המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים

9.7
אופיר גיאת
טכנאי מחשבים
אזור ירושלים
כתובת העסק: הפלמח 14, ירושלים

  98%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  91%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2019

את אופיר אני מכיר שנים ופונה רק אליו בכל הקשור למחשבים, בעל ידי זהב ובנאדם מקסים. הוא ביצע עבורי תיקון למחשב נייח ונייד שהיו נתקעים ולא היו עובדים כראוי. הגעתי למעבדה והשארתי את המחשבים שלי, כבר באותו היום אופיר התקשר על מנת לעדכן בהמשך החלפה של רכיבים ומיד אישרתי זאת. על אופיר ניתן לסמוך בעיניים עצומות, אדם הכי ישר שהכרתי בחיי. כעבור כמה ימים המחשבים שלי היו מוכנים, שהגעתי למעבדה אופיר חיבר את המחשבים והסביר לי כל דבר שביצע, הכל עובד בצורה הכי טובה שיכולתי לבקש. מאז ועד היום אני פונה רק אליו בכל הקשור לרכישה של מחשבים, הוספת תוכנות מסוימות ואביזרים נלווים. אני מרוצה וממליץ מכל הלב.
שאול, ירושלים.

, אוקטובר 2019

אין ספק שאופיר הוא טכנאי מחשבים הכי מקצועי שהכרתי, אני מרוצה מכל ההתנהלות איתו וממליץ בחום. הוא ביצע עבורי תיקון של מחשב נייד שהיה איטי ונתקע כל הזמן, הוא ביצע בדיקה מקיפה למחשב ויידע אותי בכל דבר שקשור לתיקון או להחלפה של רכיב מסוים. השירות שלו פשוט נהדר, המחשב שלי חזר לעבוד בצורה הכי טובה שיש, כל ההתקנים והמערכות במחשב פועלות בצורה מצוינת. מרוב שהייתי מרוצה הזמנתי את אופיר לביתי לביצוע התקנה רשת נוספת, גם בפעם הזאת הייתי הכי מרוצה שבעולם, בעל מקצוע רציני שמבצע עבודה מכל הלב, ישר ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, מומלץ.
יהושוע, ירושלים.

, אוקטובר 2016

מרוצה מהשירות, אופיר בן אדם יקר, מנהל מעבדה טובה, הוא מעסיק אנשים מקצועיים, יש לי ניסיון מולם כבר המון שנים, כל מי שהגיע אלי מטעמם כל טכנאי היה פשוט עשר, הם יודעים לאתר תקלות מהר, נותנים מענה לכל דבר ועניין החל מחומרה, תוכנה וכלה בשירותי ובעיות רשת ותקשורת. אמשיך לעבוד מולם וכמובן ממליץ עליהם בחום!
דב סולמון.

, אוקטובר 2016

"המעבדה הירושלמית" מלווה אותנו כבר המון שנים, אופיר וצוות המעבדה הם אנשי הקשר שלי בכל הקשור לשירותי מחשב, תקלות חומרה תוכנה, התייעצות לגבי מחשבים חדשים וציוד נלווה, הם הכתובת. אופיר בעל מקצוע מצוין ובנוסף בן אדם אדיב ונחמד. אפשר לסמוך עליו, מילה זאת מילה ושעה זאת שעה. אני מרוצה מאוד, אמשיך לעבוד איתם עוד שנים רבות.
ישראל בארי.

, יוני 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות המסור והמקצועי של אופיר וצוות הטכנאים של "המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים", השירות שלהם מלווה אותי כבר שנים רבות. מדובר בטכנאי מחשב מעולים, בקיאים בכל הקשור לעולם המחשבים, יודעים לפתור כל תקלה ובעיה ונותנים שירות באמת מכל הלב.
מדובר בשירות לבית, תיקונים ואחזקת מחשבים נייחים וניידים, לפני מספר שנים חיפשתי טכנאי אמין ומקצועי וקיבלתי על אופיר "המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים" חוות דעת מצוינת מחבר שעבד איתו (ועובד איתו עד היום), הוא סיפר שמדובר בטכנאי מעולה שפותר בעיות באופן מקצועי, התרשמתי מחוות הדעת וכך בעצם הגעתי אליו.
מהפעם הראשונה הוא הרשים אותי לטובה, הגיע בזמן עלה על הבעיה במהירות וסיפק תוצאה במחיר הוגן. מאז ועד היום, אנחנו נעזרים בשירות של המעבדה וזה מסכם הכל - אם נשארתי איתם סימן שאני מרוצה בכל הפרמטרים, כמובן שממליץ עליהם גם בפלטפורמה זו.
רפי.

