אלפסי איטום וזיפות

9.6
מתן אלפסי
איטום גגות
אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: הורד 22, שדרות

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  88%

מחיר הוגן

39 חוות דעת מהימנות

, מאי 2022

אני עובד עם מתן כבר תקופה ארוכה והוא ביצע עבודות של איטום גגות בשלושה בתי ספר בניהולי ולאחרונה, הזמנתי אותו שוב למשהו נוסף. מתן מקצוען ברמות! יש לו המון ניסיון בתחום וניכר שהתוצאה תמיד יותר חשובה לו מהכסף וגם השירות שלו איכותי, יסודי, מהיר ויעיל ומעבר לכך, מעניק יחס אישי ואיכפתי לכולם וזו חוויה נעימה להתנהל בצורה כזו. מגיע לו ציון גבוה באתר בכל הפרמטרים ומי שיקח אותו בטוח יהיה מבסוט ממנו, ממליץ בלי היסוס!
גאזי, נצרת

, מאי 2022

זכיתי בזמנו במכרז והמליצו לי על שירותיו של מתן ובזכות זאת, עד היום אני עובד איתו בשיתוף פעולה והוא מבצע עבודות של איטום גגות במגוון מוסדות. אין לי שום ביקורת על מתן! הוא תמיד עובד מכל הלב וגם משקיע ונותן מעצמו מעל ומעבר ובנוסף, משתמש בחומרים איכותיים ביותר ולא מחסיר ממני שום מידע חשוב לאורך התהליך. מדובר על בן אדם משכמו ומעלה וזו הנאה צרופה להתנהל מולו, מגיע לו ציון ראוי ומכובד באתר ומבחינתי אין לו תחליף!
אמיר, שדרות

, פברואר 2022

מתן נותן לי שירות ראוי לכל ציון לשבח! מתוקף עבודתי כמפקח קבלן למערכות סולריות הוא מבצע עבודות איטום במגוון גגות בעיר ואני ממש נהנה ממנו כל פעם מחדש. מתן בן אדם כנה, אמין ואיכותי שיש לו המון מה להציע והוא גם תמיד פותר לי בעיות שלא קשורות אליו ועוזר לי מעל ומעבר ובנוסף, ניתן לסמוך עליו בקלות. נוח לי מאוד להתנהל מולו ולא אחליף אותו עם שום בעל מקצוע אחר, אני ממליץ עליו באהבה גדולה, בחום ובחיוך רחב!
נתי, שדרות

, פברואר 2022

אני קבלן של משרד הביטחון ועובד עם מתן בשיתוף פעולה כבר הרבה שנים, הוא מבצע מגוון עבודות איטום של בריכות שחיה, חדרים רטובים ואיטום גגות של מבנים. מתן אלוף בתחומו ואני יכול לומר זאת בפה מלא! הוא ממשיך את דרכו של אביו ותמיד עושה עבודה מדוייקת, מקצועית, אסתטית ונקייה וגם מקפיד בפרטים הכי קטנים. מדובר על בעל מקצוע שלא מתפשר על איכות, אמינות והגינות ועוד לא הכרתי מישהו שמתעלה עליו, ממליץ בחום רב!
אורון, ראשון לציון

, ספטמבר 2021

אני קבלן הבית של 2 מועצות אזוריות ועובד עם מתן והצוות שלו בשיתוף פעולה כבר הרבה שנים! הם מבצעים איטום גגות לבתי ספר ועושים זאת על הצד הטוב ביותר. מתן ועובדיו תמיד מבצעים עבודה איכותית, מושקעת, יסודית, יעילה ומהירה ומשאירים את האזור נקי אחריהם. הם עובדים במינימום רעש ומעבר לכך, הם אנשים הגונים, ישרים ונחמדים ובעלי שפה נעימה ומכובדת ואני ממליץ עליהם בחיוך גדול, פשוט תותחים!
אליהו, באר טוביה

, ספטמבר 2021

מתן עשה עבודה פיקס! יצרתי איתו קשר דרך אחד מאתרי הפרסום והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית עבור איטום גג הבניין בו אני גר ביריעות ביטומניות אז לקחתי אותו. אהבתי את ההתנהלות של מתן לאורך כל הדרך! הוא תיאם איתי ציפיות והיה קשוב לדרישות שלי וגם לקח אחריות על התוצאה ומעבר לכך, הוא ביצע עבודה מהירה ויעילה ומצא פתרון לכל תקלה ואני ממליץ עליו במלוא מובן המילה, תותח שאין על זה ויכוח!
אלי, ירושלים

, יוני 2021

מתן אחלה בחור! הזמנתי אותו דרך המלצות מפה לאוזן לאיטום גג והייתי כל כך שבעת רצון ממנו שקראתי לו שוב לאחרונה לאיטום מרפסת ביתי. אני יכולה לומר בפה מלא שמתן נתן לי את השירות הכי טוב שיכולתי לבקש! עוד בתחילת הכרותינו הבנתי שמדובר על בחור אמין ואיכותי ובנוסף, הוא ביצע עבורי עבודה מקצועית, מדויקת ומושקעת וגם לקח ממני מחיר זול יותר בהשוואה לבעלי מקצוע אחרים שבדקתי, אין ספק שהוא בן אדם שעומד מאחורי המילים שלו!
מיכל, אשקלון

