גולד איטומים

9.5
שוקי חכמון
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה
כתובת העסק: ההסתדרות 186, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

59 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2018

אני ועד-בית בבניין משותף וחיפשתי חברת איטום אמינה בעקבות רטיבות שנוצרה בתקרה ובקירות בקומות העליונות. מדובר בבניין ישן בן 50 שנה שלאורך השנים בוצע בו איטום מס' פעמים אך בעיית הרטיבות לא נפתרה מעולם. יצרתי קשר עם המון בעלי-מקצוע אך הכי התרשמתי משוקי ואבא שלו, הם יודעים את העבודה ועושים אותה מכל הלב. במשך 8 ימים הם עבדו בצורה מאוד יפה, הם אנשים חיוביים ומבצעים עבודה נהדרת. הרטיבות נעלמה כלא-היתה ואני מאוד מרוצה. מבחינת המחיר - המחיר היה מעט יקר אך איכות העבודה היתה שווה כל שקל! שוקי אפילו בא לקראתי מבחינת פריסת תשלומים נוחה ואני מאוד מעריכה את זה. ממליצה מכל הלב!
נירה, תל-אביב.

, פברואר 2018

אני גר בקומה אחרונה בבניין משותף וסבלנו מרטיבות ממש חזקה ובעייתית, יצרתי קשר עם שוקי מחברת "גולד איטומים", הסברתי לו שמדובר בעבודה גדולה של איטום גג כולל הקירות, הוא היה אדיב ונחמד, נשמע מקצועי וקבענו מועד להגעתו. העבודה בוצעה במקצועיות רבה, שוקי והצוות עבדו בצורה מסודרת ונקיה וניכר שהם יודעים את העבודה על בוריה. בעל מקצוע אמין וישר, עומד במילה שלו וגובה מחירים הוגנים. ממליץ מכל הלב.
עוז, אור-יהודה.

, דצמבר 2017

שוקי מחברת "גולד איטומים" ביצע עבורי עבודה מסובכת וקשה וצלח אותה בהצלחה רבה - אני מאוד מרוצה וממליץ עליו בחום! אני גר בבניין משותף בקומה -1, מעל חדר הממ"ד שלי קיימת הגינה הציבורית של הבניין ונוצרו רטיבויות בקירות. בתחילה סמכתי על וועד-הבית שידאגו לטפל בבעיה אך בסופו של דבר החלטתי לתקן באופן עצמאי ולהתחשבן עם הוועד בסיום. עוד בשלב הצעת המחיר שוקי הגיע פעמיים על-מנת לוודא שהפתרון שהציע לי הוא אכן הפתרון האידאלי לפתרון הבעיה וכבר בשלב הזה הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. הם החלו לעבוד ובכל פעם שהיה צורך לערב אותי או לשתף בבעיה שצצה הם עשו זאת, וגם כשנתקלו בסיטואציה בה נדרשו לשנות את תכנית הפעולה שלהם הם עשו זאת עם חיוך. יש לי רק מילים טובות על שוקי והצוות - מקסימים, מקצועיים ונעים לעבוד איתם! גם המחיר היה הוגן וללא ספק מצדיק את העבודה שבוצעה. ממליץ בחום!
שחר, קרית-אונו.

, דצמבר 2017

את שוקי מחברת "גולד איטומים" הזמנתי לצורך איטום קירות חיצוניים בביתי, העבודה בוצעה במקצועיות רבה ואני ממליץ עליו בחום. מבחינת התנהלות העבודה, שוקי היה 10, הוא עובד עם צוות מיומן ומקצועי, הוא עצמו היה נוכח בכל שלב בעבודה והשגיח שהכל מתנהל כמו שצריך. עבודה מקצועית ביותר, יחס טוב ומחיר הוגן - מומלץ
אדיר, גן-יבנה.

, אוגוסט 2016

יחסי אנוש מעולים, עמידה בזמנים ואיכות עבודה ברמה גבוהה. שוקי הבעלים מקצועי ואמין, נתן אחריות מסודרת ואני בהחלט ממליצה עליו בחום.
מבחינת התנהלות העבודה, קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, שוקי הגיע בזמן עם הצוות שלו, הם היו מאוד נחמדים ואדיבים ועשו עבודת איטום מאוד מאוד איכותית. בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. שוקי עמד בהתחייבות שלו כלפינו ולקח על האיטום בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בהתחלה. שוקי איש מקצוע רציני וחברת האיטום שלו מומלצת.
דיטה.

, מרץ 2016

שוקי יודע את העבודה, הוא מקצועי ולוקח מחירים סבירים, מלבד ענייני תיאום בזמנים הכל עבר בסדר גמור! לשוקי מחברת "גולד איטומים" הגענו דרך פרסום לאחר שחיפשנו בעלי מקצוע מתחום האיטום. מדובר בגג בניין מגורים שהתבצעו בו בעבר עבודות איטום (ביריעות ביטומניות) שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות, החברה שביצעה אצלנו את האיטום לא לקחה אחריות למרות שישנה אחריות על האיטום ולכן חיפשנו חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים. הרמנו טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, שוקי מחברת "גולד איטומים" נתן לנו את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרנו איתו את העבודה.
הוא הגיע אלינו לבניין באופן מאורגן, עלה בעצמו לראות במה מדובר, דיבר לעניין והציע פתרון טוב ויעיל במחיר הוגן. ביום שקבענו, שוקי הגיע עם אנשי צוות, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. בחלקים שונים של הגג, היכן שהתעוררו בעיות וסדקים, הוא עשה תיקונים באמצעות יריעות ביטומניות. הם עשו עבודה מאוד מקצועית, אמינה ובאיכות טובה. את העבודה שוקי והצוות סיימו תוך הזמן שהוגדר מראש והשאירו אחריהם נקי ומסודר. בנוגע למחיר שוקי גבה מאיתנו בדיוק את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן על העבודה אחריות למספר שנים. נכון לעכשיו עדין לא ירד גשם מספיק חזק בכדי לאמוד את טיב האיטום, אבל על ההתנהלות של שוקי אני יכול להעיד שהיה מצוין!
שמואל.

, מרץ 2016

שוקי והצוות היו מאוד מקצועיים, הם ביצעו איטום ברמה גבוהה, אנחנו אחרי מערכת גשמים ונראה שהאיטום עושה את העבודה, לא ניצפו נזילות או רטיבות מכיוון הגג. ההתנהלות הכללית הייתה מצוינת ואני ממליץ על שוקי בחום - חברה מקצועית ואמינה. אנחנו גרים בבית פרטי, היה שטח מסוים שהאיטום בו התבלה וחיפשתי חברת איטום מקצועית ואמינה.
לשוקי מחברת "גולד איטומים" הגעתי דרך ההמלצות באתר, התרשמתי לטובה והחלטתי להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום. שוקי הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג בחן אותו והמליץ על איטום ביריעות ביטומניות שמתאים לסוג האיטום הקודם מבחינת החיבור והסביר לי שמדובר בחומר שמחזיק למשך שנים ארוכות. הוא נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות (יריעות כפולות של 4 מ"מ). הצעת המחיר הייתה ממש הוגנת ביחס להצעות נוספות שקיבלתי והחלטתי לקחת אותו לעבודה. קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, שוקי הגיע בזמן עם הצוות המקצועי שלו, דבר ראשון הם ניקו את שטח הגג שלי בכדי שהאיטום יהיה מוצלח ולא יהיו בועות אוויר וחדירת מים, לאחר מכן מרחו פריימר ביטומני ונתנו לחומר להתייבש. כשהשטח התייבש לגמרי הם ביצעו איטום באמצעות מערכת חד שכבתית מיריעות ביטומניות תקניות מסוג APP, בעובי 4 מ"מ, עם ציפוי אגרגט בהיר.
בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. מבחינת היחס שוקי והצוות שלו היו נחמדים מאוד ומקצועיים. נאמר לי שיש אחריות על העבודה, שוקי עמד במחיר שסוכם איתו מראש. היינו מאוד מרוצים, כמו שציינתי עברנו גשמים והאיטום באמת הצליח למנוע חדירת מים. איטום מקצועי!
מוטי וליאת.

, מרץ 2016

לפני כשנה בערך, הזמנתי חברת איטום שתגיע לבצע איטום בגג בניין המגורים שלנו, נפגשנו, סגרנו על איטום ביריעות ביטומניות ויצאנו לדרך. בזמנו הכל היה נראה בסדר, הם הגיעו בזמן ואטמו את הגג ואפילו נתנו תעודת אחריות. לצערי כבר אחרי מספר גשמים חזקים יותר, התגלו נזילות ורטיבות מהגג, פניתי לחברה מספר פעמים והם הגיעו לבצע תיקונים כמה פעמים אבל הבעיה לא נפתרה. החלטתי שאולי כדאי להזמין שירות של מישהו שיגיע עם מצלמה טרמית, יאתר באופן מדויק יותר מאיפה הנזילות וכך חברת האיטום תדע איזה תיקונים ואיפה לבצע.
לשוקי "גולד איטומים" הגעתי דרך ההמלצות אצלכם באתר, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה ממש בסדר, הצעת המחיר על הצילום הטרמי ואיתור הנזילות הייתה הוגנת וסגרתי איתו את העבודה. שוקי הגיע בשעה שסיכמנו, עלה לגג עם ציוד מקצועי ולאחר מכן נתן לי הסבר איפה מקור הנזילות. אומנם לא הייתה הצבעה ספציפית על מיקום מסוים אבל אזור ושטח היו ברשותי. שוקי אפילו הציע לי שהוא ישוחח עם חברת האיטום והוא עצמו יסביר ויהיה נוכח ויראה להם איפה הנקודות הבעייתיות. המעניין הוא ששוקי היה בסדר גמור אבל חברת האיטום והבעלים שלה התנערו מאחריות ופתאום כבר לא עונים לנו. בכל אופן שוקי היה בסדר, הגיע בזמן, עשה את עבודתו וגבה מחיר הוגן.
מרינה.

