34

ספקי שירות בתחום איטום גגות

חורף יבש וללא נזילות - אטמו את הגג כבר בקיץ

המקצוענים בתחום מסבירים למה כדאי לבצע עבודות איטום כבר בקיץ ולא לחכות לדקה ה-90!

אל תחכו לדקה ה-90: אטמו את הגג כבר בקיץ!

לחלק לא מבוטל מהישראלים יש את הנטייה לחכות עד לבואו של הגשם הראשון בכדי לגלות את הרטיבות הענקית שהצטברה מעל לקירות והתקרה, את העובש ואת קילופי הצבע. המקצוענים בתחום מסבירים למה לא כדאי לחכות לדקה ה-90!

איטום הגג בתקופת הקיץ עשוי לחסוך לכל מי שגר בקומה העליונה לא רק בחשבון החשמל ועלות העבודה, אלא גם בהמון עגמת נפש. משהו בקונספט של "להקדים תרופה למכת הרטיבות". אלא שמרביתנו נזכרים בכך רק כשכשלי האיטום נחשפים במלוא היקפם, לרוב בחודשי החורף ולאחר כמה ימים גשומים במיוחד. שוקי חכמון מחברת גולד איטומים, חברה מובילה המתמחה באיטום גגות בתל אביב, אזור המרכז, השרון והשפלה, מסביר: "כשהגג רטוב, אין לבעלי המקצוע הרבה מה לעשות, היות והמשטחים נדרשים להיות יבשים לחלוטין, שכן, עבודה על משטח לח או רטוב עלולה להחליש את מערכת האיטום, כך שניתן ליישם את עבודת האיטום, רק כשצפויים כמה ימים של שמש".

רוצים לדעת למה כדאי לבצע עבודות איטום הגג דווקא בקיץ?

העובדה שכשלי האיטום נחשפים בדרך כלל לעין אחרי כמה ימים של גשם, זאת בנוסף לעובדה שניתן ליישם איטום יעיל רק כשהגג יבש לחלוטין ולא צפוי לרדת גשם, כל אלו יוצרים בתקופת החורף מצב של לחץ היסטרי וחלון זמן קצר לפתרון הבעיה, אומר שוקי חכמון ומוסיף: "התופעה הזו מתרחשת בכל שנה אחרי הגשם הראשון, ואז מתקשרים אלינו עשרות לקוחות בלחץ אקספרס, כשכולם רוצים לפתור את בעיית הרטיבות בזמן אמת, תופעה שגורמת לנו לעבוד כנגד הזמן ובלחץ מטורף". תקופת הקיץ מאפשרת לאנשי המקצוע לעבוד ברוגע להעניק רמת שירות גבוהה הרבה יותר, והלקוחות מבחינתם עשויים ליהנות מחיסכון שבין 10% ל-20% בעלויות האיטום, היות והקיץ נחשב לעונה החלשה עבור בעלי המקצוע בתחום, כאשר גם כאן מושפעים מחירי השוק מההיצע והביקוש.

טיפים מקצועיים: לבחור רק בקבלן איטום מורשה

מרביתנו, כאמור, נזכרים שהגג נזקק לטיפול שוטף רגע לאחר שמאוחר מידי והרטיבות שבקירות ו\או התקרה נמצאת במגמה של התפשטות. בשלב הזה, כבר איננו בררניים מידי ומוכנים לסגור עסקה עם חברת האיטום הראשונה שמוכנה בטובה להעניק לנו את השירות בתקופת החורף הטרופה. עם זאת, שוק האיטום, כמו תחומים רבים אחרים, הנו תחום פרוץ, וישנם לא מעט "חאפרים" שעשויים לנצל את מצבו הלחוץ והכמעט נואש של הלקוח, ולהציע שירות בתעריפים מופרזים. חלבי רביע, בעליה של חברת חלבי רביע איטום המתמחה בכל סוגי האיטום ושמאחוריה עומד וותק של 20 שנות ניסיון, מדגיש כי "חשוב לוודא שעבודות האיטום תתבצענה באמצעות קבלן איטום מורשה שבסיום עבודתו הוא מבצע בגג בדיקת הצפה וגם נותן אחריות על העבודה".

