49

ספקי שירות בתחום עבודות גינון

עיצוב גינות גג - טיפים ועצות להקמת גינת גג מושלמת

הירוק החדש - טיפים ודגשים להקמה ועיצוב גינות גג

גינת גג - הירוק החדש

גינות גג מתחילות לצוץ כיום על גגות רבים. ניתן למצוא אותן על גגות מקומות ציבוריים, כגון גינת הירק שהוקמה לא מזמן על גג הדיזנגוף סנטר ובה גדלים חסה ותבלינים לאספקה עצמית של כלל המסעדות במרכז המסחרי ולמכירת התוצרת לתושבי הסביבה. ניתן כמובן גם למצוא אותן על גגות בתים משותפים ופרטיים הממוקמים בערים, שם הן נועדו למלא את החסך המשמעותי של רבים מאיתנו לירוק ולטבע.
אך על אף שבארץ מדובר בטרנד חדש יחסית, בעולם מדובר ברעיון עתיק וותיק שזכה אף לחקיקה רשמית במספר ערים, בעיקר כאלה שזיהום האוויר בהן הגיע למימדים עצומים כמו בסין, ולהקלה בארנונה בערים מסוימות באירופה.

אז מהם למעשה היתרונות של גינות הגג?

לגינות הגג יתרונות לא מעטים והן מועילות הן לאדם והן לסביבה:

 • ניצול שטח על גג הבתים, שלרוב אינו נמצא בשימוש, לגידול ירקות, פרחים ועצים. שיטת הגידול בגינות הציבוריות מתבצעת בדרך כלל באמצעות חיסכון במים ואי תלות באדמה ונקראת גידול הידרופוני. בשיטה זו גדלים הצמחים ללא אדמה כלל, רק על מצע של מים זורמים שיש בהם דשן רב. שורשי הצמחים נמצאים כל הזמן במים, בתוך צינורות או משטחים מחוררים. השימוש במים הוא מחזורי וניצולם הוא 1%-15% בלבד מהמים הנדרשים בחקלאות מסורתית.
 • שכבת בידוד תרמית שמורידה את הטמפרטורה ומקררת את המבנים בקיץ וכן מונעת חדירות קור בחורף. חשוב לציין כי בעת הקמת הגינה נפרשות מספר שכבות לאיטום ולמניעת פגיעות פיזיות וחדירת שורשים.
 • הפחתת רעש סביבתי מבניינים סמוכים, כבישים ורחובות ויצירת פרטיות, בעיקר עבור דירות הממוקמות בבניינים צפופים וסמוכים אחד לשני.
 • עיצוב גינות גג משדרג את מראהו של כל גג. הגינות מאפשרות ליהנות מיופיו של הטבע ומאווירה ירוקה ומהוות תוספת חיים וצבע לנוף העירוני, האפרפר לעיתים. כמו כן, צמחים נותנים לנו בני האדם, מלבד החמצן, גם תחושה של ביטחון ורוגע.
 • ההיבט האקולוגי המתבטא בסיוע לצינון האוויר העירוני ולטיהור זיהום האוויר, שכן עלי הצמחים הגדלים בגינות קולטים גזים, חלקיקים רעילים ואבק ובעשותם כן, מפחיתים את זיהום האוויר.

הקמת גינות גג – מהן האפשרויות?

תהליך הקמת גינת גג שונה מהקמת גינה פרטית על האדמה. ראשית, התכנון והעיצוב של גינות הגג צריך להיעשות בצורה מפורטת ביותר ולכלול פיתוח ותשתיות, קביעת גבהים וטופוגרפיה, תוך התחשבות במוגבלויות כובד ומשקל ולאחר בדיקת עמידות ובטיחות הגג. בבואנו להקים גינה כזו נוכל לבחור בשני כיוונים אפשריים:
גג ירוק שבו כל שטח הגינה מכוסה באדמה וצמחים. התכנון והוצאה לפועל של הקמת גג ירוק שכזה דורשים עזרה של בעלי מקצוע, כגון מהנדס קונסטרוקציה. לידיעה, על פי תו התקן הישראלי, גג אמור לשאת משקל של 350 ק"ד למ"ר, אך כמובן שליתר בטחון, מומלץ להתייעץ עם מומחה בנדון.
שימוש במיכלי גידול, מיטות גידול או ערכות הידרופוניות. שיטה זו מאפשרת ליצור כל סגנון או צורת עיצוב ולתת לבחירות שלכם ביטוי חופשי. המיכלים וערכות הגידול ניידים וקלים ומהווים פתרון פשוט ליישום ולתחזוקה, אך עדיין, גם בבחירה באפשרות זו, עלינו להתחשב במספר נקודות מרכזיות.