, יוני 2021

מתן בעל מקצוע בכל רמח אבריו! אני בעלים של חברת אחזקה ועובד איתו בשיתוף פעולה כבר הרבה שנים, הוא מבצע את כל עבודות האיטום בבניינים והגעתי אליו בזמנו דרך דייר שהמליץ עליו. אני מאוד נהנה לעבוד עם מתן ומגיע לו כל המחמאות! הוא תמיד מבצע את עבודתו בצורה הכי מקצועית, נקייה ומדויקת שיש ונותן את כל הנשמה! מעבר לכך, הוא איש הגון, נעים הליכות, רגוע ושלו ואני לא אחליף אותו באף אחד אחר!
כפיר, ניר ישראל

, מרץ 2021

יצרתי קשר עם "אלפסי איטום וזיפות" דרך אתר "המקצוענים" לצורך איטום גג ביתי ביריעות ביטומניות והם עשו עלי רושם טוב מבחינת היחס האישי, הסובלנות והאדיבות אז סיכמנו מועד לביצוע העבודה. "אלפסי איטום וזיפות" ביצעו עבורי עבודה מדוייקת, מקצועית ויסודית והצוות עבד בשיתוף פעולה נהדר! מעבר לכך, הם שמרו על סביבה שקטה ונקייה וגם נתנו לי אחריות בסיום התהליך, אני ממליצה עליהם מכל הלב!
יעל, כפר סבא

, מרץ 2021

מתן בעל מקצוע חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה של חבר לעבודה והוא ביצע עבורי איטום גג ביריעות ביטומניות ויצאתי מרוצה מכל הבחינות. מתן בעל יחסי אנוש טובים ואיש חיובי ונעים! הוא ביצע את העבודה בזריזות, יסודיות ומקצועיות ושמר על סביבה נקייה ומסודרת וגם נתן לי אחריות על התוצאה ובנוסף, המחיר ששילמתי לו היה שווה כל אגורה! אין ספק שאשתמש בשירותיו שוב אם אזדקק ואני ממליץ עליו בחום!
מאוריציו, מפלסים

, ספטמבר 2020

מתן אטם עבורי את הגג של הבניין ביריעות ביטומניות, הוא נתן לי הצעת מחיר דומה לשאר בעלי המקצוע בתחום אבל קיבלתי עליו המלצה חמה מחבר שלי וזה מה שהבדיל אותו מהיתר. מתן ביצע עבודה נפלאה! הוא השקיע והזיע כמה שעות על הגג בשמש הקופחת ולמרות זאת, הוא לא התלונן לרגע! שמחתי לגלות שהוא לא כמו שאר בעלי המקצוע אלא יחיד במינו ואני ממליץ עליו מכל הלב!
יחיאל, שדרות

, ספטמבר 2020

התחברתי למתן מהרגע הראשון ומעולם זה לא קרה לי! הגעתי אליו דרך המלצה שקיבלתי מחבר שלו ובנוסף, עשיתי השוואת מחירים והוא דרש תשלום סביר בהחלט לגבי איטום מטבח תעשייתי. מתן ביצע את העבודה בזריזות אבל זה לא מנע ממנו להשיג תוצאה מושלמת! הוא חרוץ, אמין, סובלני ובעל יחסי אנוש גבוהים! אני בטוח שמי שיבחר בשירותיו לא ירצה להחליף אותו לעולם, ממליץ בחום!
סאלי, קיסריה

, מרץ 2020

אני קבלן איטום שעובד עם חברות גדולות ולקחתי כתגבורת את מתן שיבצע עבודות איטום עבור לקוחותיי, הייתי עם אביו בהשתלמות ודיברנו, נוצרה כימיה וכך הכרתי את אותו. מתן אחד מבעלי המקצוע הכי ישרים ואמינים שיצא לי לפגוש ואני לא אחד שיגיד את זה על כל מי שאני עובד אתו! הוא תמיד עומד בלוחות זמנים ורמות ביצוע העבודה שלו בדיוק כמו שביקשתי בלי קיצורי דרך, מעבר לכך הוא דואג לאסוף ולארגן את הציוד שלא יפריע וגם לנקות אחריו, אני נהנה לעבוד אתו בשיתוף פעולה וממליץ עליו בחום!
טיבי, אשדוד

, מרץ 2020

בחיים שלי לא נתקלתי בבעל מקצוע עם תושייה כמו מתן! הייתה לי נזילה בגג והייתי צריכה לאטום אותו ביריעות ביטומניות ובנוסף גם טיפול במרזב בבית כי הוא היה סתום, הבאתי כמה בעלי מקצוע וכולם אמרו שאין פתרון למרזב, הוא היחיד שמצא פתרון! מתן ביצע את העבודה ביעילות, מקצועיות וזריזות, הוא הבין את המצוקה שלי, בא לקראתי מכל הבחינות ועשה מעל ומעבר כדי לתת לי מענה מידי, זה הוכיח לי שהוא אדם מאוד אנושי וגם המחיר היה הגון מאוד.
חני, ירושלים

, דצמבר 2019

מתן ביצע עבורי איטום של גג ביריעות ביטומניות ואיטום של המקלחת, הוא עשה עבודת איטום בעבר לחבר שלי וכך הגעתי אליו בעקבות המלצתו. מתן בעל מקצוע מצוין, הוא נתן לי שירות חבל על הזמן והיחס היה מדהים, אף פעם לא שמעתי אותו צועק או עצבני והכל נעשה בצורה רגועה וישרה. הוא עמד בזמנים ואפילו הגיע לפני המועד שקבענו ואני מרוצה עד השמיים. למרות שלא עשיתי סקר שוק מתן דרש מחיר הגון בהחלט. ממליץ בחום!
שרון, נתיבות

