16 חברות ניקיון אמינים
מעל 3,000 מכרזים עם מעל 40,000 הצעות מחיר
234 חוות דעת של לקוחות על חברות ניקיון

מאמר: כיצד לבחור בחברה המספקת שירותי ניקיון למשרדים

במאמר יוצגו השיקולים והפרמטרים שיש לבדוק לפני בחירת חברת ניקיון למשרדים

16

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

טיפים לבחירת חברה המעניקה שירותי ניקיון למשרדים

חברת "אור ניקיון" ואתר "טוב תודה" כתבו בעבורכם מאמר המכיל טיפים, כיצד לבחור בחברת ניקיון אמינה ומקצועית לניקיון משרדים.

בואו נתחיל – קבלן, חברה או מנקה?

בעת החיפוש אחר מי יספק לכם את השירות המבוקש, בטוח כי נתקלתם בשלושת האפשרויות, בואו נבחן אותן טרם תחליטו במי הכי כדאי לכם לבחור.

קבלן ניקיון משרדים – אם זה לצורך ניקיון חד פעמי, אז בהחלט כן – הם בעלי צוותים יעודים לכך, אם מדובר על ניקיון לטווח הארוך (שוטף), זאת לא הבחירה הטובה ביותר.

מנקה פרטי – מבחינת מחיר, ללא ספק כי האדם הפרטי יכול לתת את המחיר הזול ביותר, אך אם זאת יש השלכות, לא תקבלו פיקוח על עבודתו ובמידה והוא חולה ייתכן כי יום שלם המשרד יהיה ללא שירותי ניקיון.

חברה – ללא שום ספק האופציה הטובה ביותר הרי לשם כך נוסדו חברות ניקיון המשרדים, תקבלו אספקה של חומרי הניקוי, מפקח אזורי צמוד ועובדים מחליפים בכל רגע נתון. החיסרון היחידי הוא המחיר שהוא מעט יותר גבוה משאר האופציות, למה? מיד תגלו בפסקה הבאה.

למה המחיר של חברות הניקיון עולה כל הזמן?

חברות העוסקות בניקיון משרדים צריכות לעמוד בכל התנאים והחוקים בהתאם "להסכם הקיבוצי", זאת אומרת שחברה העוסקת בכח אדם צריכה לשלם פנסיה, ביטוח לאומי, חבות מעבידים, תנאים סוציאליים נוספים ובנוסף לכך, להיות בעלת רישיון במשרד הכלכלה (תמ"ת), עלות הרישיון עצמה היא גבוה הכולל ערבויות ותעסוקה רבה. כאשר חברה העוסקת בתחום של ניקיון משרדים מעניקה לכם הצעה היא משקללת את כלל עלויות העובדים שלה ולוקחת אחוז רווח מזערי ביחסית להצעת המחיר המקורי שלה, זאת בגלל התנאים שהיא מעניקה, אם זאת – דעו כי אתם בידיים טובות וחברה בעלת רישיון של משרד הכלכלה "מאומתת" על ידי מדינת ישראל.

פרמטרים נוספים שכדאי לבדוק

מלבד רישיון של משרד התמ"ת, יש עוד פרמטרים בהם ניתן לעמוד את איכות ורמת החברה, הנה חלק מהפרמטרים העיקריים:
- ביטוח, חברה המעסיקה עובדי ניקיון, צריכה להיות בעלת ביטוח חבות מעבידים.
- חברה רשומה כחוק, בדקו האם החברה רשומה ואין נגדה תביעות וחובות.
- מוניטין, בדקו כמה זמן החברה קיימת והאם המוניטין שלה בשוק חיובי.
- המלצות, בקשו לקבל מספרי טלפון של משרדים המקבלים מהחברה שירות.
- שכר לעובדים, ניתן לבקש אישור קבלת שכר כחוק.
- זמני פעילות, האם מעניקים שירות בערב, אחר הצהריים או בבוקר.

וכמובן, אל תשכחו לבצע השוואת מחירים

טרם אתם סוגרים על חברה אשר מצאה חן בעינכם ועומדת בכל הפרמטרים המבוקשים, חכו עוד רגע וקחו עוד הצעות מחיר, בצעו השוואת מחירים בין החברות אשר הציעו הצעת מחיר לאותו הפרויקט בדיוק ועם תנאים מקבילים, אם קיבלתם הצעה אשר גבוה משמעותית – בדקו זאת מול החברה ונסו להבין ממה זה נובע.

מאמרים ומדריכים

רוצים לדעת למה לצפות מבעל המקצוע? מעוניינים לבצע תיקונים קלים בעצמכם? המומחים שלנו כתבו עבורכם מאמרים ומדריכים מקצועיים שיסיעו לכם לפני, במהלך ואחרי קבלת השירות

מחירון חברות ניקיון

בקטגוריית מחירוני חברות ניקיון ניתן לצפות בטבלאות מחירי שירותים כגון: ניקיון דירות, שירותי ניקיון, ניקיון משרדים, שירותי פוליש וליטוש.
המחירונים מתעדכנים באופן שוטף בהתאם להצעות המחיר המוגשות ע"י בעלי המקצוע המנויים בתחום חברות ניקיון