יעקובוביץ דודי חשמלאי

9.4
דודי יעקובוביץ
חשמלאים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: ראש פינה 23, פ"ת

  99%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

12 חוות דעת מהימנות

, יולי 2017

את דודי החשמלאי הזמנתי לצורך החלפת מתג ההפעלה של הדוד, אני כבר לא זוכר איך הגעתי אליו אבל אני כן יכול לספר שהוא ביצע עבודה טובה והייתי מרוצה מאוד! דודי הגיע בשעה שקבענו, ביצע את החלפת המתג בצורה טובה ולא הלך עד שראה שהכל חזר לפעילות תקינה. עבור השירות גבה מחיר הוגן ואני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר.
דהאן, ירושלים.

, יוני 2017

דודי החשמלאי בחור מקסים, איכותי ובעל מקצוע אמין! אני ודיירי הבניין מאוד מרוצים מהעבודה שלו וממליצים עליו בחום! אני חבר בוועד בניין משותף בן 9 קומות בו אני גר, ביצענו חידוש לובי לא מזמן וחיפשנו חשמלאי מקצועי לצורך תיקון מפסקי פחת והתקנת גופי תאורה, דרך אחד האתרים באינטרנט הגעתי ל"יעקובוביץ דודי חשמלאי" ואני ממש שמח על-כך. מדובר בחמד של בחור, נעים לעבוד מולו, הוא מבצע את העבודה ברמה מקצועית מאוד גבוהה, מצליח לפתור תקלות לא צפויות וגובה מחירים הוגנים. מאז בכל פעם שיש לנו בעית חשמל בבניין אני פונה רק אליו. אין לי ספק שנמשיך לעבוד יחד עוד שנים רבות. מומלץ בחום!
אבישי, גני תקווה.

, פברואר 2016

דודי הגיע מיד, פתר את הבעיות מהר ונתן שירות נוסף בלי לבקש תמורה, ?חבל שלא כולם כמוהו, ממליץ בחום.
מדובר באיתור גורם מקצר חשמל, היו לנו קצר חשמל בחדר האמבטיה ולא ידענו מאיפה זה מגיע, חיפשתי חשמלאי מוסמך שיגיע לראות במה מדובר ודרך האינטרנט חיפשתי חשמלאי מאזור מגוריי והרמתי טלפון לדודי יעקובוביץ שהיו עליו המלצות טובות. דודי הבין את דחיפות המקרה, עשה את המקסימום כדי להגיע תוך כמה שעות ועמד בהבטחה שלו.
דודי הגיע בשעה שסיכמנו, ניגש ישר לעבודה, הביא ציוד מקצועי ואיתר שהבעיה לא קשור ללוח החשמל אלא שמשהו בחיווט היה לא תקין, החוט היה רופף וגרם לקצר, דודי חיבר את החוט מחדש, החליף לנו את הקופסה של המתג ופתר לנו את הבעיה. המחיר שדודי לקח - היה לדעתי זול והוגן, לקח לו פחות מחצי שעה לטפל בתקלה, מרוצה וממליץ בחום!
איל הראל

, פברואר 2016

היינו מאוד מרוצים ממנו, בן אדם אמין באמת חבל"ז אין אנשים כאלה, הכל היה בסדר! אני שמח מאד שלקחתי אותו לעבודת החשמל שעשינו בביתנו וממליץ עליו! לפני מספר שבועות עשינו שיפוץ מאוד גדול בביתנו וכחלק מהשיפוץ החלטנו להחליף את כל תשתית החשמל, שהייתה בעייתית מאוד. חיפשתי חשמלאי מוסמך שיגיע לבצע את עבודות החשמל ולדודי ספציפית, הגעתי דרך המלצה אישית. נפגשתי עם דודי בבית, הוא ראה במה מדובר והמליץ גם על החלפת רכיבים בלוח החשמל. על כל העבודה - תשתית, חיווט, והחלפת הלוח, הוא רצה מחיר הוגן והחלטתי לסגור איתו את העבודה על סמך הרושם הטוב וההמלצה שקיבלתי עליו.
דודי היה עשר לכל אורך הדרך ועמד בכל ההתחייבויות שלו, מילה שלו זאת מילה ולוח זמנים אצלו, זאת לא רק סיסמא! דודי ביצע אצלנו במסגרת העבודה - תשתית חשמל חדשה לגמרי, כולל התקנת רכיבים והחלפתם בלוח חשמל, נק' חשמל חדשות, העברת חיווט חשמל חדש בכל הבית, נק' חדשות והתקנת נברשות ומנורות.
דודי עשה עבודה מקצועית, דאג לחלוקה נכונה של החשמל וביצע עבודה פשוט מצוינת - הכל מתקתק מצוין! ראיתי במסגרת השיפוצים הרבה בעלי-מקצוע, אבל במישהו כמו דודי עוד לא נתקלתי! בעל מקצוע מעולה מכל בחינה אפשרית - ממליץ בחום.
אהוד.

, פברואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות של דודי, מבחינת ידע, עבודה, והתנהגות ציון עשר בשקט! מדובר בעבודת חשמל עבור מינימרקט חדש שפתחתי, חיפשתי חשמלאי איכותי ואמין שיבצע אצלי עבודות חשמל וקיבלתי ממישהו המלצה חמה על דודי יעקובוביץ, לקחתי את מספר הטלפון, התקשרתי לדודי לקבל הצעת מחיר כללית על העבודה, טווח המחירים נראה לי מאוד והזמנתי אותו באופן מסודר לראות במה מדובר. דודי הגיע בשעה שסיכמנו, עברנו על הדברים, הגענו להסכמה בנוגע למחיר, דודי היה מקצועי והראה רצינות והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה דודי היה מצוין, עמד בלוח הזמנים, הגיע בשעות שסיכמנו, ביצע עבודה יפה ומקצועית. העבודה כללה: הרכבת נורות לדים על התיקרה (נורת לד זה לא כמו נורת להט שיש בה ספירלה אחד וזהו, נורת לד מורכבת מלדים. וכל לד נותן אור. ככל שיש יותר לדים יש יותר אור. פרמטר נוסף בנורות לד זהו מספר לדים. אצלי רשום 36LED, זה אומר שבכל נורה יש 36 גופפי תאורה קטנים, משהו שיוצר אווירה נעימה יותר), התקנת פס לדים מסביב לשלט בכדי לבלוט ברחוב כולל התקנת קו חשמל מיוחד ובנוסף ביצע עובודת קטנות של סידור והחלפת שקעים ומנורות.
בסיום העבודה, דודי ניקה וסידר אחריו, בכלל באופן כללי הוא לא מבעלי המקצוע שבאים ועושים עבודה בלי לראות את הלקוח מול הפנים, הוא הקפיד לעבוד נקי מתחילת העבודה ועד סיומה ולא השאיר לי בלאגן. הודיתי לדודי על העבודה היפה, התרשמתי ממנו מאוד, כמובן ששמרתי את המספר שלו ואני חושב שאם אצטרך עבודות חשמל בעתיד אשמח להיעזר בו שוב - ממליץ בחום.
מיקי.

, פברואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו, דודי איש שירות נפלא, מכל הבחינות! מקצוען, ישר, הגון, המחירים סבירם הוא חברותי מאוד. יש לנו חשמלאי לנצח!
היו לי מספר תיקוני חשמל שהייתי צריך בשבילם חשמלאי מוסמך וחיפשתי דרך האתר שלכם חשמלאי מומלץ, קראתי חוות דעת על מספר בעלי-מקצוע והרמתי טלפונים ולקחתי הצעות מחיר. מבין כולם התרשמתי לטובה מדודי שנתן הצעת מחיר ראלית, הרמתי לו טלפון ובקשתי ממנו שיבצע בביתי תיקון נקודות חשמל קיימות, התקנת נקודות חשמל חדשות, ותיקון בתי נורות שנשרפו. דודי היה מאוד מסודר, מיד קבע מועד ושעה, דודי עמד בהם והגיע בדיוק בזמן, הגיע עם כל הציוד הנדרש והפגין רצינות רבה בעבודתו.
כשדודי התחיל את עבודתו ידעתי שיש על מי לסמוך, הוא פירק והרכיב בתי מנורה שנשרפו במיומנות ומקצועיות, וגם את התקנת נק' החשמל החדשות הוא ביצע בזריזות והקפיד על אסתטיקה וניקיון. השירות שקיבלתי היה מעבר למצופה, דודי בהחלט הצליח להרשים אותי בכל פרמטר. אם אתם רוצים חשמלאי מקצועי, דייקן, חביב ונעים לעבוד אתו תרימו טלפון לדודי!הוא יודע את העבודה!
חיים אליניאק.

