אלוף בניקיון

9.5
סרגיי פוליאנצ'יקוב
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור הגליל והעמקים, אזור הדרום
כתובת העסק: סמילנסקי 10, נתניה

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

56 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2022

אני מכיר את סרגיי כבר הרבה שנים דרך חבר שהפנה אותי אליו והשתמשתי בשירותיו לא מעט ולאחרונה, הוא ניקה לי את הדירה לפני שעברתי אליה. סרגיי בעל מקצוע מצוין בעיני! הוא תמיד עומד בזמנים ומתקתק את העבודה וגם נכנס לחריצים ולא מוותר עד שהכל נראה מבריק ובנוסף, המחירים שלו סבירים לגמרי ביחס לשוק וקל מאוד להתנהל מולו. אף פעם לא קרה שהתאכזבתי ממנו והדרך שלנו יחד עוד ארוכה, ממליץ עליו באהבה גדולה ומכל הלב!
הייק, נתניה

, מרץ 2022

הזמנתי את סרגיי לניקיון דירה לאחר שיפוץ כי אני מכירה את המשפחה שלו ויודעת שהוא בסדר גמור ובסופו של דבר, אכן יצאתי מרוצה כפי שחשבתי. סרגיי נתן לי הצעת מחיר קצת יותר זולה מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי ולא רק זה, הוא גם השתמש בחומרים יקרים ואיכותיים ועבר על כל אזור בקפדנות יתרה ובנוסף, היה קשוב להערות שלי. אני בטוחה שמי שישתמש בשירותיו לא יתאכזב לשנייה וממליצה עליו לכולם בלי למצמץ!
לינה, נתניה

, אוקטובר 2021

אני קבלן ועובד עם סרגיי בשיתוף פעולה כבר שנתיים ומרוצה ממנו כל פעם מחדש! הוא מבצע עבודות רבות של ניקיון משרדים לאחר בנייה. סרגיי נותן שירות מדהים ומכיר את העבודה על בוריה! לא רק שהוא תמיד עומד בזמנים אלא גם עובד ברמה גבוהה מאוד וכל מה שהוא עושה יוצא מדוייק ונכון. בנוסף, הוא בעל יכולת ורבלית, אמין, נחמד, סובלני וסימפתי וכיף להיות בסביבתו. המחירים שלו מאוד גמישים, אני ממליץ עליו בשמחה רבה!
שניר, תל אביב

, אוקטובר 2021

קיבלתי על סרגיי והצוות שלו המון המלצות ממכרים ובלי לחשוב פעמיים הזמנתי אותם לניקיון דירה לאחר שיפוץ ובסופו של יום, לא היו לי שום תלונות כלפיהם. סרגיי והחבר'ה שלו הגיעו אלי בזמן וביצעו את העבודה עם המון הקשבה, מסירות, יסודיות ומקצועיות והשתמשו בחומרים איכותיים וגם "הגדילו ראש" ומעבר לכך, הם גבו ממני מחיר הוגן בהחלט ויצאתי שבע רצון מהתוצאה שקיבלתי ואני ממליץ עליהם בביטחון מלא ובחיוך גדול!
דימה, הרצליה

, יוני 2021

אני אדריכלית ועובדת עם סרגיי בשיתוף פעולה כבר תקופה ארוכה! הוא מבצע את כל עבודות הניקיון בדירות שאותם אני מעצבת ומתכננת והלקוחות תמיד יוצאים מרוצים מהשירות שלו. סרגיי בעל מקצוע אמין ונאמן! הוא עובד ביסודיות, דייקנות, מקצועיות וקל מאוד לתקשר איתו כי שומר על שיח נעים ומכובד ומעבר לכך, הוא גובה מחירים נוחים לחלוטין ואף פעם לא הייתה לי שום הערה כלפיו, אני אמשיך לעבוד איתו עוד שנים רבות!
ציפי, בני ברק

, יוני 2021

סרגיי אחלה של בעל מקצוע! אני קבלן לעבודות גמר והגעתי אליו בזמנו דרך המלצה של חבר ומאז אנו עובדים בשיתוף פעולה כבר הרבה שנים, הוא מבצע את כל עבודות הניקיון בדירות לפני אכלוס. אני נהנה לעבוד עם סרגיי כל פעם מחדש! הוא מסור לעבודה, מקצוען, יסודי ובקיא בתחום יותר מכל אחד אחר ובנוסף, יש לו נימוסים, כבוד ואנרגיות טובות ואני לא מתכוון להחליף אותו לעולם וממליץ עליו בשמחה, אין אנשים כמוהו!
דוד, רינתיה

, מרץ 2021

אני מפקחת בניין בחברה ואנו עובדים עם סרגיי כבר הרבה שנים! הוא מבצע עבורנו באופן קבוע את כל עבודות הניקיון במבנים שאנו מקימים ואנו מרוצים ממנו מאוד. סרגיי מקצוען בתחומו! הוא תמיד מבצע את העבודה ביסודיות ובמסירות וקשוב לצורכי הלקוח בכל עת וגם משתמש בחומרים איכותיים ומעבר לכך, הוא שומר על סביבה רגועה ונעימה ומאוד קל ונוח לתקשר איתו ואנו ממליצים עליו בחום רב!
יאנה, נתניה

, מרץ 2021

אני מפקח בנייה ומכיר את סרגיי והצוות שלו כבר הרבה שנים ויכול לומר בפה מלא שהם מקצוענים! אחת לכמה חודשים אני מזמין אותם לעבודת ניקיון בבית פרטי שהקמנו. לא זכור לי שביקשתי משהו מסרגיי והצוות והם לא ביצעו אותו! יש להם מוסר עבודה גבוה ביותר והם תמיד מגיעים בזמן עם הציוד הנדרש ושומרים על אוירה נעימה ורגועה ובנוסף, הם אדיבים בצורה בלתי רגילה ומבצעים את העבודה עם חיוך על הפנים, אני ממליץ עליהם בחום!
ליעד, תל אביב

, דצמבר 2020

הגעתי לסרגיי בעקבות המלצות שראיתי עליו באחד מאתרי הפרסום והזמנתי אותו לניקיון משרד לפני אכלוס, הוא היה פשוט מעולה! יש בו את כל התכונות הטובות והוא אמין וישר. סרגיי הגיע במועד שקבענו וניגש מיד לעניינים! הוא השתמש בחומרים איכותיים והסביר לי את תהליך העבודה ומעבר לכך, שמר על אוירה נעימה ואנרגיות חיוביות, הוא בעל מקצוע תותח ואני ממליץ עליו מכל הלב!
מורד, אבו סנאן

, דצמבר 2020

אני קבלן שמבצע פרוייקטים ועובד עם סרגיי כבר 3 שנים, הוא והצוות שלו מבצעים עבודת ניקיון במשרדים שלנו ומעולם לא הייתה לי שום תלונה כלפיהם! הם קופרטיביים, מקצועיים ויסודיים. סרגיי והצוות שלו תמיד עומדים בזמנים ועוזרים שצריך וגם מבצעים את העבודה מכל הלב! יתרה מזאת, הם שומרים על אוירה נעימה ואנרגיות טובות וכיף לשוחח איתם, אני ממליץ עליהם באהבה רבה!
דרור, כפר סבא

, יולי 2020

הבאתי כמה בעלי מקצוע בעבר לעבודות ניקיון אבל אין כמו סרגיי! הוא אומנם לא היה הכי זול אבל הוא ביצע את העבודה בצורה מקצועית וכלל במחיר גם עבודות שקבלנים אחרים לא הסכימו לעשות, אלא רק תמורת תשלום נוסף. סרגיי ביצע עבורי נקיון דירה לאחר שיפוץ והוא אמין במיליון אחוז! יש לו תשוקה רבה לעבודה שלו והוא ביצע אותה עם המון אהבה ויחס חם כלפיי ומעבר לכך, הבית שלי נראה כמו חדש בזכותו!
דניס, חולון