הבחירה במיכלים, מיטות גידול או ערכות הידרופוניות – טיפים ודגשים

 • שטח הגינה ועיצובה - גינת גג תהיה לרוב בעלת שטח מצומצם. דבר זה משפיע על בחירת הצמחים, האלמנטים העיצובים והמערכות השונות.
 • מיקום ואקלים - יש לבדוק את המיקום הגיאוגרפי בו תוקם הגינה ואת האקלים שלה, האם היא פונה לשמש או מוצלת, האם מנשבות בה רוחות חזקות, מהי רמת התאורה הטבעית בה. בנקודה זו עלינו לזכור כי אנו חיים במדינה שבה סביר להניח כי החשיפה לשמש ולחום לא תפסח על הגינה שנקים. לכן מומלץ מראש לארגן לגינת הגג פתרון הצללה שיקל על הצמחים ויהיה גם נעים יותר עבורנו. בנוסף, אם גינת הגג שלנו ממוקמת במקום בו מנשבות רוחות חזקות, כדאי לשקול הקמת גדר מקיפה שתוכל לצמצם את היקף הנזק שגורמות רוחות אלו.
 • תשתיות השקיה וניקוז - למערכות ההשקיה השפעה רבה על רמת התפעול ותחזוקת הגינה. במידה ותשתיות אלה לא קיימות או חסרות, יש לבצע עבודות אינסטלציה מתאימות שתאפשרנה לכל הצמחים לקבל את כמות המים הנחוצה להם בזמן, עם עדיפות למערכות אוטומטיות שתחסוכנה מאיתנו השקיה יומיומית. כמו כן מומלץ לבדוק גם התקנת משאבת דישון שתספק לצמחים התפתחות תקינה, שגשוג ופריחה.
 • תקינות ובטיחות - על אף שמיכלי הגידול, המיטות והערכות ההידרופוניות שוקלים פחות מגגות ירוקים המכוסים אדמה וצמחים, עדיין קיימת סכנה של עומס משקל בנקודות מסוימות, ולכן גם במקרה זה מומלץ לוודא את תקינות הגג ואת יכולת ההעמסה שלו בעזרת אנשי מקצוע מתאימים.
 • עלות - הנקודה האחרונה, אך בין המשמעותיות ביותר שיש לתת עליהן את הדעת, היא העלות הכספית. עד כמה אנחנו מוכנים להשקיע בהקמת גן העדן הפרטי שלנו? העלות הגבוהה ביותר היא כמובן התשתיות המערכתיות והבנייה של המיטות המורמות או הנחת האריחים וכד'. גם הוספת תאורה וריהוט הם הוצאה לא מועטה שגדלה ככל ששטח הגינה גדול יותר. לכן מומלץ להכין רשימה הכוללת תקציב. במידה ותקציבכם מצומצם, ניתן להתחיל בקטן ועם הזמן להוסיף לגינה עוד ועוד אלמנטים עד ההגעה לתוצאה הסופית הרצויה.

ולסיכום

בתעשייה, פרויקטים של גינות גג הם גם המילה האחרונה בעולם האחריות התאגידית. בכדי לקזז את הפליטה הפחמנית של מפעל, מרכז מסחרי או כל ארגון אחר, נהוג להשקיע בפרויקטים של התייעלות אנרגטית או נטיעת עצים שמקזזים בפועל את פליטות הפחמן של אותם ארגונים. אך גינות הגג תופסות תאוצה גם בדירות ובבניינים פרטיים משותפים. הן מהוות ריאה ירוקה בלב העיר ומסייעות לאיזון האקולוגי העירוני והאישי של כולנו, וכן משדרגות את מראה הדירה והבניין ומשמחות את כל הנתקל בהן. טבע וחקלאות עירוניים במאה ה-21.

