20

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

חברות ניקיון משרדים, תהליך בחירת חברה לניקיון משרד בערב או בבוקר

שירותי ניקיון משרדים בערב או בבוקר, מה תוכלו לקבל, כמה זה צפוי לעלות ואיך לבחור חברה מתאימה לניקוי משרדים?

ניקיון משרדים - המדריך לבחירת חברת ניקיון יעילה

כדי להשיג עובדים איכותיים, נאמנים, ויעילים - הארגון חייב לספק סביבת עבודה נוחה ונעימה, והדבר הראשון שכדאי לחשוב עליו, הוא הניקיון. ניקיון המשרדים הוא אמנם מלאכה לא פשוטה, בעיקר בארגונים מרובי עובדים - אבל, ההשקעה בניקיון תורמת לפעילות הכללית של המשרד, למוכנות העובדים לבלות זמן במשרד ולשביעות הרצון של הנוכחים במשרד.

כשאנחנו אומרים "ניקיון משרדים" - אנחנו מתכוונים לשירות שכולל את הקטנים שבפרטים - כולל ריקון פחי העובדים, ניקוי המיקרוגל במטבח העובדים שבאמצעותו מחממים את ארוחות הצהריים של הנשארים לעבוד מול המחשב או במטבח, ניקוי יסודי של שטיחים מקיר לקיר שישאיר ריח מזמין ונעים, ואפילו ניקוי החלונות - גם מבחוץ, גם במגדלים, לחלונות נטולי תביעות אצבעות וכתמי לכלוך.

התוצאה היא משרד מואר, ריחני, נעים ומזמין, וחשוב שתדעו, כי משרד נקי מסייע בשמירה על בריאות העובדים ומונע התפזרות של מחלות (ואיתן ימי היעדרות מהעבודה).

הפתרון היעיל ביותר עבור חברות הוא העסקת חברת ניקיון משרדים קבועה, אשר תספק שירותי ניקיון בהתאם לצורך. מה תוכלו לקבל, כמה זה צפוי לעלות ואיך להקפיד על העסקת החברה המתאימה לכם? על כל זאת ועוד - לפניכם.

ניקיון משרדים - איך אתם אוהבים את המשרד שלכם?

ניקיון משרדים הוא חשוב במיוחד, ובדרך כלל יש צורך בניקוי תכוף, אפילו יום יומי, בשל השימוש במתחמים על ידי כמות גדולה של אנשים, השחיקה והבלאי המצטברים והלכלוך שנוצר תוך השימוש או השהייה במשרדים. כל ארגון משרדים קובע את רשימת הצרכים אשר חשובים לו אצל חברה לניקיון משרדים, ולאחר ההסכמה על רשימת השירותים הקבועים ותמחורם - חברת הניקיון בדרך כלל דואגת לכלל שירותי הניקיון של המשרדים בסגנון "שגר ושכח", עד תום החוזה. הנה כמה מהנקודות שבדרך כלל חשוב לשים לב אליהן בניקיון משרדים:

 • ניקוי הרצפות - אם הריצוף במשרדים הוא ייחודי, אם מדובר בריצוף פרקט, שטיח מקיר לקיר או ריצוף פורצלן ייחודי - חשוב ליידע את חברת הניקיון, הן לשם הערכת התמחור לניקוי והן לשם היערכות לניקוי מבחינת חומרי הניקוי והטכניקות. חשוב לדעת, כי סוגי משטחים שונים נדרשים לטכניקת ניקוי שונה
 • ניקוי חדרי השירותים במשרד - משרדים מרובי עובדים נדרשים בדרך כלל לניקוי חדרי השירותים מספר פעמים על פני יום העבודה. חלק מההסכמים לשירותי ניקוי מקצועיים כוללים גם אבזור קבוע של חדרי השירותים - בנייר טואלט, סבון לשטיפת ידיים, וכדומה
 • ניקוי משטחי העבודה - ניקוי שולחנות העבודה, מסכי המחשב, ניקוי אבק מארונות הספרים והמדפים, ריקון פחי הניירת של העובדים וכדומה
 • ניקוי המטבחים המשותפים - במהלך היום, לאחר הפסקת הצהריים, או בסוף היום, לפי ההעדפות
 • ניקוי חלונות - יש חברות ניקיון המספקות גם שירותי ניקיון בגובה, עבור ניקוי חלונות למשרדים בקומות גבוהות. כמובן, שניקוי זה יסופק אחת לזמן מה, ולא באופן שוטף. ניקוי החלקים הפנימיים של החלונות, אלה המתלכלכים משימוש ומגע - יבוצע באופן שוטף
 • גינון - אם יש גינה או צמחיה שיש לטפל בה בשטח המשרדים
 • תיקונים קלים - חלק מחברות הניקוי מספקות גם שירותי תיקונים קלים, למשל במקרים של בעיות אינסטלציה פשוטות
 • הדברות - חלק מחברות הניקיון מספקות שירותי הדברה מקצועיים לפי הצורך


טרם הבחירה בחברת ניקיון למשרד שלכם - וודאו כי רשימת השירותים שאתם צריכים מסופקים על ידי החברה באופן מקצועי, ובקשו תמחור של הטיפולים השוטפים ותמחור של טיפולים לפי הצורך, שיתווסף לתשלום הקבוע

תהליך הבחירה של חברת ניקיון למשרד - מה חשוב לדעת?

