חסון נוהל איטום

9.5
נוהל חסון
איטום גגות
אזור חדרה והסביבה, אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: חיפה

  99%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

21 חוות דעת מהימנות

, יולי 2018

על חסון מחברת "חסון נוהל איטום" יש לי רק דברים טובים להגיד, אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך אני זוכר אותו לטובה וממליץ עליו. מדובר באיטום גג בית פרטי, עבודה מורכבת ולא פשוטה שחסון ביצעב בצורה טובה ויסודית. כל ההתנהלות מולו היתה מאוד נעימה - הוא עמד בזמנים, היה סבלני וענה לי על כל שאלה כמו שצריך, קיבלתי ממנו את כל המידע שאני צריך בכל שלב, הוא הסביר מה הוא עושה ובסיום ראיתי שבוצעה עבודה איכותית. מאז ועד היום בעיית הנזילות נפתרה ואני מאוד מרוצה. ללא ספק חסון בעל-מקצוע שיודע מה הוא עושה. מומלץ!
רענן.

, יולי 2018

אני ועד-בית בבניין המשותף בו אני גר ואת חסון הקבלן איטום הזמנתי כבר מס' פעמים והוא לא אכזב אפילו פעם אחת! הוא ביצע עבורנו איטום יסודי של כל הגג, איטום קירות, איתור ותיקון נזילות וכו'.. אני חייב לציין שאני מאוד מעריך את העבודה שלו, את המקצועיות והיחס הטוב והאדיב, זה ממש לא מובן מאליו ולכן אני פונה אליו כל פעם מחדש. הוא מקצועי, יודע את העבודה ועד היום אין עבודה שלא הצליח לבצע על הצד הטוב ביותר! הוא עומד בזמנים שקובעים איתו, עובד עם חומרים איכותיים וכל ההתנהלות מולו מאוד חיובית. מומלץ מכל הלב!
אהרון, חיפה.

, יולי 2018

חסון הקבלן איטום פשוט איש זהב! העבודה שלו מקצועית, הוא עצמו אחלה בחור ואני ממליץ עליו מכל הלב! אני גר בבית פרטי ובאחד הקירות היתה נזילה, מדובר בקיר בתוך הקרקע שלא הצלחנו לאתר את הנזילה אך חסון עמד במשימה בהצלחה. הוא והצוות עבדו במשך 3 ימים על תיקון הנזילה, לאחר שאיתר את הנזילה ותיקן אותה הוא דאג לתקן את הקיר במיומנות, יסודיות ומקצועיות רבה והיום אין זכר לנזילה, הקיר חלק והרטיבות נעלמה כלא-היתה. שירות נהדר ואני ממליץ רק עליו!
אלי, חדרה.

, מרץ 2018

אני מאוד מאוד ממליצה על חסון! בעל-מקצוע נהדר שיודע את העבודה מצויין! חסון ביצע עבורי כבר מס' עבודות שונות לאורך השנים - איטום גג ב-2 בתים פרטיים, איטום חדר מקלחות ותיקונים קטנים נוספים - בכל פעם ופעם הייתי מרוצה מחדש ואין לי אפילו תלונה אחת! מדובר בבעל מקצוע רציני, הוא מקצועי ורואים שהוא יודע מה הוא עושה, הוא אדיב וקשוב ללקוח ואם אני חוזרת אליו פעם אחר פעם זה אומר הכל! העבודה מוקפדת ומהוקצעת ואף פעם לא קרה שהעבודה לא בוצעה כמו שצריך. גם מבחינת המחירים הוא הוגן, לא פעם השוויתי את המחירים שלו עם בעלי-מקצוע אחרים והוא תמיד הכי אטרקטיבי! אני תמיד ממליצה רק על חסון לכל מי שמחפש קבלן איטום איכותי ואני ממליצה עליו גם פה!
רוזיטה, זכרון-יעקב.

