בית ביטומן

9.6
אביתר זוהרי
איטום גגות
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: ציפורן 70, עומר

  97%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

32 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2022

חבר קרוב המליץ לי בחום על אביתר ובעקבות זאת, צלצלתי אליו לצורך איטום גג, מרפסות מרוצפות ומקלחות וגם קירות המרתף בביתי החדש שעברתי אליו לאחרונה והוא נתן לי את ההצעה הכי אטרקטיבית אז בחרתי בו. אביתר הפיג את כל החששות שהיו לי! הוא ביצע עבודה מושקעת, יסודית, מדוייקת ואיכותית ברמות ובנוסף, נתן לי מענה ענייני לשאלות ויצאתי הכי מרוצה שיש. אין מילים לתאר את השירות שקיבלתי ממנו וחד משמעית מגיע לו חוות דעת טובה!
אמיר, מיתר

, אפריל 2022

גיליתי פצצה של בעל מקצוע! יצרתי קשר אקראי עם אביתר דרך אתר "המקצוענים" והוא נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור איטום גג בניין ביריעות ביטומניות לכן, החלטתי לסגור איתו. אביתר עמד בזמנים כמו שצריך וגם ביצע את העבודה בצורה יסודית, מקצועית, איכותית ומהירה ומעבר לכך, הוא בדק את עצמו בסיום ונתן לי אחריות לטווח ארוך. יצאתי מבסוט ממנו בכל היבט אפשרי ואני ממליץ עליו בעיניים עצומות ובביטחון מלא, אין דברים כאלה!
ליאור, תל אביב

, ינואר 2022

הזמנתי את אביתר לאיטום גג ביתי ביריעות ביטומניות כי שמעתי עליו המון דברים טובים והבנתי שהוא בין הותיקים בתחום מהאזור שלי. מהרגע הראשון שראיתי את אביתר ידעתי שאפשר לסמוך עליו! הוא מיד ידע מה צריך לעשות והפגין המון בקיאות במקצוע הזה ובנוסף, הוא השתמש בחומרים איכותיים וגם בדק את עצמו בסיום העבודה. יצאתי שבע רצון לחלוטין מהשירות שקיבלתי ממנו ואני ממליץ עליו באהבה גדולה, הוא הטוב ביותר מכולם!
מיכה, באר שבע

, ינואר 2022

בחרתי בשירותיו של אביתר בהמלצת מכר והזמנתי אותו לאיטום גג הבניין בו אני גר ביריעות ביטומניות ובסופו של דבר, זה ממש השתלם. אין לי מילה אחת רעה לומר על אביתר! הוא לא רק נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה בשוק אלא גם ביצע עבודה מושקעת, מדוייקת, מתוקתקת ונקייה ובנוסף, הוא הסביר כל פרט ופרט. גיליתי שמדובר על בעל מקצוע מהשורה הראשונה ואני בהחלט ממליץ עליו בחיוך רחב, אלוף וכל מילה נוספת מיותרת!
יוני, באר שבע

, ינואר 2022

יצרתי קשר עם אביתר בעקבות המון המלצות שראיתי שכתבו עליו בקבוצות ווטסאפ שאני חבר בהם והזמנתי אותו לאיטום מרפסות בביתי. אביתר נתן לי שירות מעבר לכל הציפיות! הוא הגיע אלי בזמן עם כל החומרים הדרושים וביצע עבודה מדוייקת, מסודרת, מתוקתקת ואיכותית וגם הסביר לי בפירוט את כל מה שעשה ומעבר לכך, גבה ממני מחיר סביר ביותר. זכיתי להכיר בעל מקצוע ברמה גבוהה ובכל הזדמנות שיש לי אני מספר עליו לכולם!
ירון, מיתר

, אוקטובר 2021

אביתר עשה אצלי איטום בגג לפני 5 שנים וזה החזיק ממש טוב לכן, הזמנתי אותו שוב לאחרונה לביצוע איטום נוסף בגג לקראת החורף. אביתר בעל מקצוע מעולה שאין לי מילים! הוא ביצע את העבודה בצורה מקצועית, יסודית, מדוייקת ומוקפדת והשתמש בחומרים איכותיים ובנוסף, הוא היה זמין עבורי לכל שאלה גם אחרי ונתן לי אחריות לתקופה ארוכה ואני יכול לומר בביטחון מלא שהוא אלוף האלופים, ממליץ עליו מכל הלב!
דן, בית יצחק

