ניגשו ישר להעמיס את הציוד על המשאית ולא נמרחו עם הזמן, בינתיים אחד מאנשי הצוות פירק מספר רהיטים, הוא היה מאוד מקצועי ולא עשה נזקים. הם ידעו לעבוד באופן מקצועי כך ששום דבר לא נפגם, את פריקת הציוד בדירה החדשה, הם עשו לפי ההנחיות שלנו, ולא סתם זרקו בחדרים, הכל נעשה בצורה מאורגנת ומסודרת.
המחיר ששילמתי היה כפי שסוכם עם אלכסנדר, הוא עצמו בן-אדם מדהים!!!! איך שהוא עובד עם העובדים ומול הלקוחות. ציון 10!!!
גלית.

, ינואר 2016

אלכסנדר והצוות שלו עשו לנו הובלה מצוינת ללא שום בעיה ובלי שום תקלה, הכל זרם חלק, זה היה הפתעה נעימה עבורי אחרי שבהובלות קודמות שעשיתי בעבר היו חברות כאלה שמהרגע הראשון הרגשתי כאילו הם מנסים לברוח, חברות שהסתלקו בלי לפזר אפילו את הקרטונים, זרקו את הדברים בסלון והלכו. לשמחתי עם אלכסנדר ההובלה הייתה פשוט שונה ובלי שהייתי צריך לבקש או להעיר אפילו הם נתנו עבודה מתוקתקת כמו שצריך.
לפני ההובלה הגיע אלכסנדר, ראה מה שיש בבית ונתן הצעת מחיר מסודרת. כבר אז הרגשתי שיש לי עסק עם מקצוענים שעובדים יסודי ונכון והחלטתי לסגור איתו את ההובלה. ביום של ההובלה אלכסנדר התייצב עם הצוות שלו בדיוק בשעה שנקבעה, הם תיקתקו את ההובלה, עטפו כל דבר, נזהרו על הציוד, העמיסו למשאית באופן מסודר ולאחר מכן כשהגענו פרקו את כל הדברים במקום שלהם בלי הבקשות שהיו לי, אפילו את הניילונים מהספות הם הורידו ובנוסף הם גם פינו אחר כך את כל הפסולת של הניילונים והקרטונים יחד איתם. תענוג לעבור ככה דירה, זאת הייתה חוויה מוצלחת, אלכסנדר עמד במילה שלו ובמחיר שסוכם וכמובן שאני ממליץ מכל הלב.
תומר.

, ינואר 2016

"JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ" היא חברה יוצאת מן הכלל! הם עשו לנו העברה של תכולת דירה לא מזמן בצורה ממש מקצועית, ובמחיר הכי הוגן שמצאתי בשוק, אני ממליצה עליהם בחום! הגעתי אליהם מפה לאוזן, הוצאתי הצעות מחיר מכמה חברות במקביל ולאלכסנדר מחברת "JUST MOVE" נתן לי את ההצעה הכי משתלמת לפי הפירוט שנתתי להם בטלפון, הוא עשה עלי רושם אמין מאוד ועוד באותו היום סגרנו איתו תאריך הובלה ושעה ויצאנו לדרך.
מדובר בהובלת דירת שלושה וחצי חדרים בתוך העיר, ביום של ההובלה אלכסנדר והחבר'ה היו דייקנים והגיעו בזמן ומיד התחילו בעבודה, בלי יותר מידי דיבורים הם עטפו את הציוד שצריך, העמיסו בזריזות את הציוד והריהוט למעלית ומשם למשאית ובאמת שהקפידו ממש להיזהר עם הציוד, כדי שלא יקרה לו כלום.
אחר כך נסעו לדירה החדשה, העלו את רוב החפצים במעלית, פרקו את הציוד לפי ההנחיות שלנו. עשו עבודה טובה עם ההרכבה וסיימו את כל עניין ההובלה תוך שעות ספורות. בסיום ההובלה אלכסנדר לקח את המחיר שסוכם ולא ניסה להוציא מאיתנו כסף מעבר לסכום הראשוני. ההובלה נעשתה באופן יעיל ומאורגן ועברה ממש בקלות! יופי של שירות!
אירית.