, ספטמבר 2015

שוקי "גולד איטומים" עשה עבודה מצוינת, אדם מאוד אמין, עמד בלוח הזמנים, עשה עבודה טובה!! אנחנו גרים בבית פרטי וסבלנו מנזילה מהגג שלנו שהיה מאוד ישן ומסובך לאיטום. חיפשנו בעל מקצוע בתחום האיטום שלא ייגבה סכום גדול וימצא לנו פתרון יעיל.
הגענו לשוקי דרך המלצה מפה לאוזן. הוא הגיע אלינו והציע לעשות לנו איטום באמצעות חומר שנקרא "פוליאורטן". שוקי הסביר לנו שזה חומר איטום משחתי פוליאורתני על בסיס מים, בעל יכולת הדבקה מעולה ועמידות גבוהה לתנאי סביבה קשים, שמהווה פתרון מושלם לאיטום גגות סבוכים. ראינו שיש על מי לסמוך, הצעת המחיר שלו הייתה זולה משמעותית מכל שאר הצעות המחיר שלקחנו וסגרנו איתו את העבודה.
שוקי ביצע אצלנו את עבודת האיטום ובתוך שבוע מהרגע שנפגשנו העבודה כבר הייתה מאחורינו. הוא עשה עבודה מקצועית ואיכותית, התחיל בניקוי יסודי של הגג, הוא עשה עבודה יסודית מאוד ונדיבה בחומרים. עבודה מקצועית מדרגה ראשונה! בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר, קיבלנו חשבונית ואחריות על האיטום.
הרצל

, יוני 2015

שירות מצוין, שוקי "גולד איטומים" איש מקצוע אמין איכותי בחור מקסים ודייקן. הוא הגיע גם לאחר האיטום לבדוק שהכול תקין ולקח מחיר שפוי ביחס לכל השוק.
הייתה לנו בחורף האחרון בעיית רטיבות מהקירות, היינו צריכים למצוא חברת איטום מקצועית שתבצע את עבודות האיטום.
לשוקי "גולד איטומים" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, התקשרתי אליו וקבענו שניפגש אצלי על מנת שיוכל לאמוד במה מדובר ולראות על איזה סוג איטום הוא ממליץ.
שוקי הגיע אלינו בשעה שקבענו, עבר איתי על כל הפרטים, הסביר בכלליות על חומרים וסוגי איטום. ביקשתי ממנו לארגן לנו הצעת מחיר מסודרת. שוקי עשה עלינו רושם אמין ומקצועי, הצעת המחיר הייתה ממש הוגנת ביחס למחירי השוק והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת העבודה עצמה, שוקי היה ממש בסדר, הוא הגיע בימים שקבענו עם הצוות שלו, הם עבדו באופן מאורגן, העבודה כללה איטום קירות - תיקונים במקומות הבעייתיים. העבודה נעשתה עבודה מקצועית ויסודית. שוקי הקפיד על כל פרט ועניין במהלך העבודה ועמד בלוח הזמנים שסגרנו מראש.
לסיכום, מדובר בבעל מקצוע אחראי מאוד שעומד במילה שלו וניתן לסמוך עליו.
רותי.

, יוני 2015

חיפשתי בעלי מקצוע בתחום האיטום באינטרנט והגעתי לשוקי "גולד איטומים", הייתה לנו נזילה מהגג עקב איטום ישן שהתבלה, שוחחתי איתו בטלפון והוא חזר אליי עוד באותו יום וקבע איתי כבר למחרת. שוקי עלה לראות את מצב הגג ונתן לי הצעת מחיר כללית לפי הסדר גודל של הגג.
מדובר בגג בניין מגורים שטוח מבטון שבעבר נעשו עליו איטומים בזפת חמה וגם השנה בחרנו באיטום בזפת.
אני רוצה לציין שהמחיר של שוקי היה הוגן ביותר, בדקתי עם חברות איטום נוספות שרצו מחירים הרבה יותר גבוהים בלי סיבה - כך שמדובר בבעל מקצוע הוגן וישר.
ליום העבודה שוקי הגיע עם צוות הפועלים שלו בזמן שקבענו, הם עשו את העבודה בצורה הטובה ביותר, נתנו שירות טוב מאוד, שוקי הסביר לי כל דבר שהוא עושה, עשה ניקוי יסודי של הגג, מרח זפת חם על שטח הגג ולבסוף צבע בשכבה חלקה של סיד להגנה על הזפת. התוצאה גם יפה לעין ואחידה וגם נראית מקצועית מאוד. בסיום העבודה הם השאירו אחריהם נקי ומסודר, וסילקו את כל השאריות והפסולת מהגג.
על העבודה קיבלנו אחריות לחמש שנים פלוס חשבונית.
יהורם.

, יוני 2015

מרוצה מאוד מהשירות שלו, גם יחס אישי וגם עבודה מקצועית, הוא אדם מאוד אמין. אין הקפצה במחיר, מחיר הוגן, אמינות יושרה, ההתנהלות שלו אמינה - לא לקח כסף עד שהסתימה העבודה, בקיצור יוצא מן הכלל - ממליצה על שוקי "גולד איטומים" בחום!
אני רוצה לספר שלפני שהגעתי לשוקי "גולד איטומים" היו לי 14 הצעות מחיר - ולשמחתי ידעתי לבחור נכון. שוקי ישב וראה את המפרט הטכני עם הצעה של מהנדס, הוא ישב ותכנן הכל באופן מושלם ונתן הצעת מחיר מפורטת מאוד.
ההתנהלות מבחינת העבודה הייתה עשר, שוקי והצוות הגיעו בימים שסגרנו וביצעו איטום מוקפד ובאיכות גבוהה באמצעות יריעות ביטומניות.
הצוות של שוקי הגיעו לבדיקה אח"כ כמה פעמים. שוקי התנהל בצורה חיובית עם שירות מדהים. אנשי צוות מנומסים וטובים. תהליך נעים מאוד ברוח טובה עם המון סבלנות.
ממליצה בחום - מזל.

, יוני 2015

מרוצה מאוד, שוקי עשה עבודה טובה והחלטתי לקחת אותו כי הבנתי שהוא עושה עבודה ברמה גבוהה שלא יהיו לי בעיות בעתיד.
מדובר בעבודת איטום של גג בנין מגורים, אני גר בקומה העליונה ולכן ספגתי את רוב הרטיבות, חיפשנו חברת איטום אמינה ולקחתי הצעות מחיר ממספר חברות. ההצעה של שוקי מחברת "גולד איטומים" אומנם לא הייתה זולה אבל בכל באת הוא עשה עלי רושם מקצועי וסגרנו את העבודה.
מבחינת לו"ז שוקי והצוות הגיעו בזמן ועשו עבודה טובה - עבדו מהר ומסודר ובתום האיטום ניקו וסידרו אחריהם, אין תלונות מצד הדיירים. הכל עבר בשלום.
אולג.

, דצמבר 2014

לפני מספר שנים עשינו איטום של הגג ומכיוון שלאחרונה החלו להיות נזילות ורטיבות בקירות החלטנו לחדש אותו, מדובר בגג של בניין משרדים, חיפשנו חברת איטום מקצועית ומסודרת שתבצע עבורנו את עבודת האיטום ולאחר סקר שוק יסודי, החלטנו לקחת לעבודה את חברת "גולד איטומים" בניהולו של שוקי חכמון. ההחלטה נפלה על שוקי מכיוון שההצעה שלו הייתה הוגנת, מפורטת ומקצועית וסגרנו חוזה עבודה ותאריך.
אני רוצה לציין ששוקי הגיע לבניין, הוא עלה לגג כדי שיוכל לראות את היקף העבודה וכדי שאני אוכל להתרשם מבעל המקצוע. שוקי מדד את גודל הגג ראה במה מדובר והציע איטום ביריעות ביטומניות. התרשמתי ממנו לטובה, מהגישה המקצועיות שהפגין וגם מהצעת המחיר שנתן והחלטנו להעסיק אותו.
העבודה עצמה לקחה כיומיים. ביום הראשון הם ניקו את הגג, פינו פסולת, הרימו דוודים וניקו מרזבים, ואז מרחו שכבת פריימר לייבוש. ביום השני היה את שלב הנחת היריעות. בסופו של דבר הבעיה נפתרה והרטיבות נעלמה. אני חייבת לציין שאנחנו התרשמנו ממנו לטובה הן כאדם והן כבעל מקצוע והעבודה נעשתה לשביעות רצוננו.
חנה.

, דצמבר 2014

פניתי בהמלצה של חברה לחברת "גולד איטומים" במטרה לקבל הצעת מחיר לאיטום של גג 180 מ"ר לאחר שהתחילו אצלנו נזילות בדירות שבקומה העליונה, שוקי הגיע אלינו לביקור, הוא מדד את שטח הגג, נתן הצעת מחיר הגיונית וסבירה ובאופן כללי הוא מצא חן בעיני הדיירים ונראה לי מספיק אמין ומקצועי, הוא גם היה זמין בהתאם ללו"ז שלנו והגמיש את עצמו בכדי שנתאם יחד את זמן העבודה.
שוקי והצוות המקצועי והמסור עבדו על הגג במשך יומיים ועשו עבודה טובה ויסודית. הם אטמו את הגג בהלחמת יריעות ביטומניות, לפני לא חסכו בעבודה ובחומרים ועשו עבודה כמו שצריך - אני בהחלט מרוצה מהצורה שבה שוקי והצוות התנהלו ומהשירות הנעים שהוא העניק.
בסיום העבודה שוקי הקפיד לנקות את הגג מהפסולת של העבודה ולפנות אותה. הוא לקח לנו את המחיר שסוכם, לא היו בעיות בעניין זה, הוא נתן לנו אחריות של עשר שנים על עבודת האיטום ונפרדנו לשלום, למרות שאין לי ספק שבשנים הבאות ניקח אותו לבצע איטום כשנזדקק (האיטום הוכיח את עצמו ואחרי כמה ימי גשם אין טיפת נזילה או רטיבות) - ממליצה בחום!
סמדר.

, דצמבר 2014

בשנים האחרונות היו לנו המון בעיות של חדירת מים לקירות הבית (בחורפים כמובן), ולכן היינו צריכים לעשות אטימה של הקירות החיצוניים בבית. מכיוון שמראש ידעתי שמדובר בעבודה מסובכת, חיפשתי חברת-איטום מקצועית, על רמה שתבצע עבודה נכונה.
קיבלתי המלצות חמות על חברת "גולד איטומים" בבעלותו של שוקי וקבענו להיפגש על-מנת שיוכל לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר.
שוקי הגיע אלינו לבית בכדי לראות את מצב הקירות ואיזה סוג אטימה אנחנו צריכים. הוא בדק את השטח באופן יסודי והבין שנצטרך לחפור מסביב לבית, להגיע לבסיס ולאטום מחדש, הוא הסביר לנו באופן מפורט במה מדובר ולמחרת הוא פקסס לי את הצעת המחיר, שהייתה מקובלת עלינו.
שוקי הגיע לימי העבודה עם צוות מקצועי ומיומן. הם חפרו סביב הבית בור בעומק מטר וחצי על מנת לבצע את האיטום כמו שצריך מהבסיס, לאחר מכן הם מרחו חומר נגד רטיבות ובסוף עשו אטימה ביטומנית.
שוקי והצוות ביצעו את עבודת האיטום במשך מספר ימים כפי שסיכמנו מראש. הייתי מרוצה מאוד, אין לנו יותר נזילות ורטיבויות והבעיה נפתרה לגמרי וכמובן קיבלנו אחריות לעשר שנים נוספות.
חיה.

