מעבדת פולג יעקב

9.5
יעקב פולג
תיקון טלוויזיות, טכנאי מחשבים
אזור השפלה
כתובת העסק: הרצל 22, נס ציונה

  97%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  88%

מחיר הוגן

32 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2021

הזמנתי את יעקב דרך האתר שלכם לתיקון מסך הטלוויזיה שלי מתוך הימור וזו הייתה החלטה נכונה! הוא ביצע את עבודתו נאמנה. יעקב לקח את הטלוויזיה שלי למעבדה שלו והחליף את המסך ואחרי 5 ימים הוא החזיר לי אותה כאשר היא נראית כמו חדשה מהניילונים! מעבר לכך, הוא הסביר לי בסובלנות מה הייתה הבעיה והיה מאוד אדיב, סימפתי, אחראי ורציני ומעכשיו אם תהיה לי בעיה אקרא אך ורק לו, אני ממליצה עליו בחום!
פרידה, אשדוד

, פברואר 2021

הזמנתי את יעקב דרך האתר שלכם על מנת שיוכל לקשר בין אוזניות הבלוטוס שלי לטלויזיה והוא נתן לי שירות יוצא מן הכלל! מדובר על בעל מקצוע אמין ואיכותי לחלוטין. יעקב עבד אצלי המון שעות וניסה את כל מאמציו כדי למצוא פתרון אך בסופו של דבר, הוא הבין שהבלוטוס לא תקין והסביר לי בסובלנות ואדיבות לאן אני צריכה לפנות כדי לקבל מענה ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר רק עבור הביקור ומגיע לו את הציון הכי גבוה באתר!
אילנה, נס ציונה

, נובמבר 2020

יעקב מספר אחת בשירות ובאיכות! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם לתיקון מסך בטלויזית לד ובסופו של יום, הייתי שבע רצון לחלוטין. הוא הגיע אלי מהיום למחר ולקח את הטליזיה למעבדה שלו ולאחר מכן, הוא החזיר לי אותה שהמסך תקין והיא עובדת כמו שצריך! יתרה מזאת, הוא דיבר אלי בגובה העיניים והסביר לי את כל תהליך התיקון וגם גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין, אני ממליץ עליו באהבה!
יאיר, אשדוד

, נובמבר 2020

יעקב בעל מקצוע מקסים! שוחחתי אתו לגבי תיקון הטלויזיה שלי שנכבתה באמצע שעבדה והוא הגיע אלי לראות על מה מדובר, הוא לקח את הטלויזיה למעבדה שלו ואחרי כמה ימים הוא החזיר אותה ועדכן אותי שהכרטיס הראשי תקול ועדיף שאקנה טלויזיה חדשה. יעקב נתן לי שירות מקצועי, מהיר והגון ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר זול רק עבור הביקור והיה ישר ואמין ב100 אחוז, אני מאוד ממליצה עליו!
ימית, אשדוד

, יולי 2020

חיפשתי טכנאי טלוויזיות מאשדוד באינטרנט ומצאתי את יעקב באקראי, התייעצתי אתו טלפונית לגבי הטלוויזיה שהתקלקלה לי. יעקב מאוד אדיב ומקצועי, הוא גילה התעניינות רבה במהלך שיחתנו והרגשתי שהוא רוצה לעזור לי מכל הלב! לאחר שיחה לא קצרה הגענו למסקנה שהייתה לי בעיה בספק כח בטלוויזיה והוא המליץ לי לרכוש חדשה, אין ספק שהתחברתי לכנות וליושר שלו ובפעם הבאה שאצטרך בעל מקצוע בתחום אקרא אך ורק לו שיגיע לתקן!
לאוניד, אשדוד

