חשמל שרוני

9.4
יהושע שרוני
חשמלאים
אזור השרון
כתובת העסק: עמק חפר 1, כפר סבא

  97%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

25 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2019

עם יהושע אני עובד כבר שנים ואני מרוצה מעבודתו המקצועית מאוד. הוא מבצע עבור החברה בה אני עובד עבודות חשמל שונות במשרדים. מגיע תמיד בזמן, מבצע התקנת נקודות חשמל והוספה של לוחות חשמל. בכל פעם שאנו מוסיפים עוד משרד בחברתנו אני ישר מתקשר אליו והוא מגיע בזמינות קצרה. יהושע מקצועי ואמין ברמות שלא ניתן לתאר. המחיר שגובה תמיד הוגן והתוצאה הסופית שווה הכל. בעל מקצוע הכי מומלץ שיש.
ברוך, כפר סבא.

, אוגוסט 2019

יהושע אדם זהב, בעל מקצוע ישר ואני מרוצה שהגעתי אליו. הוא ביצע עבורי התקנת נקודות חשמל בדירתי החדשה והתקנת גופי תאורה. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, ראשית היחס שלו נהדר, מסביר כל דבר שמבצע וקשוב לצורכי הלקוח. הוא ביצע התקנת נקודות חשמל בחדרי השינה בביתי, בדק ווידא מספר פעמים שהכל הותקן כמו שצריך ולשביעות רצוני. לאחר מכן החל בהתקנת גופי התאורה שרכשתי, העבודה שלו נקייה ומסודרת ואחרי שסיים דאג להשאיר מקום נקי ומסודר. המחיר שגבה היה הוגן והתוצאה הסופית שווה כל שקל, אני מרוצה וממליצה מכל הלב.
זיוה, כפר סבא.

, ינואר 2019

צלצלתי ליהושע לגבי תיקון קצר בדירתי ותיאמנו מועד להגעה, למזלי הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום, מיד ניגש ללוח החשמל הראשי וראה שאחד המפסקים לא מותקן ומותאם כראוי למפסק התלת פזי שבלוח. הוא ביצע החלפה של המפסק, חיבר את כל החוטים כמו שצריך בתוך הקופסה ולאחר שסיים הרים את כל המפסקים בלוח ווידא שהכל תקין ועובד כמו שצריך, מאז ועד היום אין לי שום קצר בדירה, אני מרוצה מאוד וזכיתי להכיר בעל מקצוע שנותן שירות מהלב וגובה מחירים הכי הוגנים שיש.
גיא, הוד השרון.

, ינואר 2019

בעבר פניתי ליהושע דרך האינטרנט לגבי ביצוע עבודות חשמל שונות ומאז הוא איש התחזוקה בביתי בכל מה שקשור למערכת החשמל ואני מרוצה מאוד! יהושע הגיע לביתי לגבי התקנה של נקודות חשמל, הוא ניגש ללוח החשמל הראשי וניתק את החשמל לאחר מכן ביצע התקנה של הנקודות בחדרים השונים בביתי, ווידא שהכל עובד כראוי, פשוט אין עליו, בעל מקצוע בחסד עליון, כל פעם מחדש אני מרוצה מההגינות והיושר שלו, רמת השירות הכי גבוה שקיבלתי מבעל מקצוע, מומלץ!
בוני, כפר סבא.

, יולי 2018

יהושע הוא חשמלאי הבית שלי ואני פונה רק אליו בכל מה שקשור לעבודות חשמל קטנות וגדולות כאחד! אני עו"ד במקצועי ויש לי מס' דירות להשקעה ואני יכול לספר שאני מפנה ליהושע גם לקוחות וגם דיירים שלי ומעולם לא שמעתי עליו אפילו חצי תלונה. הוא מבצע טיפולים שוטפים בכל הדירות - גם לוחות חשמל חדשים וגם תיקונים קטנים ביום יום, הוא אף פעם לא מאכזב ותמיד מבצע עבודה מקצועית וטובה. הוא עומד בזמנים, מדבר בגובה העיניים, מסביר באיזו תקלה מדובר וגובה מחירים הוגנים ונוחים לכל כיס. מגיעות לו כל המחמאות שיש ואם אני עובד איתו כבר מס' שנים זה אומר הכל!
דורון, כפר-סבא.

