עמית גל עבודות חשמל

תחומי פעילות
 • חשמלאים
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

3 חוות דעת

9.4 3 חוות דעת
9.4

3 חוות דעת

073-2721503
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

עמית

25

אזור מודיעין והסביבה

האלמוגן 28 מודיעין

תאור העסק

ביצוע כל עבודות החשמל: משרדים, שיפוצים, תקלות חירום, התקנות. מומחה ללוחות חשמל מומחה לתאורת גינה. התמחות ב-לדים.

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

זמין עכשיו לעבודה
סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 3 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על עמית גל עבודות חשמל נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

מאי 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

עמית גל חשמלאי מצוין, מכל הבחינות, מהירות זמינות, מחירים נוחים! מדובר בחשמלאי מעולה, הוא בקיא בכל הקשור לעולם החשמל, הוא יודע לפתור כל תקלה ובעיה ונותן שירות באמת מכל הלב - ממליץ עליו בחום!
מדובר בשירות לבית ולעסק, תיקונים של בעיות חשמל או ביצוע עבודות, לפני 20 שנה חיפשנו חשמלאי אמין ומקצועי וקיבלנו על עמית גל חוות דעת מצוינת ממישהו שעבד איתו, הוא אמר לנו שמדובר בחשמלאי מעולה שפותר בעיות באופן מקצועי, התרשמתי מחוות הדעת וכך בעצם הגענו אליו.
מהפעם הראשונה הוא הרשים אותי לטובה, הגיע בזמן עלה על הבעיה במהירות וסיפק תוצאה במחיר הוגן. מאז ועד היום, כבר 20 שנה אנחנו נעזרים אך ורק בעמית בכל הנוגע לענייני החשמל בבית ובעסק. אני יכול לספר שהוא חשמלאי עם ניסיון רב, הוא בקיא בכל סוגי התיקונים, אין משהו אחד שהוא לא הצליח לפתור בדרך זו או אחרת. מבחינת זמינות, עמית עשר - הוא מגיע בזמן מתקתק את העניינים ולא גורר אותנו. אני מרוצה מהעבודה שלו, מהזמינות והמחירים ונמשיך לעבוד איתו עוד שנים רבות - ממליץ מכל הלב!
אמיר.

שירות: שירות חשמל לבית ולעסק

מאי 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני עובד עם עמית כבר למעלה משבע עשרה שנה! עמית בן אדם אמין מאוד, נחמד, מקצועי אין מה להגיד רק דברים טובים. כמו שציינתי, אני מכיר את עמית המון המון שנים ותמיד ללא יוצא מן הכלל, השירות שלו מעולה. הקפצנו אותו בכל שעות היממה, גם במקרי חירום אם יש בעיות חשמל הוא תמיד מגיע. בעל-מקצוע מצוין מכל הבחינות, אחרת לא היינו ממשיכים לעבוד איתו כל כך הרבה זמן.
מדובר בעבודות חשמל מגוונות לבית כגון ביצוע עבודות תיקונים כמובן ביצוע עבודות חשמל תאורה, העברת חיווט, קווי חשמל ועוד. אני יכול לספר שעמית אמין מאוד, לו"ז אצלו זה לו"ז, הוא דייקן מאוד, בעל-מקצוע שאפשר לעבוד איתו בראש שקט, יודע לבצע את כל עבודות חשמל, מורכבות פחות ומורכבות יותר, הוא עושה את העבודה ישר ולעניין, בקיצור אפשר לסמוך עליו בכל מצב. במהלך חיי יצא לי לפגוש כ"כ הרבה בעלי מקצוע, אבל אף אחד לא משתווה לעמית - מדובר בבעל מקצוע מכובד, מסביר פנים, אדיב ומעל הכל ישר! תמיד ידעתי שאם אני לוקח אותו לעבודה אני מקבל את התוצאה הכי טובה במחיר סביר!
עמית יודע את העבודה על בורייה, הוא תמיד מוצא פתרונות לכל דבר ועניין גם אם מדובר בעניינים לא קונבנציונליים ואני חוזר ואומר שכשעובדים איתו זה פשוט להיות בראש שקט! ממליץ עליו באמת מכל הלב!
גד.

שירות: תחזוקת חשמל

מאי 2016

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

מרוצה מהשירות של עמית, עמית הוא אמין מאוד, מגיע בזמן מקצועי, יודע לפתור תקלות אונסייט - אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.
אנחנו עובדים עם עמית כבר המון זמן הוא חשמלאי הבית, איש מקצוע מצוין, אמין וטוב. עמית איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו בבית ובעסק אין ספור עבודות חשמל גדולות וקטנות, אני יכול לספר שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה.
עמית ביצע אצלנו התקנת נקודות חשמל חדשות, תליית מנורות ועוד. מלבד זאת הוא מעניק פתרון לתקלות שונות, עמית תמיד עולה על הבעיה המדויקת, הוא אף פעם לא טועה ולכן לא היה צריך לחזור על תיקון פעמיים! מבחינת חלקים - הוא מחליף רק כשצריך, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות! מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים - לא גבוהים מידי ולא זולים מידי, מדובר בבעל מקצוע שיש לו את הידע והבקיאות בכל מה שקשור לענייני חשמל - כמו שאמרתי, המלצתי עליו גם לחברים ולמשפחה וכולם ללא יוצא מן הכלל, מרוצים ממנו מאוד! הלוואי וכל בעלי-המקצוע בארץ יראו ככה!
אופיר.

שירות: עבודות חשמל לבית