, יולי 2020

יעקב התקין עבורי טלוויזית פלזמה של טושיבה, הוא היחיד באתר שלכם שנמצא באזור שלי ויצרתי אתו קשר. יעקב הגיע אלי מאוד מהר מהרגע ששוחחנו בטלפון, הוא רגוע ושקט וישר ניגש לעניינים וביצע את העבודה בזריזות, תוך חצי שעה הוא התקין את הטלוויזיה! בנוסף לזאת, הוא ענה על כל השאלות שלי בצורה מקצועית ולא ביצעתי השוואת מחירים, אבל הוא גבה ממני תשלום הגון לחלוטין, ממליץ!
דרור, רמלה

, פברואר 2020

ליעקב פניתי כי הייתה לי בעיה טכנית בטלוויזיה, כל פעם האפליקציה של החברה ממנה רכשתי את הטלוויזיה הופיעה לי במסך וחיפשתי באינטרנט בעל מקצוע איכותי בתחום, כך הגעתי לאתר שלכם. לא ביצעתי סקר שוק אבל יעקב דרש ממני מחיר כל כך נמוך שאף בעל מקצוע אחר לא היה דורש ממני! יעקב איש נחמד ובעל המקצוע הראשון שאתו שוחחתי, הוא הגיע אלי בזמן שקבענו, שיחק עם השלט וביטל את כל האפליקציות וגם ממש השקיע מזמנו כדי לסדר את התקלה, ממליצה בחום!
טובה, רחובות

, פברואר 2020

הייתה לי בעיה במסך הטלוויזיה כי התמונות לא נכנסו לתוך המסך כולו וחצי מהכתוביות לא ראיתי, בעקבות זאת ניגשתי לאתר שלכם משום שבעבר הזמנתי בעל מקצוע מטעמכם, הייתי מרוצה ולכן חיפשתי שם בעל מקצוע נוסף גם הפעם. יעקב היחיד שאתו שוחחתי, הוא היה נשמע לי בעל מקצוע רציני וענייני לכן קבעתי אתו, הוא הגיע במועד שקבענו וסידר את התקלה דרך השלט תוך דקה וחצי! יעקב איש מאוד נחמד ומבין עניין בתחום, לא ביצעתי סקר שוק אבל המחיר שהוא גבה ממני היה הוגן לטעמי.
מלכה, נס ציונה

, מאי 2019

בשירותיו של יעקב אני משתמשת כבר פעם שנייה ואני מרוצה מאוד. בפעם הראשונה יעקב הגיע לביתי לתיקון טלוויזיה LG שלא עבדה כראוי, הוא הגיע לביתי ובדק את הטלוויזיה והחליף ספק כוח שהיה שרוף ,הכל חזר לעבוד כמו שצריך והייתי מרוצה מאוד מהמחיר והשירות שלו. בפעם השנייה החלטתי לפנות שוב ליעקב לגבי התקנת טלוויזיה על הקיר, הוא הגיע עוד באותו היום, התקין בצורה מדויקת את הטלוויזיה על הקיר ותלה אותה, בסיום העבודה טאטא אחריו את האבק שהצטבר מהקדיחה והשאיר מקום נקי, אין על יעקב, תמיד זמין ותמיד נענה בחיוב וחיוך ללקוח, מומלץ.
ימית, נס ציונה.

, מאי 2019

קניתי טלוויזיה חדשה וחיפשתי מתקין טלוויזיה שיתקין אותה על הקיר, התקשרתי למספר בעלי מקצוע בתחום ובניהם יעקב ולבסוף החלטתי לסגור עם יעקב שיכל להגיע באותו היום. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, מיד ניגש להתקנה ולא מרח את הזמן, סימן את המקום שברצוני לתלות את הטלוויזיה, ביצע קדיחה והתקין את התושבת ואת הטלוויזיה. בסיום העבודה יעקב ניקה את האבק שהצטבר והשאיר מקום נקי ומסודר, הסביר על תפעול הטלוויזיה וההגדרות בשלט, גבה מחיר הוגן ונתן אחלה של שירות, אני מרוצה וממליצה בחום!
ענת, רחובות