, אפריל 2018

כבר שנים שיהושוע מחברת "חשמל שרוני" מבצע אצלי עבודות חשמל קטנות וגדולות ואם אני עובדת איתו כל-כך הרבה זמן זה אומר הכל. מדובר בבחור אנושי וידידותי, נעים לעבוד איתו ולהכניס אותו הביתה. הוא אחראי ועומד בזמנים שקובעים איתו, מגיע עם כל הציוד הנדרש ומבצע עבודה נהדרת! אין תקלה שהוא לא הצליח לפתור ואין עבודה שהוא לא ביצע על הצד הטוב ביותר! בכל מה שקשור לעבודות חשמל אני פונה רק אליו!
קרין, כפר-סבא.

, אפריל 2018

עם יהושוע החשמלאי אני עובד כבר 10 שנים, בכל מה שקשור לעבודות חשמל אני סומך רק עליו ולא מחליף אותו! לאורך השנים הוא ביצע אצלי עבודות גדולות וקטנות כאחד - תיקונים שונים בבית וגם התקנת תשתית חשמל חדשה ביחידות דיור שבניתי מאחורי הבית שלי. מדובר בבעל-מקצוע שיודע את העבודה ומבצע אותה בצורה יסודית וטובה, הוא עומד בזמנים, עושה מה שצריך ואני מאוד מרוצה. שירות נהדר ומקצועי ואני ממליץ עליו בחום.
ידידיה, מושב שדה-חמד.

, אוגוסט 2017

את יהושע מחברת "חשמל שרוני" הזמנתי לצורך עבודות חשמל שונות בביתי, הוא היה חביב ומקסים ואני שמחה להמליץ עליו אצלכם באתר. יהושע הגיע בשעה שקבענו וביצע מעבר על כל הנקודות שהיו צריכות תיקון או מקומות שהיינו צריכים בהם התקנת נקודות חדשות, הוא ביצע את העבודה במקצועיות רבה וגבה מחיר הוגן. ממליצה!
מיכל, הרצליה.

, אוגוסט 2017

על יהושע החשמלאי יש לי רק מילים טובות - הוא מקצועי, נחמד וסבלני ואני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר! הזמנתי אותו לפני מס' חודשים להחלפת מפסק של דוד שמש מאחר והוא הפסיק לעבוד כמו שצריך, יהושע הגיע בשעה שקבענו, ביצע את החלפת המפסק במיומנות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו! השירות טוב והמחיר הוגן ולכן אני ממליץ!
אייזיק, כפר-סבא.

, ספטמבר 2016

יהושע חשמלאי מקצועי, נחמד ואמין, ההתנהלות שלו הייתה מקצועית, המחיר סביר והתקלה טופלה. מדובר בהחלפת פקק בארון החשמל. יהושע היה אדיב ומנומס, הגיע בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי, הוא אמר מה עלות התיקון, המחיר היה סביר ונתתי לו אישור להמשיך בעבודה. הוא ביצע את ההחלפה של הפקק בארון חשמל, ביצע את התיקון באופן מקצועי ומהיר וגבה מחיר הוגן, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליץ.
אורן.

