אגרומניה גינון

9.4
אריאל תור-פז
עבודות גינון, דשא
אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: נהר הירדן 20, מודיעין

  96%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2018

כבר במשך שנתיים אני עובדת עם אריאל מחברת "אגרומניה גינון" ויש לי רק דברים טובים להגיד עליו - בחור אדיב, אמין, ישר ומוכשר שמבצע עבודה טובה ומקצועית. יש לי גינה פרטית גדולה ואריאל אחראי על תחזוקתה באופן שוטף, הוא מגיע פעם בחודש לפי הצורך (בתקופת הקיץ מגיע פעם בשבועיים) ודואג לנקות, לגזום ולסדר את הגינה. הגינה שלנו קיימת כבר כמעט 20 שנים ואנחנו אוהבים לשתול בה פרחים וצמחייה באופן עצמאי, זה התחביב שלנו ואנחנו מאוד נהנים ממנו. אנחנו מתייעצים עם אריאל לגבי סוגי הפרחים והשתילים והוא תמיד עונה לנו בשמחה ובסבלנות. כשהוא מגיע הוא דואג לנכש עשבים, לגזום עצים ושיחים ולפנות את הגזם מהגינה. היחס שלו אלינו כלקוחות נהדר, הוא בחור מקסים ונעים לעבוד איתו ולהכניס אותו הביתה. גם המחיר שהוא גובה הוגן ולא השתנה מאז שקבענו איתו לראשונה. ממליצה מכל הלב!
נירה.

, אוגוסט 2018

השירות של אריאל הגנן פשוט מצוין, אני מאוד מרוצה וממליץ עליו מכל הלב! יש לי גינה פרטית גדולה שמחולקת לשניים - בחלק הקדמי של הבית ובחלק האחורי של הבית. בחלק הקדמי של הוא התקין טפטפות ומערכת השקיה, שתל פרחים וצמחייה וניקה וגזם עשבייה ישנה. בחלק האחורי הוא גזם שיחים ועצים, ניכש עשבייה וניקה אותה משאריות לכלוך, ממש שדרג את הגינה! הכל נראה נהדר, 2 הגינות מסודרות, מוקפדות ונראות נפלא ואני ממש מרוצה מהעבודה הטובה והאיכותית שהוא ביצע. אני מתכנן להזמין אותו בקרוב לבצע טיפול נוסף ואין לי ספק שגם הפעם הוא יבצע עבודה טובה. בחור מקסים ואדיב ואני שמח להמליץ עליו.
דודי, מודיעין.

, אפריל 2018

יש לי גינה פרטית די גדולה ואריאל מתחזק אותה באופן שוטף כבר שנה, השירות שלו נהדר, הוא אחלה בחור ואני ממליץ עליו מכל הלב. מה שאני הכי אוהב אצל אריאל זה שהוא לא סתם שותל צמחים בגינה אלא ממש מבין את העבודה, הוא שם לב איפה יש צמחים חולים, שותל צמחים לפי עונות ומתאים הכל לאלמנט העיצובי של הגינה. אריאל דואג לחומרי הדברה לפי הצורך, ניכוש עשבים, גיזום ועוד.. הוא מתייחס לגינה ממש כאילו היתה שלו ורואים שהוא ממש אוהב את מה שהוא עושה! תענוג לעבוד עם איש מקצוע כזה! הוא עומד בזמנים כמו שעון שוויצרי, חרוץ, שקדן וגובה מחירים הוגנים - אין דברים כאלה! מומלץ!
אייל, מודיעין.

, אפריל 2018

עם אריאל הגנן אני עובדת כבר בערך שנתיים-שלוש, הוא אחראי על תחזוקה הגינה הפרטית שלי, מבצע עבודה נהדרת ואני ממליצה עליו בחום. מעבר למקצועיות, אריאל איש חמוד ומקסים, נעים לעבוד איתו ולהכניס אותו הביתה. הוא עומד בזמנים שקובעים איתו, מגיע עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש והם מבצעים את העבודה לפי הצורך - שתילת פרחים וצמחייה, גיזום וניכוש עשבים וכדומה.. אריאל מגדיל ראש, הוא יצירתי, יש לו רעיונות יפים והוא משדרג לנו את הגינה בכל פעם מחדש. גם המחירים שהוא גובה הם סבירים ואם אני עובדת איתו כל-כך הרבה זמן זה אומר הכל! בהצלחה אריאל!
שרון, מודיעין.