, ינואר 2019

נכנסתי לאתר טוב תודה לחיפוש טכנאי להתקנת טלוויזיה על הקיר, ביררתי מספר מחירים בתחום ובחרתי בהצעתו של יעקב שהייתה הכי סבירה. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, מדד עם מכשיר פלס את מיקום הטלוויזיה וביצע קדיחה בקיר, לאחר מכן קיבע את המתלה ותלה את הטלוויזיה על הקיר. עבודה מקצועית, זריזה ונקייה, דאג לנקות את האבק שהצטבר והשאיר מקום נקי. אני מרוצה מהמקצועיות שלו, לא מרח את הזמן ותוך פחות משעה סיים את ההתקנה, מאז ועד היום פניתי אליו שוב לצורך תיקון מסך מחשב וגם בפעם השנייה הייתי מרוצה, מומלץ!
שלומי, רמלה.

, ינואר 2019

התקשרתי ליעקב לגבי טלוויזיה שלא הייתה נדלקת, כבר בשיחה הוא ניסה לעזור לי טלפונית ומאחר ולא הצלחנו לפתור את הבעיה הוא הגיע לביתי לתיקון. יעקב היה מאוד נעים ושירותי, בדק את כל רכיבי הטלוויזיה ומצא כי סוויץ בטלוויזיה היה שרוף והחליפו בחדש ותוך זמן קצר הטלוויזיה שברשותי חזרה לפעול, פשוט כיף לקבל שירות יעיל ומהיר, המחיר שגבה היה הוגן במיוחד ואני מרוצה מאוד.
וויאט, נס ציונה.

, אפריל 2018

אל יעקב הגעתי דרך האתר שלכם בעת שחיפשתי בעל-מקצוע שיגיע להתקין טלוויזיה שרכשתי, יצרתי איתו קשר, התרשמתי לטובה וקבענו שיגיע למחרת לבצע את ההתקנה. יעקב הגיע בשעה שנקבעה, הביא איתו את כל הציוד הנדרש, התייעץ איתי לגבי הגובה הרצוי של הטלוויזיה וביצע התקנה מקצועית ביותר. אין קידוחים מיותרים בקיר, הטלוויזיה חזקה ויציבה והכל יושב בול במקום. שירות נהדר ומומלץ!
עדי, רחובות.

, אפריל 2018

לפני מס' חודשים הזמנתי את יעקב הטכנאי לצורך תיקון טלוויזיה בביתי, אני אומנם כבר לא זוכר מה בדיוק היתה התקלה אך אני זוכר את יעקב לטובה ושמח להמליץ עליו. הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות טובות וזה הספיק לי כדי להתקשר אליו ולשוחח איתו. בשיחת הטלפון הסברתי לו במה מדובר, הוא היה נשמע חביב ואדיב וקבענו שיגיע עוד באותו יום. יעקב אכן הגיע בשעה שקבענו, בדק את הטלוויזיה בקפידה ולאחר שסיים את התיקון הראה לי שהכל עובד כשורה. שירות מקצועי, מהיר ואדיב - מומלץ!
אברהם.

, אוגוסט 2017

את יעקב מ"מעבדת פולג יעקב" הזמנתי לצורך תיקון טלוויזית LCD שהחלה לעשות בעיות בעת ההפעלה, לא הצלחתי לעלות על התקלה בעצמי והחלטתי להזמין אותו לבדיקה. יעקב הגיע במועד שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו והטלוויזיה חזרה לעבוד כמו שצריך. יעקב בחור חביב ונחמד ונעים להכניס אותו הביתה. מומלץ!
רפאל, רמלה.