הארגון ירוויח מהיקשרות עם חברת ניקוי מקצועית המספקת שירותים יעילים ואמינים במגוון נרחב של תחומים. הנה מספר שאלות שכדאי לשאול, טרם הבחירה של חברת ניקיון קבועה למשרדים:

 • מגוון השירותים שתקבלו - לא רק שמוטב להעדיף חברת ניקיון המספקת מגוון נרחב של שירותים (בשיטת ה"מטריה") - אלא שבנוסף, חשוב לוודא כי על אף שהטיפול במכלול השירותים תחת אותו חוזה - תרצו לוודא כי מטעם הארגון יישלחו אנשי מקצוע שונים, המתמחים כל פעם בשירות המבוקש (ולא "הנדימן" כללי שינסה לספק פתרונות חובבנים לחלק מהנושאים שיועלו)
 • ההסכם שייחתם - חשוב להקפיד כי ההסכם שיסופק על ידי חברת הניקיון לאחר שלב הבנת הצרכים והציפיות, יהיה מקיף ומסכם, ויופיעו בו כלל השירותים והתמחור לכל שירות לדוגמה אם קבעתם ניקיון משרדים בערב כך שיתאים לשעות העבודה במשרד. זהו סעיף חשוב במיוחד, מפני שהוא מסתת את הנתיב לשירות מוצלח של חברת הניקיון - ואם במהלך השירות אתם מרגישים שיש צורך להכיל עוד שירותים בהסכם - קחו בחשבון שגם עלות השירותים עשויה להשתנות
 • מה יקרה אם? חשוב לוודא מה נהלי התגובה והפעולה במקרים של טיפולים שהם לא שוטפים ובמקרי חירום. לדוגמה - מה יקרה אם תידרשו לניקוי פתאומי של חדר השירותים או במקרה של פיצוץ בצינור? חשוב להבין את טווח שעות השירות ומהירות התגובה במקרי חירום, כמו גם את נהלי העבודה במקרים של תקלות
 • התאמה אישית של שירותי הניקיון לצרכים שלכם - יש חברות שיספקו שירותי ניקיון במהלך יום העבודה, ויש כאלה שישמחו לקבל מפתח למשרדים ולנקות אותם בשעה שהם ריקים מאדם. בחרו את השיטה המתאימה לכם ביותר

כמה תשלמו בעד שירותי ניקוי המשרד?

תמחור שירותי ניקיון קבועים (או חד פעמיים) משתנה על פי השירותים הכלולים בבקשה. בממוצע, שירות ניקיון חד פעמי למשרד בשטח של כ - 100 מ"ר, כולל חדר שירותים, מטבח, חלונות (ללא עבודה בגובה) ופינות עבודה, צפוי לעלות בין 1,800 ל - 2,400 ש"ח. ככל שהמשרד גדול, מסועף, מכיל יותר ריהוט, או מכיל אלמנטים לניקוי ייחודי או עדין - המחיר צפוי לעלות. ניקוי יום יומי קבוע של אותו משרד, צפוי לעלות כ - 8,000 ש"ח לחודש.

20

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מצא בעל מקצוע

חברות ניקיון מומלצים תל אביב

דיאמונד שירותי ניקיון ומשק בית
דיאמונד שירותי ניקיון ומשק בית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

אנחנו ממליצים בחום
על חברת "ראדר שירותי ניקיון", רנלד והצוות נתנו לנו שירות ניקיון מצוין - כל הכבוד! הגעתי אליהם דרך אתר של בעלי מקצוע לאחר שהשוויתי בינם לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות באזור מגוריי - החלטתי להזמין את רנלד והצוות לביצוע עבודה של ניקיון אחרי שיפוץ אצלי בבית.

בועות
בועות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

בשירותים של שבתאי
אני כבר משתמש המון זמן ומרוצה מאוד, בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים שעובדים מכל הלב. הוא מבצע עבורי ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע, מגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו מראש, הם עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנקים ביסודיות את כל המשרדים.

five star אחזקות
five star אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 36

חוות דעת

אני ממליצה בחום
על החברת ניקיון הזו. פניתי לפייב סטאר אחזקות בעקבות המלצה מאוד חמה של חברים טובים שלי. כבר מהשיחה הראשונה הבנתי עם מי יש לי עסק.

