גינון עם נשמה

9.7
נדב גרוס
עבודות גינון, דשא סינטטי, דשא
אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: ציון 3, חיפה

  95%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  94%

מחיר הוגן

21 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2022

שוחחתי באקראי עם נדב מהאתר שלכם לצורך גיזום עצים בגינה שלי והוא היה נשמע לי אחלה בחור לכן, קראתי לו לבצע את העבודה. ניכר שנדב עבד מכל הלב! הוא הגיע אלי עם הכלים הנחוצים וגם הסביר לי את שלבי התהליך ותפס פיקוד על הכל ובנוסף, גבה ממני מחיר סביר ביחס לתמורה שקיבלתי ובזכותו יצאתי הכי מבסוט שיש. אני שמח שבחרתי בו ולא הייתי מחליף אותו עם שום בעל מקצוע אחר, ממליץ עליו בחיוך גדול, באהבה ובביטחון מלא!
שמשון, חיפה

, אפריל 2022

קיבלתי חוות דעת חיובית על נדב מהשכנים בבית ליד ובעקבות זאת, יצרתי איתו קשר לצורך ניקיון חד פעמי בגינה בבניין והוא עשה עלי רושם של בחור רציני אז בחרתי בשירותיו. נדב גבה מחיר זול והוגן ביחס להשקעה הרבה שלו! הוא השאיר אחריו סביבה נקייה ומוסדרת בצורה מופתית וגם לקח אחריות על הכל ובנוסף, הגיע כמה פעמים כדי לסיים דברים שנשארו פתוחים. מגיעות לו כל המחמאות שאפשר לקבל ואני ממליצה עליו בלב שלם ובלי למצמץ!
חמדה, חיפה

, דצמבר 2021

נדיר למצוא בימינו בעל מקצוע כמו נדב! ראיתי באתר שלכם שהוא גר קרוב אלי אז הזמנתי אותו לנקות את הגינה שלי באופן חד פעמי. נדב הגיע אלי בזמן שסיכמנו ועבד באופן מקצועי, יסודי, יעיל, זריז ונקי והיה קשוב להערות שלי וגם הקפיד על הפרטים הקטנים. מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ודיבר איתי בגובה העיניים ובנימוס. יצאתי לגמרי שבעת רצון מהתוצאה ואני בטוח אשתמש בשירותיו שוב בעתיד, ממליצה!
ברכה, חיפה

, דצמבר 2021

נדב בעל מקצוע נדיר במחוזותינו! הוא מבצע עבורי תחזוקת גינה באופן קבוע ובחרתי בו בזמנו בגלל שהוא נתן לי הצעת מחיר זולה יותר מאחרים והיו עליו המון המלצות טובות. נדב תמיד עושה את העבודה באופן הכי מסודר, נקי, מאורגן, אסתטי ומדוייק שיש וגם מכיר את התחום ממש טוב ובנוסף, הוא איש רגוע, שקט וצנוע ובזכותו אני נהנית להסתכל על הגינה שלי כל פעם מחדש והיא נראית הכי יפה ומטופחת באזור, אני ממליצה עליו בעיניים עצומות!
ענת, חיפה

, ספטמבר 2021

יש לי המון דברים טובים לומר על נדב! הוא מתחזק עבורי את הגינה באופן קבוע כבר תקופה ארוכה והגעתי אליו במקרה דרך אחד מאתרי הפרסום. נדב תמיד מגיע בשעה המדויקת ומבצע עבודה מקצועית, יסודית, נקייה, הוא עושה מינימום רעש וגם קשוב להערות שלי. מעבר לכך, הוא מאוד סובלני, רציני וסימפטי, ניכר שהוא אוהב את העבודה שלו ויש לו המון ניסיון. אני ממליצה עליו מכל הלב, בעל מקצוע שאין בו דופי!
שירה, חיפה

, ספטמבר 2021

אני שמח שבחרתי בשירותיו של נדב! הרמתי אליו טלפון דרך האתר שלכם באקראי לחלוטין לגבי גיזום עץ גבוה וגדר חיה בגינה בבניין והוא היה זמין להגיע אלי מיידית אז קראתי לו. נדב ביצע עבודה מקצועית ביותר! הוא עבד במסירות, רצינות וקפדנות ושמר על כל אמצעי הבטיחות האפשריים וגם לקח אחריות ומעבר לכך, הוא גבה מחיר הוגן וביצע עבודה עניינית וזריזה ואני ממליץ עליו בעינים עצומות, מגיע לו ציון גבוה ממני!
זלמן, קריות