, ינואר 2016

אני בהחלט ממליץ על חברת "just move -שירותי הובלה בעמ", אלכסנדר היה עשר, הגיע בזמן, עמד במחיר שסוכם וביצע הובלה מקצועית, בהחלט ממליץ!
מדובר בהובלת מקרר בתוך העיר, חיפשתי חברת הובלה אמינה במחיר סביר, הרמתי טלפונים למספר חברות הובלה, לאלכסנדר הגעתי באמצעות האתר, חוות הדעת היו בסדר גמור, אלכסנדר היה היחיד שגם הציע לי מחיר הגיוני וגם היה מוכן לבצע את ההובלה באותו היום, סגרנו עניין ויצאנו לדרך.
הבחורים של אלכסנדר הגיעו בזמן, פעלו במהירות ובמקצועיות בשני קצוות ההובלה ועל הדרך גם היו נחמדים ונעימים. את המקרר הם הניחו במקום שביקשתי, הכל עבר בשלום ושלמתי בדיוק את המחיר שסוכם מול אלכסנדר. אחלה של שירות במחיר הוגן ובזמן!
רונן.

, אוגוסט 2015

הייתי מאוד מרוצה מחברת "JUST MOVE" הובלות, אלכסנדר בעל העסק, הוא אדם אמין, ענייני, מקצועי ואפשר לסמוך עליו שההובלה תתנהל כמו שצריך!
לאלכסנדר הגעתי דרך האתר שלכם לצורך הובלת דירת חדר, לפני שדיברתי איתו, עשיתי סקר שוק שכלל בירורים אצל מובילים נוספים, לדעת כמה בערך לוקחים עבור הובלה של דירת חדר מתל-אביב לבת-ים. הסתבר לי שהובלות "JUST MOVE" זולים משמעותית (בהבדל של כמה עשרות אחוזים(!) מחברות אחרות בשוק - ובסופו של דבר - הצעת המחיר שלהם, בשילוב ההמלצה שקראתי עליהם אצלכם באתר הם שגרמו לי לבחור דווקא בהם בתור החברה שתעביר לי את הדירה.
השירות שקיבלתי מהם היה מבחינתי - פשוט מצוין!! הם גם הגיעו בזמן, גם היו מאד יעילים מהבחינה של להעמיס את הציוד על המשאית ולפרוק אותה בדירה שלי החדשה (לא עשו שום נזק לשום פריט), ובכלל - גם מבחינה אישית - היו חבר'ה נחמדים וסימפטיים - פשוט היה כיף לעבוד איתם! אני שמח שבחרתי ב "JUST MOVE" הובלות. אני אשמח להשתמש בהם שוב בעתיד אם אצטרך, ובהזדמנות זו - אני גם שמח להעביר עליהם המלצה חמה ממני!
אורי.

, אוגוסט 2015

מרוצה ממנו מאוד, אלכסנדר והצוות שלו פשוט מדהימים אחד אחד, אני לא אומר את זה סתם, אבל באמת שלחברת ההובלות של אלכסנדר "JUST MOVE" מגיעה המלצה מכל הלב כי הם בעצם עבדו מכל הלב - ממליץ בחום! מדובר על הובלה של דירת ארבעה חדרים כולל ריהוט מלא ומוצרי חשמל. ההובלה הייתה מרמת גן למודיעין. לאלכסנדר מחברת "JUST MOVE" הגעתי דרך חיפוש שעשיתי אצלכם באתר על מובילים. לפני שסגרתי עם אלכסנדר עשיתי קצת סקר שוק, והוא בסופו של דבר התברר כמקצועי ביותר ובמחיר משתלם בהשוואה לחברות אחרות שאותם בדקתי.
ההובלה שלי כללה הובלה של תכולת דירה מלאה, במקרה הזה, לא היה לי צורך בשירותי אריזה (ארזנו הכל לבד), אבל כן היה צורך בפירוק והרכבה של מיטות, ארונות ושידות. יש לציין לטובה את העובדה שאלכסנדר הגיע אלינו לבית בכדי לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר הוגנת. ביום ההובלה - החבר'ה של אלכסנדר כולל הוא עצמו הגיעו בדיוק בשעה שסיכמנו.
מדובר באנשי צוות מקצועיים, את ההובלה הם תקתקו ממש במהירות. צוות ההובלה הקפידו מאוד לשמור על הריהוט והחפצים, והיו מאוד ערניים לבקשות שלי. הם עטפו בניילון מה שצריך, והביאו איתם איש מקצוע לפירוק וההרכבה של הארונות ומיטות. גם מבחינת המחירים - יאמר לזכות אלכסנדר שהתנהל בצורה ישרה והגונה. לא התחכם עם המחיר ולא ניסה להעלות את התעריף ביום עצמו של ההובלה. גבה את המחיר שסיכמתי איתו מראש. ממש אין מה להגיד, הכל היה עשר!
עמי.

