טרה טק מחשבים

9.4
טכנאי מחשבים
אזור המרכז

הגעה בזמן

90%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

90%

 2 חוות דעת

אמיתי בחור מקסים, מקצוען ואני שמח להיות לקוח שלו. פניתי אליו לגבי תיקון של מחשב נייח בבית העסק שלי ופשוט אין לי מילים להודות לו על התיקון המקצועי והשירות הנהדר שקיבלתי. הוא תיקן את המחשב הנייח שלי שהיה איטי וכל הזמן היה מופיע מסך כחול, הגדיר מחדש את כל ההגדרות והתקין את התוכנה שאני משתמש בה בבית העסק. המחיר שגבה היה הוגן, מאז ועד היום אני פונה רק לשירותיו של אמיתי, מסביר כל דבר בצורה הכי טובה שיש, תמיד נותן שירות ומענה בכל שעה שאני פונה אליו, אין ספק שמדובר בבעל מקצוע הכי טוב ומקצועי שפגשתי, מומלץ.
עזר, תל אביב.

אוקטובר 2019

על אמיתי יש לי רק דברים לומר, טכנאי מחשבים הכי מקצוען ואלוף שפגשתי. כבר המון פעמים שאני משתמש בשירותיו של אמיתי, ניגשתי למעבדה שלו לצורך תיקון מחשב נייח שהיה נתקע כל הזמן. מהרגע שהגעתי למעבדה שלו נתן שירות ויחס חם, הסביר שצריך להשאיר את המחשב במעבדה והוא יעדכן אותי לגבי תיקון מחשב. כבר למחרת הוא צלצל אליי והסביר לי שצריך להתקין מחדש את מערכת ההפעלה ולהגדיר הכל מחדש, נתן הצעת מחיר הוגנת ומיד הסכמתי שימשיך בתיקון. עוד באותו היום אמיתי צלצל ואמר שהמחשב מוכן, הגעתי לקחת את המחשב ואמיתי חיבר אותו והראה לי שהכל עובד כמו שצריך. השירות שלו פשוט ראוי לשבח, מאז ועד היום אני נעזר בשירותיו בכל הקשור למחשב הנייח והנייד שלי.
אייל, תל אביב.

אוגוסט 2019

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

טרה טק מחשבים - חנות מחשבים בתל אביב המתמחה במכירה ובתיקון מחשבים מכל הסוגים. אצלנו תוכלו למצוא את כל הציוד ההיקפי למחשב ממיטב החברות המובילות בשוק. כנסו עכשיו לקבלת פרטים נוספים.

טרה טק מחשבים


9.4

טרה טק מחשבים

9.4

לקבלת הצעת מחיר

073-2242729 חייג