איך בוחרים את האיטום?

ישנן בשוק הישראלי כיום מגוון שיטות לאיטום גגות, ומומלץ לבחור בשיטת האיטום המבטיחה שקט נפשי לאורך זמן. שוקי חכמון מגולד איטומים מציין כי "במרבית מבנייני המגורים הישנים, לוועדי הבתים אין תקציב לאיטום איכותי ולכן הם בוחרים באיטום הזול ביותר, שלרוב מחזיק מעמד למשך שנים מועטות. עם זאת, הבעיה האמתית היא שאיטום לקוי עלול לעתים להוביל להיפרדות השכבות ואף לגרום לנזקים אדירים". חשוב לדעת שבכל סוג איטום שבוחרים, יש ליישם שכבת בסיס מקשרת שמטרתה לגרום לחיבור טוב בין הגג לחומרי האיטום. כמו כן, רצוי לעשות שימוש בחומרים המותאמים לשכבת המקור, ובכך ליצור שכבת הגנה נוספת ומיזוג אופטימלי בין השכבות. בנוסף, יש לוודא שהאיטום אינו מיושם מעל לשכבות האיטום הישנות, אלא רק לאחר הסרת השכבות הללו.

סוגי גגות וסוגי איטום המותאמים לכל גג

השיטה הידועה והוותיקה ביותר לאיטום גגות היא שיטת הזיפות. חלבי רביע מחברת חלבי רביע איטום מציין שזו גם האפשרות הזולה ביותר לאיטום הגגות. עם זאת, כיום כבר פחות נוהגים להשתמש בה, בעיקר בשל הצורך בסיוד הגג מידי שנה לפני בוא הקיץ כדי שקרינת השמש לא תגרום לחימום יתר של הגג ולפגיעה באיטום. טכניקה זו משמשת בעידן הנוכחי בעיקר כשכבה מקשרת בין המערכת החדשה למערכת הישנה. האחריות הניתנת עבור זיפות היא בדרך כלל ל-5 שנים, זאת בתנאי שמקפידים על סיוד מידי שנה. חלבי רביע מוסיף ששיטת האיטום הפופולרית והטובה ביותר כיום לאיטום גגות בארץ ובעולם היא שיטת היריעות הביטומניות, והיא מותאמת לגגות מרוצפים, גגות שטוחים וחשופים וגם לאיטום מרפסות. היריעות הביטומניות נפרסות מעל לגג, כשנקודות החיבור מולחמות זו לזו לשם יצירת משטח אטום למים.

היריעות הביטומניות והרובה האפוקסית

שוקי חכמון מגולד איטומים מדגיש שניתן לפרוס את היריעות הביטומניות מעל לשכבת זפת או שכבה ביטומנית אחרת בלבד, ובמידה והגג נאטם בעברו על ידי חומר אקרילי כלשהו, אזי יש להסירו בטרם פריסת היריעות. שיטה זו נותנת בהחלט תמורה איכותית בעד המחיר, ומחזיקה שנים רבות ללא כל צורך בטיפול נוסף, אם כי שיטה זו פחות מומלצת בגגות בעלי אובייקטים בולטים ודודי שמש, שכן יש צורך בפירוקם והרכבתם מחדש. האחריות הניתנת על איטום בשיטה זו היא 10 שנים. איטום גגות מרוצפים דורש את קילוף הרובה ופירוק הריצוף, ובמידת הצורך גם החלפת החול. בתום התהליך ממלאים את הפוגות ברובה אפוקסית וממתינים לייבוש. האחריות על גגות מרוצפים נעה בין 5-8 שנים.