, יולי 2020

אני מפקח בנייה וסרגיי מבצע עבורי ב4 שנים האחרונות ניקיון דירות חדשות מקבלן, יש המון בעלי מקצוע בתחום אבל יכולות הביצוע המדהימות של סרגיי וגם הרצינות שלו גורמים לי להמשיך לעבוד אתו עוד הרבה שנים! הוא יודע לתת מענה מהיר שצריך ותמיד עומד בזמנים ובהבטחות שלו יתרה מזאת, הוא גם לא מתלונן ומבצע את העבודה בצורה שקטה ושומר על שיח נעים עם הסביבה!
יוסי, אור עקיבא

, ינואר 2020

אנו חברת בנייה ואני מנהל האזור של הפרויקטים, את סרגיי אני מכיר כבר מעל שנתיים דרך קבלן שעבד איתנו בעבר והמליץ עליו. סרגיי מבצע עבורי באופן קבוע עבודת ניקיון של משרדים לפני אכלוס ולאחר שיפוץ ועושה זאת על הצד הטוב ביותר. מדובר בבחור נחמד, שתמיד עומד בזמנים ומסיים בזמן המובטח ולאחר שביצעתי השוואת מחירים בעבר, סרגיי לא דרש את המחיר הכי זול אבל גם לא הכי יקר. ממליץ!
רודי, רמת הכובש

, ינואר 2020

אני מפקח בנייה ואני מכיר את סרגיי כבר 4 שנים, הגעתי אליו דרך המלצה שקיבלתי מחבר, סרגיי מבצע עבורי עבודות רבות של ניקיון בתים לפני אכלוס דיירים. הוא בעל מקצוע אמין וישר ולעולם הוא לא אכזב, הוא נותן לי שירות מעולה כל פעם מחדש ובנוסף גם תמיד עומד בזמנים שאנחנו קובעים. בעבר ביצעתי סקר שוק וסרגיי דרש מחיר בהחלט סביר, אבל מה שחשוב עבורי זה המקצועיות שלו!
ארז, הרצליה

, אוגוסט 2019

סרגיי והצוות שלו ביצעו עבורי ניקיון דירה לפני כניסה ואני מרוצה מאוד. הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו עם 3 עובדים נוספים והחלו בניקיון הדירה, ניקו את כל הארונות מטבח ובחדר האמבטיה. הבריקו את כל התריסים והחלונות , ביצעו ניקיון יסודי לכל הדירה בעזרת מכונת פוליש משוכללת ופינו את כל הפסולת והלכלוך. כל הדירה מבריקה ומצוחצחת, השירות של סרגיי ראוי לשבח, בעל מקצוע רציני שמעסיק עובדים איכותיים ואני מרוצה מאוד. בסיום העבודה סרגיי עבר איתי בכל הדירה ושאל אם אני מרוצה, הכל בוצע לשביעות רצוני, מומלץ ביותר.
רומה, חולון.

, אוגוסט 2019

סרגיי בעל חברת "אלוף בניקיון" אכן אלוף מכל הבחינות. הוא ביצע עבורי ניקיון דירה לפני כניסה, הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו והחלו בניקיון הדירה. הם ניקו את כל הארונות מטבח, הבריקו את התריסים, הרשתות והחלונות, ניקו את כל הפנלים ואת חדר האמבטיה. בסיום העבודה שטפו את הרצפה בעזרת מכונת פוליש משוכללת להברקת הרצפות, המחיר שסרגיי גבה היה הוגן ושווה את התוצאה הסופית, פשוט בעל מקצוע נהדר שמעסיק צוות חרוץ מאוד.
מיכאל, רמת גן.

, אפריל 2019

ביצעתי בירורים רבים לגבי ניקיון דירה אחרי שיפוץ ובחרתי בהצעתו של סרגיי מכיוון שזמינותו הייתה מידית . הוא הגיע עם הצוות שלו כבר למחרת, ניקו כל פינה בבית ולא דילגו על שום פרט, תמיד דאגו לאסוף את הפסולת ולפנות אותה, הבריקו את התריסים והחלונות, כל הכתמים באמבטיה הוסרו, ביצעו פוליש בעזרת מכונה משוכללת לרצפה, השתמשו בחומרים איכותיים וניקו מכל הלב. אני מרוצה מכל ההתנהלות עם סרגיי, מקצועי וישר שלא מוצאים בכל מקום, מומלץ!
עידית, יבנה.

, אפריל 2019

קיבלתי המלצות חמות על סרגיי מהשכנה שלי והחלטתי לפנות לשירותיו לגבי ניקיון דירה לפני כניסה. כבר בשיחה הבנתי שהגעתי לבעל מקצוע רציני, המחיר שגבה היה הוגן ותיאמנו תאריך לתחילת העבודה. כעבור יומיים סרגיי הגיע עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש לניקיון הדירה, הם קרצפו את ארונות המטבח והאמבטיה, ניקו את התריסים והחלונות, לא דילגו על שום מקום ולבסוף ביצעו פוליש לרצפה. הכל נקי ומבריק, בעל מקצוע שמילה אצלו זאת מילה, שירות מהלב ואני ממליץ עליו בחום!
ישראל, אלעד.

, נובמבר 2018

סרגיי והצוות של "אלוף בניקיון" ביצעו עבורי עבודה יסודית, מקצועית וברמה גבוהה מאוד ואני מאוד מרוצה! מדובר בניקיון של קומת משרדים ענקית בגודל של 1400 מ' והם עמדו במשימה בהצלחה רבה! המשרדים היו לאחר בניה ולפני אכלוס, מה שאומר שהם אומנם היו ריקים מציוד אך מלאים בשאריות לכלוך, אבק וצבע מהבניה, סרגיי והצוות עבדו במשך מס' ימים בצורה נהדרת, השקיעו בחומרים איכותיים ועברו ביסודיות ובקפדנות על כל פינה ופינה. השירות שלהם היה מדהים, ההתנהלות היתה חיובית ונעימה וגם המחיר סביר ביותר. התוצאה הסופית מעל ומעבר למה שציפיתי ואני ממליץ עליהם מכל הלב!
מיכה.

, נובמבר 2018

עם סרגיי מחברת "אלוף בניקיון" אני עובד כבר מעל לשנה ואני מאוד מרוצה מהשירות שלו, מדובר בעסק רציני שמכבד את עצמו ואת הלקוחות שלו ואני ממליץ עליו בשמחה רבה. מדובר בניקיון יומיומי של בית-משרדים כולל מטבחון ושירותים, סרגי שולח אלינו עובד ניקיון כל יום באותה שעה והוא דואג שיגיע מצויד בכל חומרי הניקיון והציוד הנדרש לביצוע העבודה. אני בכלל לא צריך להתעסק עם סחורות או להזמין חומרים, יש לו צוות מקצועי ואחראי שדואג לכל מה שצריך ובכל שאלה או בקשה שלי סרגיי זמין לי טלפונית, הוא שירותי ואדיב ונעים להתנהל מולו. אני מאוד מרוצה, העבודה טובה ויסודית ואני ממליץ עליו בחום!
אייל.