, דצמבר 2014

בחורף האחרון היו לנו נזילות מהגג והשנה החלטנו לבצע איטום מחדש, חיפשתי בעל-מקצוע בתחום דרך האינטרנט ובמקרה הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על כמה חברות איטום, הרמתי טלפונים, אבל אף אחד לא היה מספיק רציני לקחת את העבודה, וכשהרמתי טלפון לשוקי הוא היה הכי ענייני, אמר שיגיע לראות במה מדובר ובאופן מסודר נשב על הדברים.
שוקי הגיע כפי שסוכם, עלה לגג ראה במה מדובר ורצה מחיר סביר על האיטום וסגרתי איתו את העבודה על המקום.
שוקי הגיע אלי ביום שקבענו עם הצוות שלו, הם לא מרחו את הזמן וישר עלו לגג לבצע את עבודות האיטום. מדובר בגג ששטחו 85 מ"ר והאיטום בוצע באמצעות זפת חמה וסיוד מלמעלה בתום העבודה.
בהתחלה הם ניקו את הגג, בדקו את הניקוזים והמרזבים ורק לאחר מכן ביצעו את האיטום. תוך כמה שעות הם סיימו את העבודה, ניקו אחריהם והשאירו את הגג נקי ומסודר.
שוקי נתן לי אחריות לחמש שנים. מה שסיכמתי איתו נעשה אחד לאחד עם חיוך ויחס טוב! ממליץ בחום!
אורי.

, אוגוסט 2014

שוקי בעל מקצוע מעולה, הוא סידר לנו את הגג לחורף באופן יוצא מן הכלל ולקח מחיר תחרותי ואטרקטיבי על העבודה!
לשוקי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום. מדובר בגג שהתבצעו בו בעבר עבודות איטום ביריעות ביטומניות, שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים.
הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, שוקי מחברת "גולד איטומים" נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרתי איתו את העבודה.
ביום שקבענו, שוקי הגיע בזמן עם עוד אנשי צוות, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. בחלקים שונים של הגג הוא עשה תיקונים באמצעות חומרים שונים המותאמים לכל נקודה. בכל אופן הם עשו עבודה מאוד מקצועית ונראית אמינה ובאיכות טובה. את העבודה שוקי והצוות סיימו תוך פחות מיומיים, וכמו שהתחייב מראש והשאיר אחריו נקי ומסודר.
בנוגע למחיר הוא לקח את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן לי אחריות על העבודה. עד כה אין נזילות ונראה שתיקוני האיטום נעשו ברמה גבוהה. ממליץ בחום.
אביב.

, אוגוסט 2014

שוקי בעל מקצוע יוצא מן הכלל, עושה עבודה מקצועית, עומד בזמנים ונותן פתרונות מעולים לכל בעיה הקשורה באיטום מבנים.
מדובר בעבודת איטום של גג חניה, היו לנו בחורף האחרון בעיות של רטיבות בקירות ולא ידעתי מה מקור הנזילה. לשוקי הגעתי דרך האינטרנט, קראתי עליו חוות דעת טובות והזמנתי אותו לראות במה מדובר.
שוקי הגיע אלינו לבית, בדק מה העניין וגילה שהמרזב של החנייה סתום, הוא נתן לנו הצעת מחיר טובה על פתיחת הסתימה במרזב ואיטום מסביב לו (מדובר במרזב פנימי) והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
ההתנהלות של שוקי הייתה מקצועית, הוא הגיע בזמן, פתח את הקיר עד שהגיע למרזב, שחרר את הסתימה, ביצע איטום מחדש בעזרת חומר מסוים ודאג לסגור את הקיר בסיום העבודה. שוקי עבד בזריזות ובמקצוענות, השירות שלו היה מעולה ולמרות שבגשם שלאחר מכן הייתה עוד איזה רטיבות קטנה, הוא ישר הגיע בלי לעשות בעיות, סידר את הנקודה הבעייתית וכרגע נראה שהכול בסדר.
ממליץ בחום!
יוסי, כפר-סבא.

, מאי 2014

לפני מספר חודשים עשינו שיפוץ גדול שכלל תשתית אינסטלציה חדשה, לצערי בעל המקצוע שהיה אחראי על העבודה עשה עבודה גרועה ונוצר לנו מצב מאוד בעייתי ומסובך בלחץ המים של הבית. בעקבות הבעיה, פתחנו בהליכים משפטיים וכחלק מהראיות, התבקשנו להביא הוכחה לבעיה, הבנו שיש תחום כזה שנקרא "צילום תרמי" - ביכולתו של הצילום התרמי להצביע על ליקויי רטיבות, נזילות, בעיות לחץ וליקויים מבניים אחרים.
לשוקי חכמון מחברת "גולד איטומים", הגעתי דרך האינטרנט - המליצו עליו בפורומים והרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר. שוקי היה אדיב מאוד, שאל אותי מה אני צריכה, סיפרתי לו שאני רוצה לקבל דו"ח מפורט על הליקויים וצילומים כמובן. שוקי נתן לי הצעת מחיר ממש הוגנת וסגרתי איתו את העבודה. שוקי הגיע אלי כמתוכנן, הביא איתו את הציוד המתאים, מכשיר שמצלם תמונה פנימית מבעד לקירות של כל הצינורות והחיבורים כדי לבדוק מאיפה הבעיה מגיעה. הוא עשה עבודה מאוד יסודית, עבר על כל הבית, גילה את הליקויים צילם אותם ולאחר שלושה ארבעה ימים, קיבלתי דו"ח מפורט מאוד ומקצועי בליווי התצלומים עצמם. מבחינת המחיר, שוקי היה מאוד הוגן, הלך לקראתי במחיר, מדובר בבחור אדיב ומנומס ואני ממליצה עליו בחום!
רויטל.

, מאי 2014

בחרתי לעבוד עם שוקי גם בגלל ההמלצות שקיבלתי עליו וגם בגלל שהוא נתן הצעת מחיר שפויה וראויה בניגוד לבעלי מקצוע אחרים שתקעו לנו מחירים בשמיים.
העבודה שעליה אנחנו מדברים, היא עבודת שיקום לאמבטיה ולמקלחון, הייתה לנו בעיה של נזילת מים מתוך האגנית כנראה בגלל סדקים או איטום שהתפורר ואת האמבטיה עצמה רצינו לחדש ולשים ציפוי חדש, מכיוון שהציפוי הקודם התפורר ונסדק. בכל אופן חיפשנו בעל מקצוע בתחום האיטום והגענו דרך המלצות מפה לאוזן לשוקי מחברת "גולד איטומים", נפגשנו איתו, הוא נתן לנו הצעת מחיר טובה ולא ניסה לדפוק לנו מחיר מפורז והחלטנו לסגור איתו על המקום את העבודה.
שוקי עשה אצלנו עבודה ברמה גבוהה מאוד, הכל בוצע ישר ומדויק כמו שצריך, בדיוק כמו שרצינו וללא שום תקלות. שוקי הגיע ביום שקבענו, הביא חומר איטום מתאים, מדובר באיש מקצוע רציני שמכיר היטב את העבודה שלו ויודע לבחור בחומר האיטום המתאים ביותר.
גם את ציפוי האמבטיה וגם את איטום האגנית הוא עשה עם חומרים איכותיים ודאג לעשות עבודה אסתטית שלא תכער את האגנית. היינו מאוד מרוצים מהתוצאה, שוקי עמד בכל התחייבות שהייתה לו כלפינו, דאג לתת לנו אחריות כתובה במייל וכמובן חשבונית הכל כמו שצריך. מעבר לכך, שוקי עצמו איש מקצוע מנומס ואדיב ופשוט היה נעים להכניס אותו הביתה.
שלומי, נתניה.

, מאי 2014

אנחנו מתגוררים בבית דו קומתי ובשנים האחרונות סבלנו מחדירת מים לתוך הבתים דרך הקירות החיצוניים, השנה החלטנו להשקיע כסף ולטפל בבעיה. לצורך כך, חיפשנו באינטרנט בעל-מקצוע בתחום האיטום, כמובן שעשינו השוואת מחירים ולקחנו כל מיני הצעות מחיר, אבל בסופו של דבר החלטנו לסגור את העבודה עם שוקי שעשה עלינו את הרושם הטוב ביותר.
לשוקי הגענו דרך אתר האינטרנט של החברה "גולד איטומים", התרשמנו מהמידע שבאתר והרמנו טלפון לקבל הצעת מחיר. שוקי לא זרק לנו מספרים בטלפון, אלא קבע איתנו באופן מסודר פגישה, הגיע בזמן כפי שסגרנו מראש, ביצע בדיקה יסודית ומקיפה ורק אז ישב איתנו על פתרונות והצעת מחיר. שוקי היה קשוב וסבלני, הסביר לנו בפירוט על האופציות שקיימות בשוק וכמובן נקב בעלות של כל סוג איטום. בעצת שוקי סגרנו על איטום המעטפת החיצונית כולל צביעה פנימית של המבנה ודירת הגן. הצעת המחיר של שוקי הייתה סבירה למחירי השוק ויצאנו לדרך. שוקי קבע איתנו לוח זמנים ועמד במילה שלו, תוך שבוע הם סיימו את העבודה ותיקתקו עניין.
מבחינת התנהלות העבודה, שוקי היה מאה אחוז, הביא צוות מיומן ומקצועי, היה נוכח בימי העבודה ודאג שהכל יתנהל כשורה. את העבודה עם עשו באמצעות סולמות, ממש עשו שיקום של המעטפת החיצונית, גירוד טיח, קילופים, מילוי סדקים ואטימה מחדש, לאחר מכן עשו עבודת צבע יסודית במבנה הפנימי - בדירת הגן ובסיום התהליך דאגו להשאיר אחריהם את השטח נקי משאריות ופסולת.
התרשמתי לטובה משוקי, הוא עשה הכל כמו שצריך, עברנו ימי גשמים ואין זכר לרטיבות ומעבר לכך גם קיבלנו שמונה שנות אחריות על האיטום ואין לי ספק שאם יקרה משהו, שוקי יהיה לשירותנו. ממליץ בחום.
חזי, חולון.

