17

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

כל היתרונות, החסרונות, המחירים והשירותים הנוספים בהעסקת חברה לניקיון בתים פרטיים

זה לא קל לעשות את זה לבד - על חברות ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

בדרך כלל, שירותי חברת ניקיון מתאימים ויעילים במיוחד, בבתים כשהם נקיים מריהוט ואביזרים. אז, כלי העבודה המקצועיים יכולים להגיע לכל פינה, לנקות, ללטש, לפלש, להבריק ולמרק, את הרצפות, החלונות, הדלתות והמשקופים, ועוד.

אבל, יש בתים - בדרך כלל בתים גדולים במיוחד או בתים שבעיצובם הושקעו מחשבה ומשאבים רבים, שמעדיפים את השירות של חברת ניקיון אמינה ומקצועית, על פני העסקת איש ניקיון פרטי, שלא ברורה אמינותו או המקצועיות שלו. בעוד העסקת חברת ניקיון לניקיון שוטף של הבית כרוכה בהוצאה כספית גדולה באופן משמעותי ביחס להעסקת אדם פרטי שינקה את הבית - מדובר בשירות ובמקצועיות שקשה לקבל מאדם פרטי. על היתרונות, החסרונות, המחירים והשירותים הנוספים בהעסקת חברה לניקיון שוטף בבתים פרטיים - לפניכם.

היתרונות שבהעסקת חברת ניקיון בבתים פרטיים

היתרון הראשון שנמנה להעסקת חברת ניקיון לבתים פרטיים מקצועית במקום אדם פרטי, הוא יתרון הזמן והיעילות של הניקוי. יש בתים פרטיים הבנויים על פני שטח רחב ידיים, שפשוט קשה לנקות אותם באופן ידני. במקרים כאלה, העסקת מנקה תדרוש שעות ניקוי רבות וארוכות, ונוכחות של אדם נוסף בבית באופן קבוע.
בתים רחבי ידיים, בעיקר כאשר הריהוט הוא מינימליסטי ושטחי ריצוף נרחבים, הם חשופים לניקוי באמצעות מכונות ניקוי - העסקת חברת ניקיון עשויה להיות פתרון יעיל. חברת הניקיון, המגיעה עם כל הכלים והאביזרים, כמו גם חומרי ניקיון מקצועיים ואינטנסיביים, תציע ניקוי יסודי של הבית - באופן שאדם פרטי אינו יכול להציע, ובזמנים קצרים יותר.

עוד יתרון להעסקת חברת ניקיון במקום אדם פרטי בבתים פרטיים היא איכות הניקיון. השימוש בחומרי ניקוי מקצועיים ובכלים המאפשרים לנקות באופן יסודי שטחים גדולים הוא משמעותי בבתים פרטיים לעיתים, ובנוסף - חברות ניקיון יציעו ניקוי יסודי גם במקומות אליהם מנקה בודד לא יכול להגיע - כולל פנים הארונות ומאחורי מכשירי חשמל, חלונות מבפנים ומבחוץ - גם כאלה הגישה אליהם בעייתית, שהם גבוהים או רחוקים, ועוד.

התאמה איכותית שתיעשה על ידי חברת הניקיון בין האלמנטים והמשטחים לניקוי בבית שלכם (כמו סוג הריצוף, החיפוי בחדרים הרטובים, אלמנטים יקרים ומיוחדים, פרקט, וכדומה) לבין חומרי הניקוי - תבטיח שמירה על תקינות המשטחים בבית. לא אחת, בבתים פרטיים בהם אלמנטים ייחודיים - מנקים פרטיים פשוט לא יודעים לבצע את אותה התאמה, שהיא הכרחית לשמירה עליהם.

יתרון נוסף אחרון שנמנה להעסקת חברת ניקוי בבית פרטי, הוא יתרון האחריות, והביטוח. בניגוד לעובד פרטי, שהאחריות עליו ועל שלומו חלה על המעסיק - בהעסקת חברת ניקיון הביטוח והאחריות חלים על החברה. העסקת חברה מקצועית היא שונה בתכלית ביחס להעסקת אדם פרטי, ובחברות ניקיון מקצועיות תוצע אחריות מלאה על הניקיון.