, יולי 2018

את סרגיי והצוות מחברת "אלוף בניקיון" הזמנתי כבר מס' פעמים ובכל פעם אני מרוצה מחדש, סרגיי אחלה בחור, זהב ותענוג וכיף לעבוד איתו. אני מנהל פרוייקטים ואני מזמין את סרגיי והצוות לבצע עבודות ניקיון שוטפות במשרדים בפרוייקטים שלנו. אני סומך על סרגיי בעיניים עצומות, הוא תמיד עומד בזמנים, מגיע עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה ודואג שתתבצע עבודה טובה ויסודית. אין לי מילה אחת רעה להגיד עליו וכמובן שאני ממליץ מכל הלב.
אופיר, חולון.

, יולי 2018

הייתי מאוד מרוצה מעבודת הניקיון של חברת "אלוף בניקיון", סרגיי הגיע עם צוות מקצועי וכל הציוד הנדרש, הם ביצעו עבודה יסודית ואני ממליצה עליהם בחום! בתחילה יצרתי קשר עם סרגיי טלפונית, הסברתי לו שמדובר בבית פרטי לאחר שיפוץ ושיש הרבה אבק ושאריות מהשיפוץ שצריך לנקות, הוא הקשיב לי בסבלנות, היה אדיב ונחמד, הצעת המחיר שלו נשמעה לי הוגנת ובאופן כללי התרשמתי ממנו מאוד לטובה. ביום העבודה סרגיי הגיע בשעה שקבענו עם הצוות וכל הציוד הנדרש ויחד ביצעו עבודת ניקיון ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו מספר שעות על ניקיון הבית, ביצעו ניקיון כללי ויסודי פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, ריצפה וכו'.. סרגיי דאג שהכול יתבצע כמו שצריך, שאל אם יש לי הערות ונתן תחושה של בעל-מקצוע שממש אכפת לו! ממליצה!
דגנית, הרצליה.

, יולי 2018

את סרגיי והצוות מחברת "אלוף בניקיון" הזמנתי לצורך ניקיון דירה ריקה לאחר שיפוץ, השירות שלהם היה נהדר ואני ממליץ עליהם בחום. כל מה שסרגיי הבטיח - הוא קיים. הוא הגיע עם הצוות בשעה שקבענו, הביאו איתם את כל הציוד הנדרש ובמשך מס' שעות עמלו על ניקיון הבית, הם עבדו בצורה יסודית ועברו על כל פינה בבית - חלונות, רצפה, ארונות, חדרי שירותים ומקלחת.. אין פינה שלא דאגו לנקות והתוצאה הסופית היתה מצויינת! בסיום סרגיי וידא שאני שבע-רצון ורק לאחר-מכן גבה את התשלום שהיה הוגן בהחלט. הכל היה פיקס ואני שמח להמליץ עליו.
רונן, בני-דרור.

, מרץ 2017

סרגיי מחברת "אלוף בניקיון" ביצע אצלנו ניקיון יסודי בבית מאוכלס שאנחנו גרים בו. מדי מס' חודשים אנחנו מזמינים חברת ניקיון שתעזור לנו בניקיון יסודי בבית ואני שמחה שהפעם הגעתי לסרגיי. ההתנהלות מולו היתה נעימה, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, הוא עמד בכל מה שהבטיח לנו וגבה מחיר הוגן עבור השירות. העבודה בוצעה בצורה מקצועית ביותר ואנחנו מרוצים מאוד. מומלץ ללא ספק.
טניה, רמת גן.

, מרץ 2017

לפני מס' חודשים עברנו דירה וחיפשנו בעל מקצוע שיגיע לבצע ניקיון יסודי לפני הכניסה לדירה החדשה. הגעתי לסרגיי מחברת "אלוף בניקיון" ואני יכול לספר שכל ההתנהלות מולה היתה פשוט נהדרת. הוא הגיע בזמן, עבר על כל פינה ופינה בבית - רצפה, כלים סניטריים, ארונות, חלונות וכדומה.. התוצאה הסופית פשוט מצוינת וניכר שעמלו קשות על ביצוע הניקיון כראוי. מומלץ ללא ספק.
זיו, ראשון לציון.

, מרץ 2017

הזמנתי את סרגיי לצורך ניקיון דירה שאני משכירה, לאחר שהדייר שהתגורר בדירה במשך מס' שנים עזב החלטנו לחפש חברת ניקיון שתגיע לבצע ניקיון יסודי בדירה לפני כניסת דיירים חדשים. דרך אחד האתרים הגעתי לסרגיי מחברת "אלוף בניקיון", שוחחנו בטלפון והוא עשה עליי רושם טוב. סרגיי הגיע עם הצוות שלו בדיוק בשעה שקבענו וניגשו לעבודה ללא דיחוי. הם עברו בכל פינה בבית - רצפה, חלונות, כלים סניטרים וכו'.. כל ההתנהלות מול סרגיי הייתה נעימה, הוא בחור נחמד, מקצועי וניכר ששביעות רצון הלקוח חשובה לו. התוצאה פשוט נהדרת! הדירה נקייה ומוכנה לכניסת הדיירים הבאים. מומלץ.
שרה, תל אביב.

, נובמבר 2016

ערב יום כיפור תשע"ז 2016. קבענו את היום כדי שנוכל מיום זה ועד אחרי סוכות לארגן את כניסתינו לדירה החדשה. מגבלות שעות העבודה יצרו כנראה אחריות אצל סרגיי ואני מניחה מתוך רצון לרצות אותנו לנקיון מלא.
סרגיי שלח חמישה אנשים שעבדו בשקט רב. נתנו תשומת לב לכל לכלוך וסוגיו. השתמשו בהתאם בכלי עבודה וחומרים המתאימים לכל סוג. גם אם היו הערות מיד קבלו על עצמם לשפר ולנקות.
חברות נקיון בד"כ אינן מצטיינות בדימוי טוב (שופכים הרבה מים, יוצרים שריטות, עובדים באגרסיביות ועוד) אך אין לי מלים לציין כמה דימוי זה אינו חלק קטן אפילו מהחברה הנקראת "אלוף בנקיון". תודה רבה לאלו שלקחו חלק בעבודה כשבסיומה הרגשנו שקבלנו דירת בובונירה.
טובי ושמוליק, פ"ת.

, נובמבר 2016

התעניינו לגבי חברות שיבצעו ניקיון יסודי לפני שאנחנו נכנסים לבית החדש שבנינו. ראיתי חוות דעת טובות על סרגיי מחברת "אלוף בניקיון" ופניתי אליו טלפונית, הוא הגיע לתת לי הצעת מחיר וקבענו תאריך לביצוע הניקיון.
ביום הניקיון סרגיי הגיע בזמן עם עוד אנשי צוות ועם כל חומרי הניקיון והכלים שהם היו צריכים. העבודה כללה חלונות, תריסים, משקופים, כלים סניטריים ושטיפה יסודית. סרגיי והצוות היו מקצועיים וקירצפו כל פינה, בסופו של דבר, העבודה בוצעה ברמה בגבוהה. הוא עמד במחיר שנאמר לי כשהגיע לביתי, קיבלתי חשבונית והם השאירו לי מקום מסודר ללא כתמים מים או אבק. סרגיי היה אדיב וקשוב לבקשותיי, ואני ממליצה עליו בחום!
יערה.

, אוקטובר 2016

מדובר בניקיון דירה לפני כניסה, חיפשתי חברת ניקיון מקצועית, לקחתי הצעות מחיר, ההצעה של סרגי מחברת "אלוף בניקיון" נראתה לי מאוד וסגרתי איתו יום ושעה לביצוע הניקיון. הצוות של סרגי הגיע בשעה שסיכמנו, עברתי איתם על הבית להראות במה הכי חשוב לי להתמקד, הם היו בסדר, הניקיון היה מקצועי והמחיר זהה למה שסוכם.
ברק.