, יוני 2021

היה לי גנן קבוע ורציתי להחליף אותו ונדב הראשון שהרמתי אליו טלפון דרך האינטרנט והיה נשמע מקצועי מאוד אז הזמנתי אותו לכיסוח דשא בגינה שלי באופן חד פעמי. לנדב מגיעות כל המחמאות! הוא הגיע אלי בזמן המדויק ועבד בצורה מקצועית, יסודית, נקייה וזריזה וגם היה קשוב להערות שלי ובנוסף, הוא נתן לי יחס אדיב ומכובד וגם גבה ממני מחיר הגון ביותר ובסופו של יום, השתלם לי לעשות איתו עסקים ואני ממליץ עליו בחום!
אלי, חיפה

, יוני 2021

יצרתי קשר עם נדב דרך אחד מאתרי הפרסום לצורך תחזוקת הגינה שלי באופן קבוע ובגלל שהביקורות שכתבו עליו מאוד הרשימו אותי והוא היה נשמע הכי סימפתי בטלפון וגם סדר הגודל של המחיר שהוא נתן לי היה נשמע סביר, בחרתי בו. יש לי רק מילים טובות לומר על נדב! הוא תמיד מגיע בזמן ומתנהל בצורה יסודית ומקצועית ומעבר לכך, הוא שומר על סביבה שקטה וכל הזמן נותן לי עצות וטיפים איך לשמר את הגינה, הוא אחלה של בעל מקצוע!
ערן, חיפה

, מרץ 2021

קיבלתי המלצה חמה על נדב וגם ביצעתי השוואת מחירים עם בעל מקצוע נוסף לגבי תחזוקה חד פעמית בגינה שלי והוא נתן לי הצעה יותר זולה, אז הזמנתי אותו. נדב ביצע עבודה יסודית לחלוטין! הוא הגיע עם כל הכלים הנחוצים ומיד ניגש לעבוד תוך כדי שהוא מסביר לי את התהליך ומשתף אותי בידע הרחב שלו בתחום ומעבר לכך, הוא היה מאוד אמין, איכפתי ואדיב והרגשתי שאפשר לסמוך עליו, אני ממליצה עליו באהבה גדולה!
תמי, חיפה

, מרץ 2021

נדב באמת בעל מקצוע עם נשמה! הזמנתי אותו לתחזוקת הגינה שלי בעקבות המלצה של קרובת משפחה והייתי מאוד מרוצה לכן, הוא ממשיך לתחזק אותה באופן קבוע עד היום. לנדב מגיע כל השבחים! הוא תמיד עומד בזמנים שאני קובעת איתו ומתקתק את עבודה וגם מקשיב להערות שלי ובנוסף, הוא מבצע אותה בצורה הכי יסודית ומדויקת שיש! הוא בעל המקצוע הכי אידיאלי עבורי ואני מתכוונת להשתמש בשירותיו עוד שנים רבות!
טובה, נשר

, יולי 2020

ביני לבין נדב יש היכרות אישית מוקדמת והוא היה הגנן בבניין בו אני גר, אחת הסיבות שבחרתי בו זה כי ידעתי שיש עם לדבר והוא ביצע עבורי הקמה ותכנון גינה פרטית. נדב דרש ממני מחיר שמאוד התאים לכיסי ומלבד זאת הוא ביצע עבודה באיכות גבוהה! הוא היה איתי בקשר לכל אורך הדרך וגם פירט לי את תהליך העבודה ובנוסף, נתן לי גם המלצות לשיפור נראות הגינה וגם "הגדיל ראש" בנושאים שלא חשבתי עליהם בכלל, כל מי שרואה את הגינה נותן עליה המון מחמאות!
אברהם, חיפה

