12

ספקי שירות בתחום ניקוי שטיחים

לאילו נקודות שווה להתייחס, כשמחליטים על קניית שואב אבק לבית?

במאמר יוסבר על קניית שואב אבק לבית. אילו שאלות עלינו לשאול את עצמנו טרם הקנייה, ומה ההבדלים בין שואב עומד לשואב מפרקי.

5 טיפים לבחירת שואב אבק

ישנם סוגי שואבים רבים ושונים אבל לא כולם מתאמים בצורה הטובה ביותר לכל מצב. חפיפה בין תכונותיהן העיקריות של השואבים הופכת את הגדרת ייעודם ונוחות השימוש בהם לחשובים במיוחד. הנה חמישה טיפים לחשוב עליהם בזמן קניית שואב אבק:

ייעוד

המחשבה על ייעוד השואב תחסוך הרבה זמן ובלבול. כך לדוגמא, משטח גדול ידרוש שואב בעל עצמה גבוהה לעומת משטח קטן ופעולות עדינות שידרשו שואב בעל עצמה נמוכה יחסית, ואפשרות לחיבור אביזרים ושינוי צורת צינור השאיבה.

התאמה למשימה

שואב רגיל, הידוע גם בתור שואב נגרר, מותאם לרוב המשימות השכיחות בניקוי הבית. בעל אחיזה נוחה וגמישות, יתאים למשטחים קשים, וילונות וריפוד כמו גם שטיחים קטנים עד בינוניים. לפני שטח גדולים יותר ניתן להשתמש בשואב עומד החולק תכונות עם שואב רגיל אבל מותאם ארגונומית לעמידה ממושכת ולרוב משקלו כבד יותר. ישנם שואבים רובוטיים הנעים בצורה כמעט עצמאית, באלו רצוי להשתמש במקומות בהם אין מכשולים מכיוון שלא תמיד יצליחו להחלץ.

שאיבה וסינון

שתי שיטות השאיבה הנפוצות הן שאיבה ישירה ושאיבה ציקלונית. בראשונה האויר עובר בשואב, משאיר את הלכלוך בשקית או במסנן ונפלט החוצה. ובשניה האויר עובר הפרדה בזמן שהלכלוך נזרק לצידי מיכל האיסוף, בעקבות שימוש בכוח צנטריפוגלי, וממשיך דרך מסנן החוצה. בשני המקרים החסרונות די דומים, מכיוון שעם השימוש השקית/ המסנן יכולים להיסתם.

נוחות

ניידות היא תכונה מרכזית לשואב אבק ולכן רצוי לקחת בחשבון את משקלו וגודלו, כך שאחסון ותזוזה יהיו קלים. כבל החשמל צריך להיות ארוך מספיק כדי לאפשר תזוזה במרחב ובעזרת צינור גמיש, מחומר עמיד, אפשר להגיע גם לפינות הקשות.
ישנן מספר שיטות לאיסוף הלכלוך ולכל אחת יתרונות וחסרונות. שימוש במיכל איסוף או שקית בד אמנם כרוך בלכלוך ואבק אבל חסכוני מכיוון שהם ניתנים לשטיפה ושימוש נוסף. לעומתם, שקית חד פעמית היא כנראה הנוחה והנקייה מבין האפשרויות אבל גם היקרה מביניהן.

אחריות

מכיוון ששואב אבק הנו מוצר הנמצא בשימוש בתדירות גבוהה רצוי לבדוק את משך תקופת האחריות ומה היא מקיפה.

12

ספקי שירות בתחום ניקוי שטיחים

מצא בעל מקצוע

מנקי שטיחים מומלצים תל אביב

אקספרט קרפט
אקספרט קרפט

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 51

חוות דעת

אני חובבת שטיחים
ופעם בשנה אני דואגת לשלוח אותם לניקוי מקצועי, זה כבר כמה שנים שאני משתמשת שירותים של חברת "אקספרט קרפט". בתחילת דרכינו, היה זה מעט לפני פסח וחיפשתי מישהו שינקה לי את השטיח.

אקספרט ראג
אקספרט ראג

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 19

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מחברת "אקספרט ראג", מדובר בבעל מקצוע יוצא מן הכלל! משה הגיע אלינו לבצע ניקיון של שטיח ומיטות פעמיים בעבר, הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו, המחירים שלו הוגנים והוא עושה עבודה יוצאת מן הכלל.