, דצמבר 2019

מתן הוא קבלן הבית שלנו בכל מה שקשור לאיטום גגות, אנחנו ארגון עם 450 בתים והוא אטם את הגג של המפעל שלי ביריעות PVC, אטם גגות של בתים ביריעות ביטומניות והחליף גגות רעפים בפנל וכו'. אנחנו עובדים הרבה שנים יחד ואני מכיר אותו דרך אבא שלו. מדובר על איש מקצועי, אדיב ואמין שעומד בלוח זמנים ובנוסף הוא גם חברותי ומסור לעבודה ואני מאוד מרוצה ממנו. מתן הוא הזול ביותר לאחר השוואת מחירים שביצעתי.
אביב, קיבוץ נגבה

, מרץ 2019

קיבלתי המלצה חמה על מתן והחלטתי להתקשר אליו לגבי איטום גג בביתי באמצעות יריעות ביטומניות. כל מהלך השיחה הוא היה שירותי וענה על שאלותיי, נתן הצעת מחיר הוגנת וסיכמנו מועד לתחילת העבודה. כעבור יומיים מתן הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו, הם פינו את כל הפסולת על הגג ורק לאחר מכן החלו בעבודה. אטמו את כל הגג ביריעות ביטומניות, בסיום העבודה מתן עבר איתי לראות שהכל בסדר ואם אני שבע רצון, השירות, האמינות והמקצועיות שלו השאירו אצלי חותם טוב ואין ספק שאפנה רק אליו במידת הצורך, הכי טוב שיש!
יוני, אופקים.

, מרץ 2019

למתן מגיע ציון 10 בהכל! פניתי אליו לצורך איטום גג בביתי, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו, ניקה את הגג, פינה את הלכלוך, וידא שהכל יבש להתחלת האיטום ורק אז החל בעבודה. מספר שעות שהיה בביתי לא מרח את הזמן עבד מכל הלב וביצע איטום ברמה גבוהה מאוד. קסם של בנאדם, ישר שנותן שירות מכל הלב, האמינות אצלו בולטת לעין ואין ספק שאפנה אליו במידת הצורך ותמיד אמליץ בחום.
נחמיה, באר שבע.

, נובמבר 2018

מתן הקבלן איטום ביצע עבורי איטום גג בית פרטי, אני מאוד מרוצה מהשירות האדיב, היחס החם והעבודה המקצועית וממליץ עליו בחום. כל ההתנהלות מול מתן ראויה לשבח - מהרגע הראשון הבנתי שיש לי עסק עם מקצוען, הוא הגיע לפגישה מסודרת, הסביר לי על סוגי האיטום השונים ועל תהליך העבודה, נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו מועד לביצוע העבודה. לימי העבודה הוא הגיע עם הצוות הנהדר שלו וביחד הם עשו עבודה לתפארת, ניקו את הגג, פינו את הפסולת, הרימו את הדוודים ולאחר-מכן החלו בעבודת האיטום. הכל בוצע כמו שצריך, למתן יש צוות מיומן, חרוץ ומוכשר שעובד מכל הלב וזה ניכר בתוצאה הסופית. מומלץ!
ישראל.

, נובמבר 2018

עם מתן מחברת "אלפסי איטום וזיפות" אני עובד כבר מס' שנים ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו - מדובר באיש מקצוע מהשורה הראשונה שמבצע עבודה איכותית ביותר. אני מפקח במקצועי ואני מזמין את מתן לביצוע פרויקטים שונים ובכל פעם מחדש הוא מצליח להוציא אותי מרוצה! העבודות שהוא מבצע כוללות גם איטום גגות קומפלט וגם תיקונים נקודתיים עקב רטיבויות ובאמת שאין דבר שהוא לא מצליח לעשות על הצד הטוב ביותר. כל ההתנהלות מולו נהדרת - הוא עומד בזמנים שקובעים איתו, תמיד זמין טלפונית לכל שאלה או התייעצות, הוא גמיש ולא מתקטנן ונעים לעבוד איתו. כשהוא בשטח אני יודע שאני יכול להיות רגוע ולכן אני חוזר אליו שוב ושוב. ממליץ בחום!
אושר.

, יולי 2018

על מתן מ"אלפסי איטום וזיפות" יש לי רק דברים טובים להגיד, הוא אומנם היה אצלי לפני לא מעט זמן אך אני זוכר אותו לטובה ושמח להמליץ עליו. פניתי אליו לצורך איטום גג וכל ההתנהלות מולו היתה אחלה, הוא עמד בזמנים, הגיע עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש וביחד ביצעו עבודה טובה ומקצועית. הם דאגו לפנות פסולת מהגג בתחילה, ביצעו הכנה לאיטום ולאחר-מכן החלו בהלחמת היריעות בצורה מדוייקת. הכל נראה נהדר, הנזילות נעלמו ואני מרוצה. מומלץ!
חננאל.

, יולי 2018

אני מפקח עבודות פרטיות ציבוריות בתפקידי ועם מתן מחברת "אלפסי איטום וזיפות" אני עובד כבר 4 שנים, מאחר ואני כל-כך מרוצה אני פונה רק אליו וממליץ עליו לכל מי ששואל אותי על קבלן איטום איכותי. הזמנתי אותו לצורך עבודות איטום שונות שכללו - איטום השוק העירוני בב"ש - איטום גגות בטון וגגות קלים, איטום בבי"ס בעיר - איטום של תוספות תקרות, גגות קלים, תיקוני איטום עקב נזילות, קירות אקוסטיות ועוד.. מדובר בעבודות מורכבות ולא פשוטות אבל מתן מבצע אותן בצורה נהדרת, איכותית ומקצועית! אין עבודה שלא הצליח לבצע על הצד הטוב ביותר ובכל פעם שאני קורא לו אני יודע שאני יכול להיות עם ראש שקט. מעבר למקצועיות, מתן בחור צעיר, חרוץ ונמרץ, עם דרך ארץ שנותן את כל כולול למען העבודה! פשוט נדיר למצוא בעלי-מקצוע כאלה היום. מומלץ ללא ספק!
אושרי.