, אפריל 2016

הזמנתי את יהושע לתקן קצר חשמלי הקשור לדוד השמש. יהושע הגיע בזמן ותיקן את התקלה בצורה מקצועית, טובה וגבה מחיר סביר - מומלץ בחום! מדובר באיתור גורם מקצר חשמל, היו לנו קצר חשמל שקשור לדוד השמש בחשמל שלו ולא ידענו מאיפה זה מגיע, חיפשתי חשמלאי מוסמך שיגיע לראות במה מדובר ודרך האינטרנט חיפשתי חשמלאי מאזור מגוריי והרמתי טלפון ליהושע "חשמל שרוני" שהיו עליו המלצות טובות. יהושע הבין את דחיפות המקרה, עשה את המקסימום כדי להגיע תוך כמה שעות ועמד בהבטחה שלו.
יהושע הגיע בשעה שסיכמנו, ניגש ישר לעבודה, הביא ציוד מקצועי ואיתר שהבעיה לא קשורה ללוח החשמל אלא שמשהו בחיווט בדוד שמש היה לא תקין, החוט היה רופף וגרם לקצר, יהושע חיבר את החוט מחדש, החליף לנו את הקופסה של המתג ופתר לנו את הבעיה. המחיר שיהושע לקח - היה לדעתי הוגן, לקח לו פחות מחצי שעה לטפל בתקלה, מרוצה וממליץ בחום!
שרון.

, אפריל 2016

יהושע בעל מקצוע מצוין, נהניתי לעבוד מולו, הוא אדיב נחמד ומסור לעבודה שלו, המחירים שלו נוחים, מקצועי ויודע לייעץ - חשמלאי מקצועי אמין ומומלץ!
בפעם הראשונה שנעזרתי בשירותיו של יהושע, היה מדובר בהתקנת גופי תאורה וחיבור לחשמל. חיפשתי חשמלאי מומלץ במחיר שפוי וקיבלתי המלצה על יהושע, שוחחתי איתו על הצעת מחיר, המחיר היה מאוד אטרקטיבי וסגרתי איתו את העבודה. יהושע הגיע אלי בשעה שסיכמנו, ישר ניגש לעבודה וביצע אותה בזריזות. על העבודה גבה את המחיר שסוכם והכל עבר חלק. מעבר לכך, היה נעים ונחמד לשוחח עמו, באמת מדובר בבן אדם מנומס בעל יחסי אנוש מעולים.
מכיוון שהייתי מרוצה, הזמנתי אותו עוד מספר פעמים לבצע מגוון של עבודות חשמל, בפעם האחרונה הוא הגיע אלי לבצע התקנת נקודות חשמל חדשות, יהושע כנראה מאוד בקיא בעבודה ויש לו ניסיון רב כי הכל עבר במהירות ובקלות. בכל הפעמים, הוא סיפק עבודה ברמה מאוד גבוהה, עמד במילה שלו הגיע בזמן וגבה מחירים הוגנים מאוד. מבחינתי הוא חשמלאי מצוין - ממליצה מכל הלב.
זיוה.

, נובמבר 2015

הזמנתי את יהושע דרך האתר שלכם לפתור בעיית חשמל שהייתה אצלנו בבית לא מזמן והוא עשה באמת עבודה טובה ומקצועית!
מדובר באיתור גורם מקצר חשמל, היו לנו הרבה קיצורים בחשמל ולא ידענו מאיפה זה מגיע, חיפשתי חשמלאי מוסמך שיגיע לראות במה מדובר ודרך האינטרנט בפלאפון הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי חשמלאי מאזור מגוריי והרמתי טלפון ליהושע החשמלאי. יהושע הבין את דחיפות המקרה, עשה את המקסימום כדי להגיע תוך כמה שעות ועמד בהבטחה שלו. יהושע איתר שהבעיה לא קשור ללוח החשמל אלא שמשהו בחיווט באחד ממתגי הבית היה לא תקין, החוט היה רופף וגרם לקצר, יהושע חיבר את החוט מחדש, החליף לנו את הקופסא של המתג ופתר לנו את הבעיה.
המחיר שיהושע לקח - היה לדעתי זול והוגן, לקח לו פחות מחצי שעה לטפל בתקלה, מרוצה וממליץ בחום!
יובל.