, אוקטובר 2021

קראתי המון המלצות על אביתר באתר "מדרג" ובעקבות זאת, הרמתי אליו טלפון והזמנתי אותו לתיקון איטום הגג ביריעות ביטומניות וסגירת נקודות חולשה לקראת החורף. אביתר נתן לי שירות טיפ טופ! הוא הגיע אלי במועד שסיכמנו ושיקף איתי את כל המידע בנושא ולאחר מכן, ביצע את העבודה באופן מסודר, נקי, יסודי ומדוייק וגם לקח אחריות על הכל והוא לגמרי עמד במבחן התוצאה, אני ממליץ עליו באהבה גדולה ובחיוך ענק!
משה, באר שבע

, יולי 2021

אביתר והצוות שלו ביצעו עבורי עבודה שהאיכות שלה גברה על המחיר! הזמנתי אותם בהמלצת הקבלן שלי לאיטום גג, בריכה וחדרים רטובים בביתי והם היו ממש טובים. אביתר וצוותו עמדו בזמנים כפי שציפיתי ונתנו מעצמם מעל ומעבר! הם היו קשובים להערות שלי וגילו סבלנות ואיכפתיות וגם דאגו לכל פרט קטן ובסופו של יום, בזכותם לא יכולתי להוריד את החיוך מהפנים והייתי מבסוט מהם מכל הבחינות, אין אנשים כאלה!
בני, מיתר

, יולי 2021

אני ועד בית ובהמלצת חברים יצרתי קשר עם אביתר לצורך איטום גג הבניין בו אני גר ביריעות ביטומניות לאחר נזילות חוזרות ונשנות ובסופו של יום, הוא נתן לי את ההצעה הטובה ביותר מכל בעלי המקצוע שבדקתי אז לקחתי אותו. אביתר ביצע עבודה איכותית, מושקעת ויסודית ומאז אין שום נזילה! מעבר לכך, הוא היה אדיב, קשוב ואיכפתי ונתן לי יחס אישי יוצא מן הכלל ויצאתי מרוצה מכל הבחינות, אני בטוח אזמין אותו לעוד עבודות בעתיד!
נדיר, באר שבע

, אפריל 2021

אני מכיר את אביתר כבר תקופה ומגיע לו ולצוות שלו רק שבחים! הם ביצעו עבורי איטום גגות עם 2 שכבות של יריעות ביטומניות, חדרים רטובים וקיר תומך במרתף. אביתר ופועליו הציעו לי רעיונות חדשים ופתרונות יעילים שלא חשבתי עליהם לפני כן וסמכתי עליהם בעיניים עצומות! בנוסף, הם ביצעו העבודה במסירות, יסודיות ומקצועיות רבה וגם גבו ממני מחיר זול יותר מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי, מומלץ ביותר לכולם!
יאיר, מיתר

, אפריל 2021

אני מרוצה מהעבודה שאביתר והפועלים שלו עשו בשבילי! הזמנתי אותם בהמלצתם של חבריי לאיטום מרתף חדש ובסופו של יום, גם המחיר השתלם. אביתר וצוותו היו חביבים, אמינים ומנומסים! הם היו קשובים לבקשות שלי ועבדו בצורה מקצועית, יסודית, נקייה וגם דייקו בפרטים הקטנים והיו סבלניים ובנוסף, הם הקפידו על סביבה שקטה ועידכנו אותי בכל צעד שלקחו והיה לי תענוג להשתמש בשירות שלהם, עשר בכל הפרמטרים!
יהודה, באר שבע