49

ספקי שירות בתחום עבודות גינון

מצא בעל מקצוע

גננים מומלצים תל אביב

ארבע עונות
ארבע עונות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 21

חוות דעת

שלום וברכה! רצינו
לעשות גדר מעץ אצלנו בבית ועשיתי חיפוש באינטרנט, התקשרתי לכל מיני בעלי מקצוע, בסוף מצאתי את דודי מחברת "ארבע עונות", דיברנו בטלפון ועל ההתחלה הוא נשמע לי בסדר, שידר אמינות ומקצועיות.

חיים בגן
חיים בגן

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

חיים הגנן בחור
מקסים, אדיב ושירותי ומגיעות לו רק מילים חמות על העבודה הטובה שהוא מבצע, היחס החם והמחיר ההוגן. יש לי גינה פרטית וחיים אחראי על תחזוקתה השוטפת כבר מס' חודשים, הוא היה אצלנו מס' פעמים ועד כה אין לי אפילו חצי תלונה על השירות שלו.

שלומי אומנות הגינון
שלומי אומנות הגינון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 18

חוות דעת

שלומי מתחזק כבר
חמש-עשרה שנה על בסיס קבוע את הגינה שלנו בירושלים. בזכותו הגינה שלנו מטופחת, נקייה ונראית רעננה! מדובר בגינה של ארבע-מאות מ"ר, בגינה יש צמחים שנתיים ורב שנתיים, עצי פרי, כדים ובהם השתילים, טוף ומסביב גדר חיה.

גן עדן גינון עם נשמה
גן עדן גינון עם נשמה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 51

חוות דעת

האמת שאת משה
מ"גינון גן עדן", אני כבר מכירה המון המון שנים. אני לא ממש זוכרת איך יצא לי להגיע אליו (אני חושבת שדרך חברים של בעלי...), אבל מאז שמצאתי אותו, אני מקפידה שרק הוא יטפל ויטפח לי את הגינה.

רן הגנן
רן הגנן

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 25

חוות דעת

לפני כחודש, ביצע
אצלי עבודת שיפוץ כללית ומקיפה בגינה. הגינה הייתה מוזנחת ובמצב תחזוקתי ממש ממש גרוע. רן עשה עבודה מאד יפה ומאד מקצועית - באמת שלהוריד בפניו את הכובע!

אילן ופרח
אילן ופרח

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

קיבלתי המלצה על
אילן מאדריכלית הנוף שאיתה אני עובדת והוא תכנן והקים עבורי גינה פרטית מופלאה! בנוסף, הוא גם גבה ממני מחיר הגון עבורה. אילן בעל מקצוע מצוין!

גינות ירושלים
גינות ירושלים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מעוניין
להמליץ על מרדכי, הוא עשה לנו עבודה ממש יפה ומקצועית, היה כיף לעבוד איתו ואני מאוד מרוצה מהתוצאה ומאיך שהדברים התנהלו - ממליץ חום. מרדכי מקצועי, אמין, רציני, חושב על טובת הלקוח ונותן שירות מכל הלב.

ירוק תכנון והקמת גינות
ירוק תכנון והקמת גינות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהעבודה של שמעון מ"ירוק תכנון והקמת גינות", מדובר בבחור מקסים וטוב ונעים לעבוד איתו. הוא ביצע עבורי התקנת דשא סינטטי בחלק גדול מהגינה כולל התקנת קו צנרת למים ושתילת פרחים וצמחייה, מדובר בעבודה לא קטנה שהוא ביצע על הצד הטוב ביותר, מעל ומעבר למה שציפיתי.

מס גינון לא מבצע אחזקות
מ.ס. גינון ( לא מבצע אחזקות)

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני ועד בית
והגעתי למוראד דרך המלצות בפייסבוק ועל הדרך גם ביצעתי השוואת מחירים עם בעלי מקצוע נוספים לגבי תכנון והקמת גינה בבניין והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה לכן, בחרתי בו. אני מוריד את הכובע בפני מוראד!

שדמה גינון ופיתוח לא מבצע אחזקות
שדמה גינון ופיתוח (לא מבצע אחזקות)

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

אנחנו מאוד מרוצים
משי "שדמה גינון ופיתוח", מדובר בגנן מקצועי, אחד שיודע את העבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר - ממליץ בחום! מדובר בעבודת תחזוקה שוטפת של גינה בבניין מגורים ששטחה דונם וחצי - גינה ענקית שיש בה הכל מהכל, שי מגיע אלינו שלוש פעמים בחודש ומבצע עבודות תחזוקה ושימור.