, אוגוסט 2015

חברת ההובלות של אלכסנדר, מקצועית, אמינה וזריזה, פשוט תענוג לעבוד איתם! ממליצה בחום! מדובר במעבר דירה שנעשה מכפר נטר לכפר יהשוע. חיפשנו אצלכם באתר חברת הובלות שעובדת באזור וקראנו את ההמלצות על כמה וכמה חברות הובלה, אבל חברת ההובלות של אלכסנדר לקחה אצלנו בגדול מבחינת הכל!!
דבר ראשון אלכסנדר בעצמו הגיע לראות את תכולת הבית בכדי לתת הצעת מחיר מדויקת, דבר שני הוא היה הנחמד והאדיב מבין כל מי ששוחחנו איתם בטלפון ודבר שלישי, המחיר שלו היה האטרקטיבי מבין כולם! סגרנו עם אלכסנדר מחיר ותאריך, הם הגיעו אלינו בזמן וכל שאר ההובלה הייתה פשוט מצוינת! אלכסנדר הגיע אלינו עם צוות מקצועי וניגשו לעבודה ישר ולעניין עם הרבה מרץ ויחסי אנוש מעולים. שאלו על קרטונים שבירים שצריך לשים עליהם דגש, שלא ישברו במהלך ההובלה. עטפו את הריהוט הרגיש, והעמיסו הכל למשאית ביעילות ובזריזות.
הם הניחו את כל הציוד לפי ההוראות שנתנו להם, בין חדרי הבית ולא זרקו סתם באמצע החדרים. כשסיימו את ההובלה, אלכסנדר גבה מאיתנו בדיוק את הסכום המדויק שנקב בו בהצעת המחיר ואנחנו מצידנו נתנו להם טיפ, כי הם עשו מעל ומעבר! ההובלה הזאת הייתה אחת המוצלחות שהיו לנו בחיים, שמחנו להכיר את אלכסנדר והצוות ובטוח שנעביר את המספר שלו הלאה!
חגית.

, מאי 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות של אלכסנדר, הוא והצוות היו מאוד מקצועיים והעבירו את הציוד באופן מקצועי ובאופן נעים ואדיב - מומלץ בחום.
מדובר בהובלת דירה בתוך קרית אונו, מקומה רביעית לשביעית עם מעליות. חיפשתי חברת הובלה אמינה וקיבלתי המלצה על אלכסנדר, יש לציין שאלכסנדר היה מאוד מקצועי ואמין, הוא הגיע לראות את הדירה ובמה מדובר, נתן לי הצעת מחיר הגיונית, אח"כ אמר שמספק ארגזים בכל מיני גדלים ובאמת הביא ארגזים שעזרו לנו מאוד להובלה.
ביום ההובלה אלכסנדר הגיע עם שני אנשי צוות, הם הגיעו בזמן, ניילנו את הריהוט ומוצרי החשמל, ארגנו הכל והעבירו את התכולה בצורה מסודרת וזהירה, לא נשבר כלום, הכל עבר חלק וכבר בשתיים עשרה ההובלה הייתה מאחורינו.
באופן כללי, אלכסנדר והצוות היו מאוד נחמדים, היו קשובים לכל בקשה ושאלה שהפניתי אליהם - מאוד מרוצה.
לאחר ההובלה, אלכסנדר ביקש שאפתח בחזרה את הארגזים והוא יגיע לאסוף אותם ממני למישהו אחר, עשיתי מה שביקש ובאמת אלכסנדר התקשר לתאם שעה לאיסוף והגיע כפי שסוכם, כך שגם העול הזה ירד ממני (:
בקיצור הייתה הובלה סופר מקצועית - פשוט תענוג! מומלץ לכולם!
אירית.