, נובמבר 2015

יש לי רק דברים טובים להגיד על יהושע החשמלאי - מדובר בבעל מקצוע אדיב בעל תודעת שירות גבוהה! פניתי ל"חשמל שרוני" דרך האתר שלכם, יהושע היה זמין והגיע עוד באותו היום לבצע את העבודה - מדובר בהתקנת נקודת חשמל חדשה ותיקון בלוח חשמל - הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט. זמינותו של יהושע לעבודה הייתה גבוהה והוא הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש.
יהושע חשמלאי מקצועי, הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש, ביצע קדיחות והעברת חיווט לנקודה החדשה, עם סיום העבודה ניקה אחריו ופנה לתקן את הבעיה בלוח החשמל, הוא ערך בדיקה וגילה שיש צורך להחליף את ממסר הפחת, יהושע ביצע את התיקון וגבה ממני בדיוק את הסכום ההתחלתי עליו סיכמנו.
יהושע אדיב מאוד, הייתי מרוצה מהשירות שלו ואם אצטרך חשמלאי בעתיד אפנה אליו שוב. הוא עושה רושם של אדם ישר והגון, לא מספר סיפורים או גובה מחירים לא סבירים, מקפיד על הגינות ואמינות ואני מעריך ומכבד אותו על כך. בקיצור יהושע עובד נקי ומסודר, חשמלאי מקצועי מאוד, עושה עבודה כמו שצריך, אפשר לסמוך עליו שייתן עבודה כמו שצריך - אני ממליץ עליו מכל הלב!!
אלי.

, מאי 2015

יהושוע הגיע בזמן שקבענו, ביצע את העבודה בצורה מקצועית נקייה ומסודרת. איש נעים הליכות! מעבר למקצועיות ראיתי אדם מיוחד מאוד. מסביר כל דבר בצורה אדיבה וסבלנית. בנוסף המחיר הוגן יותר מכל מי שבדקתי - ממליץ בחום!
הגעתי לחשמל שרוני דרך האתר שלכם, התרשמתי מהיכולות שלו ומרמת המקצועיות שלו מאד לטובה, ובהחלט אם אזדקק לחשמלאי בעתיד, לא אהסס לקרוא לו שוב.
יהושוע עבד אצלי בדירה וביצע התקנת גופי תאורה שונים, הוא עשה את העבודה בזריזות וביעילות, הוא היה מאוד סבלני וקשוב לכל בקשה או הערה שהיו לי. התנהג בנימוס ובאדיבות והקפיד מאוד להשאיר אחריו נקי ומסודר בכדי שלא אצטרך לעבוד קשה. רואים שהוא בעל מקצוע עם ניסיון שמבין עניין, ויודע מה הוא עושה!
מבחינת המחיר, יהושוע היה ממש הוגן ואפילו בהשוואה למחירים שלקחתי מחשמלאים נוספים - הוא היה אפילו זול! אין ספק שמהיום יש לי חשמלאי קבוע!
ממליץ בחום - מני.

, פברואר 2015

אל יהושע הגעתי דרך חיפוש קצר שעשיתי אצלכם באתר, חיפשתי טכנאי חשמל שייתן לי מענה מהיר ויהושע היה היחיד שהיה גם נחמד וגם זמין להגיע בשעה הקרובה. זו פעם ראשונה שהשתמשתי בשירות שלו ואני יכול להגיד שמדובר באיש מקצוע מעולה!
הסיבה שקראתי לו הייתה בעקבות תקלה שהייתה לנו בלוח חשמל של הדירה. היינו צריכים שחשמלאי יגיע אלינו די דחוף, התקשרנו ליהושע, תיארתי לו בטלפון את הבעיה, והגיע בדיוק בשעה שקבענו.
יהושע עשה בדיקה מקיפה של לוח החשמל, וקבע לבסוף שיש בעיה מסוימת בלוח, אני כבר לא זוכר בפירוט את מקור הבעיה אבל יודע שיהושע ביצע את התיקון ומאז החשמל זורם מעולה ואין בעיות של קצרים.
המחיר שיהושע לקח לי על התיקון היה סביר בהחלט, אני חייב לציין שהוא התנהג בצורה מאד אדיבה כלפינו והיה מאד חביב, הוא עבד בצורה נקייה ומסודרת, וגם במחיר השתדל לבוא לקראתנו - אין לי ספק שאשתמש בשירותיו גם בעתיד, בהחלט איש אמין מומלץ בחום!
אילן.

