20

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

איך בוחרים חברת ניקיון לבית או לבניין דירות משותף?

איך תדעו שאתם בוחרים חברת ניקיון מקצועית? כל השאלות שצריך לשאול - לפניכם.

איך בוחרים את החברה המתאימה לכם ביותר לשירותי ניקיון?

בתחום שירותי הניקיון, אנחנו נתקלים במגוון עצום של שירותים, רמות מקצועיות ואמינות, ואיכויות לשירותי הניקיון המוצעים לנו. חשוב לדעת - כשאתם בוחרים חברת ניקיון שאינה מקצועית, אתם מסתכנים - בניקיון לא מקצועי, בגרימת נזק לרכושכם, ואפילו בתביעה של עובדי החברה נגדכם. איך תדעו שאתם בוחרים חברת ניקיון מקצועית? כל השאלות שצריך לשאול - לפניכם

1 - מה כוללת ההצעה?

אחד השלבים הקריטיים בבחירה של חברת ניקיון לבית, היא השלב המקדים לבחירה, במהלכו אתם תספקו מידע בנוגע לבית שיש לנקות, על כלל החפצים אשר בו והאזורים לניקוי - ותקבלו הצעה כתובה, שתכלול את זמני הניקוי האמורים, כלל השירותים שאתם צפויים לקבל מחברת הניקוי - וכמובן, התמחור.

במרבית המקרים, תינתן ההצעה לאחר תשאול טלפוני מקיף בנוגע לעבודת הניקיון הנדרשת. יש חברות ניקיון שיקפידו להדגיש, כי ההצעה עשויה להשתנות, אם תיאור הבית, השטח, או האזורים לניקוי אינו מדוייק. חשוב להבין מה כוללת ההצעה שקיבלתם, והנה פירוט הנושאים שכדאי לבדוק שהם כלולים בהצעה:

  • ניקוי יסודי של הריצוף - יש לפרט את סוג הריצוף בהצעה
  • אם יש בבית גם ריצוף מסוג אחר, פרקטים, או שטיחים מקיר לקיר - חשוב שהנתונים הללו יופיעו בהצעה - כולל התייחסות לאופן הניקוי שלהם
  • ניקוי חיפויי אריחים וקרמיקה בחדרים רטובים
  • ניקוי חלונות
  • ניקוי כלים סניטריים - מקלחונים, אמבטיות, אסלות, וכדומה
  • ניקוי ארונות, מבפנים ומבחוץ
  • פוליש (כולל סוג הפוליש שהוזמן)
  • ליטוש הרצפות אם הוזמן
  • הדברה
  • ועוד

חשוב לדעת, כי ניקיון של דירה לאחר שיפוץ הוא בדרך כלל יקר יותר, מכיוון ששאריות חומרי העבודה נדרשים להסרה מקצועית.

טיפ לקבלת הצעה מחייבת - חלק מחברות הניקיון מתורגלות בטקטיקות ל"ניפוח" הצעת המחיר שניתנה לכם על ידי הצעת שירותים נוספים תוך כדי העבודה או הצהרה על עלויות גבוהות יותר של השירותים שכבר הובטחו, מסיבות שונות. טרם תחילת הניקוי, תוכלו להתעקש על סיבוב בבית וקבלת הצעה סופית לניקוי הבית שלכם, כולל מחירים ולוחות זמנים.

2 - מי ינקה את הבית שלכם?

השלב הבא בבדיקת ההתאמה שלכם את חברת הניקיון האמורה, יכלול הבנות בנוגע לוותק החברה, האמינות והניסיון שלה - כמו גם הניסיון, המקצועיות, והוותק של מי שיבוא בפועל לנקות את הדירה שלכם. חשוב לקחת בחשבון שצוותים מטעם חברת הניקיון אינם מורשים בביצוע כל עבודה - למשל, עבודות הדברה מורשות לביצוע רק על ידי מדבירים מורשים.
לכן, חשוב לוודא מהם השירותים שאותה חברת ניקיון מומלצת שהזמנתם, הם המומחיות שלה ושהיא מורשית לעסוק בהם. מומלץ לקבל המלצות או לקרוא חוות דעת אמינות, כדי לוודא מאנשים שהזמינו את אותו השירות מהחברה שבחרתם.

3 - באילו כלי עבודה וחומרי ניקוי תשתמשו?