, יוני 2016

אני מבסוטית מאוד מהשירות שלהם, שירות יוצא מן הכלל כל, רק ברכות ומחמאות! מדובר בשירות תחזוקת מחשבים עבור העסק שלי, אני נעזרת בשירות של אופיר וצוות "המעבדה הירושלמית" כבר שנים ומהפעם הראשונה שעבד אצלי הבנתי שיש לי בעל מקצוע על רמה, אני פונה רק אליו בכל הקשור לתיקון מחשבים - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי.
לאופיר הגעתי בפעם הראשונה דרך המלצות, הוא הגיע אלי לאחר שהיו אצלי שלושה טכנאי מחשבים שלא פתרו את הבעיה, טיפלו בתקלה באופן זמני ולא פתרו את הבעיה עד הסוף. אופיר הגיע ובלי לספר סיפורים איתר את מהות התקלה, תיקן את הבעיה ונכנס לעומק ולשמחתי התיקון שלו הוכיח את עצמו. לאחר מכן שהיו תקלות נוספות כמובן הזמנתי את השירות של אופיר והצוות שלו. מבחינת איכות העבודה אין מה לדבר, הם יודעים לאתר בעיות ויודעים לאבחן טוב את המקרה, הם תמיד מציעים פתרונות ראויים ורק כשיש צורך מבצעים החלפה של חלקים.
אופיר וצוות "המעבדה הירושלמית" ביצעו עבורי עבודות תיקונים ואחזקת מחשבים ורשת ואף פעם לא יצאתי מאוכזבת, יש לי רק דברים טובים להגיד עליהם!!! מבחינת התנהלות העבודה, הם אמינים ומקצועיים, אפשר להשאיר אותם לבד ולסמוך עליהם במאה אחוז! לכל מי שמחפש מעבדה איכותית לאחזקה ותיקון של מחשבים בבית ובעסק, אני מפנה אך ורק לאופיר "המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים", מבחינתי אין טובים ואמינים מהם.
אבישג ראבד.

, יוני 2016

שירות אדיב, יעיל במחיר הוגן עד לבית הלקוח, מומלץ בחום. חברת "המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים" בבעלותו של אופיר מטפלים לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשבים שלנו, מדובר בתחזוקת מחשבים ורשת לבית הארחה.
כל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשרת אליהם, הם תמיד משתדלים להגיע כמה שיותר מהר ולהיות זמינים לקריאות שלנו. השירות שלהם נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלהם והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעלי מקצוע אמינים והוגנים, אופיר עצמו טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים. בעבר עזר לי לרכוש ולהרכיב מחשבים חדשים, הוא מטפל בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד...
אני יכולה לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! אופיר טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. הוא תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ומבצע הכל ועושה הכל על-מנת שאצא מרוצה, כמובן שבנוסף במידת הצורך הוא משתלט לי מרחוק על המחשבים ומסדר אותם. שירות זמין מקצועי ואיכותי.
ממליצה בחום - מירב.

, דצמבר 2015

אני מאוד מרוצה מ"המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים", הם תמיד קשובים, מוכנים לעזור, או טלפונית או בעזרת ביקור אם המצב דחוף, יש לנו שנים רבות של הכרות איתם ואני בהחלט ממליצה בחום!!!! הטכנאי שלהם מטפל לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשבים שלנו, מדובר בתחזוקת מחשבים בבית, כמו שציינתי, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשרת אליהם, הם תמיד משתדלים לתת מענה טלפוני ובמידת הצורך הטכנאי מגיע אלי כמה שיותר מהר, אכפת להם מאוד להיות זמינים ופנויים ללקוח. השירות שלהם נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלהם והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעלי מקצוע אמינים והוגנים! טכנאים מקצועיים מאוד, בעלי ניסיון, מומחים בכל תחומי המחשבים, הם מטפלים בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד...
אני יכולה לסמוך עליהם בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! הם טיפלו בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם עשו את זה מכל הלב ובידענות גדולה. בפעם האחרונה הם עזרו לי לרכוש מחשב נייד חדש על-מפרט שמתאים לצרכים שלי, לאחר מכן הגיעו לבצע התקנה של כל התוכנות, ווינדוס אופיס וכו', ביצעו התקנה של אנטי ווירוס וכל הנדרש בכדי שהמחשב יכנס לפעולה. כמו תמיד הם היו עשר, תמיד מגיעים בזמן, מאתרים את התקלה דיי מהר ומבצעים הכל ועושים הכל על-מנת שאצא מרוצה, כמובן שבנוסף במידת הצורך הם משתלטים לי מרחוק על המחשבים ומסדרים אותם. הספקתי להעביר את המספר שלהם הלאה להמון לקוחות וכולם מרוצים ללא יוצא מן הכלל, טכנאים מצויינים ומומלצים.
מישל.