איטום ביריעות PVC או EPCM

איטום בחומרים אקריליים נוזליים או משחתים מותאם במיוחד לגגות משופעים כמו גגות רעפים. שוקי חכמון מציין שניתן ליישם את האיטום בחומרים אקריליים הן בהתזה והן במריחה. היתרונות שבשימוש בחומרים אלו נעוצים מעצם היותם לבנים ועל כן לא נדרשת הלבנה מידי שנה, זאת בנוסף ליישום הפשוט והמהיר. החסרונות נוגעים לכך שמדובר בשיטה יקרה בהשוואה ליתר השיטות, וכן שהיא מותאמת לגגות משופעים בלבד. אפשרות פופולרית נוספת לאיטום גגות עושה שימוש ביריעות PVC או יריעות EPCM . מדובר ביריעות עמידות וחזקות במיוחד שניתן להדביק או לקבע אותן במקומן באמצעות חלוקי נחל. השיטה מותאמת לגגות קלים או גגות בעלי שיפוע. היתרונות של היריעות הללו הם רבים: מדובר באיטום אפקטיבי במיוחד, היות והיריעות אינן רגישות למכות ושריטות, כך שהן עמידות למשך עשרות שנים, וזו הסיבה שהאחריות על העבודה בשיטה זו היא ל-10 עד 12 שנים. החיסרון הוא שבמידה וההתקנה בוצעה באופן לקוי או שהן נפגעו בדרך כלשהי, אין אפשרות לתקן את הנזק, ותידרש החלפתן של כל היריעות.

34

ספקי שירות בתחום איטום גגות

מצא בעל מקצוע

קבלני איטום מומלצים תל אביב

גסנ ציפויים
ג.ס.נ ציפויים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי לג'לאל מפה
לאוזן וכל מה שאמרו עליו אמיתי ונכון! הוא ביצע עבורי איטום גג ביריעות ביטומניות ונתן לי את הצעת המחיר הזולה ביותר בשוק לאחר שערכתי בדיקה עם בעלי מקצוע נוספים.

שאדי איטום
שאדי איטום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 60

חוות דעת

אנחנו גרים בעוספיה
בבית פרטי ובחורפים האחרונים סבלנו מרטיבות חמורה ומנזילות של מי גשמים לתוך הבית והקירות. השנה החלטתי לבצע עבודת איטום גדולה ולהזמין לשם כך חברה מקצועית.

אב זיפות 10
א.ב. זיפות 10

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

חברת "א.ב זיפות
10" ביצעה עבורנו עבודות איטום בבסיסים וכן גם באתרים ממשלתיים, הם ביצעו את עבודתם במסירות ובמקצועיות רבה תוך הקפדה על זמנים ושימוש בשיטות האיטום המתקדמות ביותר!

בית ביטומן
בית ביטומן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 23

חוות דעת

אנו גרים בבית
משותף עם גג בשטח 150 מטר, בשנים האחרונות היתה לנו בעיה חוזרת של רטיבויות ונזילות מהגג לדירות שבקומה העליונה. הזמנו כמה פעמים בעלי מקצוע שעשו כל מיני עבודות של תיקונים אך הבעיה תמיד שבה על עצמה.

דור של איטום
דור של איטום

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

חיפשנו באתרים בעל
מקצוע מומחה לאיטום גג בניין ביריעות ביטומניות ובמקרה הגענו ליניב והוא נתן לנו את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית! בסופו של יום, הוא ביצע עבודה מקצועית ואיכותית.

נילאי איטום
נילאי איטום

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

נילאי ביצע עבורי
עבודת איטום גג בניין ביריעות ביטומניות והוא מאוד מקצועי! הגעתי אליו דרך המלצה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית מבין כל בעלי המקצוע האחרים שבדקתי. קודם כל נילאי עמד בזמנים!

צוות פכ לאיטום
צוות פ.כ לאיטום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 62

חוות דעת

בכמה מילים, זה
אולי יישמע קלישאתי, אבל אני ממליץ על פאדי והצוות שלו בגלל המקצועיות ובזכות השירות! בחורף שעבר התחילה אצלנו בעיה של רטיבות ודליפה מגג הבית ולאחר כמה בירורים עם חברים ובעלי מקצוע הגענו לפאדי מ"צוות פ.כ.

אא רפאל זיפות ואיטום גגות
א.א רפאל זיפות ואיטום גגות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהשירות של רפי, הוא קודם כל בן אדם אמין, העבודה משתלמת, הוא משתמש בחומרים טובים ולא מחפף, הוא ביצע אצלנו מספר עבודות ובאמת בזכותו אין נזילות בחורפים - ממליצה בחום!