החיסרון שבהעסקת חברת ניקיון

כשאתם מוצאים חברת ניקיון בתים פרטיים מקצועית, החיסרון היחיד בהעסקתה הוא המחיר. בעוד אדם פרטי המציע שירותי ניקוי גובה בדרך כלל כ - 50 ש"ח לשעת עבודה (לא כולל חומרי הניקוי) - חברת ניקיון תעלה, לניקוי בית פרטי גדול ורחב, 2,500 ש"ח לניקוי אחד ואף יותר (המחיר תלוי בגודל הבית, סוג המשטחים לניקוי והחומר ממנו הם עשויים, וגם כמובן, במאפייני העבודה הנוכחית, עם או בלי ליטוש או פוליש, אם תבחרו בשירותים בתשלום נוסף, וכדומה). אבל זה, כאמור, רק בתנאי שאתם אכן מוצאים חברת ניקיון מקצועית שתספק שירותים ברמת האמינות והיעילות שאתם מצפים לקבל.

תחום חברות הניקיון הוא תחום שאינו מפוקח באופן מספק, ועל כן, ניתן למצוא מגוון נרחב של חברות ניקיון המציעות שירותים גם באופן לא מקצועי. חברות ניקיון שאינן אמינות לא מתאימות באופן מדוייק בין חומרי הניקוי למשטחים לניקוי ובכך גורמות לניקוי לא איכותי במקרה הטוב ולהרס רכוש יקר במקרים פחות טובים. היצע שירותים לא מקצועיים כמו הדברה (שירות הדורש הסמכה ואישור של משרד הבריאות בנוגע לחומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש) הוא לא חוקי ואף מסוכן.

אז, איך בוחרים חברת ניקיון לבית פרטי?

בעלי בתים פרטיים ששוקלים העסקת חברת ניקיון מקצועית לניקוי הבית, עשויים למצוא כי השילוב בין העסקת חברת ניקיון לניקיון יסודי אחת למספר חודשים, ומנקה פרטי לניקוי "קל" בין הביקורים של חברת הניקיון, הוא אפשרות חסכנית. בכל מקרה, האיתור של חברת ניקיון שתתאים לכם דורשת חקר שוק ובדיקה מעמיקה. בררו עם חברת הניקיון שאתם מעוניינים לשכור את שירותיה כי יש לה ניסיון עם ניקוי בתים פרטיים, אם יש לכם בבית משטחים או אלמנטים מחומרים מיוחדים פרטו בשלב הצעת המחיר בנוגע לכך. בקשו לדעת באילו חומרי ניקוי משתמש הצוות שיגיע אליכם ובאילו שיעורי דילול, אם בכלל. כשאתם שוקלים להזמין גם שירותים נוספים, כמו ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, פוליש, וכדומה - בדקו לעומק כי לחברה וגם לצוות שיגיע אליכם, ניסיון בעבודות דומות עם חומרים דומים לאלו שאצלכם בבית.

17

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מצא בעל מקצוע

חברות ניקיון מומלצים תל אביב

עמרם שירותי אחזקה וניקיון
עמרם שירותי אחזקה וניקיון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עמרם אחלה גבר!
הזמנתי אותו בהמלצת חבר לניקיון ופוליש בדירה לפני שנכנסתי אליה כי הוא מצא חן בעיני מכל הבחינות וגם נתן לי הצעת מחיר משתלמת. עמרם קנה אותי בנועם, סבלנות, אמינות ואדיבות שלו!

9.8

voice-icon 10

חוות דעת

על פולד מחברת
הניקיון "פסגה" יש לי רק מילים חמות להגיד - בעל מקצוע מצויין, פדנטי, רציני ועושה עבודה מכל הלב! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה לפני כניסה כבר פעמיים ואני יכול להמליץ עליו בלב שלם!

