17

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

ניקוי חדרי מדרגות

בכניסה לחדר מדרגות לרוב אנחנו רואים מלא אבק, לכלוכים וריחות לא נעימים. להעביר שמרתות לח ומטאטא זה לא תמיד מספיק צריך ניקוי יסודי.

הכניסה לבניין וחדר המדרגות שב ו הם למעשה כרטיס הביקור של הבניין. זהו הדבר הראשון שרואים כשנכנסים אליו , ולא משנה אם זה בניין מגורים או בניין משרדים . כן, תתפלאו, למרות שרוב הבניינים היום מצוידים במעלית, עדיין לא מעט אנשים עוברים ב חדר המדרגות ובמקום להשתמש במעלית, הם מעדיפים לטפס במדרגות. גם כדי לעשות קצת ספורט, גם כי חלק פוחדים ממעליות וגם כדי להגיע מהר יותר , בטח אם אלו הדיירים או עובדי המשרד מהקומה הראשונה או השנייה, שבזמן ההמתנה למעלית כבר מזמן יכולים להגיע למחוז חפצם . מכיוון ש חדר י מדרגות לא איבד ו מהפופולריות של הם וה ם עדיין מהוו ים חלק מהותי מאזור הלובי, שהוא הכניסה לבניין, יש צורך לשמור עלי הם נעי מי ם , ריחניים ונקי ים. לשם כך י ש לבצע ניקיון מדרגות , באופן עצמאי או על ידי העסקה של חברת ניקיון. אם יש לבניין שלכם חברת ניהול, הרווחתם – השירות הזה כבר כלול בשירותים שהחברה מספקת לכם .

מה כולל ניקוי חדר המדרגות?

חשבתם שכל מה שצריך זה רק לטאטא או ל ש אוב ולשטוף? תחשבו עוד פעם.
הפעולות האלה בהחלט יעילות והן חלק מתהליך הניקיון , אבל אם אתם רוצים שחדר המדרגות שלכם יהיה באמת נקי, ה מלאכה מורכבת קצת יותר .
קודם כל, זוהי עבודה פיזית , שכרוכה בירידה ועליה של גרמי מדרגות , לפעמים עם דליי מים כבדים.
זו גם עבודה שיש בה סי כון , כ י וון שהי א כוללת ניקיון עם מי ם וחומרי ניקיון מחליקים ו בנוסף, קיים גם ההיבט של מבנה הבניין והאם חדר המדרגות כולל חלונות , ש כמובן שגם אותם יש לנקות . לעיתים חלונות אלה ממוקמים גבוה ו אז יש להשתמש בסולם כדי לנקות אותם , מה שמגביר את הסיכון . חשוב כמובן גם לנקות את המעקות ואת דלתות הכניסה לקומות אם יש, ולשטוף בין המעברים.
החומרים בהם משתמשים לניקוי המדרגות מגוונים, אולם מכיוון שמדובר באזור ציבורי, ש יחסית מנקים אותו הרבה ושעוברים הו לא מעט אנשים , רצוי ש לא לה שת מש בחומרי ניקוי זולים שעלולים להיות רעילים לאוכלוסיות כמו ילדים ואנשים מבוגרים ו / או לגרום נזק לרצפות. כיום ההמלצה היא לעבוד עם חומרים ידידותיים לסביבה .
כך יימנע שימוש בכימיקלים מזהמים וי י פלטו פחות חומרים מז יקים למערכת הניקוז של הבניין , שבסופו של דבר מגיעה למערכת הניקוז העירונית . יש בניינים שבהם נחוץ לעשות פוליש למדרגות או לצבוע את הקירות שבחלל באופן תקופתי. מדובר בעיקר בבניינ י משרדים, שבהם הנראות חשובה מאוד, אך זה בהחלט מומלץ גם ל מגדלי מגורים, שבהם המדרגות נשחקות מאוד בשל כמות האנשים הנכנסים לבניין, ואפילו לבנייני מגורים לא גבוהים במיוחד, כיוון שזה עושה פלאים למדרגות ומשדרג את מראה הבניין כולו. כמובן ש חברת ניקיון או מנקה מקצועי לא מגיעים רק לנקות את חדר המדרגות בבניין, הם באים לעשות ניקיון כללי בכל השטחים הציבוריים של הבניין . כלומר הם מבצעים נ יקיון ושטיפה של לובי הבניין, ניקיון של המעלית שדורש שימוש בחומרים ייעודיים אחרים מ אלה של הניקיון הכללי, ניקיון של חלונות הויטרינה , של דלתות המחסנים ו כן השקיי ב של הצמחיה , כגון עציצים או אדניות, שנמצאים בשטחים אל ה .

