אייל רוזנוסר

9.6
אייל רוזנוסר
טכנאי מחשבים
אזור המרכז
כתובת העסק: השקד 16, קרית אונו

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

20 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2020

אייל תיקן עבורי בעבר את המחשב, הגעתי אליו דרך האתר שלכם לאחר שהקלדתי בגוגל טכנאי מחשבים, כך הזמנתי אותו שוב שיתקין עבורי הרדיסק וווינדוס במחשב הנייד שלי. מדובר על איש מקצועי וזריז, הוא דייק בזמנים כפי שתיאמנו, הגיע ביום גשום, לקח את המחשב לתיקון והחזיר אותו לאחר 4 ימים כאשר הכל תקין. לא ביצעתי סקר שוק ואייל הראשון שפניתי אליו, אבל המחיר שהוא גבה ממני היה הגון בהחלט ואין ספק שאפנה אליו שוב בעתיד אם אזדקק.
עומר, נס ציונה

, ינואר 2020

אני מכירה את אייל כבר כמה שנים טובות, חברה שלי המליצה לבעלי על אייל, הוא תיקן עבורו את המחשב בעבר וכך הגעתי אליו.
עבורי הוא תיקן מספר תקלות שהיו במחשב: סידר את כל המסך והוריד דברים מיותרים שהיו לי במחשב, סידר את הרמקולים וכו'. אייל בעל מקצוע מנומס ואדיב, הוא תמיד עומד בזמנים ומצליח לפתור את התקלות במהירות, השבוע הזמנתי אותו לתיקון נוסף והוא לא דרש כסף ובנוסף אם תקלה מסוימת לא מצריכה הגעה לבית הלקוח הוא מכוון טלפונית. ביצעתי סקר שוק והמחיר שאייל דרש ממני היה הגון ביותר והכי חשוב שהוא לא עוזב עד שהוא לא מוצא פתרון!
ציפי, תל אביב

, אוגוסט 2019

כל מה שקשור למחשבים אני פונה רק לאייל, בעל מקצוע תותח ואין מילה אחרת! הוא ביצע עבורי התקנת נקודת רשת, התקין במחשב הנייח את כל התוכנות והגדיר את כל ההגדרות שצריך. השירות שלו מדהים, מגיע בשעה שקובעים איתו ומסביר כל דבר שמבצע. אדם ישר שלא מעניין אותו הכסף, לאחר שהתקין לי את כל מה שצריך במחשב גבה מחיר הוגן מאוד. לאחר כשבוע הייתי צריך עזרה וצלצלתי אליו והוא התחבר מרחוק למחשב שלי וסידר לי ללא עלות כל מה שהייתי צריך. אין אנשים כאלה, אדם נפלא ומקצועי מאוד, תמיד אפנה אליו בכל מה שקשור למחשב שלי.
ארנון, קריית אונו.

, אוגוסט 2019

האדיבות, השירות והמקצועיות של אייל ראויים לשבח!!! מעולם לא נתקלתי בבעל מקצוע שירותי ואדיב ברמות על. הוא ביצע עבורי התקנת אנטי וירוס למחשב בביתי, הגיע בשעה שקבענו וניגש לעבודה. התקין את האנטי וירוס והגדיר את ההגדרות במחשב מחדש, ביצע בדיקה מקיפה למחשב. ישב בביתי כמה שעות ונתן שירות יוצא מן הכלל, אין ספק שתמיד אני אפנה אליו, בעל מקצוע הגון וישר שעזר לי אחרי שבוע בתמיכה טלפונית ללא כל עלות, הכי מומלץ שיש.
דניאל, נתניה.

, אפריל 2019

את אייל אני מכירה המון זמן ולא מוותרת עליו בכל הקשור למחשבים. הוא הגיע לביתי להתקנת רשת ביתית, עומד בזמנים שקובעים איתו, המחירים שלו הוגנים והשירות שלו נהדר. לאחר מכן פניתי אליו להתקנת מערכות הפעלה במחשב נייח ונייד שברשותי, הגיע שוב בשעה שקבענו, במשך שעתיים התקין כל מה שהיה צריך במחשבים, נתן הסבר מפורט על הכל, אני מרוצה מהשירות של אייל, אחראי ואמין, נותן שירות גם טלפוני ועוזר בכל שעה ללא תשלוים נוסף, מומלץ ביותר.
לילית, רמת גן.

