אבי מחשבים

9.4
אבי נוריאל
טכנאי מחשבים
אזור ירושלים
כתובת העסק: הארזים 13, ירושלים

  90%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2019

על אבי יש לי רק דברים טובים לומר, בעל מקצוע אלוף, היחיד שהצליח לתקן את המחשב שלי!!! יש לי מחשב נייד שקרס, מחשב שהשימוש בו הוא לתוכנות מוזיקה, המחשב שלי ביום בהיר אחד פשוט קרס. פניתי למספר טכנאים ואף אחד לא הצליח לסדר את הבעיה וכל הזמן המחשב היה מגיע למצב של קריסה. לא התייאשתי וקיבלתי המלצה מחבר על אבי, פניתי אליו למעבדה ומאותו רגע הבנתי שהגעתי למקום ולאיש הנכון. השארתי את המחשב הנייד שלי וכעבור שעה קיבלתי טלפון מאבי על זיהוי הבעיה ואופן התיקון. ההצעה של אבי הייתה הוגנת ומיד הסכמתי שיטפל במחשב שלי, הוא החליף את הספק כוח וכרטיס המסך , פירמט מחדש את המחשב והתקין את כל המערכות והתוכנות. כעבור כמה ימים הגעתי למעבדה לקחת את המחשב שלי, אבי חיבר את המחשב והכל עובד בצורה מהירה, המחשב שלי פשוט חדש!! בעל מקצוע משכמו ומעלה, הגון וישר. אני מרוצה וממליץ מכל הלב.
נתי, ירושלים.

, ספטמבר 2019

על אבי יש לי רק דברים טובים לומר, עשר של בחור ואני כבר שנים משתמש בשירותיו. הוא מבצע עבורי תיקונים שונים במחשב הנייד והנייח שברשותי, כל פעם שאצלצל אליו הוא תמיד יענה בסבלנות ויגיע לביתי בזמן שקובעים איתו. הוא ביצע עבורי תיקון של המחשבים שהיו נתקעים, ביצע פירמוט למחשבים והתקין את כל ההגדרות מחדש. במשך מספר שעות ביצע התקנה של כל התוכנות וההגדרות במחשב, השירות שלו נהדר ומסביר כל דבר שמבצע. המחיר שגבה היה הוגן ואני ממליץ עליו בחום.
מיכה, ירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 07:00-22:00, ו' 07:00-16:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

אבי מחשבים הינה מעבדה מקצועית לכל סוגי המחשבים,מעבדה מקצועית ואמינה למעלה מ20 שנות ניסיון. במעבדה ניתן את מלוא תשומת הלב,ידע ומקצועיות ברמה הכי גבוהה, כמו כן אנו מתעסקים במעבדה בהתקנות מערכות הפעלה,שדרוג מחשבים והתקנת רשתות.

אבי מחשבים

אבי מחשבים

אבי נוריאל


9.4

073-2242710
 

אבי מחשבים

אבי נוריאל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242710 חייג