ירוק כהה - תיכנון והקמת גינות

תחומי פעילות
 • עבודות גינון
 • דשא סינטטי
 • דשא
 • בניית דק
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

3 חוות דעת

9.4 3 חוות דעת
9.4

3 חוות דעת

073-2721581
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

יובל

20

אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

מבשרת ציון

תאור העסק

"ירוק כהה" בניהולו המסור של יובל ויצמן בעל מוניטין בותק של 20 שנה בתחום הקמת הגינות. החברה מתמחה בשיפוץ, שיקום והקמת גינות, הקמת מדשאות, התקנת דקים ודשא סינטטי, עיצוב גינות רטרו בשילוב ישן עם חדש, מזרקות אותנטיות, בריכות בנויות וכל אלמנט אשר ישדרג לכם את הגינה לצבעונית ביותר. יובל ידוע במתן שירות אמין, אדיב ומקצועי תוך הקפדה בפרטים הקטנים ומתן תשומת לב לדרישות ורצונות הלקוח.

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 3 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על ירוק כהה - תיכנון והקמת גינות נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

אוקטובר 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

יש לנו גינה בגודל 300 מר וחיפשתי גנן שיתכנן את הגינה ויעצב אותה שמעתי על יובל דברים טובים מחבר שהמליץ וקיבלתי ממנו הצעת מחיר לא גבוהה מדי ולא זולה באופן מחשיד ואני יכול להגיד שהיה שווה כל שקל.
יובל ישב איתי לבנות את התוכנית, הגעתי לפגישה איתו כשאני כבר יודע מה אני רוצה. הוא כיוון אותי והמליץ לי על כל מיני דברים, תוך כדי התוכנית הושלמה וקבענו מועד שבו הוא יתחיל.
העבודה כללה: התקנת דשא רגיל, שתילה של פרחים שונים, חלוקי נחל בין הצמחים, אבני טוף, התקנת מערכת השקיה ממוחשבת ומסלעה. יובל הגיע בזמן שקבענו, עם כל מה שהוא הצטרך כדי לעבוד כמו שצריך. במשך שבועיים הוא עבד הכין את השטח דישן ניקה סידר ושתל ועשה עבודה מעולה, באמת איכותית ומקצועית. כשסיים הוא עבר איתי על הכל, הסביר לי על כל צמח כמה מים נדרש, איך לתפעל את מערכת ההשקיה, איך לתחזק את הדשא ובדק שאני מרוצה ושאל אם יש לי הערות או הארות. מצידי הייתי מאוד מרוצה מהתוצאה, הגינה נראית נהדר, רעננה ומסודרת.
קיבלתי חשבונית שלמתי את המחיר שסוכם, לא היו לי הפתעות לא צפויות לגבי המחיר וקיבלתי אחריות של יובל למענה בכל בעיה שתתעורר. הוא עשה עבודה איכותית, בחור טוב וישר ואני ממליץ לכולם לעבוד דווקא איתו, כי כמו שאמרתי - שווה כל שקל!
בני, מודעין.

שירות: הקמת גינה - מסלעה, צמחייה, דשא ומערכת השקייה ממוחשבת.

אוקטובר 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

פניתי ליובל ויצמן "ירוק כהה" דרך מכר שלי שהמליץ עליו בחום.
הרמתי אליו טלפון לקבוע פגישה, יובל היה מאוד נחמד ושירותי, הציע להגיע לראות את הגינה ולשבת איתי על התכנון והצעת המחיר, קבענו יום ושעה. יובל הגיע אלי עם מספר דוגמאות של דשא סינטטי שהוא הציג לי. הגינה מתחלקת לשני חלקים ויבול הציע לי מה לעשות בכל חלק, אהבתי את ההצעות שלו וסגרתי איתו פחות או יותר על תכולת הגינה, הוא נתן לי הצעת מחיר שהייתה נוחה והוגנת (בדקתי לפניו בעלי מקצוע נוספים והוא היה סביר בהחלט), מלבד כך הוא היה נראה אדם מקצועי והגון, וסגרנו את העסקה.
יובל עמד בכל מילה שלו, התייצב לעבודה בדיוק בזמן שנקבע, עמד בלוחות הזמנים לסיום העבודה, ועשה עבודה יפה מאוד וטובה.
העבודה התחלקה לשניים. בחלק הראשון שגודלו 30 מ"ר יובל הקים מסלעה צמחייה וטוף. בחלק השני שגודלו 70 מ"ר הוא התקין דשא סנטטי צמחייה נוספת. יובל עשה עבודה יפה נקייה ומקצועית שהוסיפה המון יופי לסביבת הבית, הכל בוצע אחת לאחת כפי שסוכם בלי שהייתי צריך לבקש או להזכיר, הוא עבד במרץ, לקח את המחיר שסוכם ועשה לנו גינה לתפארת! ממליץ עליו בחום!
שלומי, רמת-גן.

שירות: הקמת גינה - מסלעה, צמחייה, דשא סנטטי.

אוקטובר 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

הגינה שלנו הייתה במצב סטטי כבר המון זמן ונדרשה לטיפול של גנן מקצועי, מדובר בבית פרטי עם גינה קטנה ונחמדה. היינו צריכים לטפל בצמחייה מסביב לגינה שהתפתחה לכל עבר ובדשא שצמח פרא. חיפשתי גנן מומלץ באזור שלנו והגעתי ליובל דרך המלצה מפה לאוזן. דיברנו טלפונית, סיפרתי לו פחות או יותר במה מדובר והוא נתן לי הצעת מחיר משתלמת ביותר, חשבתי שזה יעלה הרבה יותר מזה והופתעתי לטובה מרמת המחירים. קבענו יום ושעה לביצוע העובדה,
יובל הגיע עם בחור נוסף בשעה שקבענו ויחד הם עבדו על הסידור של הגינה גזמו את הדשא, ניקו את השטח היטב, ועיצבו את הצמחייה מסביב בצורה מרובעת וממש שיקמו את הגינה - היא נראית הרבה יותר טוב ומעבר למה שציפינו.
היינו מרוצים מאוד מהשירות ומהיחס של יובל, מדובר באנשים נחמדים שעשו את העבודה עד הסוף והיה מאוד נעים לעבוד אתם.
מכיוון שהיינו באמת מרוצים לקחנו את יובל שיגיע מדי פעם כדי לסדר את הצמחייה בגינה ותמיד הוא עושה עבודה מצוינת.
דור ממבשרת ציון

שירות: תחזוקת גינה- בית פרטי