גינון עם נשמה
גינון עם נשמה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

עם נדב הגנן
אני עובדת כבר מעל לחצי שנה ואני מאוד מרוצה מהשירות האדיב, המקצועיות והיחס החם - מגיעות לו רק מילים טובות ואני ממליצה עליו מכל הלב!

גרי אחזקות
גרי אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

ממליץ על גרי
בשמחה, מאוד מקצועי מאוד אמין, מחירים נוחים, אחראי, יודע בדיוק מה הוא עשה, עבד פה בשמש קופחת והגינה עד היום פורחת, כל הכבוד לו! לפני כשנה וחצי עברנו לבית דופלקס עם מרפסת וחצר קטנה, חשבנו להקים גינת גג וגינה לחצר למטה.

שירותי גינון ופיתוח
שירותי גינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 67

חוות דעת

ביצע אצלנו לפני
כשבוע עבודת התקנה של דשא רגיל בחצר הקדמית של הבית (דירת קרקע בבניין משותף בראשל"צ. החצר בגודל 30 מ"ר). עבודה יסודית, ברמה גבוהה.

גורי עבודות גינון
גורי עבודות גינון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני מנהל עיריית
יקנעם ואנו עובדים עם חמודי בשיתוף פעולה כבר הרבה שנים, הוא מבצע אצלנו תחזוקת גינה באופן קבוע והגעתי אליו בזמנו דרך מכרז. חמודי בחור רציני, אמין ומקצועי!

4colors garden
4colors garden

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 8

חוות דעת

הגעתי ליאיר מפה
לאוזן וראיתי המון המלצות עליו בפייסבוק, ביצעתי סקר שוק אבל כבר בהתחלה התחברתי אליו וסיכמנו שהוא יבצע עבורי תכנון והקמת גינה ולאחר מכן, גם תחזוקה קבועה של פעם בחודש. יאיר בחור נחמד ומיד הבין את הראש שלי!

עמל גינון
עמל גינון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 11

חוות דעת

אני מנהלת משק
בבית אבות ולפני כמה שנים ראיתי עבודה שסאלח ביצע בבית חולים איטלקי והתרשמתי מאוד, לכן ביקשתי את הטלפון שלו ויצרתי אתו קשר! הוא מבצע עד היום תחזוקת גינה בבית אבות פעמיים בשבוע. סאלח בחור נהדר!

גינות הגולן
גינות הגולן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 8

חוות דעת

פלתיאל מתחזק עבורי
את הגינה מזה שנים רבות, אבא שלו בזמנו היה הגנן שלנו והחלטנו להמשיך את המסורת גם עם בנו. בזכות שמעון הגינה שלי תמיד נראית נקייה ויפה!

גן העדן הקסום
גן העדן הקסום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

שרגא מדהים! אין
מילים... מחירים טובים, איש-מקצוע אמין ומקצועי!!!

גינון רפי אביב
גינון רפי אביב

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

על רפי שמעתי
מחברים שהוא טיפל בגינתם ונתנו לי תשבוחות על עבודתו. עוד בבית הישן שלנו הוא נתן לנו שירות וכשעברנו לבית חדש שבנינו היה לי ברור שאני ממשיך איתו. רפי הגיע אליי לראות את הגינה ונתן לי הצעת מחיר כתובה.

אלונים גינון ופיתוח
אלונים גינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

דניאל תכנן והקים
עבורי גינה מהממת ועד היום הוא מתחזק אותה! הגעתי אליו בזמנו בהמלצת הקבלן שבנה עבורי את הבית והוא אכן בעל מקצוע נאמן והגון. דניאל מתאמץ ומשקיע בגינה שלי ומבצע את עבודתו בצורה יסודית, מדוייקת ומקצועית!

גינוני הצפון
גינוני הצפון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 30

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מסעיד "גינוני הצפון", מומלץ ביותר, מדובר בבעל-מקצוע מקצועי מאוד! סעיד הקים את הגינה שלנו מאלף עד תף וביצע עבודה פשוט נהדרת!!