, יולי 2020

נדב אחד מהגננים הכי נאמנים וטובים שפגשתי! הגעתי אליו בעקבות המלצה שקיבלתי בעבר והוא מבצע תחזוקת גינה כל חודש בבניין בו אני גר שכוללת כיסוח דשא, גיזום עצים, סידור שעון המים ומערכת ההשקייה וכו'. נדב יודע את העבודה על בוריה! הוא מכיר את כל סוגי הפרחים והצמחים ותמיד מייעץ לנו איך לשמור עליהם שלא ינבלו יתרה מכך, הוא איש נחמד ובעל לב טוב ואני ממליץ עליו בחום!
שמעון, טירת הכרמל

, מרץ 2020

נדב נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה מבין כל בעלי המקצוע שאיתם יצרתי קשר דרך אתר מדרג, זאת הסיבה שהחלטתי שהוא יגיע אלי על מנת להוריד עשבייה ששנה לא נגעו בה ולגזום עצים בגינה בבניין משותף בו אני גרה. נדב איש מקסים, נחמד ורגוע, הוא הגיע ממש מהר ועשה עבודה מצוינת וגם סידר וניקה אחריו את הלכלוך שנותר, אין ספק שאחזור להשתמש בשירותיו בעתיד אם אזדקק!
סופי, קריית מוצקין

, מרץ 2020

עברתי לדירה בשכירות שהיו בה שיחי ורדים פראיים שיצאו מכלל שליטה והייתי צריכה לעקור אותם כי יש לי 2 ילדים קטנים וזה לא בטיחותי עבורם, לכן חברה שלי המליצה על נדב. יצרתי אתו קשר, הוא הגיע אלי ועקר עבורי את השיחים והייתי מרוצה ממנו חבל על הזמן, הוא ביצע את העבודה בצורה זריזה תוך שמירה על אמצעי זהירות ואין ספק שהוא נתן לי תחושת ביטחון, מעבר לכך גם התשלום שנדב גבה ממני בסיום העבודה היה הגון מאוד!
הגר, חיפה

, מרץ 2020

נדב תותח בתחומו וכל מילה שאני אומר לא תצליח לתאר אותו! הוא כרת עץ בבניין בו אני גר כי הוא גרם להרבה יתושים להגיע וכבר היה רקוב. מצאתי אותו באתר שלכם והוקסמתי ממנו, הוא נתן לי מענה לכל שאלותיי, יש לו ידע רב בתחום ומעבר לכך הוא קבע איתי יום ותאריך והגיע על הדקה וגם סיים את ביצוע העבודה תוך חצי שעה. נדב עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וגם גבה את המחיר הזול ביותר בשוק, ממליץ!
מורדי, קריות

, אוגוסט 2019

במשך זמן רב חיפשתי גנן שיבצע ניקוי לגינתי ויעצב אותה מעט, ביררתי המון בתחום עד שהגעתי לנדב. כל בעלי המקצוע איתם דיברתי היו יקרים בהצעת מחיר וזמינותם לא הייתה מידית, בחרתי בהצעתו של נדב שהייתה הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית. הוא הגיע בשעה שקבענו, ראשית היחס שלו מדהים, בעל מקצוע שעובד מכל הלב וזה מורגש בתוצאה הסופית. הוא ניקה את גינתי ופינה את כל הגזם, שתל צמחיה, וביצע עיצובים שונים. מאז ועד היום הוא מגיע אחת לכמה זמן ומבצע תחזוק לגינה, השירות שלו ראוי לשבח, בעל מקצוע ישר והגון שפושט כיף לעבוד איתו כל פעם מחדש.
שולמן, חיפה.

, אוגוסט 2019

נדב מבצע עבורי אחזקת גינה אחת לחודש ואני מרוצה מאוד. בפעם הראשונה הוא הגיע לסידור הגינה ולהתקנת דשא סינטטי, הגיע עם כל הציוד הנדרש ופשוט הפך את הגינה שלי ממוזנחת למקום מהמם שכיף להיות בו. ראשית ניקה את הגינה ופינה את כל הפסולת, התקין דשא סינטטי שיצא מדויק והוסיף צבע רב לגינה, שתל צמחייה צבעונית וגזם את כל העצים הקיימים. כל ההתנהלות איתו הייתה מצוינת, עמידה בלוח הזמנים ושירות מכל הלב. מאז ועד היום הוא מגיע אחת לחודש ומתחזק את הגינה, ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות ואני ממליצה בחום.
ליאת, חיפה.