, ינואר 2021

זו הייתה החלטה נכונה להשתמש בשירותיו של אביתר! הגעתי אליו בעקבות המלצה של חבר והוא ביצע עבורי איטום גג, מרתף וקירות פנימיים וחיצוניים בוילה בה אני גר. אביתר בעל המקצוע הכי איכותי שפגשתי את זה אני יכול לומר בביטחון! הוא ביצע עבורי עבודה מדויקת ויסודית ונתן מעצמו מעל ומעבר לציפיותיי ובנוסף, הוא אמין וישר וגם אנושי וסימפטי ביותר, אני ממליץ עליו באהבה גדולה!
אוראל, באר שבע

, ינואר 2021

אני מנהל פרויקטים ומפקח בנייה ועובד עם אביתר כבר הרבה שנים, הוא מבצע את כל עבודות האיטום בכל הבתים אותם אנו בונים. אביתר בעל מקצוע נוח לפיקוח וקל לתקשר אתו! הוא זמין בכל הזדמנות ואם יש בעיה הוא מיד מטפל בה ביעילות ובזריזות ומוצא פתרונות מעבר לכך, הוא אמין, ישר ואדיב ותמיד מבצע את עבודתו מכל הלב, אני אמשיך לעבוד אתו עוד זמן רב וממליץ עליו באהבה!
שלומי, אשכולות

, ספטמבר 2020

אני קפדן ובעיקרון מסתייג בד"כ מאיכות העבודה של קבלנים ישראלים ואביתר הגיע אלי לראות את הגג הקיים בשטח 70 מ"ר ולאחר מכן, סיכמנו שהוא יבצע אטימה ביריעות ביטומניות. אביתר התייחס לכל הקשיים כדוגמת: הרמת מזגנים, דוד וקולטים, חפייה של גג הרעפים היוצרת קושי בגישה עם היריעות, תיקון ברולקות ועבר על המפרט שנתתי לו וציין היכן יעמוד בו והיכן ממליץ אחרת ובסופו של דבר, העבודה נעשתה בצורה טובה וללא נזקים לדוד ולמזגנים! בהתחשב בסטנדרטים שלי, מדובר על בעל מקצוע סביר בהחלט ובנוסף, הוא נעים לשיחה ומוכן לקבל ביקורת.
גידי, מיתר

, ספטמבר 2020

הזמנתי את אביתר לצורך איטום גג שטוח ביריעות ביטומניות, הייתי בקשר עם כמה בעלי מקצוע נוספים בתחום שלא הרשימו אותי אבל אני חייב לציין שממנו הופתעתי לטובה! הוא קודם כל הגיע אלי לבדוק את הגג מה שאחרים לא הציעו בכלל ועל הדרך היה קשוב, נחמד ומקצועי. אביתר גילה המון סבלנות וביצע את העבודה עם חיוך! הוא מקצוען ברמה אחרת והכי חשוב שנותר לי טעם של עוד, אני בקשר אתו עד היום וממליץ עליו בחום מכל הבחינות!
מאור, להבים

, יולי 2020

אני מהנדס בניין וקיבלתי המלצות רבות על אביתר בווצאפ של הבונים, הוא ביצע איטום גג ביריעות ביטומניות ואיטום מקלחות ב-2 וילות. אביתר נתן לי יחס אישי מעולה! הוא מאוד אחראי והתייחס להערות, כל בעיה קטנה או השלמה שהייתה לי הוא הגיע ותיקן בלי להתלונן, יתרה מכך העבודה שלו מאוד איכותית וגם המחיר שהוא גבה היה הגון בהחלט, אני בטוח שאקרא לו לעבודות נוספות בעתיד!
אריה, באר שבע

, יולי 2020

אביתר ביצע עבורי איטום מרתף, ספי חלונות וגג ביריעות ביטומניות בביתי החדש, הגעתי אליו דרך המלצות של מכרים. הדבר הכי חשוב עבורי בבעל מקצוע זה העמידה בזמנים ואביתר אכן עמד בהם בגבורה, הוא ביצע עבודה ברמה הכי גבוהה שיש! בנוסף לזה, אני לא מבין בתחום האיטום ואביתר הסביר לי בסבלנות את כל תהליך העבודה שלו ובזכותו רכשתי הרבה ידע, ממליץ בחום רב!
אלכס, באר שבע