, מרץ 2018

חסון מחברת "חסון נוהל איטום" ביצע עבורי עבודה מעולה ואני ממליץ עליו בחום! מדובר באיטום גג בית פרטי + איטום חדר אמבטיה עקב רטיבות בקירות, עבודה לא פשוטה שחסון ביצע בהצלחה רבה! הוא הגיע עם הצוות בשעות הבוקר המוקדמות עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, דאגו לנקות את הגג ולפנות את הפסולת ולאחר-מכן החלו בעבודת האיטום. כל ההתנהלות מול חסון מאוד נעימה, הוא קשוב ללקוח וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. השירות היה נהדר, העבודה איכותית ואני שמח להמליץ עליו.
איתי, תל-אביב.

, אוקטובר 2016

לצורך איטום גג בטון בבניין משותף הזמנתי את חסון מחברת "חסון נוהל איטום" להצעת מחיר. חסון הגיע בזמן שקבענו ונתן לי את הצעה הכי סבירה וקבענו שיגיע לבצע את העבודה. חסון הגיע עם העובדים שלו וכל הציוד ביום ובשעה שקבענו והחלו בביצוע העבודה. מדובר בבעל מקצוע מאוד מקצועי ואמין עם צוות שעבד בשיתוף פעולה ועל ידי כך העבודה לא התעכבה, העובדים השאירו את מקום העבודה נקי ואני מאוד מרוצה מכל ההתנהלות והשירות שקיבלתי ואני ממליץ עליו בחום.
אמיר, קריות

, אוקטובר 2016

ממליץ בחום על נוהל חסון. שמי יאיר, ואני קבלן בנייה, בעבר עבדתי עשרים שנה עם אותו איש איטום, לצערי הוא עבר תאונה ולא יכולנו להמשיך יחד. חיפשתי חברת אטום אמינה שתלווה את הפרויקטים שלי בכל הקשור לעבודות איטום. לשמחתי פגשתי את נוהל חסון, אדם אמין ומקצועי, מהרגע הראשון שעבדנו יחד ידעתי והבנתי שיש על מי לסמוך, מעסיק צוות מקצועי, עבודות איטום משובחות, עמדה בלוחות זמנים וביעדים! אני עובד איתו כבר שנתיים ומרוצה מעל ומעבר. מצאתי את בעל המקצוע הנכון - ממליץ בחום!
יאיר.

, יוני 2016

נוהל חסון יודע את העבודה, הוא מקצועי ולוקח מחירים סבירים, מלבד ענייני תיאום בזמנים שהיו עיכובים קלים הכל עבר בסדר גמור! לחסון נוהל איטום, הגענו דרך פרסום לאחר שחיפשנו בעלי מקצוע מתחום האיטום. מדובר בגג בניין מגורים שהתבצעו בו בעבר עבודות איטום (ביריעות ביטומניות) שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות, החברה שביצעה אצלנו את האיטום לא לקחה אחריות למרות שישנה אחריות על האיטום ולכן חיפשנו חברת איטום שתבצע תיקוני איטום קיים. הרמנו טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, נוהל נתן לנו את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר ולכן סגרנו איתו את העבודה.
הוא הגיע אלינו לבניין באופן מאורגן, עלה לגג בעצמו לראות במה מדובר, דיבר לעניין והציע פתרון טוב ויעיל במחיר הוגן. ביום שקבענו, נוהל הגיע עם אנשי צוות, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. בחלקים שונים של הגג, היכן שהתעוררו בעיות וסדקים, הוא עשה תיקונים באמצעות חומרים שונים. הם עשו עבודה מאוד מקצועית, אמינה ובאיכות טובה. את העבודה נוהל והצוות סיימו תוך הזמן שהוגדר מראש והשאירו אחריהם נקי ומסודר. בנוגע למחיר נוהל גבה מאיתנו בדיוק את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן על העבודה אחריות למספר שנים.
זאב.