, אוגוסט 2016

חיפשנו חברה לניקיון דירה, דיברנו עם סרגיי בטלפון, הסברנו לו מה מצב הדירה וסגרנו על מחיר שהיה הוגן ונוח וקבענו תאריך. ביום העבודה הם התייצבו אצלנו בול בשעה שקבענו ונתנו עבודה יסודית ונמרצת. הם ניקו יסודי, בלי לחפף ובלי למרוח. הם הלכו בכל דבר לקראתנו, עשו הכל כדי לרצות אותנו ולתת שירות לשביעות רצוננו המלאה, הם לא ייצאו עד שווידאו שאנחנו מרוצים. בתום העבודה שילמנו בדיוק את המחיר שסוכם.
אירית.

, אוגוסט 2016

הזמנתי את סרגיי "אלוף בניקיון" לניקוי תריסים וחלונות, סרגיי נתן לי הצעה נהדרת והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
הצוות הגיעו בדיוק בשעה שתכננו, עבדו מאוד יפה, הורידו את התריסים והחלונות וניקו ביסודיות את התריסים והחלונות, הקפידו על עבודה נקייה והחלונות נראו נהדר. הם היו יסודיים ומקצועיים, החזירו את התריסים והחלונות למקומם ואני בהחלט ממליצה עליהם.
אלישבע.

, יוני 2016

ניקיון יסודי ומקצועי ובדיוק בזמן - ממליצה בחום! לפני כמה שבועות חיפשנו חברת ניקיון לביצוע ניקוי הדירה לפני כניסה ואחרי עבודת צבע, העבודה הייתה רבה ולכן החלטנו לפנות לחברה מקצועית אשר תגיע ותבצע ניקיון יסודי.
קראנו אצלכם באתר חוות דעת טובות על חברת "אלוף בניקיון", שוחחנו עם סרגיי בטלפון, הסברנו שמדובר בדירה אחרי צביעה וכמובן פרטנו את רמת העבודה המבוקשת. סרגיי נתן לנו הצעת מחיר לפי הנתונים ולדעתנו המחיר שהוא רצה על העבודה היה הוגן מאוד ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה. אני רוצה להגיד שהופתעתי מהם לטובה. מדובר בחברה של אנשים רציניים ולהבדיל מחברות אחרות, סרגיי והצוות שלו עושים עבודה מכל הלב! הם הגיעו מוקדם בבוקר עם כל הציוד שקשור בניקיון וישר התחילו לנקות ולתקתק עבודה ולא מרחו את הזמן.
העבודה כללה ניקיון של חלונות ותריסים, אמבטיות שירותים, דלתות משקופים ורצפות, הסרת כתמי צבע, טיח וכו'. הם עבדו כ"כ קשה אבל באמת כמו שאמרתי, מכל הלב ותקתקו את העבודה כמו שצריך. בתום יום הניקיון, קיבלנו טלפון שהדירה נקייה, חזרנו לראות מה המצב, שאלו אם יש לנו הערות ואת האמת, באופן מפתיע - לא היו! העבודה נעשתה ביסודיות, התרשמנו ממנו לטובה והיינו מאוד מרוצים מהניקיון - ממליצה.
אושרית.

, יוני 2016

היינו אמורים להיכנס לדירה חדשה ובאופן כללי היה אבק נוראי בכל הבית. חיפשתי חברת ניקיון מקצועית שתטפל בניקיון לפני כניסה לדירה ודרך האתר שלכם הגעתי לחברת "אלוף בניקיון" - סרגיי הבעלים. יש לציין שבהתחלה דיי פחדתי להשקיע כסף על חברת ניקיון, כי כבר שמעתי מכל מיני אנשים ששילמו מלא כסף וקיבלו שירות על הפנים, אבל למזלי, הצוות המקצועי והחרוץ, עשו עבודה ברמה מאוד גבוהה והרגשתי שכל שקל ששילמתי השתלם!
סרגיי היה מאוד מקצועי מהתחלה ועד הסוף, שוחחנו בטלפון והוא הציע להגיע לראות את הדירה ולתת הצעת מחיר מדויקת וכך היה, סרגיי הגיע בזמן, עבר על כל החדרים, רשם הערות מיוחדות ונתן לי הצעת מחיר ממש משתלמת על ניקיון כללי. סגרתי איתו על המקום את העבודה וקבענו יום ושעה. ביום העבודה סרגיי הגיע בזמן עם צוות וכל הציוד הנדרש, כולל חומרי ניקוי ואפילו סמרטוטים - כל מה שצריך.
בלי יותר מידי דיבורים הם ניגשו לעבודה ונתנו מעצמם מאה אחוז עבודה! הם ניקו וקרצפו ביסודיות כל פינה ופינה בבית. את העבודה הם סיימו תוך יום עבודה אחד, מהבוקר עד שעות אחה"צ המאוחרות. סרגיי היה ממש ממש נחמד, עבר איתי על הבית שאל אם אני מרוצה וכמובן ששילמתי לו בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בהתחלה - היה באמת עשר!
תמר.

, פברואר 2016

היינו מאוד מרוצים מעבודת הניקיון של חברת "אלוף בניקיון", סרגיי הבעלים דאג להגיע עם צוות מקצועי וכל הציוד הנדרש, הם ביצעו עבודת ניקיון יסודית, יש לי רק מילים טובות להגיד - ממליץ בחום! הגעתי לסרגיי "אלוף בניקיון" דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי באתר שלכם "טוב תודה" וחיפשתי בעזרתו המלצות על חברות ניקיון, קראתי המלצות חיוביות על סרגיי והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירת שלושה וחצי חדרים שהייתה מלאה באבק וכתמים. ביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם סרגיי יום ושעה והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם צוות עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו מספר שעות על ניקיון הבית, ביצעו ניקיון כללי ויסודי פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, ריצפה וכו'..
סרגיי דאג שהכול יבוצע לשביעות רצוני, אם היו לי הערות, הוא מיד ביצע אותם ובאמת נתן תחושה של בעל-מקצוע שאכפת לו ממש שהלקוחות יצאו מרוצים, פשוט תענוג! מעבר לכך סרגיי היה אדיב מאוד וישר וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם. ממליץ בחום!!!
אמיר.

, אוגוסט 2015

חברת "אלוף בניקיון" ביצעה עבורי ניקיון כללי של דירה לרבות ניקוי מרצפות. סרגיי וצוותו המסור הגיעו וביצעו עבודת ניקיון איכותית לשביעות רצוני המלאה, ממליץ בחום למי שאכפת לו מניקיון דירתו! הגעתי לסרגיי מחברת "אלוף בניקיון" בעקבות ההמלצות באתר ואני חושב שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו, העבודה שביקשתי ממנו לעשות הייתה ניקיון דירת שלושה חדרים (אחרי שיפוץ) יסודי לפני כניסה לדירה.
שוחחתי עם סרגיי, מסרתי לו את הנתונים, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת בעיניי וסגרנו עסקה. ביום העבודה עצמו סרגיי התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם עובדים נוספים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים - הכל. אני אישית לא נוכחתי במשך כל זמן הניקיון אבל כשנכנסתי לבית היה לי ברק בעיניים. לא ציפיתי למצוא את הדירה כל כך נקייה ומבריקה. פשוט תענוג. מעבר לכך סרגיי הוא בחור אדיב מאוד וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם.
ממליץ בחום - טל.