9.8

voice-icon 6

חוות דעת

על פולד מחברת
הניקיון "פסגה" יש לי רק מילים חמות להגיד - בעל מקצוע מצויין, פדנטי, רציני ועושה עבודה מכל הלב! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה לפני כניסה כבר פעמיים ואני יכול להמליץ עליו בלב שלם!

פוליש דור
פוליש דור

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 58

חוות דעת

מאחר והרצפה שלי
זעקה לטיפול מיידי ביררתי אצל מכרים על חברת פוליש וכך שמעתי על פוליש המרכז. יצרתי קשר ומוטי הגיע לראות, אחרי כן נתן הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה.

קסם הפוליש והצבע
קסם הפוליש והצבע

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 36

חוות דעת

מולי והצוות שלו
היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 48

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

איהם עבודות ניקיון
איהם עבודות ניקיון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 10

חוות דעת

הגענו ל"איהם עבודות
ניקיון" דרך אתר "המקצוענים" והם היו פשוט מעולים! בחרנו בהם לא בגלל המחיר אלא בעקבות הניסיון והמקצועיות שלהם, הם ביצעו עבורנו ניקיון בבניין לפני אכלוס.

דוקטור פוליש
דוקטור פוליש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני עובדת בחברת
בנייה וברק ביצע עבורי בעבר ניקיון בדירה שלי והייתי מאוד מרוצה! בדקתי אותו בכל פרמטר והוא הוכיח שהוא הטוב ביותר! לכן, עד היום אני ממליצה ללקוחות שלנו בחברה להשתמש בשירותיו.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

ברגר ניקיונות
ברגר ניקיונות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

עברתי לדירת 3
חדרים עם מרפסת לאחר שיפוץ שהיה בה צורך לניקיון יסודי. קיבלתי המלצה מחברים על ולאדלן ואני שמח שהקשבתי להם. הוא הגיע בזמן, ביצע ניקיון מתוקתק וגבה מחיר מאוד פייר בהשוואה לעבודה שהוא עשה.

סמארט קלין
סמארט קלין

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

עם גולן מחברת
"סמארט קלין" אני עובד כבר שנים, אני מאוד מרוצה וממליץ עליו בחום! מדובר בניקיון יומיומי של 2 בניינים, גולן שולח לנו בכל יום עובד ניקיון ודואג שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

אומנות הניקיון ללא משק בית
אומנות הניקיון- ללא משק בית

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 8

חוות דעת

הגעתי אל חברת
הניקיון "מאסטר פוליש" דרך האינטרנט ממש במקרה, ואני רוצה להמליץ עליהם לטובה - הם סיפקו שירות מאד מהיר, ועשו עבודה מאוד יסודית ומקצועית. הייתי מרוצה מעל ומעבר וממליץ בחום!

יוסי גרינפלד שרותי אחזקה
יוסי גרינפלד שרותי אחזקה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

על חברת הניקיון
של יוסי וצוות העובדים שלו יש לי רק דברים טובים לומר, אחריות ושירות הכי טובים שראיתי. יוסי מבצע עבור המשרדים בהם אני עובדת תחזוקה שוטפת של ניקיון, אחת לשבוע מגיעה מנקה מטעמו והכל מבוצע כמו שצריך.

ניקוי רצפת פרקט במשרד באמצעות מכשור מתאים

ניקוי חלונות פנימיים במשרדים יבוצע על-ידי עובדת ניקיון באופן שוטף ואילו ניקוי חלונות בגובה יבוצע אחת לזמן מה

חשוב להקפיד על הסכם מפורט בו יצוינו כל סוגי השירות והציפיות על-מנת למנוע אי-הבנות בעתיד

כתבות ומאמרים

רואים רחוק רואים שקוף - שירותים מקצועיים של ניקוי תריסים וחלונות

רואים רחוק רואים שקוף - שירותים מקצועיים של ניקוי תריסים וחלונות

במאמר יוסבר מתי נכון להזמין את שירותיה של חברת ניקיון לתריסים וחלונות ומתי תוכלו לבצע את הניקיון בעצמכם.

קרא עוד
אילו סוגי פוליש לדירה קיימים? הכל על פוליש לרצפה

אילו סוגי פוליש לדירה קיימים? הכל על פוליש לרצפה

במאמר יוסבר אילו סוגי פוליש לרצפה קיימים ויודגשו הדברים שיש לשים אליהם לב בבחירת חברת ניקיון ועבודת פוליש לדירה

קרא עוד