מתי כדאי לבצע ניקיון חדרי מדרגות ובאיזו תדירות?

האמת ש התשובה לשאלה הזו היא שאין כללים, לא ל שאלה מתי מנקים ולא ל שאלת תדירות הניקיון , שיכול להתבצע בכל שעה שהיא , בוודאי אם מדובר בנניין מגורים. עק רו נית, גם בבנייני מ שרד ים אפשר לבצע ניקוי מדרגות בכל עת , אולם עדיף לכוון אותו לשעות הערב והלילה, כיוון ש אלו הן השעות שבהן הפעילות בבניין יורדת משמעותית והרבה פחות אנשים נכנסים אליו, כך ש סכנת ההחלקה או סיכון בטיחותי אחר , פו חתים . לגבי תדירות, התשובה היא שעדיף ש ניקוי חדרי מדרגות יבוצע באופן שוטף . אפשר כמובן להזמין חברה מקצועית או מנקה מדרגות שינקו פעם ב ..., אבל על מנת לשמור על נראות המקום ולהגן עליו מבלאי ומשחיקה, כדאי שיתבצע ניקיון על בסיס שבועי לפחות , בטח בעונת החורף שבה, באופן טבעי, חדרי המדרגות מתלכלכים יותר .

מי אחראי על חברת הניקיון / מנקה המדרגות?

כפי שכבר נ כתב כאן קודם, למרבית בנייני המשרדים ובנייני המגורים הגבוהים, יש חברת ניהול שמטפלת בכל ענייני הניקיון, והיא זו שדואגת להעסקת חברה מקצועית או מנקה חדרי מדרגות , כך שאם אתם מתגוררים או עובדים בבניין כזה, הסיר ו דאגה מליבכם. לעומת זאת, בבנייני מגורים שבהם לא מועסקת חברת ניהול, הטיפול ב תחזוקת הבניין בכלל וב ניקיון חדרי המדרגות בפרט הוא באחריותו של ועד הב ית .

אז כמה באמת עולה ניקיון חדרי מדרגות?

המחי ר עבור שירות ניקיון חדרי מדרגות נ קבע בהתאם למספר הקומות של הבניין, לתדירות הניקיון הרצויה , למורכבות העבודה (למשל, האם יש חלונות בחדר המדרגות , שגם אותם צריך לנקות, דבר שכמובן משפיע על זמן הניקיון ), ו פרמטר אחרון - מצב התחזוקה של הבניין. מצב הערכה של מחירי ניקיון שבוע י של בניין:
-עד 4 קומות עולה בין 600-800 ₪ לחודש .
-ניקוי 4 קומות פעמיים בשבוע המחיר יעלה ל-1,000-1,500 ₪.
-ניקיון של בניין בין 5-9 קומות יעלה 1,000-2,000 ₪ עבור פעם בשבוע , ו-1,800-3,600 ₪ לפעמיים בשבוע .
-עלות ניקיון בניין של 10 קומות ומעלה, כבר יעמוד על מינימום של 2,500 ₪ לחודש.