, פברואר 2020

לאביתר פניתי כי הייתה לי בעיה של נזילה בגג בעקבות הגשמים ומצאתי אותו באתר בזק 144. הוא ביצע עבורי איטום גג ביריעות ביטומניות. אביתר והצוות שלו היו מאוד מקצועיים ומסבירי פנים, הזמנתי אותם והם הגיעו יום למחרת, ביצעו עבודה טובה ואיכותית וסיימו אותה תוך זמן קצר ואין לי שום תלונה עליהם. לאחר שעשיתי סקר שוק אביתר לא גבה ממני את המחיר הכי זול וגם לא הכי יקר אבל בהחלט היה שווה כל שקל!
נוי, באר שבע

, פברואר 2020

אביתר ביצע עבורי עבודות של איטום גג ביריעות ביטומניות, איטום קירות, מרתף וחדרים רטובים בבית החדש שלי והגעתי אליו בעקבות המלצות רבות מחברים שעבורם הוא ביצע עבודות בעבר. אביתר איש נעים וחייכן, הוא מקפיד בזמנים ומתייצב גם בהתרעה קצרה, מילה שלו זו מילה והוא אחד מבעלי מקצוע הטובים ביותר שבהם נתקלתי. ביצעתי סקר שוק ואביתר גבה ממני מחיר לא זול אך גם לא יקר בהשוואה לתמורה האיכותית והמקצועית שקיבלתי.
רועי, באר שבע

, פברואר 2020

הייתה לי נזילה בגג ובחדר בבית וחיפשתי בעל מקצוע בתחום האיטום, כך הגעתי לאביתר בעקבות המלצות שקיבלתי עליו בפייסבוק ומקבלנים שאני עובד אתם. הוא ביצע עבורי איטום של הגג ביריעות ביטומניות ואיטום של החדר. אביתר בראש ובראשונה מקצוען בתחומו ואמין, הוא עמד בזמנים ומהרגע שקראתי לו הוא תמיד היה קשוב לי והסביר לי את ההשפעות והתוצאות שאני אמור לראות לאחר האיטום, בנוסף לכל לאחר שביצעתי השוואת מחירים הוא נתן לי את ההצעה הזולה מבין כולם.
ירון, רנן

, אוקטובר 2016

שכרנו את חברת "בית הביטומן" לביצוע איטום גג בניין מגורים שאטמנו בעבר וכנראה שהאיטום נסדק מכיוון שהיו לנו נזילות מכיוון הגג. ביצענו סקר שוק, הרמנו טלפונים למספר חברות בתחום האיטום, מצאנו שאביתר הבעלים נתן לנו הצעה סבירה בהחלט. הצוות ביצע אצלנו איטום כפי שסוכם, עשו עבודה מקצועית, בסיום העבודה השאירו אחריהם גג נקי ומסודר ואנו קיבלנו חשבונית ואחריות.
קוסטה.

, דצמבר 2015

אביתר עשה יופי של עבודה והכי חשוב, לקח מחיר הוגן ולא מופרז - איש מקצוע אמין בעיניי. לאביתר "בית הביטומן והפוליאורטן" הגעתי דרך ההמלצות באתר, לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום. מדובר בגג בית דו משפחתי שאני משכיר את חציו לדיירים, שהתבצעו בו בעבר עבודות איטום ביריעות ביטומניות, שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים.
הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, אביתר נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרתי איתו את העבודה. ביום שקבענו, אביתר הגיע בזמן עם עוד אנשי צוות, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. ביצעו עבודת איטום ביריעות ביטומניות, עשו עבודה מאוד מקצועית ונראית אמינה ובאיכות טובה. את העבודה אביתר והצוות סיימו כמו שהתחייבו מראש והשאירו אחריהם נקי ומסודר.
בנוגע למחיר אביתר גבה את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן לי אחריות על העבודה ונראה שתיקוני האיטום נעשו ברמה גבוהה. ממליץ בחום.
ברוס, ערד.

