א.א.ק גינון בע"מ

9.1
איימן קרא
עבודות גינון, דשא סינטטי, דשא
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: רחוב 2, דלית אל כרמל

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  70%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2015

הייתי מרוצה מהשירות של איימן, מדובר בגנן מקצועי מאוד מנוסה שעושה את עבודתו באופן יסודי וברמה גבוהה. לאיימן "א.א.ק גינון בעמ" הגעתי לצורך התקנת דשא סינטטי בגינת ביתי. פניתי למס' אנשי מקצוע ומבין כולם, איימן נראה לי הכי אמין ומקצועי, הוא הגיע לראות את הגינה על מנת להעריך את סכום העבודה ובשונה מגננים אחרים שהיו אצלי, דיבר לעניין והציג לנו את התמונה במלואה.
איימן ישב איתי על סוגי הדשא, נתן לי הסברים לגבי הטיב והאיכות, בחרתי בסוג הדשא מראש שהתאים לרמת ההשקעה הכספית שתכננתי להשקיע בגינה ולמראה אותו רציתי לקבל, דשא של חברת "נפוליאון" - מיוצר בקפדנות כך שייראה כדשא טבעי, דגם חדיש שמיוצר ללא מילוי גומי ובעל צפיפות סיבים גבוהה במיוחד (268,800 למ"ר), גובה הסיבים 44 מ"מ, תחתית הדשא עשויה מיציקת לטקס חומה ורשת פיבר עם חורי ניקוז שמאפשרים למים לחלחל אל האדמה במקום לעמוד על המרבד, בעל מרקם נעים למגע ממש כמו דשא טבעי. המחיר שאיימן רצה על הדשא עצמו כולל ההתקנה היה בהחלט סביר והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
העבודה עצמה נעשתה במקצועיות ובאופן יסודי. איימן הכין את האדמה - ריסס אותה בקוטל עשבייה, פיזר מצע מיוחד והידק אותו באמצעות יריעות ומעליו הדביק והידק את משטחי הדשא. הדשא נראה מעולה! איימן דאג לנקות ולסדר אחריו בתום ההתקנה, הוא ווידא שאני מרוצה ורק לאחר מכן גבה את התשלום - בדיוק המחיר שסגרנו מראש. אני יכול לסכם ולהגיד שאיימן הוא אדם ישר, נוח, קשוב ללקוח ומנומס. נהניתי לקבל ממנו את השירות ואני ממליץ עליו בחום!
אנואר.

, דצמבר 2015

היינו מרוצים מעבודת הגננות של איימן, הוא היה מקצועי, זמין לעבודה וביצע באמת עבודה טובה. מדובר על עיצוב גינה, רצינו לבצע התקנת דשא רגיל ושתילת ערוגות צמחים, חיפשנו גנן מקצועי ואמין ולאיימן מחברת "א.א.ק גינון בעמ" הגענו דרך המלצה אישית. איימן קודם כל, הגיע אלינו כדי לראות את מצב הגינה. נתן לנו תחזית מה הוא חושב שראוי לעשות, ועוד עצות נוספות לעיצוב מחדש שכלל ערוגות צמחים. הוא נתן לנו הצעה כתובה ומפורטת מה העבודה תכלול, אילו חומרים הוא צריך והמחיר שהעבודה תעלה. הוא גם סיכם איתנו יום ושעה לתחילת עבודה.
כמובן שאיימן הגיע בשעה וביום שנקבע (שזה כבר נקודת פלוס אצלו, כי אנחנו רגילים כבר שכל בעלי המקצוע תמיד מאחרים לנו). תוך סה"כ יום אחד של עבודה, הוא ביחד עם צוות שהתלווה אילו - סיימו פשוט הכל (עבדו משעה 07:00 בבוקר ועד שעות הערב). הטיפול שלהם בגינה כלל: הפיכת האדמה, הדברת עשבים, זיבול דישון, יישור והידוק והנחת מרבדי הדשא. בנוסף בוצעה הקמה של ערוגות גינה מסוגננות כולל שתילת צמחים שנבחרו מראש והותאמו לתנאי השטח.
עבודה ללא דופי, שנעשתה מצידו בצורה מאד נאה. הכל תיקתק ותוזמן לפי השעון, וכל בקשה שלי נענתה וטופלה מיד. כמישהו שלמוד ניסיון, עם לא מעט גננים, אני יכול להגיד בשקט שמרבית האנשים שפגשתי הם חסרי סבלנות והרבה פעמים גם לא קשובים ומבטלים את דברי הלקוח. איימן ביחד עם העובדים פשוט שיתפו פעולה באופן מושלם. לא הייתה בקשה שהם לא נענו לה, ופשוט נתנו את הלב.
ממליץ בחום - פואד.

, דצמבר 2015

אני מאוד מרוצה מאיימן קרא, מרוצה מהעבודה, מהמקצועיות ומהשירות החם והאדיב - תענוג לעבוד מולו ואני בהחלט ממליצה עליו בחום. הגעתי לאיימן "א.א.ק גינון בעמ" דרך המלצה אישית, חיפשנו גנן שיבצע אצלנו בחצר סידור של שביל אבני מדרך ושתילת מספר עצי פרי. עשינו סקר שוק קטן לגבי המחירים, שוחחתי אתו בטלפון, איימן ביקש להגיע ולראות את החצר בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר, הוא היה נשמע לי מאד אמין ואיש ישר וכשהגיע לתת את הצעת המחיר הוא הראה לי עבודות קודמות שלו, ייעץ לי לגבי סגנונות התקנת אבני מדרך, איימן בקיא מאוד בפרטים! התרשמנו מאוד וסגרנו על מחיר שהיה לטעמי הוגן וקבענו תאריכים לביצוע העבודה.
ההתנהלות של איימן הייתה יוצאת מן הכלל, מאוד מקצועית, הוא עמד בלוח הזמנים ועבד בחריצות. העבודה כללה: התקנת אבני מדרך, איימן ישר את הקרקע וניקה את השטח, לאחר מכן הניח את אבני המדרך בצורה של שביל. אם אנו מעוניינים לשלב חיפוי קרקע בנוסף, יש לתחום את השביל לאחר הנחת אבני המדרך, ולאחר מכן לבצע חיפוי הקרקע בין הרווחים. בנוסף ביקשנו ממנו לשתול מספר עצי פרי, הקליטה עברה בהצלחה, הגינה היא נראתה נפלא, מאוד מאוד יפה! איימן עמד בכל הציפיות שלי, בסיום העבודה הוא לקח ממני את המחיר שסוכם ובדק שאני שבעת רצון ואם יש לי בקשות נוספות, ואני אכן מרוצה! איימן אדיב מקצועי ואמין, ממליצה בחום!
נור.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

א.א.ק גינון בע"מ

א.א.ק גינון בע"מ

איימן קרא


9.1

073-2721592
 

א.א.ק גינון בע"מ

איימן קרא

9.1

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721592 חייג