17

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מצא בעל מקצוע

חברות ניקיון מומלצים תל אביב

עמרם שירותי אחזקה וניקיון
עמרם שירותי אחזקה וניקיון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עמרם אחלה גבר!
הזמנתי אותו בהמלצת חבר לניקיון ופוליש בדירה לפני שנכנסתי אליה כי הוא מצא חן בעיני מכל הבחינות וגם נתן לי הצעת מחיר משתלמת. עמרם קנה אותי בנועם, סבלנות, אמינות ואדיבות שלו!

בועות
בועות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

בשירותים של שבתאי
אני כבר משתמש המון זמן ומרוצה מאוד, בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים שעובדים מכל הלב. הוא מבצע עבורי ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע, מגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו מראש, הם עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנקים ביסודיות את כל המשרדים.

יונתן פוליש וניקיון
יונתן פוליש וניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

אלון מחברת "יונתן
פוליש וניקיון" ביצע עבורי ניקיון דירה ריקה לאחר שיפוץ, הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו ואני ממליץ עליו מכל הלב. מדובר בדירה לא קטנה שהיתה מלאה בשאריות צבע ואבק מהשיפוץ, הסברתי לאלון את המצב, הוא הסביר לי בדיוק מה כולל הניקיון ותאמנו מועד להגעתו.

פוליש דור
פוליש דור

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 61

חוות דעת

מאחר והרצפה שלי
זעקה לטיפול מיידי ביררתי אצל מכרים על חברת פוליש וכך שמעתי על פוליש המרכז. יצרתי קשר ומוטי הגיע לראות, אחרי כן נתן הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה.

יהלום שירותי ניקיון ופוליש וצבע
"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 62

חוות דעת

אחרי שיפוץ שעשינו
בבית, חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. הרבה בירורים וטלפונים, הובילו אותנו בסופו של דבר לחברת הניקיון "יהלום"-שירותי ניקיון ופוליש.

five star אחזקות
five star אחזקות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 40

חוות דעת

אני ממליצה בחום
על החברת ניקיון הזו. פניתי לפייב סטאר אחזקות בעקבות המלצה מאוד חמה של חברים טובים שלי. כבר מהשיחה הראשונה הבנתי עם מי יש לי עסק.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

קסם הפוליש והצבע
קסם הפוליש והצבע

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 40

חוות דעת

שחר והצוות שלו
היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

בשן אביעד פוליש וליטוש
ב.ש.ן אביעד פוליש וליטוש

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 42

חוות דעת

שלום וברכה! שמי
יוכי ואני וועד בית של בניין ברחוב רוטשילד, בת-ים. מדובר בבניין מגורים שנמסר לנו לאחר בנייה ועבר כמה שיפוצים.

המבריק
המבריק

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 18

חוות דעת

השירות של חברת
"המבריק" פשוט מצוין! פניתי לאמנון לצורך ניקיון ביתה של חמותי שנפטרה, מדובר בבית מרוהט ומוזנח מאוד שלא ניקוי אותו כבר שנים והיה צורך בניקיון יסודי.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

דוקטור פוליש
דוקטור פוליש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני עובדת בחברת
בנייה וברק ביצע עבורי בעבר ניקיון בדירה שלי והייתי מאוד מרוצה! בדקתי אותו בכל פרמטר והוא הוכיח שהוא הטוב ביותר! לכן, עד היום אני ממליצה ללקוחות שלנו בחברה להשתמש בשירותיו.

ניקוי יסודי

ניקוי מדרגות

כתבות ומאמרים

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

כל היתרונות, החסרונות, המחירים והשירותים הנוספים בהעסקת חברה לניקיון בתים פרטיים

קרא עוד
כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

מדריך לחברת הניקיון המקצועית, לעבודה עם לקוחות מרוצים בלבד

קרא עוד
מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

לפניכם מדריך לעלויות השירותים של חברות ניקיון ומה הגורמים המשפיעים על מחיר ניקיון דירה.

קרא עוד
שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

אספנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת בבחירת חברת ניקיון דירה חדשה לפני כניסה.

קרא עוד