טק-קונדשיין (מישל בשני)

9.3
מישל בשני
חשמלאים
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: וינגייט 57, באר שבע

  93%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2016

מישל מאוד מקצועי עם ידע בתחום החשמל, הגיע אלי לתיקון בעיה שהייתה לי עם החשמל, הגיע בזמן עם כל הציוד, סידר את הבעיה במקצועיות. אני מאוד מרוצה מהמחיר, מהעבודה והשירות שקיבלתי. ממליץ בחום.
יאיר, באר שבע.

, אוגוסט 2011

הגעתי אל מישל בשני ("טק קונדישן") דרך אתר "טוב תודה". לקחתי "הימור" על מישל - שלמזלי יצא מעבר למוצלח... בכזאת רמה שאני מתכוון לעשות שימוש בשירותיו של מישל עוד כמה וכמה פעמים נוספות לפחות. אני מתכוון גם להמליץ עליו לעוד אנשים נוספים שאני מכיר (כמו שכנים, חברים וכדו').
מישל נתן לנו שירות של רכישה והתקנת חמישה מזגנים (עבור שתי דירות שנמצאות בבעלותי).
מישל מצא לנו את המזגנים הכי "שווים" שיש (מבחינת איכות ומחיר), תיווך ביננו לבין הספק, ביצע עבורנו את הרכישה ואחרי זה - עשה גם כמובן את ההתקנה של כל החמישה!
המחיר של כל ה"עסק" יצא מעבר לסביר - זול במידה משמעותית
לעומת מתחרים וספקי מזגנים אחרים שדיברתי איתם לפני מישל.
מישל נתן שירות מקצועי ואדיב: גם עמד בזמנים, גם תיקתק עבודה, גם עבד בצורה נקיה ואסתטית (כולל פינישים מהוקצעים ויפים), גם לא דרש כל תוספות במחיר על עוד צנרת שהוסיף ועל פירוק והרכבת סורגים (כשהיה צריך להתקין את יחידות המנוע שבחוץ...).
על זה נאמר שירות מעולה!! לי כבר ברור שאני הולך להשתמש בשירותים של מישל עוד הרבה מאד פעמים!

בברכה,
ארי לפידות

, דצמבר 2010

את מישל הטכנאי, גילינו לפני כשנה, כשבא לעשות לנו עבודת התקנה של מזגנים עיליים בשני חדרי שינה של הבית. אלו מזגנים חדשים, שבדיוק רכשנו, ואני ובעלי חיפשנו מתקין אמין, שגם לא יהיה יותר מדי יקר. בהמלצת מכר שלנו, הופנינו למישל, שגם באמת הגיע לעשות את ההתקנה, ומאז נשארנו נאמנים לו, ואנחנו קוראים לו בכל פעם שיש עבודה שדורשת טיפול במזגן.
מישל הוא מאד אחראי. בכל פעם שאנחנו קוראים לו או צריכים את שירותיו, הוא מגיע מהר, ונותן שירות מעכשיו לעכשיו. גם במחירים הוא מאד פיירי. הוא לא מגזים, לוקח את מה שמגיע לו, ואם יש אפשרות להוזיל את התיקון, או למצוא אלטרנטיבה יותר כדאית - הוא תמיד יגיד לנו עליה.
בנוסף להתקנה של שני המזגנים שהזכרתי, הוא גם טיפל לנו לפני כחודשיים בנזילה שהייתה לנו במזגן והייתה מקצרת - טיפל בבעיה יפה, ובמחיר סביר.
ממליצה עליו ביותר, חושבת שכבעל מקצוע הוא טוב מאד פלוס...

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

חשמלאי מוסמך עם ניסיון רב שנים ולקוחות מרוצים. תיקוני לוחות חשמל התקנות של אבזרי חשמל , בעיית חשמל?! אשמח לתת שירות מכל הלב

טק-קונדשיין (מישל בשני)

טק-קונדשיין (מישל בשני)

מישל בשני


9.3

073-2721309
 

טק-קונדשיין (מישל בשני)

מישל בשני

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721309 חייג