, מרץ 2018

אני רוצה לשבח את מתן מחברת "אלפסי איטום וזיפות" על העבודה המקצועית והנהדרת שביצע עבורי! כל הכבוד לו! הזמנתי את מתן לצורך איטום גג גדול, הוא הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש, עבד עם חומרים איכותיים ביותר והתוצאה הסופית מעל ומעבר למה שציפיתי! מתן אחלה בחור, הוא יודע את העבודה, זמין לכל שאלה ובעיה, הוא אמין וסמכתי עליו בעיניים עצומות. אין לי ספק שבמידת הצורך מתן ייקח אחריות על העבודה שלו ומהיום והלאה אני ממליץ רק עליו!
שלום, שדרות.

, מרץ 2018

מתן פשוט אלוף עולם!! אמינות, שירות, זמינות, מענה ללקוח - הכל בציון 10!!! אין דברים כאלה! הוא ביצע עבורי איטום בריכת שחיה והשירות היה פשוט נפלא! הוא מקצועי ביותר ורואים שהוא עושה את העבודה מכל הלב. הוא עומד בזמנים, עובד עם חומרים איכותיים, מסביר בדיוק מה עושה בכל שלב ועבד איתי בשיתוף פעולה מלא. הוא לוקח אחריות על העבודה שלו ואם יש בעיה או משהו שצריך לתקן הוא מגיע מיד בלי תירוצים והתחמקויות. אמין ביותר! אני ממליץ עליו בחום!
אורן, באר-שבע.

, אוקטובר 2016

לצורך יריעות ביטומניות בגג עשיתי סקר שוק לא מקיף ונרחב והגעתי למתן מחברת "אלפסי איטום וזיפות". כבר בשיחת הטלפון ניתנה לי ההרגשה שמדובר בבעל מקצוע מאוד אמין ועם ידע בתחום ולכן החלטתי לסגור איתו. מתן הגיע בתאריך ובזמן שקבענו עם כל הציוד והחל בביצוע העבודה. מתן מאוד אדיב ונחמד, ביצע את העבודה בצורה טובה ומקצועית, גבה מחיר מאוד סביר והשירות היה מאוד טוב. ממליץ.
שחר, קיבוץ כרמיה.

, יולי 2015

מתן עשה עבודה ממש טובה, מדובר בבעל-מקצוע רציני מקצועי ואמין, שעובד במחירים הוגנים. הייתה אצלנו בעיה של רטיבות בגג בניין המגורים שבאה מכיוון הגג והחלטתי לחפש בשבילנו חברת איטום מקצועית שתבצע איטום מחדש.
נכנסתי לאינטרנט לכל מיני אתרים ובסוף הגעתי לאתר שלכם, חיפשתי בעל-מקצוע מאזור מגורי וקיבלתי כמה תוצאות, אחד מהם היה מתן "אלפסי איטום וזיפות" - קראתי עליו חוות דעת מאוד חיוביות והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר. מתן הגיע אלינו עוד באותו היום, בדק, הסתכל, נתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה והחלטתי לבחור בו למרות שהיו כאלה שהגיעו לפניו והציעו מחירים טיפה זולים יותר, סמכתי על האינטואיציה שלי, מתן היה נראה לי גם מקצועי מאוד וגם אמין מאוד, ולשמחתי הרבה לא טעיתי בכלל.
מתן התאים את לוח הזמנים אלינו, הגיע ביום שסוכם עם הצוות המקצועי שלו, הם פינו את כל הפסולת. לאחר פינוי הפסולת מתן והצוות התחילו בעבודה, עשו תיקונים בגג בכדי להניח את היריעות בצורה אחידה, התרשמתי שמתבצעת עבודה טובה ואיכותית והאמת שלא טעיתי - עובדה שעברנו את החורף הזה בשלום בלי טיפת מים! בכל אופן מתן דאג שהכול יתנהל כשורה, עבד באופן צנוע ושקט ועשה עבודה יסודית מאוד ונקייה. המחיר ששילמנו היה זהה למה שסוכם ואני יכול להגיד לכם שאנחנו מאוד מאוד מרוצים וממליצים על מתן והצוות שלו בחום.
דוד.

, יולי 2015

מתן והצוות עשו אצלנו עבודת איטום מצוינת, ממה שהתרשמתי מתן אדם מאוד אמין, עמד בלוח הזמנים, עשה עבודה מאוד טובה! שכרנו אותו לביצוע איטום גג בית פרטי, ביצענו סקר שוק דיי נרחב ודרך האתר שלכם הגענו לחברת "אלפסי איטום וזיפות" מצאנו שמתן נתן לנו הצעה סבירה בהחלט, החלטנו לבחור בו קודם כל בגלל זמן התגובה המהיר ומעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין כך שהבחירה בו הייתה ברורה.
מתן ביצע אצלנו איטום ביריעות ביטומניות בשילוב של עבודת זפת בחלק של הגג ובתוך יומיים מהרגע שנפגשנו העבודה כבר הייתה מאחורינו. הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית, התחיל בניקוי יסודי של הגג, הרים את הדוד, הקולטים ומנוע של מזגן, בכדי שיוכל להניח יריעות כמו שצריך ולא בטלאים, הלחים יריעות ביטומניות לפי תו תקן, הוא לא חסך ביריעות והחומרים הנוספים שהוא השתמש בהם היו הכי איכותיים שיש בשוק. מתן עשה עבודה יסודית מאוד ונדיבה בחומרים בלי לחסוך על חשבון הלקוח. עבודה מקצועית מדרגה ראשונה!
בסיום העבודה מתן השאיר אחריו גג נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית ואחריות כתובה ומסודרת על עבודת האיטום. עשר מבחינת אמינות, זמן, מקצועיות ואיכות העבודה!
ממליץ בחום - עמוס.