, מאי 2015

אני מאוד מרוצה משירות ההובלה המקצועי של אלכסנדר, מדובר בצוות של אנשים אדיבים, נורא הוגנים ומקצועיים ואני ממליץ עליהם לכולם - חברה על רמה!
מדובר בהובלה של דירת סטודיו עם ריהוט מלא כולל מוצרי חשמל, הובלה מקומה שלישית לקומה שנייה ללא מעלית.
חיפשתי חברת הובלה מקצועית שניתן לסמוך עליהם שיגיעו ביום ובשעה שסוכם, מישהו נתן לי המלצה על חברת "JUST MOVE" הרמתי טלפון, אלכסנדר ענה לשיחה, ביקש ממני לתת לו פירוט של הריהוט, מוצרי החשמל ומספר ארגזים משוער ולפי הנתונים שמסרתי לו, הוא הגיש לי הצעת מחיר. ההצעה הייתה סבירה ביחס להצעות נוספות שלקחתי והחלטתי לסגור איתו את ההובלה.
סגרנו על יום ושעה, אלכסנדר הגיע אלי עם צוות של שלושה עובדים, הם עבדו באופן מאורגן, ארזו את הריהוט הכבד בניילון גדול בכדי שלא ייפגם במהלך ההובלה. העמיסו את הציוד למשאית באופן מקצועי ופרקו בדירה החדשה.
לכל אורך ההובלה, היחס היה אדיב מתחשב ומקצועי, היה נעים לעבור ככה דירה, אלכסנדר עמד במחיר שסוכם ואני בהחלט ממליץ עליו בחום! אחלה של שירות!
עדן.

, מאי 2015

מרוצה מאוד, אחלה שירות, לא הייתה לי שום בעיה מולם, ההובלה עברה חלק!
מדובר בהובלה של תכולת דירה, הובלה בתוך העיר, מקומה רביעית לשנייה, ללא מעלית וללא מנוף. חיפשתי חברת הובלה מומלצת ובאמת המליצו לי על חברת "JUST MOVE" בראשותו של אלכסנדר, יצרתי איתו קשר, הוא נתן לי הצעת מחיר לפי התכולה שפרטתי לו, ההצעה הייתה בהחלט משתלמת ביחס להצעות נוספות שלקחתי, התרשמתי שמדובר בחברה מקצועית ואמינה וסגרנו יום ושעה.
הצוות של אלכסנדר הגיעו בדיוק בשעה שקבענו, הם היו ערוכים למעבר, הביאו איתם ניילונים ושמיכות לרפד את הריהוט שלא יפגע במהלך ההובלה. החבר'ה שלו היו זריזים, תיקתקו את ההעמסה למשאית ונסענו לדירה החדשה.
בדירה הם פרקו את הציוד לפי ההוראות שנתתי, היו מאוד אדיבים והתייחסו לבקשות שלי בכבוד. כל הציוד הגיע בשלום, אלכסנדר עמד במחיר שסוכם וכמובן נתתי לעובדים טיפ על שירות מצוין - ממליץ בחום!
גדי.

, ספטמבר 2013

הייתי צריך הובלה של תכולת דירה מקומה שנייה לקומת קרקע, לא היו לי המון חפצים אבל זה היה מעבר למקום מרוחק יחסית והייתי צריך למצוא הובלה שתסכים לעשות את זה במחיר סביר. לאלכס הגעתי דרך חבר שממש המליץ עליו בחום ודחף אותי לנסות לבדוק עלויות.
דיברתי עם אלכס ובאמת הוא הפתיע ונתן לי הצעת מחיר סבירה למדי. הצוות שאלכס שלח היו נהדרים. הם ארזו חלק מן החפצים והכינו את הספות בסלון ואת מכשירי החשמל הגדולים למעבר. הצוות עבד במהירות מפתיעה וממש תקתק את כל העסק בזמן קצר. הם היו מאוד מקצועיים ורציניים.
תוך שלוש שעות נגמר כל הסיפור, עיקר העניין הייתה הנסיעה דרומה שהייתה די מתישה אבל חוץ הדבר הזה שזה לא תלוי בהובלה הכל היה ממש עשר. השירות של אלכס היה מעולה, המחיר הוגן והצוות שירותי, אדיב ומקצועי. מומלץ מאוד מאוד.
איתי משוהם

, ספטמבר 2013

קיבלתי המלצה נורא טובה על אלכס, יצרתי אתו קשר ודיברנו, אמרתי לו שאני צריך הובלה לתאריך מסוים ושמדובר על מעבר מקומה שנייה לראשונה ללא מעלית. אלכס היה מאוד נחמד ואדיב בטלפון ונתן לי הצעת מחיר מאוד אטרקטיבית.
את ההובלה עשו צוות של שלושה ארבעה אנשים, קודם כל עזרו קצת באריזה, אחר כך הכינו את התנור והמקרר למעבר וגם את הספות, חוץ מזה היה צורך לפרק ואחר כך להרכיב מיטה זוגית וארון בגדים גדול.
הצוות של אלכס עבדו בצורה מאוד מקצועית, מהירה ויעילה, הם לא בזבזו זמן והיו מאוד חדים ורציניים. הצוות גם דאג לשמור על שלמות הפריטים שלא ייגרם להם נזק. היינו מרוצים מאוד מהשירות, כל העבודה הסתיימה תוך שלוש שעות בלבד והמחיר היה מצוין.
ממליץ מאוד, עמית מתל אביב

