20

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

ניקוי חדרי מדרגות

בכניסה לחדר מדרגות לרוב אנחנו רואים מלא אבק, לכלוכים וריחות לא נעימים. להעביר שמרתות לח ומטאטא זה לא תמיד מספיק צריך ניקוי יסודי.

הכניסה לבניין וחדר המדרגות שב ו הם למעשה כרטיס הביקור של הבניין. זהו הדבר הראשון שרואים כשנכנסים אליו , ולא משנה אם זה בניין מגורים או בניין משרדים . כן, תתפלאו, למרות שרוב הבניינים היום מצוידים במעלית, עדיין לא מעט אנשים עוברים ב חדר המדרגות ובמקום להשתמש במעלית, הם מעדיפים לטפס במדרגות. גם כדי לעשות קצת ספורט, גם כי חלק פוחדים ממעליות וגם כדי להגיע מהר יותר , בטח אם אלו הדיירים או עובדי המשרד מהקומה הראשונה או השנייה, שבזמן ההמתנה למעלית כבר מזמן יכולים להגיע למחוז חפצם . מכיוון ש חדר י מדרגות לא איבד ו מהפופולריות של הם וה ם עדיין מהוו ים חלק מהותי מאזור הלובי, שהוא הכניסה לבניין, יש צורך לשמור עלי הם נעי מי ם , ריחניים ונקי ים. לשם כך י ש לבצע ניקיון מדרגות , באופן עצמאי או על ידי העסקה של חברת ניקיון. אם יש לבניין שלכם חברת ניהול, הרווחתם – השירות הזה כבר כלול בשירותים שהחברה מספקת לכם .

מה כולל ניקוי חדר המדרגות?

חשבתם שכל מה שצריך זה רק לטאטא או ל ש אוב ולשטוף? תחשבו עוד פעם.
הפעולות האלה בהחלט יעילות והן חלק מתהליך הניקיון , אבל אם אתם רוצים שחדר המדרגות שלכם יהיה באמת נקי, ה מלאכה מורכבת קצת יותר .
קודם כל, זוהי עבודה פיזית , שכרוכה בירידה ועליה של גרמי מדרגות , לפעמים עם דליי מים כבדים.
זו גם עבודה שיש בה סי כון , כ י וון שהי א כוללת ניקיון עם מי ם וחומרי ניקיון מחליקים ו בנוסף, קיים גם ההיבט של מבנה הבניין והאם חדר המדרגות כולל חלונות , ש כמובן שגם אותם יש לנקות . לעיתים חלונות אלה ממוקמים גבוה ו אז יש להשתמש בסולם כדי לנקות אותם , מה שמגביר את הסיכון . חשוב כמובן גם לנקות את המעקות ואת דלתות הכניסה לקומות אם יש, ולשטוף בין המעברים.
החומרים בהם משתמשים לניקוי המדרגות מגוונים, אולם מכיוון שמדובר באזור ציבורי, ש יחסית מנקים אותו הרבה ושעוברים הו לא מעט אנשים , רצוי ש לא לה שת מש בחומרי ניקוי זולים שעלולים להיות רעילים לאוכלוסיות כמו ילדים ואנשים מבוגרים ו / או לגרום נזק לרצפות. כיום ההמלצה היא לעבוד עם חומרים ידידותיים לסביבה .
כך יימנע שימוש בכימיקלים מזהמים וי י פלטו פחות חומרים מז יקים למערכת הניקוז של הבניין , שבסופו של דבר מגיעה למערכת הניקוז העירונית . יש בניינים שבהם נחוץ לעשות פוליש למדרגות או לצבוע את הקירות שבחלל באופן תקופתי. מדובר בעיקר בבניינ י משרדים, שבהם הנראות חשובה מאוד, אך זה בהחלט מומלץ גם ל מגדלי מגורים, שבהם המדרגות נשחקות מאוד בשל כמות האנשים הנכנסים לבניין, ואפילו לבנייני מגורים לא גבוהים במיוחד, כיוון שזה עושה פלאים למדרגות ומשדרג את מראה הבניין כולו. כמובן ש חברת ניקיון או מנקה מקצועי לא מגיעים רק לנקות את חדר המדרגות בבניין, הם באים לעשות ניקיון כללי בכל השטחים הציבוריים של הבניין . כלומר הם מבצעים נ יקיון ושטיפה של לובי הבניין, ניקיון של המעלית שדורש שימוש בחומרים ייעודיים אחרים מ אלה של הניקיון הכללי, ניקיון של חלונות הויטרינה , של דלתות המחסנים ו כן השקיי ב של הצמחיה , כגון עציצים או אדניות, שנמצאים בשטחים אל ה .