אמן גן
אמן גן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 24

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהשירות ש פרי, שירות אמין וזמין מחיר נוח, עבודה מקצועית מאוד אין מה להגיד! עמד בלוחות זמנים! איש מקצוע שמאוד נעים לעבוד איתו!

איגלוגארדן גינות מעוצבות ברגע
איגלו-גארדן - גינות מעוצבות ברגע

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ראיתי עבודות של
"איגלו גרדן" והתרשמתי שהם ברמה מאוד גבוהה! לכן בסופו של יום, הם תכננו והקימו עבורי את הגינה במרפסת ביתי. "איגלו גרדן" עמדו בכל ההבטחות שלהם!

אגרומניה גינון
אגרומניה גינון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 13

חוות דעת

יש לנו גינה
פרטית בשטח דיי גדול, אבל בגלל שלא הקפדנו על תחזוקה קבועה, הגינה נראתה מאוד מוזנחת ולכן החלטנו לחפש גנן מקצועי שיגיע לבצע שיקום מחדש של הגינה ולאחר מכן יהיה אחראי על תחזוקה שוטפת.

אדר עיצוב וביצוע גנים
אדר עיצוב וביצוע גנים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 2

חוות דעת

אין דברים כאלה!!
בשירות כזה מצויין לא נתקלתי כבר הרבה זמן! אני מאוד מרוצה וממליצה על רמי הגנן בחום!

ערבות עיצוב גינות
ערבות עיצוב גינות

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

עם אסף מחברת
"ערבות עיצוב גינות" אנחנו עובדים כבר 3 שנים וזה אומר הכל! בעל מקצוע מצויין ובחור מקסים ואנחנו ממליצים בחום. בתחילה הוא ביצע עבורנו הקמת גינה פרטית, מדובר בגינה קטנה אך אסף הפך אותה למיוחדת מאוד.

גינות עוז
גינות עוז

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 12

חוות דעת

דמיינתי ורציתי גינה
מסוימת, הזמנתי את עוז לבוא לתת חוות דעת והצעת מחיר, עוז הגיע מרחוק ובמיוחד על-מנת לשבת איתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, עבר איתי על הדברים, הציע והסביר בסבלנות מה מתאים לגינה ומה לא ואני רוצה לציין שבסוף לא האמנתי שהגינה תצא ברמה כזאת גבוהה, הרמה המקצועיות והמהירות בה עשה את העבודה פשוט אין מילים!!!

גני מיכאל
גני מיכאל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 4

חוות דעת

מיכאל גנן מצוין
בכל קטגוריה שיש, הן מבחינת מקצועיות, אמינות, עמידה בזמנים ועבודה איכותית, היינו מרוצים מאוד ואנחנו בהחלט ממליצים בחום!

rose עבודות גינון
rose עבודות גינון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אנחנו עובדים עם
חסן למעלה משנה, הוא מתחזק את גינת בית הספר שלנו אחת לשבוע ועושה עבודה יוצאת מן הכלל!!!

אדיתכנון ועיצוב גינות
אדי-תכנון ועיצוב גינות

לפרטי העסק

10

voice-icon 1

חוות דעת

אדי הגנן הוא
בחור על-הכיפאק, יש לו טעם טוב והוא מבצע עבודה מעולה! יש לי גינה פרטית די גדולה, היא היתה מוזנחת מאוד ולא יפה ופניתי לאדי כדי שישדרג אותה ויעשה את הגינה יפייפיה. הוא עשה הכל מ-א' עד ת'!

צמרת חברה לגינון ופיתוח
צמרת חברה לגינון ופיתוח

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 7

חוות דעת

קודם כל חשוב
לציין שמדובר באיש מקסים. יש לו ראש פתוח והוא מבין עניין, אני התרשמתי מאוד מהדרך שבה הוא מטפל בלקוחות. אצלנו הוא עשה עבודה ראשונית של רענון וסידור הגינה ומאז הוא נשאר אתנו בגלל שהיינו כל כך מרוצים והוא מגיע פעם בשבועיים לעשות עבודות תחזוקה אצלנו בגינה.

גינה ועוד
גינה ועוד

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

אאק גינון בעמ
א.א.ק גינון בע"מ

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 3

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מאיימן קרא, מרוצה מהעבודה, מהמקצועיות ומהשירות החם והאדיב - תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליצה עליו בחום. הגעתי לאיימן "א.א.ק גינון בעמ" דרך המלצה אישית, חיפשנו גנן שיבצע אצלנו בחצר סידור של שביל אבני מדרך ושתילת מספר עצי פרי.