, יולי 2015

אני מאוד מרוצה ממתן, הוא אחלה מכל הבחינות - ממליץ בחום!!! מתן אלפסי עשה אצלנו עבודת איטום גדולה על שטח מרכז מסחרי - 250 מ"ר אני יכול לומר ולהעיד שמתן איש מקצוע מהטובים ביותר שאני מכיר ואני עובד לא מעט עם בעלי מקצוע בתחומים שונים. מדובר בעבודת איטום ענקית ועל אף שהייתה עבודה רבה, מתן והצוות שלו השתלטו על הכל וביצעו עבודת איטום סופר מקצועית!
למתן הגענו דרך מכרז שפתחנו, הוא הרשים אותנו לטובה ונתן הצעת מחיר אטרקטיבית, קיבלנו עליו חוות דעת נוספות - כולן היו מאוד חיוביות והחלטנו לסגור איתו את העבודה (סגרנו על עבודת איטום ביריעות ביטומניות). ההתנהלות של מתן הייתה יוצאת מגדר הרגיל, הוא פשוט מקצועי ומקפיד על כל פרט ופרט בעבודה, זמן אצלו זה דבר חשוב מאוד והוא מקפיד על דיוק ועל פרפקציוניזם! הוא והצוות שלו עשו עבודה נהדרת!
לסיכום, מתן בעל-מקצוע אמין בצורה יוצאת דופן, מילה שלו זו מילה, הוא עבד מולנו בשקיפות מלאה, עמד בכל מה שסוכם וגם בלוחות הזמנים. בעל-מקצוע נהדר, היה תענוג לעבוד איתו וכשנצטרך לחדש את האיטום בעתיד, אין לי ספק שהוא הראשון שניקח בחשבון!
יהודה.

, ינואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת האיטום של מתן אלפסי, הצוות היה מקצועי, דייקן, הם הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש וביצעו עבודת איטום ברמה גבוהה - ממליצה בחום!
הגענו למתן אפלסי דרך האתר שלכם, ההמלצות הרשימו אותי מאוד והחלטנו להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום. מתן הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג ובחן אותו, הסביר לי שמדובר בתיקוני איטום, הוא עבר איתי על סוגי החומרים, בחרתי בסוג האיטום הטוב מבין כולם, הצעת המחיר הייתה בגדר הסביר והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, מתן הגיע בזמן עם הצוות שלו, הם היו מאוד נחמדים ואדיבים ועשו עבודת איטום מאוד מאוד איכותית. בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. מתן עמד בהתחייבות שלו כלפינו ולקח על האיטום בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בהתחלה. מאז האיטום הכל פיקס, אין נזילה ולא רטיבות! מתן איש מקצוע רציני וחברת האיטום שלו מומלצת.
זהבית.

, ינואר 2015

חברת האיטום של מתן מומלצת בעיניי, מלבד מספר עניינים שלא עברו חלק אבל התוצאה טובה ומשביעת רצון.
מדובר בעבודת איטום על גג בית פרטי, חיפשתי חברת איטום מקצועית ואמינה. דרך האתר שלכם לקחתי הצעות מחיר ממספר חברות איטום ומבין כולם מתן אלפסי עשה עלי את הרושם הטוב ביותר ונתן לי הצעת מחיר סבירה.
החלטתי לסגור איתו את העבודה, סגרנו על לוח זמנים ויצאנו לדרך. מתן והצוות היו עשר מבחינת לוח הזמנים, הם הגיעו בתאריכים ובשעות שנקבעו מראש, עשו עבודת איטום באמצעות יריעות ביטומניות, החומרים איכותיים ונראה שנעשתה עבודה טובה.
בסיום העבודה מתן עמד במחיר שסוכם, לא היו בעיות סביב הנושא.
כמו שציינתי, כבר עברנו מערכת גשמים ונראה שהאיטום מקצועי בהחלט. אם היה לכם דירוג מ- 1-10 הייתי מעניקה להם ציון שמונה!
ליבי.

