20

ספקי שירות בתחום מנעולנים

מהם היתרונות של דלתות פלדלת בתור דלתות כניסה לבית?

במאמר יוסבר על היתרונות שבהתקנת דלת פלדלת כדלת כניסה ראשית לבית, וכן איזה תפקיד הן ממלאות במיגון בניינים משותפים.

כל מה שרציתם לדעת על דלתות פלדה

אנשים רבים שוקלים להתקין דלתות פלדה בבתיהם ולא דלתות מעץ. ישנן סיבות רבות לכך, אך הסיבה העיקרית היא שדלת פלדה הינה הדרך הטובה ביותר להבטיח את שלומם של תושבי הבית ולהגן עליהם מפני אורחים בלתי רצויים. בד בבד, רבים חושבים כי דלתות פלדה הן לא מספיק אטרקטיביות ובחלק מבמקרים, אפילו פוגמות ביופי של הבית - זה לא ממש מדויק. ישנם סוגים רבים של דלתות פלדה אשר יכולים באמת לשנות את האופן שבו נראה הבית, ואפילו לטובה. על כל פנים, אין ספק שדלתות פלדה, או דלתות פלדלת, כפי שנהוג לכנות אותן בעברית, הינן הדרך הטובה ביותר למגן את הכניסה לביתכם מפני פורצים ושלל מתקפות.

היתרונות שבפלדה

מעבר ליתרון הבטיחותי שדלתות פלדה מציעות על פני עץ – ישנו גם עניין החוזק והעמידות שלהן מבחינת חומר. דלתות עץ בשימוש חיצוני נוטות לרקיבות והיסדקות של העץ, במיוחד באקלים קשה. דלתות פלדה, לעומת זאת, יכולות להתמודד עם תנאי מזג אוויר קשים, ובניגוד לדלתות עץ, אינן דורשות טיפול עם צבע או לכה מדי שנה – כלומר הן גם שומרות על מראה חדש, גם אינן מתבלות, ובקושי מצריכות טיפול תחזוקתי שוטף.

אם כן – זה חד משמעי, כשבוחרים דלת כניסה לבית, מומלץ שתהיה עשויה פלדה ולא משום חומר אחר. דלת הכניסה יכולה הרבה פעמים להיות 'החוליה החלשה' ביותר בבית. אם היא לא חסונה דיה ולא בטיחותית, נמצא את עצמנו מהר מאד מתמודדים עם פורצים, גנבים ושאר אורחים שאינם רצויים. דלתות פלדה, אבל, יכולות לשרוד גם את הפושע הנחוש ביותר, בייחוד אם הן מצוידות במנעולים איכותיים ואיכות ברגים גבוהה. לא בכדי בכל-כך הרבה בתי אב, בארץ ובעולם – בוחרים להתקין דווקא אותן כדלת ראשית של הבית.

מגוון עיצובים לשביעות רצון הלקוח

כשיצרני הדלתות ראו שגם בשוק הפרטי יש דרישה לאותן דלתות ממגונות, ובאותה מידה שמים דגש, הלקוחות, גם על מראה ועיצוב (כלומר, היה חשוב ללקוחות שהדלתות לא יהיו סתם עגומות בעל מראה מדכא של פלדה...) – החלו היצרנים לעצב גם דלתות פלדה שהן יותר אלגנטיות ומיוחדות, וכיום – דלתות פלדה זמינות במגוון רחב של צבעים, טקסטורות, צבעים ואפילו גימורים (כמו פייברגלס או עץ – כך שניתן למעשה, להשיג דלת שעשויה מפלדה מלאה במסווה של עץ או זכוכית).