, יוני 2016

חסון אדם אמין מאוד, מקצועי מאוד, עושה עבודה מושלמת, עומד בלוחות זמנים בצורה טובה מאוד, עושה עבודה מעולה ולרצונו של הלקוח, בחור אדיב וממש בסדר. בשנים האחרונות היו לנו המון בעיות של חדירת מים לקירות הבית (בחורפים כמובן), ולכן היינו צריכים לעשות אטימה של הקירות החיצוניים בבית, ממש לחפור באדמה ואת הבסיס לאיטום מחדש. מכיוון שמראש ידעתי שמדובר בעבודה מסובכת, חיפשתי חברת איטום מקצועית, על רמה שתבצע עבודה נכונה. קיבלתי המלצות חמות על חברת "חסון נוהל איטום" בבעלותו של נוהל וקבענו להיפגש על-מנת שיוכל לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר.
נוהל הגיע אלינו לבית בכדי לראות את מצב הקירות ואיזה סוג אטימה אנחנו צריכים. הוא בדק את השטח באופן יסודי והבין שנצטרך לחפור מסביב לבית, להגיע לבסיס ולאטום מחדש, הוא הסביר לנו באופן מפורט במה מדובר ולמחרת הוא פקסס לי את הצעת המחיר, שהייתה מקובלת עלינו. נוהל הגיע לימי העבודה עם צוות מקצועי ומיומן. הם חפרו סביב הבית בור בעומק מטר וחצי על מנת לבצע את האיטום כמו שצריך מהבסיס (לאורך של 80 מטר לפחות), לאחר מכן ביצעו איטום עם מסטיק ותפר ביטומני. לאחר ייבוש מלא, נוהל היה גם אחראי על סגירה וריצוף מסביב לבית, הוא עשה עבודה פשוט מדהימה אין מילים, הוא עמד בלוחות זמנים, השאיר אחריו נקי ומסודר, הייתי מרוצה מאוד, אין לנו יותר נזילות ורטיבויות והבעיה נפתרה לגמרי וכמובן קיבלנו אחריות לעשר שנים נוספות - ממליץ מכל הלב.
חזי.

, פברואר 2016

חסון נוהל בעל מקצוע מצוין, מבצע עבודה מצוינת וחד משמעית אני שמח באיטום שבוצע - ממליץ באמת בחום! עושה עבודה מעולה! לחסון נוהל הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, לאחר שחיפשתי בעלי מקצוע מתחום האיטום לבצע מספר עבודות של איטום במרפסת בריכה ובמרתף, בזמנו חסון ביצע עבודה באמת מקצועית והייתי מרוצה מעבודות האיטום כך שבפעם האחרונה כמובן שנעזרתי בו שוב.
מדובר בגג שהתבצעו בו בעבר עבודות איטום ביריעות ביטומניות, שבחלקו התעוררו בעיות של נזילות ולכן חיפשתי חברת איטום שתבצע איטום מחדש. הרמתי טלפון לכמה חברות איטום שבאו להעריך את מצב הגג, חסון נוהל נתן לי את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הפתרונות היעילים ביותר, הוא לא ניסה לדחוף לי כל מיני פתרונות יקרים שלא הייתי זקוק להם, אלא בא נתן פתרון ממוקד בטווח מחירים הגיוני ולכן סגרתי איתו את העבודה. ביום שקבענו, הוא הגיע בזמן עם עוד אנשי צוות, הם עלו לגג עם כל החומרים שדרושים לצורך העבודה. בחלקים שונים של הגג הוא עשה תיקונים באמצעות חומרים שונים המותאמים לכל נקודה. בכל אופן הם עשו עבודה מאוד מקצועית ונראית אמינה ובאיכות טובה. את העבודה חסון והצוות סיימו כמו שהתחייבו מראש והשאירו אחריהם נקי ומסודר. בנוגע למחיר חסון גבה את המחיר שסוכם - מחיר סביר בהחלט ונתן לי אחריות על העבודה לעשר שנים ונראה שעבודת האיטום נעשתה ברמה גבוהה. ממליץ בחום.
שלמה.