יש הבדל גדול באיכות הניקיון, בין חברות המשתמשות בכלי ניקוי ובחומרי ניקוי איכותיים ומקצועיים, בשימוש נכון - לבין אלה שמשתמשים בנוזלים זולים או מדוללים באופן הלא נכון, לעיתים אף ללא כלים מקצועיים לניקוי. בתחום הניקוי, ישנם חומרי ניקוי ייעודיים עבור סוגים שונים של משטחים - ושימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים עלול לגרום נזק למשטחים, לעיתים כזה שיתגלה רק לאחר זמן. על כן, מדובר באחת השאלות החשובות שתשאלו את חברת הניקיון שתעסיקו - ואנחנו ממליצים בחום לציין את ההתחייבות להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים, אקולוגיים ואולי אף היפו אלרגניים - בהצעה שתישלח אליכם.

טיפ - בניקיון מקצועי של בתים ודירות, לא נעשה שימוש בכמויות גדולות של מים, שמזיקות למשטחים רבים במהלך הניקוי.

4 - חברת ניקיון מבוטחת

עוד שאלה משמעותית היא סוגי הביטוח שחברת הניקיון לדירות שבחרתם מקפידה עליהם. חברת ניקיון מקצועית תקפיד על ביטוח חבות מעבידים וביטוח צד ג'. ביטוח מקיף לחברת הניקיון יאפשר הן שקט נפשי בכל הקשור לנזקים שייגרמו לדירה ולרכוש שלכם כתוצאה מניקוי לא מתאים, והן כיסוי מלא בפני תאונות עבודה של צוות הניקיון אצלכם בבית. בלא ביטוח מתאים - כל נזק כזה, הוא נזק שאתם תצטרכו לשאת בתוצאותיו.

5 - המחיר

רבות כבר נאמר, בהקשרים שונים, בנוגע למחירי השירותים והחשיבות של ביצוע סקר שוק. הנה משהו שאנחנו אולי לא אומרים מספיק - בגין עבודה טובה, חשוב לדרוש תשלום הוגן. חברת ניקוי שתציע לכם תמחור זול בצורה משמעותית ביחס לשאר המחירים שקיבלתם - מעלה חשד, למשל לשימוש בכוח אדם זמני ולא מיומן או בשימוש בחומרי ניקוי זולים, שיתגלו כיקרים מאוד לכם בהמשך. על כן, דעו את טווחי המחירים לניקיון עבור בית כשלכם, ובחרו בהצעה שאינה זולה באופן מחשיד.

6 - האחריות

זה הזמן לשאול את חברת הניקיון, מה קורה במקרה של נזק לחפצים או לרכוש שלכם? מי אחראי לנזקים כאלה וכיצד תפוצו במקרה של ניקוי ברשלנות?

7 - השירות

בשורה התחתונה, ולאחר שבדקתם את כלל הסעיפים לשירות מקצועי וטוב, אנחנו ממליצים לבחור בחברת ניקיון מומלצת שהשירות שהיא הציעה לכם היה כלבבכם. מענה אנושי חם, אדיב וזמין, פירוט שנמסר בנועם וזמינות לשאלות והסברים - הם מצביעים על חברה מקצועית שערוכה לטפל בלקוחות מ-א' ועד ת'.

20

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מצא בעל מקצוע

חברות ניקיון מומלצים תל אביב

דיאמונד שירותי ניקיון ומשק בית
דיאמונד שירותי ניקיון ומשק בית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

אנחנו ממליצים בחום
על חברת "ראדר שירותי ניקיון", רנלד והצוות נתנו לנו שירות ניקיון מצוין - כל הכבוד! הגעתי אליהם דרך אתר של בעלי מקצוע לאחר שהשוויתי בינם לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות באזור מגוריי - החלטתי להזמין את רנלד והצוות לביצוע עבודה של ניקיון אחרי שיפוץ אצלי בבית.

בועות
בועות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

בשירותים של שבתאי
אני כבר משתמש המון זמן ומרוצה מאוד, בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים שעובדים מכל הלב. הוא מבצע עבורי ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע, מגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו מראש, הם עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנקים ביסודיות את כל המשרדים.

יונתן פוליש וניקיון
יונתן פוליש וניקיון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 8

חוות דעת

אלון מחברת "יונתן
פוליש וניקיון" ביצע עבורי ניקיון דירה ריקה לאחר שיפוץ, הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו ואני ממליץ עליו מכל הלב. מדובר בדירה לא קטנה שהיתה מלאה בשאריות צבע ואבק מהשיפוץ, הסברתי לאלון את המצב, הוא הסביר לי בדיוק מה כולל הניקיון ותאמנו מועד להגעתו.