, יולי 2015

לפני כמה חודשים הזמנתי את חברת האיטום של אביתר לבצע אצלנו עבודת איטום בגג בית פרטי, עבודת איטום רצינית ביריעות ביטומניות. עשיתי סקר שוק דיי נרחב וגדול על סוגי האיטום ועל המחירים ולקחתי מכמה וכמה בעלי-מקצוע הצעות מחיר, אבל אף אחד מהם לא היה נראה לי מספיק אמין.
קיבלתי את המספר של אביתר ממכר שלי לעבודה שאמר לי ששווה לי לנסות אותו. נפגשנו ובאמת אביתר עשה עלי רושם חיובי ביותר - הוא דיבר לעניין, הסביר לי על אופן ביצוע האיטום ביריעות ביטומניות, היה מאוד סבלני וקשוב להערות שלי ובסיום הפגישה קבענו שישלח לי הצעת מחיר מפורטת ונצא לדרך. אביתר נתן לי הצעת מחיר טובה, לא זולה מידי באופן מחשיד ולא יקרה מידי ללא הצדקה וסגרנו עניין.
לגבי האיטום, אביתר והצוות שלו עשו עבודה מקצועית ביותר, לפי התקנים, לא חיפפו בשום שלב, אחרי כל ההכנות לקראת האיטום, הם מרחו שכבת פריימר ביטומנית ומעל הניחו את היריעות הביטומניות בצורה של רעפים וריתכו אותם לבסיס הקיים, ובשלב הסיום ריתכו יריעת חיפוי מעל היריעות הביטומניות.לאורך כל העבודה, אביתר עמד בלו"ז, סיים בזמן שסוכם, הגיע לימי העבודה מוקדם בבוקר עבד עם הצוות ביעילות ובזריזות אבל כמו שאמרתי, בלי לחפף! הכל נעשה במקצועיות ובאיכות עבודה מאוד גבוהה! הוא היה בחירה מוצלחת ואני ממליץ בחום!
טרי.

, יולי 2015

זאת לא הפעם הראשונה שאני נעזר בשירותיו של אביתר "בית ביטומן והפוליאורטן", בפעם הראשונה שנעזרתי בו, זה היה כשקנינו בית והיינו צריכים לבצע איטום. הגעתי לאביתר דרך אחד מאתרי האינטרנט של בעלי המקצוע, קראתי עליו חוות דעת טובות, הרמתי אליו טלפון, שוחחנו, הוא נשמע לי אחלה של בן אדם וקבענו שיגיע לתת הצעת מחיר.
אביתר הגיע אלי הביתה ביום שקבענו כפי שסוכם, נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות, הצעת המחיר הייתה טובה ביחס לשוק וקבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום. אביתר הגיע בזמן עם אנשי צוות נוספים, ניקו את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם מרחו זפת ביטומנית על שכבת הזפת הקיימת ומעל הניחו יריעות ביטומניות, כשהזפת התייבשה הם ריתכו את היריעות הביטומניות לשכבת היסוד והידקו כמו שצריך!
בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. מבחינת היחס הם היו נחמדים מאוד ומקצועיים. אביתר נתן לי חשבונית ואחריות על העבודה ועמד במחיר שסוכם איתו מראש. מכיוון שהייתי מאוד מרוצה ממנו המשכתי איתו במהלך השנים למספר תיקוני איטום וכו'.. מעבר לכך העברתי את המספר שלו הלאה לחברים ומשפחה שהיו מרוצים. אני ממליץ עליו בחום, לא בכל יום יוצא לי להיפגש בבעל-מקצוע אמין ומקצועי כמהו!
מתן.

, ינואר 2015

אביתר מחברת "בית ביטומן" נתן לנו שירות יוצא מן הכלל, הוא היה מאוד מאוד מקצועי ויסודי ובזכותו פתרנו בעיה של שנים - ממליץ בחום! הגעתי לאביתר דרך האתר שלכם לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום.
מדובר בגג של בית פרטי שבעבר נאטם באמצעות יריעות ביטומניות, שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים.
הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, אביתר נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרתי איתו את העבודה.
ביום שקבענו, אביתר הגיע בזמן עם איש צוות נוסף, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. את תיקוני האיטום הם ביצעו באמצעות יריעות ביטומניות, האיטום היה מקצועי מאוד.
לאחר עבודת האיטום הגיעו גשמים נוספים, האיטום היה חזק ונראה שהבעיה נפתרה לחלוטין - מרוצה מאוד!
זאב חייקן.