, נובמבר 2017

אני ממליץ בחום על אריאל הגנן! בעל מקצוע מצויין, יצירתי, מגדיל ראש וכיף לעבוד איתו! לפני מס' חודשים הזמנתי אותו לצורך הקמת גינה השייכת לבניין המשותף בו אני גר, העבודה בוצעה בצורה נהדרת והגינה יפייפיה! העבודה כללה - עבודות גיזום, שתילת פרחים וצמחייה, התקנת מערכת השקיה וכדומה.. הכל בוצע על הצד הטוב ביותר, מעל ומעבר למה שציפיתי. הגינה יפייפיה וניכר שאריאל השקיע את הלב והנשמה בגינה שלנו. בעל מקצוע מצויין, אדיב וישר ואני ממליץ עליו בחום.
איציק.

, אוקטובר 2016

רצינו לרענן את הגינה שלנו בכניסה לבניין, לנקות אותה ולחדש את הצמחיה ולשם כך הזמנתי את אריאל מחברת "אגרומניה גינון". הגעתי אל אריאל דרך המלצה מחברים שהעסיקו אותו והיו מאוד מרוצים מהשירות, מחיר והעבודה שעשה ולכן החלטתי גם להעסיק אותו. אריאל עמד בזמנים, עשה עבודה מאוד יפה, הגינה נראית מאוד מרשימה, ואני מאוד מרוצה מכל השירת שקיבלתי. בנוסף אריאל עיצב לי את המרפסת בבית, גם כאן העבודה בוצעה לשביעות רצוני, המרפסת מאוד מזמינה ויפה.
לין, ירושלים.

, אוקטובר 2016

בעל מקצוע מאוד מומלץ. לאריאל הגעתי דרך המלצה מחברים לאחר שסיפרתי להם שאני מעוניין לעצב את הגינה שלי. אריאל הגיע והחל בביצוע העבודה שכללה ניקיון של הגינה, הנחת מרבדי דשא ושתילת פרחים, התקנת מערכת השקיה פשוטה מאחר ואריאל אמר שלא צריך משהו מפואר מדי בגלל הגודל של הגינה ובנוסף גם בנה לנו פרגולה מעץ. רמת השירות הייתה יוצאת מן הכלל, היחס האדיב והסבלנות, ההקשבה לצרכים שלנו והמקצועיות של אריאל היו פשוט יוצאים מן הכלל. אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי וללא ספק אשתמש בשירותיו בהמשך.
יהודה, ירושלים.

, אוקטובר 2016

את אריאל מחברת "אגרומניה גינון" אני מכיר זמן מה, עוד מתקופת היותי ועד הבית בבניין הקודם שגרתי בו ומאחר ואהבתי את עבודתו הזמנתי אותו אלי לסידור גינתי הפרטית בביתי. העבודה כללה: הקמת גינה וסידור הגינה עם מערכת השקיה, גיזום של הרבה עצים שגדלו פרא והנחת מרבדי דשא. אריאל הגיע בזמן ובשעה שנקבעה, הגיע עם כל הציוד הנדרש לצורך ביצוע העבודה, לא משך יותר מדי את זמן העבודה ועשה עבודה מושקעת ומאוד יפה.
איתי, מודיעין.