הרמוניה בטבע
הרמוניה בטבע

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מיניב חברת "הרמוניה בטבע", הוא היה מקצועי והגון ועשה עבודה טובה - מומלץ! הגעתי ליניב בעקבות המלצה של מישהי שעשתה לי תכנון מקצועי לשידרוג ושיפוץ פינה בגינה שנראתה מוזנחת, היא מסרה לי מספר שמות של גננים מומלצים, יניב היה אחד מהגננים.

ירוק כהה תיכנון והקמת גינות
ירוק כהה - תיכנון והקמת גינות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

הגינה שלנו הייתה
במצב סטטי כבר המון זמן ונדרשה לטיפול של גנן מקצועי, מדובר בבית פרטי עם גינה קטנה ונחמדה. היינו צריכים לטפל בצמחייה מסביב לגינה שהתפתחה לכל עבר ובדשא שצמח פרא.

גינון עדן
גינון עדן

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גינות ויצמן
גינות ויצמן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

את יוני אני
מכירה כבר כמה שנים בתור דיירת בבניין ובשנה האחרונה הכרתי אותו טוב יותר היות ואני הצטרפתי לוועד הבניין ואני יודעת טוב יותר מה קורה ואיך הדברים מתנהלים.

גינונים וטבע
גינונים וטבע

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 1

חוות דעת

לאחר שעברנו דירה,
חיפשנו בעל מקצוע בתחום הגינון שיעזור לנו לתכנן ולהקים את הגינה מאפס. היות ואיני מכיר בעלי מקצוע בתחום, ואני יחסית חדש בתחום הנ"ל, את החיפוש עשיתי באינטרנט.

גני שלמה המלך
גני שלמה המלך

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

הגעתי אל יניב
מ"גני שלמה המלך" - דרך פרסום שלו בעיתון המקומי שלנו באזור מודיעין. חיפשתי גנן אמין, שיקים לי גינה, בדירה חדשה שרק עברתי להתגורר בה לא מזמן. האמת שלא עשיתי יותר מדי בירורים, ותחקירים על גננים וחברות נוספות שמתעסקות בגינון.

מתי נברו שירותי גינון
מתי נברו שירותי גינון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 4

חוות דעת

מתי הוא הגנן
שלי למעלה מעשר שנים ואני לא מוותר עליו ולא מחליף אותו באף גנן אחר! בזמנו קניתי בית פרטי עם גינה וחיפשתי גנן שיבצע עבודות תחזוקה שוטפות, קבלתי מחבר שלי המלצה חמה על מתי נברו והחלטתי לנסות את שירותיו.

אדניות פרחים וצמחים המשדרגות את מראה גינת הגג

שילוב של גינות גג בדירות צבעוניות עם מרפסות ופטיו במרכז העיר

עיצוב גינת גג עם פינת ישיבה פשוטה, דשא סינטטי וגדר חיה המורכבת מעצים נמוכים

גינת גג סימטרי נחמד הממוקם על גג בניין משרדים

כתבות ומאמרים

קירות ירוקים, הדרך להכניס קצת ירוק הביתה

קירות ירוקים, הדרך להכניס קצת ירוק הביתה

במאמר תוצג שיטה ייחודית של גידול צמחייה מתאימה באופן אנכי מעל קיר בבית

קרא עוד
עיצוב גינה בדירת גן, טיפים מהגננים המומלצים של טוב תודה

עיצוב גינה בדירת גן, טיפים מהגננים המומלצים של טוב תודה

טיפים לתכנון, הקמה ועיצוב של דירת גן

קרא עוד
איך מעצבים ומפתחים גינה במרפסת או על הגג?

איך מעצבים ומפתחים גינה במרפסת או על הגג?

במאמר יוסבר איך מעצבים ומפתחים גינה "של ממש" במרחב בגובה במרפסת או על הגג

קרא עוד
תכנון גינת נוי

תכנון גינת נוי

במאמר יוסבר כיצד נערכים לתהליך של תכנון גינות נוי, וכן יוצגו סוגים של גינות נוי ואופיים הייחודי.

קרא עוד