ידע-טכנאי מחשבים

9.4
רוני שגיא
טכנאי מחשבים
אזור ירושלים
כתובת העסק: האייל 79, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2016

אני מאוד מרוצה מרוני "ידע-טכנאי מחשבים", הוא תמיד קשוב, מוכן לעזור, או טלפונית או בעזרת ביקור ואני בהחלט ממליץ בחום!!!!
רוני מטפל לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשב שלנו, מדובר בתחזוקת מחשב בבית, כמו שציינתי, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשר אליו, הוא תמיד משתדל לתת מענה טלפוני ובמידת הצורך רוני מגיע אלי כמה שיותר מהר, אכפת לו מאוד להיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעלי מקצוע אמינים והוגנים! טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, מומחה בכל תחומי המחשבים, הוא מטפל בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד...
אני יכול לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! הוא טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ועושה הכל על-מנת שאצא מרוצה, כמובן שבנוסף במידת הצורך הוא משתלט לי מרחוק על המחשבים ומסדר אותם. הספקתי להעביר את המספר שלו הלאה להמון לקוחות וכולם מרוצים ללא יוצא מן הכלל, טכנאי מצוין ומומלץ.
משה.

, אפריל 2016

ש לי רק מילים חמות לספר על רוני "ידע-טכנאי מחשבים"! הוא עזר לנו מאוד וגבה מחיר סביר - בהחלט ממליצה. המחשב הביתי שלנו עשה המון בעיות - נכבה, נדלק, ריסטר את עצמו ובקיצור עשה בלאגן ולא תיפקד כמו שצריך. הגעתי לרוני דרך חיפוש באינטרנט, ראיתי שיש המלצות חיוביות וביקשתי שיגיע לטפל בבעיה. רוני היה מאוד אדיב, קבענו שעה והוא הגיע אלינו במהירות ובזמן.
הסברתי לרוני במה מדובר והוא ניגש לבדוק את המחשב, כעבור מס' דקות התברר לנו שהוא יצטרך לעשות פירמוט מחדש למחשב. הוא הסביר לי שהייתה בעיה במערכת ההפעלה, ולא היה צורך להחליף חלקים במחשב, רק לתכנת אותו מחדש. רוני גיבה את הקבצים, לאחר הפירמוט הוא סידר את מערכת ההפעלה ווינדוס ואת כל מה שנדרש.
לאחר פעולת הפירמוט, המחשב עולה נהדר ועובד מצוין! על העבודה רוני לקח בהחלט מחיר סביר. שמחתי לקבל שירות מקצועי והוגן - ממליצה!
שלומית.

, אפריל 2016

שירות אדיב, יעיל במחיר הוגן עד לבית הלקוח, מומלץ בחום. אני מכירה את רוני הטכנאי כבר תקופה ארוכה ונעזרת בשירותיו באופן רציף! רוני מטפל לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשבים שלנו, מדובר בתחזוקת מחשבים בבית ובעסק. הוא תמיד משתדל להגיע כמה שיותר מהר ולהיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעל מקצוע אמין והוגן! רוני טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים. רוני מטפל בכל העניינים הקשורים לתחזוקת מחשבים שוטפת, עידכונים, פירמוטים, בדיקת וירוסים וכו'.
רוני תמיד מציע מגוון אופציות במחירי עלות שונים, מסביר כל דבר ועניין ונותן לי לבחור את הטוב בשבילי, הוא אף פעם לא לוחץ ואף פעם לא מנסה להוציא יותר. מבחינת התנהלות העבודה, רוני תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה במיומנות רבה ומבצע הכל באופן מאוד מאוד מקצועי.
מעבר לשירות האישי שרוני נותן לי, המלצתי עליו בדרך למספר אנשים ואני יכולה לספר שכולם מרוצים, הוא טכנאי מצוין. מומלץ בחום - רותי.

, דצמבר 2015

רוני טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במחיר הוגן - ממליצה! מדובר בתיקון שני מחשבים ביתיים שהיו לי בהם בעיות ולכן החלטתי לחפש טכנאי מחשבים - שאולי יוכל לטפל בבעיה. קיבלתי המלצה על רוני "ידע-טכנאי מחשבים" לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות. הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, רוני קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר.
רוני הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את המחשבים אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. רוני לקח את המחשבים וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש באחת מהם בעיה בכרטיס מסך - תפקידו של כרטיס המסך הוא להציג את כל הקבצים הקשורים לוידאו, תמונות וגרפיקה על כל סוגיה ומכיוון שכרטיס המסך היה מאוד מיושן ולא תאם לצרכים שלנו היה צורך להחליפו. במחשב השני הייתה בעיה בספק כוח. רוני הסביר שייצטרך לבצע החלפה של החלקים, המחירים היו הוגנים ונתתי לו אישור לבצע את התיקונים הנדרשים.
כשהמחשבים היו מוכנים קיבלתי טלפון, רוני תיאם איתי החזרה של המחשבים, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיות נפתרו!! רוני הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
ישראלה.