, אפריל 2015

בגינה שלנו היו עצים דיי גדולים והמצב שלהם היה לא משהו, הם התייבשו כולם ורציתי לכרות אותם ובמקום לשתול עצים חדשים. לצורך העבודה חיפשתי בעלי מקצוע שעוסקים בגיזום וכריתה באופן מקצועי - מאחר והעצים מאוד גבוהים וגדולים וצריך לשם כך אמצעים מפותחים.
לאריאל "אגרומניה גינון" הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, ואני יכול לספר שמבין כל בעלי המקצוע שפניתי אליהם, הוא רצה את המחיר הסביר מביניהם, סכום הוגן ולא מופרז כמו השאר.
אריאל אפילו הגדיל לעשות בכך שלא הסתפק בתמחור טלפוני של העבודה, אלא בא אלינו כמה ימים לפני, הסתכל במו עיניו על העצים, ישב איתי על העצים החדשים שאני רוצה לנטוע ונתן לי הצעת מחיר קונקרטית ובמקום - בהתאם לגובה של העץ, לגודל שלו, לנוחיות הגישה אליו וכדומה.
העבודה בפועל נעשתה בצורה מסודרת ומאורגנת. העבודה הסתכמה במחיר שעליו סגרנו והכל נעשה באופן מקצועי ביותר.
אני מאוד מאוד מרוצה ולכן ממליץ עליו בחום!
שלמה, מודיעין.

, אפריל 2015

אני מאוד מרוצה מאריאל, הוא הקים לנו גינה יפה, היה מקצועי מאוד וליווה את התהליך במקצועיות ואדיבות - מומלץ בחום!
הגעתי לאריאל דרך חיפוש באינטרנט, באתר שלכם "טוב תודה" חיפשנו גנן מקצועי, שיעשה לנו גינת נוי בחצר הבית. החצר נראתה לא משהו והחלטנו שכדאי להשקיע בה.
עשינו סקר שוק קטן לגבי המחירים של הקמת גינה, שוחחתי אתו בטלפון, אריאל ביקש להגיע ולראות את החצר בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר, הוא היה נשמע לי מאד אמין ואיש ישר וכשהגיע לתת את הצעת המחיר הוא הראה לי עבודות קודמות שלו, המליץ לי על סוג הדשא והשתילים והיה מאוד נחמד! סגרנו על מחיר שהיה הוגן ובגלל שהוא עשה רושם איכותי ואמין סגרתי איתו.
אריאל ניקה את החצר (שטח החצר 100 מ"ר) מכל הלכלוך שהצטבר שם, יישר את הקרקע, הביא קומפוסט לקרקע, דישן אותה, הניח צינורות של טפטפות והדביר את הקרקע ממזיקים וקוטל עשביה. הכין ויישר את הגינה בשביל לשתול את מרבדי הדשא. אח"כ הוא שתל את הדשא צמחיה ועשה לי ערוגות קטנות וחמודות. כשאריאל סיים להקים את הגינה היא נראתה נפלא, מאוד מאוד יפה! הוא לקח ממני את המחיר שסוכם ובדק שאני שבע רצון ואם יש לי בקשות נוספות. ואני אכן מרוצה!
אטיין.

, נובמבר 2014

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מאריאל, מדובר בגנן מקצועי אדיב ומסור - ממליצים בחום!
אריאל הקים אצלנו את הגינה מהמסד עד לטפחות. מדובר בבית פרטי עם גינה די גדולה. אריאל הקים אותה עם כל מה שכרוך בכך. הוא התקין דשא סינטטי (וכמובן יישר את הקרקע ועשה את כל ההכנות הנדרשות לפני התקנת המדשאה), שתל צמחייה, שתל עצי נוי, ערוגות פרחים גם בקרקע וגם באדניות. הגינה נראית נהדר ובאמת נהנינו לקבל ממנו שירות!!!
הכל עבר חלק ובנעימים מאז שהוא הקים את הגינה, אריאל מגיע כשיש צורך לתחזוקה שוטפת. מעבר לתחזוקה שכוללת כיסוח דשא, גיזום וניקיון, אריאל אחראי על העיצוב של הגינה והוא עושה זאת בכישרון רב.
אנחנו מרוצים מאוד מהשירות שלו ולכן ממשיכים לעבוד איתו כבר תקופה ארוכה. מבחינת מחירים, אריאל גובה תשלום סביר למדי ואני בהחלט חושב שמדובר בבעל מקצוע מעולה!
אושרי.