, דצמבר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלהם, המקצועיות, המהירות, האדיבות, היושרה, מבינת מחירים אומנם הם לא הכי זולים אבל אין תחליף לשירות שהם נתונים לאורך שנים בכל הקשור לתיקון המחשבים שנמכרו דרכם - ממליץ בחום.
כמו שציינתי המעבדה הירושלמית סיפקו לי במשך השנים עזרה ברכישת מחשבים לבית, בעיקר ניידים, המחיר שלהם כמו שאמרתי לא הכי זול שיש בשוק אבל זה בהחלט מתקזז בעתיד.
דבר ראשון, אני רוצה לספר שהם מקפידים לתת מענה זריז ולהגיע בדיוק בשעה שקובעים איתונו (וזה נדיר ביחס לנותני השירות פה בארץ), מעבר לכך כשהם ניגשים לטפל בתקלה, יש לוהם יכולת לאתר את מקור הבעיה מהר ולפתור את העניין על הצד הטוב ביותר, הם תמיד משתדלים לתקן את החלק ולא ישר לרוץ להחליף חלקים שעולים הרבה מאוד כסף - הם מאוד אמינים מהבחינה הזאת ותמיד מציעים חלופות זולות יותר ונותנים לי את זכות הבחירה.
אני סומך עליהם במאה אחוז ואף פעם לא הרגשתי שהוצאתי כסף מיותר. אני אמשיך להשתמש בשירות שלהם גם בעתיד וכמובן שממליץ עליהם לכל מי שמחפש לרכוש מחשבים - מקצועיים ואמינים.
שמעון ארזי

, דצמבר 2015

מרוצה מאוד, אדם זמין, נענה מהר לקריאות שלי, גם אם ביקור הבית מתארך יתר על המידה, הוא תמיד סבלני אדיב מקצועי נותן הסברים ולמישהו כמוני שהמחשב זה עיקר עבודתו, זה בעל ערך גבוה בעייני - ממליץ עליו מכל הלב!
אני מכיר את אדם הטכנאי מ"המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים" כבר למעלה משנה, אני יכולה להעיד שמדובר בטכנאי מחשבים מוכשר, אין דבר או עניין שאין ביכולתו לפתור. השירות שלו מקצועי והמענה שלו ללקוח תמיד מהיר ושירותי. מדובר בתחזוקה של שירותי מחשב למחשב שאני משתמש בו לצורכי עבודה (עריכת ווידאו), אדם נותן מענה גם בפתרון תקלות במחשב עצמו וגם בתקשורת האינטרנט אם ישנם בעיות וכמובן גם החלפת חומרה במידת הצורך.
מדובר בבעל מקוע שטובת הלקוח עמודת לנגד עיניו, הוא לא יחרטט או ימציא תקלות, מאוד מאוד רציני ומסור.
המידע שאדם מוסר, תמיד אמין ונכון, מילה שלו זאת מילה, אין צורך לרוץ ולבדוק אותו, מניסיון שלי אני סומך עליו, גם מבחינת מחירים אדם מאוד הוגן וגובה מחיר סביר מאוד. אני ממליץ עליו באמת בשמחה, אמשיך להיעזר בשירותיו גם בעתיד.
אופיר

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

המעבדה הירושלמית המרכזית עוסקת בתחום המחשוב כ - 20 שנה. יתרוננו והתמחותנו באיתור מהיר ומדויק של תקלות ומתן פתרון המותאם לצורכי הלקוח במזעור עלויות, ובמגוון הציוד הנמצאות בשוק. אנחנו מוכרים מחשבים של החברות המובילות בתחום. כמו כן אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות אינדוידואליים לעסקים.

המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים

המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים

אופיר גיאת


9.7

073-2242718
 

המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים

אופיר גיאת

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242718 חייג