בועות
בועות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

בשירותים של שבתאי
אני כבר משתמש המון זמן ומרוצה מאוד, בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים שעובדים מכל הלב. הוא מבצע עבורי ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע, מגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו מראש, הם עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנקים ביסודיות את כל המשרדים.

יהלום שירותי ניקיון ופוליש וצבע
"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 62

חוות דעת

אחרי שיפוץ שעשינו
בבית, חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. הרבה בירורים וטלפונים, הובילו אותנו בסופו של דבר לחברת הניקיון "יהלום"-שירותי ניקיון ופוליש.

פוליש דור
פוליש דור

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 61

חוות דעת

מאחר והרצפה שלי
זעקה לטיפול מיידי ביררתי אצל מכרים על חברת פוליש וכך שמעתי על פוליש המרכז. יצרתי קשר ומוטי הגיע לראות, אחרי כן נתן הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה.

יונתן פוליש וניקיון
יונתן פוליש וניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

אלון מחברת "יונתן
פוליש וניקיון" ביצע עבורי ניקיון דירה ריקה לאחר שיפוץ, הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו ואני ממליץ עליו מכל הלב. מדובר בדירה לא קטנה שהיתה מלאה בשאריות צבע ואבק מהשיפוץ, הסברתי לאלון את המצב, הוא הסביר לי בדיוק מה כולל הניקיון ותאמנו מועד להגעתו.

בשן אביעד פוליש וליטוש
ב.ש.ן אביעד פוליש וליטוש

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 42

חוות דעת

שלום וברכה! שמי
יוכי ואני וועד בית של בניין ברחוב רוטשילד, בת-ים. מדובר בבניין מגורים שנמסר לנו לאחר בנייה ועבר כמה שיפוצים.

five star אחזקות
five star אחזקות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 40

חוות דעת

אני ממליצה בחום
על החברת ניקיון הזו. פניתי לפייב סטאר אחזקות בעקבות המלצה מאוד חמה של חברים טובים שלי. כבר מהשיחה הראשונה הבנתי עם מי יש לי עסק.

המבריק
המבריק

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 19

חוות דעת

השירות של חברת
"המבריק" פשוט מצוין! פניתי לאמנון לצורך ניקיון ביתה של חמותי שנפטרה, מדובר בבית מרוהט ומוזנח מאוד שלא ניקוי אותו כבר שנים והיה צורך בניקיון יסודי.

קסם הפוליש והצבע
קסם הפוליש והצבע

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 40

חוות דעת

שחר והצוות שלו
היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 51

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

דוקטור פוליש
דוקטור פוליש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני עובדת בחברת
בנייה וברק ביצע עבורי בעבר ניקיון בדירה שלי והייתי מאוד מרוצה! בדקתי אותו בכל פרמטר והוא הוכיח שהוא הטוב ביותר! לכן, עד היום אני ממליצה ללקוחות שלנו בחברה להשתמש בשירותיו.

חברת ניקיון מקצועית תדאג לנקות אזורים עם גישה בעייתית שאליהם מנקה בודד לא יכול להגיע

שירות של חברת ניקיון יהיה יקר יותר מניקיון של מנקה פרטי אך תספק מגוון רחב יותר של שירותים וברמה גבוהה

כתבות ומאמרים

ניקוי חדרי מדרגות

ניקוי חדרי מדרגות

בכניסה לחדר מדרגות לרוב אנחנו רואים מלא אבק, לכלוכים וריחות לא נעימים. להעביר שמרתות לח ומטאטא זה לא תמיד מספיק צריך ניקוי יסודי.

קרא עוד
כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

מדריך לחברת הניקיון המקצועית, לעבודה עם לקוחות מרוצים בלבד

קרא עוד
מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

לפניכם מדריך לעלויות השירותים של חברות ניקיון ומה הגורמים המשפיעים על מחיר ניקיון דירה.

קרא עוד
שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

אספנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת בבחירת חברת ניקיון דירה חדשה לפני כניסה.

קרא עוד