גג כל איטום בעמ
גג כל איטום בע"מ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

ששון בעל מקצוע
מיוחד במינו! הגעתי אליו דרך המלצה של אחד מדיירי הבניין והוא ביצע עבורנו איטום גג ביריעות ביטומניות. ששון הגיע עם הצוות שלו והם היו אדיבים מאוד, מקצועיים ובעלי ניסיון רב ומעבר לכך, הם שמרו על סביבה נקייה ותיקתקו את העבודה, התוצאה נפלאה!

אחים תימור חלבי
אחים תימור חלבי

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 27

חוות דעת

חברת "האחים תימור
חלבי" עשו אצלנו עבודה טובה, טימור בן אדם אמין, מקצועי, ישר. הגענו אליו דרך האינטרנט ולאחר שבדקנו כמה אופציות בחרנו בו בגלל הרושם המקצועי והאמין שהוא עשה עלינו כשנפגשנו.

סופר איטום
סופר איטום

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 96

חוות דעת

חיפשתי באתרי פרסום
של בעלי מקצוע באינטרנט מישהו בתחום האיטום לאור נזילות רבות שהיו לנו מהגג. פניתי לכיוף מסופר איטום לאחר שיחת טלפון הוא הגיע לראות במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר לאחריה קבענו מועד לביצוע העבודה עצמה.

מאצ איטום וזיפות גגות
מ.א.צ איטום וזיפות גגות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

יש לי הערכה
גדולה כלפי משה! שמעתי עליו לא מעט מפה לאוזן באזור שלי והוא נתן לי את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר עבור איטום גג ביתי ביריעות ביטומניות והיה זמין להגיע תוך זמן קצר, אז סיכמנו מועד לביצוע העבודה.

כתר איטום וזיפות גגות
כתר איטום וזיפות גגות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 11

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
מחברת "כתר איטום", אליאור בחור הוגן ישר, תמיד עונה לטלפונים אם צריך משהו ומבצע עבודת איטום באיכות גבוהה - ממליץ בחום!

חלבי רביע איטום
חלבי רביע איטום

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה,
האיטום מצוין - ממליץ בחום על רביע חלבי! חיפשנו בעל מקצוע שיבצע עבודות איטום לגג בית פרטי שבנינו. לאחר סקר שוק שעשינו, החלטנו לעבוד עם "חלבי רביע איטום".

אלפסי איטום וזיפות
אלפסי איטום וזיפות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 31

חוות דעת

מתן עשה עבודה
מצוינת, אדם מאוד אמין, עמד בלוח הזמנים, עשה עבודה מאוד טובה!

קבוצת לסריאיטום ובידוד גגות
"קבוצת לסרי"-איטום ובידוד גגות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

נכון לרגע זה
אני מרוצה מעבודת האיטום שיובל לסרי עשה אצלנו בגג! הגענו אליו דרך המלצות מפה לאוזן, חיפשנו חברת איטום שתבצע אצלנו בגג הבניין איטום חדש, מכיוון שהאיטום הישן נסדק והתפורר והיו נזילות ממקומות שונים.

דורון עבודות איטום
דורון עבודות איטום

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 52

חוות דעת

אל כרטיס העסק
של דורון באתר "טוב תודה", הגעתי דרך חיפוש כללי בגוגל של בעלי מקצוע העוסקים באיטום. בדירה שברשותי הייתה נזילה, זוהי דירת גג בבניין שתי קומות, הגג עצמו שטוח.

איטום משה בן דויד
איטום משה בן דויד

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 5

חוות דעת

פגשתי את משה
בחנות לחומרי בניין ושוחחנו, הוא שידר לי אמינות והרגשתי שאפשר לסמוך עליו אז הזמנתי אותו לעבודת איטום סנטף בעקבות הגשם. משה ביצע עבורי עבודה יסודית והוא נתן לי אחריות ושירות יוצא מן הכלל!

איטום אבי לוי
איטום אבי לוי

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 33

חוות דעת

אחרי הרבה שנים
שלא חודש אצלנו האיטום, שתי השכבות הקודמות של הזפת בגג התחילו להתפורר וכתוצאה מכך אנחנו התחלנו לסבול מרטיבויות שהיו בהתחלה קלות אבל נעשו יותר ויותר משמעותיות ואנחנו חיפשנו בדחיפות בעל מקצוע שיבוא לעשות איטום מחדש של הגג.