, מרץ 2014

אני גרה בבית פרטי ובית פרטי צריך תחזוקה מתמדת. אחת לכמה שנים אין מנוס וצריך לבצע איטום אחרת סובלים מרטיבות רבה שלא אסתטית ולא בריאה לאף אחד. החלטתי לעשות השנה איטום לגג. קיבלתי המלצה על שוקי חקמון והתקשרתי להזמין אותו לתת הצעת מחיר. שוקי הגיע, עלה לגג ובדק את מה שצריך לעשות. הוא הסביר שזה בעצם שני סוגי איטומים, סיכמנו על מחיר שהיה בהחלט סביר וגם על מועד תחילת העבודה כי הבעיה הייתה דחופה. שוקי הגיע בזמן שקבענו והתחיל במלאכה.
בגג שהיה רגיל הוא עשה התזה מיוחדת לאיטום מעל היריעות שהיו קיימות כבר על גג זה. בגג המרוצף שוקי עשה חיתוך בפוגות וגם שם התיז חומר לאיטום. שוקי עבד בזריזות רבה ובצורה עקבית ומסודרת. הוא בדק שוב ושוב שהחומרים אכן מכסים את כל השטח הנדרש.
רק כשהיה בטוח שכל השטח מכוסה ואטום לחלוטין הוא אמר שסיים את עבודתו. מאז לא ירד גשם אבל אני חושבת שעבודתו יסודית ויעילה.
שוקי סיים את העבודה בזמן סביר ובמחיר סביר ואני ממליצה עליו לאחרים.
רות

, מרץ 2014

שוקי איש מקצוע מדהים! ממליץ בחום רב!!!
אנחנו גרים בבניין מגורים עם גג מרוצף וחיפשנו בעל-מקצוע מתחום האיטום. נכנסנו לאינטרנט ובדקנו כמה וכמה בעלי-מקצוע, לקחנו כמה הצעות מחיר אבל אף אחד לא מצא חן בעיני כמו שוקי מחברת "גולד איטומים", גם ביחס להצעות מחיר, ההצעה של שוקי הייתה מאוד טובה, הוא היה נשמע אמין מאוד והיה לנו חיבור טוב וכמובן סגרתי איתו תאריך לביצוע העבודה.
שוקי הגיע אלינו בדיוק בשעה וביום שקבענו, הוא הגיע עם הצוות המקצועי שלו וכל הציוד הנדרש, לא הטריד את הדיירים בדבר במהלך האיטום, האיטום נמשך כשבוע, כפי שסוכם מראש, הצוות של שוקי היו מאוד נחמדים ואדיבים, עבדו באופן נקי ומסודר ועשו עבודה מאוד יסודית.
בסיום העבודה שוקי לקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו עליו, לא היו הפתעות או אי דיוקים לגבי המחיר. קיבלתי ממנו אחריות על האיטום, אמנם הייתה לנו מאז נזילה, אבל שוקי הקפיד לעמוד באחריות שלו ושלח אלינו צוות לאטום את הנק' ממנה חדרו מים. מכיוון שעדיין לא ירד מאז התיקון גשם, אין לי אפשרות לדעת אם נעשתה עבודה טובה, אבל סה"כ יצאתי מרוצה.
צביקה.

, מרץ 2014

חוץ מהצעת המחיר של שוקי, קיבלתי עוד הצעות מחיר לאיטום הגג, הצעת המחיר של שוקי הייתה איפשהו באמצע, אבל ההחלטה לבחור דווקא בו לביצוע העבודה הייתה מכיוון שבשיחה הראשונה שלי עם שוקי כבר נוכחתי לדעת שהאיש מקצועי.
מדובר בעבודת איטום דיי גדולה, של גג בית פרטי, איטום מצחיות, אדניות, עבודת קרקע ואיטום מרפסת. שוקי הגיע לראות את הבית והציע את הפתרונות הכי בטוחים ויעילים לאורך זמן שכלל הסבר מפורט לגבי צורת העבודה והשלבים שלה. שוקי מאוד הרשים אותנו והיה לנו ברור שרק איתו אנחנו סוגרים את העבודה.
מבחינת העבודה עצמה, אני יכול לספר שאהבתי את המקצועיות, הדיוק, המוקפדות, הוא לא חוסך בחומר, בזמן או בטרחה -הוא ללא ספק אחד הטובים, הישרים וההגונים ביותר בתחום הזה. שוקי אטם את הגג והאדניות ביריעות ביטומניות, את המרפסת אטם בזפת וכמו כן גם מסביב למבנה. עבודת האיטום שלו הייתה מוקפדת מאוד, מקצועית וללא פשרות. יש לי רק שבחים לומר עליו! ולפני ואחרי הכל מה שאני הכי אהבתי אצלו זה ההגינות, חשוב מאוד לציין ששוקי עמד בזמנים, ביצע עבודה טובה מאוד והכי חשוב - האיש נעים שיחה ומשדר אמינות, הוא עמד במחיר שקבענו מראש ונתן לי חשבונית ותעודת אחריות כתובה!
אלי, מושב צלפון.

, מרץ 2014

אני ממליצה על שוקי בלב שקט! מדובר בבעל-מקצוע רציני, אחראי ומקצועי!
הגעתי לשוקי דרך המלצה של אנשים, ששוקי ביצע אצלם עבודת איטום והם נתנו עליו המלצות חמות וטובות. שוקי קבע איתי פגישה וכשהגיע עלה למדוד את שטח הגג ולראות, איזה סוג איטום הכי אידאלי. לאחר המדידות, שוקי הסביר שסוג האיטום הכי אופטימלי לגג שלנו, זהו איטום ביריעות ביטומניות וכמו כן יש צורך לאטום גם את הקירות שמסביב לגג שספגו רטיבות. הצעת המחיר ששוקי נתן לנו הייתה סבירה ביחס למחירי השוק ובנוסף לכך הוא עשה עלי רושם של בעל-מקצוע הוגן והחלטתי לסגור איתו את עבודת האיטום.
ליום העבודה, שוקי התייצב בדיוק בשעה שנקבעה, יחד עם הצוות שלו. הם עשו ניקוי יסודי של הגג לפני תחילת העבודה ולאחר מכן החל בעבודת האיטום - ניכר היה שהוא עשה עבודה מקצועית מאוד ויסודית מאוד, בלי לחסוך בחומרים או בעבודה ובלי קיצורי דרך. עבודתו מאוד הרשימה אותי ועד עכשיו עבודת האיטום שלו מוכיחה את עצמה. בסיום העבודה הוא ביצע ניקיון לגג והעניק לי חשבונית אחריות וקבלה ואין לי ספק שבמקרה שנזדקק לו, הוא יהיה שם!
דלקה, ראשון-לציון.

, מרץ 2014

שוקי ביצע אצלנו עבודת איטום לפני מס' שנים, ועד היום לא חדרה טיפת מים אחת מהגג - מרוצים מאוד!
אני גרה בבניין מגורים, בדירת הפנטהאוז העליונה ולפני ששוקי ביצע את עבודת האיטום - היו לנו נזילות מהגג לדירות למטה (מדובר בבניין חדש מקבלן, שלא דאג לבצע עבודת איטום טובה) ולכן היינו צריכים לבצע עבודת איטום חדשה והחלטנו לשם כך לחפש חברת איטום מקצועית עם חוות דעת טובות ומחירים הוגנים.
לשוקי הגענו דרך המלצות מפה לאוזן, מתחילת ההכרות שלנו ועד לסיום האיטום, ההתנהלות של שוקי הייתה יוצאת מן הכלל. דבר ראשון, שוקי לא הסתפק בחוות דעת טלפונית, אלא קבע פגישה והגיע אלינו באופן מסודר, לראות במו עיניו את הגג ולתת הצעת מחיר לפי שטח הגג.
לפגישה הוא הגיע מאורגן ומסודר, לקח את המידות המדויקות ומאחר וחלק מהגג מרוצף, הוא הציע לבצע עבודת איטום משולבת, של יריעות וחירוץ מחדש. הצעת המחיר הייתה הוגנת מאוד ביחס לחברות איטום אחרות שבדקתי והחלטתי לסגור איתו את האיטום.
גם מבחינת העבודה עצמה, שוקי והצוות שלו היו עשר! הגיעו בזמן לימי עבודה, עם כל הציוד הנדרש ועשו עבודה שקטה ואיכותית.
בסיום האיטום הם ניקו אחריהם את כל הפסולת והשאריות והשאירו גג נקי ומסודר. על עבודת האיטום קיבלנו אחריות וכמו שציינתי - האחריות בהחלט הוכיחה את עצמה!
אתי.

, פברואר 2014

שוקי בעל מקצוע מעולה, סמכתי עליו והוא בהחלט עשה עבודה מצוינת, אדם מאוד אמין!
לשוקי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, אני גר בבית פרטי והייתה לנו בעיה של רטיבות בקירות וחדירת מים מהגג - הזמנתי אותו לתת לי הצעת מחיר, שוקי הגיע כמו שהבטיח, בדק את מצב העניינים, המליץ על איטום בחומר מיוחד - האיטום שהכי מתאים לגג שלנו ולקירות. הצעת המחיר של שוקי לא הייתה הכי זולה שיש, אבל גם לא הכי יקרה והחלטתי לסגור איתו את העבודה מכיוון שעשה עלי את הרושם הטוב מבין כל שאר בעלי המקצוע איתם נפגשתי.
שוקי ביצע אצלנו את האיטום ובתוך זמן קצר מהרגע שנפגשנו האיטום בוצע, הוא עשה עבודה מקצועית בצורה יסודית מאוד!!!
בסיום העבודה הוא השאיר אחריו גג נקי ומסודר, הקירות של הבית נראו טוב! שוקי עמד במחיר שסוכם וקיבלנו חשבונית ואחריות לשתיים עשרה שנה על הגג ושמונה שנים על הקירות. תהליך העבודה עם שוקי עבר בנעימים ואני ממליץ עליו בחום!
אבי, אריאל.

, פברואר 2014

שלום וברכה!
שמי חן ואני וועד-הבית בבניין מגורים בכפר סבא והשנה החלטנו לחדש את האיטום ולשם כך עשיתי סקר שוק ובדקתי מחירים בין חברות שונות. לשוקי הגעתי דרך המלצה של מכרים, שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן לי הערכת מחיר כללית שהייתה איפשהו בטווח ביניים מבין ההצעות שקיבלתי עד כה והחלטתי להזמין אותו עם עוד כמה בעלי-מקצוע לבחון את הגג ולתת הצעת מחיר סופית.
שוקי הגיע אלינו ביום שסוכם, עלה לגג עשה מדידות, העיר את תשומת ליבי לגבי סדק שנוצר בין הגג לחומה ונתן לי הצעת מחיר משתלמת ביותר! שוקי דיבר לעניין, לא עשה רוח וצילצולים היה מאוד נחמד ואדיב ועשה עלי רושם של בעל-מקצוע הוגן שאפשר לסמוך עליו - סגרתי איתו את האיטום ביריעות ביטומניות ויצאנו לדרך.
ביום האיטום שוקי הגיע עם הצוות שלו, מדובר באנשים איכותיים ומקצועיים, לא סתם חאפרים, כאלה שיודעים את העבודה. הם עלו לגג עם כל החומרים והציוד ודבר ראשון ביצעו קילוף של שכבת היריעות הישנה ופינוי הפסולת מהגג. לאחר שהגג היה נקי, הם ביצעו את עבודת האיטום, כולל חומר פוליגג מעל היריעות. היה מדובר בעבודה לא פשוטה, בתקופה של גשמים אבל שוקי עשה עבודה פשוט מצוינת!!!
בסיום האיטום, שוקי והצוות פינו הכל מהגג והשאירו אותו פיקס, בכלל לא הרגשנו שהם היו שם. מבחינת המחיר, שוקי עמד במחיר שסוכם, לא צייץ אפילו בנוגע לתשלום והיה מאוד נוח וגמיש לגבי התשלומים, בנוסף לכך קיבלתי ממנו אחריות לשמונה שנים!
אם חיים הכט היה שם אותו לבדיקה, הוא באמת היה יוצא "צדיק"!!!
חן, כפר-סבא.

