24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

הכל על בחירת ריצוף חדש לבית - טיפים סוגים, תקציבים ותחזוקה

כדי להבין מהו הריצוף הנכון עבור הבית שלכם, יש לשקול פרמטרים רבים: לחות, עמידות ועלויות – שלכולם השפעה מכרעת על ההחלטה שלכם בנדון. ואין ספק שזוהי החלטה חשובה שתקבע את מראהו הסופי של הבית ומה הוא משדר כלפי חוץ. ההיצע בשוק עצום ולכן ריכזנו כאן טיפים שיעזרו לכם לבחור את סוג הריצוף הנכון ביותר עבורכם ושבעזרתו תזכו לממש את בית החלומות שלכם.

כך תבחרו את הריצוף הנכון לבית

אם תחשבו על כך, לריצוף לבית יש חלק מהותי בחייכם, בין אם אתם עושים יוגה בחדר העבודה, מארחים חברים לארוחת ערב במטבח או שילדי השכנים קפצו לביקור כדי לשחק עם הילדים שלכם. כדי לבצע אותן ופעילויות רבות נוספות, אתם ובני הבית האחרים תזדקקו למשטח נוח ועמיד. מכיוון שהרצפה היא לרוב גם המשטח הגדול ביותר הבית, היא גם מהווה את הבסיס לכל המראה שלו – צבע, סגנון, מרקם, דוגמא. לכן, כאשר אתם נמצאים בעיצומו של תהליך שיפוץ או בניית בית, מן הסתם יש לכם שאלות רבות לגבי בחירת הריצוף המתאים והנכון ביותר בשבילו. בכל זאת, מדובר במשימה מורכבת יותר מאשר למצוא את האריח שנראה הכי טוב.
כדי להבין מהו הריצוף הנכון עבור הבית שלכם, יש לשקול פרמטרים נוספים, כגון לחות, עמידות ועלויות – שלכולם השפעה מכרעת על ההחלטה שלכם בנדון. ואין ספק שזוהי החלטה חשובה שתקבע את מראהו הסופי של הבית ומה הוא משדר כלפי חוץ.
ההיצע בשוק עצום ולכן ריכזנו כאן טיפים שיעזרו לכם לבחור את סוג הריצוף לבית הנכון ביותר עבורכם ושבעזרתו תזכו לממש את בית החלומות שלכם.

1. חלל

הדבר הראשון שתצטרכו להתייחס אליו הוא כמובן החלל אותו תרצו לרצף. לגודל ולצורה שלו יש חשיבות בבחירת הריצוף, וכך גם לכמות האור שיש בו. השיקולים בבחירה זו דומים מאוד לאלה שתעשו בבחירת הצבע לקירות – גוונים בהירים יגרמו לחללים קטנים להיראות גדולים ומרווחים יותר, בעוד שלגוונים כהים יש את היכולת להכניס אליהם חמימות, אך הם גם מגבילים את המרחב. בחנו את החלל היטב לפני שתחליטו על צבע או צורה.

2. סגנון

לפני שמתחילים עבודות ריצוף לבית חשוב שתכירו את הסגנון העיצובי שלכם – אילו דוגמאות וצבעים אתם אוהבים, חשבו מהם הגימורים והמרקמים שנוח לכם איתם, האם אתם מעדיפים שהרצפה שלכם תהיה מבריקה או כלל לא? האם כדאי שתהיה מחוספסת מעט או חלקה לגמרי? האם אתם רק מחליפים ריצוף לבית במהלך שיפוץ, כי אז יש להתחשב בעיצוב הבית הקיים, או שאתם בונים בית ויכולים להתאים את העיצוב לריצוף? זכרו שקל מאוד להיסחף בחנות עם כל תצוגת האריחים הזו מסביבכם, אבל בעצם מדובר בהעדפה אישית שלכם ולא באיזה טרנד חולף.

