19

ספקי שירות בתחום טכנאי מחשבים

בחירת טכנאי מחשבים

במאמר יוסבר מהם הדרכים המומלצות לאתר טכנאי מחשבים בהתאם לצרכים שלנו, ומה מומלץ לוודא כשמזמינים אותו.

תוכן עניינים

בחירת טכנאי מחשבים

אם מחפשים בעל מקצוע במחשבים, מה בעצם רוצים למצוא בו? מה רמת הידע שאנחנו מצפים לו בעת שאנחנו מגיעים אליו או מזמינים אותו לביתנו כדי לתקן את המחשב שלנו? האם הוא צריך להיות מומחה בחומרת מחשב אם הוא מגיע לביתנו? ואולי בכלל כדאי שנזמין מישהו שמומחה יותר בתקשורת מחשבים? ואולי צריך לדאוג שאותו טכנאי מחשבים יהיה בכלל יודע כל מכל, שיתמחה בהכל, אפילו אם הוא ידרוש מעט יותר כסף?

בלוח מודעות בו מפורסמות משרות הייטק מסבירים בדרך כלל במדויק מה המעסיק רוצה מטכנאי המחשבים או כל איש מחשבים אחר שרוצה לעבוד אצלו, כולל שנות ניסיון וכולל תחומי עיסוק (והם לא מסתכמים בתחום תקשורת המחשבים דווקא - הכרת תהליכי ייצור, בניית מערכות ייחודיות לפי דרישה ועוד הם רק כמה מהדוגמאות לתחומים שצריך להכיר איש מחשבים שרוצה להציע את עצמו למשרה). אבל, ברמה של השירות שמבוקש בבית או במשרד קטן, אי אפשר לבצע בחינות לאיש שמזמינים אלנו כבעל מקצוע. הרי אנחנו לא מחפשים מישהו שאנחנו מעוניינים לתת לו משרה בהייטק, אלא שיסדר לנו את המחשב או את סביבת המחשוב שלנו. ובכל זאת, כיצד יודעים את מי להזמין?

קודם כל חשוב מאוד להגדיר לפני עצמכם מהי התקלה. טכנאי מחשבים, כמו טכנאים בשוק אחר, דורשים עלות מינימאלית ועליה מוסיפים, לעיתים קרובות, גם שעות עבודה (בעיקר אם מבקרים בחוץ אצל לקוח). אם התשובה היחידה שלכם לשאלת הטכנאי לגבי מהות התקלה תהיה "לא יודעים, המחשב לא בסדר", אתם מצד אחד תגרמו לכך שזמן העבודה כי הטכנאי יצטרך לבדוק הכל מכל, או מצד שני, תפתחו פתח להוצאות עודפות במקרה של טכנאי שמחפש לנפח במקצת את ההוצאות. כתבו על דף בדיוק מה קרה בעת שאירעה התקלה ואיך היא באה לידי ביטוי, בעיקר אם מדובר בתקלת תקשורת מחשבים, בכדי למנוע בזבוז זמן וכסף.

שנית, פתיחת ספר טלפונים יכולה מאוד לעזור. אפשר ללמוד מהמודעות של הבעלי מקצוע בתחום המחשבים, כמה זמן הם נמצאים בענף. לא ספק, על פניו, יש עדיפות לטכנאי מחשב שעובדים במקצוע שנים רבות על פני טכנאים שרק עכשיו פתחו את העסק שלהם, ולו בעניין ההתייחסות וההבנה שהם צריכים להתמודד עם לקוחות קטנים.

יחד עם זאת, חשוב מאד לוודא שהטכנאי אליו מתקשרים מיודע לחידושים ולשינויים הרבים בשוק המחשבים - אפשר לתשאל אותו לגבי שימוש בתקשורת אלחוטית במשרד, לבדוק אם הוא יודע ומשתמש בשירותים החברתיים החדשים באינטרנט כמו פייסבוק וטוויטר, והכי חשוב, אפשר לנסות לתאר לו את התקלה בקיצור בטלפון ולראות מה התגובה שלו.

לא פחות חשוב, בעיקר בנושאים שקשורים לתקשורת מחשבים, הוא לתשאל חברים. תקשורת מחשבים, במקרה של משרדים קטנים, היא אחד הדברים החשובים ביותר להתנהלות העסק: אי אפשר להסתכן במקרה כזה. אם יש תקלה, ואין לכם איש מקצוע שאתם קשורים אליו בקביעות, תשאלו בעלי עסקים דומים ובקשו מהם חוות דעת. חייבים למצוא מישהו שיהיה אמין, ישיר ומהיר.