, אוגוסט 2015

חסון נוהל עשה אצלנו לא מזמן עבודת איטום מקצועית, מדובר בבעל מקצוע ואיש אמין מאוד שעושה עבודה במחיר הוגן ועומד בהתחייבויות שלו. לחסון נוהל הגעתי דרך המלצה והתקשרתי אליו שיגיע לתת הצעה לאיטום. מדובר בעבודת איטום של קיר בבית פרטי. חסון הגיע בשעה שקבענו, ראה את המצב ונתן לי הצעת מחיר על איטום הקיר ועבודת נלוות שקשורות בנושא. ההצעה עמדה פחות או יותר בסכום אותו התכוונו להשקיע, חסון עשה עלינו רושם מעולה ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה.
חסון הגיע אלינו עם צוות מקצועי ומיומן, הם עבדו כמה ימים על האיטום, שבמהלכם הם עבדו בצורה מקצועית ומאורגנת, לא עשו הרבה לכלוך והקפידו על מקצועיות. כשסיימו את העבודה חסון והצוות תקתקו והשאירו אחריהם נקי למופת! הייתי מאוד מרוצה מההתנהלות שלו!
בסיום העבודה הוא נתן לי אחריות למספר שנים כולל קבלה ובדק שאנחנו שבעי רצון. מיותר לציין שהייתי מאוד מרוצה ממנו, אני חושבת שחברת האיטום שלו ראויה לכל המילים הטובות שאפשר לכתוב עליהם! צוות מעולה ובעל מקצוע מהשורה הראשונה!
נעמי.

, אוגוסט 2015

ממליץ בחום! חסון נוהל היה מקצועי מכל הבחינות: מחיר, שירות ואמינות, גם אם עשה משהו והיה צריך לבצע תיקון הוא תמיד הגיע צ'יק צ'אק ופתר את הבעיה - ממליץ עליו בחום! הכרתי את חסון נוהל דרך מישהו שהמליץ לי עליו לעבודת איטום ותחזוקה של גג מפעל גדול. בכל אופן לקחתי גם כמה הצעות מחיר מכמה חברות, חסון הגיש את ההצעה הטובה ביותר ומלבד כך הוא גם עשה רושם אמין ומקצועי, הגיע לבדוק את הגג לפני שנתן הצעה, הגיע בדיוק בזמן שנקבע איתו, התעניין ברצינות בכל בעיה ונקודה שהצגתי לו, לקח מידות ואחר כך שלח הצעת מחיר מפורטת שמסבירה במדויק את כל שלבי העבודה שתתבצע. חתמתי איתו על חוזה וקבענו תאריך.
חסון הגיע עם צוות מקצועי, אנשים מיומנים וזריזים, מדובר בעבודה בעייתית של פתירת בעיה של מרזב שהתפוצץ בתוך קיר בטון שאין אליו גישה נורמלית. לקחתי המון הצעות מחיר והיחיד שידע לגשת ולפתור את הבעיה היה חסון. הייתי מאוד מרוצה מהעבודה ומאנשי הצוות שלו, הם הצליחו איכשהו לעקוף את המרזב ולהכניס לתוכו בדרך לא דרך מרזב חדש, ממש הושחל בפנים לכל אורך הקיר.
הבעיה נפתרה, מאז חסון מטפל וטיפל בתחזוקת איטום, גם דברים נקודתיים יותר. מדובר בבעל מקצוע מעורר כבוד! אני ממליץ בחום!
ניסים.

