נטו עבודות איטום

9.7
אלכס קרדנצר
איטום גגות
אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: גשר עד הלום 15/18, אשדוד

  98%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  92%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, יוני 2017

אני במקצועי מהנדס בניין ואת אלכס מחברת "נטו עבודות איטום" הכרתי לפני מס' שנים כאשר הוא ביצע איטום גג בבניין משותף שעבדתי בו. תוך זמן קצר הבנתי שמדובר בבחור מקצועי שניתן לסמוך עליו לחלוטין וניכר שהוא מכיר את העבודה על בוריה. לאחר מכן כאשר חיפשתי קבלן איטום לצורך איטום הגג בבית שלי (בית פרטי) היה לי ברור שאפנה רק לאלכס, וכך היה. פניתי אליו, הוא הגיע ובדק את הגג, נתן הצעת מחיר הוגנת וסגרנו מיד על ביצוע העבודה. אלכס ממש מסודר, עובד לפי הספר ולא פחות חשוב - משתמש בחומרים הכי טובים שיש בשוק. אני ממליץ עליו בחום לכל מי שמחפש בעל מקצוע איכותי!
איגור, ירושלים.

, יוני 2017

אל אלכס מחברת "נטו עבודות איטום" הגעתי דרך קבלן שעבד איתנו והמליץ עליו בחום. מדובר בבית כנסת שהגג הוא בעל 3 מפלסים ודרכו חדרו מים אך לא הצלחנו למצוא את מקור הנזילה. הזמנו את אלכס, הוא ניגש לגג וביצע בדיקה מקיפה, תוך זמן קצר איתר את מקור הנזילות ונתן הצעת מחיר הוגנת עבור העבודה. אלכס הגיע במועד שקבענו, עבד במשך מס' ימים על הגג וביצע איטום בצורה מקיפה. לאורך כל ימי העבודה אלכס עבד במרץ, הגיע בזמן, היה נעים וסבלני וענה לנו על כל השאלות שלנו. אין לי ספק שכשיגיע החורף נגלה גג ריק מרטיבויות. תודה לאלכס על השירות הטוב והמקצועי, ממליצה בחום!
מרים, ירושלים.

, יוני 2017

את אלכס מחברת "נטו עבודות איטום" הזמנתי לצורך איטום חניה במפעל באמצעות זפת. אני כבר לא זוכרת איך הגעתי אליו אבל אני חייבת לציין שמדובר בבנאדם מקצועי מאוד. במהלך עבודות האיטום המפעל היה פעיל ומלא אנשים וזה הצריך מאלכס לעבוד בחלקים קטנים מאחר וכל פעם היה צורך לפנות אנשים למקום אחר, מה שהאריך את משך העבודה ודרש מאלכס להגיע מס' פעמים למקום על-אף שהוא לא ירושלמי, אך אלכס לא התלונן ואפילו לא ביקש תוספת תשלום עבור כל הפעמים שהגיע. ניכר שחשובה לו שביעות רצון הלקוח, הוא מקצועי, עונה בסבלנות על כל השאלות והכי חשוב - עושה עבודה טובה! אני ממליצה על אלכס בחום!
שרה, ירושלים.

, נובמבר 2011

השירות שקיבלתי מאלכס מחברת "נטו" הוא השירות הכי טוב שקיבלתי מבעלי מקצוע. גם אמין, גם מקצועי, וגם איכותי, הכל באחד!!!
את אלכס הזמנתי היות ורציתי לעשות איטום בתקרה שבסלון ואיטום במקלחת. כבר משיחת הטלפון הייתי מרוצה כי אלכס היה מאוד ענייני, לא הלך סחור סחור, הקשיב לרצוני, שאל מספר שאלות, קבע מועד להגיע על מנת לראות את הבית.
לאחר שהוא הגיע לביתי וראה במה מדובר, נתן הצעת מחיר (שהייתה ממש טובה), וקבענו מועד להתחיל את עבודתו. ביום העבודה הגיע עם עובדים נוספים ומהר מאוד היה ניתן לגלות כי מדובר באנשים מקצועיים ברמה אחת מעל כולם.
אלכס לא מתפשר,עושה את עבודתו בדיוק רב. מגדיל ראש, לא ממהר לסיים את עבודתו וללכת, אלא מקדיש את מלוא תשומת הלב לעבודתו. אלכס עובד בצורה נקייה ומסודרת, בתום עבודתו ניקה אחריו את האבק והליכלוך שהצטבר.
לסיכום, אני מרוצה מאוד מעבודתו של אלכס, לצערי היה לי ניסיון כושל עם בעלי מקצוע, ואילו אלכס הוכיח לי שעוד יש בעלי מקצוע שניתן לסמוך עליהם בעניים עצומות.

תודה,
יניב , מאשדוד

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור הדרום, אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-21:00, ו' 08:00-16:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת
איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות ביריעות ביטומניות
זיפות גגות
איטום גג מרוצף
סיוד גגות
איטום מרתפים
איטום קירות חיצוניים
איטום מרפסת
איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

איטום גגות וקירות - זפת - יריעות ביטומיות - פוליאורטן מחיר אטרקטיבי - אחריות עד 10 שנים גגות חדשים - יציקת בטקל ואיטום חניות - איטום וציפוי - רצפת בטון ואספלט תיקון חורים באספלט בטכנולוגיה חדשנית איטום מרפסות ומרתפים, איטום ותיקוני אספלט

נטו עבודות איטום

נטו עבודות איטום

אלכס קרדנצר


9.7

073-2721786
 

נטו עבודות איטום

אלכס קרדנצר

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721786 חייג