שי לעץ

9.7
שי חכים
עבודות גינון
אזור השרון
כתובת העסק: צור יגאל

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2022

שי איש מקצוע מדהים! יצרתי איתו קשר בהמלצת מכר ומאז הוא מבצע גיזום עצים בחצר הקיבוץ באופן קבוע ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו. שי לא רק גובה מחירים הוגנים ביחס לשוק אלא גם עובד בצורה מקצועית, יסודית ומרשימה ברמות אחרות ובנוסף, ניכר עליו שהוא אוהב טבע ושיש לו זיקה רבה לתחום. זו חוויה ממש נעימה לקבל ממנו שירות ואין סיכוי שאחליף אותו בעד אף אחד אחר, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים ובביטחון מלא!
יהודית, ניר אליהו

, דצמבר 2022

שי איש המקצוע הכי טוב שהכרתי! הוא מבצע גיזום עצים באופן קבוע במכון ויצמן בו אני עובד והמליץ לי עליו בזמנו אחד האגרונומים הבכירים בארץ. שי בעל המון ידע וניסיון בתחום והוא גם תמיד מבצע את העבודה בצורה יסודית, מדוייקת, מוקפדת ונקייה ובנוסף, זמין עבורי בכל הזדמנות ושומר על סביבה שקטה ונעימה. זה תענוג עבורי להשתמש בשירותיו ואין לי ספק שאמשיך איתו עוד הרבה שנים, ממליץ עליו בחיוך ועם יד על הלב!
דורון, רחובות

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 05:00-21:00, ו' 05:00-17:00

התמחויות

עבודות גינון

כריתת עצים
עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג

התמחויות

עבודות גינון

כריתת עצים
עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
גינות גג

תאור העסק

"שי לעץ" בעל המון שנות ותק בתחום. מתמחה בגיזום וכריתות עצים מסובכות בטיפוס ללא צורך במנופים , שימור עצים - טיפול בריקבונות וקשירות ענפים מסוכנים, גיזום דקלים , הסרת עצים בשלמותם בהנפה ע"י עגורן/מנוף וכו'. נותן שירות אדיב, אמין, איכותי, מהיר ומקצועי לכל דורש תוך עמידה בזמנים ובנוסף, במחירים משתלמים לחלוטין!

שי לעץ

שי לעץ

שי חכים


9.7

073-2301759
 

שי לעץ

שי חכים

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2301759 חייג