27

ספקי שירות בתחום חשמלאים

עבודות חשמל ביתיות - עשה ואל תעשה

ישנן עשרות עבודות חשמל נפוצות בבית, חלקם דורשות תכנון מראש, וחלקם לא. אז אלו עבודות חשמל ביתיות קיימות? מה חשמלאים מוסמכים מספקים? והאם ניתן לפתור את חלקן לבד? כל התשובות במאמר שלפניכם

עבודות חשמל ביתיות – עשה זאת בעצמך

עבודות חשמל הן עבודות עדינות שדורשות התעסקות טכנית במתחים, אנרגיה, וכמובן זרמים חשמליים. העבודות יכולות להיות פשוטות ומסובכות כאחד, תלוי במורכבות העבודה ובדרישות מצד הלקוחות. ברוב המקרים, העבודות מבוצעות על ידי חשמלאים מוסמכים ומוכשרים בבית הלקוח. המחיר עבור עבודות חשמל ביתיות כפופות בהתאם לכמות השעות בבית הלקוח, ובהתאם לרכיבים שיש להחליף או להתקין.

עבודות חשמל נפוצות בבית – אילו עבודות קיימות?

בשנת 2021, הצטברות המכשירים והטכנולוגיה בבתים פרטיים עלו משמעותית, ואיתם נוצרו הבעיות – עומסים על גבי תשתיות החשמל, דרישות להתאמות חשמליות בבתים הפרטיים, וכמובן שינויים דרסטיים. ישנן עשרות עבודות חשמל נפוצות בבית, חלקם דורשות תכנון מראש, וחלקם לא. אז אלו עבודות חשמל ביתיות קיימות? מה חשמלאים מוסמכים מספקים? הנה כמה שירותים: החלפה או הוספה של שקעי חשמל, תיקון קצרים בחשמל, החלפת לוחות חשמל או הזזתם, בדיקת ארקה בבית, החלפה של פחת, ועוד הרבה. העלות עבור ביקור חשמלאי מוסמך בבית הלקוח עומדת על בין 250-300 ₪ לכל היותר.
כאשר אתם נדרשים לבחור חשמלאי מוסמך כדאי להתחשב בשלושה פרמטרים: ניסיון, מקצועיות, והמלצות. בחירה של חשמלאי ללא התחשבות בפרמטרים המצוינים יכולה להוביל לכישלון. בחירה בצורה אקראית רק תעלה את הסיכויים לרעתכם. מחירון עבודות חשמל משתנה בהתאם לעבודת החשמל אצל הלקוח, בהתאם למורכבות העבודה ובהתאם לשעות העבודה הנדרשות. ניתן לעיין בדף "מחירון עבודות חשמל" במטרה לקבל תמונה רחבה אודות המחירים המשוערים לצרכן.

האם ניתן לסדר דברים קטנים בצורה עצמאית – התשובה

במרבית מהפניות שלנו, השאלה הנפוצה ביותר היא האם ניתן לסדר דברים קטנים לבד? התשובה היא – אם יש ספק אז אין ספק. ברוב המקרים, אם מדובר על בעיות קטנות תוכלו לפתור אותם באמצעות ידע בסיסי, אך מכיוון שמדובר בחיי אדם אנו ממליצים לכם לא לקחת סיכונים מיותרים. לכן עבודות מורכבות יהיו כרוכות בחלקים יקרים ובשירותי בעל מקצוע מוסמך. אז אלו דברים ניתן לסדר בצורה עצמאית? הנה כמה דברים שתוכלו לעשות בעצמכם: איתור של נפילות חשמל קטנות וכמובן איתור ופתירת עומסים קטנים. ברוב המוחלט של המקרים, מדובר על תקלות קטנות שלא ידרשו ממכם ציוד יקר, אם זאת, תצטרכו ידע בסיסי-עד בינוני.
בנוסף, תוכלו להיעזר במידע הקיים ברשת, בקריאה של מאמרים, בהסתכלות של סרטוני וידאו, ובעזרים. האחריות על הנעשה היא על ידי הלקוח בלבד, אם אתם חוששים כדאי להיוועץ עם חשמלאי מוסמך. במידת הנדרש, אם אינכם מסוגלים או יודעים לטפל בבעיה כזו או אחרת, כדאי להזמין חשמלאי עד הבית. שימו לב: מערכות החשמל והתשתית היא מורכבת, דורשת הבנה, וניסיון קודם! אין הזדמנות שנייה, אין מקום למשחקים. הזמנת בעל מקצוע או חשמלאי תהיה בחירה מצוינת, תחסוך לכם אי נעימות וכאבי ראש מיותרים.