, אוגוסט 2017

את יעקב הטכנאי הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך תיקון טלוויזיה, נורת הכיבוי לא דלקה ולכן הטלוויזיה לא הגיבה להוראת הכיבוי של השלט, שוחחתי עם יעקב בטלפון, הוא היה נשמע חביב ומקצועי והחלטתי להזמין אותו לבדיקה. יעקב הגיע במועד שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה ותוך זמן קצר עלה על התקלה. יעקב לא הלך לפני שווידא שהכל עובד כשורה. המחיר היה הוגן והשירות היה מצויין. מומלץ!
שאול, רחובות.

, ספטמבר 2016

יעקב טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במחיר הוגן - ממליץ! מדובר בתיקון טלוויזיה שלאחרונה הייתה לי בעיה עם התמונה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה שאולי יוכל לטפל בבעיה. יעקב הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, יעקב תיאם איתי החזרה של הטלוויזיה, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! יעקב הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
מנחם.

, ספטמבר 2016

חיפשתי טכנאי טלוויזיות שיבצע התקנה של טלוויזיה על הקיר. המחיר שיעקב רצה על העבודה היה סביר ביותר וסגרתי איתו יום ושעה.
יעקב הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הגיע עם הציוד שלו מאורגן ומסודר, לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה. את ההתקנה הוא ביצע במהירות, עשה התקנה מאוד יפה והכי חשוב בטיחותית. לא היו עניינים סביב המחיר והכל עבר טוב.
כוכבה.

, ספטמבר 2016

יעקב היה בסדר גמור, הגיע בשעה שסיכמנו, היה מאוד מקצועי, הביא ציוד כנדרש, ביצע העברת טלוויזיה מחדר אחד לשני ותלייה על הקיר עם זרוע. התקנה נקייה ואסתטית במחיר הוגן.
מומלץ בחום - רונית.

, פברואר 2016

התרשמתי שיעקב טכנאי מקצועי ואמין, הוא היה בסדר גם מבחינת הזמנים וגם מבחינת המחיר, לכן אני בהחלט ממליץ עליו. יש לי טלוויזיה LCD סוני 40 שלאחרונה הייתה לי בעיה עם ההפעלה שלה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה שאולי יוכל לטפל בבעיה. נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי ליעקב "מעבדות פולג יעקב" לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות.
הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, יעקב קבע איתי שאגיע אליו למעבדה, הוא אמר שאחרי שיסתכל על הטלוויזיה הוא יתקשר להודיע במה מדובר ולתת מחיר מדויקת. יעקב לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה בנורת מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, הלכתי להביא אותה מהמעבדה ושילמתי ליעקב את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! יעקב הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
מנחם.

, אוגוסט 2015

יעקב טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במחיר הוגן - ממליץ! מדובר בתיקון מסך מחשב ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה. הגעתי למעבדת פולג יעקב, הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, יעקב קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר.
יעקב הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את מסך המחשב אליו, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. יעקב לקח את המסך וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי במה מדובר, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו "אור ירוק" לבצע את התיקון.
כשמסך המחשב היה מוכן קיבלתי טלפון, יעקב תיאם איתי החזרה של המסך, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! יעקב הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
רפי.

, אוגוסט 2015

לפני מספר ימים רכשנו זרוע טלוויזיה חדשה לתלייה על הקיר ומאחר שאין לי נגיעה בכל הקשור לעניינים טכניים, חיפשתי טכנאי טלוויזיות שיבצע את התלייה. ליעקב פולג הגעתי במקרה, חיפשתי טכנאים באינטרנט והוא היה הראשון שהרמתי אליו טלפון.
שוחחתי עם יעקב, הסברתי שבסה"כ מדובר בתליית זרוע לטלוויזיה ושאלתי אותו לגבי המחיר - המחיר שיעקב רצה על העבודה היה סביר ביותר וסגרתי איתו יום ושעה. יעקב הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הגיע עם הציוד שלו מאורגן ומסודר, לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה, את ההתקנה הוא ביצע במהירות, עשה התקנה מאוד יפה והכי חשוב בטיחותית!
למרות שהיה מדובר בעניין של פחות מחצי שעה, יעקב הצליח לעשות עלי רושם טוב, רואים שמדובר בטכנאי הוגן ומקצועי, הוא אדם אדיב מאוד, מנומס ונעים להכניס בעל-מקצוע כזה הביתה. בסיום העבודה יעקב לקח ממני בדיוק את הסכום שסגרנו מראש, לא היו עניינים סביב המחיר והכל עבר חלק. נפרדנו לשלום, יצאתי בהרגשה טובה ואני חושב שאם תהיה לי בעתיד איזושהי תקלה שקשורה לטלוויזיה - אזמין את יעקב בשנית.
מומלץ בחום - משה.