, ינואר 2015

חברת "אלפסי איטום וזיפות" בבעלותו של מתן אלפסי, מומלצים מאוד! אין הרבה בעלי-מקצוע כאלה בשוק שמבטיחים עבודה איכותית ומבצעים אותה אחד לאחד!
הגעתי אליהם דרך חיפוש באינטרנט, נכנסתי לאתר שלכם ושם בדף העסק שלו, קראתי חוות-דעת מאוד טובות והחלטתי להרים טלפון ולקבל הצעת מחיר. יש לציין שעשיתי טלפונים לכמה חברות במקביל ומתן התגלה לי כאיש המקצוע הכי רציני וישר מבין כולם. הוא ביקש ממני להגיע לראות את הבניין ועל-פי הממצאים לתת הצעת מחיר בצורה יותר יעילה.
מדובר בגג בניין מגורים משותף - הוא עלה יחד איתי לגג, מדד את השטח בעצמו וראה איך הוא בנוי. לאחר מכן הציע לנו לבצע איטום גם ביריעות ביטומניות, מדובר בעבודה מסובכת ומתן הסביר לי כל שלב ושלב באופן האיטום וההכנות לקראת האיטום עצמו. הוא נתן לי הצעת מחיר מפורטת ומסודרת. הצעת המחיר הייתה הוגנת ביחס למה שהולך בשוק ומכיוון שהוא הותיר עלינו את הרושם הטוב מבין כולם סגרנו איתו את העבודה ותאריך לביצוע האיטום.
מתן וצוות העובדים שלו עבדו מאוד מאוד רציני, הם ניקו את הגג ולאחר מכן פינו מהגג את כל הפסולת שהצטברה והרימו את כל הדוודים לצורך האיטום ביריעות ביטומניות.
הם עבדו בלי קישקושים מיותרים, התרכזו נטו בעבודה וסיימו את האיטום בתוך שלושה ימים כפי שסוכם מראש. מבחינה מקצועית מתן עשה מעל ומעבר - הוא פירק את הדוודים וחיבר אותם בחזרה בלי לפגום במאום, עשה עבודה מסודרת ונקייה, מתן לקח את המחיר שסוכם, נתן לנו חשבונית ואחריות לעשר שנים, יצאנו מאוד מרוצים ואנחנו ממליצים לכל מי ששואל על עבודת איטום איכותית!
יובל.

, דצמבר 2014

מתן אלפסי בעל מקצוע מעולה, החברה שלו מאוד מקצועית הם סידרו לנו את הגג לחורף טיפ טופ - אין מילים!
למתן הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום. מדובר בגג בניין מגורים שהתבצעו בו בעבר עבודות איטום שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים. הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, מתן נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרתי איתו את העבודה.
הוא הגיע אלינו לבניין באופן מאורגן, עלה בעצמו לראות במה מדובר, דיבר לעניין והציע פתרון טוב ויעיל במחיר הוגן.
ביום שקבענו, מתן הגיע בזמן עם עוד שני אנשי צוות, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. בחלקים שונים של הגג, היכן שהתעוררו בעיות וסדקים, הם עשו עבודה מאוד מקצועית, אמינה ובאיכות טובה. את העבודה מתן והצוות סיימו תוך יומיים, כמו שהתחייב מראש והשאיר אחריו נקי ומסודר.
בנוגע למחיר מתן לקח לנו בדיוק את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן על העבודה אחריות למספר שנים. עד כה אין נזילות ונראה שתיקוני האיטום נעשו ברמה גבוהה. מתן עמד בסיכום שלנו והתנהל מולנו באופן הוגן ומקובל - ממליץ בחום.
מאור.

, אוגוסט 2014

אני רוצה להמליץ בחום על מתן אלפסי! מדובר בחברה רצינית, עובדים מקצועיים צוות מצוין שעושים עבודה ברמה גבוהה ובמחירים סבירים.
מדובר בעבודת איטום גדולה של בית פרטי בתהליכי סיום בנייה, חיפשנו חברת איטום מקצועית שתבצע עבודת בידוד ואיטום לגג + איטום מרפסת הבית לאחר ריצוף + איטום חדרי מקלחת לפני הריצוף.
למתן הגענו דרך סקר שוק שעשינו והמלצות שקיבלנו מפה לאוזן, זימנו אותו להגיע לראות את הבית ולתת הצעות מחיר. מתן הגיע כפי שסוכם, ראה במה מדובר, ייעץ לנו על עבודת בידוד של הגג ועל איטום ביריעות ביטומניות, ייעץ על איטום המקלחת בחומר מסוים ובמרפסת הוא נתן הצעת מחיר על איטום בחומר שמורחים מעל הרצפות ומסביב. הצעות המחיר שקיבלנו ממתן היו הוגנות, הוא ייצר רושם מקצועי ואמין ולאחר שהגיש הצעת מחיר מסודרת קבענו תאריך לתחילת העבודה.
לאורך כל ימי העבודה, הם ביצעו את עבודת האיטום במיומנות רבה, יצרו שיפועים, ניקוזים ומרזבים חדשים לגג ולאחר מכן אטמו ביריעות ביטומניות. את המרפסת והמקלחות הם אטמו במקצועיות, השתמשו בחומרים איכותיים וטובים שמחזיקים מעמד לאורך שנים וביצעו את עבודתם נאמנה. אומנם עדיין לא סיימנו את כל העבודה אבל עד עכשיו הכל עובד טוב, השירות מקצועי אמין ואדיב - ממליצה בחום!
לילך.

, אוגוסט 2014

חיפשנו בעל מקצוע שיבצע בשבילנו עבודת איטום גג בית פרטי שסיימנו לבנות זה עתה. לאחר סקר שוק שעשינו, החלטנו לעבוד עם נתי ומתן אלפסי. מהרגע הראשון הם עשו עלינו רושם אמין מאוד והתרשמנו מהם כחברה רצינית. הזמנו אותם לתת הצעת מחיר, אחרי שנתי ומתן בדקו את הגג חתמנו על חוזה של איטום ביריעות ביטומניות והמחיר שנקבע היה הוגן ובהתאם למחיר השוק.
מתן ונתי ביצעו את העבודה במקצועיות רבה ודאגו לכל הפרטים הקטנים הנוספים הכלולים באיטום הגג. דבר ראשון הם ניקו את כל הגג, התקינו מרזבים, ייצרו שיפועים לניקוז, יצרו פתחי ניקוז וכו'.
במשך ימי העבודה אפשר היה לראות שמדובר בעבודה מקצועית, נתי ומתן דואגים גם לפרטים הקטנים ומבצעים הכל לפי התקן מבלי לחסוך בחומרים ושכבות. בסיום העבודה הם הקפידו להשאיר את הגג נקי ולהחזיר הכל למקומו.
אני ממליצה עליהם בחום, השירות היה אדיב אמין ומקצועי. בסוף העבודה שילמתי להם את המחיר המפורט בחוזה ויצאתי בהרגשה טובה - ממליצה מכל הלב.
רחלי.