, אוגוסט 2015

אני ממליצה בחום על חברת "אלוף בניקיון" בבעלותו של סרגיי, הוא אכן אלוף בניקיון (: הצוות של סרגיי אמינים, נחמדים, עובדים יפה... קיבלנו בית מבריק במחיר הוגן לחלוטין! פנינו לסרגיי לשם ניקיון דירת 4 חדרים לאחר שיפוץ רציני. הגענו אליו דרך חיפוש באינטרנט, ראינו דרך האתר שלכם חוות דעת טובות, הרמנו טלפונים למספר חברות ניקיון ומבין כולם בחרנו לעבוד עם סרגיי שהיה האמין ביותר ורצה מחיר הוגן עבור עבודת הניקיון.
סרגיי עשה עלינו רושם חזק של אדם אמין והחלטנו לקבוע איתו. ביום הניקיון הוא הגיע עם צוות מקצועי, הם קרצפו את החלונות, התריסים, הדלתות, המסילות, כל המטבח ושאר החדרים, שירותים ומקלחת, ממש לא פסחו על שום פינה או נקודה וגם את כתמי הצבע המעטים שהיו הם הסירו.
כשהצוות סיים לנקות עברנו ביחד על הכל וראיתי את איכות העבודה, לא הייתה לי ולו הערה אחת. מעבר למקצועיות גם בשירות הם לא פספסו, הם היו מאוד נחמדים ומנומסים וכך גם באמינות, המחיר ששילמנו הוא בדיוק מה שסיכמנו וקיבלתי קבלה. יצאנו מרוצים ואף מפוצים על החוויה הראשונית. אנחנו ממליצים עליהם בחום.
מרינה.

, אוגוסט 2015

אני ממליצה על סרגיי מחברת "אלוף בניקיון" בכיף, הוא נתן לי שירות ניקיון מקצועי! לאחר קריאת ההמלצות עליהם באתר, ולאחר שהשוויתי בינם לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות באזור מגוריי - החלטתי להזמין אותם לביצוע עבודה של ניקיון אחרי שיפוץ אצלי בבית. סרגיי - הבעלים, נתן לי הצעת מחיר מסודרת עבור ניקיון דירת ארבעה חדרים לאחר שיפוץ.
קבענו מועד עבודה, ביום העבודה הגיע סרגיי ועוד שני עוזרים שלו בדיוק בשעה שנקבעה ואני רוצה לציין זאת לטובה, מאחר וכל בעלי המקצוע שנתקלתי בהם עד היום, תמיד איחרו להגיע. סרגיי והצוות שלו תקתקו את העבודה, אבל הקפידו על ביצוע יעיל שלה. התחייבו לסיום עבודה באותו היום, העבודה שלהם כללה ניקיון של חלונות, תריסים, מסילות התריסים, ארונות מבפנים ומבחוץ, ניקיון של קירות, כתמי צבע שנשארו על הפאנלים, סניטרייה, ארונות וריהוט של המטבח.
סרגיי היה מאד הוגן בכל מה שקשור למחיר הסופי, לא לקח תוספות אקסטרה - ביקש בדיוק כמו שנקבע בסיכום הראשוני. בשורה התחתונה יצאתי מרוצה מאד.
ניצן.

, מאי 2015

סרגיי בא לבד היה מאוד סימפטי וחביב, עשה עבודה בסדר גמור, מכיוון שהייתי מרוצה העברתי את המספר שלו גם לשתי בנותיי וכולנו היינו מרוצות - מומלץ בחום!
החלטנו להזמין חברת ניקיון מקצועית, קראתי המלצות חיוביות על סרגיי "אלוף בניקיון" שוחחנו איתו בטלפון, הסברנו שמדובר בניקיון דירה שוטף - דירה מרוהטת. סרגיי נתן לנו הצעת מחיר לפי הנתונים ולדעתנו המחיר שהוא רצה על העבודה היה הוגן מאוד ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה.
אני רוצה להגיד שהופתעתי ממנו לטובה, מדובר בבן אדם רציני, עשה עבודה מכל הלב! הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד שקשור בניקיון וישר התחיל לנקות ולתקתק עבודה ולא מרח את הזמן. העבודה נעשתה ביסודיות, התרשמתי ממנו לטובה ובאמת היינו מאוד מרוצים מהניקיון - ממליצים מאוד!
אמיתי.

, דצמבר 2014

השירות של חברת הניקיון "אלוף בניקיון" פשוט מעולה, אני באמת מרוצה! חיפשתי באינטרנט חברת ניקיון לבית שעבר שיפוץ גדול, פנינו לארבעה חמישה בעלי מקצוע דרך האתר שלכם ומהרגע הראשון בו דיברנו עם סרגיי הוא נתן לנו תחושה אחרת. קודם כל מדובר בבן-אדם נעים הליכות שנתן לנו הצעת מחיר סבירה, ועשה רושם של אדם מקצועי ואחראי.
העבודה עצמה לא הייתה קלה כיוון שהבית היה לאחר שיפוץ נרחב והיה מלא באבק, טיח, בטון וכתמי צבע בכל מקום. הצוות שנשלח אלי ביום העבודה היו באמת סבלניים, אדיבים ונעימים. בסיום ניקיון של כל אזור בבית הם קראו לי ושאלו מה דעתי ואם יש לי הערות, הם נענו לכל בקשה שלי בשמחה ונתנו לי הרגשה באמת טובה ונעימה. הם ניקו ביסודיות את כל הבית, עשו קירצוף עם מכונה לרצפה, פירקו חלונות, גם אלו שהיו גבוהים מאוד, ניקו את המסילות, לא השאירו אחריהם טיפת צבע קטנה אחת, חיטאו את הקרמיקות במקלחות ובשירותים, ניקו כל פינה ברחבי הבית ביסודיות ולא עזבו עד שהבית כולו הבריק.
הם הבריקו לי את הבית בצורה מקצועית יוצאת מהכלל, והשירות שלהם, האדיבות, הסבלנות, הנעימות, עושה ברק בעיניים. כיף להיכנס ככה לבית חדש. ממליצה עליהם בחום.
סיגל.

, דצמבר 2014

לפני הכניסה לבית חדש חיפשנו חברת ניקיון מקצועית ואמינה שתעשה ניקוי יסודי של כל הבית. חיפשנו באינטרנט אחר חברת ניקיון מומלצת ואצלכם באתר קראנו המלצות טובות על חברת "אלוף בניקיון" והחלטנו לנסות ולפנות אליהם. סרגיי עשה עלינו רושם מאוד אמין בטלפון והחלטנו במקום לסגור איתו את הניקיון, מסרנו לסרגיי תיאור כללי של הדירה, בעלת ארבעה חדרים, סגרנו על מחיר וקבענו שעה ותאריך.
סרגיי שלח אלינו צוות מאוד מקצועי ויסודי (צוות של ארבע אנשים), הם התייצבו בדיוק בזמן, ולא החמיצו מילימטר אחד בכל הבית. הם עשו ניקוי יסודי של המרצפות, קירות, משקופים, מכל כתם ולכלוך. פירקו חלונות מהמסילות שלהם, ניקו ביסודיות והחזירו למקום. הם עברו על כל הכלים הסניטריים במקלחות ובשירותים, קרצפו קרמיקות וחרסינות, עשו ניקוי לכל ארונות המטבח והשאירו דירה מבריקה לחלוטין.
היה כיף להיכנס לדירה אחרי הניקיון שהם עשו, פשוט הרגשה אחרת. אני מאוד מרוצה מהם, לא הייתי צריכה לבקש דבר, את הכל הם עשו מעצמם עם חיוך ועמדו במחיר שסוכם!
ליאת.