, אוגוסט 2015

חסון נוהל בחור, הוא מצוין, אני מרוצה מכל הבחינות. עמד בלו"ז וביצע את העבודה בחומרים איכותיים, אני מרוצה וממליץ עליו ממש בחום! באמת איש נהדר! מדובר בעבודת איטום מאוד מסובכת. יש לנו אדניות על אורך של 8 מטרים, אדניות מאוד גדולות והייתה מהן נזילה של מים, חיפשתי בעל-מקצוע רציני בתחום האיטום, ולחסון הגעתי דרך המלצה של חבר שביצע אצלו עבודה בעבר, והיה מרוצה ממנו עד הגג. התקשרתי לחסון, שביקש להגיע ולראות את האדנית. הוא הגיע אלי כפי שסיכמנו, בדק את השטח ואת האדנית עצמה. לאחר מכן ישב איתי והסביר לי באופן סבלני ומפורט, איך הוא מתכוון לבצע את עבודת האיטום. חסון הראה לי רצינות רבה, היה בקיא בחומרים ובמלאכת האיטום והותיר עלי רושם חיובי ביותר - מבחינתי לא הרגשתי צורך לבדוק עוד בעלי-מקצוע וסגרנו על המקום מחיר ולו"ז.
חסון הגיע אלי עם צוות עובדים מיומן ומאורגן עם כל הציוד. הוא והצוות עבדו באופן מעורר כבוד ולמרות החום הכבד ששרר באותו החודש, הם עבדו ללא הפסקה שבע שעות! הכל היה מאוד מסודר וכל אחד ידע בדיוק על איזה חלק הוא אחראי. הם ביצעו את האיטום מתחת לאדמה וגם בקירות עצמם של האדנית - חפירות מסביב עד לעומק של 2 מטרים. את העבודה עם סיימו עוד באותו היום כפי שסוכם. חסון עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפי גם מבחינת איכות בעבודה, גם מבחינת השירות וגם מבחינת המחיר. אין הרבה בעלי-מקצוע כאלו אמינים ומקצועיים ולכן אני ממליץ עליו מכל הלב ויותר!
סמית'.

, יולי 2014

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מחסון והצוות המקצועי והיקר שלו!
יש לי עם חסון סיפור ארוך (: לפני שנה החלטנו כל דיירי הבניין שצריך לבצע איטום מחדש לגג, כמובן שרציתי את האיטום הטוב ביותר - יריעות ביטומניות, מאחר וסבלנו חדשות לבקרים מנזילות אל תוך הדירות. היה ברור שחברת האיטום שנבחר צריכה להיות מאושרת על ידי כולם. לצערי הרב, שמתי לב שהכיוון שהם הלכו אליו, היה לקחת בעל-מקצוע חאפר ולבצע עבודה במינימום כסף.
כמובן שלא הסכמתי לכך, אני קיבלתי המלצות מעולות מהמון אנשי מקצוע על חסון נוהל - כולם אמרו שהוא מספר אחת בתחום והעבודה שלו לא משתווה לאף אחד אחר שניקח.
החלטתי שאני לא מוותר עליו והלכתי לבית המשפט ונאבקתי מול חמישים דיירים. הסברתי בבית המשפט שמאחר ומדובר בבניין מורכב וגדול ובעבר כבר היו לנו נזקים של רטיבות בגלל עבודת איטום לא טובה, יש לבצע עבודת איטום מקצועית, אני לא מוכנה לקחת סתם חאפר ולסבול אח"כ בחורף. לשמחתי הרבה, בית המשפט פסק שניקח את חסון לעבודה, גם הם התרשמו שמדובר במקצוען ושבעל המקצוע שהשכנים רצו חאפר רציני.
בקיצור, חסון כמובן לא אכזב אותי אפילו לרגע אחד, הוא ביצע עבודה מעולה!!! הוא פשוט דאג להכל, ניקה את הגג אחריו, סידר שיפועים וניקוזים ופשוט הכין את הגג פיקס לעבודה כולל הרמת הדוודים.
חסון עשה אצלנו עבודת איטום ביריעות ביטומניות, הוא השקיע מאוד בעבודה ובחומרים, עבד ממש לפי התקן בכמה שלבים ושכבות ועשה עבודה של מקצוען אמיתי! אין מילים!
חסון עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפי, עמד במחיר שסוכם ונתן תעודת אחריות כמו שצריך על העבודה - אני ממליצה עליו מכל הלב, נלחמתי עליו וזה השתלם לי בגדול!
אנג'ל.