, אפריל 2019

לאחר שראיתי המון המלצות חמות על אייל באתרי האינטרנט השונים החלטתי לפנות לשירותיו. התקשרתי אליו לגבי התקנת רשת בביתי החדש, הוא הגיע בשעה שקבענו, התקין רשת WIFI בביתי, נתן הסבר מפורט על כל מה שביצע , גבה מחיר הוגן במיוחד שהגיע אליי בהתראה כה קצרה, ביצע ללא עלות בדיקה במחשב הנייד שברשותי והגדיר אותו מחדש. אני מרוצה מאוד מהשירות המדהים שלו, אין ספק שמעתה כל מה שאצטרך לגבי המחשבים שברשותי אפנה רק אליו.
אור, ראש העין.

, דצמבר 2018

עברתי דירה וחיפשתי באינטרנט טכנאי מחשבים שיגיע להתקין את המחשב הנייח ואת כל האביזרים הנלווים אליו, ראיתי המון המלצות על אייל והחלטתי להתקשר ולהזמין את שירותיו. הוא היה מאוד נעים בשיחה, המחיר היה סביר לחלוטין וקבענו תאריך לביצוע ההתקנה. אייל הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הרכיב את המחשב הנייח, חיבר את המדפסת, הדליק את המחשב וראה שיש רשת ושהכל עובד כראוי. אני מרוצה מאוד מהשירות והאדיבות שלו, הסביר כל דבר שחיבר והתקין, אין ספק שמדובר במקצוען אמיתי, מומלץ!
מלי, כפר סבא.

, דצמבר 2018

את אייל אני מכירה המון זמן ממקום עבודתי, הוא איש תחזוקת המחשבים שלנו והחלטתי לפנות אליו באופן פרטי להתקנת מערכת הפעלה במחשב הביתי שלי. אייל הגיע בשעה שקבענו והתקין מערכת הפעלה במחשב, נתן הסבר לגבי התפעול של המחשב ושל מערכת ההפעלה (windows10), גבה מחיר הוגן ואני מרוצה מהשירות שלו, קסם של בחור, מילה אצלו זאת מילה - ממליצה מכל הלב!
סטלה, גבעת שמואל.

, אוגוסט 2018

אל אייל האיש מחשבים פניתי לצורך התקנת מערכת הפעלה במחשב חדש, השירות שלו היה נהדר ואני שמח להמליץ עליו. אייל הגיע בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ישר ראיתי שהוא מבין עניין ומעבר לכך, הוא בחור אדיב ונחמד כך שזה שילוב טוב :) הוא ביצע את העבודה כמו שצריך ולא הלך לפני שווידא שהכל עובד בצורה טובה ובלי תקלות. השירות שלו נהדר, היחס אחלה והמחיר הוגן - כמובן שאני ממליץ ואשמח לפנות אליו שוב בעתיד במידה ואצטרך.
רוברט, קרית-אונו.

, אוגוסט 2018

עם אייל הטכנאי מחשבים אני עובדת כבר כמה שנים ואני לא מחליפה אותו באף אחד אחר! בכל מה שקשור למחשבים אני פונה רק אליו! לאורך השנים הוא ביצע עבורי עבודות שונות של תיקון תקלות במחשבים ניידים ונייחים וגם התקנת מערכות הפעלה חדשות ובכל פעם מחדש אני מרוצה ללא יוצא מן-הכלל. אייל בחור מקסים, אדיב ונעים, הוא עומד בזמנים שקובעים איתו, מבצע עבודה מקצועית וטובה ואין תקלה שהוא לא מצליח לפתור על הצד הטוב ביותר. הוא יודע את העבודה על בוריה, אני סומכת עליו בעיניים עצומות ואם אני עובדת איתו כבר כמה שנים זה אומר הכל! ממליצה!
דנה, רמת-גן.

, יולי 2017

אייל רוזנוסר עזר לי בבחירת מחשב המתאים לצרכיי, אני לא מבינה בתחום הזה וסמכתי עליו שימצא לי מחשב מתאים. הוא אכן עשה זאת ובמחיר הוגן! לאחרונה לא הסתדרתי כל-כך עם המחשב והוא החל לעשות בעיות בעת ההפעלה, לא הבנתי מה קרה ולכן התקשרתי לאייל במהרה. אייל הגיע בשעה שקבענו, הרגיע אותי וביצע בדיקה מקיפה למחשב. הוא ביצע תיקון והמחשב חזר לפעילות תקינה תוך זמן קצר. אייל לא ניצל את מצוקתי וגבה מחיר הוגן עבור השירות. בסיום הוא ראה שהעכבר שלי לא עובד כשורה והשאיר לי את העכבר התקין שלו. מהיום אני פונה רק אליו! הוא איש המחשבים הקבוע שלי מהיום והלאה!
שושי, פתח תקווה.

