צמרת חברה לגינון ופיתוח

9.4
אבי בן גיגי
דשא, דשא סינטטי, עבודות גינון
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק:

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2013

אבי בן-גיגי הוא הגנן שלנו למעלה מחמש שנים ואני לא מוותרת עליו ולא מחליפה אותו באף גנן אחר! אנחנו גרים בבית פרטי עם גינה וחיפשתי גנן שיבצע עבודות תחזוקה וסידור כל פעם כשיש צורך, מכיוון שבעבר היה לנו ניסיון לא טוב עם כמה וכמה גננים החלטתי הפעם לקחת מישהו עם המלצה ממקור ראשון ולא להסתמך על ניחושים - קבלתי ממכרה שלי המלצה חמה על אבי והחלטתי לנסות את שירותיו.
כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלי רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין, ונתן לי הצעת מחיר מעולה. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הגינון הנדרשות, חידש צמחייה ופרחים, גזם, דישן וכו' והוא הקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם בפעמים שלאחר מכן, אבי לא חיפף - עבד כמו שעון וגם היום לאחר חמש שנות עבודה הוא נותן את אותה איכות עבודה ממש כמו בפעם הראשונה. לאבי יש ידיים טובות והוא בקיא בעבודת הגינון והגינה שומרת על מראה רענן לאורך שנים!!!
מעבר לכך אבי גם אדם משכמו ומעלה, מאוד נחמד אדיב ונעים לעבוד איתו. מבחינת המחיר הוא לא הכי יקר ולא הכי זול וכמו שבעלי אומר "בחינם מקבלים כינים" - לא זול אבל משתלם.
אריאלה לייזר.

, דצמבר 2013

לאורך השנים החלפנו מספר רב של גננים שאכזבו, אם באיכות העבודה ואם באחריות אישית ושירות ומאז שמצאתי את אבי, הוא מוכיח את עצמו גם בתחזוקת הגינה כיסוח דשא, ניקוש עשבים, שתילת פרחים בהתאם לעונה, טיפול במזיקי גינה גיזום ודישון וגם הדברים נוספים שנעשים מדי פעם במשך השנים: שתילת עצים, צמחים וכו'. אבי מדייק בזמנים, מגיע כשקובעים איתו, לא מבריז אף פעם ואם יש מקרה שלא יכול, הוא מתאם בזמן אחר ומודיע מראש. אבי מגיע מוכן לעבודה עם כל הכלים והציוד הנדרש וכשהוא מסיים הוא מפנה את הגזם ואם יש גם את הפסולת. הוא מאוד מסודר, נקי, מקצועי ויסודי. עד היום אין לי מילה אחת רעה אחת להגיד עליו - אדם ישר הגון שעושה את עבודתו נאמנה.
רימון אהרונוביץ'.

, אוגוסט 2013

עשר עשר עשר עשר כפול עשר!!!
אבי בן גיגי הוא הגנן שלי קרוב לשש שנים ואני לא מחליפה ולא אחליף אותו בחיים! לפני שש שנים קנינו בית חמוד עם גינה ומאחר שהיינו מרוצים מאיך שהגינה נראתה, לא היינו צריכים לעשות בה שינוי מהותי וחיפשנו גנן רציני שיהיה אחראי בסה"כ על תחזוקה שוטפת של מערכת ההשקיה והגינון.
אם אני לא טועה וזוכרת נכון, הגעתי לאבי בעקבות המלצה שקבלתי ממישהו - מה שנקרא מפה לאוזן. מהפעם הראשונה שאבי ואני נפגשנו, הייתה לי הרגשה שזאת תהיה הכרות של שנים. אבי עשה עלי כמעט מידית, רושם אמין ומקצועי, היה נחמד אדיב ולא עם עיניים גדולות או רודף בצע וביקש על שירותיו מחיר סביר והוגן מאוד.
אבי מגיע אלינו כל שבועיים דואג להכול - השקיית דשא, ניכוש עשבים שוטים, ריסוס מידי פעם, גזימה וסידור של גדר חיה, שמירת ותחזוק של עצי הפרי ניקיון סדר וטיפוח. לגבי השתילים אני קונה בעצמי ושותלת, הגינה הזאת זה אחת האהבות הגדולות שלי ואבי עוזר לי לשמור עליה!
אין עליו! תמיד מגיע בזמן, וגם אם נתקע ולא יכול, הוא תמיד אבל תמיד מודיע מראש ולא מבריז סתם ככה. באמת שהוא נדיר! ממליצה עליו בחום רב!
איריס חרמון