9.8

voice-icon 6

חוות דעת

על פולד מחברת
הניקיון "פסגה" יש לי רק מילים חמות להגיד - בעל מקצוע מצויין, פדנטי, רציני ועושה עבודה מכל הלב! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה לפני כניסה כבר פעמיים ואני יכול להמליץ עליו בלב שלם!

five star אחזקות
five star אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 36

חוות דעת

אני ממליצה בחום
על החברת ניקיון הזו. פניתי לפייב סטאר אחזקות בעקבות המלצה מאוד חמה של חברים טובים שלי. כבר מהשיחה הראשונה הבנתי עם מי יש לי עסק.

בראשית פוליש וניקיון
בראשית פוליש וניקיון

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 17

חוות דעת

משה מחברת "בראשית"
ביצע עבורי ניקיון בית ריק בן 2 קומות לפני כניסה, השירות שלו היה אדיב ומקצועי ואני ממליצה עליו בשמחה. משה הגיע עם עובד נוסף במועד שקבענו, הם דאגו להביא איתם את כל הציוד הנדרש וחומרי הניקיון ובמשך 8 שעות עמלו על ניקיון יסודי של הבית.

פוליש דור
פוליש דור

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 58

חוות דעת

מאחר והרצפה שלי
זעקה לטיפול מיידי ביררתי אצל מכרים על חברת פוליש וכך שמעתי על פוליש המרכז. יצרתי קשר ומוטי הגיע לראות, אחרי כן נתן הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה.

קסם הפוליש והצבע
קסם הפוליש והצבע

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 36

חוות דעת

מולי והצוות שלו
היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

המבריק
המבריק

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 17

חוות דעת

השירות של חברת
"המבריק" פשוט מצוין! פניתי לאמנון לצורך ניקיון ביתה של חמותי שנפטרה, מדובר בבית מרוהט ומוזנח מאוד שלא ניקוי אותו כבר שנים והיה צורך בניקיון יסודי.

יהלום שירותי ניקיון ופוליש וצבע
"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 58

חוות דעת

אחרי שיפוץ שעשינו
בבית, חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. הרבה בירורים וטלפונים, הובילו אותנו בסופו של דבר לחברת הניקיון "יהלום"-שירותי ניקיון ופוליש.

ביאנקו שרותי ניקיון
ביאנקו שרותי ניקיון

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 12

חוות דעת

אנחנו מאוד מרוצים
מאבי וכשאני אומר מרוצים אני בעיקר מתמקד באשתי, אם היא הייתה מרוצה זה אומר הכל!!! מדובר בעבודת ניקיון של דירה לאחר שיפוץ מאוד גדול, עבודות בניה הריסה ריצוף אינסטלציה חשמל - פשוט הכל, ומצב הדירה היה פשוט בהתאם - קטסטרופה!!!

קוויק סילבר
קוויק סילבר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 14

חוות דעת

את שי מחברת
"קוויק סילבר" הזמנתי לצורך ביצוע פוליש ווקס למרצפות ב-2 בתים גדולים, אני מרוצה מהעבודה וממליץ עליו. מדובר בבתים מרוהטים ומאוכלסים וזה דרש משי והפועל הנוסף להזיז את הריהוט ממקום למקום אך הם עשו זאת בסבלנות ובמיומנות רבה.

דיימונד שרותי פוליש ונקיון
דיימונד שרותי פוליש ונקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 21

חוות דעת

גבריאל היה מקצועי
ביותר!! הגיע בזמן לבית, הראה לי בדיוק מה הוא הולך לעשות, בסיום יום הניקיון כשהגעתי לדירה ממש ראיתי הבדלים של לפני ואחרי, הבית היה מבריק!! המחיר הוגן ביותר וגבריאל ממש שירותי, נעים הליכות.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 48

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

איהם עבודות ניקיון
איהם עבודות ניקיון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 10

חוות דעת

הגענו ל"איהם עבודות
ניקיון" דרך אתר "המקצוענים" והם היו פשוט מעולים! בחרנו בהם לא בגלל המחיר אלא בעקבות הניסיון והמקצועיות שלהם, הם ביצעו עבורנו ניקיון בבניין לפני אכלוס.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

דוקטור פוליש
דוקטור פוליש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני עובדת בחברת
בנייה וברק ביצע עבורי בעבר ניקיון בדירה שלי והייתי מאוד מרוצה! בדקתי אותו בכל פרמטר והוא הוכיח שהוא הטוב ביותר! לכן, עד היום אני ממליצה ללקוחות שלנו בחברה להשתמש בשירותיו.