, אוגוסט 2014

הגעתי לשוקי דרך אחד מאתרי האינטרנט של בעלי המקצוע, קראתי עליו חוות דעת טובות, הרמתי אליו טלפון ושוחחנו, הוא נשמע לי אחלה של בן אדם וקבענו שיגיע לתת הצעת מחיר. זוהר הגיע אלי הביתה ביום שקבענו כפי שסוכם, נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות. הצעת המחיר הייתה טובה ביחס לשוק וקבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום.
שוקי הגיע בזמן שסוכם עם אנשי צוות נוספים, הם ניקו את הגג מכל האבק והזבל שהצטברו שם במהלך השנים, ניקו את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם מרחו זפת ביטומנית על שכבת הזפת הקיימת ומעל הניחו יריעות ביטומניות, כשהזפת התייבשה הם ריתכו את היריעות הביטומניות לשכבת היסוד והידקו כמו שצריך! העבודה בוצעה בשלבים ובשכבות של יריעות וכמובן לפי התקן הישראלי. בתום יום העבודה שוקי והצוות השאירו אחריהם נקי ומסודר.
מבחינת היחס הם היו נחמדים מאוד ומקצועיים. שוקי נתן לי חשבונית ואחריות על העבודה ועמד במחיר שסוכם איתו מראש. אני ממליץ עליו בחום, לא בכל יום יוצא לי להיפגש עם בעל-מקצוע אמין ומקצועי כמוהו!
יוסי חג'בי.

, אפריל 2014

אנחנו גרים בבית משותף, קוטג' של שתי משפחות, אנחנו גרים בקומה העליונה ומאחר שהיו לנו רטיבות ונזילות מהגג והאיטום הישן כבר לא עשה את העבודה, חיפשנו חברת איטום שתעשה איטום חדש. בדקתי בעלי מקצוע שונים ובסופו של דבר מתן נתן את הצעת המחיר המשתלמת ביותר - מתן הגיע עוד באותו היום, בדק, הסתכל ונתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה - בחור מקצועי מאוד ואמין מאוד.
תיאמתי איתו יום ושעה וכך היה - מתן הגיע עם הצוות שלו בזמן שקבענו, הם ניקו את הגג, בדקו מרזבים ופינו את הפסולת. לאחר מכן הם ביצעו את עבודת האיטום. מתן והצוות שלו עשו עבודה נקייה יחסית לחומר המלכלך, תיקתקו עניין וכשהחומר הראשוני התייבש כמו שצריך הם ביצעו עבודת איטום ביריעות ביטומניות באמצעות ריתוך. בסיום האיטום עליתי לגג לראות את העבודה ונוכחתי לגלות שהגג נראה הרבה יותר נקי ומסודר מאשר לפני ביצוע האיטום. הכל היה נראה טוב!
מתן עמד במילה שלו, סיים את העבודה תוך יום או יומיים ולקח לנו בדיוק את המחיר שסוכם - לא היו וויכוחים מיותרים סביב המחיר והוא נתן לנו אחריות רצינית על העבודה לעשר השנים הבאות, מאז ירדו גשמים והכל עבר חלק. הייתי מרוצה ממנו מאוד וכשאצטרך לחדש את האיטום בעוד מספר שנים, אין לי ספק שאקרא לו בשנית.
סבטלנה יוסף.

, אפריל 2014

מתן עשה אצלנו עבודה מוצלחת וטובה, חוות דעתי עליו מצוינת ואני ממליץ עליו בחום! השירות שלו היה מהיר יעיל ובמחיר נוח והוגן!
השנה החלטנו לחדש את האיטום ולשם כך עשיתי סקר שוק ובדקתי מחירים בין חברות שונות. למתן הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן לי הערכת מחיר כללית שהייתה איכשהו בטווח ביניים מבין ההצעות שקיבלתי עד כה והחלטתי להזמין אותו לתת מחיר סופי.
מתן הגיע אלינו ביום שסוכם, עלה לגג עשה מדידות, העיר את תשומת ליבי לגבי מספר דברים, נתן לי הסבר על סוגי האיטום האפשריים ונתן לי הצעת מחיר משתלמת ביותר! מתן דיבר לעניין, לא עשה רוח וצלצולים היה מאוד נחמד ואדיב ועשה עלי רושם של בעל-מקצוע הוגן שאפשר לסמוך עליו - סגרתי איתו את האיטום ביריעות ביטומניות ויצאנו לדרך.
ביום האיטום מתן הגיע עם הצוות שלו, מדובר באנשים איכותיים ומקצועיים, לא סתם חאפרים, כאלה שיודעים את העבודה. הם עלו לגג עם כל החומרים והציוד ודבר ראשון ניקו ופינו את הפסולת מהגג. לאחר שהגג היה נקי, הם ביצעו את עבודת האיטום, היה מדובר בעבודה לא פשוטה, אבל מתן עשה עבודה פשוט מצוינת!!!
בסיום האיטום, מתן והצוות פינו הכל מהגג והשאירו אותו פיקס, בכלל לא הרגשנו שהם היו שם. מבחינת המחיר, מתן עמד במחיר שסוכם, ובנוסף לכך קיבלנו ממנו אחריות כתובה כמו שצריך! הודיתי לו על העבודה ואני חושב שמגיעות לו רק שבחים.
שמוליק גוטמן.