האם כל הדברים האלו יבטיחו שיגיע אליכם איש המחשבים הכי טוב ביש בסביבה שלכם? קשה להתחייב, אבל כל צעד כזה יכול להבטיח שאתם תזמינו מישהו שיהיה הוגן, מקצועי ומיודע, מישהו שבאמת יוכל לפתור לכם את הבעיה.

19

ספקי שירות בתחום טכנאי מחשבים

מצא בעל מקצוע

טכנאי מחשבים מומלצים תל אביב

טרה טק מחשבים
טרה טק מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

על אמיתי יש
לי רק דברים לומר, טכנאי מחשבים הכי מקצוען ואלוף שפגשתי. כבר המון פעמים שאני משתמש בשירותיו של אמיתי, ניגשתי למעבדה שלו לצורך תיקון מחשב נייח שהיה נתקע כל הזמן.

ComService
ComService

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

המחשב הנייד שלי
התקלקל וחיפשתי טכנאי מחשבים לטיפול בבעיה, הגעתי למעבדה של יוהן ואני ממליצה בחום. התקשרתי אליו לגבי המחשב הנייד שלי שהיה נתקע כל הזמן וקבענו שאגיע למעבדתו שנמצאת קרוב לביתי.

ריתאל תקשורת
ריתאל תקשורת

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

אנחנו מאוד מאוד
מרוצים מהשירות של חליל, דבר ראשון מרוצים מהזמינות, אם אני מתקשרת אליו הוא עשר, בא בכל שעה, לא קרה מצב שלא בא באותו יום, אמינות, מקצועי מאוד - אין מה להגיד! ממליצה בחום!

אבי מחשבים
אבי מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

על אבי יש
לי רק דברים טובים לומר, עשר של בחור ואני כבר שנים משתמש בשירותיו. הוא מבצע עבורי תיקונים שונים במחשב הנייד והנייח שברשותי, כל פעם שאצלצל אליו הוא תמיד יענה בסבלנות ויגיע לביתי בזמן שקובעים איתו.

קשת מחשבים
קשת מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אין על השירות
של שי מקשת מחשבים, אני מרוצה מאוד וכל המחשבים במשרדים בהם אני מנהל מתוחזקים אצלם. אני ממליץ בחום על מעבדת השירות קשת מחשבים, שי התקין בכל המחשבים במשרד מערכות הפעלה, הגדיר את כל ההגדרות במחשבים והכל עובד ופועל בצורה הכי טובה שיש.

המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים
המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 10

חוות דעת

מרוצה מאוד, אדם
זמין, נענה מהר לקריאות שלי, גם אם ביקור הבית מתארך יתר על המידה, הוא תמיד סבלני אדיב מקצועי נותן הסברים ולמישהו כמוני שהמחשב זה עיקר עבודתו, זה בעל ערך גבוה בעייני - ממליץ עליו מכל הלב!

טופ מחשבים
טופ מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אני מכיר את
אלי כבר שנים, עוד מתחילת דרכו ואני יכול להעיד שמדובר בטכנאי מצוין! אלי זמין, הוא נותן לי מענה בזמן אמת בכל שעה ויש לי שעות משוגעות לפעמים. אלי אדיב מקצוען ותמיד מחפש עבור פתרונות יצירתיים!

עידן מערכות תקשורת
עידן מערכות תקשורת

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את אייל אני
מכירה כבר כמה שנים טובות דרך אחותי שהזמינה אותו מספר פעמים לתקן עבורה משהו בבית, המחשב נייח שלי לא עבד והזמנתי אותו על מנת שיסדר את התקלה. אייל הגיע אלי, התקין תוכנה חדשה במחשב שלי ופרמט אותו ובסופו של יום המחשב עבד מצוין!

פי סי טאבלט
פי סי טאבלט

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

גיא בעל מקצוע
מדהים ואני ממליץ עליו בחום! אני מכיר אותו כבר 20 שנה דרך מכרים והוא ביצע עבורי מספר עבודות תיקונים של מחשבים, לאחרונה הוא התקין עבורי מצלמה במחשב נייד. גיא מקצוען!

מור אופיר טכנאי מחשבים
מור אופיר טכנאי מחשבים

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 5

חוות דעת

כל המחמאות שיש
מגיעות לאופיר הטכנאי, אני ממליץ בחום!! פניתי לאופיר לגבי התקנת רשת במחשב חדש שרכשתי ולגבי התקנת כל התוכנות שצריך. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, התקין את כל החומרה, ביצע התקנת רשת ביתית נוספת, היה בביתי מספר שעות וביצע עבודה שראויה לשבח.