אמצעי מיגון בהמלצת פיקוד העורף

דלתות פלדה - אבל, מסתבר, אינן רק נחלתן של בתים פרטיים ולצרכים של מיגון אישי. בעקבות המצב הביטחוני בארץ, ולאחר מבצע "עופרת יצוקה" ברצועת עזה, בפרט – יצא פיקוד העורף בתוכנית ניסיונית שמטרתה לתגבר את המיגון בבנייני מגורים, בהם לא מתאפשר לבנות מקלטים ממוגנים עבור דיירים המתגוררים בבניין משותף. במסגרת התוכנית המליץ פיקוד העורף על החלפה של דלת הכניסה אל הגג בדלת עשויה פלדה, בנוסף המליץ את דלת הכניסה הראשית של הבניין – גם להחליף בדלת פלדה, וגם את כל דלתות הכניסה הראשיות לדירות – להחליף בדלתות כבדות גוף דוגמת דלתות פלדה, אשר כוללות ברגים רבים, ושיאפשרו להם לשרוד במידה ויש פיצוץ בדירה בבניין או מחוצה לו. המלצה נוספת של פיקוד העורף היא להחליף את כל החלוונות בחדרי המדרגות, בחולונות עשויים פייברגלאס. בינתיים יושמה התוכנית במספר בנייני מגורים באשקלון, והיד של פיקוד העורף עוד נטויה – לבצע תוכנית זו בכמה שיותר בניינים וכמה שיותר מהר.

לסיכום

כמו שאמרנו – דלתות פלדה חיצוניות הן פתרון מצויין אם אבטחה ועמידות היא בראש מעיינכם. מצד שני, לדלתות פלדלת יש גם מספר חסרונות, ולכן אינן מתאימות לכל בית, ולכל לקוח. לדוגמא, נושא הבידוד: דלתות פלדה אינן מבודדות מוצלחות של חום – מה שאומר שאינן מתאימות לכל סוג של אקלים, ולאקלים שהוא קר בפרט.

היום, אין כבר כמעט ספק – דלתות פלדה, הפכו לפופולאריות, הן הודות לביטחון שהן מציעות, הן לחוזק ולעמידות שהן מספקות בפני פריצת מנעולים והן לשקט הנפשי שהן יוצרות, וכעת – משניתן גם להשיג אותן לא רק במראה עגמומי של פלדה כהה, אלא גם במגוון של עיצובים וסגנונות – זה הופך אותן בצורה חד משמעית, לאופציה נהדרת, עבור בתים ועסקים כאחד.

20

ספקי שירות בתחום מנעולנים

מצא בעל מקצוע

מנעולנים מומלצים תל אביב

מנעולנות באמינות ניתאי
מנעולנות באמינות- ניתאי

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

ניתאי היה נהדר,
עלה על הבעיות מהר וביצע את התיקון עוד באותו היום! מדובר בתיקון מנגנון נעילה בדלת כניסה (רב בריח), חיפשתי מנעולן מוסמך ומקצועי שיבצע את החלפת המנגנון במחיר שפוי.

א אורן מנעולים
א אורן מנעולים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 33

חוות דעת

אריק היה אצלנו
לפני כמה חודשים ועדיין אני זוכרת אותו לטובה! לפני מספר חודשים התחילו להיות לנו בעיות עם המפתח של דלת הכניסה, לא ייחסתי לדבר חשיבות ולאחר כמה שבועות מצאתי את עצמי תקועה מחוץ לבית.

נאור המנעולן
נאור המנעולן

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

הייתה לי בעיה
בדלת פנימית בבית שננעלה מעצמה, חיפשתי באינטרנט מנעולן מומחה ומצאתי את נאור דרך אחד מאתרי הפרסום. הוא הראשון שאתו שוחחתי ובסופו של דבר הוא הגיע אלי על מנת לתקן את הבעיה בדלת.

יוסי ניסים מנעולן
יוסי ניסים מנעולן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

דבר ראשון ראיתי
המלצות מעולות על יוסי בפייסבוק, מעבר לכך הוא גר קרוב אלי, היה זמין להגיע מידית וגם דרש את המחיר הכי טוב והוגן מבין כל בעלי המקצוע בתחום לאחר סקר שוק שעשיתי.

