מור אופיר טכנאי מחשבים

9.3
אופיר מור
טכנאי מחשבים
אזור המרכז
כתובת העסק: גוש עציון 20, תל אביב

  92%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, יולי 2019

רכשתי לבן שלי מחשב נייח וחיפשתי מתקין מחשבים שיתקין את כל התוכנות ויחבר את כל החיבורים שצריך. נכנסתי לאינטרנט וראיתי מיליון המלצות על אופיר ובלי להסס פניתי לשירותיו, הוא הגיע בשעה שקבענו, ישב מספר שעות בביתי, הסביר כל דבר שביצע והתקין את כל מה שצריך לתפעול המחשב, המחיר שגבה היה הוגן, השירות והסבלנות שלו זה משהו יוצא דופן, תודעת שירות גבוהה מאוד ואין ספק שתמיד אפנה לשירותיו, קסם של אדם!
יונה, כפר סבא.

, יולי 2019

זאת כבר הפעם השלישית שאני פונה לאופיר ואני לא מוותר עליו בחיים!!! בפעם הראשונה רכשתי דרכו מחשב נייח, הוא הגיע לביתי והתקין את המחשב הנייח, התקין את כל התוכנות שרציתי, הגדיר וחיבר את כל החיבורים למחשב ונתן הסבר מפורט על תפעולו במשך כמה שעות, מאז ועד היום אני פונה רק אליו, היחס, הסבלנות שלו קנו אותי מהתחלה ולאחרונה רכשתי דרכו עוד 2 מחשבים נייחים נוספים. גם בפעם הזאת הייתי מרוצה מכל ההתנהלות, הרכיב מחשב ברמה גבוהה, התקין את כל המערכות וגם הגדיר בביתי את הרשת האלחוטית. בחור מקסים ותותח על!!!
יונתן, רמת השרון.

, פברואר 2019

חיפשתי טכנאי לתיקון מחשב נייד שברשותי, ראיתי המלצות על אופיר והחלטתי לפנות לשירותיו. הוא הגיע ביום שקבענו, בדק את המחשב הנייד שכל הזמן היה איטי ונתקע, אופיר ביצע פרמוט למחשב והתקנה מחדש של כל החומרה וכל התוכנות שצריך להתקין, ישב בביתי מספר שעות עד שהתקלה סודרה. מאז ועד היום המחשב שברשותי פועל ללא שום בעיה ואני פשוט מרוצה שבחרתי באופיר, אמין, ישר והכי מקצועי שיש!
ורדית.

, פברואר 2019

את אופיר אני מכירה כבר המון זמן והוא היחיד שמטפל בכל המחשבים שברשותי, פשוט תותח אמיתי! הוא הגיע אליי לצורך התקנת מחשב נייח שרכשתי, ביצע והתקין את כל החיבורים והחומרה שצריך. תמיד מגיע בזמן, מקצועי בעבודתו, מסביר כל דבר שמבצע, נותן שירות טלפוני בכל שעות היממה ואני פשוט מרוצה ממנו בכל פעם מחדש שאני פונה לשירותיו. קסם של בחור, עוזר מהלב והמון פעמים גם ללא עלות!
מרינה, יפו.

, פברואר 2019

כל המחמאות שיש מגיעות לאופיר הטכנאי, אני ממליץ בחום!! פניתי לאופיר לגבי התקנת רשת במחשב חדש שרכשתי ולגבי התקנת כל התוכנות שצריך. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, התקין את כל החומרה, ביצע התקנת רשת ביתית נוספת, היה בביתי מספר שעות וביצע עבודה שראויה לשבח. הסביר כל דבר שמבצע, את רוב התוכנות התקין בעברית וחיבר כל מה שצריך, גבה מחיר הוגן ונתן שירות מצוין. בפעם השנייה שפניתי אליו, הוא התחבר דרך השתלטות מרחוק על המחשב שברשותי, סידר את כל מה שהיה צריך ללא כל עלות, פשוט אין אנשים כמותו, ישר ואמין והכי טוב שיש!
דב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-12:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

שמי מור אופיר ואני טכנאי מחשבים כבר למעלה מארבעים שנה. במשך כל שנות הפעילות שלי בתחום הקפדתי לבחור עבור לקוחותי סחורה איכותית ממיטב היצרנים ולהעניק שירות צמוד בייעוץ ותמיכה. תמיד האמנתי שעל מנת להעניק ערך מוסף לעיסוק שלי, למכור -זה לא מספיק. לכן דאגתי תמיד להיות זמין ונתתי מענה ללקוחותי בכל בעיה. יחס אישי וידע טכנולוגי נרחב הם הדברים החשובים לי בכדי לעזור ללקוחותי בקידום ענייני המחשוב שלהם תוך רכישת אמונם לטווח הארוך. אני עומד לרשותכם תמיד, גלישה נעימה ומועילה בחנות שלי ואשמח אם תצטרפו לחוג לקוחותי

אתר העסק: http://ofirmor.coi.co.il

מור אופיר טכנאי מחשבים

מור אופיר טכנאי מחשבים

אופיר מור


9.3

073-2721739
 

מור אופיר טכנאי מחשבים

אופיר מור

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721739 חייג