, ספטמבר 2015

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהחשמלאי האמין דודי יעקובוביץ, מדובר בבעל-מקצוע הגון, ישר מקצועי ואדיב - ממליץ בחום! את דודי אני מכיר כבר דיי הרבה זמן, אני מנהל בחברת נכסים ומעסיק את דודי בכל הקשור לעבודות חשמל בנכסים שלנו. מדובר בבחור ישר ואמין, צנוע ומסור מאוד, מאוד דייקן, עומד בזמנים וכשיש עבודה מוקדם בבוקר הוא אפילו מגיע יותר מוקדם, מדובר במקצוען מלידה.
דודי עושה את כל עבודות החשמל הנדרשות לנו בנכסים שאותם אנחנו מנהלים, תשתיות חשמל מקיפות, חוטי חשמל, יציאות ושקעים, לוחות חשמל, כל מה שצריך. הוא אמין מאוד והמחירים שלו נוחים, אבל האמינות הכי חשובה לי, מדובר בהרבה עלויות כספיות והאמינות חשובה לי מאוד.
אם אני צריך תחזוקה, אני מתקשר אליו והוא בא בהקדם האפשרי אפילו שיש לו מחויבות אחרת, הוא יודע לכבד ולשמור על קשר טוב לאורך השנים. מדובר באיש עבודה מהזן הישן, ניתן לסמוך עליו בעיינים עצומות, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה. אני ממליץ על דודי בעיניים עצומות, לדעתי הוא איש מקצוע מהטופ של הטופ.
ירון

, ספטמבר 2015

דודי החשמלאי נתן לי שירות ייעוץ טלפוני, היה אדיב מנומס ואמין. הייתה לנו בעיה בארון חשמל ובכלל עם החשמל בבית וחיפשתי באינטרנט חשמלאי שייתן לי ייעוץ, במקרה נתקלתי בהמלצות טובות על דודי יעקובוביץ, הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא היה ממש ממש הוגן, הסביר לי שבמקרה הזה אני יכולה לפתור בעיות לבד, הוא הסביר לי מה אני זקוקה ובכך חסך לי כסף לייעוץ.
כמובן הודיתי לדודי על הייעוץ הסבלני שניתן לי ללא כל תמורה, הוא היה מאוד הוגן ופיירי ולא ניסה לדחוף לי ביקור שלאחריו הייתי צריכה לשלם עלות ביקור. בקיצור נשמע אמין והתרשמתי לטובה.
עידית פרקש

, ספטמבר 2015

דודי חשמלאי מקצועי, נחמד ואמין, ההתנהלות שלו הייתה מקצועית, המחיר סביר והתקלה טופלה - ממליץ בחום. לדודי החשמלאי הגעתי דרך האינטרנט, קראתי המלצות חיוביות, התרשמתי שמדובר בחשמלאי מקצועי וישר והתקשרתי לקבוע שעה. דודי היה אדיב ומנומס, הסביר לי מה יכולה להיות התקלה וסגרנו יום ושעה.
הוא הגיע בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי, הוא ערך בדיקה יסודית ועלה דיי מהר על שורש הבעיה, היה מדובר בהחלפת מתג, דודי אמר מה עלות התיקון, המחיר היה סביר ונתתי לו להמשיך בעבודה.
הוא ביצע את החלפת המתג ובאמת החשמל חזר לתפקד. אני רוצה לציין שדודי גבה מחירים הוגנים, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליץ, אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
אלון

, מרץ 2015

דודי בעל-מקצוע פנטסטי, הוא עשה ועושה אצלנו מספר עבודות הקשורות בחשמל ובכל פעם נהנינו משירות מקצועי ומחירים סבירים!
את דודי אני מכיר כבר המון שנים, אפשר להגיד שהוא חשמלאי הבית שלנו ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר.
דודי ביצע אצלנו בבית עבודות קטנות וגדולות, העברת חיווט, נק' חשמל חדשות, התקנת מנורות ונברשות ובעצם הכל מאלף עד תף. בכל פעם שיש לנו איזשהו עניין גם בחשמל (בפנים הבית ומחוצה לו בחצר) וגם באופן כללי אנחנו ישר מזמינים את דודי שמעניק שירות יוצא דופן.
אני יכול להעיד עליו לטובה שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא לוקח על עצמו עבודה, הוא יבצע אותה על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה. מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים - לא מחירים זולים מאוד אבל גם לא מחירים גבוהים מדיי. אנחנו מרוצים ממנו מאוד וממליצים עליו גם באתר שלכם!
נועם.