3. פרקטיות

קחו בחשבון את אורח החיים שלכם. לאופי שלכם ולסגנון בו אתם חיים יש משמעות קריטית לסוג הריצוף שתבחרו. האם אתם למשל אוהבים לבשל ונמצאים שעות רבות במטבח? לשם כך תזדקקו לריצוף שנוח לעמוד עליו לאורך זמן ושקל לנקות אותו. האם הילדים שלכם אוהבים להשאיר אחריהם שלוליות במקלחת? אם כך, רצוי להתקין שם ריצוף עמיד במים שגם מונע החלקה (זו, אגב, עצה טובה לכל חדר אמבטיה או מקלחת). האם יש לכם בעלי חיים שמכניסים הביתה בוץ ולכלוך? אולי כדאי שהריצוף שלכם לא יהיה חלק ומבריק כך שכל כתם או לכלוך ייראו עליו.
כך או כך, סוג הריצוף שתבחרו יצטרך לעמוד בדרישות שמציב אורח החיים שלכם ולהתאים לו, ואל תשכחו כמובן גם את הבלאי הטבעי שלו.

4. סוגי ריצוף

עכשיו כשהבנו קצת מה עומד על הפרק, כדאי להכיר גם את סוגי הריצוף לבית הקיימים בשוק. כאן בארץ מדובר בעיקר בשלושה סוגי ריצוף לבית עיקריים: אריחים, משטח בטון או פרקט עץ.
סוג הריצוף לבית השולט כמעט ללא עוררין כאן הוא האריחים, המרצפות, שגם הם מכילים בתוכם מגוון עצום של חומרי גלם. יש את אריחי הגרניט פורצלן והקרמיקה שעשויים חרסינה; יש את אריחי האבן הטבעית והשיש; את אריחי הבטון; ואת אריחי הטרצו (אריחי שומשום) שכל בית בישראל מכיר אותם עוד משנות ה-70 של המאה הקודמת, אבל גם הם כבר עברו גלגולים ועיצובים. סוג שני של ריצוף הוא בטון שמיושם כמשטח יציקה אחיד, והסוג האחרון הוא פרקט עץ, שעשוי לוחות עץ מלא מסוג אחד או לוחות עץ רב שכבתי שמורכבים ממספר סוגים של עצים.
לכל סוג ריצוף היתרונות והחסרונות שלו. משטח בטון הוא עמיד מאוד, אך לעיתים משדר קור. פרקט העץ הוא הפוך ממנו. ואריחי הגרניט פורצלן יכולים להפוך לכל מה שתרצו (יש אותם אפילו בדוגמת עץ שנראית ממש כמו המקור).
אתם אלה שצריכים לבחור את מה שאתם אוהבים ומתחברים אליו גם מבחינה עיצובית, ובעיקר מבחינה פרקטית.

5. תקציב

האמת היא שאולי בכלל צריך להתחיל עם השיקול הזה, שהרי בריצוף לבית המחירים הם אלה שבסופו של דבר קובעים הכל... חַשבו את התקציב שלכם, וקחו בחשבון לא רק את חומר הגלם עצמו אלא גם עלויות נלוות של הרובה שמיושמת בין האריחים, את הניקיון וכמובן את עלות המשלוח, עלות התקנת ריצוף והפינוי של הריצוף הישן אם ישנו.

6. התקנה מקצועית או עצמאית

ייתכן ותרצו להתקין ולעשות את עבודות הריצוף בעצמכם אם יש לכם את הידיים המתאימות ואתם קצרים בכסף. במצב כזה בחירת סוג הריצוף משמעותית ביותר. אריחים או פרקט עץ ניתן בהחלט להתקין לבד, אבל עבור יציקת בטון תצטרכו גם מכשור מתאים שבדרך כלל יש רק לבעלי המקצוע.
מכיוון שעבודות ריצוף אינה פעולה פשוטה ולרוב היא דורשת מיומנות מסוימת, כדאי לבחון שוב כמה תחסכו אם תתקינו את הריצוף בעצמכם. אולי תגלו שהחיסכון אינו כזה משמעותי ולמען השקט הנפשי שלכם ומהירות העבודה בכל זאת כדאי לקחת בעל מקצוע לשם כך...?
ואם בכל זאת החלטתם לעשות את עבודות ריצוף בעצמכם, האינטרנט יהפוך להיות החבר הטוב ביותר שלכם. עשו מחקר בנושא, קראו מדריכים וצפו בסרטונים שיעזרו לכם להוציא את העבודות הריצוף לפועל.