, ספטמבר 2013

אני רוצה להודות לאלכסנדר על שירות הובלה יוצא דופן מכל מה שהכרתי עד היום!
מדובר בהובלה דיי גדולה, של תכולת דירה מאשדוד, לרחובות ומרחובות לפתח תקווה (אספנו משם כמה דברים על הדרך). חיפשנו שירותי הובלה ואריזה, והגענו ל "דר סדר" - היא המליצה לנו בחום על חברת ההובלות של אלכסנדר "JUST MOVE" אמרה שהם חברה רציניים וסמכתי עליה בעיניים עצומות (היא עצמה סיפקה לנו את שירותי האריזה).
נפגשתי עם אלכסנדר בביתי - הוא ראה במה מדובר ואת כמות החפצים ונתן לי הצעת מחיר הוגנת, סגרתי איתו את העבודה וקבענו יום להעברת הבית. אלכסנדר סיפק לי ארגזים ממש טובים למעבר והיה איתי בקשר לראות שאנחנו מספקים לארוז הכל לפי הלו"ז.
ביום ההובלה הוא הגיע בזמן עם הצוות שלו, הם עשו עבודה פשוט נהדרת. את הריהוט עטפו בכדי שיישמר במהלך ההובלה. הכניסו הכל למשאית לפי סדר הגיוני, עברנו מאשדוד לפתח תקווה ועשינו עצירה ברחובות לאסוף משם כמה דברים. הפריקה הייתה זריזה ויעילה.
לכל אורך ההובלה הם שמרו על החפצים, שאלו אותי היכן להניח את הריהוט ולא סתם זרקו דברים באמצע החדרים. ההובלה הסתיימה בשלום, אלכסנדר לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש וכמובן שנתתי מרצוני טיפ לצוות שלו - מגיע להם! באמת שהם אחלה חברה!! אלכסנדר נותן שירות מצוין ומאוד מקצועי!!
ננסי, פתח-תקווה.

, ספטמבר 2013

בפעם הקודמת שבה אלכסנדר עשה עבורנו את ההובלה זה היה בעקבות המלצה שקיבלנו מפה לאוזן (לפני כמה שנים). אלכסנדר והצוות שלו עשו עבודה באמת נהדרת וטובה לכן היה לנו ברור ללא ספק שגם הפעם כשעמדנו לעבור דירה אנחנו פונים רק אליו (והפעם זאת הפעם השלישית).
כרגיל איתו, אלכסנדר עומד בכל מילה שלו, אין שום הפתעות לא קרואות, הכל מתוקתק בדיוק כמו שצריך. הפעם זו הייתה הובלה מקומה שביעית לראשונה ללא מעלית, אלכסנדר והעובדים שלו התייצבו אצלנו בשעת בוקר מוקדמת, ארזו את הכל במרץ ובסדר מופתי עם ניילון בכדי שהריהוט לא ייהרס, ועד סוף היום כל הרהיטים והתכולה הוצבו כבר במקומם ובסדר הנכון בבית החדש. אלכסנדר מקצוען ישר ולעניין, אדם נחמד ונעים, הוא גובה מחירים סבירים ונותן תמורה מלאה ומוצדקת לכל שקל ששולם לו, אפילו נתתי את המספר שלו לחברים!! ממליצה בחום!
מרינה תל-אביב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

"JUST MOVE - שירותי הובלה" בניהולו המסור של אלכסנדר מתמחה בשירותי אחסון והובלה דירות: החל מדירות חדר ועד משרדים כבר 10 שנים. החברה מונה מס' צוותים ועוסקת בכל שירותי ההובלה, שירותי אחסון, פירוק והרכבת רהיטים פשוטים ומורכבים ע"י נגר מקצועי, שירותי מנוף, שירותי אריזה ופריקה וארגון הבית לאחר הובלה. אלכסנדר ידוע בקרב לקוחותיו כבעל מקמוע אדיב, אמין ומקצועי תוך מתן שירות ללא פשרות לקהל לקוחותיו.

JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

אלכסנדר פונדה


9.6

073-2721861
 

JUST MOVE - שירותי הובלה בע"מ

אלכסנדר פונדה

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721861 חייג