אלטום  פתרונות איטום מתקדמים
אלטום - פתרונות איטום מתקדמים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 8

חוות דעת

בבניין שבו אנו
גרים, מידי חורף כשמגיע הגשם יש בעיה של נזילות - הבעיה קיימת במרפסת של הבית, מרפסת גדולה שאחרי כמה ימים גשומים מתחילה נזילה לבית של השכנים בקומה התחתונה.

שמואל איטום ואחזקות
שמואל איטום ואחזקות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

החברה של שמואל
היא חברת איטום מקצועית, מחזיקה בצוות עובדים מיומן שיודע מה הוא עושה, וגם יודע איך לבצע.

איטום עין חמד
איטום עין חמד

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 38

חוות דעת

צוות מקצועי זריז
איכותי וזול. מאז שהם עשו אצלנו את העבודה הספקתי להמליץ עליהם כבר לשלושה חברים. אני עצמי הגעתי אליהם בעקבות המלצה משכן שהייתה לו בעיה דומה לשלי והם עשו אצלו עבודה טובה, ככה שאני לא הראשון ולא האחרון שיש לו רק מילים טובות להגיד.

עלמה חברת איטום
עלמה חברת איטום

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 40

חוות דעת

איב טיפל לי
במס'' נזילות רציניות שנבעו מהגג (שטוח מבטון) ובקירות החיצוניים בבניין. חבר המליץ לי על איב וכשהוא בא לראות במה מדובר ומה גודל העבודה על מנת לתת הצעת מחיר ששהייתה האטרקטיבית מבין מס'' הצעות, הוא גם עשה רושם של בחור רציני ומקצועי.

ארגמן איטום בעמ
ארגמן איטום בע"מ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אנו חברה קבלנית
ואסי קבלן המשנה שלנו כבר 4 שנים, הוא מבצע עבורנו עבודות איטום גגות, בתים פרטיים, קירות חיצוניים ומרתפים. אסי הכי מקצוען שיש ומילה שלו זו מילה!

מפ בנייה ושיפוצים
מ.פ בנייה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

אחרי שנכוויתי מכל
כך הרבה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים הגעתי סוף סוף למאמין, בעל מקצוע הכי נהדר וישר שיש. הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי לבית, הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו והחלו בעבודה, יש לציין שכולם עבדו בשיתוף פעולה מלא והעבודה בוצעה ברמה מקצועית והכי טובה שיש.

נסיב חלבי איטום זה אנחנו
נסיב חלבי איטום.. זה אנחנו

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

השירות של נסיב
חלבי היה אחלה, אני מרוצה וכמובן ממליץ עליו. אומנם עבר מעט זמן מאז שנסיב היה אצלי אך אני זוכר אותו לטובה על היחס החם, המקצועיות והאמינות ואין לי ספק שבמידה ואצטרך עבודה נוספת בתחום האיטום אני אפנה אליו שוב.

גדי טייר מומחה לעבודות איטום
גדי טייר מומחה לעבודות איטום

לפרטי העסק

8.6

voice-icon 3

חוות דעת

גדי טייר בעל-מקצוע
מומלץ ביותר! הוא מעולה, יודע את העבודה ועושה אותה מכל הלב! הזמנתי אותו לצורך איטום מרפסת מרוצפת, הדיירים בדירה שמתחתינו התלוננו על רטיבות בתקרה והיינו צריכים לבצע איטום שכלל הרמת המרצפות ולאחר האיטום התקנת ריצוף חדש.

גולד איטומים
גולד איטומים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 59

חוות דעת

תחום האיטום הוא
בין התחומים שאיני בקיאה בו כלל, לאחר שהחלטתי יחד עם בעלי לבצע עבודות איטום בביתי הבנתי כי עלי לחפש מישהו אמין שניתן לסמוך עליו. איני זוכרת בדיוק איך הגעתי ל"אגם בטקל" אבל מה שבטוח הוא שאיני מתחרטת על זה לרגע.