, פברואר 2015

אני ממליץ על יהושע שרוני החשמלאי, הוא היה מקצועי אדיב ומנומס, היה תענוג לקבל ממנו שירות ולכן אני ממליץ עליו בחום!!!
פניתי ליהושע בעקבות קצרים חוזרים ונשנים דווקא בעת הפעלת מחשב, הייתי זקוק בדחיפות לחשמלאי ובאופן אקראי בחרתי בו מבין הרשימה אצלכם באתר, הרמתי טלפון והוא מיד ענה לי, הסברתי לו במה מדובר ולשמחתי הוא היה זמין להגיע תוך שעה.
יהושע הגיע בשעה שקבענו ואחרי שהגיע ובדק את לוח החשמל איתר את הבעיה והסביר לי שיש עומס על הלוח ולכן המחשב נופל, הוא סידר את העניין, פתר את הבעיה במהירות והתברר כאמין. לא דיברנו מראש על מחיר אך הוא דרש מחיר סביר ונתן חשבונית עבור התשלום.
מעבר לזה הוא מקצועי ועומד בלוח זמנים. נותן שירות אדיב וענייני. קשה למצוא בעלי מקצוע כאלה וכיף לעבוד עם אדם ישר ומקצועי.
דוד.

, אוקטובר 2014

אני מאוד מרוצה מיהושוע, אומנם הוא עשה אצלנו עבודה קטנה אבל התרשמתי מאוד מההתנהלות שלו - ממליצה בחום!
לקראת החורף, החלטתי להתקין טיימר חשמלי שיהיה אחראי על הדלקת הדוד וכיבוי שלו בשעות קבועות (כמו טיימר של שבת) וחיפשתי חשמלאי אצלכם באתר שיגיע לבצע את העבודה.
קראתי המלצות טובות על יהושוע ובמקביל אליו הרמתי טלפון לקבל הצעות מחיר. יהושוע נתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר ונשמע לי מקצועי ואדיב. סגרתי עם יהושוע יום ושעה ובאמת הוא הגיע על הדקה, אפילו לא הייתי צריכה להרים טלפון ולשאול אם הוא מגיע, מילה שלו זאת מילה! יהושוע הביא איתו את הטיימר, ביצע התקנה מהירה ובאמת הכל עובד פיקס.
על העבודה יהושוע לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, לא ניסה לגבות שקל מעבר למסוכם.
שמרתי את מספר הטלפון שלו ואם יהיה צורך אני בהחלט איעזר בו שוב.
ניצה.

, אוקטובר 2014

אל יהושוע מ"חשמל שרוני" הגעתי דרך האתר, כשחיפשתי טכנאי דודי שמש באינטרנט. פניתי במקביל לכמה וכמה טכנאים, יהושוע התגלה באמת כבן אדם מאד חביב בשיחה הראשונית שניהלנו. הסברתי לו בדיוק מה הבעיה - שהדוד כל הזמן מקצר לי את הבית, ברגע שאני מפעיל אותו... הוא נתן לי בטלפון כמה השערות לגבי סיבת התקלה (וגם סדרי גודל של מחירים - מבחינת כמה יעלה לי לתקן אותה), וקבעתי איתו ליום שלמחרת כדי שיגיע ויבדוק יותר לעומק בדיוק מה הבעיה.
כבר בבוקר שלמחרת, בשעה שבע וחצי בבוקר, יהושוע הגיע - בדיוק כפי שקבענו. הוא איתר תקלה בגוף חימום, והחליף אותו בגוף חימום תקין וחדש. עלות התיקון עמדה בתעריף שניתן לי מראש, ובנוסף הוא גם הדגיש שאם הבעיה תחזור, או משהו יהיה לא כשורה, שאני לא אהסס ואפנה אליו שוב, והוא יגיע!!
אהבתי מאד את המקצועיות, ואת היחס שהפגין. העובדה גם שהגיע מאד מהר הייתה גם כן מאד חשובה בעיניי!! באמת שנתן לי יופי של שירות, וגם המחירים שלו הם בסדר גמור!! ממליץ עליו בחום!!
אביגדור.

