16

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

לפניכם מדריך לעלויות השירותים של חברות ניקיון ומה הגורמים המשפיעים על מחיר ניקיון דירה.

חברת ניקיון - כמה זה יעלה לכם?

ברגעים בהם אתם רוצים ניקיון דירות יסודי בבניין, משרדים או כל מבנה אחר, בעיקר (אם כי לא רק) כשהוא ריק מרהיטים, כמו למשל לאחר שיפוץ - הדבר הנכון עבורכם עשוי להיות הזמנת שירותי ניקיון של חברת ניקיון מקצועית. חברת ניקיון תתמודד בהצלחה גם עם לכלוכים קשים וגם עם ניקוי איזורים שאתם בדרך כלל לא מגיעים לנקות - כמו למשל חלקם הפנימי של ארונות המטבח או החלק החיצוני של החלונות בבית. הפעם, לפניכם המדריך השלם למחירי חברת הניקיון - כולל מחירים ממוצעים לכל השירותים הנוספות וה"אקסטרות" שאתם יכולים לבקש מחברת הניקיון שלכם. כל המחירים, השירותים, וגם מה לעשות במקרה של מחירים שחורגים מאלה - לפניכם.

ניקיון מקצועי של חברת ניקיון - מה משפיע על המחירים

חשוב לדעת, כי תחום חברות הניקיון הוא תחום פרוץ מבחינת חוקים ותקנות, או במילים בוטות יותר - כל אדם פרטי עם מטאטא יכול לקרוא לעצמו חברת ניקיון. על כן, גם טווחי המחירים הם נרחבים - אבל מחירי הניקוי של כל חברת ניקיון מקצועית, שעושה שימוש בצוותי עובדים מנוסים ומקצועיים, מגיעה עם כלי ניקוי מקצועיים ומשתמשת בחומרי ניקוי יעילים ואיכותיים - הם דומים.

אז כמה עולה חברת ניקיון דירה? המחיר לפרוייקט הניקוי בנכס שלכם, נגזר ממשתנים רבים שמייד נפרט אותם. על כן, על מנת להשוות מחירים באופן מדוייק, חשוב לקבל הצעת מחיר למ"ר - המחיר עבור הדירה שלכם ייגזר מגודלה, ויהיה לכם נתון אובייקטיבי להשוואה. הנה לפניכם, הנושאים שישפיעו על תמחור הפרוייקט שלכם:

 • גודל הדירה או הבית, במטרים רבועים
 • תכולת הדירה - האם הדירה ריקה לחלוטין, מרוהטת באופן מלא או מרוהטת חלקית? האם את הרהיטים הקיימים בדירה יש להוסיף לניקוי?
 • הגישה לאזורי הניקוי - האם מדובר בבית פרטי? דירה בקומה גבוהה עם מעלית מרווחת? או שמא דירה בקומה שלישית ללא מעלית?
 • מצב הדירה - בדרך כלל דירות לאחר שיפוץ תדרושנה ניקוי יסודי ואינטנסיבי יותר. לכלוך רב בדירה ייקר את הצעת המחיר לניקוי שלה
 • כלל השירותים הנדרשים - מבין השירותים המוצעים על ידי חברת הניקוי שבחרתם - ניקוי רצפות, חדרי אמבט, דלתות, חלונות, ליטוש הרצפה, פוליש או הברקה, ועוד - אילו שירותים תבחרו? תוספת של שירותים תייקר את הצעת המחיר - אבל מאידך, הזמנה מרוכזת של כלל השירותים שתבקשו, תאפשר מחירים זולים משמעותית עבור כל שירות, ביחס להזמנת כל שירות ניקיון לבד
 • מקצועיות חברת הניקוי - ככל שחברת הניקוי היא מקצועית, אמינה, וותיקה, ואיכותית יותר - היא עשויה לדרוש מחירים גבוהים יותר עבור הניקוי

רשימת המחירים לשירותיהן של חברות ניקיון

כאמור, ניקיון דירות מחירים והשירותים המוצעים על ידי החברות, משתנים גם על פי הניסיון והמקצועיות של החברה עצמה - ולא רק על פי נתוני הדירה או הבית שלכם. לפניכם, רשימת מחירים ממוצעים לניקוי איכותי, מקצועי ויעיל של חברות ניקוי שאמינותן נבדקה:

 • מחיר ממוצע כולל לניקוי דירה ריקה בת 3 חדרים - 1,200-1,800 ש"ח
 • מחיר ממוצע כולל לניקוי דירה מרוהטת בת 3 חדרים - 1,800-2,500 ש"ח
 • ניקיון תריסים וחלונות בלבד עבור דירה ריקה בת 3 חדרים - 1,000-1,400 ש"ח
 • ניקוי דירת שלושה חדרים ריקה לאחר שיפוץ - 2,200-2,800 ש"ח
 • ליטוש ריצוף - 60-100 ש"ח למ"ר
 • ליטוש יהלום - 40-70 ש"ח למ"ר
 • פוליש - 10-15 ש"ח למ"ר
 • הברקה קריסטלית (פוליש קריסטל) - 15-20 ש"ח למ"ר

רשימת מחירים ממוצעים לשירותים נוספים של חברות ניקיון:

 • ניקוי משרד חד פעמי - 1,200-1,800 ש"ח (המחירים יורדים ככל שמדובר בעבודה שוטפת)
 • מחיר חודשי עבור ניקוי דו-שבועי של חדר מדרגות בן 4 קומות - 1,800 ש"ח

ביררתם את המחירים, והם גבוהים או נמוכים בהרבה מאלה - מה עושים עכשיו?

כאמור, לשירותים המסופקים על ידי חברות הניקיון אין תקנים. אמנם, חלק מהשירותים המוצעים על ידי חלק מחברות הניקיון (כמו שירותי עבודה בגובה או שירותי הדברה) נדרשים להסמכות וביטוחים ספציפיים - אולם ככלל, תוכלו ללא ספק למצוא שפע של מחירים והצעות בשוק.

תוכלו לדעת שהצעת המחיר שקיבלתם היא מקצועית, אם היא מלווה בהצעת עבודה כתובה ומפורטת, הכוללת פרטים אודות הפרוייקט הספציפי בדירה שלכם; אם צוות הניקוי הוא מקצועי ומנוסה; אם הובטח לכם שנעשה שימוש בחומרי ניקיון באיכות גבוהה ובהתאמה מלאה לסוגי המשטחים לניקוי אצלכם בבית; ואם חברת הניקיון מציעה ביטוחים מקיפים הן לעבודת הצוות אצלכם בבית והן לנזקים שעלולים להתרחש במהלך הניקיון לרכוש שלכם.

במקרה שקיבלתם הצעת מחיר זולה באופן מחשיד - אנחנו ממליצים לוותר עליה ולהתעקש על חברת הניקיון שתספק מחיר הוגן. הסיבה היא פשוטה - הניקיון האיכותי ידרוש מחברת הניקיון להשקיע משאבים באנשי ניקיון, בכלי ניקיון מקצועיים ובחומרים איכותיים שעלותם יקרה. קל להחליף את כל אלה בכלים, חומרים וכוח אדם לא מקצועיים - אולם בסופו של יום, כנראה שהעלויות של ניקוי לא מקצועי, יהיו יקרות וכואבות יותר ביחס לאלה של ניקוי מקצועי, אמין ויסודי.

16

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מצא בעל מקצוע

חברות ניקיון מומלצים תל אביב

בועות
בועות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

בשירותים של שבתאי
אני כבר משתמש המון זמן ומרוצה מאוד, בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים שעובדים מכל הלב. הוא מבצע עבורי ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע, מגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו מראש, הם עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנקים ביסודיות את כל המשרדים.

five star אחזקות
five star אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 38

חוות דעת

אני ממליצה בחום
על החברת ניקיון הזו. פניתי לפייב סטאר אחזקות בעקבות המלצה מאוד חמה של חברים טובים שלי. כבר מהשיחה הראשונה הבנתי עם מי יש לי עסק.

קליראור חברת ניקיון
קליראור חברת ניקיון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 42

חוות דעת

אני רוצה לציין
לטובה את שלומי מפוליש המומחים, אחרי חוויה לא נעימה שעברנו אצל חברת ניקיון אחרת, פוליש המומחים הראו לנו שאפשר גם אחרת! אצל שלומי זמן זה זמן, מילה זה מילה, והכי חשוב, הם עושים את העבודה כמו שצריך.

פסגת הפוליש ניקיון הדברה
פסגת הפוליש ניקיון הדברה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 9

חוות דעת

מרוצה מאוד, הם
הגיעו בזמן, הצוות היה מקצועי, שמואל נתן עבודה רצינית מכל הלב, עבר איתי על הכל, מבחינתי היה עשר ואני ממליץ בחום למי שמחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה, שמואל "פסגת הפוליש" הוא הכתובת.