7. תחזוקה

אל תזלזלו בתחזוקה. לפני שאתם בוחרים ריצוף לבית הקדישו מחשבה לרמת התחזוקה שאתם מוכנים להשקיע. האם בכלל יש לכם זמן לזה? יש סוגי ריצוף שמספיק לטאטא או לשאוב מהם אבק והם נראים נקיים. לעומתם, יש סוגים אחרים שכל דבר קטן נשאר עליהם ורק אם תעברו עם מגב ותשפשפו חזק, הם יחזרו לקדמותם. יש כאלה שנשרטים מהר מאוד מכל נפילה, ויש כאלה עמידים ביותר. פרקט עץ למשל אינו סובלני למים, ואם אתם מאלה ששופכים דליים כדי להרגיש שהבית נקי, זה ביג נו נו עבורכם. לכן התחזוקה היא בהחלט מרכיב חשוב בבחירת הריצוף וגם אותה יש לקחת במערך השיקולים שלכם.

כדי לוודא שאתם אכן עושים את הבחירה הנכונה, בקשו מהקבלן או הספק שלכם לקחת איתכם כמה אריחים לדוגמא בכדי שתוכלו להניח אותם ולקבל תחושה של מראה הבית לאחר הריצוף בחללים השונים של הבית ובשעות שונות של היום.

בהצלחה!

24

ספקי שירות בתחום ריצוף וחיפוי

מצא בעל מקצוע

רצפים מומלצים תל אביב

קל שיפוצים
קל שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

שיפצנו את דירתנו
ומאד חששנו בעיקר בגלל סיפורים ששמענו על קבלנים. בעקבות המלצה של חבר פנינו לוסים ומהרגע הראשון שפגשנו אותו - הרגשנו שהגענו למקום הנכון.

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

יה שיפוצים בעמ
י.ה שיפוצים בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

עם יוסי אני
עובד כבר שנים, בעל מקצוע שבנה ומתחזק את כל רשת המינימרקטים שלי ואני מרוצה כל פעם מחדש, בעל מקצוע אמין וישר.

עבודת אינסטלציה ושיפוצים
עבודת אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

בחור הגון מאוד,
מקצועי ונחמד. הגעתי אליו דרך האתר כאן, עוד באותו יום הגיע אליי לבית וישב איתי על תוכנית עבודה והצעת מחיר. יש לנו באמצע הבית שני עמודים תומכים שרצינו לעשות להם חיפוי קרמיקה.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

מפ בנייה ושיפוצים
מ.פ בנייה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

אחרי שנכוויתי מכל
כך הרבה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים הגעתי סוף סוף למאמין, בעל מקצוע הכי נהדר וישר שיש. הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי לבית, הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו והחלו בעבודה, יש לציין שכולם עבדו בשיתוף פעולה מלא והעבודה בוצעה ברמה מקצועית והכי טובה שיש.

מיכאל שיפוצים
מיכאל שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך הנמכת תקרת גבס ובמקרה נתקלתי בפרסום של מיכאל, לאחר שיחת הטלפון הוא הגיע לפגישה והרשים אותי מאוד! בנוסף, הוא גם נתן לי הצעת מחיר הוגנת לחלוטין. אין לי מילה אחת רעה לומר על מיכאל!

עכ עבודות שיפוצים עם טעם
ע.כ עבודות שיפוצים עם טעם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

חמודי מחברת "ע.כ
עבודות שיפוצים עם טעם" ביצע אצלי בניית מטבח קומפלט! העבודה כללה את בניית המטבח עצמו, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה חדשה ועבודות חשמל - הכל בוצע בצורה נהדרת!