, יולי 2017

כל נושא מערכות המחשבים שלי מאוד רגיש אצלי ולכן כשאני צריך טכנאי מחשבים זה צריך להיות בחור אמין ביותר שאני יכול לסמוך עליו - וכזה הוא אייל רוזנוסר! הוא איש המחשבים הקבוע שלי כבר שנים! אף אחד לא נוגע במחשבים שלי חוץ ממנו. אם הוא לא זמין או עסוק בעבודות קודמות אני מחכה לו שיתפנה להגיע אליי! הוא בחור אמין, אדיב ונחמד, הוא מקצועי מאוד ותמיד מצליח לעלות על התקלה ולתקן אותה במהרה. המחירים שהוא גובה הם מחירים טובים, היחס אישי והשירות מקצועי! אמשיך לעבוד איתו עוד שנים רבות.
גיא, קרית אונו.

, יולי 2017

את אייל רוזנוסר אני מכירה כבר זמן מה, הוא מטפל באופן שוטף בכל המחשבים במשרד שלנו ואנחנו מרוצים בכל פעם מחדש! אני אומנם כבר לא זוכרת איך הגעתי אליו לראשונה אבל אם אני פונה אליו שוב ושוב זה אומר הכל! בפעם האחרונה שהזמנתי את אייל הוא ביצע החלפת מערכת הפעלה במחשב שלי, גם הפעם הוא הגיע במועד שקבענו, ביצע את העבודה ביעילות רבה וגבה מחיר הוגן. ממליצה בחום! אין לי ספק שאמשיך לפנות לאייל בכל הנוגע למחשבים, הוא איש המחשבים הקבוע שלנו!
פנינה, תל אביב.

, ספטמבר 2016

חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מחשבים, לקחתי הצעת מחיר, אייל ידע לכוון לבעיה ולתת טווח מחיר הגיוני, הוא מצא חן בעיניי והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, אייל היה פנוי והגיע אלי באותו היום בשעה שסיכמנו. הוא ערך בדיקה יסודית, התקין את החלק החדש במהירות ובמקצועיות ותיקן את הבעיה במחשב. בסיום השירות, הוא נשאר כמה דקות לראות שהמחשב עובד כמו שצריך ונראה שהבעיות מאחורינו. הייתי מרוצה מהשירות שלו ואני בהחלט ממליצה עליו!
חני.

, ספטמבר 2016

אני יכולה להעיד שאייל אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר שיצא לי להכיר! בכל מה שקשור לתיקון מחשבים ובכלל רכישה והתקנה של ציוד מחשבים, אני עובדת רק איתו. אייל בקיא מאוד בתחום המחשבים, הוא יודע לאתר תקלות ולפתור אותם מהר ועל הצד הטוב ביותר. אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.
לגבי המחירים הוא לוקח תמיד מחירים סבירים, הוא מיידע לפני כל תיקון מהי העלות, מחליף חלקים רק אם באמת יש צורך ואין ברירה אחרת, ובתמורה מעניק טיפול מקצועי והוגן. במשך כל השנים שחלפו, לא הייתה לי אף תלונה כלפיו מדובר באדם ישר אמין ומקצועי - ממליצה מכל הלב!
קארן.

, ספטמבר 2016

אייל מעניק לי את השירות הכי טוב שהיה לי עד היום בכל הרמות! ברמה האישית, הקשבה, מהירות הגעה וגם ברמה הכספית. אחד האנשים שאני הכי מעריך בתור בעל מקצוע. אמין מאוד. אחד על אחד עושה עבודה הכי טובה. אני עובד איתו מעל שמונה שנים, הוא איש המחשבים שלי בכל הנוגע לתקשורת תיקונים חומרה תוכנה וכו'... שירות עבור בית מלון, עסק של חוות סוסים ואפילו ברמה המשפחתית הוא מסייע לכולנו בעסקים - מומלץ בחום רב!
רובי.