למה צריך הנדימן מקצועי – כל הסיבות הקיימות

כשמדובר בתיקון תקלות חשמל קטנות - קיימים תחליפים עבור חשמלאים מוסמכים לפתרון הבעיה, הכירו את ההנדימנים המקצועיים. מדובר על בעל מקצוע עם הסמכה ראשונית לטיפול בתקלות חשמל קטנות. באמצעות בחירה של הנדימן עם הסמכה מתאימה, תוכלו להזמין בעל מקצוע גם לעבודות החשמל השונות, וגם לעבודות הבית המורכבות ביותר – שתי ציפורים במכה אחת.
כעת, לשאלה הנפוצה ביותר –

למה צריך הנדימן מקצועי? הנה כמה סיבות מוצדקות לבחירה:

01. ניסיון ומקצועיות – לא תמיד יש בידינו את הניסיון והמקצועיות המתאימה, במיוחד במורכבות של עבודות חשמל קטנות ועבודות ביתיות כאלה ואחרות. בעקבות זאת, ניתן לפנות להנדימן עם ניסיון רב.


02. הכל במקום אחד – אם אתם זקוקים ליותר מעבודה אחת או אם אתם זקוקים לעבודות תיקון ביתיות כלליות וגם לעבודות חשמל קטנות, בעל מקצוע מוסמך יכול להיות פתרון מושלם: גם עבודות חשמל וגם עבודות ביתיות! הכל במקום אחד.


03. שירות אישי – לעומת בחירה של חברה או רשת גדולה, הנדימן יספק לכם שירות אישי וצמוד. ברוב המקרים, חברה או רשת עסוקה בעשרות פניות יומיות ולכן שירות הלקוחות יהיה קצת לחוץ ולא שירותי. ולכן, בחירה של אדם אחד תהיה הבחירה הטובה ביותר – הן ברמת השירות, והן ברמת היחס האישי.

בעל מקצוע כזה יספק לכם עבודות חשמל קטנות, יעניק לכם יחס אישי, ויטפל בכל הבעיות הקשורות בבית – חשמל, אינסטלציה, הרכבת ריהוט, ועוד.
כל מה שאתם צריכים לבית במרחק.
לקבלת מידע נוסף, התקשרו לחברת טופ הנדימן, מומחית בפתרון בעיות בבית.

בהצלחה!

27

ספקי שירות בתחום חשמלאים

מצא בעל מקצוע

חשמלאים מומלצים תל אביב

איוון חשמלאי
איוון חשמלאי

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

לאיוון הגעתי בעקבות
המלצה של חבר, הוא ביצע עבורי התקנה של לוח חשמל חדש בבית כולל תשתית. איוון בעל מקצוע חרוץ, אדיב, בעל ידיים טובות ומבין עניין בתחום שלו. מבחינת הזמנים היה איחור קל אבל הכל מתגמד לעומת התוצאה שקיבלתי והעבודה המקצועית שלו.

אל עבודות חשמל
א.ל עבודות חשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

יצרתי קשר עם
ארסן בעקבות הפרסום שלו בדפי זהב והוא היה נשמע לי מאוד אמין ונתן לי הצעה שהתאימה לי בול עבור התקנת לוח חשמל חדש ביחידת דיור לכן, לקחתי אותו. ארסן הגיע אלי בזמן וביצע עבודה לא פחות ממצוינת!

חשמל שרוני
חשמל שרוני

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 30

חוות דעת

יהושע החשמלאי בן
אדם צנוע, עושה עבודה נהדרת, ובמחירים ממש סבירים.

אומי שיפוצים ואחזקה
אומי שיפוצים ואחזקה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

לפני כניסה לדירה
החלטנו על התקנת מזגן מיני מרכזי ולשם כך היינו צריכים הנמכת תקרה. מס'' חודשים לפני כן חבר טוב שלי השתמש לשיפוץ קל בשירותים של מיקי ולכן מבין מס'' בעלי מקצוע שכולם נתנו פחות או יותר אותה הצעת מחיר, בחרתי דווקא במיקי - ראיתי מה הוא מסוגל לעשות מבחינה מקצועית.

גאקי חשמל ואינסטלציה
ג'אקי חשמל ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

ממליץ מאד!! בא
לבצע אצלי חיבור של מזגן חדש לנקודות חשמל. עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן, וגם המחיר שדרש היה מאד הוגן.