, אוגוסט 2015

ממליץ על יעקב מעבדת פולג כבעל מקצוע!! יעיל, מקצועי, פדנטי, עושה עבודה פשוט נהדרת, וגם לכשלעצמו - איש אדיב ומנומס.
יעקב הגיע לבצע אצלי התקנה של טלוויזיה חדשה שקנינו. עשיתי חיפוש באינטרנט של טכנאי טלוויזיות שעובדים באזור שלי. הגעתי לאתר טוב תודה ולדף העסק של יעקב ממעבדת פולג. התקשרתי אליו, הוא היה מאד נחמד בטלפון, אמר שישתדל להגיע עוד באותו יום, וגם קיים (אפילו התקשר פעמיים מהדרך להודיע שהוא בדרך, ולוודא שאני אכן בבית כדי לקבל אותו).
את העבודה - כמו שציינתי, עשה בצורה מקצועית ביותר!! פשוט עבודת מומחה!! הקפיד שהטלוויזיה תהיה מותקנת בצורה ישרה מאוזנת ובטיחותית. כשסיים את ההתקנה, גם דאג לנקות אחריו כך שבאמת קיבלנו שירות נהדר. יעקב עמד במחיר שסוכם, שמרתי את המספר שלו ואשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד.
מאיר.

, ינואר 2015

ברשותי טלוויזיית פלאזמה לא הכי חדשה אבל גם לא ישנה ובכל זאת התעוררו אצלה בעיות שקשורות לתמונה - יותר נכון לא ראו תמונה.
לא רציתי לוותר עליה והיה לי חבל לקנות מסך חדש בלי לערוך בדיקה כמו שצריך ולנסות לסדר אותה.
חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע בתחום, עלו לי כמה תוצאות, שוחחתי עם חלק מבעלי המקצוע, קיבלתי הערכות למהות התקלה והצעות מחיר בהתאם.
הצעת המחיר של יעקב הייתה הטובה ביותר וסגרתי איתו את העבודה. את הטלוויזיה הפקדתי ברשותו של יעקב, שוחחנו פנים מול פנים והוא אמר שברגע שיידע בוודאות את מקור הבעיה הוא יעשה לי טלפון וייתן לי את עלות התיקון במדויק.
יום למחרת יעקב התקשר, הודיע שהבעיה קשורה לכרטיס המסך כמו שחשב מראש - הכרטיס נשרף והוא אמור להחליף אותו בכרטיס חדש. שאלתי אותו לגבי המחיר, הצעת המחיר שלו הייתה בסדר גמור, פחות או יותר כמו התעריפים שמופיעים באינטרנט ויצאנו לדרך.
ברגע שיעקב סיים לעבוד על הטלוויזיה, הוא התקשר והודיע לי שאני יכולה לבוא לאסוף אותה בחזרה.
הגעתי אליו למקום, הוא הראה לי שהתקלה תוקנה, קיבלתי ממנו אחריות וקבלה. השירות שלו היה מהיר אדיב ומקצועי ואם אצטרך בעתיד טכנאי טלוויזיות אחזור אליו.
חלי.