, דצמבר 2014

את חברת "אלוף בניקיון" מצאנו כאן באחד מאתרי האינטרנט ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. חיפשנו חברה לניקיון הבית לרגל המעבר לבית החדש שלנו, דיברנו עם סרגיי בטלפון, הסברנו לו את מצב הדירה, ללא ריהוט אבל עם הרבה לכלוך ואבק, סגרנו על מחיר שהיה הוגן ונוח וקבענו תאריך.
סרגיי ואיתו צוות של שלושה עובדים התייצבו אצלנו בול בשעה שקבענו ונתנו עבודה יסודית ונמרצת. הם עבדו מכל הלב, עם חיוך ועם הרבה רצון לעזור. הם הבריקו כל חלק בבית ביסודיות, אם זה רצפה, משקופים, ארונות מטבח, סנטריה, קרמיקה, חרסינות, לכל דבר הם העניקו טיפול יסודי מאוד, בלי לחפף ובלי למרוח. גם אם ביקשתי מהם להעביר שוב יד אחת באיזה מקום או כל דבר אחר הם נענו תמיד בשמחה ובחיוך ופשוט נתנו לנו את ההרגשה הכי טובה בעולם.
הם הלכו בכל דבר לקראתנו, עשו הכל כדי לרצות אותנו ולתת שירות לשביעות רצוננו המלאה. הם לא ייצאו עד שווידאו שאנחנו מרוצים. והאמת היא שאנחנו אפילו מרוצים מאוד! ממליץ בחום.
מוטי.

, אוגוסט 2014

לפני כמה שבועות תכננו מעבר לבית חדש ולפני הכניסה לבית ערכנו צביעה יסודית של כל הקירות והתקרה, אומנם העובדים שצבעו עבדו נקי יחסית אבל עדיין היו כתמי צבע במספר מקומות. בכל אופן הבית היה זקוק גם לניקיון כללי של אבק והחלטנו להזמין חברת ניקיון מקצועית שתיקח על עצמה את העניין.
בדקנו באינטרנט מחירים וחברות ניקיון מומלצות והגענו לסרגיי מחברת "אלוף בניקיון" דרך ההמלצות אצלכם באתר. סרגיי היה אדיב וענייני והבטיח לסדר לנו צוות ניקיון שיעמוד בתאריך היעד שלנו. סגרנו מחיר טלפונית, המחיר לא היה הכי זול בעולם אבל בהחלט משתלם. בדיוק בתאריך שקבענו סרגיי הגיע עם צוות של ארבעה אנשים חרוצים ונחמדים ואני חייבת להגיד שהם עשו עבודה נפלאה.
מדובר בעבודה קשה של ניקיון בית 120 מ"ר והם פשוט תקתקו אותה, הם נתנו עבודה יסודית ויוצאת מן הכלל, הם ניקו הכל, תריסים פנלים ופינות חשוכות, הכל עברתי אחר כך ולא האמנתי לשינוי שהבית עבר. הצוות סיים את העבודה ביום אחד ויכולנו להיכנס לדירה בראש שקט, אנחנו מודים להם וממליצים בחום.
יפית.

, אוגוסט 2014

לאחר שסגרנו על מעבר לדירה חדשה החלטנו לקחת חברת ניקיון שתבצע ניקוי יסודי של הדירה לפני הכניסה אליה.
הגענו לאתר "טוב תודה" דרך חיפוש באינטרנט וחיפשנו חברת ניקיון עם המלצות טובות שעובדים באזור מגורינו. ראינו שיש המלצות מעולות על חברת הניקיון "צוות 10" והחלטנו להרים אליהם טלפון ולקבל הצעת מחיר. סרגיי נתן לי הצעת מחיר לפי הנתונים שמסרתי לו, ההצעה הייתה הוגנת וסגרתי איתו על יום ושעה.
ניקיון הדירה כלל - ארונות מטבח, משקופים דלתות, קרצוף רצפות, ניקיון יסודי של אמבטיה ושירותים, תריסים, חלונות בקיצור הכל!
הם הגיעו בצוות של שניים ובמשך יום שלם קרצפו הכל כולל הכלים הסניטריים והחריצים ברצפה. הם עבדו בחריצות והיו מאוד יסודיים, דייקו בזמנים, הביאו אתם את כל חומרי הניקיון כולל סמרטוטים. כשסיימו את הניקיון, סרגיי הגיע על מנת לסגור איתי את העניין, עברנו על כל החדרים בבית לבדוק שאין לי הערות. שילמתי את שנדרשתי וקיבלתי חשבונית.
טינה.

, אוגוסט 2014

לאחרונה סיימנו לשפץ את הבית. מדובר בשיפוץ יסודי של כל הדירה לפני מעבר (שטח הדירה 85 מ"ר) השיפוץ הושלם אבל הבעיה היחידה הייתה שהשיפוץ למרות שהיה מצוין בכל זאת הותיר לכלוך עצום בבית.
היו ערימות של אבק בכל מקום וכתמי צבע וטיח, בקיצור חגיגה שלמה. חיפשנו חברת ניקיון איכותית שתדאג לניקיון של הבית עבורנו. את חברת "אלוף בניקיון" בבעלותו של סרגיי מצאנו באינטרנט אצלכם באתר, עשיתי סקר שוק לא קטן ובין השאר גם פניתי אליו. סרגיי עשה עליי רושם טוב וגם נתן לי מחיר הוגן ומשתלם ביחס לשאר. סיכמתי אתו על ניקיון כללי ויסודי של הבית. סרגיי עמד בסיכום, הצוות שלו ניקה היטב את כל רחבי הבית. המרצפות, הארונות מטבח, המשקופים, הדלתות, הפנלים, הכיור, האמבטיה, הכל הכל נוקה היטב, ניקוי יסודי ומבריק. הייתי מאוד מרוצה מהתוצאות.
סרגיי היה ממש בסדר, פיקח על העבודה והגיע לעבור איתי על הדירה ולראות אם אני מרוצה, מבחינת המחיר הוא עמד במה שסוכם ושילמתי בדיוק את המחיר שסגרנו עליו מראש. בקיצור ממליצה בחום.
מלכה.

, יוני 2014

הגעתי לסרגיי דרך האתר. חיפשתי שיפוצניק שיצבע לי מחדש את חדר האמבטיה - קירות כולל תקרות (ויעשה גם תיקונים נדרשים) ועבודה נוספת של חיפוי קיר במטבח (הדבקת קרמיקה). כשעשיתי חיפושים באינטרנט, והגעתי לאתר - יצא לי לדבר עם כמה וכמה בעלי מקצוע משם, בסופו של דבר ההחלטה הייתה לקחת את סרגיי לעבודה - גם בגלל ההמלצות הטובות שקראתי עליו בכרטיס עסק, וגם בגלל הצעת המחיר האטרקטיבית שהציע לקחת עבור ביצוע של העבודה.
כמו שציינתי, העבודה של סרגיי כללה צביעה של חדר האמבטיה, קירות ביחד עם תקרות. בנוסף היו חלקים בעייתיים כמו תיקוני צבע, קיר עם שליכט. את העבודה הוא עשה בזהירות גמורה יש לציין - עם כל מה שכרוך בכך כדי שבאמת שום דבר לא יינזק. עבודת התיקון והצבע יצאה מדהים! הדבקת הקרמיקה בקיר המטבח נעשתה במקצועיות רבה כולל רובה בין הקרמיקות - עבודה מקצועית וראויה!
גם מבחינת המחיר לדעתי היה ממש טוב ומבחינת עמידות בזמנים - אין לי תלונות. אני מאד מרוצה מסרגיי, הבחירה בו הייתה מוצלחת ואני ממליץ עליו בהחלט!
גיא, תל-אביב.