, יוני 2016

אייל הוא הבן אדם הכי מדהים שאני מכירה, גם מבחינת מקצועיות וגם מבחינת אישיות, אני אומרת עם יד על הלב, שאין בעלי-מקצוע כמוהו - ממליצה מכל הלב, טכנאי מחשבים מספר אחת!
שמי רחלי ואני מנהלת אחזקה בבית מלון "אביה" ובכל הקשור לבעיות במחשבים שלנו אנחנו מעסיקים רק את אייל אין טוב ממנו ואני מדברת מתוך ניסיון. כמו שציינתי, בכל פעם שיש לנו בעיה אני ישר מתקשרת אליו, הוא תמיד משתדל לתת מענה טלפוני ובמידת הצורך מגיע אלי כמה שיותר מהר, אכפת לו מאוד להיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי והטכני והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעל מקצוע אמין והוגן! טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, מומחה בכל תחומי המחשבים, הוא מטפל בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד...
אני יכולה לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! אייל טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם עשה את זה מכל הלב. בעבר הוא עזר לי לרכוש מחשבים חדשים, חשב יחד איתי על-מפרט שמתאים לצרכים שלי, לאחר מכן הגיע לבצע התקנה של כל התוכנות, ווינדוס אופיס וכו', ביצע התקנה של אנטי ווירוס וכל הנדרש בכדי שהמחשב יכנס לפעולה. בנוסף הוא הציל אותי אין ספור פעמים, מגיע גם בשעות לא שעות וכמובן שבנוסף במידת הצורך הוא משתלט לי מרחוק על המחשבים ומסדר אותם. מדובר בבעל-מקצוע שלוקחים אותו פעם אחת ואז לא מחליפים, בעל מקצוע להחזיק שנים ארוכות!
רחלי.

, דצמבר 2015

שירות אדיב, יעיל במחיר הוגן עד לבית הלקוח, מומלץ בחום. אני מכיר את אייל רוזנוסר הטכנאי כבר מעל עשר שנים ונעזר בשירותיו באופן רציף! אומנם אני כבר לא כל כך זוכר איך הגעתי אליו בפעם הראשונה כי זה היה באמת לפני שנים רבות אבל אם אני ממשיך לעבוד איתו - מבחינתי זה אומר הכל!!! אייל מטפל לי באופן קבוע בכל מה שקשור לבעיות במחשבים שלנו, מדובר בתחזוקת מחשבים בבית ובעסק.
כל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשר לאייל, הוא תמיד משתדל להגיע כמה שיותר מהר ולהיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעל מקצוע אמין והוגן! אייל טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים. בעבר אייל עזר לי לרכוש ולהרכיב מחשבים חדשים, הוא מטפל בכל העניינים הקשורים להתקנות תוכנה, פירמוטים, דברים הקשורים לחומרה החלפת דיסק קשיח, ספק כוח, תקשורת אינטרנט ועוד...
אני יכול לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! אייל טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. הוא תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ומבצע הכל ועושה הכל על-מנת שאצא מרוצה, כמובן שבנוסף במידת הצורך הוא משתלט לי מרחוק על המחשבים ומסדר אותם. הספקתי להעביר את המספר שלו הלאה להמון לקוחות וכולם מרוצים ללא יוצא מן הכלל, טכנאי מצוין ומומלץ.
רוברטו.