, ינואר 2015

העבודה שאביתר עשה אצלנו הייתה עבודה מקצועית, הוא הצליח לעלות על בעיה מורכבת ואנחנו מאוד מרוצים מהעבודה שלו!
אנחנו גרים בבניין מגורים והיו לנו בעיות איטום בגג, כמובן שמאחר ומדובר בבניין משותף חיפשנו חברת איטום שתיקח מחירים סבירים שכולם יוכלו לעמוד בהוצאה.
לקחנו הצעות מחיר מחברות שונות, אבל אביתר מחברת "בית ביטומן והפוליאורטן" היה בעל-המקצוע הרציני מבין כולם, קבע פגישה ראשונית, הגיע לראות את התקלות, נתן הסברים על אופי העבודה והצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד. אביתר היה מאוד ישר, אמר שאין צורך באיטום מחדש אלא בתיקוני איטום במקומות בעייתיים. הוא הרשים אותנו מאוד וסגרנו איתו יום ושעה לתחילת העבודה.
אביתר הגיע אלינו עם צוות של עובדים חרוצים, במהלך כל הזמן הם עשו עבודה מאוד מקצועית ויסודית, עשו עבודת איטום על הגג ולקראת סוף העבודה הם הרימו את כל הציוד, פינו שאריות והשאירו את השטח נקי ומסודר. אביתר עמד במחיר שסוכם ואנחנו מרוצים וממליצים עליו בחום!
נטלי.

, נובמבר 2014

יש לנו נזילת מים מהגג שנמשכת כבר מספר שנים וטופלה בעבר ללא הצלחה והחלטתי השנה לנסות עוד פעם חברת איטום ולראות אם השנה כן נצליח לפתור את הבעיה.
אל אביתר מחברת "בית הביטומן והפוליאורטן" הגעתי דרך האתר שלכם, ללא שום מידע מוקדם ובחרתי בו על סמך ההמלצות בלבד.
הסברתי לאביתר במה מדובר (הוא ציין את עלות הביקור שהייתה סבירה בעיניי) ותוך זמן קצר מאד לאחר שיחת הטלפון כבר הגיע על מנת לבדוק את הבעיה.
אביתר עלה לגג ובאמת תוך מספר דקות מצא סתימה במרזב וטען שזה בהחלט יכולה להיות הסיבה לבעיה, הוא פתח את הסתימה ואם הבעיה נפתרה לגמרי נדע רק בגשם הבא...
בכל מקרה כרגע אני יודעת שיש למי לפנות ואם הבעיה תימשך אביתר ימצא לכך פתרון - אני בטוחה שמדובר בבעל מקצוע הוגן.
דנה

, אוגוסט 2013

קיבלתי כמה המלצות על אביתר. הוא בא לראות את הגג, עשה מדידות לשטח של הגג ודיברנו על העבודה והצעת המחיר. לפניו היה כאן בעל מקצוע אחר שרצה הרבה כסף. אביתר דרש סכום יותר צנוע וסיכמתי אתו.
מדובר בגג של בית פרטי וסך הכל זה לא שטח רציני. הבעיה הייתה לאטום ביריעות ביטומניות את השיפועים, אבל הוא הסביר לנו שהוא חותך לפי מידה ומתאים את היריעה לשטח. הוא עבד עם בחור נוסף במשך יומיים. עשו עבודה מצוינת.
מאוד התרשמתי, ראו שמדובר באיש מקצוע רציני ויוצא דופן, ממש בחור לעניין. אחרי שסיימו את ההדבקה הזו, עשו הצפה לבדוק שהאיטום עובד טוב ושאין פאשלות. אני מאוד מרוצה, מאז אין שום בעיה של רטיבות ונזילות והכל מצוין. אמנם זה עולה כסף אבל האיטום הביטומני שווה כל גרוש ובמיוחד שאביתר עושה את העבודה. מומלץ בחום.
נתן, באר שבע