, יוני 2014

לפני הכניסה לדירה החדשה, חיפשנו חברת ניקיון שתבצע בה ניקיון יסודי כולל חידוש הברק של המרצפות.
לאחר סקר שוק שעשינו אצלכם באתר, בחרנו בסרגיי בעקבות ההמלצות כאן באתר. בשיחת טלפון עם סרגיי הסברתי לו שמדובר בדירה ריקה לפני כניסה, ושאני זקוק לעבודת פוליש לרצפות. סרגיי נתן לי הצעת מחיר סבירה יחסית למחירים הנוספים שבדקתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
סרגיי היה עשר, הגיע ביום ובשעה שקבענו מוכן עם עוד אנשי צוות וכל הציוד הנדרש לעבודת הניקיון כולל מכונת פוליש מקצועית. הם עבדו בחריצות ועברו על כל פינה בבית, הם ביצעו את הניקיון ברמה טובה וענו על הצרכים שלנו. גם הפוליש נראה טוב, המרצפות הבריקו ונראו ממש טוב. מבחינת המחיר, שילמתי לסרגיי את התעריף שסוכם, הכל עבר במקצועיות ובאווירה נעימה ואדיבה.
איתן, פרדס חנה.

, יוני 2014

הגעתי לסרגיי בעקבות ההמלצות הרשומות פה באתר וישר נכנסתי לציין אותו לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו. העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה לא חדשה שלא הייתה מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם סרגיי לאותו השבוע והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם העובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו מספר שעות על ניקיון הבית, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים - הכל. אני אישית לא נוכחתי במשך כל זמן הניקיון אבל כשנכנסתי לבית התרשמתי לטובה. לא ציפיתי למצוא את הדירה כלכך נקייה ומבריקה. פשוט תענוג, הם עברו על כל מה שביקשתי ואפילו מעבר.
מבחינת המחיר, סרגיי לקח ממני בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בטלפון, לא היו לנו מחלוקות או וויכוחים מיותרים - הכל עבר בשלום!
יוסף.

, יוני 2014

הזמנו את חברת "אלוף בניקיון" אלינו הביתה לביצוע ניקיון לאחר שיפוץ, חיפשנו חברת ניקיון עם המלצות מהשטח, נכנסנו לאתר שלכם שבו יש המלצות מפורטות וקראנו חוות דעת ממש טובות על החברה של סרגיי והחלטנו להרים טלפון ולקבל הצעת מחיר - סרגיי נתן לנו הצעת מחיר לפי התיאור שנתנו לו על מצב הדירה וגודלה, הצעת המחיר הייתה טובה והחלטנו לסגור איתו יום ושעה.
ליום העבודה סרגיי הגיע עם אנשי הצוות שלו, הם הגיעו מוכנים ומצוידים בכל הנדרש לעבודת ניקיון. עברתי עם סרגיי על הבית, ביקשתי ממנו במה להתמקד והשארתי אותו עם אשתי שתפקח על העבודה. כשחזרתי בסוף היום, נדהמתי מאיכות הניקיון, סרגיי והצוות שלו תיקתקו את העבודה, הצליח להסיר את כל כתמי הצבע והטיח וממש הבריקו את הדירה מאבק ומשאר הלכלוך.
הם ניקו באופן יסודי, תריסים חלונות ורשתות, שירותים אמבטיה ומקלחת, ארונות מטבח, שיש כיורים קרמיקה וכו' ולסיום הניקיון עברו עם מכונות פוליש ועשו פוליש ווקס מהמם - הרצפה בהקה! שילמתי לסרגיי בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בטלפון, לא היו בעיות סביב הנושא ויצאתי מאוד מאוד מרוצה!
דניס.

, נובמבר 2013

קיבלנו מסרגיי שירות מצוין!! חיפשתי אינטרנטית חברת ניקיון לדירה שלנו שעברה שיפוץ דיי גדול, פנינו לארבעה חמישה בעלי מקצוע ומהרגע הראשון בו דיברנו עם סרגיי מ"אלוף בניקיון" הוא נתן לנו תחושה אחרת. קודם כל מדובר באדם מקסים מאוד, איש נעים, בנוסף הוא נתן לנו הצעת מחיר סבירה, ועשה רושם של אדם מקצועי ואחראי.
ביום העבודה הוא הגיע אלינו בשעה שנקבעה, הצוות בראשותו של סרגיי היה באמת סבלני, אדיב ונעים. בסיום ניקיון של כל אזור בבית הם קראו לי ושאלו מה דעתי ואם יש לי הערות, הם נענו לכל בקשה שלי בשמחה ונתנו לי הרגשה באמת טובה ונעימה.
הם ניקו ביסודיות את כל הדירה, עשו קירצוף עם מכונה לרצפה, פירקו חלונות, גם אלו שהיו גבוהים מאוד, ניקו את המסילות, לא השאירו אחריהם טיפת צבע קטנה אחת, חיטאו את הקרמיקות במקלחות ובשירותים, ניקו כל פינה ברחבי הבית ביסודיות ולא עזבו עד שהבית כולו הבריק. סרגיי והצוות שלו הבריקו לי את הדירה בצורה מקצועית ויוצאת מהכלל!
ליאור, חדרה.

, נובמבר 2013

התעניינו לגבי חברות שיבצעו ניקיון יסודי לפני שאנחנו נכנסים לבית החדש שבנינו. בשיטוט באינטרנט ראיתי את האתר שלכם שמציע בעלי-מקצוע עם המלצות ונכנסתי לחברות ניקיון באזור חדרה והסביבה. ראיתי חוות דעת טובות על סרגיי מחברת "אלוף בניקיון" ופניתי אליו טלפונית, סרגיי הגיע לתת לי הצעת מחיר וקבענו תאריך לביצוע הניקיון.
ביום הניקיון סרגיי הגיע בזמן עם עוד אנשי צוות ועם כל חומרי הניקיון והכלים שהם היו צריכים. העבודה כללה חלונות, תריסים, משקופים, כלים סניטריים ושטיפה יסודית. סרגיי והצוות היו מקצועיים וקירצפו כל פינה, בסופו של דבר, העבודה בוצעה ברמה בגבוהה, הם עבדו משמונה בבוקר ועד הצהריים. כשסיימו עבר איתי סרגיי בגדול על כל שנעשה ושאל אותי לשביעות רצוני.
סרגיי עמד במחיר שנאמר לי כשהגיע לביתי, קיבלתי חשבונית והם השאירו לי מקום מסודר ללא כתמים מים או אבק. סרגיי היה אדיב וקשוב לבקשותיי, ואני ממליצה עליו בחום!
לירון קדוש.

, נובמבר 2013

עשינו שיפוץ רציני לדירה שלנו, ולאחר השיפוץ הדירה הייתה קטסטרופה מבחינת הלכלוך. הכל היה מלא בשפריצים של צבע ואבק ואין מצב שיכולתי להשתלט על הניקיון בכוחות עצמי. החלטתי שהדרך הנכונה היא לפנות לחברת ניקיון מקצועית, אחראית, שמבינה את תפקידה ונותנת שירות מעולה ויש לציין שאת כל זה קיבלתי מחברת הניקיון "אלוף בניקיון" בבעלותו של סרגיי.
את סרגיי הזמנתי דרך האתר שלכם אחרי שקראתי את ההמלצות עליו, בתחילה היססתי אבל כבר בשיחת הטלפון עם סרגיי הרגשתי את ההבדל בשירות, את המסירות והמקצועיות. קבעתי איתו יום ושעה ובאמת באותו היום ובדיוק באותה שעה נכחו בביתי צוות פועלים אשר התחילו לעבוד באופן מידיי. הניקיון העיקרי היה קרצוף הרצפה להסרת כתמי הצבע, ניקוי חלונות תריסים משקופים ודלתות כולל ניקיון כללי ואיבוק. הם עבדו מאוד מסודר, היו יסודיים מאוד ותקתקו עבודה רצינית. לאחר שסיימו את עבודתם הם גבו את המחיר שקבעתי עם סרגיי בשיחת הטלפון.
כאשר שבתי הביתה ראיתי כי הבית מבריק! הם עשו עבודה נהדרת! הייתי מאוד מרוצה מעבודתם של חברת "אלוף בניקיון", היום קשה למצוא בעלי מקצוע אמינים, ישרים והכי חשוב מקצועיים, ממליצה!
אביטל, כפר-סבא.