בר קירור ומיזוג
בר קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

במקצועי אני קבלן
ולכן אני יודע שבמיוחד בתחום המיזוג חשוב מאוד מקצועיות ואמינות ולכן רק בהמלצת חבר פניתי לטכנאי שלא הכרתי לפני כן. התקשרתי לשגיב מחברת "בר קירור ומיזוג" וכבר באותו יום (יום שישי) הוא הגיע יחד עם בחור נוסף עם כל הציוד והכלים על מנת לבצע את התיקון.

אבי חשמל
אבי חשמל!!

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 46

חוות דעת

אבי הוא חשמלאי
זהב!! ביצע עבודה מעולה, בזמן מאד קצר. היה אדיב, נתן הסברים כשצריך, עבד עם הרבה סבלנות ואפילו הצעת המחיר שלו - הייתה מאד מאד סבירה ביחס לשאר!!

שיפוצי השרון
שיפוצי השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך שיפוץ כללי בדירה שלי ויצרתי קשר עם איגור בעקבות המלצה שקיבלתי, הוא עשה עלי רושם מצוין וקנה אותי עם טוב הלב שלו לכן, סגרתי איתו את העבודה. איגור לא אכזב אותי לשנייה!

גרסי יואל עבודות חשמל
ג'רסי יואל עבודות חשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

אני מכיר את
יואל מאז שהייתי קטן ויכול לומר בביטחון שהוא הכי מקצוען שיש! הוא מטפל לי בכל בעיות החשמל בדירה ולאחרונה, הייתה לי הפסקת חשמל והוא תיקן את הלוח. יואל לא רק אמין והגון אלא גם יודע לאתר את התקלות במהירות ומוצא פתרונות יעילים לכל בעיה!

אבי החשמלאי
אבי החשמלאי

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 20

חוות דעת

על אבי החשמלאי
יש לי רק דברים טובים להגיד - מעבר לכך שהוא בעל מקצוע מעולה הוא גם בחור אדיב, אמין וישר עם יחסי אנוש מצויינים. הזמנתי אותו מס' פעמים לתיקוני חשמל שונים בביתי ובפעם האחרונה לצורך התקנת גופי תאורה.

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 17

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

אלי שירותי חשמל
אלי שירותי חשמל

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 27

חוות דעת

מרוצה מאוד, יחס
אישי וחברי (וזה חשוב), אמין מאוד וגם מבחינה מקצועית אלי מעולה פלוס - ממליצה מכל הלב!

עמית גל עבודות חשמל
עמית גל עבודות חשמל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

מרוצה מהשירות של
עמית, עמית הוא אמין מאוד, מגיע בזמן מקצועי, יודע לפתור תקלות אונסייט - אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. אנחנו עובדים עם עמית כבר המון זמן הוא חשמלאי הבית, איש מקצוע מצוין, אמין וטוב.

חשמל נתניה
חשמל נתניה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

עבדתי עם מארק
הרבה שנים! הוא ביצע את כל עבודות החשמל ב2 בניינים שבהם הייתי מנהל התפעול והייתה זו חוויה מאוד נעימה. יצא לי להכיר הרבה בעלי מקצוע אבל אני יכול לומר בפה מלא שמארק היה הטוב ביותר!

בני שרותי תיקונים
בני שרותי תיקונים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 46

חוות דעת

אני רוצה להודות
לבני על טיפולו המסור והשירות האדיב שהוא העניק לי. ברשותי מקרר מסוג אמקור, לאחרונה הרחתי ריח לא נעים שמגיע מהמקרר, בתחילה חשבתי שמדובר במזון מקולקל שנשאר במקרר זמן רב, אך לאחר שערכתי ניקיון מסיבי והוצאתי את כל דברי השתייה והמזון הבנתי כי זה קשור למקרר ולא למזון שבתוכו.

חשמלאי מוסמך איציק סייג
חשמלאי מוסמך איציק סייג

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

איציק ביצע עבורי
התקנה של דוד חשמל חדש מכיוון שהקודם כבר לא עבד ותיקן מספר דברים בארון חשמל של הבניין. הגעתי אליו בעקבות המלצות רבות של חברים.

יאיר נוסרי
יאיר נוסרי

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יאיר בעל מקצוע
ראוי לשבח! הזמנתי אותו בעקבות המלצות רבות מפה לאוזן להחלפת מפסק בדוד שמש והוא קודם כל ביקש שאשלח לו תמונות של הבעיה ולאחר מכן, נתן לי הצעת מחיר סבירה אז הזמנתי אותו.

אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר
אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 58

חוות דעת

כאשר אני ובעלי
הבחנו שהמאוור שברשותינו מסוג haier, אינו פועל כראוי ידענו למי אנו צריכים לפנות. את עידן אנו מכירים כבר תקופה ארוכה, ובכל פעם בה אנו נתקלים בבעיה זו או אחרת באחד ממכשירי החשמל אני ובעלי יודע כי איש השירות שלנו הוא עידן "מעידן הזהב".

מיכאל שיפוצים
מיכאל שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 8

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך הנמכת תקרת גבס ובמקרה נתקלתי בפרסום של מיכאל, לאחר שיחת הטלפון הוא הגיע לפגישה והרשים אותי מאוד! בנוסף, הוא גם נתן לי הצעת מחיר הוגנת לחלוטין. אין לי מילה אחת רעה לומר על מיכאל!

חשמל גליק
חשמל גליק

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 3

חוות דעת

אני מאוד ממליץ
על "חשמל גליק". דן התקין אצלי מנורות בבית, מדובר בבעל מקצוע מאוד אמין ונחמד, מאוד מקצועי ומיומן, עשה עבודה מעולה ומאוד יפה. הוא עומד בזמנים, מגיע מוכן עם כל הציוד הנדרש, והמחיר מאוד סביר.

מזרחי עבודות חשמל ותקשורת
מזרחי עבודות חשמל ותקשורת

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

עובד איש מקצוע
ישר והגון - בעל מקצוע מהשורה הראשונה, אין הרבה אנשי מקצוע כאלה אמינים בתחום! אני מכירה את עובד כבר תקופה דיי ארוכה, אני עובדת עם הרבה בעלי מקצוע ומבחינת תיקוני חשמל אני יודעת שעובד חשמלאי מקצוע מעולה, שלא מתפשר על קוצו של יוד, אדם יסודי ונמרץ, שאוהב את עבודתו ומבין אותה על בורייה.

טקקונדשיין מישל בשני
טק-קונדשיין (מישל בשני)

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 3

חוות דעת

את מישל הטכנאי,
גילינו לפני כשנה, כשבא לעשות לנו עבודת התקנה של מזגנים עיליים בשני חדרי שינה של הבית. אלו מזגנים חדשים, שבדיוק רכשנו, ואני ובעלי חיפשנו מתקין אמין, שגם לא יהיה יותר מדי יקר.

מכלול  עבודות חשמל ותקשורת
מכלול - עבודות חשמל ותקשורת

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 10

חוות דעת

מרוצה מאוד, שגיא
זמין, נענה מהר לקריאות שלי, תמיד סבלני אדיב מקצועי נותן הסברים ולמישהו כמוני בעל עסק ומשרדים זה עניין חשוב לדעת מה קורה במתחם העסק שלי ואני מעריך את שגיא על היחס ועל העבודה המקצועית, הוא מלווה אותי בכל דבר ועניין ותמיד נותן מענה ופתרון לכל דבר - ממליץ עליו מכל הלב!

אג חשמל
א.ג. חשמל

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

אגס שירותי חשמל
אגס שירותי חשמל

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 3

חוות דעת

את חיים החשמלאי
הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך תיקוני חשמלי שונים בבית כולל החלפת בתי מנורה. אני כבר לא זוכר איך הגעתי אליו אבל אני בהחלט שמח על-כך. מדובר בבעל מקצוע איכותי וניכר שהוא מכיר את העבודה על בוריה.

יעקובוביץ דודי חשמלאי
יעקובוביץ דודי חשמלאי

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 12

חוות דעת

דודי החשמלאי בעל
מקצוע משכמו ומעלה, הוא עושה אצלנו בבניין את כל עבודות החשמל וכולנו מרוצים עד הגג - מומלץ בחום!

עח חשמל ושפוצים
ע.ח חשמל ושפוצים

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 4

חוות דעת

מרוצה ממנו מאוד,
עאדל בחור עשר, מקצוען, מבצע עבודה נקייה, באמת עושה עבודה מהלב, אפילו שאם צריך לעבוד עוד יום על כל העבודה הוא מוכן לבוא לקראת, עבודה מושלמת מהלב ואיכות גבוהה כמובן.