, אוגוסט 2013

אבי מטפל לי בגינה כבר שנה שלישית ברציפות ואני מרוצה מעל ומעבר! אין הרבה גננים שמתמידים בעבודתם ועובדים באותה איכות לאורך שנים!
כמו שאמרתי, לפני שלוש שנים לקחתי את אבי לעשות אצלנו בגינה שינוי דיי גדול, מדובר על גינה בגודל מאתיים חמישים מטר רבוע וחלק מהעבודות שאבי עשה היו : הורדת עצים, גיזום מחדש שתילת צמחים חדשים והקמת גדר חיה. אבי עשה עבודה מעולה! הוא הצליח לשוות לגינה מראה חדש ורענן ומאז הוא מתחזק את גינתי פעם בשבועיים ועושה זאת מצוין!
אני יכול לספר שהיתרון הגדול של אבי, זאת האמינות וזה דבר שחשוב לי מאוד- אני יכול להשאיר אותו לבד וללכת לעבודה או לעיסוקי בראש שקט. אבי מגיע לעבודה בזמן עם צוות נוסף - אבל תמיד נוכח מפקח על העבודה ועובד בעצמו. הוא שומר על הגינה במצב מעולה ואני מבסוט ממנו עד הגג! ממליץ ממליץ ממליץ!
דני.

, יוני 2013

את אבי אני מכירה הרבה שנים, הוא עובד אצלנו בהתמדה תקופה ארוכה ואם הוא מצליח להחזיק כל כך הרבה זמן כנראה שהוא עושה משהו בסדר. הוא מגיע אלינו פעם בשבועיים לערך ועושה עבודה בכל הגינה. כל מה שצריך, מנקה עלים וזבל, מדשן את האדמה, גוזם, מנכש, מסדר את ההשקייה והכל הוא עושה בשקט, בזריזות, בצנעה בלי הרבה טרראם. בן אדם ממש טוב ואיש מקצוע מצויין. אני לא ממש זוכרת איך הכרנו זה כבר היה לפני המון זמן, אבל נדמה לי שזה היה באקראי דרך איזה מודעת פרסומת או משהו כזה. המחירים שלו טובים ונוחים, הוא לא עושה רעש מהכסף, מקבל מה שמגיע לו וזהו, בלי הרבה בלאגן.
אני סך הכל מרוצה ממנו מאוד ואני יודעת שעוד כמה שכנים שלנו עובדים איתו והם גם כן מרוצים. אני ממליצה עליו בחום רב ושיהיה לו בהצלחה רבה.
דורית, אבן יהודה

, יוני 2013

הוא גנן סופר מקצוען, גבר שבגברים, בא עושה את העבודה הולך הביתה, בלי בלבולי מוח מיותרים, לפניו היה אצלי אחד אחר, היה מורח את הזמן, שותה קפה, מעביר את היום, לא הייתה לי סבלנות לשטויות שלו הוא היה איטי ועשה הכל בקושי בקושי, עשה טובה שהוא נושם בכלל, אבל אבי עשר, הוא דייקן וחרוץ כמו שצריך, ככה אני אוהבת וזה מעולה מבחינתי, אני מרוצה ממנו עד השמיים. הוא עושה הכל אצלי בגינה, זו גינה גדולה ויפה, גם בזכותו, בטח, הוא משקיע בגינה, אין אפס, וזה ניכר, ברור, כל מי שבא אליי הביתה מיד רואה את התוצאות ומחמיא לגינה. הוא מסדר את הדשא ואת הצמחייה, ואת הפרחים, ועצי נוי ושני עצי פרי, ומנקה ומנכש ומה לא. תאמינו לי במזל אני נפלתי עליו, לא יודעת איך, ממש משמיים שלחו לי אותו, איפה הייתי מוצאת אחד כזה. והמחירים שלו טובים, בטח טובים, הוא שווה כל גרוש.
אני ממליצה עליו מאוד.
שושנה, נתניה