סמארט קלין
סמארט קלין

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

עם גולן מחברת
"סמארט קלין" אני עובד כבר שנים, אני מאוד מרוצה וממליץ עליו בחום! מדובר בניקיון יומיומי של 2 בניינים, גולן שולח לנו בכל יום עובד ניקיון ודואג שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

ברגר ניקיונות
ברגר ניקיונות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

עברתי לדירת 3
חדרים עם מרפסת לאחר שיפוץ שהיה בה צורך לניקיון יסודי. קיבלתי המלצה מחברים על ולאדלן ואני שמח שהקשבתי להם. הוא הגיע בזמן, ביצע ניקיון מתוקתק וגבה מחיר מאוד פייר בהשוואה לעבודה שהוא עשה.

אומנות הניקיון ללא משק בית
אומנות הניקיון- ללא משק בית

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 8

חוות דעת

הגעתי אל חברת
הניקיון "מאסטר פוליש" דרך האינטרנט ממש במקרה, ואני רוצה להמליץ עליהם לטובה - הם סיפקו שירות מאד מהיר, ועשו עבודה מאוד יסודית ומקצועית. הייתי מרוצה מעל ומעבר וממליץ בחום!

יוסי גרינפלד שרותי אחזקה
יוסי גרינפלד שרותי אחזקה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

על חברת הניקיון
של יוסי וצוות העובדים שלו יש לי רק דברים טובים לומר, אחריות ושירות הכי טובים שראיתי. יוסי מבצע עבור המשרדים בהם אני עובדת תחזוקה שוטפת של ניקיון, אחת לשבוע מגיעה מנקה מטעמו והכל מבוצע כמו שצריך.

מנקה בעת ניקוי חלונות כחלק מניקיון בית באופן יסודי

מומלץ לשים לב שחברת הניקיון מתחייבת להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים ואקולוגיים

חברת ניקיון איכותית תקפיד לבצע ביטוח מקיף שיהווה הגנה מפני נזקים לדירה ולרכוש שלכם

כתבות ומאמרים

ניקוי חדרי מדרגות

ניקוי חדרי מדרגות

בכניסה לחדר מדרגות לרוב אנחנו רואים מלא אבק, לכלוכים וריחות לא נעימים. להעביר שמרתות לח ומטאטא זה לא תמיד מספיק צריך ניקוי יסודי.

קרא עוד
איך תבחרו חברת ניקיון מומלצת לשירותי פוליש וליטוש?

איך תבחרו חברת ניקיון מומלצת לשירותי פוליש וליטוש?

איך לבחור את שירותי הפוליש המתאימים לכם, כמה זה צפוי לעלות וממה חשוב להיזהר.

קרא עוד
זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

כל היתרונות, החסרונות, המחירים והשירותים הנוספים בהעסקת חברה לניקיון בתים פרטיים

קרא עוד
כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

מדריך לחברת הניקיון המקצועית, לעבודה עם לקוחות מרוצים בלבד

קרא עוד
איך בוחרים חברת ניקיון ואחזקה לחדרי המדרגות?

איך בוחרים חברת ניקיון ואחזקה לחדרי המדרגות?

מדריך מפורט בנוגע לשירותים שמקבלים בניינים מחברות ניקיון ואיך לבחור את החברה שתתאים לנו

קרא עוד
מנקה לבית או חברת ניקיון מקצועית, ההבדל בין עוזרת בית לחברה

מנקה לבית או חברת ניקיון מקצועית, ההבדל בין עוזרת בית לחברה

כל היתרונות והחסרונות של העסקת עובד משק בית מול חברת ניקיון מקצועית

קרא עוד
מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

לפניכם מדריך לעלויות השירותים של חברות ניקיון ומה הגורמים המשפיעים על מחיר ניקיון דירה.

קרא עוד
חברות ניקיון משרדים, תהליך בחירת חברה לניקיון משרד בערב או בבוקר

חברות ניקיון משרדים, תהליך בחירת חברה לניקיון משרד בערב או בבוקר

שירותי ניקיון משרדים בערב או בבוקר, מה תוכלו לקבל, כמה זה צפוי לעלות ואיך לבחור חברה מתאימה לניקוי משרדים?

קרא עוד