מולטי מנעולן
מולטי מנעולן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

קובי בעל מקצוע
נפלא! הגעתי אליו בעקבות המלצה של חבר והוא החליף עבורי מנעול כספת וצילינדר בכניסה לבית וגבה ממני מחיר הגון לחלוטין. קובי מקצוען בתחומו!

ליאור דדון המנעולן
ליאור דדון המנעולן

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 6

חוות דעת

הייתי מאוד מאוד
מרוצה מליאור, המלצתי עליו בדיוק לחבר שלי שחיפש מנעולן, בקיצור מרוצה מאוד וממליץ מכל הלב!!!לפני מספר שבועות החלטתי לרכוש דלת כניסה חדשה לבית, חיפשתי בעל-מקצוע בתחום וקיבלתי המלצות ממש חמות על ליאור דדון, החלטתי לפנות אליו ולקבל הצעת מחיר על התקנת דלת כניסה.

הפורץ על בטוח
הפורץ על בטוח

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 14

חוות דעת

שירות מצוין, אדיב,
מקצועי ולעניין! אני מאוד מרוצה מבנימין ומהיום והלאה אפנה רק אליו! פניתי לבנימין בעקבות תקלה בדלת פלדלת בכניסה לבית, לא הצלחנו לנעול את הדלת ולא הבנתי מה הבעיה והחלטתי להזמין את בנימין שיגיע לבדוק במה מדובר.

הום סטייל
הום סטייל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 63

חוות דעת

דעתנו על עודד
מאוד חיובית! אנחנו מעסיקים אותו כבר כמה שנים ולאורך כל השנים, היינו מרוצים מהשירות המיוחד שלו. אנחנו משתמשים בשירותיו של עודד לעתים די קרובות, יש לנו בבית שטיח מקיר לקיר שדורש תחזוקה שוטפת של ניקיון.

יוסף מנעולן
יוסף מנעולן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

אשתי ואני היינו
מאוד מרוצים מהשירות של יוסף, מדובר בבעל-מקצוע נהדר, הגיע בשעת לילה מאוחרת, במהירות, פרץ את הדלת באופן מקצועי וגבה מחיר הוגן. התרשמתי מאוד לטובה ואני בהחלט ממליץ בחום.

דוד מנעולים מנעולן מוסמך
דוד מנעולים- מנעולן מוסמך

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 33

חוות דעת

בחור מקסים, ביצע
את העבודה על הצד הטוב ביותר ממליצה בחום!!!!

ויטלי המנעולן
ויטלי המנעולן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ראיתי את הפרסום
של ויטלי באחד מהאתרים וגם קיבלתי עליו המון המלצות לכן, הזמנתי אותו להתקנת מנעול חכם בדלת כניסה לביתי. ויטלי היה פשוט מצוין!

המנעול והדלת
המנעול והדלת

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 42

חוות דעת

אני מכירה את
מוריס כבר תקופה די ארוכה. הוא עשה אצלנו כמה עבודות ובכל פעם היינו מרוצים ממנו מאוד ולכן הזמנו אותו שוב כשהצטרכנו. הכרתי אותו דרך חברה של גיסתי שהמליצה עליו בחום רב.

סהר מנעולים
סהר מנעולים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יצרתי קשר עם
איתי בהמלצת מכר לצורך החלפת מנגנון בדלת כניסה לדירתי והוא היה בין הזולים אז לקחתי אותו. אני שמח שבחרתי בשירותיו של איתי!

אלי יתקן ויסדר
אלי יתקן ויסדר

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 15

חוות דעת

הזמנו את אלי
לביתנו כדי לפרוץ דלת של שירותים שהייתה עושה לנו באופן קבוע בעיות - תמיד הייתה נתקעת. חיפשנו מנעולן זמין שעובד באזורנו, ודרך האתר הגענו לאלי המנעולן. אלי הגיע במהירות הבזק (תוך פחות משעה).