, אוגוסט 2013

אני גרה בבניין מגורים משותף בדרום הארץ וכמי שיושבת בוועד יצא לי להתעסק בנושא של האיטום. הוחלט בוועד לעשות איטום איכותי ביריעות ביטומניות. אחרי שביררנו באופן מעמיק החלטנו לשכור את שירותיו של אביתר. המחיר שלו היה המשתלם ביותר עבורנו וקיבלנו עליו המלצות מצוינות. הוא גם הסכים לתת לנו אחריות של שבע שנים על העבודה הזאת.
אביתר שידר אמינות ומקצועיות והוחלט פה אחד לעבוד אתו. העבודה ארכה משהו כמו שבוע ימים וזה מה שדובר לכתחילה. אביתר עשה עבודה יסודית, דייקנית, לפי כל השלבים בצורה מסודרת וגם השאיר אחריו את הגג נקי ומסודר למופת. עד עכשיו לא היו בעיות של רטיבות אז כנראה שהוא הוכיח את עצמו לטובה. אני לא הייתי על הגג אבל קיבלנו פידבק מצוין מאחד הדיירים שהיה למעלה והסביר לנו על כל התהליך.
הכסף שלנו לא הושקע לשווא וקיבלנו תמורה מלאה להשקעה שלנו. אני מאוד ממליצה על אביתר, מבחינת מחיר ושירות הוא הכי טוב שניתן למצוא באזור.
שרי, באר שבע

, פברואר 2013

בניין משותף, גג שטוח מבטון ונזילות רבות ונשנות.
אל אביתר הגעתי דרך אתר פרסום לאחר שוטטות ארוכה וקביעת פגישה עם מס'' בעלי מקצוע. אביתר, היחיד שהגיע עם לפטופ ובו תמונות של עבודות קודמות, היחיד שישב ונתן לי רקע כללי לגבי החומרים וסוגי הגגות הקיימים עד שגם אני, כבחורה שאין לה מושג בתחום, הבינה פחות או יותר במה מדובר. אביתר מאוד הרשים אותי ואת הדיירים הנוספים ובנוסף למחיר אטרקטיבי לא היה ספק שהוא האיש מקצוע אשר יעשה את העבודה.
בזמן שקבענו הגיע צוות של שלושה אנשים, צוות מקסים מצוייד במיני כלים וחומרים ולא ביזבז זמן אלא ניגש לעבודה. הצוות מרח חומר שנקרא פלקסיל 162 על גבי היריעות הקיימות, לפי מה שהוסבר לי הוא נמרח ב2 שכבות ומונע חדירה של מים ובחלק נוסף בגג שעליו הייתה זפת חמה הם הלחימו יריעות ביטומניות.
היום, אחרי הגשם האינטסיבי בחורף האחרון, הכל יבש ואין נזילות. הצוות היה מיומן ועבד קשה מבלי למרוח את הזמן, העבודה איכותית וברמה גבוהה. אביתר עשה לי סיבוב בגג להראות לי בדיוק מה הם עשו. הם השאירו נקי ומסודר, לכל דבר נעניתי בחיוך ובסבלנות יתרה. התרשמתי ספציפית מאביתר ברמה האישית, מהסבלנות הרבה והדרך ארץ. התרשמתי ברמה המקצועית והאישית. אני ממליצה עליו בחום רב ובלב שלם, זו באמת הייתה חוויה יוצאת דופן לדעת שיש גם בעלי מקצוע כאלה.
כמובן, הוא עמד במחיר וקיבלנו חשבונית.