מתי כדאי לבצע ניקיון חדרי מדרגות ובאיזו תדירות?

האמת ש התשובה לשאלה הזו היא שאין כללים, לא ל שאלה מתי מנקים ולא ל שאלת תדירות הניקיון , שיכול להתבצע בכל שעה שהיא , בוודאי אם מדובר בנניין מגורים. עק רו נית, גם בבנייני מ שרד ים אפשר לבצע ניקוי מדרגות בכל עת , אולם עדיף לכוון אותו לשעות הערב והלילה, כיוון ש אלו הן השעות שבהן הפעילות בבניין יורדת משמעותית והרבה פחות אנשים נכנסים אליו, כך ש סכנת ההחלקה או סיכון בטיחותי אחר , פו חתים . לגבי תדירות, התשובה היא שעדיף ש ניקוי חדרי מדרגות יבוצע באופן שוטף . אפשר כמובן להזמין חברה מקצועית או מנקה מדרגות שינקו פעם ב ..., אבל על מנת לשמור על נראות המקום ולהגן עליו מבלאי ומשחיקה, כדאי שיתבצע ניקיון על בסיס שבועי לפחות , בטח בעונת החורף שבה, באופן טבעי, חדרי המדרגות מתלכלכים יותר .

מי אחראי על חברת הניקיון / מנקה המדרגות?

כפי שכבר נ כתב כאן קודם, למרבית בנייני המשרדים ובנייני המגורים הגבוהים, יש חברת ניהול שמטפלת בכל ענייני הניקיון, והיא זו שדואגת להעסקת חברה מקצועית או מנקה חדרי מדרגות , כך שאם אתם מתגוררים או עובדים בבניין כזה, הסיר ו דאגה מליבכם. לעומת זאת, בבנייני מגורים שבהם לא מועסקת חברת ניהול, הטיפול ב תחזוקת הבניין בכלל וב ניקיון חדרי המדרגות בפרט הוא באחריותו של ועד הב ית .

אז כמה באמת עולה ניקיון חדרי מדרגות?

המחי ר עבור שירות ניקיון חדרי מדרגות נ קבע בהתאם למספר הקומות של הבניין, לתדירות הניקיון הרצויה , למורכבות העבודה (למשל, האם יש חלונות בחדר המדרגות , שגם אותם צריך לנקות, דבר שכמובן משפיע על זמן הניקיון ), ו פרמטר אחרון - מצב התחזוקה של הבניין. מצב הערכה של מחירי ניקיון שבוע י של בניין:
-עד 4 קומות עולה בין 600-800 ₪ לחודש .
-ניקוי 4 קומות פעמיים בשבוע המחיר יעלה ל-1,000-1,500 ₪.
-ניקיון של בניין בין 5-9 קומות יעלה 1,000-2,000 ₪ עבור פעם בשבוע , ו-1,800-3,600 ₪ לפעמיים בשבוע .
-עלות ניקיון בניין של 10 קומות ומעלה, כבר יעמוד על מינימום של 2,500 ₪ לחודש.

20

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מצא בעל מקצוע

חברות ניקיון מומלצים תל אביב

9.6

voice-icon 8

חוות דעת

בשירותים של שבתאי
אני כבר משתמש המון זמן ומרוצה מאוד, בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים שעובדים מכל הלב. הוא מבצע עבורי ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע, מגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו מראש, הם עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנקים ביסודיות את כל המשרדים.

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

בשירותיו של גרמן
אני משתמש כבר 4 חודשים ואני הכי מרוצה בעולם!! הגעתי אליו דרך כרטיס ביקור שהיה בתיבת הדואר בבניין בו אני מתגורר, בתור ועד הבניין חיפשתי חברת ניקיון לתחזוקת הבניין, פניתי לגרמן ואחרי שקיבלתי הצעה הוגנת סגרנו תחילת עבודה.

9.5

voice-icon 18

חוות דעת

אנחנו ממליצים בחום
על חברת "ראדר שירותי ניקיון", רנלד והצוות נתנו לנו שירות ניקיון מצוין - כל הכבוד! הגעתי אליהם דרך אתר של בעלי מקצוע לאחר שהשוויתי בינם לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות באזור מגוריי - החלטתי להזמין את רנלד והצוות לביצוע עבודה של ניקיון אחרי שיפוץ אצלי בבית.