, ינואר 2015

יעקב איש מקצוע מעולה, הוא תיקן לי בעיה בטלוויזיה, נתן שירות מהיר ומקצועי - ממליץ בחום!
הגעתי ליעקב דרך ההמלצות פה באתר, ביררתי איפה הוא נמצא, נסעתי עם המסך למעבדה, הסברתי ליעקב במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים אם אכן בכך מדובר. לאחר מכן קיבלתי טלפון, שיעקב דיווח לי שאכן מדובר בספק כוח והוא מבצע את התיקון.
נתתי את האישור שלי ובאמת תוך פחות מעשרים וארבע שעות הטלוויזיה הייתה מוכנה. נסעתי להחזיר אותה, ווידאנו שבאמת היא חזרה לפעול, הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו.
מבחינת המחיר, יעקב נתן הצעת מחיר הוגנת, הודיתי לו על השירות וקיבלתי ממנו חשבונית ואחריות לשנה.
מאור.

, אוקטובר 2013

הייתי צריך לתלות טלוויזיה באמצעות מתקן חדש שקניתי.
התייעצתי עם יעקוב בעל המקצוע לגבי תליית הטלוויזיה באמצעות המתקן שקניתי ולפני שסיימתי את המשפט, הוא כבר קלט שניתן לעשות זאת ללא הגעתו ובנוסף הדריך אותי כיצד לתלות את הטלוויזיה - נתן לי הסבר ממש מפורט והיה מאוד סבלני והמליץ לי על סוג הברגים שצריך לקנות!
בקיצור בעל המקצוע האדיב ביותר שפגשתי! ממליץ בחום!
גילעד כהן.

, אוגוסט 2013

אני מבסוט מאוד מהשירות של יעקב "מעבדות פולג" ומאחר שהשירות שלו נהדר ובטוח שאשתמש בשירותיו גם בעתיד! עשה עלי רושם ממש ממש טוב! יש לנו טלוויזיית פלאזמה של חברת "Philips" ולפני כמה ימים הדלקנו אותה ושמענו קול אך לא ראינו תמונה. כמובן שניסיתי לכבות ולהדליק אותה בשנית, אולי הבעיה תסתדר. בכל אופן זה לא הסתדר והרמתי טלפון ליעקב בהמלצתו של חבר.
שוחחנו ביום שישי, ספרתי לו מה הבעיה, הוא אמר שכנראה יספיק להגיע אלינו עוד היום, לראות במה מדובר ולפי זה ייתן הצעת מחיר. יעקב הגיע בדיוק בשעה שקבענו אתו, אפילו לא דקת איחור.
בדק את המסך, נתן הצעת מחיר שהייתה סבירה בהחלט ולקח את הטלוויזיה אליו למעבדה. ביום ראשון הטלוויזיה כבר הייתה מוכנה וכחלק מהשירות שיעקב נותן ללקוחותיו, הוא הגיע אלי למסור לי את הטלוויזיה לאחר התיקון. אני לא מכיר עוד טכנאי שנותן כזה שירות ללקוחותיו ועוד ללא תוספת במחיר, פלוס מאוד גדול של יעקב כאיש מקצוע!
בדקתי שאכן התמונה חזרה לטלוויזיה ושלמתי לו את הסכום כפי שסוכם מראש, קבלתי ממנו קבלה ואחריות על התיקון. השירות של יעקב היה פשוט מעולה! ממליץ לכולכם!
חיים מראשון לציון.

