ריתאל תקשורת

9.7
חליל אלטורי
טכנאי מחשבים
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: אזור תעשייה 33, ערערה בנגב

  100%

הגעה בזמן

  94%

מקצועיות

  98%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2016

חברת "ריתאל תקשורת" העניקו שירות מהיר ומקצועי, הגיע אלי טכנאי אמין מאוד לצורך תיקון מחשב נייד עם המון בעיות ואיטי בטירוף. הטכנאי ידע לעלות על התקלות בקלות ובמהירות, ביצע כל מיני פעולות, ניקה את המחשב, התקין אנטי וירוס וביצע עבודה מצוינת. כעת המחשב עובד מצוין, עולה מהר. ממליץ בחום.
רועי.

, יוני 2016

שירות אדיב, יעיל במחיר הוגן, מומלץ בחום. חברת "ריתאל תקשורת" בבעלותו של חליל מטפלים אצלנו במשרדים (של חברת אבו-עייש) באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשבים שלנו, מדובר באספקת ציוד ותחזוקת מחשבים ורשת לבית העסק.
עם חליל אנחנו עובדים כבר שנתיים, כל פעם שיש לנו בעיה אני ישר מתקשרת אליהם, חליל תמיד משתדל להיות זמין לקריאות שלנו, לפעמים מגיע באותו יום ולפעמים יום אחרי, תלוי בדחיפות המקרה. השירות שלו מקצועי אמין והוגן, חליל עצמו טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים. עוזר לנו לרכוש ולהרכיב מחשבים חדשים, הוא מטפל בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד... חליל מאתר את התקלה דיי מהר, כמובן שבנוסף במידת הצורך הוא משתלט לנו מרחוק על המחשבים ומסדר אותם. שירות זמין מקצועי ואיכותי.
בת-אל.

, יוני 2016

אנחנו עובדים עם חליל מחברת "ריתאל תקשרות" כבר מספר שנים, מדובר באדם אמין, השירות שלו דיי מהיר, מבחינת זמינות, מגיע באותו יום לכל קריאה, מבצע עבודה מקצועית והמחירים שלו הוגנים, צוות "מסלולי הצפון" ממליצים מכל הלב. חליל עובד אצלנו בסניף של חברת "מסלולי הצפון" כבר המון שנים, הוא מתחזק לנו את כל מה שקשור למערכות אזעקה, מצלמות, מחשבים, פקסים, אינטרנט תקשורת וכו'.
לפני מספר שנים חיפשנו טכנאי אמין ומקצועי לעבודה שוטפת מולנו, קיבלנו על חליל מחברת "ריתאל תקשורת" חוות דעת מצוינת ממישהו שעבד איתו, הוא אמר לנו שמדובר בטכנאי מעולה שפותר בעיות באופן מקצועי, התרשמתי מחוות הדעת וכך בעצם הגענו אליו. מהפעם הראשונה הוא הרשים אותנו לטובה, הגיע בזמן עלה על הבעיה במהירות וסיפק תוצאה במחיר הוגן. מאז ועד היום, אנחנו נעזרים אך ורק בחליל, בין אם מדובר בתיקונים קטנים ובין אם מדובר בהתקנות של מערכות מחשבים/אזעקות ומצלמות. אני יכולה לספר שחליל טכנאי עם ניסיון רב, הוא בקיא בכל סוגי ההתקנות והתיקונים, מבחינת זמינות, חליל עשר - הוא נענה לקריאה שלנו עוד באותו יום, מגיע בזמן מתקתק את העניינים ולא גורר אותנו. אני מרוצה מהעבודה שלו, מהזמינות והמחירים ונמשיך לעבוד איתו עוד שנים רבות!
סמדי - מסלולי הצפון.

, יוני 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהשירות של חליל, דבר ראשון מרוצים מהזמינות, אם אני מתקשרת אליו הוא עשר, בא בכל שעה, לא קרה מצב שלא בא באותו יום, אמינות, מקצועי מאוד - אין מה להגיד! ממליצה בחום!
מדובר בשירות תחזוקת מחשבים ותקשורת עבור משרד מאוד גדול, את שירותי המיזוג של חליל הזמנו אין ספור פעמים ומהפעם הראשונה שעבד אצלנו הבנו שיש לנו בעל מקצוע על רמה, אנחנו פונים רק אליו בכל הקשור לתיקון תוכנה חמורה במחשבים מדפסות אינטרנט פקסים וכו' - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי. מבחינת איכות העבודה אין מה לדבר, חליל יודע לאתר בעיות ויודע לאבחן טוב את המקרה, הוא תמיד מציע פתרונות ראויים ורק כשיש צורך מבצע החלפה של חלקים.
חליל ביצע עבורנו עבודות תיקונים והחלפת מחשבים (כלומר ממש דאג למפרט ובנייה של חלק מהמחשבים) ואף פעם לא יצאנו מאוכזבים, יש לנו רק דברים טובים להגיד עליו!!! מבחינת התנהלות העבודה, הוא אמין ומקצועי, אפשר להשאיר אותו לבד ולסמוך עליו במאה אחוז! חליל טכנאי מומלץ מכל בחינה אפשרית - רק מילים טובות!
קארין.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

ריתאל תקשורת 1. תיקון מחשבים בבית הלקוח 2. מכירת מחשבים ניידים ונייחים 3. התקנת רשתות לבית ולעסק 4. ייעוץ ופתרונות מחשוב 5. מצלמות אבטחה לבית ולעסק 6. התקנת אזעקות לבית ולעסק 7. מכירה ותיקון כל סוגי הטלפוניים

ריתאל תקשורת

ריתאל תקשורת

חליל אלטורי


9.7

073-2721910
 

ריתאל תקשורת

חליל אלטורי

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721910 חייג