, יולי 2014

העבודה שחסון עשה אצלנו הייתה עבודה מקצועית, הוא הצליח לעלות על בעיה מורכבת ואנחנו מאוד מרוצים מהעבודה שלו!
אנחנו גרים בבניין מגורים והיו לנו בעיות איטום בגג, כמובן שמאחר ומדובר בבניין משותף חיפשנו חברת איטום שתיקח מחירים סבירים שכולם יוכלו לעמוד בהוצאה. לקחנו הצעות מחיר מחברות שונות, אבל חסון היה בעל-המקצוע הרציני מבין כולם, קבע פגישה ראשונית, הגיע לראות את התקלות, נתן הסברים על אופי העבודה והצעת המחיר שלו הייתה סבירה מאוד. חסון היה מאוד ישר, אמר שאין צורך באיטום מחדש אלא בתיקוני איטום במקומות בעייתיים והצליח לאתר בנוסף איזושהי נזילה מקירות הבית של השכנים שהיה קשור לעמוד הטיח של הבניין. חסון הרשים אותנו מאוד וסגרנו איתו יום ושעה לתחילת העבודה.
חסון הגיע אלינו עם צוות של עובדים חרוצים, במהלך כל הזמן הם עשו עבודה מאוד מקצועית ויסודית, עשו עבודת איטום על הגג וטיח חיצוני בחלק מקירות הבניין באמצעות חומרים שונים. לקראת סוף העבודה הם הרימו את כל הציוד, פינו שאריות והשאירו את השטח נקי ומסודר. חסון עמד במחיר שסוכם ואנחנו מרוצים וממליצים עליו בחום!
זאב.

, יולי 2014

חסון נוהל עשה אצלנו עבודת איטום גדולה על שטח גג של 400 מ"ר בקניון העמק עפולה! אני יכולה לומר ולהעיד שחסון איש מקצוע מהטובים ביותר שאני מכירה ואנחנו עובדים עם הרבה אנשי מקצוע מתחומים שונים.
מדובר בעבודת איטום ענקית ועל אף שהייתה עבודה רבה, חסון השתלט על הכל וביצע עבודת איטום סופר מקצועית!
לחסון הגענו דרך מכרז שפתחנו, הוא הרשים אותנו לטובה ונתן הצעת מחיר אטרקטיבית, קיבלנו עליו חוות דעת נוספות - כולן היו מאוד חיוביות והחלטנו לסגור איתו את העבודה (סגרנו על עבודת איטום בזפת חמה כולל סיוד של הגג לאחר האיטום).
ההתנהלות של חסון הייתה יוצאת מגדר הרגיל, הוא פשוט מקצועי ומקפיד על כל פרט ופרט בעבודה, זמן אצלו זה דבר חשוב מאוד והוא מקפיד על דיוק ועל פרפקציוניזם! הוא והצוות שלו עשו עבודה נהדרת!
לסיכום, חסון בעל-מקצוע אמין בצורה יוצאת דופן, מילה שלו זו מילה, חסון עבד מולנו בשקיפות מלאה, עמד בכל מה שסוכם וגם בלוחות הזמנים. בעל-מקצוע נהדר, היה תענוג לעבוד איתו וכשנצטרך לחדש את האיטום בעתיד, אין לי ספק שהוא הראשון שניקח בחשבון!
אורנה, קניון העמק עפולה.