, אוגוסט 2013

ממליץ מכל הלב על יעקב כבעל מקצוע!! יעיל, מקצועי ופדנטי!
יעקב בא לבצע אצלי התקנה של טלוויזיית פלאזמה בסלון ביתי. את הטלוויזיה רכשתי כמה ימים לפני, ראיתי שמבחינה בטיחותית עדיף שאקרא לבעל מקצוע שיבצע את ההתקנה ומאחר ואני גר באזור המרכז, עשיתי חיפוש באינטרנט של טכנאי טלוויזיות מהאזור שלי. התקשרתי ליעקב מ"מעבדות פולג" ובררתי אתו אם הוא מבצע התקנות של מסכי טלוויזיה, יעקב היה מאד נחמד בטלפון, אמר שהוא בהחלט מבצע התקנות ושישתדל להגיע עוד באותו יום, וגם קיים (אפילו התקשר מהדרך להודיע שהוא מגיע, ולוודא שאני אכן בבית כדי לקבל אותו).
את העבודה - כמו שציינתי, עשה בצורה מקצועית ביותר!! הקפיד שטלוויזיה תהיה מותקנת בצורה ישרה, מאוזנת והכי חשוב מאובטחת היטב לקיר. כשסיים את ההתקנה דאג לנקות אחריו, כדי שבאמת הכל יראה מושלם! אין מילים!! ממליץ מאוד!
יבגני, אזור המרכז.

, אוגוסט 2013

אל יעקב מ"מעבדות פולג" הגעתי במטרה שיתקן לי טלוויזיה שלא עבדה. עשיתי חיפוש באינטרנט על בעלי מקצוע שמתקנים טלוויזיות והגעתי לאחד מאתרי בעלי המקצוע. באתר נחשפתי להמלצות הטובות שנרשמו על יעקב, קראתי אותן, והחלטתי להזמין אותו, כדי שיבוא וינסה לטפל לי בתקלה, שוחחנו בטלפון יעקב הסביר לי שהוא מגיע לבית הלקוח בודק בכלליות את המכשיר ולאחר מכן נותן הצעת מחיר ולוקח אליו למעבדה את המכשיר לתיקון ובסיום העבודה מביא את המכשיר המתוקן עד לבית הלקוח - שירות נפלא!
יעקב הגיע אלינו כבר באותו יום שיצרתי אתו קשר, בדק את הטלוויזיה ואמר לנו שמאחר ששומעים קול ללא תמונה כנראה מדובר בהחלפה של ספק הכוח ואם יהיה עניין אחר, הוא ירים אלינו טלפון לתת הצעת מחיר חדשה. המחיר שיעקב נקב על התיקון נשמע לנו סביר בהחלט והפקדנו את הטלוויזיה בידיו המסורות.
כמו שציינתי - יעקב התגלה כנותן שירות מעל ומעבר, הוא עמד במילה שלו, הרים אלינו טלפון בסיום העבודה לתאם מועד הגעה ודיווח שהתקלה תוקנה. הוא הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו מסר בידינו את הטלוויזה, ביקש שנחבר אותה לחשמל ונראה שאכן תיקן אותה. הייתי מאוד מאוד מאוד מרוצה מכל ההתנהלות שלו מולנו ואני בהחלט מתכוונת להזמין אותו בעתיד לכל תקלה או בעיה שתהיה... ממליצה עליו בחום רב!
רינה, יבנה.

, מאי 2013

יעקוב בחור אמין ישר וטוב!
אנחנו גרים בנס-ציונה, זה כמו מושבה קטנה ודברים פה מתגלגלים מפה לאוזן, אחד מכיר את השני, וכך שמעתי על יעקוב ממעבדת פולג. כולם דיברו טובות אודותיו ולכן שהייתה לי בעיה בהדלקת הטלוויזיה, הרמתי לו טלפון שיבוא לתקן את הטלוויזיה.
יעקוב הגיע אלי בזמן שסיכמנו, בדק את מכשיר הטלוויזיה ,ואמר לי שהספק פשוט נשרף, לכן לקח את הטלוויזיה אתו ולאחר יום חזר כשהטלוויזיה תקינה ועובדת. יש לציין לשבח את יעקוב על המהירות שהפגין בביצוע העבודה ודאג לתקן לי את המסך כמה שיותר מהר, ולהחזיר לי אותו כדי שלא אתקע כל-כך הרבה ימים ללא טלוויזיה שעובדת.
גם המחיר שלקח היה סביר והגיוני - בהתחשב שנתן לי שירות ממש עד הבית, ולא אילץ אותי לקחת אליו את הטלוויזיה ולהחזיר אותה, באופן עצמאי עם כל הנסיעות וכל הטרחה...
שמעון, נס-ציונה