, אפריל 2013

אני ובעלי בנינו בית פרטי, והיינו זקוקים לחברת ניקיון שתנקה את הבית מהאבק של הבניה וכתמי צבע שהיה צריך להסיר ממקומות שונים. התקשרנו לסרגיי "אלוף בניקיון" שנתן לנו הצעת מחיר בטלפון שכללה ניקוי במכונת קירצוף.
ביום העבודה הצוות של העובדים הגיעו בזמן שקבענו, עם הציוד מוכנים לעבודה. הם ניקו את הבית מ8:00 בבוקר עד 17:00 בצהריים, והבריקו אותו מכל הלכלוך שהצטבר במהלך הבנייה.
היינו מרוצים מאוד מהשירות וסרגיי עמד במחיר שסיכמנו בטלפון ולא ניסה לגבות ממני תשלום נוסף.
מירי, אבני-חפץ.

, אפריל 2013

לפני כחודשיים השכרתי דירה ריקה, שהייתה מטונפת פשוט לא יאמן איך אנשים חיו ככה, מלאה באבק, מרצפות שחורות מרוב שנים של לכלוך והייתי חייבת למצוא חברת ניקיון מקצועית שתקרצף את המרצפות עם מכונה מיוחדת. הגעתי לחברת "אלוף בניקיון" דרך האתר שלכם (פשוט אתר פנטסטי) התקשרתי אליהם בתשע בערב ומבחינת הזמינות הם היו מעולים, קבעתי איתם ליום המחרת לשמונה בבוקר, הם הגיעו בזמן שני אנשים, בחור ובחורה שהגיעו עם כל החומרים ומכונה תעשייתית לניקוי הרצפות. הם עבדו בחריצות אין סופית, ולא נחו לרגע עד שהסירו את כל הלכלוך מהרצפה.
הייתי מאוד מרוצה מבחינת השירות והמחיר. בגדול נשארתי עם רושם חיובי וחזק.
ילנה, תל-אביב.

, ינואר 2013

לפני שנכנסו לבית הדו-קומתי שלנו היה צריך לבצע ניקיון רציני כדי להכשיר את המקום למגורים. פניתי אליהם מהמלצה של חבר קרוב, הם הגיעו לראות את הבית ונתנו לי הצעת מחיר.
ביום העבודה הגיעו שני בחורים ותיקתקו עבודה, ניקו את כל הפאנלים, תריסים וכל המסביב להם, דלתות, ארונות, מקלחת ושירותים ופוליש קריסטל לריצפה. עזבתי אותם ליום שלם וכשחזרתי הביתה, הוא נצץ. הבית היה מרוהט ולכן הם הזיזו את הרהיטים כדי לנקות הכל ואחר כך החזירו הכל למקום, בנוסף היו מס' דברים שביקשתי מהם ולא היו כלולים במחיר אך הם לא ביקשו תוספת עבורם ולקחו את המחיר ההתחלתי שסיכמנו. הכי מצא חן בעיניי זה שהכל הם עשו עם חיוך ובחביבות.
קיבלתי חשבונית ואחריות לשלושה חודשים.
עמנואל מאורנית.

, ינואר 2013

חבר המליץ לי על חברת הניקיון "אלוף בניקיון" ופניתי אליהם לקבל הצעת מחיר לניקיון כללי של דירה אחרי שיפוץ בקיסריה. פניתי אליהם וגיליתי שהמחיר הוא הוגן, שהאנשים שם נשמעים מקצועיים אחראים והחלטתי לסגור איתם במקום.
ביום הניקיון התייצבו אצלנו בבוקר צוות של שלושה אנשים בדיוק בשעה שנקבעה, ויחד הם תיקתקו את העבודה ביסודיות וביעילות. הם ניקו כל דבר בדירה, רצפות, קירות, משקופים, פנאלים, המון חלונות ומשטחי זכוכית, מטבח, כלים סניטריים, הכל הבריק אחרי הניקיון שלהם וכל כתמי הצבע ושאריות השפכטל נעלמו כלא היו. מדובר בחבר'ה טובים, עושים את הכל מהלב, בלי חכמות ובלי תירוצים. כל מה שביקשתי התבצע אחת לאחת, וגם כשלמשל ביקשתי מהם לשים פוקוס על איזה פינה חיצונית שהיה בה בעבר המון לכלוך של יונים הם עשו זאת בשמחה ובלי לבקש תוספת תשלום. הם השאירו לי בית נקי פיקס וגם תחושה טובה על שבחרתי לעבוד איתם, אני לגמרי ממליץ.
ג'ניה, קיסריה.

, ינואר 2013

במהלך שנות עבודתי כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס. מאז שהכרתי את חברת "אלוף בניקיון" אני מקפיד לעבוד קבוע אך ורק איתם והם למעשה היום האחראים לניקוי והתחזוקה השוטפת של המטבח ושל המסעדה.
ההכרות הראשונית שלי איתם הייתה לאחר תקופה שבה המסעדה עברה שיפוץ כללי ואני חיפשתי חברת ניקיון רצינית ואיכותית שתבריק את המסעדה אחרי השיפוץ. חברים קרובים המליצו לי על סרגיי מ"אלוף בניקיון" וכשנפגשתי איתן הוא אכן עשה רושם של האדם שאני מחפש. סרגיי והצוות שלו נתנו עבודה ברמה גבוהה וללא פשרות, הוא הלך לקראתי והתגמש מאוד בכל הקשור לשעות, הם עבדו בלילות כדי להתאים את עצמם לשעות פתיחת המסעדה ובתוך יומיים הכל כבר היה מאחורינו, כולל דגשים וטיפולים נקודתיים שונים שביקשתי מהם לעשות והם עשו בשמחה, המסעדה פשוט עברה מהפך ולא היה לי ספק שמדובר בניקיון ברמה מקצועית גבוהה מאוד. מאז כמו שאמרתי אני עובד איתם בצורה שוטפת ואפשר לומר שאני מרוצה עד מעל לגג.
מיכאל, מסעדת טייפה נתניה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור הגליל והעמקים, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

נותן שירותי ניקיון יסודי בדירות לפניי אכלוס ולאחר בנייה ושיפוץ, עבודות מקצועיות לכל סוגי פוליש, הברקות קרסטליות, ניקוי אבן, וטיפול באבן. ניקיון שוטף במוסדות בתי אבות, בתי מלון, משרדים ומוסכים ובנוסף גם ניקיון ריפודים, ספות, שטיחים, כיסאות וכו'. אנו נותנים שירות אמין, מקצועי ואדיב תוך דגש על עמידה בזמנים ושביעות רצון הלקוח!

אלוף בניקיון

אלוף בניקיון

סרגיי פוליאנצ'יקוב


9.5

073-2721651
 

אלוף בניקיון

סרגיי פוליאנצ'יקוב

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721651 חייג