חגית מבאר שבע

, נובמבר 2012

שמי דור ואני קבלן בניין. אנו בונים את כל כל סוגי הבתים, אם זה ווילות או ממדים וכו', את אביתר מבית ביטומן אני מכיר כבר כמה שנים. יצא לי לעבוד במשך הזמן עם כמה קבלני איטום אבל בעל המקצוע המועדף עליי בתחום הוא בלי ספק אביתר.
העבודות שלו איכותיות מאוד, הוא עושה עבודה מצוינת, הוא מבצע איטום יסודי ואיכותי של גגות הבתים שאני אחראי לבנייתם. הוא עושה גם את מריחת הבטקל על הגג שזה בטון גמיש שנועד כדי ליצור שיפועים בגג כלפי המרזבים, עבודה שצריכה להיות מאוד מדויקת, ועושה כמובן את האיטום של הגג ביריעות בטומניות. בכל השנים שהוא עשה את עבודות האיטום עבורי עוד לא קיבלתי תלונה אחת של דיירים שנתקלו אחר כך בבעיה בכל מה שקשור לאיטום. מעבר לכך הוא תמיד זמין, מתי שהוא מקבל קריאה הוא בא, עומד תמיד בזמנים של ביצוע העבודה, הולך לקראתי ומוסיף כל מיני עבודות קטנות כמו סתימת חורים וכאלה אם אני מבקש. המחירים שלו אף פעם לא משתנים באמצע עבודה, אין אצלו תירוצים ותלונות, עושה את העבודה שלו אחת לאחת כמו שסוכם.

דור, באר שבע

, נובמבר 2012

אנו גרים בבית משותף עם גג בשטח 150 מטר, בשנים האחרונות היתה לנו בעיה חוזרת של רטיבויות ונזילות מהגג לדירות שבקומה העליונה. הזמנו כמה פעמים בעלי מקצוע שעשו כל מיני עבודות של תיקונים אך הבעיה תמיד שבה על עצמה.
הפעם החלטנו ללכת על פתרון מקיף ואיכותי שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד, אני כנציג וועד הבית ערכתי סקר שוק מקיף ויסודי מאוד, בדקתי גם מחירים אך בעיקר היה חשוב לי טיב העבודה ואיכותה. הלכתי לכמה וכמה מקומות לראות עבודות של איטום ולשמוע חוות דעת על בעלי מקצוע, שמעתי הרבה המלצות וראיתי במו עיניי עבודות שהביאו אותי לבחור ב"בית ביטומן". בכל מקום שראיתי עבודה שלהם שמעתי רק מילים טובות והחלטתי לפנות לקבל הצעת מחיר. בחור בשם אביתר הגיע אלינו לראות את הגג ולתת הצעה, הוא שידר לי אמינות ומקצועיות וההצעה שהוא נתן הייתה סבירה מאוד ולא נותר לי אלא לסגור עניין ולקבוע על תחילת העבודה.
אביתר מבית ביטומן עמד בכל מילה ועשה עבודה מקצועית ויסודית מאוד. הוא הגיע בזמן שנקבע בשעת בוקר מוקדת, עבד על הגג במרץ ובלי להתלונן למרות החום הכבד שהיה. לפני תחילת העבודה הוא עשה ניקוי יסודי לגג, פתיחת מרזבים, הלחים להם ראשים חדשים, הרים את כל הקולטים של הדודים שהיו לא מעטים והרכיב יריעות ביטומניות על כל שטח הגג. עליהם הוא מרח פוליגג בחיבור שבין יריעה ליריעה. קיבלנו אחריות לעשר שנים על האיטום, ראו על העבודה שהיא יסודית מאוד ומקצועית ומאז אכן בעיית הרטיבות והנזילות פסקה וכל הדיירים בבניין מרוצים. אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש איטום איכותי ויסודי שיפתור לו לתמיד את בעיות הרטיבות בבית.

פרי, באר שבע

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

הראשון בבידוד ואיטום גגות מזה 35 שנה. ביצוע פרוייקטים, רבי קומות, בתים פרטיים, בתים משותפים, מוסדות, מפעלים ותעשייה. צוות מיומן, מקצועי ואמין. בית ביטומן מתמחה במתן פתרונות ובידוד מתקדמים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד. הודות לניסיון העשיר, כמו גם לצוות העובדים המקצועי והמיומן, מבצעת החברה פרוייקטים בסטנדרטים הגובהים ביותר.

בית ביטומן

בית ביטומן

אביתר זוהרי


9.6

073-2721794
 

בית ביטומן

אביתר זוהרי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721794 חייג