, אוגוסט 2013

בבניין בו אני מתגורר נסדק האיטום בגג והיינו צריכים לאטום את הגג מחדש לקראת החורף. ערכתי בעצמי את החיפושים אחר חברת האיטום ובמסגרת החיפושים באינטרנט הגעתי גם לאתר שלכם שם מצאתי המלצות חמות על נוהל והחלטתי להרים לו טלפון. מהרגע הראשון ששוחחנו הבנתי שמדובר באדם מקצועי, אמין מאוד ונעים הליכות.
נוהל הגיע בדיוק בשעה שקבעתי אתו ולאחר בחינת הגג וסיכום המחיר, סגרנו אתו על ביצוע העבודה לאור הרושם האמין והמקצועי שהוא עשה.
נוהל עמד בכל לוחות הזמנים הקשורים לעבודה עצמה, הוא הגיע עם צוות עובדים נחמדים וחרוצים וביצע את העבודה בצורה מעולה תוך עמידה קפדנית בלו"ז שקבענו. הוא עשה עבודת איטום איכותית, ניקה את הגג מהפסולת שהצטברה עליו במהלך השנים בדק את שיפועי המרזבים וניקה אותם באופן יסודי. רק אחרי כל ההכנות ביצע את עבודת האיטום עצמה - איטום ביריעות ביטומניות והלחמתם.
בסיום העבודה השאיר אחריו ממש נקי ומסודר - לא הרגשנו שהם ביצעו עבודה, מצוינים! על עבודת האטום הוא נתן אחריות לכמה שנים וצירף חשבונית. אני מודה לו על שירות נפלא אמין ומקצועי וממליץ עליו בחום!
צבי מחיפה.

, אפריל 2013

חסון יוצא מן הכלל, עושה עבודה מקצועית!
מדובר בעבודת איטום של גג בניין (14 דיירים) מגורים משותף.
היו לנו בחורף האחרון בעיות של רטיבות הקירות בגלל שהאיטום בגג היה ישן מאוד ונסדק במהלך השנים.
חסון נוהל, הגיע אלינו לבניין, נתן לנו הצעת מחיר טובה יחסית לשאר בעלי-המקצוע, שנקבו במחרים גבוהים מדי.
חסון מצא לנו פתרונות זולים יותר בחלק מהגג. לא הכל היה איטום ביריעות ביטומניות. חסון הגיע עם צוות פועלים, הם עלו לגג, ניקו אותו מפסולת שהצטברה במשך הזמן, ופתחו וניקו מרזבים סתומים. אח"כ חסון עשה בחלק מהגג איטום באמצעות יריעות ביטומניות- מרח קודם שכבת זפת וכשהתייבשה הוא ריתך אליה את היריעות הביטומניות. בחלקים האחרים בגג הוא עשה תיקוני איטום באמצעות זפת בלבד. בסיום העבודה, הם הקפידו להשאיר את הגג נקי ומוסדר, כאילו לא היו שם בכלל.
הופתענו מחסון לטובה, הוא הגיע בזמן לימי העבודה, עמד במחיר שסוכם והוציא לנו חשבונית ואחריות על האטימה.
נתן, קרית טבעון

, אפריל 2013

לנוהל הגעתי דרך פרסום בפיסבוק, היו לי בעיות של חדירת מים לקירות הבית, ולכן היינו צריכים לעשות אטימה של הקירות מבחוץ.
נוהל הגיע אלינו לבית בכדי לראות את מצב הקירות ואיזה סוג אטימה אנחנו צריכים. למחרת הוא פקסס לי את הצעת המחיר, שהייתה מקובלת עלינו.
נוהל הגיע לימי העבודה עם צוות של ארבעה פועלים. הם חפרו סביב הבית בור בעומק מטר וחצי על מנת לבצע את האיטום כמו שצריך מהבסיס, לאחר מכן הם מרחו חומר נגד רטיבות ובסוף עשו אטימה ביטומנית.
נוהל והצוות ביצעו את עבודת האיטום במשך שלושה ימים כפי שסיכמנו מראש. הייתי מרוצה מאוד, אין לנו יותר נזילות ורטיבויות והבעיה נפתרה לגמרי.
רונן, מושב פורת