, אוגוסט 2019

על נדב יש לי רק דברים לומר, אדם נהדר ובעל מקצוע שעומד בלוח הזמנים שקובעים איתו ואני מרוצה מאוד. בפעם הראשונה הוא ביצע עבורי ניקיון גינה שהייתה מוזנחת זמן רב, הגיע בשעה שקבעתי איתו והחל בניקיון הגינה, גזם את העצים ופינה את כל הפסולת. לאחר מכן עיבד את האדמה, שתל צמחייה רעננה וצבעונית וביצע עיצובים שונים בגינה. מרוב שהייתי מרוצה מניקיון וסידור הגינה החלטתי שנדב יהיה איש תחזוקת הגינה שלי, הוא מגיע אחת לחודש ומבצע סידור וניקיון גינה ברמה גבוהה מאוד, מומלץ בחום.
נועם, חיפה.

, דצמבר 2018

סוף הדרך! אין דברים כאלה!!! אני מאוד מרוצה מהשירות של נדב הגנן וממליצה עליו בחום! נדב בעל-מקצוע נהדר, הוא מקצועי ואיכותי ורואים שהוא עובד מכל הלב! פניתי אליו לצורך כריתת עץ בגינה משותפת של הבניין בו אני גרה והשירות היה מעל ומעבר למה שציפיתי. הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש ועמל על כריתת העץ במשך זמן לא מבוטל. הוא ממש השקיע מזמנו וממרצו, חפר באדמה כדי להגיע ממש לשורש הגזע ועשה עבודה באמת נהדרת. נדב בחור מקסים, מוכשר וחרוץ ומגיעות לו רק תשבחות! ממליצה עליו בשמחה רבה.
נעמה, חיפה.

, דצמבר 2018

נדב מחברת "גינון עם נשמה" ביצע עבורי שיקום גינה פרטית, אני חייב לציין שהוא שדרג את הגינה שלי בכמה וכמה רמות ואני מאוד מרוצה! נדב עמד בכל מה שהבטיח לנו - הן מבחינת עמידה בלו"ז והן מבחינת איכות העבודה. נדב הגיע בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש ויש ניגש לעבודה, בלי למרוח את הזמן ובלי להתמהמה. הוא גזם, ניכש עשבים, שתל פרחים וצמחייה חדשים, הניח מרבדי דשא טבעי והתקין מערכת השקיה חדשה - הכל בוצע על הצד הטוב ביותר! מעבר למקצועיות, נדב בחור חביב, אדיב ושירותי וההתנהלות מולו היתה מאוד חיובית. אני מרוצה וממליץ עליו בשמחה!
דורון, חיפה.

, דצמבר 2018

עם נדב הגנן אני עובדת כבר מעל לחצי שנה ואני מאוד מרוצה מהשירות האדיב, המקצועיות והיחס החם - מגיעות לו רק מילים טובות ואני ממליצה עליו מכל הלב! יש לי גינה פרטית לא קטנה ונדב מגיע פעם בחודש כדי לבצע טיפול שוטף, הוא גוזם, מסדר, מנקה, שותל ועושה כל מה שצריך כדי שהגינה תראה רעננה ויפה ובכל פעם אני מרוצה מחדש! נדב בחור חרוץ, מוכשר ויצירתי וזה פשוט תענוג לעבוד איתו, ניכר שהוא אוהב את העבודה שלו ועושה אותה מכל הלב. אין ספק שאמשיך לעבוד איתו עוד שנים ואני ממליצה עליו בשמחה!
חדווה, חיפה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

גינון עם נשמה בעל ותק של 7 שנים, נותן שירותי גינון הכוללים הקמת גינה, אחזקה, הקמת מערכות השקיה, גיזום וכריתת עצים, ריסוס נגד כינמת, התקנת דשא סינתטי ובעצם כל דבר שקשור לגינה שלכם והכל תחת שירות מעולה ואדיב המתבצע בעבודה עברית, מכל הנשמה ועם הרבה אהבה וזיקה לתחום ובנוסף, שירות אמין תוך דגש על עמידה בזמנים!

גינון עם נשמה

גינון עם נשמה

נדב גרוס


9.7

073-2721566
 

גינון עם נשמה

נדב גרוס

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721566 חייג