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אני בעל עסק
ובמשרד שלי יש מספר מחשבים נייחים שמתוחזקים על ידי גילי מחברת "start-now" ואני מרוצה וממליץ בחום. גילי ביצע עבורי התקנה של כל המחשבים הנייחים במשרד, התקין את כל התוכנות הדרושות וכל ההתנהלות מולו מצוינת.

אגס נגוס  תיקון מק מעבדת אפל
אגס נגוס - תיקון מק, מעבדת אפל

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 3

חוות דעת

יש ברשותי מק
והגעתי לאלכס כבר כמה פעמים לתיקון תקלות שונות. התחום הזה מאוד פרוץ והגעתי למצב שאני לא כל-כך סומך על טכנאי מחשבים. אלכס הוא מומחה בתחום ומקצועי עד לרמה של כמעט אובססיביות לפרטים הקטנים ואני מאוד מעריך את זה.

ערן שירותי מחשב
ערן שירותי מחשב

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 10

חוות דעת

אני יכול להעיד
שערן אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר שיצא לי להכיר! בכל מה שקשור לתיקון מחשבים ובכלל רכישה והתקנה של ציוד מחשבים, אני עובד רק איתו. ערן בקיא מאוד בתחום המחשבים, הוא יודע לאתר תקלות ולפתור אותם מהר.

אייל רוזנוסר
אייל רוזנוסר

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 20

חוות דעת

אייל מעניק לנו
שירות מהיר, מקצועי ואדיב, מדובר בטכנאי מקצועי מאוד שמכיר את עולם המחשבים בצורה יוצאת מן הכלל, אין תקלה או בעיה שאייל לא יודע לפתור. ממליץ עליו מכל הלב.

יקיר המחשבים
יקיר המחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

אין על יקיר
הטכנאי, קסם של בחור והכי מקצועי שהכרתי. הוא ביצע עבורי תיקון מחשב נייח, הגיע לביתי בשעה שקבענו ומיד ניגש לעבודה, ראה כי המחשב איטי מאוד והחל בפירמוט המחשב. לאחר מכן התקין את מערכת ההפעלה מחדש והגדיר את כל ההגדרות במחשב.

מעבדת פולג יעקב
מעבדת פולג יעקב

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 32

חוות דעת

את יעקוב מ"מעבדת
פולג יעקוב" הכרתי ממש במקרה, כאשר המחשב הנייח שברשותי הפסיק לעבוד, התקשרתי לבעל מקצוע מסוים, שלא יכל להגיע היות והוא אינו באזור אך המליץ לי על יעקוב כבעל מקצוע מצוין.

ידעטכנאי מחשבים
ידע-טכנאי מחשבים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מהשירות של רוני, ברוני יש שילוב של שני דברים, ראשית הוא יודע את עבודתו, מגיע לפי הצורך עושה עבודה מאוד מקצועית, אם יש צורך וזמן העבודה מתארך, הוא לוקח את המחשב אליו ובכדי לחסוך ממני עלויות.

ריפר לאב
ריפר לאב

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי למעבדה של
אבי דרך דפי זהב, הוא תיקן עבורי מחשב נייד של אסוס שהמערכת שלו הייתה משובשת. אבי לקח את המחשב והחזיר לי אותו לאחר יומיים אחרי שהוא החליף בו חלק, לאחר מכן הוא עבד מצוין!

וולטק  פתרונות חשמל מתקדמים
וולטק - פתרונות חשמל מתקדמים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

אני ממליצה על
מוטי בחום! הגעתי אליו על סמך המלצה של חברה שנעזרה בשירותיו, התרשמתי מהיכולות שלו, ומרמת המקצועיות שלו מאד לטובה, ובהחלט אם אזדקק לחשמלאי בעתיד, לא אהסס לקרוא לו שוב.

כתבות ומאמרים

כיצד נבצע ניקוי וירוסים מהמחשב?

כיצד נבצע ניקוי וירוסים מהמחשב?

במאמר יוסבר על וירוסים במחשבים - באילו מקומות המחשב שלנו יכול "להידבק" בהם, איך מתגוננים מפניהם ואיך נפטרים מהם.

קרא עוד
טיפול בתקלות מחשב נפוצות

טיפול בתקלות מחשב נפוצות

במאמר יוצגו סוגי תקלות שכיחות במחשבים ויוסבר מתי ניתן לטפל בהן בעצמינו ומתי נדרש להזמין טכנאי מחשבים.

קרא עוד