, אפריל 2014

מתן בעל מקצוע מעולה, סמכתי עליו והוא בהחלט עשה עבודה מצוינת, אדם מאוד אמין!
למתן אלפסי מ"אלפסי איטום וזיפות" הגעתי דרך מודעת פרסום שתלה אצלנו בשכונה ובעקבות המלצה מהשכנה שלי שמתן ביצע אצלה עבודת איטום על רמה. אני גרה בבית פרטי חדש והיינו צריכים לבצע עבודת איטום של הקירות החיצוניים וכמו כן של גג הבית.
הזמנתי את מתן להגיע ולתת הצעת מחיר באופן מסודר, מתן הגיע כמו שהבטיח, בדק את מצב העניינים, המליץ על איטום בחומר מיוחד - האיטום שהכי מתאים לגג שלנו ולקירות. הצעת המחיר של מתן אומנם לא הייתה הכי זולה שיש, אבל גם לא הכי יקרה וההחלטה לסגור איתו את העבודה נבעה מהרושם המקצועי שהותיר עלי וכמובן גם בגלל ההמלצות החמות מהשטח.
כעבור יומיים כפי שסוכם, מתן הגיע לבצע את עבודת האיטום, העבודה ארכה בדיוק לפי לוח הזמנים שסגרנו עליו, היינו מאוד מרוצים מההתנהלות של מתן והצוות המקצועי שעובד איתו, הוא ניהל את התהליך ביד רמה, תיקתק עבודה, עשה עבודה מדויקת ופדנטית והתוצאות לא איחרו להגיע - כמה ימים לאחר עבודת האיטום, ירדו גשמים ולא הייתה חדירה של מים!
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר, הקירות של הבית נראו טוב! מתן עמד במחיר שסוכם וקיבלנו חשבונית ואחריות כמו שצריך. נהניתי לעבוד עם מתן ואני ממליצה עליו מכל הלב.
מירב יקותיאל.

, אפריל 2014

מתן עשה עבודה מצוינת, אדם מאוד אמין, עמד בלוח הזמנים, עשה עבודה מאוד טובה!
שכרנו אותו לביצוע איטום גג בית פרטי, היו לנו נזילות מכיוון הגג (שגודלו 150 מ"ר) וביצענו סקר שוק, הרמנו טלפונים למספר חברות בתחום האיטום וביניהם לחברת "אלפסי איטום וזיפות" מצאנו שמתן נתן לנו הצעה סבירה בהחלט, החלטנו לבחור בו קודם כל בגלל זמן התגובה המהיר ומעבר לכך הוא נשמע ונראה לנו מאוד מקצועי ואמין כך שההחלטה התקבלה בלי יותר מידי חששות.
סגרנו את העבודה עוד באותו היום ויום למחרת מתן הגיע לבצע את עבודת האיטום. מתן והצוות המקצועי שלו ביצעו אצלנו איטום ביריעות ביטומניות ובתוך יומיים מהרגע שנפגשנו העבודה כבר הייתה מאחורינו. הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית, התחיל בניקוי יסודי של הגג, ולאחר מכן ביצע את עבודת האיטום שכללה ריתוך יריעות ביטומניות לפי תו תקן, הוא לא חסך ביריעות והחומרים הנוספים שהוא השתמש בהם היו הכי איכותיים. מתן עשה עבודה יסודית מאוד, עבודה מקצועית מדרגה ראשונה!
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית ואחריות לעשר שנים. אני יכולה לספר שעברנו כמה ימי גשמים וגילינו שהעבודה עמדה במבחן התוצאה! היינו מרוצים ממנו בכל מדד אפשרי - אמינות, זמן, מקצועיות ואיכות העבודה!
גלית.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור הדרום

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

חברת אלפסי איטום וזיפות הנה חברה קבלנית אשר מתמחה בתחום האיטום על כל גווניו כולל איטום מאגרי מים, איטום ברכות ואיטום ביריעות P.V.C., איטום גגות, מרתפים, מקלחות, איתור נזילות, התזות, זיפות ויציקות בט-קל. חברתנו נוסדה בשנת 1995 ובעלת וותק וניסיון רב בתחום. לחברתנו סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים של איכות בעבודתנו, עבודה מתבצעת בקפדנות, אמינות, מסירות ומחויבות לשירות הטוב ביותר וברמה הגבוהה ביותר. לאלפסי איטום וזיפות מוניטין רב, צוות מיומן, מקצועי ובעל ניסיון. אלפסי איטום וזיפות מאמינה ביכולותיה לתת מענה בכל זמן ולכל דורש בזמן שנדרש לו, חברתנו מאמינה כי שביעות רצונו של הלקוח הוא מעל הכל ועל כך יוכלו להעיד הלקוחות הנאמנים שלנו.

אתר העסק: http://www.itum.xzx.co.il/

אלפסי איטום וזיפות

אלפסי איטום וזיפות

מתן אלפסי


9.6

073-2721899
 

אלפסי איטום וזיפות

מתן אלפסי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721899 חייג