נטו עבודות איטום
נטו עבודות איטום

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

השירות שקיבלתי מאלכס
מחברת "נטו" הוא השירות הכי טוב שקיבלתי מבעלי מקצוע. גם אמין, גם מקצועי, וגם איכותי, הכל באחד!!! את אלכס הזמנתי היות ורציתי לעשות איטום בתקרה שבסלון ואיטום במקלחת.

ציון איטום ובינוי
ציון איטום ובינוי

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 2

חוות דעת

על ציון מחברת
"ציון איטום ובינוי" יש לי רק דברים טובים להגיד - בעל מקצוע ישר והגון שמבצע עבודה איכותית ביותר. הוא ביצע עבורי איטום גג ביריעות ביטומניות, הוא והצוות עבדו במשך 3 ימים על הגג וביצעו עבודה נהדרת.

חסון נוהל איטום
חסון נוהל איטום

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 21

חוות דעת

אחרי שנים רבות,
שלא עשיתי עבודת איטום בגג ביתי, החלטתי שלקראת החורף אני רוצה לחדש את האיטום. הגעתי לנוהל דרך עבודה אחרת, שראיתי אצל חבר ומאוד התרשמתי מרמת הביצוע.

גלילים של יריעות ביטומניות לאיטום גג

קבלן איטום בהתקנת איטום ביטומני במרפסת

כתבות ומאמרים

איטום חלונות – כל מה שאתם צריכים לדעת

איטום חלונות – כל מה שאתם צריכים לדעת

באילו מצבים מצריך איטום חלונות? במאמר זה תקבלו את כל המידע על טיפול ומצבים שחייב לבצע איטום חלונות.

קרא עוד
איטום אמבטיה ומקלחת – עשו זאת בעצמכם

איטום אמבטיה ומקלחת – עשו זאת בעצמכם

כאשר בונים או משפצים חדר אמבטיה בשפה מקצועית "חדר רטוב" אליו מצריך התייחסות אחרת מאשר לחדרים אחרים בתוך הבית. להמשך קריאה במאמר לחצו על הריבוע וקבלו את המידע המפורט.

קרא עוד
היתרונות והחסרונות של זיפות גג

היתרונות והחסרונות של זיפות גג

במאמר יובא רקע כללי והסבר על זיפות גגות ויוצגו היתרונות והחסרונות לשימוש בשיטת זיפות לאיטום הגג

קרא עוד
בחירת חברת איטום מקצועית ואמינה ומה חשוב לבדוק לפני הזמנת קבלני איטום

בחירת חברת איטום מקצועית ואמינה ומה חשוב לבדוק לפני הזמנת קבלני איטום

במאמר נסביר כיצד לבחור חברת איטום מקצועית ואמינה וכיצד נמנעים מנפילה על קבלני איטום חאפרים.

קרא עוד
יריעות איטום ביטומניות -  מהן ומתי כדאי לעשות בהן שימוש?

יריעות איטום ביטומניות - מהן ומתי כדאי לעשות בהן שימוש?

במאמר יוסבר מהן יריעות איטום ביטומניות ומה יתרונות השימוש בהן בעבודות איטום

קרא עוד
שיטות איטום גגות נפוצות ויעילות לחורף יבש

שיטות איטום גגות נפוצות ויעילות לחורף יבש

במאמר יפורטו השיטות השונות לאיטום גגות ומה היתרונות והחסרונות בשימוש בשיטות השונות

קרא עוד
גגות רעפים - פעילות מונעת שיטות נפוצות לצורך איטום גג רעפים

גגות רעפים - פעילות מונעת שיטות נפוצות לצורך איטום גג רעפים

המאמר יסביר על תחזוקת גגות רעפים ושיטות איטום לגגות רעפים

קרא עוד
איטום מרתף - כיצד מבוצע ומהם השלבים החשובים

איטום מרתף - כיצד מבוצע ומהם השלבים החשובים

במאמר יוסבר מהי עבודת איטום מרתפים ומבנים תת קרקעיים ויפורטו בקצרה השלבים להכנה וביצוע של עבודות איטום במרתפים

קרא עוד