אבי שיפוצים וגבס
אבי שיפוצים וגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אבי הגיע אלי
עם מספר פועלים ויצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שלהם! הם שיפצו את כל האמבטיה שלי והגעתי אליהם דרך המלצה של חברה. אבי והצוות שלו עמדו בזמנים שקבענו מראש והיו באמת 10 מכל הבחינות!

פרפקטו  ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

אפריים שיפוצים
אפריים שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

הקשר שלנו עם
אפריים והצוות שלו התחיל לפני 4 שנים כאשר הם הגיעו לשפץ עבורנו את האמבטיות ולצבוע את הקירות מבחוץ, לאחרונה הייתה לנו רטיבות בבית ואפריים קילף אותה ויצר רף מים כדי למנוע את חדירתם.

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

טל קבלן שיפוצים
טל קבלן שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

טל הקבלן שיפוצים
אחלה בחור, הוא הגון, נחמד ואדיב והיה תענוג לעבוד איתו! פניתי אליו לצורך הדבקת קרמיקה בקירות הפנימיים של בית-כנסת, מדובר בעבודה עדינה ומורכבת וטל עמד במשימה בהצלחה רבה.

עדן שיפוצים לבית
עדן שיפוצים לבית

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עדן והצוות שלו
פשוט מקצוענים! הזמנתי אותם בעקבות המלצות רבות של חברים לביצוע שיפוץ בביתי שכלל עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס, צבע וכו' ויצאתי שבע רצון לחלוטין.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

פלא דק
פלא דק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

ברט ביצע עבורי
עבודה מעבר למצופה וקיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן! הזמנתי אותו בעקבות המלצה לבניית דק במרפסת ונותרתי עם רושם חיובי עליו. אני מאוד קפדן ופדנט עם בעלי המקצוע שאותם אני בוחר וברט היה אחד מהמוצלחים!

מלך הגבס
מלך הגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לשמעון דרך
המלצה חמה של חבר, הוא בנה עבורי מזנון מגבס בדירה והייתי מאוד מרוצה ממנו! מלבד העובדה שהוא דרש את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שעשיתי, הוא גם ביצע את העבודה בזריזות, יעילות ועם המון נחישות.

סימון שיפוץ וחידוש הבית
סימון שיפוץ וחידוש הבית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

את סימון אני
מכיר המון שנים ותמיד הוא מבצע עבורי עבודות שיפוצים שונות בביתי. בפעם הראשונה הוא הגיע וביצע ריצוף לכל הבית וצביעה של הקירות, העבודה שלו מדהימה, החומרים והציוד שלו איכותיים מאוד וזה ניכר בתוצאה הסופית של העבודה.

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
בכדי להודות ולשבח את מוטי, החזיר לי את האמון שאבד לי שנפגשתי עם בעלי מקצוע שונים בנוגע לצביעת ביתי מבחוץ ולגבי ריצוף החצר.

עדי עבודות גבס
עדי עבודות גבס

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
לתאר את עדי- פשוט בעל מקצוע בחסד עליון. פניתי אליו לצורך בניית מסגרת לטלוויזיה מגבס בסלון בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, נתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת, ענה על כל שאלותיי ולאחר שהתרשמתי מעבודותיו סגרנו תאריך לתחילת העבודה.

דויד ישי שיפוצים וצבע
דויד ישי שיפוצים וצבע

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 5

חוות דעת

לאחר בירורים ופגישות
ייעוץ עם בעלי מקצוע שחיפשתי בתחום הריצוף, החלטתי לסגור עם דוד מכיוון שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית.

גבאי פתרונות בנייה מתקדמים
גבאי פתרונות בנייה מתקדמים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 44

חוות דעת

מחיר טוב, שירות
מעולה, עבודה מצוינת, עמידה בזמנים, רק מילים טובות אני יכול לומר. אני מכיר את דני כבר עשרות שנים במהלכם יצא לי לשמוע הרבה על המוניטין שלו ועל ידי הזהב שלו וגם יצא לי להיווכח במו עיניי לא פעם באחת העבודות המשובחות שלו לכן זה היה טבעי שכשרצינו להתקין תקרת גבס חדשה תחת גג הרעפים שלנו פנינו אליו.