, דצמבר 2015

במילה אחת (או בכמה מילים...) מצוין! אני יותר ממרוצה, שנים חיפשתי טכנאי מחשבים, לפני שנים כבר אבדתי תקווה עד שהגעתי לאייל - ממליצה עליו בחום!
לאייל הגעתי דרך חברה שהיא לקוחה של אייל, החברה המליצה לי על אייל בחום לאחר שכבר שנים אני מחפשת טכנאי מחשבים זמין ומקצועי במחיר הוגן ותמיד אבל תמיד נפלתי על טכנאים לא טובים (בלשון המעטה). מכיוון שמדובר בחברה שיכולה להיות לקוחה נורא פדנטית, הקשבתי להמלצה שלה ולקחתי את המספר של אייל.
לפני אייל, היה לי מחשב נייד שעשה לי המון בעיות לעיתים קרובות מידי והחלטתי שהגיע הזמן לרכוש מחשב חדש, מכיוון שאני לא בקיאה בנושא הרמתי טלפון להתייעץ עם אייל. קבענו להיפגש, אייל הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הסברתי לו בשביל איזה שימושים אני צריכה את המחשב והוא הכין לי מפרט מדויק של החומרה. הצעת המחיר של המחשב הייתה הוגנת לטעמי ואייל המקסים סיפק לי מחשב נייח איכותי ביותר! מאז ועד היום אין לי תקלות במחשב וכבר עברו לא מעט שנים, מחשב מצוין שהותאם במדויק לצרכים שלי!
אני רוצה לציין שמעבר לעזרה ברכישת המחשב אייל מגיע אלי במעברי דירות, עוזר לי תמיד לחבר את המחשב למדפסת לראוטר ולאינטרנט, עושה הכל ביעילות ואף פעם אין לי בעיות. אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלו, אמשיך להיעזר בו גם בעתיד. ממליצה עליו לכל מי שמחפש טכנאי אמין מקצועי אנושי ובמחיר הוגן.
לאה.

, דצמבר 2015

אייל מעניק לנו שירות מהיר, מקצועי ואדיב, מדובר בטכנאי מקצועי מאוד שמכיר את עולם המחשבים בצורה יוצאת מן הכלל, אין תקלה או בעיה שאייל לא יודע לפתור. ממליץ עליו מכל הלב. אייל מטפל ומתחזק את המחשבים שלנו בעסק וגם אצלי בבית כלקוח פרטי, מדובר בטכנאי מחשבים מקצועי ובקיא מאוד הן בתיקוני תוכנה והן בתיקוני חומרה, בכל פעם שיש לי בעיה אני ישר מתקשר אליו, הוא תמיד משתדל להגיע כמה שיותר מהר ולהיות זמין ופנוי ללקוח. השירות שלו נפלא הן מבחינת השירות המקצועי שלו והן מבחינת יחסי אנוש - מדובר בבעל מקצוע אמין והוגן!
לאייל הגעתי בפעם הראשונה כלקוח פרטי, התרשמתי ממנו לטובה וניסיתי אותו גם בשירות לעסק שלנו (משרד עורכי דין) - כשמחפשים טכנאי מחשבים לעסק הבחירה חשובה עוד יותר, בשונה מהמחשב הביתי שאם במקרה שנתקלנו בטכנאי מחשבים לא מקצועי העגמת נפש לא נעימה אך יחסית קלה, לא כן בעסק כשרוב המידע הינו קריטי ביותר, טעות קלה של טכנאי לא מקצועי עלולה לעלות ביוקר הן מבחינת ממון והן מבחינת איבוד זמן יקר.
אייל הוכיח את עצמו מהר מאוד ומאז מלווה אותנו כבר שנים רבות, אייל טכנאי מקצועי מאוד, בעל ניסיון, הוא מומחה בכל תחומי המחשבים, חוץ מהתקנות והמלצות לרכישת מחשבים או מכשור נלווה, הוא גם עוזר לי לשחזר חומר, התקין לי את כל התוכנות, כל סוגי האנטי ווירוס, גם על התקשרות אינטרנט ססמאות שננעלו בראוטר, משתלט על מחשב, זמין 24/7!
אני יכול לסמוך עליו בעניינים האלה בלי לשאול שאלות! הוא טיפל בהמון עניינים, קטנים וגדולים ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב ובידענות גדולה. הוא תמיד מגיע בזמן, מאתר את התקלה דיי מהר ומבצע הכל ועשה הכל על-מנת שאצא מרוצה. שב וממליץ מכל הלב, טכנאי מעולה!
תמיר.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

אייל רוזנוסר עוסק בתחום המחשוב מעל 20 שנים, במהלכן צבר ניסיון רב במתן פתרונות מתקדמים בתחום המחשוב עבור מגזר הלקוחות העסקיים וכן הפרטיים. אייל רוזנוסר הינו טכנאי מחשבים המספק שירות של תיקון, התקנה ותחזוקה של מחשבים עבור קהל הלקוחות- רשתות מחשוב בבתי עסק כגון מסעדות ובתי קפה, מרפאות שיניים, בתי מלון ועוד, וכמובן עבור הלקוחות הפרטיים.

אייל רוזנוסר

אייל רוזנוסר

אייל רוזנוסר


9.6

073-2721921
 

אייל רוזנוסר

אייל רוזנוסר

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721921 חייג