יהלום שירותי ניקיון ופוליש וצבע
"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 60

חוות דעת

אחרי שיפוץ שעשינו
בבית, חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. הרבה בירורים וטלפונים, הובילו אותנו בסופו של דבר לחברת הניקיון "יהלום"-שירותי ניקיון ופוליש.

פוליש דור
פוליש דור

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 61

חוות דעת

מאחר והרצפה שלי
זעקה לטיפול מיידי ביררתי אצל מכרים על חברת פוליש וכך שמעתי על פוליש המרכז. יצרתי קשר ומוטי הגיע לראות, אחרי כן נתן הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה.

קסם הפוליש והצבע
קסם הפוליש והצבע

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 38

חוות דעת

שחר והצוות שלו
היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

עמרם שירותי אחזקה וניקיון
עמרם שירותי אחזקה וניקיון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עמרם אחלה גבר!
הזמנתי אותו בהמלצת חבר לניקיון ופוליש בדירה לפני שנכנסתי אליה כי הוא מצא חן בעיני מכל הבחינות וגם נתן לי הצעת מחיר משתלמת. עמרם קנה אותי בנועם, סבלנות, אמינות ואדיבות שלו!

יונתן פוליש וניקיון
יונתן פוליש וניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

אלון מחברת "יונתן
פוליש וניקיון" ביצע עבורי ניקיון דירה ריקה לאחר שיפוץ, הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו ואני ממליץ עליו מכל הלב. מדובר בדירה לא קטנה שהיתה מלאה בשאריות צבע ואבק מהשיפוץ, הסברתי לאלון את המצב, הוא הסביר לי בדיוק מה כולל הניקיון ותאמנו מועד להגעתו.

בשן אביעד פוליש וליטוש
ב.ש.ן אביעד פוליש וליטוש

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 42

חוות דעת

שלום וברכה! שמי
יוכי ואני וועד בית של בניין ברחוב רוטשילד, בת-ים. מדובר בבניין מגורים שנמסר לנו לאחר בנייה ועבר כמה שיפוצים.

המבריק
המבריק

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 17

חוות דעת

השירות של חברת
"המבריק" פשוט מצוין! פניתי לאמנון לצורך ניקיון ביתה של חמותי שנפטרה, מדובר בבית מרוהט ומוזנח מאוד שלא ניקוי אותו כבר שנים והיה צורך בניקיון יסודי.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

קוויק סילבר
קוויק סילבר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 16

חוות דעת

את שי מחברת
"קוויק סילבר" הזמנתי לצורך ביצוע פוליש ווקס למרצפות ב-2 בתים גדולים, אני מרוצה מהעבודה וממליץ עליו. מדובר בבתים מרוהטים ומאוכלסים וזה דרש משי והפועל הנוסף להזיז את הריהוט ממקום למקום אך הם עשו זאת בסבלנות ובמיומנות רבה.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

דוקטור פוליש
דוקטור פוליש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני עובדת בחברת
בנייה וברק ביצע עבורי בעבר ניקיון בדירה שלי והייתי מאוד מרוצה! בדקתי אותו בכל פרמטר והוא הוכיח שהוא הטוב ביותר! לכן, עד היום אני ממליצה ללקוחות שלנו בחברה להשתמש בשירותיו.

דירה לאחר שיפוץ תדרוש ניקוי אינטנסיבי יותר שעלותו יקרה יותר עקב לכלוך רב

שירותי ניקיון כמו - ניקוי חלונות, רצפות, דלתות וכדומה יבוצעו בעלות נוספת

הצעת-מחיר מקצועית ואמינה הינה הצעת-מחיר כתובה ומפורטת ובה מופיעים כל סוגי השירות שסוכמו על שני הצדדים

כתבות ומאמרים

ניקוי חדרי מדרגות

ניקוי חדרי מדרגות

בכניסה לחדר מדרגות לרוב אנחנו רואים מלא אבק, לכלוכים וריחות לא נעימים. להעביר שמרתות לח ומטאטא זה לא תמיד מספיק צריך ניקוי יסודי.

קרא עוד
זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

כל היתרונות, החסרונות, המחירים והשירותים הנוספים בהעסקת חברה לניקיון בתים פרטיים

קרא עוד
כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

מדריך לחברת הניקיון המקצועית, לעבודה עם לקוחות מרוצים בלבד

קרא עוד
שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

שיפצתם דירה חדשה? המדריך להעסקת חברת ניקיון דירה לפני כניסה

אספנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת בבחירת חברת ניקיון דירה חדשה לפני כניסה.

קרא עוד