חשמל גליק

9.8
דן גליק
חשמלאים
אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: עולי הגרדום 56/4, אשקלון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, יוני 2017

הזמנתי את דן מ"חשמל גליק" עקב קצר בבית, לא היה לנו חשמל וחיפשתי בדחיפות חשמלאי מקצועי שיגיע לפתור לנו את הבעיה. דן הגיע מהר ותוך זמן קצר פתר את הבעיה! עבור העבודה הוא ביקש מחיר הוגן בהחלט אך לצערי היה לי חסר מעט והוא פשוט וויתר! בחור נחמד, מקצועי והוגן ואני ממליץ עליו בחום רב!
דוד, אשקלון.

, נובמבר 2016

אני מתפקד כוועד הבית אצלנו בבניין ואת דן מחברת "חשמל גליק" הזמנתי לביצוע שתי עבודות כשהאחת כללה חיזוק ברגים בכל קומות הבניין ועבודה שניה היא פרטית יותר שהייתה עבור דיירת בבניין, מה שכן אוכל לפרט בנושא הוא שדן חיפש הרבה זמן אחר התקלה ולבסוף הוא מצא אותה וטיפל בה, תקלה שבעלי מקצוע אחרים לא מצאו ולמען האמת לא חיפשו והתעקשו למצוא כמו דן. הוא מאוד מקצועי, אדיב ומגיע בזמנים, המחיר הוא סביר ואני ממליץ עליו בעיניים עצומות.
אריאל, אשקלון.

, נובמבר 2016

אני מאוד ממליץ על "חשמל גליק". דן התקין אצלי מנורות בבית, מדובר בבעל מקצוע מאוד אמין ונחמד, מאוד מקצועי ומיומן, עשה עבודה מעולה ומאוד יפה. הוא עומד בזמנים, מגיע מוכן עם כל הציוד הנדרש, והמחיר מאוד סביר. ללא ספק אשתמש בשירותיו בעתיד ואמליץ עליו. מבחינתי הוא מקבל ציון 10.
דניאל, תל אביב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור הדרום

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

חשמלאים מוסמכים וקבלני חשמל שמתמחים בכל סוגי עבודות החשמל לבית ולעסק. נותנים מענה לעבודת חשמל כגון מציאת פתרון לתקלות, העברת ביקורות חשמל, התקנת שעוני חשמל לוחות ואביזרים, החלפת חיווט, פרויקטים מהייסוד או כל עבודת חשמל אפשרית. יש לנו ניסיון של 30 שנה בתחום דבר המשתקף באיכות העבודות, במקצועיות ובהקפדה על הפרטים הכי קטנים. כמו כן מאפשרים גמישות בזמנים וזמינות גבוהה ללקוח.

חשמל גליק

חשמל גליק

דן גליק


9.8

073-2721723
 

חשמל גליק

דן גליק

9.8

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721723 חייג