9.3

voice-icon 52

חוות דעת

מאחר והרצפה שלי
זעקה לטיפול מיידי ביררתי אצל מכרים על חברת פוליש וכך שמעתי על פוליש המרכז. יצרתי קשר ומוטי הגיע לראות, אחרי כן נתן הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה.

9.6

voice-icon 34

חוות דעת

מולי והצוות שלו
היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

9.3

voice-icon 56

חוות דעת

אחרי שיפוץ שעשינו
בבית, חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. הרבה בירורים וטלפונים, הובילו אותנו בסופו של דבר לחברת הניקיון "יהלום"-שירותי ניקיון ופוליש.

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

השירות של חברת
"המבריק" פשוט מצוין! פניתי לאמנון לצורך ניקיון ביתה של חמותי שנפטרה, מדובר בבית מרוהט ומוזנח מאוד שלא ניקוי אותו כבר שנים והיה צורך בניקיון יסודי.

9.5

voice-icon 15

חוות דעת

משה מחברת "בראשית"
ביצע עבורי ניקיון בית ריק בן 2 קומות לפני כניסה, השירות שלו היה אדיב ומקצועי ואני ממליצה עליו בשמחה. משה הגיע עם עובד נוסף במועד שקבענו, הם דאגו להביא איתם את כל הציוד הנדרש וחומרי הניקיון ובמשך 8 שעות עמלו על ניקיון יסודי של הבית.

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

הגענו ל"איהם עבודות
ניקיון" דרך אתר "המקצוענים" והם היו פשוט מעולים! בחרנו בהם לא בגלל המחיר אלא בעקבות הניסיון והמקצועיות שלהם, הם ביצעו עבורנו ניקיון בבניין לפני אכלוס.

9.5

voice-icon 19

חוות דעת

גבריאל היה מקצועי
ביותר!! הגיע בזמן לבית, הראה לי בדיוק מה הוא הולך לעשות, בסיום יום הניקיון כשהגעתי לדירה ממש ראיתי הבדלים של לפני ואחרי, הבית היה מבריק!! המחיר הוגן ביותר וגבריאל ממש שירותי, נעים הליכות.

9.5

voice-icon 46

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

9.3

voice-icon 6

חוות דעת

אלון מחברת "יונתן
פוליש וניקיון" ביצע עבורי ניקיון דירה ריקה לאחר שיפוץ, הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו ואני ממליץ עליו מכל הלב. מדובר בדירה לא קטנה שהיתה מלאה בשאריות צבע ואבק מהשיפוץ, הסברתי לאלון את המצב, הוא הסביר לי בדיוק מה כולל הניקיון ותאמנו מועד להגעתו.

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אני ממליצה בחום
על החברת ניקיון הזו. פניתי לפייב סטאר אחזקות בעקבות המלצה מאוד חמה של חברים טובים שלי. כבר מהשיחה הראשונה הבנתי עם מי יש לי עסק.

9.4

voice-icon 10

חוות דעת

את שי מחברת
"קוויק סילבר" הזמנתי לצורך ביצוע פוליש ווקס למרצפות ב-2 בתים גדולים, אני מרוצה מהעבודה וממליץ עליו. מדובר בבתים מרוהטים ומאוכלסים וזה דרש משי והפועל הנוסף להזיז את הריהוט ממקום למקום אך הם עשו זאת בסבלנות ובמיומנות רבה.

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני עובדת בחברת
בנייה וברק ביצע עבורי בעבר ניקיון בדירה שלי והייתי מאוד מרוצה! בדקתי אותו בכל פרמטר והוא הוכיח שהוא הטוב ביותר! לכן, עד היום אני ממליצה ללקוחות שלנו בחברה להשתמש בשירותיו.

9.6

voice-icon 19

חוות דעת

וואו וואו הם
פשוט מדהימים!!! עשיתי שיפוץ קטן בדירה אצלנו בבית וחיפשתי חברת ניקיון שתדאג לניקיון של הדירה באופן כללי וגם באותה הזדמנות תעשה פוליש ווקס למרצפות.

ניקוי יסודי

ניקוי מדרגות

כתבות ומאמרים

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

כל היתרונות, החסרונות, המחירים והשירותים הנוספים בהעסקת חברה לניקיון בתים פרטיים

קרא עוד
כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

מדריך לחברת הניקיון המקצועית, לעבודה עם לקוחות מרוצים בלבד

קרא עוד
מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

לפניכם מדריך לעלויות השירותים של חברות ניקיון ומה הגורמים המשפיעים על מחיר ניקיון דירה.

קרא עוד
שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

אספנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת בבחירת חברת ניקיון דירה חדשה לפני כניסה.

קרא עוד