14 מנקי שטיחים אמינים
מעל 3,000 מכרזים עם מעל 40,000 הצעות מחיר
248 חוות דעת של לקוחות על מנקי שטיחים

שירות ניקוי שטיחים עד בית הלקוח, שטיפת שטיחים מקיר לקיר

שטיח הינו פריט עיצובי ופרקטי המוסיף המון למראה של החדרים בבית. הוא מוסיף צבע, מהווה פינה נהדרת למשחק או סתם ישיבה ונותן הרגשה בייתית ונעימה. ניקוי השטיח אשר צובר לכלוך ואבק בדרך כלל מסתכם בשאיבת אבק או העברת מטלית לחה על כתם כזה או אחר. אך לעיתים כאשר מדובר בכתם עיקש, בשטיח מיוחד, או בצורך לחדש את מראהו של השטיח, נזדקק לשירות ניקוי שטיחים מקצועי.
כאן תמצאו מבחר גדול של נותני שירות: חברות או בעלי מקצוע ותיקים ומנוסים מתחום ניקוי שטיחים בבית. בין השירותים המוצעים: ניקוי שטיחים מקיר לקיר, שטיפת שטיחים מקצועית, ניקוי שטיחים בבית הלקוח ועוד. במאמרים והמדריכים כאן בעמוד תוכלו ללמוד על ניקוי שטיח שאגי למשל או ניקוי שטיחים פרסיים, כיצד הם נעשים ומה מיוחד בהם. למצוא טיפים רבים ושימושיים וכן מדריכי עשה זאת בעצמך.
אנשי המקצוע שלנו הם הטובים והמקצועיים ביותר בשוק וזמינים לעבודה מיידית בהתאם לשירות לו אתם זקוקים. רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם? כנסו למחירון ניקוי שטיחים וקבלו בקלות הצעות מחיר בהתאם לסוג השטיח, גודלו והשירות אותו תרצו לקבל. תוכלו להיכנס לדפי העסק של בעלי המקצוע והחברות באתר ולקרוא חוות דעת, ביקורות והמלצות מלקוחות וליצור עימם קשר עוד היום, אנו מתחייבים שתצאו מרוצים ועומדים לשירותכם בכל שאלה או פנייה.


חיפוש

ניקוי שטיחים על ידי בעלי מקצוע מומלצים מתל אביב

- (היעזרו בסינונים חכמים מימין לבחירת בעל מקצוע מתאים באזורכם)

השוואת מחירי שירותי ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל

ניקוי שטיח מקיר לקיר

מאמרים ומדריכים

רוצים ללמוד על ניקוי שטיחים מקיר לקיר? כיצד מתבצעת שטיפת שטיחים או באילו חומרים כדאי להשתמש לצורך ניקוי שטיח שאגי? כנסו למדריכים, המאמרים והטיפים שהכינו עבורכם מומחי השטיחים של טוב תודה ולמדו את כל מה שצריך לדעת על ניקוי שטיחים בכוחות עצמכם!

בחירת שטיח לחדר ילדים

בחירת שטיח לחדר ילדים

במאמר יוסבר על החשיבות שיש לשטיח בחדר ילדים, אילו סגנונות של שטיחים קיימים, איך לבחור שטיח, ואיך לתחזק אותו נכון.

מחירון ניקוי שטיחים

בקטגוריית מחירוני ניקוי שטיחים ניתן לצפות בטבלאות מחירי שירותים כגון: ניקוי שטיח רגיל, ניקוי שטיח מקיר לקיר.
המחירונים מתעדכנים באופן שוטף בהתאם להצעות המחיר המוגשות ע"י בעלי המקצוע המנויים בתחום ניקוי שטיחים