, אוקטובר 2014

אני רוצה להמליץ על החשמלאי יהושוע שרוני, הוא היה מקצועי אדיב ומנומס, היה תענוג לקבל ממנו שירות ולכן אני ממליצה עליו בחום.
פניתי ליהושוע בעקבות קצר בלוח חשמל שהשבית את כל החשמל בבית שלנו, הייתי זקוקה בדחיפות לחשמלאי ובאופן אקראי בחרתי בו מבין הרשימה אצלכם באתר, הרמתי טלפון ויהושוע מיד ענה לי, הסברתי לו במה מדובר ולשמחתי הוא היה זמין להגיע תוך שעה.
יהושוע הגיע בשעה שקבענו ואחרי שהגיע ובדק את לוח החשמל איתר את הבעיה בפקק תקול, יהושוע החליף את הפקק ובדק שכל מערך החשמל בבית תקין ושאין עוד בעיות נוספות.
הוא עבד בצורה מסודרת ונקייה והתברר כאמין. לא דיברנו על מחיר אך הוא דרש מחיר סביר ונתן חשבונית עבור התשלום. מעבר לזה הוא מקצועי ועומד בלוח זמנים. נותן שירות אדיב וענייני. קשה למצוא בעלי מקצוע כאלה וכיף לעבוד עם אדם ישר ומקצועי. אני ממליצה בחום.
אביבית.

, יוני 2014

שמי גבי, ואני אחראי וועד בית בבניין מגורים באזור המרכז. את יהושוע אני מכיר כבר עשר שנים, הוא טיפל לי בהמון עניינים הקשורים לחשמל - גם בביתי הפרטי וגם בבניין המגורים שלנו. מדובר בבעל מקצוע מהימן, מקצוען ועובד במחירים טובים.
יהושוע איש רציני מאוד, הוא הוכיח את עצמו פעם אחר פעם ובכל פעם שיש איזושהי בעיה אצלי או בבניין או בעסק או אפילו אצל חברים, הוא הראשון שאני מזמין וממליץ עליו - לא מוותר ומחכה לו שיגיע לטפל בעניין.
יהושוע עשה אצלי עבודות שונות, בעבר הוא הקים לי ממש מחדש תשתיות חשמל כולל ארונות חשמל בעסק פרטי ובמוסד שאותו ניהלתי.
אני יכול לספר שהתשתיות שיהושוע מתכנן הן מדויקות מאוד - החלוקה של החשמל מושלמת, אם הוא מבצע משהו הוא עושה את זה הכי טוב שאפשר. עד היום החשמל בעסק עובד מצוין וכמעט ואין לנו בעיות.
מעבר לכך, אני קורא לו לתיקוני חשמל באופן פרטי אצלי בבית, ממש נעים ונוח להתעסק עם בעל-מקצוע כמו יהושוע כי הוא תמיד אבל תמיד שם את הלקוח במקום הראשון, תמיד מתאם איתי שעה ומגיע בזמן, אין אצלו עניינים בכל הנוגע ללוחות זמנים ובכלל, הבעיות מטופלות באופן מקצועי, הכל עובר חלק, השירות שלו מצוין ויש בפי אך ורק תשבוחות - מומלץ בחום ובאהבה!
גבי, רעננה.