"למען השקט הנפשי שלכם ומהירות העבודה בכל זאת כדאי לקחת בעל מקצוע"

"אריחי הגרניט פורצלן יכולים להפוך לכל מה שתרצו - אפילו בדוגמת עץ"

לפני שמתחילים עבודות ריצוף לבית חשוב שתכירו את הסגנון העיצובי שלכם"

כתבות ומאמרים

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

איך לבחור חיפוי קירות לבית - המאמר השלם

במאמר זה ננסה לעזור לכם ולתת לכם טיפים לבחירת חיפוי מתאים ונכון לבית. בואו נתחיל.

קרא עוד
ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

ריצוף חוץ - מחירים סוגי רצפות טיפים וכל מה שבניהם

במאמר זה נסקור את חומרי הגלם וסוגי הריצוף שמתאימים לאזורי החוץ ואת החסרונות והיתרונות של כל אחד מהם - על מנת לסייע לכם לבחור את סוג הריצוף המתאים ביותר לחלק הכי יפה של הבית.

קרא עוד
ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

ריצוף אמבטיה ומקלחת המדריך המלא - טיפים לבחירת סוג הריצוף

במאמר זה נסביר על התכונות החשובות שיש לחדרים "רטובים" וננסה לעזור לכם לבחור את הריצוף המתאים ביותר לחדרים ייחודים אלו כמו המקלחת והאמבטיה.

קרא עוד
כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

כל הסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה

בחירת ריצוף לחדר שינה ולחדר העבודה היא עניין של אנרגיה, של הרגשה כללית, של תחושת מרחב ופתיחות. חללים אלה צריכים לשלב פרקטית עם נוחות ונועם, וזה הדבר שצריך להנחות אתכם. במאמר זה נציג בפניכם את כל השיקולים והסודות של ריצוף לחדר שינה וחדר עבודה.

קרא עוד
ריצוף למטבח - חומרי הריצוף הנפוצים, תחזוקה וטיפים

ריצוף למטבח - חומרי הריצוף הנפוצים, תחזוקה וטיפים

איך בוחרים ריצוף למטבח? איזה סוג ריצוף כדאי לבחור? מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם? אנחנו כאן כדי לענות.

קרא עוד
מחיר ריצוף לבית - הכול על העליות והמחירים לריצוף

מחיר ריצוף לבית - הכול על העליות והמחירים לריצוף

מחרי ריצוף לבית צריכים תמיד להיות מאוזנים בין שיקולים פרקטיים, כספיים ואסתטיים. זה לא תמיד קל, אבל זו הדרך הנכונה ביותר ליישם את החלק החשוב ביותר בבנייה או בשיפוץ הבית. במאמר שלפניכם ריכזנו את מחיר העבודה ועלויות נלוות נוספות לריצוף הבית.

קרא עוד
ריצוף הבית בעץ ודמוי עץ - יתרונות, חסרונות ועלויות לריצוף בעץ

ריצוף הבית בעץ ודמוי עץ - יתרונות, חסרונות ועלויות לריצוף בעץ

ריצוף עץ וריצוף דמוי עץ הם אחת האפשרויות המקובלות לריצוף הבית, יחד עם הריצוף הסטנדרטי של אריחים משיש, קרמיקה או גרניט פורצלן. המאמר הבא מוקדש לכל המתלבטים בין פרקט עץ ודמוי עץ לבין אריחי ריצוף.

קרא עוד
אריחים מצוירים לרצפה  - מידע וטיפים חשובים

אריחים מצוירים לרצפה - מידע וטיפים חשובים

אז איך נוצרים אריחים מצוירים לרצפה? כיצד מגיעות הדוגמאות שעליהם? איפה אפשר לרצף איתם? ומה היתרונות שלהם? אנחנו כאן כדי לענות.

קרא עוד