, מרץ 2015

דודי חשמלאי מעולה, אני ממליצה עליו בחום, מדובר בבעל מקצוע ישר, הוגן מבחינת מחירים, אני עובדת איתו הרבה ומרוצה כל פעם מחדש!
לדודי הגעתי ממש במקרה, במקצועי אני אדריכלית ועובדת במשרד מסודר של חברת ניהול שמטפלת בדירות ושיפוץ בתים, במקרה דודי עשה אצלנו מספר עבודות חשמל, שמתי לב שמדובר בבעל-מקצוע מצוין, התרשמתי ממנו מאוד וכך יצא שהזמנתי אותו לבצע עבודת חשמל באחד מהפרויקטים שלי.
מהרגע הראשון הבנתי שמדובר באיש מקצוע יוצא דופן, מילה שלו זאת מילה, שעה זאת שעה ועבודה זאת עבודה.
דודי בקיא מאוד בתחום החשמל, הוא עובד כבר שנים ומסייע לנו רבות גם בתחום של בתים חכמים, עבדתי איתו בשנה האחרונה ובכל פרויקט שהעברתי אליו הייתי מרוצה עד הגג, באמת! יש לי רק מילים טובות לומר עליו שלא נדבר על הלקוחות שמופתעים ומרוצים הן מהמקצועיות והן מבחינת המחיר ההוגן שדודי מבקש.
דודי מתייחס ללקוח כאילו הוא עושה את העבודה עבור עצמו, לא מנסה לחלוב כסף למרות שמדובר בלקוחות עשירים, מדובר באדם ישר מאוד, אנחנו מרוצים עד הגג וממליצים על דודי בחום ולכולם!
מתי.

, מרץ 2015

דודי החשמלאי בעל מקצוע משכמו ומעלה, הוא עושה אצלנו בבניין את כל עבודות החשמל וכולנו מרוצים עד הגג - מומלץ בחום!
אנחנו עובדים עם דודי כבר מספר חודשים, הגעתי אליו דרך המלצה מפה לאוזן ואני זוכרת שמהפעם הראשונה התרשמתי ממנו לחיוב, הביקור שלו היה מקצועי והמחיר הוגן ומאז ועד עכשיו אני עובדת רק איתו, בין אם מדובר בעבודות גדולות ובין אם מדובר בעבודות קטנות, דודי תמיד זמין בשבילנו, ברגע שאני קוראת לו הוא עושה את מרב המאמצים להגיע הכי מהר שיכול, ואם אומר שעה הוא תמיד מגיע בול על הדקה.
מעבר לכך, התיקונים שלו באיכות גבוהה, כמעט ולא קרה לי מצב של תיקון חוזר, דודי תמיד יודע לזהות את מקור התקלה, מחליף חלק רק אם זה חובה ואם ניתן לתקן הוא תמיד ישתדל להוציא אותי בזול - בעל מקצוע ישר שאין כמותו.
לגבי המחירים, בהתחלה עוד בדקתי אותו ותמיד ראיתי שהמחירים שלו הוגנים ואפילו זולים יחסית לשוק, בזמן האחרון אני כבר לא טורחת לבדוק - סומכת עליו בעיניים עצומות! ממליצה על דודי מכל הלב - מגיע לו!
ציפי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-20:00, שבת 08:30-21:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

שירותי חשמל לפרטיים ועסקים מבצע כל עבודות החשמל לפי תקן חברת חשמל וכללי הבטיחות לא מתפשר על איכות המוצרים מתמחה במערכות תלת פאזיות , מערכות אוורור שירותי חשמל. ניתנת שירות בין השעות 08:00-15:00 א-ו' בימי שני מ08:00-20:00. מתקין רק ציוד איכותי בעדיפות תוצרת גרמניה או אמריקאי

יעקובוביץ דודי חשמלאי

יעקובוביץ דודי חשמלאי

דודי יעקובוביץ


9.4

073-2721702
 

יעקובוביץ דודי חשמלאי

דודי יעקובוביץ

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721702 חייג