, פברואר 2014

שוקי בעל מקצוע מצוין - הגעתי אליו דרך חברים שהמליצו עליו, לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום. מדובר בגג שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים וכמו כן שתבצע איטום גם לגג המרפסת שלי שעשויה מאיסכורית. הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, שוקי מ"גולד איטומים" נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרתי איתו את העבודה.
ביום שקבענו, שוקי הגיע כפי שסוכם, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. בחלקים שונים של הגג הוא עשה תיקונים באמצעות יריעות ביטומניות וכמו כן גם בגג המרפסת. בכל אופן הוא עשה עבודה מאוד מקצועית ונראית אמינה ובאיכות טובה. את העבודה סיים תוך כמה ימים, כמו שהתחייב מראש והשאיר אחריו נקי ומסודר. בנוגע למחיר הוא לקח את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן לי אחריות לשבע שנים על העבודה. עד כה אין נזילות ונראה שתיקוני האיטום נעשו ברמה גבוהה. ממליצה בחום.
שרון, ראשון לציון.

, פברואר 2014

אני ממליצה על שוקי בעיניים עצומות! מדובר בחברה רצינית, עובדים מקצועיים וצוות מצוין שעושים עבודה ברמה גבוהה ובמחירים סבירים.
מדובר בעבודת איטום על גג בית פרטי - הזמנו את שוקי דרך המלצות מפה לאוזן, שמענו עליו חוות דעת טובות והוא הגיע לראות את הגג, והמליץ על איטום ביריעות ביטומניות - שוקי פירט קצת על החומר ועל האיכויות שלו ונתן לנו מחיר שהיה לטעמנו סביר בהחלט וסגרנו תאריך.
ביום העבודה שוקי והצוות ביצעו את עבודת האיטום ביעילות ובזריזות, הם ניקו וסידרו את הגג לפני האיטום עצמו ועשו עבודה מאוד רצינית ומוקפדת. בסיום העבודה הם ניקו אחריהם את הגג ופינו את השאריות והפסולת. שוקי נתן לנו אחריות על האיטום לעשר השנים הבאות, בינתיים עברו עלינו כמה חורפים והאיטום בהחלט מוכיח את עצמו!
עדי, ראשון לציון.

, פברואר 2014

אנחנו גרים בבית פרטי וחורף שעבר נוצרה אצלנו רטיבות בקירות כתוצאה מחדירת מים מהגג, ולכן לקראת החורף חיפשתי חברת איטום ונכנסתי לאינטרנט לבדוק בעלי-מקצוע. לשוקי הגעתי דרך האתר שלו, עשה עלי רושם של חברה רצינית, יצרתי קשר עם שוקי וקבעתי אתו פגישה בבית. שוקי הגיע, ראה את שטח הגג, עשה מדידות (שטח הגג 122 מ"ר) ונתן לי הצעת מחיר. הצעת המחיר שלו נשמעה לי בסדר, לא הכי זולה וגם לא הכי יקרה והחלטתי לסגור איתו מכיוון שעשה עלי רושם של אדם יציב ואמין.
את העבודה שוקי עשה במהירות וביסודיות, מדובר באיטום באמצעות חומר פלסטי הדומה לגומי. שוקי היה מקצועי מאוד, השאיר את הגג מסודר ונקי אפילו יותר ממה שהיה לפני העבודה. בסיום העבודה הוא לקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו עליו ונתן לי אחריות לכמה שנים טובות! מאז האיטום עברנו סופה אחת רצינית, לא היו חדירות של מים והכל היה 100 אחוז! המלצתי עליו לאנשים שגרים באזור שלי ואני ממליץ גם לכם!
שלמה, טבריה.

, פברואר 2014

שוקי עשה אצלנו בבניין עבודת איטום יוצאת מן הכלל, עברנו כבר שני חורפים בראש שקט!
מדובר בבניין מגורים של ארבע דירות שספג רטיבות מכיוון הגג ולקחתי את העניין על עצמי, חיפשתי חברת איטום מקצועית, קיבלתי הצעות גבוהות ויקרות שהתקציב של הדיירים לא היה מתאים עד שהגעתי לשוקי שהיה מוכן ללכת לקראתנו ולהתגמש במחיר ולשמחתי בתמורה קיבלנו עבדה נפלאה ממש.
אצל שוקי מילה זאת מילה ושעה זאת שעה, הוא התייצב בדיוק בזמן שנקבע עם הצוות שלו ואטם את הגג כפי שסוכם בהלחמת יריעות ביטומניות. בסיום העבודה הוא השאיר אחריו את הגג נקי ופינה ממנו את כל הפסולת! הפועלים שלו היו מאוד אדיבים - היה תענוג לעבוד איתם! על העבודה קיבלנו חשבונית ואחריות לעשר שנים וכמו שאמרתי האיטום הוכיח את עצמו ועברנו חורפים יבשים -אני ממליצה בחום רב.
עדי, ראשון לציון.

, פברואר 2014

במשך תקופה סבלנו מבעיות של רטיבויות ונזילות שהגיעו מאחד מהקירות החיצוניים של בניין המגורים והיינו זקוקים בדחיפות למישהו מקצועי שיפתור את הבעיה. לשוקי הגענו דרך פרסום - הוא עשה עליי רושם הכי אמין ורציני כשנפגשתי איתו, נתן לנו הצעת מחיר משתלמת והבטיח אחריות כתובה לשש השנים הבאות.
מבחינת האיטום עצמו, שוקי עשה עבודה מעולה, הקפיד על שימוש בחומרים איכותיים ושימוש נכון לפי התקן ובתוך זמן קצר הם סיימו את העבודה והשאירו אחריהם נקי ומסודר! המחיר שנגבה היה הוגן וכפי שסוכם והוענקה לנו תעודת אחריות ל 6 שנים כמו שהובטח לי.
שוקי עבד מאוד ביסודיות, רואים שמדובר בחברה מקצועית ומאורגנת, עברנו את הסופה האחרונה בשלום - אני מרוצה מאוד מהעבודה שלו וממליצה עליו לכולם!
בתיה, הוד-השרון.

, פברואר 2014

נכון לרגע זה אני מרוצה מעבודת האיטום ששוקי עשה אצלנו בגג!
הגענו לשוקי דרך פרסום, התרשמנו לטובה והחלטנו להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום. שוקי הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג בחן אותו והמליץ על איטום ביריעות ביטומניות שמחזיק לשנים ארוכות.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, שוקי הגיע בזמן עם עובדים נוספים, הם ניקו את הגג, ניקו את המרזבים ולאחר מכן הם הניחו את היריעות הביטומניות בחפיפה אחת לשנייה והלחימו אותן - בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר.
בסופה האחרונה שפקדה אותנו - הייתה פאשלה עם האיטום והדירה שלי ספגה פגיעה של נזילות קשות מהגג - שוחחתי בדחיפות עם שוקי, הוא הסביר לי שלצערו נצטרך לחכות שהגשם יפסק ושיתייבש האזור ורק לאחר מכן הוא יוכל להגיע לבצע את התיקונים הנדרשים. כעבור ארבעה ימים, שוקי דאג לשלוח אלינו עובדים שיבצעו את התיקונים הנדרשים. מבחינת היחס שוקי והצוות שלו היו נחמדים מאוד ומקצועיים.
מאז ירדו מעט גשמים ולא נצפו נזילות, אבל כנראה שלגבי טיב האיטום נדע רק בחורף הבא. על האיטום הוא נתן לנו אחריות למשך עשר שנים ועמד במחיר שסוכם איתו מראש.
יעקב, כפר-סבא.

, פברואר 2014

שוקי מחברת "גודל איטומים" עשה לנו אחלה עבודה, נתן שירות טוב יעיל ומקצועי!
הגעתי לשוקי דרך המלצות מפה לאוזן, מדובר בבניין מגורים שהיו לנו בחורף נזילות מאחד מהקירות שבאו מכיוון הגג.
ההתנהלות של שוקי הייתה מאוד מאוד רצינית - הוא הגיע לראות במה מדובר ונתן הצעת מחיר מסודרת, ליום העבודה הוא הגיע בזמן עם כל הציוד הנדרש ועשה עבודה מאוד רצינית - שוקי סידר את היריעות הקיימות בגגות ולאחר מכן מרח פוליגג ואטם את הקיר הצידי.
אחרי האיטום, אחד הדיירים עשה טעות ועקר חלק מהאיטום, שוחחתי עם שוקי ולמרות שהקרע לא היה קשור לאיכות העבודה שלו אלא כתוצאה מפעילות לא נכונה על הגג - הוא בכל זאת הגיע, סידר את העניין ואפילו לא רצה לקחת על זה תשלום! איפה תמצאו בעל-מקצוע כזה?!? שוקי עמד במחיר שסוכם ולא לקח שקל מעבר, הוא נתן לנו אחריות כתובה על האיטום לעשר שנים והשאיר אחריו גג נקי ומסודר!
היינו מאוד מרוצים ואנחנו ממליצים עליו בחום!
יהב, מודיעין.

, פברואר 2014

שוקי עשה לנו לא מזמן עבודת איטום מעולה! מדובר בבעל מקצוע ואיש אמין מאוד שעושה עבודה יפה ומקצועית.
הגעתי אליו דרך המלצה, התקשרתי אליו שיגיע לתת הצעה לאיטום. בחורפים האחרונים סבלנו מרטיבות בקירות והשנה החלטנו לבצע איטום מחדש. שוקי הגיע בשעה שקבענו, ראה את המצב ונתן לי הצעת מחיר על איטום קירות חוץ וצביעה פנימית. ההצעה עמדה פחות או יותר בסכום אותו תכננו להשקיע והוא עשה עלינו רושם מעולה ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה.
שוקי הגיע אלינו עם הצוות שלו, העבודה ארכה כשבוע, שבמהלכו הם עבדו בצורה מקצועית ומאורגנת, לא עשו הרבה לכלוך והקפידו על עבודה מדויקת ומהוקצעת. כשסיימו את העבודה שוקי והצוות עשו סדר בעניינים והשאירו אחריהם נקי למופת!
שוקי נתן לנו אחריות לשמונה שנים ובדק שאנחנו שבעי רצון. אני חושבת שמגיעות להם רק מילים טובות וממליצה על שוקי והצוות בחום!
רוזי.