, יוני 2014

אני עובד עם יהושוע שרוני למעלה משלוש שנים, הוא מגיע בהתראות קצרות, מבצע את עבודות החשמל באופן הכי מקצועי שיש ולוקח מחירים הוגנים וסבירים באופן יחסי.
אז כמו שאמרתי, יהושוע איש מקצוע ברמה גבוהה, הוא חשמלאי מוסמך עם תעודות וכיאה למעמד, הוא בקיא בכל בעיה ובכל עניין הקשור למערכות חשמל. נעזרתי בשירותיו של יהושוע מספר רב של פעמים (גם הקמת תשתית ולוח חשמל חדש וגם בתיקונים של היום יום) ובכל פעם ללא יוצא מן הכלל, הייתי מרוצה מעל ומעבר.
באופן כללי, יהושוע משתדל תמיד לענות לפניה שלי כמה שיותר מהר, הוא תמיד מתגמש איתי בזמנים ומתאם שעות הגעה בהתאם ליכולת שלי. מילה של יהושוע זאת מילה, אם הוא קובע איתך שעה מסוימת, הוא יעמד בה ויתייצב בדיוק בזמן שסוכם.
הוא עולה על מקור הבעיה במהירות ומטפל בעניין ביעילות ובזריזות, לגבי המחירים, כמו שכבר ציינתי - המחירים מאוד הוגנים, לא קרתה אפילו פעם אחת סיטואציה שבה הרגשתי ששילמתי מחיר מוגזם. אין כזה דבר אצל יהושוע - אם הוא אומר מחיר, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות שהמחיר עומד ברמה סבירה ביחס לשירות עצמו. בקיצור, יש לי רק מילים טובות לומר עליו ואני ממליץ עליו מכל הלב.
דורון, אזור השרון.

, יוני 2014

יהושוע שרוני - הוא חשמלאי יוצא דופן! אני כקבלן שיפוצים מעסיק רק אותו בכל מה שקשור לעבודות חשמל, יהושוע אמין מאוד, לו"ז אצלו זה לו"ז, הוא דייקן מאוד, בעל-מקצוע שאפשר לעבוד איתו בראש שקט, יודע לבצע תשתיות חשמל לבתים ולבניינים שלמים מא' עד ת' - התקנת לוחות חשמל, הרחבות לתלת פאזי ועוד כהנה וכהנה עבודות מורכבות. הוא עושה את העבודה ישר ולעניין, בקיצור אפשר לסמוך עליו בכל מצב.
כקבלן שיפוצים יצא לי לפגוש כ"כ הרבה בעלי מקצוע, אבל אף אחד לא משתווה ליהושוע - מדובר בבעל מקצוע מכובד, של ארץ ישראל היפה, בעל סבר פנים, אדיב ומעל הכל ישר! אני יודע שאם אני לוקח אותו לעבודה אני מקבל את התוצאה הכי טובה במחיר סביר!
יהושוע יודע את העבודה על בורייה, הוא תמיד מוצא פתרונות לכל דבר ועניין גם אם מדובר בעניינים לא קונבנציונליים ואני חוזר ואומר שכשאני עובד איתו, הראש שלי שקט! ממליץ עליו באמת מכל הלב.
עמוס, אזור השרון והמרכז.