, יוני 2013

קודם כל חשוב לציין שמדובר באיש מקסים. יש לו ראש פתוח והוא מבין עניין, אני התרשמתי מאוד מהדרך שבה הוא מטפל בלקוחות.
אצלנו הוא עשה עבודה ראשונית של רענון וסידור הגינה ומאז הוא נשאר אתנו בגלל שהיינו כל כך מרוצים והוא מגיע פעם בשבועיים לעשות עבודות תחזוקה אצלנו בגינה. מדובר בגינה גדולה של בית פרטי. היו לנו כל מיני בעיות בעבר עם אנשים אחרים שעבדו אצלנו ולא היינו כל כך מרוצים וחיפשנו מישהו בעל יכולת מוכחת בשטח ולשמחתנו מצאנו את אבי. בתהליך הראשוני הוא היה צריך לעשות עבודה לא פשוטה כי הגנן הקודם עשה עבודה מזעזעת אז הוא היה צריך לטפל בדשא ובעצים ובצמחייה, לגזום ולסדר ולנקות ולשתול, המון המון עבודה והוא עשה זאת בהצלחה רבה מאוד, אז מטבע הדברים רצינו שימשיך לבוא ולעבוד אצלנו. אין בכלל מה להשוות, קודם הגינה הייתה קטסטרופלית עכשיו היא נראית נהדר ממש חמד של גינה, הוא עשה לנו פינת גן יפה יפה. אני מרוצה ממנו מאוד. בטח שאני ממליצה עליו, הוא מוכשר והמחירים שלו סבירים והוא מגיע בזמן והוא קשוב לדרישות, אין בכלל מה לדבר, הוא גנן נהדר ומומלץ מאוד.
גילה, גן יבנה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

התמחויות

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

תאור העסק

מי אנחנו? "צמרת" הינה עסק מהמובילים בארץ בתחום הגינון, העוסקת בעיצוב, תכנון וביצוע גנים, המתמחה במגזר הפרטי. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ניסיון בתכנון עיצוב והקמת גנים, שנצבר בהקמה של מאות גינות פרטיות בסגנונות שונים. "צמרת" מציעה פתרונות עיצוב מקוריים ויצירתיים הן בתחום התכנון האדריכלי והן בעיצוב הצמחייה כל זאת תוך שימוש באלמנטים שונים כגון: סלעים טבעיים, אדני רכבת, בריכות נוי, אבני חיפוי וחומרים טבעיים לחיפוי הקרקע המוסיפים אווירה לגן. אנו מבצעים את כל מרכיבי עבודות הגינון החל מתכנון פיתוח השטח ושלב ההיתרים. דרך תכנון ועיצוב הצמחייה וכלה בהתקנת מערכות השקיה ושתילת הצמחייה. כמו כן, אנו נותנים שירותי אחזקה שוטפת עבודתינו מתאפיינת בסטנדרטים גבוהים ביותר של תכנון ועיצוב וביצוע עבודה. תכנון עיצוב ופיתוח גנים גינות ים תיכוניות, ארץ ישראליות דשא מוכן/סינטטי מערכות השקיה ממוחשבות בריכות נוי כריתה וגיזום אחזקה שוטפת חיפוי קרקע תאורת גן

צמרת חברה לגינון ופיתוח

צמרת חברה לגינון ופיתוח

אבי בן גיגי


9.4

073-2721629
 

צמרת חברה לגינון ופיתוח

אבי בן גיגי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721629 חייג