וולטק  פתרונות חשמל מתקדמים
וולטק - פתרונות חשמל מתקדמים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

אני ממליצה על
מוטי בחום! הגעתי אליו על סמך המלצה של חברה שנעזרה בשירותיו, התרשמתי מהיכולות שלו, ומרמת המקצועיות שלו מאד לטובה, ובהחלט אם אזדקק לחשמלאי בעתיד, לא אהסס לקרוא לו שוב.

"האם ניתן לסדר דברים קטנים לבד? התשובה היא – אם יש ספק אז אין ספק"

"עבודות חשמל הם עבודות עדינות שדורשות התעסקות טכנית במתחים, אנרגיה, וכמובן זרמים חשמליים"

"הזמנת בעל מקצוע או חשמלאי תהיה בחירה מצוינת, תחסוך לכם אי נעימות וכאבי ראש מיותרים"

כתבות ומאמרים

כל המידע על תכנון חשמל נכון ותאורה לבית

כל המידע על תכנון חשמל נכון ותאורה לבית

המאמר נכתב על מנת לתת מושג מה עליכם לעשות וכיצד לנהוג כדי לבצע תכנון חשמל נכון לבית שלכם, לבחירת תאורה לפנים ולחוץ וכדי שתכירו כמה שיותר מונחים ומושגים בתחומים אלו.

קרא עוד
המדריך השלם למונה חשמל ושעון שבת - טיפים ונקודות חשובות

המדריך השלם למונה חשמל ושעון שבת - טיפים ונקודות חשובות

כיום קיימים בשוק מגוון מוצרים והתקנים חשמליים שיכולים לעזור לכם לנטר ולפקח על צריכת החשמל שלכם במאמר שלפניכם נרחיב על שניים מתוכם - מונה חשמל ושעון שבת.

קרא עוד
שקע ותקע - כל המידע הנחוץ על נקודת חשמל

שקע ותקע - כל המידע הנחוץ על נקודת חשמל

כאשר אתם מתעסקים עם חשמל, הבטיחות היא זו שצריכה לעמוד לנגד עיניכם ולהנחות אתכם בכל פעולה שאתם עושים, גם בפעולות הטריוויאליות ביותר כמו להכניס תקע לשקע. במאמר הבא תמצאו את הכל על נקודת חשמל, שקעים ותקעים.

קרא עוד
המדריך לביקורת חשמל של חברת החשמל - תקלות חשמל וטיפים

המדריך לביקורת חשמל של חברת החשמל - תקלות חשמל וטיפים

מאמר זה יסביר מהי ביקורת חשמל של חברת החשמל, באיזה תקלות חשמל נזדקק לאחת כזו ומתי בדיוק צריך להזמין אחת - מבטיחים תשובות לכל השאלות.

קרא עוד
כל הטיפים החשובים לתקלות חשמל בחורף

כל הטיפים החשובים לתקלות חשמל בחורף

בחורף אנו תלויים יותר במכשירי החשמל ולכן רצוי מאוד שהם יתפקדו באופן חלק וללא תקלות חשמל. מאמר זה יסביר כיצד ניתן להכין את הבית לקראת העונה הקרה, וייתן טיפים לבטיחות חשמל בחורף.

קרא עוד
קצר בלוח החשמל? בעיית הארקה? מה זה וולט? - כל התשובות במילון המושגים שלנו

קצר בלוח החשמל? בעיית הארקה? מה זה וולט? - כל התשובות במילון המושגים שלנו

אז אם אתם רוצים לדעת מה ההבדל בין ואט לוולט, או מה זה בדיוק ממסר פחת, הארקה או קצר חשמלי בלוח החשמל המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

קרא עוד
תלת פאזי - כל המידע על חיבור חשמל תלת פאזי

תלת פאזי - כל המידע על חיבור חשמל תלת פאזי

אם אתם מבקשים להגדיל את זרם החשמל לבית יש לכם שתי אפשרויות: מעבר מ-25 אמפר ל-40 אמפר ומעבר מחד פאזי לתלת פאזי. במאמר הבא נרחיב על אפשריות אלו ונציג את היתרונות והחסרונות של חד פאזי ותלת פאזי.

קרא עוד
לא זול, אבל מציל חיים – מחירי עבודות חשמל

לא זול, אבל מציל חיים – מחירי עבודות חשמל

לשאלה כמה עולה עבודת חשמל אין תשובה אחת. כבר כתבנו שיש מגוון עבודות מעלות ביקור חשמלאי ועד תיקון, התקנה או החלפה, ולכן טווח העלויות הוא עצום, במאמר הבא נענה על כל השאלות של מחירי עבודות חשמל.

קרא עוד