, פברואר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות ואיכות העבודה של שוקי וממליץ עליו בחום!
אהבתי את המקצועיות, הדיוק וההקפדה - הוא ללא ספק אחד הטובים, הישרים וההגונים ביותר בתחום הזה.
הייתה לי בעיה של רטיבות קשה דרך קירות הבית וחיפשתי חברת איטום - בדברים האלה אין חכמות, מספיק טיפת מים אחת שתחלחל במקום קטן שלא נאטם כמו שצריך וכל הקיר יקבל רטיבות עם הזמן. לכן היה לי חשוב לעבוד אך ורק עם בן אדם שאני סומך במאה אחוז על המקצועיות ועל ההגינות שלו. לשם כך עשיתי חיפוש רציני, שוקי נתן לי הצעת מחיר טובה והיה רציני והוגן - עשה עלי רושם טוב וסגרנו עניין. עבודות האיטום שלו נעשתה במקצועיות רבה, תוך יום יומיים הוא והפועלים שלו סיימו עניין והשאירו אחריהם נקי ומסודר.
עבודת איטום ברמה גבוהה - מליץ בחום!
זכריה, גבעת כ"ח.

, פברואר 2014

שוקי מחברת "גודל איטומים" בעל מקצוע יוצא מגדר הרגיל! מרמת שיחת הטלפון ועד לרמת ביצוע העבודה, אני מרוצה לעילא ולעילא!
בחורף האחרון התגלו נזילות מהגג לתוך קירות הבניין שבו אני משכיר דירה ובעלי-הדירות החליטו שכדאי לבצע איטום מחדש.
לקחנו כמה וכמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים, אבל שוקי היחיד שהרגשנו שאפשר לסמוך עליו, גם בגלל המחיר הסביר וגם בגלל היחס המקצועי והמידי שנתן, שוקי הראה רצינות כבר מתחילת הדרך. הוא הגיע לבניין, סייר בגג ונתן לנו הצעות מחיר לגבי איטום בחומר אקרילי פזקר - שטח הגג שהיה צריך איטום הוא בסביבות השבעים מ"ר.
שוקי והפועלים שלו ניקו את הגג מכל הלכלוך שהצטבר שם במשך שנים, בדקו שיפועי ניקוז, תיקנו מה שצריך ורק לאחר מכן התחילו בעבודת האיטום - הם עבדו באופן מאורגן להפליא, תיקתקו עבודה ועשו עבודה נפלאה ומקצועית מאוד מאוד.
שוקי נתן לנו חשבונית ואחריות לשלוש שנים, ההתנהלות שלו הייתה יוצאת מן הכלל וטיב העבודה יבחן לאורך זמן. עד עתה היינו מרוצים!
אסף, חדרה.

, פברואר 2014

הגענו לשוקי דרך המלצות מפה לאוזן והחלטנו להזמין אותו אלינו לתת הצעת מחיר ולהמליץ על סוג האיטום. שוקי הגיע בשעה שקבענו מראש, עלה לגג בחן אותו והמליץ על איטום ביריעות ביטומניות, הצעת המחיר הייתה בגדר הסביר והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום, שוקי הגיע בזמן עם הצוות שלו, הם היו מאוד נחמדים ואדיבים ועשו עבודת איטום מאוד מאוד איכותית. בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. שוקי עמד בהתחייבות שלו כלפינו ולקח על האיטום בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בהתחלה. לאחר כמה חודשים הייתה לנו נזילה קטנה - צלצלנו לשוקי, הוא לא עשה בעיות ולא התווכח - עמד באחריות שנתן לנו והגיע לבצע תיקון איטום קטן. מאז הכל פיקס! שוקי איש מקצוע רציני וחברת האיטום שלו הוכיחה את עצמה!
סיגל.

, פברואר 2014

היו לנו המון נזילות דרך הקירות והחלונות ונזקקנו לאיטום ברמה גבוהה, עשיתי סקר שוק וקיבלתי הצעות מחיר מכמה בעלי מקצוע בתחום. שוקי נתן הצעת מחיר נוחה מאוד עבורנו וגם היו עליו כמה המלצות אמינות וטובות. הבנתי שמדובר בבעל מקצוע ותיק עם ניסיון רב בתחום.
העבודה עצמה נעשתה בשלבים והסתיימה תוך שבוע ימים כולל צביעה פנימית וחיצונית של הקירות לאחר האיטום - הייתי מאוד מרוצה מהעבודה של שוקי והצוות שלו, הפועלים שלו עבדו בצורה נורא מקצועית, הם היו אדיבים ונעימים וראו שהם יודעים מה הם עושים.
בסך הכל הייתי מרוצה גם מהביצוע, גם מהמחיר וגם מההתנהלות. הם עמדו בזמנים שקבענו ושוקי נתן לי חשבונית ואחריות לעשר שנים על האיטום, ממליץ בחום!
אשר, חדרה.

, פברואר 2014

פנינו לשוקי במטרה לקבל הצעת מחיר לאיטום של גג בניין מגורים משותף 100 מ"ר לאחר שהתחילו אצלנו נזילות בחורף שעבר - קיבלנו חוות דעת מצוינות עליו והחלטנו להזמין אותו לתת הצעת מחיר. שוקי הגיע אלינו לביקור, הוא מדד את שטח הגג, נתן הצעת מחיר הגיוניות וסבירה ובאופן כללי הוא מצא חן בעינינו הדיירים ונראה לי מספיק אמין ומקצועי, הוא גם היה זמין בהתאם ללו"ז ותאמנו יום ושעה.
שוקי הגיע עם הצוות שלו יום לפני האיטום בכדי לבצע את עבודת הניקיון ויום למחרת הם הגיעו בכדי לבצע את האיטום עצמו - הם אטמו את הגג בהלחמת יריעות ביטומניות, לא חסכו בעבודה ובחומרים ועשו עבודה כמו שצריך. אנחנו בהחלט מרוצים מהמקצועיות ומהשירות הנעים!
בסיום העבודה הם הקפידו לנקות את הגג מהפסולת של העבודה ולפנות אותה. שוקי לקח לנו את המחיר שסוכם, לא היו בעיות בעניין זה, הוא נתן לנו אחריות של עשר שנים על עבודת האיטום ובינתיים עברנו חורף שקט ורגוע!
משה.

, פברואר 2014

לשוקי מחברת "גולד איטומים" הגעתי דרך האתר שלכם לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום. מדובר בגג של בית פרטי, שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים. הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, שוקי נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרתי איתו את העבודה.
ביום שקבענו, שוקי הגיע בזמן עם איש צוות נוסף, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה וביצע את התיקונים באמצעות זפת חמה - בכל אופן הוא עשה עבודה מאוד מקצועית שנראית אמינה, באיכות טובה והשאיר עלי רושם חיובי ביותר.
בנוגע למחירים, כמו שאמרתי, הוא לקח מחיר הוגן מאוד ועמד במחיר שסוכם כולל אחריות ונתן חשבונית על העבודה - שוקי היה בסדר גמור מתחילת ההתקשרות עד סיום העבודה ואני ממליץ עליו בחום!
פרץ יבניאל.

, פברואר 2014

אני מאוד מרוצה משוקי, חברת "גולד איטומים" וממליץ עליו בחום!
מדובר בבעל מקצוע שבקיא בעבודות האיטום ומבצע אותם לפי התקנים שקיימים בשוק ועם חומרים באיכות טובה.
במקצועי אני קבלן וחיפשתי חברת איטום לדירת פנטהאוז - הגעתי אליו דרך האינטרנט, מדובר בדירת פנטהאוז שרצינו לבצע איטום של הגג ששטחו 100 מ"ר. בדקנו חברות איטום אחרות ועשינו השוואת מחירים ושוקי נתן לנו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר מבין כולם. סגרנו איתו את עבודת האיטום וקבענו תאריך לביצוע האיטום. שוקי והצוות שלו ביצעו עבודת איטום ביריעות ביטומניות, עשו עבודה מאוד מקצועית וכשסיימו השאירו אחריהם נקי ומסודר - גם לכל אורך העבודה היו מאורגנים מאוד.
שוקי עמד במחיר שסיכם איתנו, לא חרג אפילו בשקל ועמד בכל ההתחייבויות שלו כלפינו. קיבלנו ממנו חשבונית ואחריות על האיטום. נהנינו לעבוד איתו - הוא בעל מקצוע מעולה והכי חשוב - עברנו חורף יבש ורגוע!
יוסי, תל-אביב.

, אוגוסט 2013

חיפשתי אחר חברת איטום שתעשה איטום לגג הבניין המשותף שלנו לאחר שהאיטום הקיים התבלה לחלוטין והתחילו נזילות ברחבי הבניין, ראיתי את ההמלצות הטובות עליו באתר והזמנתי אותו לביקור. שוקי הגיע עוד באותו היום, בדק, הסתכל ונתן הצעת מחיר סבירה ולא יקרה- בחור מקצועי מאוד ואמין מאוד. מהרגע שנתנו לו אישור הוא היה זמין לעבודה וקבע איתנו בהמשך לו"ז שהיה מאוד נוח לנו והתאים את עצמו אלינו. שוקי הגיע לעבודה עם צוות, הוא פינה את הפסולת מהגג וסילק את שכבות הזפת הישנות.
לאחר שפינה את הפסולת שוקי התחיל בעבודה, הוא מרח שכבת פריימר וזפת חמה ולסיום אחרי שהזפת התייבשה, הוא סייד את כל הגג ובסיום העבודה ביקש שאבוא לראות את העבודה ווידא יחד איתי שאני מרוצה והכל בסדר.
שוקי בעל מקצוע נדיר, גם באמינות ובמקצועיות וגם בשירות היוצא מהכלל שהוא נותן ללקוחותיו, אין לי מספיק מילים כדי לשבח אותו על העבודה המסורה שעשה לנו, יוצא מהכלל! ממליץ מאוד! יוסי.