, דצמבר 2015

רוני טכנאי מצוין מכל הבחינות, מאוד מאוד נעם לי, המחיר היה הוגן, השירות היה אדיב ומנומס, מבחינתי מה שהכי חשוב בבעל מקצוע זה היחס, ורוני בן-אדם מקסים - ממליץ בחום!
פניתי ל"ידע-טכנאי מחשבים" לצורך תיקון מחשב שהיה מאוד איטי בפעולה שלו ולצורך חיבורו לטלוויזיה בכדי שאוכל לצפות בתכנים דרך המסך של הטלוויזיה, הגעתי לרוני דרך חיפוש באינטרנט, ראיתי שיש עליו המלצות טובות, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט (ביחס להצעות נוספות שקיבלתי) והחלטתי לסגור איתו את העבודה. זמינותו של רוני לעבודה הייתה גבוהה, הוא הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, התקין מה שצריך באופן מקצועי, רואים שהוא מאוד בקיא בתחום. רוני ביצע החלפת כרטיס מסך, הוא התאים את הכרטיב לחומרה של המחשב ולצרכים שלנו, לאחר מכן ביצע באופן מקצועי חיבור המחשב לטלוויזיה,
בסופו של דבר המערכת של המחשב מתפקדת נהדר ואין לי תקלות או בעיות כשלהן. בסיום העבודה, רוני גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש, הוא באמת היה עשר ובעתיד אשמח להיעזר בו שוב כשאצטרך.
קובי.

, דצמבר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של רוני, ברוני יש שילוב של שני דברים, ראשית הוא יודע את עבודתו, מגיע לפי הצורך עושה עבודה מאוד מקצועית, אם יש צורך וזמן העבודה מתארך, הוא לוקח את המחשב אליו ובכדי לחסוך ממני עלויות. שנית המחירים שלו שווים לכל נפש ובתחום הזה קשה מאוד להשיג טכנאי אמין שעלות המחירים שבה הוא נוקב באמת הוגנת.
רוני מטפל לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשבים שלנו, מדובר בתחזוקת מחשבים בבית, כמו שציינתי, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשרת לרוני, הוא תמיד משתדל להגיע כמה שיותר מהר ולהיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעל מקצוע אמין והוגן! רוני טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים, הוא מטפל בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד...
אני יכולה לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! רוני טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. בפעם האחרונה רוני עזר לי לרכוש מחשב נייד חדש על-מפרט שמתאים לצרכים שלי, לאחר מכן הגיע לבצע התקנה של כל התוכנות, ווינדוס אופיס וכו', ביצע התקנה של אנטי ווירוס וכל הנדרש בכדי שהמחשב יכנס לפעולה. כמו תמיד הוא היה עשר, חסך לי בעלות שעות העבודה, לקח את המחשב אליו והריץ את התוכנות. כמובן שבסיום הוא הגיע אלי בתיאום מלא וחיבר את המחשב.
באופן כללי, רוני תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ומבצע הכל ועושה הכל על-מנת שאצא מרוצה, כמובן שבנוסף במידת הצורך הוא משתלט לי מרחוק על המחשבים ומסדר אותם. הספקתי להעביר את המספר שלו הלאה להמון לקוחות וכולם מרוצים ללא יוצא מן הכלל, טכנאי מצוין ומומלץ.
רותי ברזילי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

המחשב עובד לאט? המחשב לא נדלק? המחשב עושה רעשים שהוא לא אמור? רוצים לבנות רשת ביתית אך לא יודעים כיצד לעשות זאת? מעוניינים להתחבר לאינטרנט אך לא יודעים כיצד להגדיר זאת במחשב? מעוניינים לשדרג את הזכרון או את הדיסק הקשיח של המחשב שלכם לצורך שיפור הביצועים? התשובה לפתרון בעיותיכם נמצאת במרחק שיחת טלפון אחת מאיתנו, התקשרו אלינו עוד היום כדי לעשות את כל זאת ועוד. אנחנו בידע, מתחייבים לספק שירות טכנאי מחשב לבית הלקוח על פי תגובה, זאת תוך כדי שמירה על מהירות תגובה, אמינות ושירות יעיל מספק שירותי התקנה, הטמעת מחשבים ותוכנה בעסק, תוך כדי ליווי מהיר, יעיל ואמין. בנוסף, במידת הצורך, בידע אנחנו גם נשמח להעביר הדרכות בנושאי מערכת ההפעלה ווינדוס, תוכנות אופיס ומגוון תוכנות רבות אחרות.

ידע-טכנאי מחשבים

ידע-טכנאי מחשבים

רוני שגיא


9.4

073-2721918
 

ידע-טכנאי מחשבים

רוני שגיא

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721918 חייג