rose עבודות גינון

9.4
חסן מנסור
דשא, עבודות גינון, דשא סינטטי
אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: ת.ד 2342, כפר עוספיא

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, יוני 2014

חיפשנו בעל מקצוע שירכיב לנו יריעות דשא סינטטי בגינה וכמו כן יבצע ניקיון כללי של הגינה, עברתי על בעלי המקצוע באינטרנט והגעתי אופן מקרי לחסן מנסור מחברת "rose עבודות גינון", כבר בטלפון מנסור הרשים אותי לטובה, הוא היה מאוד אדיב ונחמד והיה מאוד מפורט וענייני. לאחר שבדקנו ושמענו הצעות נוספות מצאנו שהצעתו של מנסור גם הוגנת ומשתלמת, התקשרנו שוב וקבענו על תחילת העבודה לימים הבאים.
מנסור דאג לכל פרט הקשור בעבודה, לאורך כל העבודה ההתנהלות שלו הייתה מקצועית, הוא הכין את הקרקע ועשה את כל ההכנות הנדרשות לפני התקנת הדשא, ההתקנה עצמה הייתה איכותית וכמו כן גם הדשא עצמו. הוא הביא איתו פועל נוסף ושניהם היו נעימים מאוד, אדיבים, וחרוצים ועשו את העבודה ביסודיות ובלי להתלונן.
העבודה נראית יפה מאוד ומוקפדת הדשא עצמו נקי ומסודר ועשוי היטב גם בפינות הקטנות. ניכר שמדובר בעבודה ברמה גבוהה. מעבר לכך השירות כולו ניתן בכיף והשאיר לנו חוויה נעימה ומומלצת.
רגב, קרית אתא.

, יוני 2014

אני ממליץ בחום על חסן מנסור!! הוא מתחזק לנו את הגינה של הבית באופן קבוע ואני מרוצה ממנו עד הגג! הגעתי אליו בהמלצה של מכר, שייעץ לי לנסות אותו. ניסיתי בעצמי ולא התאכזבתי!
חיפשתי גנן אמין, גם שירצה לעבוד ויהיה רציני ולא יברח או יעלם לי אחרי חודש, ושגם ייקח מחיר לא מופרז - חסן ענה על כל הציפיות גם בהיכרות הראשונית שלנו איתו וגם במבחן התוצאה ואני מרוצה ממנו מאד.
העבודה של חסן כוללת תחזוקה שוטפת של גינת הבית שלנו ששטחה דיי גדול כולל כיסוח, דישון, שתילת צמחיה, ועיצוב כללי של הגינה, גיזום עצים, תחזוקת מערכת השקיה ממוחשבת וכיוצא בזה. חסן מגיע אלי אחת לתקופה במידת הצורך, לפעמים הוא גם נותן לנו עצות איך לשפר את המראה של הגינה, ואיך לשמר אותה. ניתן לסמוך עליו במאה אחוז, הוא תמיד מגיע בזמן, עובד בזריזות ובחריצות והוא תמיד עושה עבודה טובה, בלי שאפילו אצטרך להגיד לו מה לעשות יש לי אך ורק מילים טובות!
בזכות חסן, הגינה שלנו נראית מטופחת מאוד ואני ממליץ עליו מכל הלב.
מורד, חיפה.

, יוני 2014

אנחנו עובדים עם חסן למעלה משנה, הוא מתחזק את גינת בית הספר שלנו אחת לשבוע ועושה עבודה יוצאת מן הכלל!!!
אני רוצה לציין, שחסן לא היה הראשון שתחזק את הגינה שלנו, לפניו היו לנו ניסיונות לא טובים עם גננים שאיחרו או הבריזו ועשו עבודה חאפרית, לאחר שמצאתי את חסן דרך המלצה מפה לאוזן, אני פשוט מרוצה עד הגג, מהפעם הראשונה שהוא עבד אצלנו ידעתי שמדובר בבחור רציני. מאז הוא עובד אצלנו בחריצות ובאדיקות.
עבודות התחזוקה של חסן נעשות ברמה גבוהה מאוד, הוא עוסק בדברים השוטפים כמו השקיה, גיזום צמחים, ניקיון סביבה, דישון, גיזום דשא, עקירת צמחים, ריסוס נגד מכרסמים וחרקים שונים. וכמובן מידיי פעם הוא מגיע על פי דרישותיי לעצב, לטפח ולשדרג את הגינה - מדובר בכמה פינות נוי, פינת הנצחה לזכר ילד, גדר חיה מסביב, עצים ופרחים.
חסן תמיד מגיע בזמן, אין דבר כזה להבריז, אם הוא לא יכול, הוא מודיע מראש או שולח מישהו במקומו, הוא בחור ישר והוגן, מקצועי והמחיר על עבודות התחזוקה בהחלט משתלם ביחס לטיב השירות.
אני מרוצה מאוד מעבודתו ובטוח שאני אמשיך להשתמש בשירותיו של חסן עוד שנים רבות. ממליץ בחום!
משה, חיפה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

התמחויות

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

תאור העסק

עבודות גינון - אחזקה שוטפת - גיזום עצים - דשא סינטטי - גדרות מעץ. אצלנו תקבלו שירות אמין ועבודה מהלב נשמח להיות בקשר.

rose עבודות גינון

rose עבודות גינון

חסן מנסור


9.4

073-2721926
 

rose עבודות גינון

חסן מנסור

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721926 חייג