, אוגוסט 2013

אחת לכמה שנים אני מקפיד לזפת את הגג בכדי להימנע מצרות בחורף. לאחר סקר שוק שערכתי, הגעתי לאתר שלכם "טוב תודה,, חיפשתי חברות איטום באזור השרון והגעתי לבעל המקצוע שוקי מחברת "גולד איטומים", קראתי עליו המלצות מעולות ולכן החלטתי לנסות אותו. ההצעה הייתה הוגנת ונוחה וסגרנו חוזה תאריך. שוקי הגיע בתאריך שנקבע ובאותו היום כבר סיים את העבודה. אני מוכרח לציין את ההבדל הגדול בין העבודה הנקייה והזהירה ששוקי עשה לבין העבודות הקודמות שעשו אצלנו - זה לא דבר נעים והלכלוך שזה יוצר לפעמים בלתי ניתן להסרה. שוקי לעומת זאת עשה עבודה מאוד זהירה ומוקפדת, טיפת זפת אחת לא עפה בדרך.
את העבודה עצמה שוקי והצוות עשו במרץ רב, הוא תמיד נכח בשטח, התבצע ניקוי יסודי של הגג, אחר כך נמרחה שכבה אחידה על כל שטח הגג שכוסתה בסוף העבודה לאחר הייבוש בשכבת סיד. על עבודת האיטום קיבלנו אחריות ואני יכול רק להמליץ עליו בכל פרמטר, המחיר, המקצועיות, השירות, והעבודה היפה והנקייה.
מאיר מאזור השרון.

, אוגוסט 2013

אני גר בבניין משותף והחלטנו כל הדיירים פה אחד להשקיע באיטום הכי איכותי שיש על מנת שלא יחזור על עצמו המצב שהיה בשנה שעברה שהיו כל מיני בעיות של רטיבות. אז נכון זה עולה לא מעט כסף וזו השקעה לא פשוטה אבל אין מה לעשות, יריעות ביטומניות זה איטום מהסוג הכי טוב וזה חוסך הרבה כאב ראש אחר כך. בדקתי כמה בעלי מקצוע, גם המלצות וחוות דעת וגם מחירים ולאחר חיפוש לא קצר מצאתי את שוקי באתר האינטרנט הזה. נפגשנו, הוא בא לראות את הגג, עשה מדידות, הסביר לי ולדייר נוסף את היתרונות של האיטום הביטומני ותהליך העבודה ונתן הצעת מחיר שהייתה סבירה יחסית לאחרים. אנחנו מרוצים מאוד מהביצוע של שוקי, הוא הביא צוות רציני, עשו את העבודה כמו שצריך, זו עבודה עדינה שדורשת מקצועיות והבנה והם עשו את זה טוב. בצורה מדורגת, ניקו ופינו את המשטח ריצפו עם היריעות וחיברו למשטח. זה לקח כמה ימים ועכשיו בינתיים אין שום בעיות של רטיבות ואני מקווה שגם לא יהיו בעתיד. אבל זה נראה טוב מאוד. השירות של שוקי טוב, היחס חם ולכן מומלץ מאוד לעבוד איתו. דני מכפר סבא

, יוני 2013

היינו צריכים להכין את הגג של הבית לחורף שכבר ממש ככה התחיל להראות סימנים שהוא מגיע על אמת. מרוב שהייתי עסוקה באותה תקופה דחיתי את זה שוב ושוב, עד שגנרל חורף כבר לא הותיר לי ברירה. לא היה לי מושג למי אני יכולה לפנות לעזרה בנושא, אז פשוט עשיתי חיפוש בגוגל והגעתי לכל מיני בעלי מקצוע בתחום, אספתי כמה טלפונים ועשיתי סקר שוק קצר. שוקי נתן את המחיר הכי משתלם וגם היו עליו אחלה המלצות באתר, אז סיכמנו שיבוא לעשות את העבודה. שטח הגג לא גדול מי יודע מה, אבל בכל זאת זו עבודה לא קלה, היה צורך לאטום היטב ולזפת את השטח. שוקי עשה לנו מערוף קטן והזדרז להגיע כמה שיותר מוקדם וגם השאיר את הגג נקי ומסודר. הוא עשה עבודה מקצועית, מהירה ויסודית ואנחנו מודים לו מאוד וממליצים עליו בחום רב.
אתי מבנימינה

, יוני 2013

אני ממש שמחה שככה פגעתי בול עם שוקי, הוא בעל מקצוע מעולה, בן אדם אמין ואיש חביב מאוד. קיבלתי עליו כמה המלצות ממש טובות. חששתי קצת מכל הקטע של להתעסק עם בעלי מקצוע שמורחים את הלקוח מכל כיוון, אבל הפעם שיחק לי המזל ויצאתי ממש בהרגשה טובה מכל העניין.
קודם כל הוא נתן יחס שונה, ממש התעניין לפרטי פרטים מה צריך לעשות והסביר לי מה כדאי לי לעשות ובאיזה חומרים מומלץ להשתמש. הוא גם היה הגון בקטע של הכסף אז בכלל הוא מצא חן בעיניי. את העבודה עצמה הוא עשה עם עוד בחור, הם גם עשו תיקוני איטום עם איזה חומר מיוחד וגם מרחו שכבת זפת. אני מקווה שבחורף הקרוב לא נסבול מרטיבות ונזילות ושהאיטום יחזיק מעמד כמובטח. נראה לי שיהיה בסדר, שוקי עשה עליי רושם מאוד רציני ואמין. הייתי מרוצה ובעיקר שמחתי להכיר איש מקצוע חריג בנוף אבל בצורה חיובית.
איילה, נתניה

, יוני 2013

אני גר בבניין מגורים רב קומות ודיירים. כראש הוועד אני מטפל בכל צרכי הבניין ובין היתר גם בנושא של איטום הגג. מדי שנה בשנה יש צורך לדאוג לכך שהגג יהיה אטום כמו שצריך לקראת החורף כדי להפחית את הקרה ולמנוע דליפות.
מאז שאני אחראי על העניין אני משתמש בשירותיו הטובים של שוקי. קודם כל הוא בחור נחמד מאוד עם יכולת תקשורתית מצוינת. דבר שני הוא איש מקצוע טוב מאוד. הוא עובד בצורה יסודית ומשקיע את כל כולו בעבודה ונותן את מלוא תשומת הלב ללקוח. אנחנו הכרנו די במקרה, בעקבות פרסום שהתגלגל לידי, הוא נתן לי הצעת מחיר טובה וגם עשה רושם טוב אז לקחתי אותו שיעבוד אצלנו בבניין. אחרי שהוא עשה יופי של עבודה רציתי שיבוא בכל שנה לטפל בגג וכך היה. למרות שדי נקי אצלנו, הוא גם מכין טוב טוב את הגג לעבודה במקרה הצורך. הוא עומד בזמן כפי שנדרש ובכלל יש לי רק דברים טובים לומר עליו. מומלץ מאוד.
שלמה, הוד השרון

, נובמבר 2012

אנו גרים בקומה עליונה בבית משותף ומידי חורף היינו סובלים מנזילות ורטיבויות קשות מאוד לאחר שנים שלא חודש האיטום בגג. השנה החלטנו לאטום את הגג אך הפרויקט התעכב עד שנאסף הכסף משאר הדיירים בבית, ככה שכשרצינו כבר לאטום היה מאוד חשוב לעשות את זה בדחיפות ובמהירות לפני שיתחילו הגשמים ויחזרו הרטיבויות.
קראנו כאן באתר כמה המלצות על גולד איטומים, התקשרנו אליו ועוד באותו יום הוא הגיע לבדוק ולתת הצעת מחיר, יום למחרת כבר הגיעו העובדים לבצע את העבודה אותה הם סיימו עוד באותו היום.
מדובר בגג שטוח בשטח מאה מטרים, סוג האיטום עליו סוכם היה איטום בזפת, הם עבדו במרץ בכל שעות היום, מרחו שכבה חלקה ואחידה על שטח הגג ולאחר שהתייבשה הזפת היא נצבעה בצבע סיד לבידוד. היינו מאוד מרוצים מהמענה המהיר והמיידי שגולד איטום נתן לנו, השירות עצמו גם היה נחמד ונעים, והאיטם כבר הוכיח את עצמו בכמה ימים אחרונים שירדו גשמי זלעפות ואנחנו לא חשנו בטיפה אחת. על העבודה קיבלנו חשבונית עם אחריות לחמש שנים ככה שאנחנו מרוצים וגם רגועים.

ולנטין, פתח תקווה

, נובמבר 2012

את שוקי מצאתי בפעם הראשונה באינטרנט לפני כמה חודשים, הוא עשה לי עבודת איטום בגג של בניין שבו עבדתי, לאור התרשמותי מעבודתו המקצועית ומאופיו ההוגן של שוקי טבעי היה שאפנה אליו כשנזקקנו לאיטום בבניין בו אני מתגורר.
מדובר בבניין בן ארבע שנים סך הכל שהתגלו בעיות באיטום שבוצע בו ובעקבות כך סבלו כמה דיירים מרטיבויות, לצערנו הקבלן שבנה את הבניין הסיר אחריות מהגג ולא היה מוכן לטפל בכך. ועד הבית פנה בתחילה לכמה בעלי מקצוע שהציעו לעשות איטום חדש קומפלט לגג, מאחר ומדובר בגג גדול בשטח של 250 מ'' מדובר על הוצאה של עשרות אלפי שקלים, לאחר ששמעתי על כך הצעתי את שוקי שיבוא לבדוק מה ניתן לעשות.
שוקי כדרכו היה הוגן מאוד והציע לנו את הפתרון החסכוני ביותר שניתן להציע אפילו שיכל להרוויח סכומים גבוהים בהרבה. במקום לעשות איטום חדש לגמרי, דבר שלא היה בו צורך מאחר ובכל זאת מדובר בגג חדש יחסית, הוא הציע לעשות עבודה של תיקונים אזוריים בהלחמת יריעות ביטומניות וחומרים ביטומניים משחתיים היכן שהיה צורך.
שוקי עשה את עבודתו ביסודיות בלי לפספס או לחסוך. עבודתו כבר הוכיחה את עצמה בגשמים הראשונים, והרטיבויות פסקו כליל. מעבר לכך הוא נתן לנו אחריות לחמש שנים, דבר שבדקתי עם כמה בעלי מקצוע ואף לא אחד היה מוכן לתת על עבודה כזו.
חוץ מהמקצועיות והשירות המהיר של שוקי חשוב לי להדגיש קודם כל את ההגינות, שוקי אדם ישר כמו פלס, אדם פשוט הוגן. אחד שאפשר לסמוך עליו ומבחינתי זה הכי חשוב ורק על כך בלבד מגיע לו כל פירגון שבעולם. וזה מעבר לכך שהוא אלוף בתחום, מומחה אמיתי.