, נובמבר 2014

אריאל בעל-מקצוע נהדר, יסודי מאוד, נחמד ואמין התוצאה לשביעות רצוני המלאה.
חיפשנו בעל מקצוע בתחום הגינון שנוכל לסמוך עליו ויעצב לנו את הגינה בדיוק כפי שאנו רוצים.
את אריאל הכרנו דרך המלצות מפה לאוזן, ידענו שנוכל לסמוך עליו, אריאל מפגין רצינות ואמינות שכבר מהפעם הראשונה שביקר אצלנו הוא רכש את אמוננו.
תכננו לוח זמנים מראש ויצאנו לדרך, אריאל משתמש באיכות טובה של חומרים ולא חוסך בחומרים, את התשלום הוא קובע בהתאם לעלות החומרים והעבודה, אך גם מאוד גמיש ובא לקראת הלקוח.
מבחינת העבודה עצמה, אריאל סידר לנו גינה לתפארת, הוא התקין דשא סינטטי במרכז הגינה, מסביב סידר אדניות, פרחים וחלוקי נחל. בנוסף הוא בנה מתחת לדשא מערכת השקייה ממוחשבת, הקים מסלעה קטנה, שם אבני מדרך ושיחק עם העיצוב באופן אמנותי ממש.
אני מאוד מרוצה מעבודתו, שירות טוב, ללא חיפוף ועם הרבה תשומת לב!
לין.

, נובמבר 2014

יש לנו גינה פרטית בשטח דיי גדול, אבל בגלל שלא הקפדנו על תחזוקה קבועה, הגינה נראתה מאוד מוזנחת ולכן החלטנו לחפש גנן מקצועי שיגיע לבצע שיקום מחדש של הגינה ולאחר מכן יהיה אחראי על תחזוקה שוטפת.
פנינו לאריאל מחברת "אגרומניה גינון" דרך המלצות, התרשמנו שמדובר בגנן מקצועי וקבענו איתו פגישה. יש לציין שאריאל הגיע בזמן (נדיר מאוד לבעלי מקצוע היום) הוא ישב איתנו באופן מסודר ונתן לנו הצעת מחיר לעבודה שכללה: שיקום גינה, שיקום דשא, שתילת פרחים, אדניות, אדני רכבת, חלוקי נחל, טוף ועוד...
את העבודה עצמה אריאל ביצע באיכות ממש גבוהה, חומרים טובים ורואים שיש לו את הידע המקצועי לבצע את ההקמה כמו שצריך.
בסיום העבודה שילמנו לאריאל את המחיר שסוכם ומכיוון שהיינו מאוד מרוצים, החלטנו שהוא זה שיתחזק לנו את הגינה בהמשך.
אריאל מבצע תחזוקה שוטפת פעם בשבועיים. בכל פעם שאריאל מגיע אלינו הוא מקפיד על הזמנים, על עבודה נקייה, מסודרת ויסודית (את הפסולת מהגיזום ושאר הפעולות הוא מפנה) הוא חביב מאוד ונעים לעבוד איתו - ממליץ בחום!
יהודה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-21:00, ו' 08:00-15:30, שבת 20:00-21:30

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

הקמת והחזקת גינות, התקנת מערכות השקייה ודישון,הנחת אבני מדרך וחיפוי קרקע למינהם,אספקת צמחים וחומרים לעבודה עצמית במחירם זולים במיוחד (כולל הדרכה), ביצוע עבודות גיזום והקמת דקים. איבחון מחלות וטיפול בהם אגרונום בוגר הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. התמחות בבעיות קרקע עבודה מול אדריכאלית נוף ניסיון של 10 שנים בתחום

אגרומניה גינון

אגרומניה גינון

אריאל תור-פז


9.4

073-2721622
 

אגרומניה גינון

אריאל תור-פז

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721622 חייג