, מאי 2013

יש לי רק מילים חמות להגיד על יעקוב.
יש לי שתי ידיים שמאליות... לא ממש יודעת ומבינה באיך להתעסק עם מחשבים... לכן כשהייתה לי בעיה עם הדלקת המחשב, הרמתי בהמלצת חברה שלי, טלפון ליעקוב ממעבדת פולג ובקשתי שיגיע לטפל בבעיה.
יעקוב היה מאוד אדיב, הגיע במהירות ובזמן ותוך כדי שיחה אתו הסתבר לי, שבכדי לא להטריח את הלקוחות הוא נותן שירות של איסוף המחשב למעבדה והחזרתו לאחר התיקון. יעקוב היה סביר ברמת המחירים,ולקח מחיר מוצדק על התיקון ולא קפץ מעל לפופיק. כשיעקוב הגיע למסור לי את המחשב בחזרה לאחר התיקון, הוא הסביר לי שהייתה בעיה במערכת ההפעלה, ולא היה צורך להחליף חלקים במחשב, רק לתכנת אותו מחדש.
בכל אופן הבעיה נפתרה, ומאז המחשב פועל כמו שצריך. יעקוב באמת ובתמים - טכנאי מחשבים פשוט נהדר!
מרים, נס-ציונה

, מאי 2013

את יעקוב מ"מעבדת פולג יעקוב" הכרתי ממש במקרה, כאשר המחשב הנייח שברשותי הפסיק לעבוד, התקשרתי לבעל מקצוע מסוים, שלא יכל להגיע היות והוא אינו באזור אך המליץ לי על יעקוב כבעל מקצוע מצוין. ואכן לאחר שיעקוב הגיע לביתי הוא הוכיח את עצמו כבעל מקצוע יוצא דופן.
בשיחת הטלפון עם יעקוב לא ידעתי לפרט אודות מהות הבעיה, יעקוב הרגיע אותי ואמר שיגיע אלי למחרת לקחת את המחשב למעבדת התיקון שלו, שם יבדוק את מקור הבעיה, ירים אלי טלפון וייתן לי הצעת מחיר לתיקון ואם אבחר לתקן את המחשב, הוא יגיע אלי עם המחשב לאחר התיקון וימסור לי אותו פנים מול פנים ללא תוספת במחיר.
יעקוב הגיע אלינו בשעה וביום שנקבעו ואסף את המחשב אליו למעבדה. יום למחרת הרים לי טלפון, פירט שהבעיה קשורה לספק ויש צורך להחליף אותו קומפלט. הצעת המחיר של יעקוב הייתה הגיונית וסבירה, ונתתי את אור ירוק.
יעקוב קיים את כל הבטחותיו ואכן הגיע למסור לי את המחשב לאחר התיקון. השירות שלו פשוט מהיר ומצוין, שמחתי להכיר אותו ואני בטוחה שאם אצטרך, אין ספק שאקרא לו שוב.
שוש

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

טכנאי מחשבים

תיקוני מחשב כלליים
תיקון מחשבים
טיפולי איתחול מחשב
התקנת רשת מחשב

תאור העסק

אנו מעבדת פולג בעלי מוניטין של 16 שנה בתחום תיקון טלוויזיות LED, LCD ופלזמה, מערכות סטריאו, מחשבים ומקרוגלים, שמע ווידאו כללי. מומחה בחומרה, שירות ואמינות אצלנו מעל הכל, תתקשר ותנסה!

מעבדת פולג יעקב

מעבדת פולג יעקב

יעקב פולג


9.5

073-2721942
 

מעבדת פולג יעקב

יעקב פולג

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721942 חייג