אילן, חולון

, נובמבר 2012

בעל מקצוע מומחה, מהיר, ואמין. סבלנו מבעייה של נזילות ממי גשמים והצטברויות של מים מהגג, ושוקי מגולד איטומים הציע לנו פיתרון אלטרנטיבי שגם הוכיח את יעילותו וגם חסך עבורנו בעלויות.
שוקי הגיע במהירות לאחר שהזמנו אותו, בדק את מצב הגג ונתן הצעת מחיר טובה ומשתלמת. כמה ימים לאחר מכן הוא הגיע בזמן שנקבע, הוא ערך ניקוי יסודי, אטם את הגג, שטח של 40 מטר, בחומר חדיש בשם פוליאוריתן שהוא סוג של גומי לבן ומיוחד שכבר הספיק להוכיח את יעילותו בגשמים שהחלו לרדת. מעבר לכך מאז האיטום גם ספיגת החום מהגג לבית ירדה והבית יותר נעים מבעבר.
שוקי נתן שירות נעים ואמין והלך לקראתנו בכל מה שקשור למחיר, עמד במילתו וגבה את הסכום המדוייק עליו סוכם ואיפשר לנו פריסת תשלומים נוחה מאוד שהקלה עלינו.

אליאב, בת ים

, אוקטובר 2012

לאחר שנתיים שלא התבצע סיוד לגג הבניין המשותף שלנו החלטנו בוועד הבית שהגיע הזמן לחדש את הסיד להגנה על איטום הגג.
אחרי סקר שוק קצר ולאחר שבדקנו מחירים קיבלנו את ההצעה המשתלמת ביותר משוקי. יומיים אחר כך הוא כבר הגיע לביצוע העבודה.
הוא הגיע עם כל הכלים הנחוצים לעבודה, ערך ניקוי של הגג ולאחר מכן התחיל לעבוד עם הסיד. מניסיוני עם בעלי מקצוע קודמים יש כאלה שחוסכים בדבק שהם מערבבים עם הסיד מה שגורם להתפוררות מוקדמת של הסיד. שוקי עירבב דבק ביג''י בכמות נדיבה, ביחס של אחד לאחד, עם הסיד. וזה ניכר בתוצאה לאורך זמן. בסוף העבודה התקבלה פלטה לבנה חלקה ואחידה על כל שטח הגג, וגם עכשיו כשחלף הקיץ הגג נראה עדיין כחדש. קיבלנו על העבודה אחריות לשנה, ובגדול השירות כולו היה נהדר והשאיר אותנו עם חוויה חיובית.

איתן בראון, תל אביב

, נובמבר 2011

גם אני נעזרתי בשירותו של שוקי מ"גולד שיפוצים" וגם אני רוצה להודות מקרב לב על השירות המסור והמקצועי.
אני לא גר במרכז הארץ, אלא באזור השטחים, וכפי שאתם יודעים לא כל בעלי המקצוע מגיעים לאזורים אלה, ואילו שוקי היה בין היחידים שהיה מוכן להגיע לעזור על מנת לאטום את גג ביתי, ועל כן אני מודה מאוד.
בנוסף המקצועיות ששוקי הפגין הייתה מאוד גבוה, שוקי עובד בצורה רצינית ומקצועית , מסור לעבודתו, ופתוח לקבל בקשות של לקוחות.
בסום עבודתו שוקי הביא לי אחריות, שמחתי לדעת שהוא עומד במילתו.
אמנם טרם ירדו גשמים, אך אני סמוך ובטוח כי גם בחורף הכבד המקצועיות של שוקי תחזיק מעמד.

בברכה,
מאיר

, נובמבר 2011

אני רוצה להודות מקרב לב לשוקי על שירותו הטוב, האמין והכי חשוב המקצועי.
הרבה זמן לא נתקלתי בבעל מקצוע שאוהב את מקצועו ועושה זאת על הצד הטוב ביותר.
את שוקי הזמנתי היות ורציתי שיבצע אצלי עבודות איטום וזיפות גג.
אחד הדברים הבולטים אצל שוקי הוא החיוך שלו, מהרגע שהוא נכנס לביתי ובמהלך עבודתו הוא לא הוריד את חיוכו מהפנים, הוא ניגש לעבודה במקצועיות רבה, לא מתלונן, לא מחפש דרכים להוציא כסף, הוא פשוט מקשיב לרצון הלקוח , נותן את עצתו ומבצע את העבודה.
לפניי שהזמנתי את שוקי, היו אצלי עוד בעלי מקצוע בתחום שנתנו את הצעת המחיר שלהם עבור העבודה, אך היו להם דרישות גבוהות, והם לא היו מוכנים להתפשר, ואילו שוקי מבין את רצון הלקוח והיה מוכן להתפשר על מנת שאני אהיה מרוצה.
לכן, אני מרוצה מאוד מעבודתו של שוקי מהמסירות ללקוח והשירות הטוב.

בברכה,
יוחאי מתל אביב

, נובמבר 2011

מאחר ועברו כבר הרבה שנים מהפעם האחרונה שאטמנו את הגג הבנתי כי הגיע הזמן לחדש את העבודה כדי למנוע "צרות" בחורף הקרוב.
אשתי החלה בחיפוש באינטרנט שכלל שיחות עם בעלי מקצוע וקבלת הצעות מחיר מפורטות.
כשישבנו לבדוק את ההצעות שקיבלנו נוכחנו לדעת כי ההצעה שהתקבלה משוקי מ"גולד איטומים" (אגם בטקל) הייתה ההצעה הטובה ביותר, המפרט הטכני היה נראה טוב ומקצועי, אמנם המחיר לא היה הכי נמוך אך היה נראה כי ההצעה שווה את ההשקעה, ובאמת כך היה.
לאחר פגישה עם שוקי שבה התרשמנו לטובה מהמקצועיות והידע שהפגין, נתנו לו לצאת לדרך. שוקי הגיע ביום שקבענו עם שני עובדים נוספים ודאג לכל הציוד הנדרש, הביא גם מנוף מאחר ומדובר בעבודה בגובה. הם החלו בניקיון האיטום הקודם, גג בגודל 100 מ"ר, שמו יריעות ביטומניות, ביצע את כל עבודות הריתוך שנדרשו לעבודה ולבסוף מרח חומר לסגירות האיטום.
העבודה נמשכה כשלושה ימים במהלכם ביקשתי משוקי לבצע איטומים נוספים שביצע בשמחה במחיר שעליו שנינו הסכמנו.
בתום העבודה שוקי השאיר את הגג נקי ומסודר, והיום לאחר שכבר ירד קצת גשם אני נוכחתי לדעת כי בהחלט בוצעה עבודה טובה.
אני יכול לומר שהמחמאה הכי גדולה לבעל מקצוע הוא רצון הלקוח להזמינו שוב, וזה בהחלט מה שאני יכול להגיד על שוקי.

המון תודה,
סמי מת"א.

, נובמבר 2011

לקראת החורף הקרב ובא הבנתי כי עליי לאטום את הגג כדי למנוע נזילות בבית, לכן החלטתי שהדרך המהירה ביותר תהיה למצוא בעל מקצוע דרך האינטרנט.
כך הגעתי לשוקי מ"גולד איטומים", כבר בשיחתי הראשונה עם שוקי הוא היה נשמע כבחור לעניין הן מבחינת האדיבות והשירותיות והן מבחינת הפגנת המקצועיות, לכן הזמנתי אותו לביתי ע"מ לראות את היקף העבודה.
שוקי הגיע לביתי, ראה את הגג העריך את העבודה ואת החומרים הדרושים לביצועה והגיש לי הצעת מחיר מסודרת, כבר אז ידעתי שלא מדובר בסתם בעל מקצוע ונתתי לשוקי אישור להתחיל בעבודה.
שוקי הגיע עם עובדים נוספים לביתי ביום ושעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, העבודה החלה בניקיון יסודי של הגג והכנתו לעבודה, כמו כן העבודה הייתה כרוכה בהעלאת חפצים רבים דרך מעלית הבניין והמדרגות וייאמר לזכותם כי הם שמרו על הרהיטים ולא גרמו לנזק, לאחר מכן הם החלו בעבודת האיטום שנעשתה באמצעות יריעות ביטומניות, בתום יום וחצי של עבודה הם השאירו את הגג נקי ומסודר.
בנוסף שוקי נתן לי מסמך אחראיות על העבודה וציין כי בכל בעיה אני מוזמן לפנות אליו.
אני חייב לציין כי אני בהחלט מבסוט מהעבודה ומבעל המקצוע שביצע אותה, וממליץ עליו בחום.

המון תודה,
אבי מחולון

, אוקטובר 2011

תחום האיטום הוא בין התחומים שאיני בקיאה בו כלל, לאחר שהחלטתי יחד עם בעלי לבצע עבודות איטום בביתי הבנתי כי עלי לחפש מישהו אמין שניתן לסמוך עליו. איני זוכרת בדיוק איך הגעתי ל"אגם בטקל" אבל מה שבטוח הוא שאיני מתחרטת על זה לרגע.
מדובר בחברה משפחתית מאוד חמה ומקצועית.
יש לי רק דברים טובים להגיד על שוקי, חברה ברמה בכירה שאוהבת את עבודתה ועושה זאת מכל הלב. שוקי הגיע לביתי מספר פעמים (בזמנו החופשי וגם בזמנים שקבענו) על מנת לראות את גודל הדירה, להתרשם, לתת את הצעת המחיר שלו, להסביר לנו כיצד הוא יתחיל את עבודתו, להסביר לנו באילו חומרים הוא ישתמש, הוא אפילו ניסה לעזור לנו לקצץ בעלויות ועזר לנו להחליט לבחור בזול יותר כי גם הוא טוב מאוד.
שוקי ניכן בסדר וארגון, את הצעת המחיר שלו הוא רושם על גביי נייר ומפרט בדיוק באילו חומרים הוא משתמש על מנת שכך נוכל לעשות סקר שוק ולהתרשם ממחירים, בנוסף הוא עומד במילה שלו וכל מה שהוא מבטיח הוא מקיים. כשהגיע לביתי יחד עם עובדים נוספים ,החלו באיטום הגג וכלל הדירה. האיטום כלל הכנת התשתית לעבודה, הלבנה, סיוד, הסרת שכבות וכדומה. אם הייתי מבינה קצת בתחום הייתי מפרטת גם באילו חומרים הוא השתמש כי הוא מסביר עד הפרט הקטן ביותר. אני מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי, מדובר באנשים הגונים שבאים לקראת הלקוח ועושים הכל על מנת שהוא יהיה מרוצה.

תודה רבה
אפרת מתל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת
איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת
איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

"גולד איטומים" הינה חברת איטום מובילה בעלת למעלה מ- 25 שנות ותק ונסיון. אחריות מלאה בכתב על החומרים והעבודה. תחומי ההתמחות שלנו: איטום גגות מרוצפים, איטום ביריעות ביטומניות, איטום בהתזה, יציקות בטון ועוד. ** צילום תרמי ע"י מצלמה המשקפת בעיות של נזילות ופתרון ע"י איטום **

אתר העסק: http://golditumim.com/

גולד איטומים

גולד איטומים

שוקי חכמון


9.5

073-2721802
 

גולד איטומים

שוקי חכמון

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721802 חייג