, אפריל 2013

היו לי בבית כמה מוקדי נזילות, שהגיעו מהגג וחיפשתי מישהו מקצועי שיעשה לי אטימה חדשה לגג. לקחתי כמה הצעות מחיר מכל מיני בעלי-מקצוע, אבל כולם לא היו לרוחי, המחירים היו לגמרי מוגזמים. אף אחד לא בא ואמר לי את הדברים לאשורם כמו נוהל, הוא הגיע אלי, ונתן לי פתרונות אחרים לאטימה של הגג, חלק הוא אמר שיאטום ביריעות ביטומניות שזה קצת יקר, ובחלק מהגג בכדי לחסוך לי כסף, הוא יעשה רק תיקונים.
נוהל היה מאוד ישר איתי, ולכן החלטתי לקחת דווקא אותו לעבודה.
נוהל הגיע ליום העבודה עם עוד שני פועלים, הם ניקו את הגג מהלכלוך שהצטבר שם, וניקו את המרזבים. לאחר מכן, בחלק מהגג שבו לא היה ניתן לעשות תיקון, נוהל עשה אטימה חדשה באמצעות יריעות ביטומניות. הוא שפך שכבה של זפת חמה על אותו החלק, ולאחר ששכבת הזפת החדשה התייבשה הם ריתכו אליה יריעות ביטומניות. בחלקים אחרים בגג, נוהל ביצע תיקוני איטום באמצעות זפת ואטימה אקרילית. בסיום העבודה, הם השאירו את הגג נקי ומסודר. נוהל עמד במחיר שסוכם והכל היה בסדר, הייתי מרוצה מאוד! אפשר לסמוך עליו!
עדן, חיפה

, מרץ 2013

אחרי שנים רבות, שלא עשיתי עבודת איטום בגג ביתי, החלטתי שלקראת החורף אני רוצה לחדש את האיטום.
הגעתי לנוהל דרך עבודה אחרת, שראיתי אצל חבר ומאוד התרשמתי מרמת הביצוע. נוהל הגיע אלי הביתה, נתן הצעת מחיר על עבודת זיפות ואיטום ביריעות ביטומניות. הצעת המחיר הייתה טובה ביחס לשוק.
קבענו יום שבו תבוצע עבודת האיטום. נוהל הגיע בזמן עם איש צוות נוסף, הם ניקו את הגג מכל האבק והזבל שהצטברו שם במהלך השנים, ניקו את המרזבים ובדקו שהשיפועים של הניקוז אכן בשיפוע הנכון. לאחר מכן הם מרחו זפת ביטומנית על שכבת הזפת הקיימת ומעל הניחו יריעות ביטומניות, כשהזפת התייבשה הם ריתכו את היריעות הביטומניות לשכבת היסוד והידקו כמו שצריך!
בתום יום העבודה, השאירו אחריהם נקי ומסודר. מבחינת היחס הם היו נחמדים מאוד ומקצועיים. נוהל נתן לי חשבונית ואחריות על העבודה ועמד במחיר שסוכם איתו מראש. הכי חשוב שעבר עלינו חורף שקט, חם וללא נזילות.
שלמה, חיפה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

אנו "חסון נוהל איטום" סוחבים מאחורינו מוניטין נכבד ומוערך. אנו מבטיחים ללקוחותינו אמינות, מקצועיות ואחריות. יש לנו ניסיון רב בתחום בביצוע כל סוגי עבודות האיטום. מורשים על ידי מכון התקנים.

חסון נוהל איטום

חסון נוהל איטום

נוהל חסון


9.5

073-2721902
 

חסון נוהל איטום

נוהל חסון

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721902 חייג