משה המנעולן
משה המנעולן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 31

חוות דעת

יצא לי להזמין
דרך האתר שלכם, את משה המנעולן. משה סיפק שירות מהיר ובזמן, וגם במחיר הגיוני וסביר לכל נפש. פניתי למשה, בעקבות פריצה שהייתה אצלנו בדירה.

אד מנעולים  שירות פלדלת
א.ד מנעולים - שירות פלדלת

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 11

חוות דעת

אמנון מ"א.ד מנעולים"
הוא בעל-מקצוע מעולה, פתר לי את הבעיה במהירות ביעילות ובמחיר הוגן! לפני כמה שבועות החלו בעיות עם המפתח של הדלת כניסה, אבל לא ייחסתי לכך חשיבות.

משה המנעולן המהיר במרכז
משה המנעולן המהיר במרכז

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
ממשה, מדובר במנעולן מקצועי מוסמך ואחראי - ממליצה בחום. חיפשתי מנעולן לצורך החלפת ידית לדלת הפלדלת שלנו, לשם כך נכנסתי לאינטרנט ובדקתי על בעלי-מקצוע מומלצים.

רן המנעולן
רן המנעולן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 9

חוות דעת

רן בחור טוב,
מקסים ואדיב והשירות שלו היה נהדר! פניתי אליו לצורך החלפת מנעול בדלת כניסה בעקבות מנעול תקול, יצרתי איתו קשר טלפונית, הסברתי לו במה מדובר ואת הדחיפות והוא היה זמין להגיע בהקדם.

שלום מנעולים
שלום מנעולים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אני רוצה להמליץ
על שלום המנעולן! המפתח של הדלת הראשית בכניסה לבית נשבר בתוך המנעול והבן שלי היה תקוע בפנים. היינו חייבים לצאת וחיפשתי באינטרנט מנעולן שיוכל להגיע כמה שיותר מהר.

מני המנעולן
מני המנעולן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אני רוצה להמליץ
בחום על מני המנעולן!!! לפני כמה ימים רכשתי מנעול חדש לדלת הכניסה של הבית, מדובר בדלת פלדלת וניסיתי לבצע את ההחלפה, אבל העניין היה יותר מורכב ממה שחשבתי, ולא הצלחתי לסיים את ההתקנה, לכן הייתי צריך בדחיפות מנעולן, שיגיע כמה שיותר מהר - נשארתי עם דלת ללא צילינדר.

ביאליק שרותי מנעולנות
ביאליק שרותי מנעולנות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

ביאליק עשה אצלנו
עבודה ממש יפה וטובה, ההתנהלות שלו הייתה מצוינת ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום! רציתי לבצע התקנה של דלת כניסה לבית.

המפתח למנעול
המפתח למנעול

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אהוד התקין אצלנו
בדירות של ההוסטל יותר מחמש דלתות פרפר ומעבר לזה מעניק לנו שירות כל פעם שיש צורך, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, הוא מאוד גמיש בזמנים ותמיד בא לקראת.

כתבות ומאמרים

כיצד לבצע החלפת צילינדר בדלת פלדה (פלדלת)?

כיצד לבצע החלפת צילינדר בדלת פלדה (פלדלת)?

במאמר יוסבר באילו מקרים נדרשת החלפה של צילינדר בדלת פלדה, כיצד מתבצעת ההתקנה ועל מה יש להקפיד כשעושים אותה.

קרא עוד
איך נבחר דלת כניסה לבית?

איך נבחר דלת כניסה לבית?

במאמר יוסבר על דלתות לבית. מה החשיבות שלהן, אילו סוגי דלתות כניסה השוק מציע (פלדלת, חוסם), ומה קובע את מחירן לצרכן.

קרא עוד
מנעולים לדלתות פלדה

מנעולים לדלתות פלדה

במאמר יוסבר על מנעלי רב בריח המתאימים לשימוש בדלתות פלדה, וכן יוצגו יתרונותין וחסרונותיו של כל מנעול.

קרא עוד