המנקה  ניקוי ספות ושטיחים
המנקה - ניקוי ספות ושטיחים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 41

חוות דעת

זאת פעם ראשונה
שהזמנתי את שרותיהם של חברת הניקיון "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" בניהולו של דייב, אני רוצה להגיד שעד היום לא יצא לי להיתקל בחברת ניקיון כזאת מקצועית.

הום סטייל
הום סטייל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 59

חוות דעת

דעתנו על עודד
מאוד חיובית! אנחנו מעסיקים אותו כבר כמה שנים ולאורך כל השנים, היינו מרוצים מהשירות המיוחד שלו. אנחנו משתמשים בשירותיו של עודד לעתים די קרובות, יש לנו בבית שטיח מקיר לקיר שדורש תחזוקה שוטפת של ניקיון.

טיפטופ ניקוי ספות ושטיחים
טיפ-טופ ניקוי ספות ושטיחים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

אני נעזרת בשירותיו
של ירון מחברת "טיפ טופ" כבר למעלה מעשרים שנה וזה אומר דרשני! כלומר אם אני מעסיקה אותו כ"כ הרבה זמן, זה בעצם מכיל את כל האינפורמציה שבעל המקצוע הזה מצוין!

אא אריאל חברת ניקיון והדברות
א.א אריאל חברת ניקיון והדברות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

הייתי מרוצה מהאדיבות
מהסבלנות מהמקצועיות, עמידה בזמנים, הצוות מצוין, עובדים כמו שצריך. אנחנו עובדים עם אריאל כבר שלוש שנים, הוא ניקה אצלנו ספות בד וביצע ניקוי כיסאות, בנוסף שלחתי אותו גם לבת שלי לבצע אצלה ניקיון בית אחרי בנייה ולפני אכלוס, בכל המקרים אריאל היה פשוט עשר!

מעיין ניקוי שטיחים
מעיין ניקוי שטיחים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 38

חוות דעת

ממליצה עליהם בחום!!
הגעתי אליהם בעיקרון דרך פרסום מקומי שלהם שראיתי אצלי בשכונה, אבל גם נאמר לי מאנשים אחרים, שיצא להם להשתמש בשירותים שלהם - שהם מאד מומלצים, ולכן החלטתי גם אני לנסות אותם.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 48

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

קוויק סילבר
קוויק סילבר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 14

חוות דעת

את שי מחברת
"קוויק סילבר" הזמנתי לצורך ביצוע פוליש ווקס למרצפות ב-2 בתים גדולים, אני מרוצה מהעבודה וממליץ עליו. מדובר בבתים מרוהטים ומאוכלסים וזה דרש משי והפועל הנוסף להזיז את הריהוט ממקום למקום אך הם עשו זאת בסבלנות ובמיומנות רבה.

אלמוג בניקיון
אלמוג בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

אל "אלמוג בניקיון"
הגעתי בהמלצת השירות לקוחות של האתר, כאשר חיפשתי חברת ניקיון טובה שתנקה לי מערכת סלון בצבע בהיר. דיברתי עם משה - הבעלים, איש מאד נחמד, שהסביר לי בדיוק מה תהליך הניקוי ומה הם בעצם עושים.

מבריק
מבריק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

שירות מדהים! רון
הגיע אליי לנקות שתי ספות ומזרן. המזרן היה מטונף מכתמי שתן, ספה אחת הייתה ישנה ומלוכלכת והשלישית היא ספת ענתיקה מעור שהייתה לבנה במקור וכבר הפכה לשחורה.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

לירן קלין
לירן קלין

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

קראתי המון המלצות
על לירן ומיד התקשרתי לשירותיו לניקוי ספות בד. בשיחת טלפון לירן הסביר לי בקצרה על אופן הניקוי וביקש שאשלח לו תמונות של הספות מבד. שלחתי לו תמונות ומיד הוא חזר אליי ונתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו תאריך לתחילת העבודה.

כתבות ומאמרים

בחירת חברה לניקוי שטיחים

בחירת חברה לניקוי שטיחים

במאמר יוסבר איך לבחור חברת ניקוי שטיחים. מה יש לבדוק טרם הזמנת החברה, ובמעמד הזמנת החברה.

קרא עוד