, מאי 2014

יהושע החשמלאי הוא איש זהב, מאוד קפדן, יסודי ומקצועי! אני שמחה שיצא לי להכיר אותו, ומשוכנעת שעוד ייצא לי להשתמש בשירותים שלו בעתיד!!
לפני מספר ימים רכשתי מאוורר תיקרה וחיפשתי בעצם חשמלאי טוב, שיבצע אצלי התקנה של מאוורר תקרה בבית כולל נק' חשמל חדשה למאוורר, ושגם לא ייקח מחיר מוגזם - ככה בעצם הגעתי אל יהושע "חשמל שרוני". חברה שלי המליצה בחום עליו הרמתי טלפון, הוא נתן לי הצעת מחיר ממש הוגנת וסגרתי איתו יום ושעה.
יהושע התגלה כבן-אדם מקסים וכאיש מקצוע מעולה! הוא היה מאוד מאורגן ומסודר, הגיע בדיוק בשעה שקבענו ועם כל הציוד הנדרש לעבודה כולל סולם. דבר ראשון, הוא ניגש ליצור נק' חשמל חדשה במקום בו רצינו לתלות את המאוורר, הוא היה מאוד קשוב לרצונות שלי, ביצע את ההתקנה של המאוורר בזריזות וביעילות עם מינימום לכלוך ועם מינימום נזק לתקרה - כל מה שחצב וקדח הקפיד אחרי זה לסתום ולמלא כמו חדש. ההתקנה יצאה מאוד בטיחותית ואסתטית, הכל יושב בול במקום בדיוק כמו שרצינו!
בקיצור - איש מקצוע לחיים!! (כמובן ששמרתי את המספר שלו ואם אצטרך חשמלאי הוא יהיה הראשון שארים אליו טלפון) הייתה לי איתו חוויית שירות פשוט נהדרת, אם אני נותנת המלצה זה לא סתם ואני שולחת לו בהזדמנות זו מיליון תודות!! ממליצה בחום!!!
שירלי.

, מאי 2014

יהושע החשמלאי בן אדם צנוע, עושה עבודה נהדרת, ובמחירים ממש סבירים.
את יהושע הזמנתי בהמלצתה של חברה, היא סיפרה עליו דברים טובים ואמרה שלוקח מחירים סבירים אז כמובן שהתקשרתי אליו ובררתי מה המחיר לגבי התקנת מפזר חום באמבט ותיקון קצר בחשמל, על מפזר החום הוא נתן לי מחיר ברורה ולגבי הקצר יהושע הסביר לי שמכיוון שהוא לא רואה במו עיניו את הבעיה, קשה לתת לו הצעת מחיר מדויקת וכשיגיע הוא יידע אותי מה עלות התיקון.
יהושע הגיע אלינו כמסוכם, דבר ראשון שיש לציין - הבן אדם הגיע בזמן וזה לא מובן מאליו. דבר שני הוא ישר ניגש לראות את לוח החשמל ובדק מה הגורם לקצר, תוך מספר דקות עלה על הבעיה, הסביר לי שמדובר ב"ממסר פחת" - מפסק המגן ומנתק אוטומטית את מערכת החשמל ממקור המתח, במקרה של הופעת זרם זליגה במתקן. מטרתו של המפסק לשפר את רמת ההגנה מפני התחשמלות וכן למנוע את הסכנה להתפתחות שריפה במתקן החשמלי. הוא היה מאוד נחמד וממש הסביר לי את העניין, המחיר שרצה על החלפת הממסר היה ממש בסדר וסגרתי איתו את העבודה.
יהושע החליף את הממסר, עשה עבודה זריזה, לאחר מכן ביצע בדיקה שאין קצר מגורם אחר ועבר לטפל בהתקנת מפזר החום. גם את ההתקנה הוא ביצע בצורה מאוד יפה, עשה עבודה אסתטית, תלה את המפזר ישר, בלי יותר מידי בלאגן ודאג לסדר אחריו את המקלחת.
הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו ומהמחיר ההוגן, מדובר בבעל מקצוע מקסים וסופר מקצועי - ממליצה בחום!
פזית.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

חשמלאי ראשי, החשמלאי שלך באיזור השרון ביצוע כל עבודות החשמל לבית,לגינה,לתעשייה ולבניין. אחזקת מבנים וחברות. תיקון דודי שמש וחשמל, התקנת מאווררי תקרה, שקעי כוח למזגנים ומכונות כביסה. שירות מהיר מקצועי ואמין התקשרו עכשיו.

אתר העסק: http://www.sharonie.wix.com/sharoni

חשמל שרוני

יהושע שרוני


9.4

073-2721487
 

חשמל שרוני

יהושע שרוני

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721487 חייג